Reklama

neděle 16. června 2019

Mádle, styď se. Menšík by vám vrazil! Neukojená touha Geislerové a oprsklý strup Minář. Do toho všeho ČT. Ivan Vyskočil masakruje „Václavák“

Herec Ivan Vyskočil
16.6.2019 ParlamentníListy
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Demonstrace, které se už několik týdnů konají napříč celou Českou republikou. Toto téma se rozhodl pro dnešní „Nedělní ráno“ rozebrat oblíbený herec Ivan Vyskočil. Prozradil, jak ho v této souvislosti překvapil rozhovor s jedním divadelníkem a vyjádřil se i k umělcům, kteří právě na oněch demonstracích hovoří k národu. „Styďte se, pane Mádle!“ vzkázal svému kolegovi a připomněl Menšíka, Zázvorkovou, Sováka a další. V Nedělním ránu nevynechal ani údajný střet zájmů premiéra Babiše. A vyjádřil se i k osobě Mikuláše Mináře. Padlo také slovo Lenin.


Hluchota vůči argumentům…


„Mluvil jsem s jedním panem divadelníkem, účastníkem demonstrace na Václaváku. A není to žádný blbec, naopak člověk, kterého jsem si vždy vážil pro jeho vzdělanost. Nic proti tomu, že tam šel! Ať si jde, kam chce, když se mu to líbí,“ říká na úvod Nedělního rána Ivan Vyskočil a popisuje, co ho v rozhovoru s tímto pánem zarazilo. „Co mě naprosto vyvedlo z míry, byla ta absolutní hluchota vůči argumentům proti. Ani zbla ochoty alespoň nějaký argument vyslechnout, a hlavně naprostá, až totální absence představy – co potom? Nedokázal mi zodpovědět otázku, jak si představují uspořádání společnosti, kdyby se jim nakrásně podařilo, a to tedy bože nedopusť, vyřvat si svoje požadavky a vládu svrhnout. Kdo by dle nich měl nastoupit, jak po premiérovi Babišovi, tak po prezidentu Zemanovi? Nedokázal mi na to odpovědět a stále se té otázce vyhýbal,“ kroutí hlavou Ivan Vyskočil.

„Nechci paušalizovat, ale jsem si téměř jistý, že takoví tam na těch demonstracích byli všichni, včetně organizátorů! Alespoň jsem jakékoliv nastínění další cesty neslyšel,“ krčí rameny a vysvětluje. „Ale onen selský rozum mi říká, že bourám-li starý dům, už napřed musím vědět, co chci na jeho místě postavit. Tak pokud nám to ti organizátoři záměrně netají, tak jsem přesvědčen, že to nevědí ani oni. Jsou tady jistě tací, co si tzv. ‚strojí hubu do žebřin‘, jak se říká. Těší se, jak si do premiérského, případně prezidentského křesla sednou, až to padne. Nebudu jmenovat, ale každý asi ví, komu se na tyto posty sbíhají sliny. Kdyby se jim tato přání naplnila, tak by na tom Česká republika zase byla tak, že ani sedláci u Chlumce na tom nemohli být hůř!“

Řev kolem žlutých polí


Ivan Vyskočil si prý také pokládá otázku – a co to vlastně proti tomu Babišovi mají? „Snad, že konečně dává do pořádku státní finance? Nebo že napravuje zanedbanou situaci důchodců, zdravotníků, policistů, hasičů a učitelů? Nebo že celý svůj plat dává na matky samoživitelky?“ ptá se a dodává. „Ten řev kolem dálnice D1 a vůbec kolem stavby dálnic a železnice... Ale uvědomujou si, že se toto začalo hýbat teprve od doby, co je Andrej Babiš ve vládě? No mohlo by to jít rychleji, ale aspoň se na tom pracuje. Předešlé vlády místo hrabání na dálnici téměř třicet let hrabaly tak akorát pro sebe. Kde je s našimi miliony bývalý ministr dopravy pan Řebíček? Kde jste byli tenkrát, demonstranti?“ ptá se dál Ivan Vyskočil.

Zmiňuje i obrovský „humbuk“ kolem řepky. „Řev kolem žlutých polí řepky. Ale odborník ze zemědělství pan Jan Veleba, bývalý prezident Agrární komory, nedávno ve svém článku uvedl zase dost argumentů proti těmto protestům. Jako jeden z nejvážnějších byl ten, že protesty podněcují zejména výrobci a dovozci palmového oleje. A ten je mimochodem pro lidský organismus daleko škodlivější proti řepkovému. Ale hlavně palmový olej se pěstuje bezohledně na úkor deštných pralesů a ničení těchto plic planety, to se nás v ČR nedotýká pouze zdánlivě!“ upozorňuje Ivan Vyskočil a pokračuje. „A konečně zajímejte se, kolik peněz z nadace Agrofertu jde na různé dobročinné účely. Nadace Agrofert rozdala už stovky milionů korun. Když za více než 6 milionů koupila přístroj nemocnici, natočila to televize, ale někdo to zřejmě vystřihnul,“ říká herec.

Jsme skladiště Evropy? Kde jste byli, demonstranti?


