Reklama

sobota 22. června 2019

Média nezajímá fakt znásilnění v Lukavci, ale jen štvanice na Okamuru

Ivan David
23. 6. 2019    parlamentnilisty
Český rozhlas se chlubí, že poskytuje ověřené informace, ale tvrzení v telefonátu s předsedou SPD, že „to není jisté“, je ověřená dezinformace. Boj mainstreamových médií a politiků proti nenávisti je mimořádně nenávistný. Máme se dovtípit, že nenávidět je správné. Je však třeba dát pozor, koho je správné nenávidět, a jaká nenávist je odsouzeníhodná nejen každým láskyplným novinářem, ale i soudy po dodání obviněných Hamáčkovou ideopolicií.


Pravdoláskaři vám řeknou, koho nenávidět…

Předně je doporučováno a samotným mainstreamem praktikováno nenávidění Tomia Okamury a SPD včetně všech jeho poslanců, nenávidět a urážet beztrestně je možno také prezidenta republiky Miloše Zemana a všechny osoby, které s ním jakkoli spolupracují. Česká televize a Český rozhlas propaguje ostře nenávistná shromáždění proti předsedovi vlády Andreji Babišovi (sprostý podezřelý) a ministryni Marii Benešové, sprosté podezřelé z možné podpory sprostého podezřelého premiéra. Výčet toho, co a koho lze radostně nenávidět po vzoru mainstreamových médií, by byl velmi dlouhý, jmenuji alespoň vše čínské, vše ruské, samozřejmě, íránské, kubánské, severokorejské, atd. Dříve byla velmi podporována nenávist ke všemu komunistickému, ba i sociálně demokratickému. Obě hnutí však zachránil pragmatický posun a sociální demokracie je mainstreamovější než mainstream. Zcela beztrestné je nenávidět muže, bělochy, staré lidi, český národ…

…a koho musíte milovat

Žádná nenávist, ba povinná velká úcta je médii předepisovnána k ženám, nebělochům, sexuálním menšinám, mentálně retardovaným, Němcům, Američanům (kromě prezidenta Trumpa)… Není dovoleno nenávidět aktivistické novináře, stoupence „pravdy a lásky“ a všechny zloděje, kteří se podíleli a podílejí na vykrádání republiky, to jsou z pohledu médií noblesní a vážení občané, společenská elita.

Ubohost dvojího metru mainstreamových novinářů je viditelná i z velké dálky, ale psát se o ní nesmí, to by byla hate speech, tedy nenávistný projev. Ano, mainstreamoví novináři šíří nenávist a současně by rádi byli „normotvorní“. Trochu se to daří, protože polykači propagandy jsou a vždycky byli blbci. Omlouvám se, to není projev mé nenávisti, jde o projev pohrdání vůči lidem neschopným kritického myšlení, tedy měření a vážení různých informací. Není to nic nového: „Novinář: Nežil jsem nadarmo, jen co nenávisti se mi podařilo vyvolat!“ (Karel Čapek, Bajky a podpovídky). Karel Čapek byl novinář, ale ne mainstreamový, byl to novinář velkého formátu, ne pisálek, redaktůrek odzírající ze rtů šéfa, co se od něj žádá.

Znásilnění se denně dějou stovky…

Útok na Tomia Okamuru ze strany médií a politiků není žádné selhání novinářů, je to jejich rutinní praxe. Ano, redaktorka Zdeňka Trachtová se Tomia Okamury ptala (k přečtení zde, odkud ví, že útočníkem byl cizinec. „Protože to vůbec není jisté,“ pravila. Jenže my dnes víme jistě, že to byl cizinec a v tu dobu to již bylo jisté. Český rozhlas se chlubí, že poskytuje ověřené informace, ale tvrzení, že „to není jisté“ je ověřená dezinformace. Je to jisté, a bylo to jisté.

