Reklama

sobota 22. června 2019

Když chcípající kobyla nejvíc kope aneb Budeme mít jadernou apokalypsu Made in USA?


Michal Brand
22. 6. 2019
Spojené Státy mění svoji strategii ve vztahu k použití jaderných zbraní. Podle nové strategie je prý použití jaderných zbraní výborná strategie pro „obnovení strategické stability“. Samozřejmě jen v tom případě, kdy jaderné zbraně použijí jako první proti nějaké zemi samotné Spojené Státy. Co znamená „obnovení strategické rovnováhy“? V kontextu celkové strategie USA se jedná zcela jistě o zachování absolutní nadvlády USA nad všemi zeměmi světa. Za jakoukoli cenu. I za cenu rozpoutání jaderné apokalypsy.


Už chápete, k čemu je potřeba „obranný“ protiraketový deštník? K zabránění jaderné odvety ze strany zemí napadených Američany, třeba k zabránění odvetě Ruska nebo Číny poté, co budou tyto země napadeny ze strany USA jadernými zbraněmi v zájmu „obnovení strategické stability“, tedy v zájmu udržení totalitní americké nadvlády nad světem.

(Evropa bude samozřejmě obětována, jako místo, kde USA nadzemními jadernými výbuchy vytvoří skutečný protiraketový deštník, protože přes takové oblasti neproletí žádná raketa – extrémní ionizace atmosféry z nadzemních jaderných výbuchů nad Evropou zlikviduje spolehlivě jakoukoli elektroniku z odvetných raket Ruska v reakci na jaderný útok ze strany USA. Evropané při tom sice pochcípají, ale čert to vzal, hlavně že si USA „obnoví strategickou stabilitu“.

Spojené Státy se proměnily ze země inspirující svobodou v totalitní režim, který navíc rozpoutává zločinné války jako na běžícím pásu. Režim, který vyhrožuje ostatním a diktuje, co ostatní smí nebo nesmí. Vydírá, zastrašuje, vraždí po milionech. Jen válka v Iráku stála více než 1,5 milionu mrtvých Iráčanů – a to nepočítám předchozí nelegitimní sankce, které samy o sobě – jak si pochvalovala Krvavá Madla Allbright – mají na svědomí více než půl milionu mrtvých iráckých děti a nezjištěné desetitisíce mrtvých dospělých. V zájmu „strategické stability“. Hitler měl „Konečné řešení“ a „odsun Židů na východní území“, USA mají „obnovení strategické stability“.

Zadluženost USA měřená federálním dluhem dosahuje, podle oficiálních údajů, celkem více než 22 tisíc miliard dolarů (https://usdebtclock.org/ ). Na jednoho Američana je to hezkých 68 tisíc dolarů. A to navíc k dluhu samotného Američana (zadluženost amerických domácností dosahuje úrovně dalších 15,6 tisíc miliard dolarů na hypotékách, se spotřebitelskými úvěry, studentskými půjčkami a dalšími podobnými půjčkami pak jde celkem o dalších 19 tisíc miliard dolarů. Další desetitisíce miliard dolarů jsou v dluzích municipalit, tedy jednotlivých států USA a jednotlivých měst, navíc k zmíněnému federálnímu dluhu. Každý Američan tak fakticky dluží celkem zhruba 115 tisíc dolarů před započtením dluhů států a měst, resp. 223 tisíc dolarů po započtení municipálního dluhu. Každý americký daňový poplatník tedy fakticky dluží 182 tisíc dolarů z titulu federálního dluhu, společně se samotným zadlužením amerických domácností pak zhruba 337 tisíc dolarů na hlavu, společně s municipálním dluhem pak zhruba 887 tisíc dolarů na jednoho každého daňového poplatníka.