Ivan Vyskočil se podivil také nad tím, že zatímco ohledně řepky je takový povyk, obří sklady na naší půdě nikomu „nepřekážejí“?! „Rozhodně mi nevadí pohled na žlutá pole, jako mi strašně vadí ty obrovské plochy půdy, zastavěné nějakými pitomými a ohavnými sklady! A proti tomuto nešvaru se nedemonstruje? Copak jsme skladiště Evropy a bůhvíkoho ještě? Kde jste byli vy spravedliví a rozhorlení demonstranti, kde? Když se tady za předešlých vlád kradlo jak na Klondyku, a když se za hubičky rozprodával národní majetek do cizích rukou?“ ptá se a podotýká. „A to byly hodnoty, které komunismus nekomunismus vytvořili vaši tátové a mámy! A to si asi vy, co teď demonstrujete, neuvědomujete! Vy jste totiž v době té nevydařené sametovky tak nanejvýš tahali kačera,“ říká Ivan Vyskočil a přiznává: „Ani já se z toho nevyviňuji! I já byl tehdy blbej a ve svatém nadšení jsem neviděl, jak nám pod rukama prodávají rodinné stříbro,“ kroutí hlavou.

A vrací se k rozhovoru, kterým dnešní Nedělní ráno otevřel – „A na to všechno jsem od pana chytrého divadelníka odpověď nedostal. Zato jsem slyšel ‚opravdu silný‘ argument: ‚Já chci premiéra, který aspoň mluví správně česky!‘ Trochu se to nesrovnávalo s tím, že před šesti lety volil za prezidenta pana Schwarzenbergra, ale to mu zřejmě nevadilo. Ale mně nevadí, jak kdo mluví, zajímá mě, co říká, a hlavně nakolik za těmi slovy následují činy!“ vysvětluje Vyskočil.

Bič na neposlušné premiéry v EU?


V souvislosti s premiérem Babišem se Ivan Vyskočil zamýšlí i nad předběžnými auditními zprávami Evropské komise a údajném Babišově střetu zájmů. „My jsme asi národ drben a fabulátorů. Dojde něco z EU, jakýsi názor a v podstatě dotaz na různé úřady a ten je obratem rozeslán, zjevně se zlým úmyslem, sdělovacím prostředkům. A než se udělá jakýkoliv závěr, už ta informace žije svým patřičně zle žurnalisticky upraveným, životem,“ říká Ivan Vyskočil.

Když čte nebo poslouchá informace z médií, nestačí se divit. „Začínám přitom nabývat představy, že kdesi v Bruselu, na obrovské hromadě peněz, sedí jakýsi nesvéprávný úředník s papouškem na ruce. V klobouku má žádosti o dotace a papouš čas od času nějakou vytáhne a tam se pošlou prachy. Ale takto to snad není? Ty dotace se snad přidělujou cíleně a na základě nějakého prověřování? Takže asi tak: Já jsem poslal žádost, na základě kritérií splnil podmínky, vy jste mi poslal peníze, a teď mě budete ostouzet a honit? Tak to přece není možné. Ten, kdo je za přidělování dotací zodpovědný, je přece nedává jen tak. Takže za nějaký střet zájmů i peníze na Čapí hnízda je někdo zodpovědný, kdo je z EU poslal. A ne, že tyto prostředky, až se to hodí, budou sloužit jako bič na neposlušné premiéry v EU! A to nikoho z demonstrantů nenapadá?“ podivuje se Vyskočil.

Zase se učit číst mezi řádky…


V tuto chvíli se Ivan Vyskočil dostává více k tomu, co se odehrává na demonstracích a také k tomu, jaké informace o tomto dění podle jeho názoru dostáváme. „Už na začátku jsem vysvětlil, co si o tom myslím,“ říká herec s tím, že my Češi jsme národ, který je už z principu stále nespokojen. „Nejčastěji jsou lidé, bohužel, nespokojeni sami se sebou. A tak se vždy najde dost křiklounů, kteří jsou ze zásady proti. Velká většina z nich vůbec neví proti čemu, ale proti jsou! Zdali jich bylo 120 tisíc nevím, ale mám o tom velké pochybnosti,“ říká Ivan Vyskočil k tomu, co ... ... ... ...
A vysvětluje. „Jestli totiž ČT dává do zpráv téměř pozvání na takovou demonstraci, s uvedením času a místa, nedivím se, s jakou chutí nafukuje tu účast. Nějak jsem v České televizi přehlédl, že by také zveřejňovali čas a místo konání demonstrace SPD Tomia Okamury. Ale to jsem se asi špatně díval, že? ČT je přece veřejnoprávní, tedy nás všech, a za naše peníze nás všechny spravedlivě informuje. A účast na této demonstraci? Sakra, škoda, že tam přece jen byly nějaké záběry, i když poskrovnu. Tak bohužel úplně nešlo říct, že tam bylo ‚pouhých 50 lidí‘!“ říká Ivan Vyskočil a smutně poukazuje. „Ano, už je to zase tady! Jako před léty. Spoléhat na vlastní hlavu, a hlavně nevěřit všemu, co se nám do ní Česká televize a jiní podobní snaží nacpat! Zase se učit číst mezi řádky a rozlišovat, kdo nám co předkládá. Smutné! Ani tohle jsme si tehdy po Listopadu takto nepředstavovali!“

Národní fronta z lepšolidí? Řízená z EU?


