Reklama

sobota 22. června 2019

Koho a co by měl chránit náš ministr vnitra, kterou nenávist podporovat a kterou stíhat

Růžena Chrasteková
22.6.2019 VašeVěc
Koho by měl varovat, komu vyhrožovat? Koho zájmy zastupuje ve vládě České republiky? Neměl by to náhodou být občan tohoto státu, který si ho v přeneseném smyslu slova platí? Proč je dovoleno v tomto státě, aby občanům ještě k tomu vyhrožovala a varovně zvedala pomyslný ukazováček nějaká politická neziskovka Člověk v tísni, nikým nevolená a bez oficiálních kompetencí, ale s o to větší arogancí?

Hodně samozvaných arbitrů, vykladačů těch jedině správných názorů, zvrácené morálky, vykladačů písma svatého až, se v poslední době u nás zjevuje, včetně veřejnoprávních, silně neobjektivních a zaujatých médií. Někteří politici, poslanci chrlí na své kolegy s jiným jenom názorem kýble sprostot a nadávek. V boha věřící prý, svatý lidovec Bělobrádek posílá svého kolegu poslance, místopředsedu Parlamentu, s prominutím "do hajzlu". Kultivovaný to politik, jen co je pravda.

Hamáček, ministerstvo vnitra předalo snad, protizákonně, nějaké kompetence politickým neziskovkám, že tyto vyhrožují, varují občany před nějakým jednáním? Člověk v tísni je spolek nikým nevolených lidí, kteří vyvíjejí úplně jinou činnost, než jakou deklarují, Dělají politiku, dělají tady policajty ...

Nenávist je, dle vykladačů té jedině správné pravdy, silně zapovězena. Ale POZOR! Jenom některá, jenom ta, taková, která je mířena na ten správný, odsouhlasený subjekt. K osobě a skupině osob obecně, hlavně multikulturně správně. Jinak je nenávist povolena až žádoucí, podporována, především jde-li o našeho prezidenta a premiéra, nejvyšší ústavní činitele, řádně, svobodně a demokraticky zvolené. Také k Tomio Okamurovi, místopředsedovi Parlamentu ČR.

Násilník a zločinec má větší práva na ochranu, obhajobu svých zvrhlých činů jenom proto, že je imigrant a černoch z Afriky? Občan našeho státu, který verbálně, v písemném projevu, především na sociálních sítích, pod náporem emocí, spravedlivého rozhořčení až přirozené zloby nad násilným zločinem černocha - imigranta, který přijel nelegálně do našeho státu, byť jsou tyto projevy někdy za hranou slušnosti, tento občan je silně ostrakizován a je mu vyhrožováno.

Projevy, především veřejně prezentované, by, pravda, měly být, byť pronesené ve spravedlivém rozhořčení, obecně společensky přijatelné a elementárně slušné. I když asi těžko toto žádat od oběti hnusného, násilného zločinu, od jejich blízkých, rodičů ...

Náš ministr vnitra (ale i jiní někteří) varuje před nenávistí k imigrantům, zločincům a násilníkům, vyhrožuje občanům trestním stíháním za projevy nenávisti.

Ano, nenávist je špatná, je to zlo, které bublá pod povrchem a je nebezpečné, zhoubné, destruktivní pro nenávidějícího i nenáviděného.

Ale že Hamáčkovi, našemu za zvláštních a neférových celkem okolností jmenovanému ministru vnitra, nevadí ta šílená nenávist, která se line z pódií demonstrací, kterou rozsévají řečníci tam. Že mu nevadí zuřivá, sprostá a vulgárně projevovaná nenávist odpůrců prezidenta a premiéra vůči nim, nenávistné urážky. I na těch sociálních sítích. Davy na náměstích při posledních nesmyslných a logiky prostých demonstracích jsou podněcovány k nenávisti, je jim ta nenávist doslova vtloukána do hlav.

Ale to je asi ta správná nenávist, poněvadž to ministrovi vnitra a jeho odborným útvarům, zřízeným za nemalý peníz, pro monitorování a potírání nenávisti, nevadí. Nevadí ani nehorázné a nebezpečné výhrůžky, dokonce smrtí, protože objektem těch nenávistných výhrůžek je náš pan prezident a premiér.

Tady vnitro nemá jitro, tady hluboce spí, oči zavřené a uši chráněné jak traktorista na starém Zetoru.