Z pohledu poměru dluhu vůči HDP (hrubý domácí produkt, v angličtině GDP (Gross Domestic Product) je zadlužení americké federální vlády samotné na úrovni přesahující 105% GDP. A to pokud bereme do úvahy oficiální, jemně řečeno přikrášlený údaj o Hrubém domácím produktu USA. HDP USA totiž, mimochodem na rozdíl od zemí EU, zahrnuje totiž nejen položky skutečné, ale i položky domyšlené. Vymyšlené. Například americká „statistika“ navyšuje osobní příjem (Personal Income) o položky, které sice nejsou osobním příjmem a nemají žádnou reálnou podobu, ale teoreticky by takovým příjmem za zcela jiných okolností být mohly. Stačí si zadat do vyhledávače Imputed Income – imputovaný příjem, příjem, který reálně neexistuje, ale do statistiky se šikne. Například když někdo bydlí ve vlastním domě, neplatí nájem majiteli nemovitosti, Když neplatí nájem, je to prý jako kdyby nájem platil a měl příjem v této výši. takže je to vlastně Imputed Income. Zahrnutý do vykazovaného HDP, leč neexistující. Další oblast „kouzel“ s vykazovaným HDP v USA je kouzlení s „quality adjustments“. Výrobce aut, pro příklad, letos vyrobí jedno auto, stejně jako vloni. Prodá to jedno auto za 50 000 dolarů, stejně jako vloni. Ale protože „statistik“ došel k názoru, že letošní auto je mnohem kvalitnější než auto loňské, ve výkazu HDP upraví tuto položku, provede „quality adjustment“ a vykáže v HDP nikoli 50 000 dolarů, ale třeba 52 000 dolarů. Když projdete analýzy amerických statistik HDP, včetně komentářů samotného amerického Fedu k uváděným údajům, zjistíte, že zhruba 20% amerického HDP vůbec neexistuje. Jde o čistě vymyšlené položky. Zadlužení USA tak dosahuje zhruba 131% reálného HDP (výši dluhu 105 dělíme místo vymyšlenými 100 skutečnými 80) a je tak zhruba na úrovni Mozambiku, Itálie, Portugalska, Jemenu a dalších zemí ze dna světového žebříčku. Pokud vezmeme celkové zadlužení, včetně municipálního dluhu a dluhu samotných domácností na úrovni 350%HDP.

Pokud by USA, federální vláda, měla platit skutečný tržní úrok – tedy pokud by Fed netiskl ničím nekryté peníze a jimi netlačil úrokové sazby uměle dolů (stejně jako to činí Evropská centrální banka nebo Česká národní banka, abychom byli fair) – pak si troufám odhadnout fair tržní úrokovou sazbu na americký federální dluh ve výši někde okolo před-eurové Itálie nebo Řecka v nejlepším případě. Zhruba 15-20% roční úrok. Při aktuálním dluhu USA by tak celý federální rozpočet nestačil ani na platby úroků. Dokonce ani stoprocentní zdanění příjmů Američanů by nestačilo ani na samotné placení úroků z dluhu federální vlády.

Americké domácnosti by pak musely samozřejmě ze svého dluhu platit úrok vyšší než méně riziková federální vláda. Odhadem 25-35% roční úrok. Celý příjem amerických domácností by nestačil ani na platby úroků z dluhů domácností – a to by Američanům nezbylo ani na základní životní potřeby. Natožpak na daně na platby úroků z federálního dluhu.

Proč může Fed tisknout fakticky ekonomicky nekryté dolary? Protože dolar je krytý americkou ochotou vybombardovat a zničit každou zemi, která naruší „strategickou stabilitu“ a přestane ochotně přijímat bezcenné americké dolary. Jako se to stalo Iráku. Nebo Libyi. Jako dnes hrozí USA jadernou válkou Rusku a Číně. Dolar je krytý jednak cizí ropou - za dolary nakoupíte přinejhorším ropu. Sice ne ropu nutně z USA, většinou úplně odjinud, ale za americké dolary. A to není špatná alternativa, protože ropa je strategickou surovinou číslo 1 – bez ropy nemá vláda země XY ani možnost poslat tanky postřílet protestující obyvatele. Ani jídlo není tak důležité, stačí ho jen trochu, pro posádky těch tanků. Bez ropy je prostě kolaps státu téměř okamžitý, v řádu dnů, maximálně do týdne. I s hladomorem vydrží vláda země XYZ mnohem, mnohem déle – za podmínky zachování mobility vlastní armády a její těžké techniky. A druhá „opora“ amerického dolaru je hrubá, brutální a zcela nehumánní, nelidská vojenská síla, kterou se Spojené Státy nerozpakují použít proti kterékoli zemi, která je příliš slabá na odvetu. Irák, Sýrie, Libye, Vietnam, Grenada, Afghánistán......stovky zemí ...