Nad porovnáváním dnešních událostí s tím, co se v tehdejším Československu odehrávalo v roce 1989, kroutí herec hlavou. „Vidím, jak se ti organizátoři snaží ... ... ... (celý text najdete zde)


93 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klučino, zapomněl jsi na Macrona, který účastníky žlutých vest krmí pepřovým sprejem, tlakovou vodu na rozhánění demonstrací a gumovými náboji na vystřelování očí demonstrantů, nemusíš tak za Putinem, je to kousek - v Paříži již 31 týdnů !

   Smazat
  2. A co Katalánci? Ti určitě nebudou v Rusku.

   Smazat
  3. 10:15 Až budete házet ty dlažební kostky jak říkala komediantka čvančarová. Tak doufám že dostanete demokratickou léčbu jak ve francii.Pan Vyskočil je dobrý herec a navíc čestný chlap.

   Smazat
  4. 10.23 - a totéž bude i v Praze. Máme dějiny od konce roku 1989 a vše co se hodí proti Rusku a ČLR. Kdy jsme slyšely něco např. o Husovi, Palackém? Ale o Hitlerovi každý týden něco nového.

   Smazat
  5. "...Kdo by dle nich (chlívek) měl nastoupit, jak po premiérovi Babišovi, tak po prezidentu Zemanovi?"...
   se dozvíte, když si poslechnete:

   https://www.youtube.com/watch?v=lhZK5yqGjYU

   Smazat
  6. Ideologie fanatiku je chladny ,agresivni teror. Zadna diskuse neni povolena , pouze mlaceni pres hlavy.
   Na rozdil treba od komunistu , tihle ubozaci se ani nezmohli na nejaky Program. Tak se rozeznavaji fanatici.
   Svrhnout vladu, znicit vsechno a co dal ?
   Denne slysime treba jak sileni islamisti vyhrozuji jak nas vyvazdi do jednoho a zmocni se zen..
   To jen zase ukazuje jejich tupe,primitivni tretihorni barbarstvi.
   A kdyz se jich zeptate . A co potom ?
   Co potom budete delat ?
   Ani zeptat se neni mozny a navic je zbytecny..

   Smazat
  7. s tou pochvalou herky bych to nepřehaněl je to jako vždycky kus od kusu ale take odkud pravě fouka nebo žeby pro kačky což mi přijde lidske ale někteři se stydi že čerpaji

   Smazat
  8. To je presne co umi. Vyhrozuji Mensikem , jindy zase Putinem , nebo aspon Cinou..A schovavaji se zbabele i za steblo travy..

   Smazat
 2. Skutečný důvod demonstrací je proamerický postoj Babiše a miliardové zlodějiny politiků z "demobloku"- níže.
  ČR byla oškubána o 20 miliard, za 6 a půl roku natvrdo se to vyplatí, zvláště ve chvíli, kdy je místo politiků odsedí koník. To je přece Česko! A JE TO VENKU- proč vadí Benešová na ministerstvu spravedlnosti.............
  https://aeronet.cz/news/svodka-mafie-2-vysetrovaci-spisy-karel-zenon-a-sky-soft-odhaluji-napojeni-cssd-a-top09-na-financni-toky-podnikatelske-a-justi cni-mafie/

  OdpovědětSmazat
 3. Jeden opravdu nechápe, jak může být někdo tak blbej a táhnout na náměstí, kam ho pozve neúspěšný několikanásobný student čehokoliv. To má být záruka údajné obnovy a nezávislé justice? Kde ten dobrý muž získal ten organizační talent, když si není schopen zorganizovat ani své vlastní vzdělání. Tento exot formuluje požadavky, kdo tu bude vládnout? Zřejmě nejspíš další vláda odborníků, řízená kdoví kým a kdoví odkud. A pro panáčka už je připravena nějaká ta lukrativní neziskovka, kde už vzdělání nebude potřebovat, bude přece "starý praktik". Takovému panu Jandovi z evropských hodnot k obdobnému fleku stačilo mnohem méně, pravda, ve větším rytmu a tempu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě si školu dodělá v Plzni. Zbytek ho doučí Janda.

   Smazat
  2. Jsou pomateny fanticismem a propagandou to je jiste.Ale aspon jsou schopni neco proto udelat.
   A necekaji jako cesi , kteri cekaji a beduji aby je nekdo zachranil a aby nemuseli nic vubec nic proto to udelat.
   Kdo neumi ten poucuje a zvani a kdo umi ten dela..

   Smazat
 4. Uz syn Ivana Vyskocila zaplatil dluhy, ktere vsude nadelal a privedl nekolik spolecnosti do bankrotu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Piš k věci. Ty sis taky všude nadělal a nikdo se v tom menimrá. Pardon, po tvem "nenimra".