Co si vůbec o sobě myslíte, vy gauneři, občany placení, že jenom vám tato země patří a budete si tady zavádět své zvrhlé pořádky, zvrácené dvojí metry? Že budete kriminalizovat naštvaného, byť neslušně se vyjadřujícího občana a chránit odporné zločince, násilníky jenom proto, že jsou to černoši, nelegálně sem imigrující?

Ne, tato krásná země není jenom vaše, je nás všech, Čechů, Moravanů a Slezanů.

55 komentářů :

 1. Je zajímavý, že se na NR nikdo nezmínil o americkém skoroútoku na Irán. Žeby mr. David vyhlásil z Brusele stopku?
  No nicméně víme všichni vocode, Trump vrátil svý bombarďáky už ze vzduchu. Co ho k tomu asi vedlo?
  Jediný čemu rozumí zasranej americkej neocon je strach. Ale z čeho? Ti se jen tak něčeho neleknou, jsou silní. Až na jedu věc ze který maj svý neoconský prdele stažený a to je nukleární zbraň.
  Vypadá to, že Tramp dostal v hodině dvanácté od Mosadu hlášku: "Irán má atomové zbraně"
  Kadáfí ani Hussejn je ke svý smůle neměli, kdyby jo nezabili by je. Kim to má a směje se jim do ksichtů. Vypadá to, že Chameneí se už směje také...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Pry IRAN dal Mosadu hlašku,že prvni atom bomba poleti na Israel,je to pravda?

   Smazat
  3. Jste provokatéři nebo jen blci.

   Smazat
  4. 12:06- a bylo by to logické, neb proti Iránu pořád štve a ty USA se bez Izraele ani nevys....
   Jak řekl svého času "řezník ze Sabry a Šatíly" gen.Ariel Sharon:" USA to jsme my židé a Američani to dobře vědí..."
   No to i jemenští Husíti ví a proto když rozkřápnou nějaký ten armory vehikl vyrobený v USA se znakem Soudského království provolávají:"Smrt Americe, smrt Izreali, budiž prokleti židé, Alláh je veliký !" a to přestože tam oficiálně ani Izrael ani USA neválčí...

   Smazat
  5. Nikolchlapce, mýlíte se. Trump dostal nesouhlasná stanoviska regionálních velmocí - Ruska , Číny a Indie. Ani Pákistán, spojenec Amíků neprojevil nadšení, spíš naopak. Takže jedním vrzem by Amíci nevyřídili Islámskou republiku, ale postavili by si proti sobě hned 4 regionální velmoci.
   Ostatně válečné lodi všech výše jmenovaných se nacházejí v kontaktu s americkou flotilou u Hormuzského průlivu, a do oblasti spěchají ještě Japonci!!!

   Smazat
  6. Nevěřím, že Írán má atomovku.
   Ony ty Perské trubky sežraly ten podfuk se smlouvami i s navijákem.

   Smazat
  7. 12:30 Jen blbej bolševik vidí všude provokatéry.

   Smazat
  8. Prosím redakci o odstranění celého tohoto bloku příspěvků. Jsou jednak vulgární, jednak provokace a jednak s článkem nesouvisí. Děkuji.

   Smazat
  9. Putin prohlasil jasne ,ze kdyz zavedou jakekoliv sankce ZAVRE ihned POTRUBI S ROPOU do EU. Ma to domluveny ze Cina vezme vsecko.
   Tim bude EU donucene dovazet ropu pres uzinu ,kde ciha Iran !! /Hormuz/. S tim ,ze potopi vsecko, co se tam pohne
   a ma na to zbrane..
   Tim kazdej konflikt se vymrsti na nepredstavitelny hruzy nedostatku vseho..v EU.
   Kdyz to nejde po dobrym tak to nepujde vubec..
   Straslivy lidsky nestesti se odehrava v Jemenu. Ticho v HYENO-Mediich.
   Na hrstku obrancu naroda se vrhly hyneny hned 5 statu..Ale ani tam nemohou porazit mistni obrance..
   Podvody vlady , KTEROU JE UZ TED NEMOZNE NAZVAT CESKOU , NESTESTI SE VZDY VYMRSTI , KDYZ Slovak DOSTANE MOC, vypadaji tak, ze babis krici nahlas ,ze nevezme zadne teroristy, ale jeho min.vnitra pasuje gangy teroristu do republiky. Na vrazdeni a nasili , jako vsude na svete..A tomu je videt nikdo nezabrani ani nikdo nema zajem..
   Na rade jsou vsechny staty , ktere chce Vrchni Vudce Izrael okupovat , na vytvoreni rise...