https://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_United_States_military_operations (Eufemisticky jde o americké války označené “military operations”, vojenské operace, aby snad světový agresor číslo jedna nevypadal hned na první pohled nehezky.)Kdyby měly USA platit tržní úrok, federální rozpočet by nestačil ani na úroky. Kdyby měly americké firmy platit od toho odvozený tržní úrok, ze dne na den přestane existovat celá americká ekonomika. Kdyby měly od toho odvozené tržní úroky platit (děsivě předlužené) americké domácnosti, musí okamžitě vyhlásit osobní bankrot zhruba 99,9% Američanů.Co tedy tak hrozného „spáchal“ například Irák? Začal požadovat za ropu platby v Eurech.

Co tedy tak hrozného páchá dnes například Írán? Začal požadovat za ropu platbu v Eurech.

(https://www.zerohedge.com/news/2016-02-07/iran-says-no-thanks-dollars-demands-euro-payment-oil-sales )

Končí monopol amerického dolaru na obchodování ropy. Tím končí jedna ze dvou opor možnosti USA utrácet ničím nekryté peníze půjčované za směšný, uměle nízký, netržní, zmanipulovaný úrok. Zbývá už jen druhá opora ekonomicky nekrytého amerického dolaru – hrubá, brutální a nemilosrdná vojenská síla.

Jaderná apokalypsa k „obnovení strategické stability“, kdy si USA budou i nadále neomezeně půjčovat, neomezeně paraziticky utrácet a tisknout nekryté peníze.

„Strategická stabilita“ podle narkomana. Jaderná.

24 komentářů :

 1. Tak kulové i když zaútočí první tak jim Ruské ponorky odvetu doručí navíc Rusko má obranu proti jejich střelám. Holt si budou muset utáhnout opasky a vypadnout ze světové politiky. Už je svět živit nebude a bude konečně od nich pokoj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Naprosto správně.
   USA jsou ZLO a kdo neklade ZLU odpor stává se jeho obětí.
   Přehled států bombardovaných američany od 2.WW je je k nalezení. Ovšem jen pro ty, kdo nemá mezi ušima vzduch.Stejně jako počet USA základen po celém světě!!!!!

   Smazat
  4. Nasili je fanaticky uctivany Fetis /jako maji totem v Africe treba/, vlady a urady a Bankeri a Pentagon jsou nejvyssi knezi..v USA jiz od jejich vzniku. V mluve pouzivaji treba velmi casto slovo shooting , kdyz jde treba o jenom filmovani..Bez nasili ani vterinu ani krok..
   Typickej primitiv zboznujici nasili valky,strileni ,hrubou silu je nasilnik Trump..
   Takovy se vyskytovali uz ve skolach kdy primitiv s nizkym celem hledal svoji obet , ale peclive
   vybiral !! nesmel bejt treba vetsi, nebo nekdo kdo sportoval atd. Aby si spravil svuj komplex menecennosti...
   Usaci se strasne vytahujou jak vyhrali Studenou Valku, coz neni pravda , ale dejme tomu ze jo. A jak si pomohli ??Hodne. HIgledy Pigledy Hodne moc.
   Vybudovali s radosti ,ze mohou pachat nasili proti SSSR ,obrovske Armady a 30 tisic uredniku Pentagon, 4 milionove vladni urady, obrovske zbrojni monopolni konglomeraty, obrovske spehovaci organizace a to stoji pres trilion rocne !! A dalsi.
   NSA /15 tisic spehu v kancelarich/,byla vybudovana na taky obranu proti Rusku. A kdyz bolsevici padli, tohle vsecko jim zbylo na krku a tak to neni jen Wall Street ,too big to fall,ale giganticke monstra byrokracie a vyhodte jich V Usa treba 50 tisic na dlazbu..
   NSA dopadlo,ze spehuje celej svet skrze telefony, pocitace, kamery, miliardy jich na celym svete a spehuje jine i spratelen spehovaci organizace ,vlady, urady, Fsechno !!na celem svete...Takze, reknete do telefonu, nebo napisete HOVNO... To je peclive odposlouchano, potom peclive zarazeno do archivu a treba za 30 let to vase Hovno je tam stale
   uskladnene !! herky jerky to bylo zase jednou vitezstvi k nezaplaceni. Ted se nemohou zase dopocitat..A neni divu..
   Trump je velmi odporne vycpanej cheesburgrama kde ve vlhky nedopeceny housce je malej platek rajcete 3 prozuky salatu/drive byl celej list,ale vokradani nesmi prestat,dale v tovarne vyrobenej velmi nezdravej pretucnelej maglajz co v Americani nazyvaji syr , hranolky jsou OK.

