Reklama

sobota 15. června 2019

Kam kráča európská ľavice


15.6.2019 NovéSlovo
Diskusiu pripravilo občianske združenie Progresívne fórum (Proforum) s podporou
Friedrich Ebert Stiftung e.V., zastúpenie v Slovenskej republike.
Hosťami podujatia, ktoré sa konalo 29. mája 2019, boli:
Richard Filčák, Centrum spoločenských a psychologických vied SAV
Radoslav Geist
, EURACTIV.sk
Michal Polák, Ministerstvo financií SR
Moderoval Milan Ftáčnik, Progresívne fórum


7 komentářů :

 1. Friedrich Ebert, jehož Stiftung se sem zas sexe byl tentýž, který přes Noskeho dal pokyn do hotelu Eden Waldemaru Pabstovi aby umlátil Liebknechta a Luxemburgovou.
  Pabst v roce 1969, když už bylo všechno promlčené a socdemáci mrtví přiznal, jak to bylo.

  OdpovědětSmazat
 2. kam kráča? Do rici. Stali se z ní děvky Evropské komise, což je nástroj, když to jen malinko přeženu, pro prosazování zájmů kapitálu, aby to měli na jednom místě a měli to jednodušší. Když se rozhlédneme po Evropě, výsloedek práce této nepříčetné komise je jeden velký úpadek, ztráta konkurenceschopnosti, regulace každého prdu, ohrožení bezpečnosti občanů, ztráta svobod a totalitní společnost. Tím, že se to děje plíživě tzv. salámovou metodou, je to jako s tou žábou, která je spokojena, ale ještě neví, že se za chvíli uvaří. To děsivé na tom je, že když si člověk uvědomí, co všechno ještě mohou nasadit z hlediska objemu prostředků na vymývání mozků lidem, tak ta pravá legrace teprve začne. To, s čím máme dnes do činění, je nepochybně největší zlo za posledních sedmdesát let a jedná se o skutečně smrtelné nebezpečí. Tomuto zlu je zapotřebí se postavit se vší rozhodností než bude pozdě a věci zajdou příliš daleko, jako že zašli už příliš daleko a od tohoto bodu to bude velmi bolet, abychom se té hydry zbavili.

  OdpovědětSmazat
 3. genose partai je naboženstvi jinak ale jako žit z ciziho a nakradeneno a podvadět jim vubec neni cizi přestože neustale vykladaji že všechno pro lidi a na sebe vubec nemysli v dnešni době korporarniho kapitalu tomuto už věři jen duševně chudi co chodi k volbam kde ve vysledku je uplně jedno ktere partaje budou společně tunelovat

  OdpovědětSmazat
 4. Anonymní 16. června 2019 6:56
  Hodně zjednodušujete a docházíte k jednostrannému názoru.
  Jsou náboženství a ideologie, které jsou ve skutečnosti vírami. Ideologie -náboženství -víry levicové, pravicové, konzervativní, liberální, ateistické, křesťanské a další.
  A na to navazují strany -církve, které tyto ideoloie -náboženství -viry propagují, využívají a zneužívají, schovávají se za ně a ohlupují ...

  OdpovědětSmazat
 5. http://svobodnenoviny.eu/vedeli-jste-ze-hlavnim-architektem-bruselske-eu-je-nacista-hallstein/
  https://ulozto.cz/!AB1Ag6ack0mU/nacisticke-koreny-bruselske-eu-pdf
  http://pravdive.eu/news/119542/je-na-nas-zda-evropa-zustane-evropska-nebo-se-lidem-jako-juncker-merkel-nebo-macron-podari-evropu-islamizovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:32-správná připomínka, zato tou víc, než dvouhodinové žvanění je ztracený čas...je v něm skloubeno spousta hloupostí a lichých představ z minulostmi s dnešní "pragmatičností" tzv. levicových slouhů kapitálu...Je to jen plané žvanění dnešní levici tak vlastní...

   Smazat
 6. Dvě hodiny žvanění. Strana, která tady pomáhala obnovit kapitalismus, nemůže být v žádném případě levicová. Jejich programem bylo zlo, a proto si zasluhují opovržení. Ti s prominutím čuráci vyzývají k šetření u nás i za situace, kdy v okolních kapitalistických státech je třikrát větší příjem než u nás nebo na Slovensku.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.