   Smazat
 2. To není o neziskovkách, to je o systému. Pokud politické strany dostávají za hlasy voličů peníze, pak jsou na tom jako ty neziskovky, jen s tím rozdílem, že jsou placeny většinou z rozpočtu a od členů, ale neziskovky z rozpočtu a zvenčí s malou částí příspěvků z tuzemska. V čem je rozdíl? V ničem. Politické strany i politické neziskovky rozdělují a manipulují lidmi, jen pár organizací je tu proto, aby lidem pomohly. Charita, Armáda Spásy a podobně. Vládnoucí politici, i ti, co se na své korýtko teprve připravují, se bojí referenda jak čert kříže. Pokud by lidé volili rozumně, pak by volili jen ty strany, které o referendum usilují, nikoliv o něm jen prázdně tlachají. Kdyby to s referendem myslel někdo opravdu vážně, proč už nebyla realizována nějaká masová akce? Zatím vedou strany z opačného konce. Dobře možná bude až se strany hlásající demokracii a prosperitu spojí. Pak bude Kalousek v jedné straně s Filipem a s těmi ostatními. A problém imigrace se jednou provždy vyřeší, pane Hamáčku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Referenda, kterých se účastní kolem 10% voličů, si strč do prdele. A povinnost se referend účastnit pod hrozbou postihu také.

   Smazat
  2. Ano 11:38- na všechno se vyserme, ať si Hamáček a jeho negři se všemi udělají co chtějí a k tomu ať jim pomůžou jimi placené nevládky a všichni bohové, co jich v tom veskrze ignoranstkými idioty zhovadilém světě je...

   Smazat
  3. Socani byli vždy prodejné děvky.Vinu za to rozkrádání republiky za posledních 30 roků nesou společně s ODS a ost. stranami ve vládách. Vybudovali si mohutný konglomerát zájmových skupin, které profitují a a žijí z našich daní.Proto drží pohromadě se zloději, EU a tím tzv. liberálním systémem. Nečekejte, že by se stavěli za ČR - kolaboranty jsme měli v historii vždy.

   Smazat
  4. Vlivové neziskovky nejsou ničím jiným než nesystémovým prostředkem změny poměrů mimo rámec parlamentní demokracie. A jelikož celé to divadlo stojí neskutečné peníze, není lepší vodítko než sledovat odkud jsou placené.

   Smazat
  5. Ano, jsou to organizace vytvářející paralelní mocenskou strukturu, zpochybňují ústavní řád a obcházejí demokratický politický systém. Jako mafie, nebo cizí agenti infiltrují státní a společenský systém s cílem převzít moc ve státě a předat ji sponzorovi v zahraničí, jde o agresi nade vší pochybnost. Je to největší náš nepřítel a bezpečnostní riziko, paradoxem je, že si jej z velké části sami financujeme na úkor velmi potřebných věcí, jako je např. ostraha hranic, na kterou nejsou tím pádem prostředky...

   Smazat
  6. Ty nezyskofki začínají nápadně připomínat ozbrojenou pěst strany a vlády-milice.
   Kdy jim rozdaj zbraně?
   Helanov

   Smazat
  7. Helanov 19:20, mohla byste vysvětlit, jak ozbrojená pěst dělnické třídy (!), tedy Lidové milice, zasahovaly svého času do politiky? Když už se tak ráda projevujete, srovnejte si ty mocenské vztahy v diskutovaných režimech alespoň trochu v hlavě.

   Smazat
  8. 21:45-správná připomínka, to srovnání je vskutku hodná pomatence indoktrinovaného havlismem...

   Smazat
 3. Už aby tenhle proti Český sluha bruselu vypadl z vládnoucích funkcí i s tou jeho stranou stop09 B-team. Většina si u nás naštěstí nenechá se sebou orat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel to našemu nejvyššímu ani Andrejovi nevadí
   Nekonají

   Smazat
  2. Jednoduchý recept na Hamáčka: rozdat jméno, adresu a fotku jeho dcer mezi (černé) migranty...