   Smazat
  2. HOVADO 11:05 - Nemá žádné argumenty, tak napadá osobu a dokonce ani na to nestačí, tak musí pomlouvat příbuzenstvo. Už chápete, proč jsem ho počastoval nadávkou?
   MM

   Smazat
  3. 11:05 publikovaný text Ivana Vyskočila není o jeho potomstvu ani příbuzenstvu. To jste přehlédnul, špinavče? JiH

   Smazat
  4. 11.05
   Jasný levičák. Komunistické praktiky v akci. Pražská kavárna si chce zopakovat levicový puč.
   Jenže my máme Tomia a ten vám nakope buz.......

   Smazat
 5. Řeknu to takhle "On vám jeden Havel nestačil?".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevstoupíš dvakrát do stejné havlostoky. To by už byl fakt pech.

   Smazat
  2. Havel nemá ani na Lenina.

   Smazat
 6. Pan neherec Vyskočil prostě závidí jednak umění těch úspěšnějších a jednak jejich angažovanou politiku, která oslovuje miliony. Já si umím paní Geislerovou představit jako ministra kultury, zahraničí nebo klidně i premiéra namísto Babiše. Byla by důstojnou partnerkou krásné a inteligentní Zuzany Čaputové. Jestli paní Geislerová bude kandidovat, náš hlas bude mít určitě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechci hodnotit umění Geislerové, ale vím od přítele, který ji zná, že je to docela dobrá matrace. Navíc úspěšnost se odvíjí od příjmů peněz a tato umělkyně z 90% žije z našich daní. Hřebejk od státu dostane na film a rozdělí svým kamarádům. Ne, ja bych Geislerovou nevolil. No a že je vyskočil je neherec? Když porovmám se stále stejnou Geislerkou ve všech rolích...P.S. No někomu se může líbit, ani to u mě nehrozí...

   Smazat
  2. 11:44 Správně jste pro menšiny atd tak ať si vás volí komediantka nemá šanci.

   Smazat
  3. 11:44 S tím bys mohl ke Krausovi, hezky jsem se zasmál. Hesla jak z 80 let, angažovaná politika, oslovuje miliony a pod.. Krásná, inteligetní, jojo, něco jako Angelika, markýza andělů,to je kvalifikace jak lusk.

   Smazat
  4. Tak si to v tom virtuálu užijte - "bystrou hérečku", a k tomu jako doplněk aktivistku, která se díky levotě okolo jisté skládky a nestydaté mu lhaní v CV stala z božího dopuštění onou najvyššou u sousedů - chraň nás Pánbůh před kryply typu Mináře, potentátů z Debilbloku, křivou příživnickou tzv.uměleckou verbeží, a deprivanty, demagogy a mentálními hyenami z médií ... Howgh

   Smazat
  5. Když někoho do diplomacie tak Meu Melone, nádherně se umí položit do role a vůbec není poznat, že to hraje. A krasavice je to taky, zná jazyky a nejenom ty.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Byl jsem na dvou demonstracích a cítil jsem se tam stejně povzneseně, jako v '89, kdy se na veřejnosti poprvé objevil Václav Havel. Všechny ideje i ta nadšená atmosféra, kdy je vůle k uskutečnění našich cílů stát se konečně plnohodnotným Evropanem, to vše bylo zhuštěno na těch náměstích. Vy zde jste symboly staré éry, která bohužel přežila dodneška, ale lidé vám už nevěří. Především mladí lidé - naše hnutí je mladé a nebojácné. Lidé volají po změně, jak si to představoval Václav Havel. Chceme plnou implementaci evropských hodnot, boj za zdravé klima a to hlavní, naším zadáním je postavit se čelem k našemu společnému nepříteli, který nebyl ještě poražen.

   Smazat
  9. 13:37, to byste teprve koukal, jaký byste s vaší náturou a intelektuální výzbrojí měl báječný pocit na sjezdech NSDAP, když promluvil v hnutí milovaný Vůdce, nebo třeba doktor Goebbels. Samí mladí nebojácní lidé volající po změně. Myslím, že i vaše "mladé hnutí" se k tomu nadšeně dopracuje a nějakého toho Vůdce vygeneruje. Už se jistě těšíte na Novou Evropu.

   Ááááno, áááno, "společný nepřítel, který ještě nebyl poražen", to je zaručený tmel každého "mladého hnutí nebojácných lidí".
   Uniformičky si také necháváte šít u Bosseho? Hnědé nebo slušivé černé?

   Smazat
  10. 14:19
   Přesně jste odhadl 13:37. A Geislerová by skutečně byla důstojnou partnerkou Čaputové a v mnohém by si rozuměly. Asi jako dvě slepice na dvorku. :)

   Smazat
  11. Pokud pro vás, 11:44, jsou k výkonu politických funkcí důležité půvaby dam, pak vás co hlupáka lituji. Když ale uvádíte paní Čaputovou, beru váš text jako krutou ironii. Tady se Slováci skutečně vyznamenali.

   Smazat
  12. Herci hrejte, zpěváci zpívejte a ostatní pracujte a hlavně běžte volit podle svého přesvědčení a né podle havlistu.

   Smazat
  13. Havel nabizel Baře Štépanove křeslo ministryne kultury,tak co by ne Geislerova?Se svym vzdelanim konkuruje délnickym kádrum 50.let.Ale vlastne ne,ti meli aspoň vyučni list-narozdil od ní.

