Reklama

pátek 28. června 2019

Letenský candrbál blbosti. A debilní hysterie senátorů. Senátor Doubrava opravdu nechápe, v čem je Čína horší než fašistická Saúdská Arábie

Senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši)
rozhovor se senátorem Jaroslavem Doubravou
28.6.2019 ParlamentníListy
„Je snad Čína horší než fašistická Saúdská Arábie?“ Severočeský senátor Jaroslav Doubrava si nebere servítky, jak jde o ústavní „pseudožalobu“ na prezidenta, o hloupé kolegy, nebo o lidi, kteří se nechali zlákat nafintěnými hesly a candrbálem blbosti. Komentuje také petiční akci proti Kuberovi a neopomíná u toho zmínit Romy. Ptali jsme se ho i na hlasování z letoška, kde jako jediný nezvedl ruku k podpoře protičínského usnesení, kde se psalo o ilegálním odebírání orgánů. Bez okolků nám sdělil, proč – nejen tomu – nevěří, a co dalšího zpochybňuje. Kritika padá na další hlavy, čtěte za co.


Senátor Václav Láska, předkladatel ústavní žaloby na prezidenta Zemana, už sehnal 31 podpisů. Návrhem se tak bude zabývat Senát. Proč konkrétně jste se nepřidal?

Když občané v přímé volbě volili Zemana, nevolili ho, že by byl idiot, ale naopak v něm cítili člověka s nadhledem, a přitom i zvláštně razantního. Takový člověk nedělá chyby, kvůli kterým by někdo smolil ústavní pseudožalování. Ústavní žaloba je debilní pokus z ničeho udělat něco.

Hájíte Miloše Zemana obecně? Nechová se obdobně, když teď na Lásku Hrad podal trestní oznámení, za křivé obvinění kvůli údajnému ovlivňování soudců kancléřem Mynářem?
Prezidenta nehájím obecně. Hájím ho pro jeho kvality. To neznamená, že bych se někdy k jeho výrokům nestavěl kriticky. Příklad? Pozvání samozvaného prezidenta Venezuely. To dělat neměl. A žaloba na Lásku? Divím se, že Hradu takový člověk stojí za to, aby se jím zabýval.

Váš další kolega senátor Pavel Fischer chce vyslýchat podnikatele, kteří dělají byznys s Čínou. Co říkáte na jeho nápad takového „veřejné slyšení“?

Fischer, člověk, který označí účastníky setkání vlastenecky smýšlejících lidí a spolků u příležitosti výročí mnichovské zrady za prasata, je dost hloupý i na takovou blbinu. Je to jako se ptát meteorologů, jak to vypadá s mraky, jestli k nám chodí správně.

Neměli bychom mít analýzu vztahů země s Čínou jako ji údajně má Nizozemsko, Německo…?

Má se udělat slohové cvičení – mít analýzu vztahů země s Čínou? Proč ne, aspoň si ti, kteří to vytvoří, něco vydělají. Němci, Francouzi a Britové se snaží, jak mohou kšeftovat s Čínou. Tak o co se jedná? Je snad Čína horší než fašistická Saúdská Arábie?

Ptám se vás i proto, že jste v březnu, tuším, jako jediný senátor nepodpořil usnesení proti Číně. Proč jste byl proti usnesení, které zkráceně odsuzuje nedemokratičnost Číny, nelegální odebírání orgánů občanů, destabilizaci situace v Tibetu?

Že je Čína jaksi nedemokratická? A co člen NATO, islamizující se Erdoganovo Turecko? Proč máme diplomatické styky s bigotními islamistickými fašisty v Saudské Arábii? Z politické blbosti. A také kvůli kšeftu.

Nevím, jak to je s odebíráním orgánů občanů. Co vím je, že když ozbrojenci UCK v Kosovu vraždili lidi kvůli odebírání orgánů, neslyšel jsem u nás jediný protest, jediné odsouzení. Hlasoval jsem proti usnesení, protože o činnosti sekty Fa-lun-kung mám úplně jiné informace, než byly prezentovány v Senátu. Nemohu souhlasit ani s výrazem „nedemokratičnost“ Číny. Ano, je jiná, je to jiná kultura, jiné zvyky.