   Smazat
  3. koho chránit?
   to je přece jasný, na to dostává noty z Tel Avivu

   Smazat
 4. Přátelé. 270 milionů od státu pro Člověka v plísni. Je to až úsměvné, že stát podporuje rozvratnou organizaci, která jde proti vlastním lidem. A co Amnesty International, která chce dokonce rozhodovat o složení naší vlády? Člověk v plísni má zakázáno půspbit v mnoha zemích a my si je tady vydržujeme za peníze daňových poplatníků. M.R.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak to je naprosto nejlepší článek za poslední rok. To by si měl povinně přečíst každý občan ČR.

  OdpovědětSmazat
 6. Postdemokratičtí psychopatičtí slouhové slouhů nutí lidi, aby se báli říkat, že špatné je špatné, jinak budou kriminalizováni. Ať jdou všichni do brusele, i ti propagandističtí z Letné.

  OdpovědětSmazat
 7. Hamáček má ruce od krve. Musí rezignovat a s ním musí vypadnout celé Sobotkovské vedení a loutkovodiči ze zákulisí. Bylo jen otázkou času kdy bagatelizace předvídatelného nebezpečí dojde naplnění. Kolaborant Sobotka a jeho nohsledi jsou realizátory Bruselských vizí na našem území. Oni ve jménu velikosti svého ega, které chtělo být tvůrcem nových pořádků dokonali zavlečení ČR do multikulturního šílenství Bruselských parazitů. Krev na rukou mají všichni kdo byli aktivními stoupenci Nové Evropské říše od Lisabonské smlouvy. Tedy i Václav Klaus, který nesouhlasil (prý) a podepsal. Jan Hus nesouhlasil a neodvolal před Evropskou říší Římskou a jejím koncilem. Všechny oběti, a zejména ty o kterých nejsme ani informováni, jdou na vrub korporací a syndikátů, které skutečně řídí procesy v Evropě a ovládají komisaře, sociálních experimentů rady Evropy, nejvyššímu komisariátu, europarlamentu, všech vítačů a všech, kteří bagatelizovali nebezpečí a ponižovaly hlasy rozumu. Hamáčku odstup. ČSSD zmiz z vlády a zaplať dluhy. Včera už bylo pozdě. Toto je skutečné ohrožení proti kterému je dotace na hnízdo dětskou říkankou a proti kterému je nutné se postavit. U jedné oběti totiž nezůstane. Hamáček jako Sobotkův pohrobek má totiž jediný úkol. Nepřipustit změnu kurzu EU k rozpadu národních států a přenosu veškerých kompetencí do Bruselu. Proto tak socani lpí na ministru vnitra. Proto také Hamáčkova silácká vyhlášení o tom, že o nás všech vědí vše... Jen tak mohou obcházet naší ústavu ve jménu velké Evropy a nenápadně implementovat potřebné změny prostřednictvím různých tingltanglů a potíráním hybridních hrozeb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pane Strako plně s vámi souhlasím a divím se premiérovi že s takovou čeládkou vůbec šel do koalice.snad proto aby byla výmluva proč neschválit všeobecné referendum.tak snad po příštích volbách bude situace zase jiná.vzhledem k tomu že mám po sedmdesátce tak už ani nedoufám že se nějaké opravdové změny k lepšímu už ani nedočkám

   Smazat
  2. 12.26 - Hamáček si hlídá jen své "koryto", není doba daleko, že mu zbydou oči pro pláč jako B.Sobotkovi, a bude chodit na akce "Milión trapných demo chvilek".

   Smazat
  3. 13:52 Dobrý den pane rak-rudo. Také mám po sedmdesátce, takže oba jsme toho už dost zažili. Musím obdivovat váš optimismus, kdy pořád ještě věříte, že vůbec někdy dojde k "nějaké opravdové změně k lepšímu". Z čeho prosím vás usuzujete, že by na Zemi, která má sedm a půl miliardy obyvatel a 99% veškerého bohatství světa vlastní jedno!!!! procento lidí, tak jak by vůbec taková situace mohla nastat? Něco takového už někdy v historii bylo?

   Jistě si pamatujete na vtip z doby bolševika. Otázka na rádio Jerevan: "Kdy bude lépe?" Odpověď: "Už bylo."