   Smazat
  5. Ted maji miliony uredniku, miliony organizaci co jim radi jak vyhrat vsecko , ale zadnej z nich nejde bojovat za vlast. Pac se tam taky strili !!Bezvadne vyhrana Studena valka. Ted si jasave a velmi gratuluji. Tak ani rekrujtovani vojacci vzdy vstupuji do armady s tim, ze nebudou a nesmi byt umisteni tam ,kde se strili. Hura na Iran a s lesbama a homosexualama,s propustenejma zlocincema , zavislakama na drogach /vojaci, teroristi,vsichni zerou opiaty atd. vsichni je zerou na tuny od legalizovani v 1986/....Kdyz obrovsky zbrojni prumysl a monopol vyrobi zmetky, nic se nestane, nikdo za nic neruci ,ani nezodpovida a zadne postihy ani napomenuti se nekona...Zodpovedni Reditele dostavaji nekolik milionu platu na hodinu. Delnici 12-14 na hodinu..Mezitim Putin urcuje kdo bude zvolen v USA ,prej. Propaganda podvodnych lynchovacich medii STRASNE RAJTUJE na Ruske kleptokracii, ale kdo cmajznul 2 triliony z Pentagonu /a mozna vic od te doby/dodnes nenalezene a vojaci nemaji pak poradnou vyzbroj a dostatek vseho mimo hamburgry ovsem..Ovsem Kleptocracie v USA? Hola Nemoznost !! Co si to dovolujete ?
   Takze Trumpovi se stahnul cas mezi nohy , kdyz na nej vylit Kim. Predtim si chteli splhnout a povolili Indii atomove zbrane. IATSE je velmi prisna organizace a hlida nerozsirovani atomovych zbrani. Takze USA povolili atomove zbrane Pakistanu a Izrael se nikoho neptal ale rozkazal navalte atomovky a uz je meli z USA. Na spinavou praci maji cernochy a tak general Powel v OSN mluvil lzi, podvody a vymysly , a proti Iraku jenom ubohe podle pomluvy toho generala, stacili k napadeni a k valce a statisici mrtvymi..!!! Mluvime o fetisi nasili, Hirosime a Nagasaki, nevyjimaje..
   A tak chcipajici kobyla kolem sebe strasne kope s jasanim o vitezstvi nad uhlavnim nepritelem , ktery jiz davno neexistuje, hura na Iran..