   Smazat
  14. Nechvalte dne před večerem, nechte dívenky ČA + GA ať předvedou svou státotvornost. I kdyby to nestálo za moc, tak 1/2 občanů bude u spokojena alespoň pohledem.

   Smazat
 7. "...se tu máme celkem fajn, chceme si rozhodovat sami o sobě a pan prezident i premiér Babiš jsou s námi zajedno." Tak tohle je věta, která vystihuje to, co cítím i já. Vlastní zkušenost : Jednoho mého známého požádala jeho snacha, aby jí pohlídal děti, že by také šla demonstrovat. Když se jí zeptal, proč chce demonstrovat, řekla " Nechceme Babiše". Na otázku proč odpovědět nedokázala, na otázku koho za něj řekl, že JE TO JEDNO. Prostě "nechceme Babiše". Takže jí bylo řečeno oním mým známým : "Doteď jsem Babiše nevolil, ale pokračujte, a já ho příště volit budu."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pohlídal jí děti? Já bych to za těchhle okolností určitě nedělal...

   Smazat
  2. Nepohlídal, když s něčím nesouhlasí tak to nepodporuje

   Smazat
  3. Správně!

   Smazat
  4. Nikdy jsem Babiše nevolil, ale pokud bude Slovenský majdan v praze okamžitě ho pujdu volit. Dokonce seženu aspoň tři voliče.
   Volby byly demokratické.

   Smazat
  5. To už tu bylo:Mládez vede Brno.A ČSM kadruje,ulični výbory pišou posudky.

   Smazat
  6. No tak moc si nejsou jisti, vypadá to, že se voleb bojí.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste vulgární. Navíc to nepomáhá, lidé je zbožňují.

   Smazat
  2. Lidé z pražské kavárny možná. Na venkově jsou herci velmi neoblíbení. Mimochodem, vaši vychvalovaní umělci s vulgaritami na Václaváku začali sami!!!

   Smazat
  3. Jak mohu někoho zbožňovat, když nemá ani základní předpoklady k provozování svého řemesla.
   Např. Geislerová by na divadle propadla, nemá hlasovou technik, neumluvila by ani malé divadlo. Čvančarová nemá hlasovou techniku také, má sklon živit se polykáním koncovek.
   Mádl je žabák, kterého ani po polibku neproměníte v krásného prince. Ale drzosti má dost, podobně jako další otrlá kreatůra - Jan Kraus.

   Smazat
  4. Kraus byl zadržen v Českých Velenicich,kolem roku 1984-85.
   Měl špatný papíry,tak ho vytáhli z vlaku. Kolega ho držel tři hodiny pod sapíkem. Nakonec ho pustili, jenže do vlaku směr Praha. Špatný herec a špatný kopečkář.

   Smazat
 9. Vážená redakce NR,
  nemohu pochopit, že není mazán P. Radosta. Něco tak blbého se málo kdy vidí, a on tu blbost v podstatě jen dokola opakuje.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je svoboda slova (-:
   Marcel

   Smazat
  2. Možná by byla lepší svoboda názoru, než svoboda slova. Slova jsou jen písmena, z nichž se slovo skládá, žel někdy jen sprosté a někdy i lživé a často i žádný obsah nemá.

   Smazat
 10. noviczech
  ...o úrovni inteligence českých studentů si dělám obrázek když jsem viděl JEJICH POTETOVANÉHO PROFESORA JAK SE UCHÁZEL O POST ČESKÉHO PREZIDENTA!!!
  ...toto už mluví samo o sobě, co nám asi v republice vyrůstá a vyrostlo!! Chudá česká zemi!!!

  OdpovědětSmazat
 11. No a keby to nestačilo,tak ešte máte profesorov C.Putna a Kohouta.
  Sorry,meno toho stahovače králikov mi nejako vyšumelo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si jeho jménu pamatuju! Druhož!

   Smazat
 12. Velmi se bavím, když tento podprůměrný herec komunistických seriálů Váňa Vyskočil, který se v otevřeném světě umění dnes nechytá, kritizuje špičkové herce a režiséry, kteří podporují demonstrace jako pan Ivan Trojan, Pavel Liška, Miroslav Táborským, Jeroslav Satoranský, Jiří Macháček, Karel Heřmánek, režisér Ondřej Trojan, Marhoul, Jan Svěrák, Jan Hřebejk /dnes dávají vynikající Pupendo před týdnem Pelíšky/ a mnoho dalších. Ještě by se měl vyjádřit primitivní Franta Čech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý herec nemusí být dobrý člověk.

   Smazat
  2. Přesně tak, třeba Menšík byl dobrý herec, ale alkoholik a aktivní člen zločinecké KSČ.

   Smazat
  3. 17:23 pravda, s názory jak je prezentuje pan Ivan Vyskočil, by se na české herecké scéně neuchytil ani herecký genius. Obávám se. Cosi to napovídá.
   Chování pana Svěráka staršího, za totáče snaživého člena KSČ, a jemu podobných, vás ani trochu nezaráží? Ať už je pan Svěrák starší vtipný jak chce, je mi odporný. Vám ne?