   Smazat
 8. Pokus o rehabilitaci důvěryhodnosti ČSSD. 1. Návrat k lidem práce a k politikům, kteří je ctí 2. Ve vládě být důvěryhodným koaličním partnerem a ne "uplakánkem", nebo dokonce "podvraťákem" typu KDÚ-ČSL 3. Sobotkovu ČSSD a.s. kliku ve straně upozadit.

  OdpovědětSmazat
 9. Je neuvěřitelné, co si to prase Hamáčkovo dovolí, dokonce hází na Okamuru to že nějaký důchodce chtěl nechat vykolejit vlak. A proč to chtěl udělat? Kdyby se dělala migrační politika podle zásad které navrhuje SPD, nebyl by důvod dělat podobné zoufalé činy. A to prase ještě bude někoho napadat, zloděj křičí chyťte zloděje. Teda normálně takový vulgární slovník nepoužívám, ovšem když tady může kdejaký kretén, nadávat lidmi zvolenému presidentu, takže prase sem prase tam, žejó. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 10. Hamáček mi připomíná Kalouska oblečeného do Babišova hubertusu.

  OdpovědětSmazat
 11. noviczech
  ...,ale co si tady stěžujete, vytvářel lid ústavu a zákony? Koho tam máme v politice 30 let "svobody a demokracie"? Národ potřebuje diktaturu, paragrafy, to jen naivní hlupák si může myslet, (jako byl ten havel), že je v zemi 15 miliónů poctivých lidí! No a na západě se vrahům zakryje obličej, nebo alespoň oči v novinách a oběť se zveřejní! Tuto "demokracii" tady máme! Ale co s tím, že, to neví ani zkorumpovaní soudci, ani zkorumpovaní politici! A ti dva normální (snad tři) ve vládě, to nedají dohromady, to zapomeňte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No už to tak vypadá, že ti grázlové vědí, že nebude 17. listopadu co oslavovat a že by mohla přijít nějaká ta inventůrka jejich zlodějin a proto ta největší hovada, která se volbami nedostanou ke korytům, zpitomnělé a zpovykované Pražáky nahánějí na Letnou aby se vyhnuli eventuálnímu zúčtování. Hej hou

   Smazat
 12. Operaci “Stop Anofert!” řídí z Bruselu přímo operativa George Sorose.
  https://aeronet.cz/news/operaci-stop-anofert-ridi-z-bruselu-primo-operativa-george-sorose-cilem-je-zastavit-kontrakty-na-dodavky-americkych-zbrani-do-cr-a-dostavbu-temelina-americkymi-firmami-v-pozadi-planu-na-svrzeni/

  OdpovědětSmazat
 13. Tenhle ten HAMTÁČEK PÍKOK, nám všem již vyhrožoval vícekrát, na VOJNĚ nebyl a drzostí oplývá hojnou. Preference na úrovní kómatu a sebevědomí, "jak o něm říká jeho matka od 4-let toužil být Churchillem" má na rozdávání?

  Mě hnul žlučí při teroru na Novém Zélandu, jeho tiskovka: „Vy češi, zkuste něco napsat o NZ, všechny vás sledujeme, všechno o vás víme, budou exemplární tresty!“. Tímto se definitivně odkopal, my mu pouze plníme peněženku a on slouží jiným!? Pryč s nimi, exemplárně potrestat NEVOLIT!

  Ramón

  OdpovědětSmazat
 14. Divím se Babišovi že tu prohnilou socdem v čele s kreténem Hamáčkem už dávno nevyhodil z vlády.

  OdpovědětSmazat
 15. Mám dítě staré jako Hami,pokud vyplodilo to mé dítě něco podobného co Hami,tak bych mu řekl ,ty jsi ubožák asi ses úplně pomátl nebo máš v hlavě místo mozku sračky.
  On ten Hami asi nebude úplný hlupák,jen mu to někdy blbě zapaluje.

  OdpovědětSmazat
 16. Armand-Jean du Plessis de RICHELIEU Ali-Hatla tlama cek.

  Zřejmě je to ON !