   Smazat
  6. 4:11, 4:32 Já to vodím a pojímám především komplexně. Vy na závěr vašich textů už zase argumentujete souhrnně a nechápete mezinárodní souvislosti a mezinárodní význam. Nagasaki a Hirošima, to byla nutnost, která ukončila už velmi krvavou druhou světovou válku, ušetřila minimálně jedno sto tisíc životů amerických vojáků, přičemž není jisté, zda by byla v Japonsku vyhrána, protože Japonsko si schovalo nejlepší vojáky a nejlepší těžké zbraně pro obranu svých ostrovů a jeho obyvatelstvo upřednostňovalo vlastní sebevraždy před možností být zajato nepřáteli. SSSR anektoval proti vůli spojenců a naprosto svévolně jižní Kurilské ostrovy několik dnů po podepsání kapitulace Japonskem, protože tam byly tajné a dodnes plně zaminované základny japonských tajných zbraní, které tam vyvíjelo a které mu i ve své agónii předalo Německo včetně materiálu potřebného k jejich výrobě. To vše by bývalo bylo zachováno pro pokračování ve válce a jaderné zbraně použité proti Japonsku toto riziko ukončily. Ne náhodou spěchal nejen SSSR s dobytím Berlína,... právě protože měl z těchto zbraní strach a dnes vaši lidští historici už mají důkazy, že zcela oprávněně. Ostatně, vaši vědci už prokázali, že ta první jaderná na Hirošimu byla uranová a až ta druhá na Nagasaki americká plutoniová, protože jen Německo šlo uranovou cestou, USA jen plutoniovou a také se ty jaderné pumy konstrukčně zjevně lišily.

   Podobně s Irákem, který prostě musel být zničen, protože se stal vůdcem islámského světa proti USA a celému křesťanskému světu. Nyní se Írán snaží získat jaderné zbraně, stát, kterému plně vládnou islámští duchovní,... mají i vlastní a nejsilnější a nejlépe vyzbrojenou armádu v Íránu, Revoluční gardy, které vládnou absolutně. To je ten komplexní a jedině možný přístup k řešení mezinárodní situace, vše ostatní, co jste bravurně uvedl, to vše ostatní, je velmi smutné a i nebezpečné, nicméně svět to neřeší, v tom smyslu, že světu to nepomůže. Ono stačí, že USA jsou nedemokratický stát - jeho systémem volby prezidenta, kdy přes volitele voliči vlastně nevolí, - tito volitelé mohou vůli voličů ignorovat a učinili to i v těch posledních prezidentských volbách a především v nich zvítězil Trump, kandidát, který získal jen menšinu hlasů voličů oproti jeho protikandidátce H.Clinton a to dokonce o tři miliony menšinu, zvítězil, protože počet volitelů jednotlivých států USA neodpovídá přesně počtu voličů. To je nedemokracie nejvyšší úrovně, smějeme se. Ale je problémem zase především a možná jen pouze, samotných USA. Vy ostatní je proto nemusíte uznávat, respektive vaše demokratická Ústava vám to vlastně i zakazuje. Ale, zajímá vás to? Zase: Řeší to mezinárodní situaci, neuznávat proto USA? Tak vidíte, svět a jeho osud má přednost. Proto je nezbytné čelit mezinárodní situaci bez ohledu na to, co Vy a správně, uvádíte. Nejde tedy o to, zda s Vámi souhlasím, souhlasíme. Jde o něco, jak sledujete v našem příspěvku, jiného a to má přirozeně i nutně přednost. Zdravím.

   Smazat
  7. Tak se mi jeví, že dementi nejsou jen na zemi, ale, že jich je plný vesmír.

   Smazat
  8. Dvě technické poznámky: pochybuji, že ionizace atmosféry vyřadí z činnosti elektroniku odvetných raket, jelikož ty lítají ve výšce až 400 km. Navíc dluh USA není 22 miliard, nýbrž 22 biliónů.