   Smazat
  4. 17.30 a co tady Satoranský, Heřmánek, zapomělo se na podporovatele Zdeňka Svěráka, i když ne zrovna aktivní komunisti tak prokomunisticky angažovaní jednoznačně byli. Je to furt stejné, koho chleba jíš,... P.S. Není přece jen více těch herců, kteří když už nic, tak alespoň mlčí??? Proč se připravovat o své publikum a fanoušky svou politickou angažovaností? Jak jsme neměli rádi Švorcovou, Mixu, Kočího... Bohužel dnešní umělectvo na divácích a fanoušcích není závislé. Dostanou zaplaceno z našich daní. Že tenkrát taky? Ale to bylo všechno našea oni byli např. zaměstnanci Státního filmu.

   Smazat
  5. Svěrák starší není podporovatel, tak co ho sem taháte, nejsou jiné argumenty, zoufalci? Vyskočil se umělecky nechytal už dávno, není to věc posledních let, tomu seděly jen komunistické seriály.

   Smazat
  6. 17:23 Člověče, vy ani netušíte, jak jste šťastný. Najíst vám určitě dají, lůžko a hajzlik taky zajisté máte k dispozici, tak co vám chybí ?

   Smazat
  7. Bene, tak Svěrák je stále tím starým dobrým komunistou? Nepodporuje milion chvilek a akce proti prezidentovi a premierovi? Omlouvám se, že jsem ho sem tahal!!! Je to charakter ale někdy mi to tak nepřipadá...

   Smazat
  8. 21:26 Nevím Svěráka staršího jsi sem zatáhl ty nemaje jiných argumentů.

   Smazat
  9. 21.56 To není žádný argument, to je fakt! Schwarzenbergův poskok.

   Smazat
  10. Jeste ze mame v archivech komunisticke serialy a filmy.Co by ČT jinak vysilala.A nove serialy(asi demokraticke)jsou dementni az buh brani.Mate zrejme predstavu,ze herec,hrajici padoucha je padouch?Kdyz hraje v blbem "komunistickem"(!!!) filmu je blb?

   Smazat
 13. Pokud by komouši nepadli,tak Svěrák,Bartoška,Heřmánek atd. hrají bolševikovi dál a rádi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je možné, ale mezi podporovateli demonstrací proti estébákovi je téměř celá mladá generace herců, která nemá s komoušama nic společného, Václav Neužil, Tatiana Vilhelmová, Vojtěch Dyk, Jesef Láska, Karel Zima, Klára Issová, Martha Issová, Otakar Brousek, Igor Chmela, Lenka Vlasáková, Pavel Baťek, Jiří Mádl, Martin Myšička, Klára Melíšková, Aleš Háma, Filip Tomsa, Vlastimil Zavřel, Pavelo Liška, Lukáš Pavlásek, Rapl Hynek Čermák a další se stále hlásí.

   Smazat
  2. 20:05 Žádná mladá generace herců neexistuje. Opravdoví páni herci vymírají, nebo už nejsou mezi námi. Zato existuje celkem solidní parta komediantů, přicucnutých na státní cecek, přemlouvajících bábu, a dědka... Odtrhnout je od vemene, neuživili by se.

   Smazat
  3. Bene, ale když já jich přes polovinu neznám, já se na seriály nedívám. A že by tito jmenovaní byli zrovna nějakými hereckými osobnostmi? Viděl jsem například Lišku v Nároďáku. Dehonestace tohoto stánku! Zapomínání textu, stále jako by na odchodu. nesoustředěný, už aby byl konec. A ostatní? No nazdar. Pešek, Munzar, Štěpánek st., Hrušínský... se obrací v hrobě. Víte jak se takovýmto ,,umělcům" za I. republiky říkalo? Nemám ho rád ale pro tyto ,,umělce" sedí! Přeju vám je!

   Smazat
  4. Nadávat na mladé herce umíte, ale jiní nejsou a toto jsou naši nejlepší. Ale když se nelíbí herci mohu posloužit desítkami vědců, lékařů a profesorů, kteří demonstrace proti estébákovi podporují a tam mluvit a zmanipulovaných ovcích už by bylo i na Zemandrtálce trapné.

   Smazat
  5. bene, třicetiletá, cílená degradace školství si na komediantech vybírá svou daň, a tak jiní nemohou být. Bez našich daní, placeni jen lidmi, které ty jejich škváry chtějí sledovat, by třeli bídu s nouzí. A ty ostatní, připodělané profese mají taky rádi jidášské groše, i jistou existenci. Pan prezident je otituloval správně.

   Smazat
  6. tak vědci a lékaři jsou najednou připodělané profese? To už je jen trapný pokus o dehonestaci podporovatelů demonstrací.

   Smazat
  7. 22:08
   Jestliže máme svobodné volby, které si před 30ti lety lidi vydemonstrovali, a teď proti výsledkům svobodných voleb demonstrují, pak nechtějí demokracii, ale jsou to podporovatelé anarchie. Někdo to dělá z blbosti, jiný pro peníze, někdo pro obojí. Kdo nechce pravdu, tomu se nedá vnutit, tak si mel, co chceš.