  OdpovědětSmazat
 17. Hamáček se snaží lidi zastrašovat, z pozice moci, to tady bylo vždycky. Plete se v tomto: přijde o poslední zbytek důvěry a lidi si stejně budou myslet své. Čím víc se budou chovat jako politici v západní Evropě k původnímu obyvatelstvu, tím více budou lidé vědět, s kým mají co do činění.Tohoto pána čeká velmi a velmi neslavný konec. Rozum zůstává stát nad tím, že že si takového idiota tam vystrčili, namísto aby se snažili o usmíření se svými voliči, tak se chovají jako kreténi. Již vědí, že jdou, tak ještě pán kope. Je to jako tanec kostlivců, dávno po smrti, ale ještě dále budou tancovat na svém hrobě. Jsou politické mrtvoly, všichni to ví, jen oni se tváří, že ne. Ještě v poslední křeči budou škodit co to dá a nahánět lidem hrůzu, jak demokratické - v rámci demokracie vás potrestáme za to, že máte svůj názor. Už vědí že to mají prosrané, jen se snaží zavděčit, aby dostali nějakou trafiku, od toho, kdo nám tu vládne, jen být správně hodný a nadělat hodně bordelu, nějaká trafička se nejde.Tohle už nejde vzkřísit. Pííííp.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak se můžou socanům vrátit voliči když mají na křesle ministra vnitra člověka ,který prosazuje novou totalitu.Vyhrožuje českým občanům trestním stíháním za jejich názory jako svého času hitlerovci za schvalování atentátu na říšského protektora Na vnitru si vydržuje censora J.Jandu ,odpornou porno kreatůru která káže o morálce.Ministryni Maláčovou který rozhazuje miliardy Opravdu by bylo lepší kdyby odešli socani z vlády a zmizeli v propadlišti dějin jako zrádci -spolupracující s cizí mocí na zničení českého státu a českého národa

   Smazat
 18. Někde napsal expolitik Macek (fackovač) - proč řeši Hamáček zda odejít, či ne, když už de facto odešli.

  OdpovědětSmazat
 19. S fašouny nekomunikuji !

  OdpovědětSmazat
 20. Kriminálničtí pedofilové!!!
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Na-tohle-se-radeji-posadte-Kriminalita-imigrantu-ve-Spanelsku-kterou-verejnost-nemela-znat-Urady-tajily-treba-hromadne-znasilneni-12lete-holcicky-586421

  OdpovědětSmazat
 21. Hamáček je docela obyčejný grázl. Spousta keců o nelegálních migrantech, kteří zde nejsou, ale ani slovo o těch legálních, kteří dostávají povolení k pobytu, právě od MV, řízeného Hamáčkem. Potom dochází k tomu, že se zde objevují nadržení černoušci, kteří si myslí, že jsou u nich v džungli, kde si každý opíchá každou, kterou potká.
  Hamáček by vždycky jen vyžírka a lump, ostatně, jako spousta těch, kteří si říkají politici. Zbavit se ho, je v zájmu všech občanů ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty hamáčkoviny nejsou z jeho hloupé hlavy, je to zadání z EU a proto nadávejte nejen jemu, ale i celé té zkorumpované vládě a jejímu předsedovi Babišovi, který ho vzal do koalice a taky na strany a posrance prdlamentu, kteří tu vládu podporují, včetně komunistů, začež "hanba jim všem" a pokud chcete dělat proti Hamáčkovi demonstraci, tak se přidejte dnes k těm debilům na Letné...Protože, co dělá ten šmejd Hamáček, tak pod tím je podepsanej i ten slizoun Babiš !!!!

   Smazat
 22. Je zodpovědný za bezpečnost a mysli si ,že si holka užila !

  OdpovědětSmazat
 23. Nemohla by redakce NR nadhodit mezi alternativní autory, které tu otiskuje, toto jednoduché téma

  ZORGANIZOVAT DEMONSTRACI, PETICI či KONFERENCI ZA
  - NEZÁVISLOU POLICII
  - BEZPEČNOST ČR a DODRŽOVÁNÍ ZÁKONU
  - PROTI TOTALITNÍMU CHOVÁNÍ A DRZÉMU VYHROŽOVÁNÍ ZE STRANY MINISTRA
  - PROTI NESCHOPNOSTI VÉST MINISTERSTVO VNITRA a ZNEUŽÍVÁNÍ POLICIE na ŠIKANU občanů za názory
  - Za ODSTOUPENÍ JANA HAMÁČKA, nejméně kompetentního ministra vlády

  Je na tom něco nemožného? Napáchal toho málo? Vadí lidem zatím málo? Prosím, rozšiřujte toto téma mezi lidi, diskutujte, případně to zařaďte někdy mezi téma nějaké konference. Bylo tu nedávno téma Jak se ČR stala kolonií. Proč tedy nepřijít s tématem Co si může a nemůže dovolovat ministr vůči vlastním občanům. Nebo co může občan dělat, pokud policii vede ministr, který je loutka cizích zájmů?