Nepřísluší nám posuzovat, jsou-li lepší či nedemokratičtější než naše. Podívejte se na současné protesty pseudodemokratů u nás. Jak se chovají k těm, kteří byli zvoleni v demokratických a svobodných volbách. Proč nepočkají na nové volby a nepřesvědčí v nich, že jsou lepší? Podívejte se na výroky Fialy, dokazující, že neumí ani počítat.

A Tibet? Vzpomínám na Jiřího Dienstbiera (otce toho, který dělá jménu ostudu), když mi jednou řekl „Jaroslave, nebýt Číny, nebylo by už Tibetu. Jen ten, kdo nechce vidět ty obrovské investice, ten obrovský pokrok v životě Tibeťanů, je nevidí. Ano, Američanům by obsazení Tibetu náramně chutnalo. Ovládali by odsud středními raketami téměř celou Čínu. O to jde. Ne o osudy tam žijících lidí.“

(celý text najdete zde)

8 komentářů :

 1. Přesně tak jen sluhové a poskoci usa ten fišer je opravdu hodně pošahanej. Na Zemana nemají ten s těmi hlupáky zacvičí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prý se v ČSV dostane do jeho vedeni každý kdo má nápady,nejlip dobré nemohl by jste být i pane senátore Doubravo být mezi jejich špičkou?
   Kdy začnete i vy prosazovat jejich Sociálni stát výmysl to pravice,který už maji vyspěle státy Evropy a režimnim podpindostnikům nesmi být vysvětlováno o co jde!?

   Smazat
  2. ČSV je zcela nová nepolitická intelektuálni špička České společnosti občanů voličů.
   Vytváři články Národniho programu voličů v nichž bojuje za penize voličů a odstraněni kapitalismu bez přivlastků vycházejiciho z gangsterismu,který už 30 let rabuje ČR.
   Chnce ho nahradit Sociálnim státem,tj vysoce efektivnim systémem,který funguje dobře ve statech kolem nás,tvoři tam blahobyt a ne žebrácké platy jako v ČR.

   Přidejte se všichni a to ve vlatnim zájmu,anebo taky ne.
   Jinak budete rabováni a to i v penzi!

   Smazat
  3. Jak se někdo prohlásí za intelektuální špičku, tak to o jeho inteligencí moc nesvědí.

   Smazat
  4. 22:04: žebrácké platy. Daně: po celé dějiny lidstva, ukotveno v knize knih - v Bibli - 10 procent, tedy středověk rovněž 10 procent, Adolf Hitler - 30 procent, komunisté 50 procent, neoliberální kapitalisté /nejkvalitnější lidé dějin/ 80 procent. Proč tak velké daně? No banksteři ze City of London Corporation potřebují peníze k ovladaní světa, 30 procent z daní proudí do této instituce. 500 miliard /korun/ našich peněz končí ve chřtánu matek nadnárodních korporací. Proč jsou ještě tak velké daně - další důvod. Novodobý otrok unese tuto zátěž - způsobeno produktivitou práce. Ještě jedna, podle mně skvělá myšlenka /není z mé hlavy/. Proč novodobý otrok? Starému otrokovi, tedy poddanému středověkého pána se dala "svoboda" a svoboda se stala nejvíce omílaným slovem. Zatím to je tak že to funguje na stejném principu jak ve středověku. Jen výběr daní je snazší. Holt pokrok. Jen novodobý magor může říkat, že teď to je lepší než za komunismu, který jsme tu měli. Magor, který nezná latinské přísloví: co činiš, moudře čiň a hleď na konec /svého snažení/. Novodobí magoři tyto konce nevidí. Dle mého názoru konec bude podobat se konci nepotopitlné lodi - Titaniku. Feliciter vivite. Žijte blaze - dokud je čas. Podpis: Prosťaček.

   Smazat
 2. Odkaz na celý text je špatně, má to být https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Letensky-candrbal-blbosti-A-debilni-hysterie-senatoru-Senator-Doubrava-opravdu-nechape-v-cem-je-Cina-horsi-nez-fasisticka-Saudska-Arabie-586757

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.