   Smazat
  8. Moc se mi tady líbí názor, ať herci hrají, dělníci pracují a všichni ať jdou společně k volbám a nedostávají se k moci nedemokratickými metodami a nátlakovým způsobem, tam ať vyhrají ti nejlepší. Tak to ma byť a tak je to spravne. A jen slůvečko k těm našim hercům. Proboha, neurážejte z tribun své diváky. I ty prasata, svině, burani, voli, lůza ...se na vás chodějí dívat a nosejí vám do divadel a kin peníze! A věřte, zatím je jich drtivá většina!

   Smazat
 14. Neplatit koncesionářské poplatky! Česká televize NEplní svou veřejnoprávní, NEstrannou povinnost. Vyzývá nás všechny Jiří zde video:

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=175762616752600&id=100029565882390&refsrc=http%3A%2F%2Femail.seznam.cz%2F&notif_t=live_video&_rdr


  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se chci dovědět něco ze zahraničí, tak má Čt bezkonkurenčně nejlepší zahraniční zpravodaje.

   Smazat
  2. Ty jsi ze zahraničí Bene Hardy? Soused má zase pejska Bena, který z nich ty vlastně seš?

   Smazat
  3. Je to člověk s psím mozkem.

   Smazat
  4. Kdo je to Zemandrtálec? Je to taky urážka, nebo jenom odvozenina názvu tvého tatíka, nebo maminky?

   Smazat
  5. Máte doma zrcadlo, Ferdo? jestli ano tak ho tam uvidíš.

   Smazat
  6. 22:11 Kouzelná zrcadla, která by ukazovala tvé příbuzné, nebo samého velkého tebe, nemáme. Pošli selfíčko, rádi to skouknou mnozí.

   Smazat
  7. Bene? Bene, ty se ze zahraničí nechceš dozvědět nic. Ty máš v palici jasno už teď. Szantó, Kubal, Šámalová, Karas a další z výkvětu našich zahraničních zpravodajů tě v tom tvém přesvědčení jen utvrzují. Proč jim lidé nechtějí platit koncesionářské poplatky? To mi hlava nebere. Tobě jo, Bene, bere ti to hlava?

   Smazat
  8. bendží 16. června 2019 22:11, projasni si ráno.


   https://uloz.to/live/!WPA4qtdb/ano-2o13-pry-uz-nam-bude-zase-sakra-lip-volic-ma-kratkodobou-pamet-jak-se-zda-tak-musime-pred-kalouskem-opet-smeknout-aneb-jak-s-ceskym-clovekem-zase-vyjebou-a-dobre-mu-tak-karl-von-schwarzenberg-jediny-monarcha-havel-flv

   https://uloz.to/!Bh4zkzkUHRVR/nekompromisni-postoje-zdenka-sveraka-z-roku-1977-rude-pravo-a-symbioza-jeho-skalopevnych-nazoru-v-roce-2019-charakterove-pevny-most-no-zkratka-top-ak-mkv-mp4-jpg


   Ramón

   Smazat
  9. Promiň Radosto, dobrou noc.

   Ramón

   Smazat
  10. Taky přeji dobrou noc, uvolním prostor pro pana Radostu a jeho myšlenky.

   Smazat
 15. Lepšolidi naši milovanou Národní frontu ničí, VŽDY + VŠUDE !!!

  Je to tak a nejinak, drazí soudruzi a soukmenovci: Národní frontu vždy tvoříme POUZE my horšolidi, prostě elita národa s IQ<100.
  Zato lepšolidi, ti PRACHMIZERNÍ vzdělanci, vědci, študentíci, podnikatelé (neřku-li šlechta a církev) – ti se vždy snaží a snažit budou o BRUTÁLNÍ zatažení „své“ země do Evropy, Euroameriky.

  Ano, zatímco my horšolidi znárodňujeme, odsouváme menšiny a trestáme individualisty (a to POKAŽDÉ, když se konečně dostaneme k moci!), tak lepšolidi prosazují resp. obhajují evropské hodnoty!!

  Jaké z toho plyne poučení?
  Že musíme s lepšolidmi zatočit, tradičně slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, IHNED po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.

  POZOR !
  Tentokrát se musíme vyvarovat chyb našich s.s. otců a dědů! Připomeňme si, že naši soudruzi a soukmenovci předci nechali část „našich“ lepšolidí naživu, na rozdíl od našich soudruhů a soukmenovců Rusů.
  A to byla OBROVSKÁ chyba, které umožnila Prohraný listopad!!!

  Ano, naši starší ruští bratři si svoje lepšolidi KOMPLETNĚ humánně zlikvidovali, kromě té hrstky, jež před spravedlivým trestem zbaběle uprchla na Západ.
  Díky tomu ve Velikém Rusku NIKDY nedojde k převratu, díky tomu se Veliká Rus VŽDY ubrání jakémukoli pokusu o vnucení evropských hodnot.
  Takže dál pečlivě vytvářejme seznamy všech lepšolidí, po vzoru geniálního novináře s.s. A. B. Bartoše: PRAVDOLÁSKA 5.0. Aktualizovaný seznam pravdoláskařů. 200 dalších jmen, celkem 700 pravdoláskařů.