   Smazat
  9. NECO POZNAMEK O RADOSTECH FASISTICKEHO KAPITALISMU, KDE VLADNOU KORPORACE, MONOPOLNI KONGLOMERATY A ORGANIZACE PRAVDY, LASKY A RADOSTI V CELE SE s
   Vladami kolaborantskeho Gangu.
   -----------------------------------------------
   Nikdo samozrejme nemel zodpovednost ani nebyl potrestan napr.za peklo pozaru v Londyne, kde skvarili sve obeti v nepredstavitelne hruze.
   V Tramtarii se snazi splnit 3 petiletky za 3 mesice. Je dokonce videt , jak nove postavene budovy oplyvaji trhlinami, ktere se rozsiruji..
   Uz se tusilo co prijde. Horecne budovani vezovych obydli prineslo vysledky..
   Kdo si takovy byt koupi ,cena zhruba okolo milionu, potom plati udrzbu /nic levneho/,ucty za elektrinu a pojistku, pri nejmensim..
   Kdo si pujci tak jeste splaci nejdrive urok, deset nebo dvacet let se plati urok bankam a potom se teprve splaci vlastni byt. To je raj na zemi pro bohace a udesny vydriduchy, jako napr. trump..,splaci se asi tricet leta kdyz nekdo prezije tak bydli v pastousce na spadnuti a zlatej dul pro bohace navrch.
   Nekolik dni zpatky nahle rychle vyhnali v Sydney pres sto rodin z vezove nove postavene budovy/pastousky/a tech je urcite vic/, ktera brzy po dostaveni je jiz na Spadnuti !!!.
   Budova se zacal hroutit !!
   Zakony jsou vladami vhodne vymyslene a schvalene ,ze korporace postavi budovu ,ale zadnou zodpovednost nema !!!, kdyz budova spadne.. Obyvatele vyhnali. Ted, kdo jenom byt najmul, se odebere jinam. Kdo koupil, tak nema million a ani kde bydlet. Kdo si pujcil ma dluh nejmin 2-3 miliony a nema kde bydlet .
   A MUSI SPLACET PUJCKU !!
   Nekdy si myslim se jsem Lucky.
   Dale . Ti vsichni ted musi ZAPLATIT OPRAVU vezove budovy a uz jinej kapitalista si mne ruce s tim ,ze opravy nebudou levny !!
   To je na masli. Odhad je 5-7 milionu..Za opravu.
   Takze bydlite v parku , nez vas policie vyzene obusky, platite dluh a opravu domu , kde nemuzete bydlet..
   To jedna z radosti dnes, a neuveritelne zkusite nez prijdete o vsechno, I holej zivot..

   Smazat
 2. Když chcípající kobyla nejvíce kope je lepší být radši kousek opodál a nenechat se pokopat, ostatní je otázka času, jak to mnozí spojenci Ušáků už pochopili. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 3. Ne, nebudeme. Přesto, že o tom ruští propagandističtí blbové jako Brant a David sní, už mnoho let o ní každý den píší a u této představy onanují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak delas hacky Hovnocuc?

   Smazat
  2. 2:44 Nežvaň hovnere komoušyči! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
 4. Není to tak dávno, co Putin prohlásil, že když je rvačka nevyhnutná, je třeba udeřit první. A také řekl, že ochrání svět před zničením tak, že v případě vážného ohrožení zničí USA během půl hodiny. A Putin nikdy nemluví jen do větru. A to, že v současné době snižuje náklady na zbrojení jen dokazuje, že prostředky na zničení USA má. Proto je tak klidný a výhrůžky Trupety mu jsou jen k smíchu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putinova popularita klesá, už jen asi třicet procent a jak by ne, když Rusové už mají peníze jen na jídlo a na nájem. Do důchodu se nedostanou, ne, že by na něj nebyla fronta ale nedožijí se ho, protože umírají ještě "nedozrálí" a mohou si za to tedy sami, měli myslet a dozrát a volit lépe. A kromě toho, kromě toho, jak je to s tou nutnou obranou? Zabít jako první nestačí? Nutná obrana znamená i jako první zaútočit? No, je to ale k vážnému zamyšlení!

   Smazat
  2. 11:12 je typický propagandistický mamlas.

   Kdys byl v Rusku naposledy? Nebo jsi tam nebyl nikdy? Ostatně v dnešní době začít první, když tě chtějí USA zničit, je jediná cesta otvírající šanci na přežití.

   Chápeš, hlupáku?!