Okamura měl pravdu, že média nezajímá fakt znásilnění, ale zajímají se o komentáře k tomuto konstatování. Výrok redaktorky Trachtové, že „znásilnění se denně dějou stovky“ je opravdu jednoznačně bagatelizecí znásilnění nezletilé dívky, v tom má Okamura pravdu a ředitel Českého rozhlasu Zaoral je nikoli poprvé trapný, když něco takového popírá a Trachtovou obhajuje. A navíc redaktorka Trachtová jistě neměla ověřeno, že se znásilnění denně dějí stovky, pokud neměla na mysli celou zeměkouli. Dodala: „A nás právě zajímá, proč právě tento jste komentoval, když není jisté, že to byl cizinec.“ „Nás zajímá“ je plurál majestatikus, „my král uherský“, my redaktorka mainstreamová, my samozvaný soud českorozhlasový... Inteligentní posluchač chápe, že tento případ totiž nezajímá jen Tomia Okamuru: v zahraničí potrestaný nelegální migrant si chodí po EU, jak se mu zlíbí a páchá další trestnou činnost. A Evropská unie se svými „evropskými hodnotami“ prokazatelně touží povolat další imigranty a legalizovat každého, kdo chce přijít (k tomu jsou související informace například zde.

V čem že je to bagatelizování?

V západní Evropě, jež nám míní být vzorem, je velké množství vážných problémů s velkým množstvím imigrantů a také je tam vzorová demokracie, proto se tam o tom nesmí psát. U nás se mnohým zdá, že problémů je málo a jsou bezvýznamné, není vhodné se jimi zabývat, podle paní redaktorky přece jde banální znásilnění nezletilé dívky, jakých jsou denně stovky.

„V čem je to bagatelizování?“ ptala se novinářka. Tomio Okamura byl velmi zdvořilý, když nepoukázal na, řekněme, nedostatek důvtipu paní novinářky. Odbýt znásilnění tím, že jsou jich denně stovky, to není bagatelizace? Co to tedy je? Tomio Okamura měl zcela pravdu, že se redaktorka na zdroj nemá ptát politika, ale těch, kteří o případu již dříve referovali.

Nemíním se smířit s nadvládou cyniků

Ubohost mainstreamových novinářů ani politiků, jako je předseda zanikající ČSSD ministr Hamáček, Farský, Adamová, Kalousek mě nijak nepřekvapuje, ale nechce se mi si na to zvyknout…Bagatelizace znásilnění nota bene z úst ženy – novinářky emoční odezvu zaslouží. Nelze se divit, že tou odezvou je právě nenávist a nikoli sympatie. Potrestán prý má být Tomio Okamura, který na cynickou reakci novinářky upozornil, nikoli cynická novinářka. Až tam jsme došli. Nemíním se s tím smířit.

158 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono
   hate-free = nenavidim svobodomyslne lidi
   zni spravny preklad :-)

   Smazat
  2. Mě zajima proč se tento web připravuje salamovou metodou na sve uzavřeni.
   Aby ten proces nebylo vidět dal pan doktor David dokonce zničit počitadlo navštěv a dava mazat i opravdu zajimave přispěvky.

   Smazat
  3. Má trafiku v Brusli, zametá.
   Guma Křovak jde za ním dělat asistenta.
   Kromě toho na krajích pláně budou tak zvaní runneři, kteří vyběhnou případně do davu, když bude potřeba, takže bacha.
   Co maj za úkol nigdo neví.

   Smazat
  4. Vymýšlíte si hlouposti, jen abyste okopali kotníky člověku, na kterého nemáte.

   Redakce nic nebalí, naopak. Hodlá referovat o dění nejen v ČR ale i v Bruseli.

   Počítadlo někdy funguje, jindy nefunguje.

   Pro Brusel má MUDr. David ostřílené bruselské asistenty, nevím, co bych tam pohledával.

   Na Letnou nejde nikdo z příznivců Nové republiky a to ani ze zvědavosti. Byli jsme tak v roce 1989 když o něco šlo. Teď jde o návrat ztroskotaných politiků, kteří nejsou schopni sehnat dost hlasů v regulérních volbách.