  Prostě:
  • Nestačí odejít z NATO a EU.
  • Nestačí obnovit naši NEZBYTNOU Národní frontu.
  • Nestačí pozvat do naší vlasti nepřemožitelnou Armádu Ruské federace.
  • Nestačí znárodnit majetek buržoasie pomocí Milošových dekretů a předat ho do národní správy národnímu Vůdci Babišovi.
  • Nestačí opětovně připojit Česko k Velikému Rusku, na věčné časy a nikdy jinak.

  Ano, k zajištění TRVALÉ radostné cesty ke šťastným zítřkům musíme změnit složení českého obyvatelstva, JEDNOU PROVŽDY: Humánně zlikvidovat všechny osoby s IQ>100. Tedy všechny lepšolidi.
  My horšolidi pak vytvoříme TRVALOU společnost, radostně plnící jakékoli rozkazy národních Vůdců.

  Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Radosta už koluje řetězově po email poště, to asi nechtěl (:-R

   Smazat
 16. Já to mám tak,že zde zmíněné a další pěvecké a herecké osoby nesleduji v jejich práci,ať už ve filmech,
  v TV,či v rádiu a že jich je ...stejně tak ignoruji a nečtu kolik má anglická ,královská rodina dětí,kdo,kde a jak je porodil a co dělá královna matka..))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu ani jedno ani druhé nás dnes nijak neobohatí, hlavně umělecky, kulturně lidsky ani společensky.

   Smazat
 17. Já mám osobně k panu Babišovi výhrady hlavně vzhledem k podlézavosti EU, ale divadlo, které se tady předvádí několik let kvůli údajně ukradeným 50 miliónům Kč mi hodně připomíná divadlo Rath a krabice od vína. Kde byli všichni bojovníci za pravdu a proti rozkrádání, když tady v 90. letech běžela velkorozkrádačka státu? Proč novodobí pouliční bojovníci nebojují za navrácení české vody? Kde jsou bojovníci proti panu Bakalovi, když "výhodně koupil" OKD a ještě výhodněji zpeněžil byty horníků? Kde byli demobojovníci, když se tuneloval Pražský dopraví podnik přes Panenské ostrovy? Kde byli demonstranti za pravdu a lásku, když se tunelovala Blanka? Kde byli demohrdinové když se vyjednávali kvóty v EU výsledkem čehož je nedostatek veškerého domácího potravinového sortimentu včetně brambor na rozdílů od pančovaných sraček z dovozu? Kde byli hrdinové z ulice, když byla tunelována Plzeňská Škodovka, padaly a sanovaly se banky? Pročpak se nepořádaly mega demonstrace, když tu kradli fotovoltaičtí baroni se zelenáči? Kradou dosud a nikde žádný bojovník za práva lidu. Všichni drží hubu a platí a budou platit předraženou elktřinu. Kde byli bojovníci, když se rozprodalo plynárenství?
  Celé to tzv. hnutí Milion chvilek za demokracii je falešné a podvodné jako byl celý hadrák. Jen dorostla nová generace nedočkavých na teplá místečka pro parazity a také chtějí bezpracně cucat ze státního vemínka jako jejich vzory typu Kalousek, Benda, Buzková, Gros, Nečas a mraky dalších. A opět v akci nedostudovaný student, podřadní herci a stejný kompars. Pročpak nebojují za propuštění Asange? Pročpak nebojují za záchranu lesů zdevastovaných 30 letým hospodářstvím jehož důsledkem je nedostatek spodní vody a sucho? Pročpak nebojují za právo lidu Francie zbavit se diktátora Macarona? Je to falešné a stejné jako pokus o puč ve Venezuele. Jen ten pučista Chujádo nám ještě chybí.

  OdpovědětSmazat
 18. Veliké Rusko – země, kde zítra již znamená předevčírem!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  My v Česku řešíme – pracně a zoufale – co s protivládními demonstranty, a přitom stačí se podívat do Velikého Ruska, našeho ZÁŘNÉHO vzoru: Demonstranty tvrdě rozehnat, hezky rusky zmlátit, a nakonec jim napařit PĚKNOU pokutu.
  A jejich advokáty samozřejmě k soudu NEPUSTIT, za nic na světě, prostě NORMÁLNĚ, jako ve vyspělém socialismu-putinismu-siťinpchingismu!


  Ano, pokuta 150 000 Kč by těm „našim“ protestujícím dokonale znehodnotila těch hloupých 3 000 Kč, které za účast na protivládní, protiruské, protisocialistické demonstraci dostávají od CIA a Mossadu, od Sorose a Rothschilda.
  Když nezaplatí, tak zavřít.
  A příště znovu, ovšem s VĚTŠÍM výpraskem a VĚTŠÍ pokutou.

  A tak pořád, až do odchodu naší vlasti z NATO a EU a následného návratu nepřemožitelné Armády Ruské federace.
  Pak už nebude třeba demonstranty do nekonečna rozhnět a mlátit. Stačí je JEDINKRÁT rozjezdit tanky (+ zbabělé prchající postřílet, normálně), dle vzoru ČLR – a bude po demonstracích na dalších 50 let, minimálně.

  „Rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století!“ (Vladimir Vladimirovič Putin)


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POSEDMÉ, neboť ten původní (z 16. června 10:15) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.