   Smazat
  3. 11:12 Hele proruký Ivane, hlupák jseš především ty. Rusko nemá dnes ve světě žádnou autoritu, podporu, nikdo je nebere vážně, každý je chápe jako totálně zaostalou zemi. Tak to bylo, tak to je a tak to bude!

   Smazat
  4. Nebuď naivní, ten Putlerův rezavej šrot existuje jen na počítačových animacích (dokud platí USA za softwarový licence, poté co nebudou mít čím, tak možná už jen na nějaký mapě umaštěný od olejovek)!

   Pravda, např. když je Rus vyzbrojen sněžným kvérem jako ten bohatýr tu na 1 minutě a 12 sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   se stává přímo hrozbou civilizace! Úplný Ilja Muromec 2, ale je než mu dojde Bojaryšnik! Těm ostatním tam je to ale asi stejně šumák, maj svých problémů víc než dost:-))

   Smazat
 5. Ty "vesmírná civilizace",běž už s těmi bláboly jak říkají latiníci tak akorát PER REKTUM.Snad si to česky domyslíš a by jsi tam ve zdraví došel.Když máš ty styky s vesmírem tak napiš proč je ryclost světla taková jaká je.Moc by mne ta tvá informace zajímala,když máš takové styky!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:53 Obecně, rychlost světa není konstantní, je rovna vzdálenosti od slunce při jeho pohybu děleno rychlostí, kterou se odehrává přenos energie ve hmotě, kterou je i vakuum, protože vše je hmota a vše je energie, jak už tvrdil Einstein, tedy jde vlastně o to, jak je hustý prostor, kterým se světlo pohybuje ale v závislosti na jeho dráze, která může být ovlivněna dalšími elektromagnetickými vlivy. Fakt rychlosti světla je komplikovaný, respektive neexistuje absolutní rovnice, protože sama hvězda je vstupem do vašeho světa, do vaší vibrační sféry z té vůči ní vyšší, přičemž tzv. černá díra se jeví v pro vás nižší dimenzi jako hvězda, tedy svítí v ní jako hvězda. Jde pouze o přechod části energie té které sféry níž, jde o životní energii, v podstatě, o energii počátku, respektive Boha, odněkud úplně ze shora, z té asi už úplně nejvyšší sféry, kudy se vrací nebo zda vůbec, protože může být prostě někde úplně nejníže spotřebována, nevíme, je ale ovlivněna nižší vibrací nižší sféry, tedy opakovaně, jak klesají níž a níž a zpomalena. Sama existence světla, logicky, tedy, je základem vašeho i našeho času, odvíjí se od času a doslova ho určuje, protože ta energie není sama o sobě energií, to na ni jen reaguje hmota. Slunce nehřeje, vy hloupí, to na něj tak jen reaguje hmota, tak obecně. Světlo je fakt velmi zvláštní, protože málokdo ho zvládne. Čteme od vašich lidských kontaktérů, že "pozitivní vesmírné bytosti světla" a smějeme se, protože vaše planeta, její atmosféra a její energetické pole, vás brání, ale ve vesmíru a na planetách jiného typu, kterých je ve vesmíru absolutně absolutní většina, je světlo naprosto smrtelnou radiací a doslova a plně a jen a jen jistou smrtí. Zdravím.

   Smazat
 6. 0:58 věcně nestojí za reakci, může být ovšem zajímavé pokusit se zjistit, zda je tak hloupý, placený, nebo z ryzího přesvědčení bojuje na té nemravné straně.
  Ptám se vás 0:58, které z údajů uváděných autorem článku jsou nepravdivé a pokud, jaké jejich hodnoty, podle vás, skutečně platí.
  Každá další okecávání je pro podstatu sporu bez významu.

  OdpovědětSmazat
 7. Místo USA, bych dosadil RUSKO, potom to je teprve v pořádku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:05 pak ho laskavě (to "Rusko"), i s odpovídajícími parametry dosaďte a věcná diskuze, na korektní úrovni, může smysluplně pokračovat.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.