  Na rozdíl od těch "taky demonstrací" zrzavého užitečného idiota tady jde o skutečné činy a výroky Hamáčka, který se odkopal prakticky v každém rozhodnutí a v každé reakci na nějakou událost. Proč mají občané dál tolerovat nekompetentní morální špínu jménem Hamáček?

  Rudý škorpión

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudý Škorpióne, začni a když to budeš dělat dobře, my se přidáme.

   To je poučení z alternativy. Lidi mají fůry nápadů, ale realizaci chtějí po jiných. Mělo by se, mělo by se....
   Osobně si myslím, že shazovat vládu odstraněním šéfa zbytkové ČSSD je dnes kontraproduktivní. Podívejte se na ty zástupy provařených individuí a stran(ODS! STAN! TOP! Lidovci! Piráti!), které by se dostaly k moci. Hamáček doničí soc.dem., kterou už před ním ničili Gros, Špidla, Sobotka a tahle parta ale na základě tohoto selhání a selhání eurohujerské nerevoluční KSČ "vstanou noví bojovníci" a možná že v podobě některých politiků SPD už vstali.
   Takže závěr: chcete-li demonstraci za nápravu a odstranění, začněte vy a vaši přátelé, a když to budete dělat dobře, my ostatní se přidáme.

   Leo

   Smazat
  2. Krapet ti to všechno ujasněte a srovnejte v hlavách souvislosti, než se do nějaké blbosti pustíte, protože:
   Ty hamáčkoviny nejsou z jeho hloupé hlavy, je to zadání z EU a proto nadávejte nejen jemu, ale i celé té zkorumpované vládě a jejímu předsedovi Babišovi, který ho vzal do koalice a taky na strany a posrance prdlamentu, kteří tu vládu podporují, včetně komunistů, začež "hanba jim všem" a pokud chcete dělat proti Hamáčkovi demonstraci, tak se přidejte dnes k těm debilům na Letné...Protože, co dělá ten šmejd Hamáček, tak pod tím je podepsanej i ten slizoun Babiš !!!!


   Smazat
  3. 11:41
   Hamáček a Babiš nejsou na stejné lodi, to je omyl. Babiš je "pouze" slabý a gumový a nechce nic zásadního měnit, protože on se v systému má dobře.

   9:11
   S tou výtkou máte pravdu, pane Leo. I když možnosti redakce jsou někde jinde, než možnosti většiny z nás, co sem občas napíšeme. Máte pravdu, že Hamáček dorazí ČSSD, ale na druhou stranu je otázka, jaké škody stihne do voleb ještě napáchat. Každopádně mě šlo hlavně o rozšíření té myšlenky mezi lidmi a jejich větší ostražitost nebo odvahu, ne nutně o brzké sesazení Hamáčka. Jinak vašich příspěvků si vážím. Mějte se.

   Rudý škorpión

   Smazat
  4. Rudý špione, ono je to velice relativní...vůči nám kopou za stejný manšaft a to za ten "bohem vyvolený", ale jeden vůči druhému každý za jiný a to tak, že Hamáček, jakožto člen správní rady ASPENu za kolegyni Albrightovou a její nadřízené orgány z hory Sionu a Babiš, ta kominická koule Světového židovského kongresu, za Chabad Lubavič...

   Smazat
 24. Nenávist vůči zločinci, je vždy správná !

  OdpovědětSmazat
 25. Pokud by chtěl ministr vnitra opravdu bojovat s nenávistí, pak by měl disponovat striktní všeobecně dostupnou definicí nenávisti, včetně definice měr respektive definice jednotek nenávisti, aby bylo zřejmé, co je nenávist velká, co malá, co zanedbatelná. Pokud ministr nic takového nemá, pak lze jeho vyhrožování trestním stíháním za nenávist chápat pouze jako vydírání za účelem zavření hub občanům! Je tedy ministr vnitra recidivistou v páchání trestného činu vydírání?????

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.