   Příště vaše ulhané žvásty redakce smaže, stejně jako jiné projevy nenávisti a hlupáctví.

   Smazat
  5. Je sice třeba odsuzovat policejni stat pana Hamačka,který prý vydava nasilnikům pobytova viza a pak jsou k němu odsunovani a nami zvolena ČSSD plna vnitraků se pak krouti jak had,že nenese na zločinech žadnou vinu a musi dat daty proti Slovensku,ale to nesmi být zaminkou k odvraceni pozornosti od našeho rabovani a toho co prý nesmime vědet,což urči sam pan Křovak,nebot my to tu prý nedovedeme rozeznat,protože jsme třicet let blbci a mame dale držet pusy, mazani informaci a odvraceni pozornosti brzy nepomůže,vše vyjde najevo a SPD své nedostatečna procenta,které ještě umirajic funguji začne ztracet a bude mit po vtakach!.
   Migrace je jen zlomek problémů a jak vidite blbi domorodci už začinaji chapat jak se s nimi třiska o zem!

   Smazat
  6. Jak se zda nechce se tento web zbavit svých bouračů a manipulatorů počitadel a občanům dava povýšeně najevo,jak s nimi po volbach bude mlatit o zem svou cenzurou a degraduje je na blbce.
   Ve vyhrůžkach vede před el Hamajdou a v ničem se od vnitraků ČSSD lišit nechce!

   Smazat
  7. Po volbách už jsou pro pana doktora Davida jeho voliči nepotřebni a proto je nařidil cenzurovat!
   Prý už i web vymaže brzy taky anebo způsobi jeho nepotřebnost,budou se tu pohybovat jen sami kývalové,kteři se daji lehce ohlupovat !

   Smazat
  8. Kromě Václava Dvořáka - co to tu píšete za žvásty, nerozumím vám. S webem NR jsem spokojená, zaplaťbůh za nějˇ, se zvolením dr. Davida do EU jakbysmet. Na nějakou změnu v četnosti jeho příspěvků do NR je asi nutno se připravit, bude mít co co dělat, aby se - jak to říci - zapracoval (?) v Bruselu. Bude mi tu chybět, hlavně aby se nezměnil duch jeho příspěvků!

   Smazat
  9. Pani Věro,nemůžete tomu rozumět.
   Diskuse k napravě,začala být blokovana a tak se na vaši úroveň nesmi nic dostat, jste spokojena a nevidite,že se ČR tj nam všem se chce brzy ukrast giga
   suma 2 000 000 000 000 korun,což mazanim a odvadênim pozornosti občanů tento web ma snad krýt!

   Smazat
  10. Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých za bílýho dne křepčících podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
  11. Jak by mohli nebagatelizovat jedno znásilnění, když bagatelizují 1400 znásilněných dětí muslimskými gangy v jednom jediném anglickém městě Rotherharm, k čemuž došlo v období od roku 1997 do roku 2013. Až těm havlo-kavárenským užitečným idiotům z řad politiků, zaměstnanců mainstreamových médií, umělců, naivních studentíků a lidí s nižším IQ dojde "která bije", bude pro nás všechny už pozdě.

   Smazat
  12. Pro 10:34, 12:37, 16:14, 16:47, 18:25
   Jednoduchá rada. Nelez sem. A máš po problémech a po starostech. Hovadiny, které píšeš nikoho nezajímají. A netvař se, že je vás víc. Tvůj sloh, styl a obsahová náplň je ve všech směrech nenapodobitelně triviální. Tvoje odvaha "rozdávat si to" intelektuálně s lidmi přesahujícími tě o několik tříd je neuvěřitelná. Běž se projít na vzduch nebo definitivně zešílíš.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 3. Děkuji za jednoznačné odsouzení cynické novinářky panem EU poslancem a lékařem Ivanem Davidem. Jana Václavíková

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 5. Média nezajímá fakt znásilnění v Lukavci.
  Nejen fakt znásilnění nezajímá media.
  Ani fakt o novém zvěrském útoku Ukrajiny na občany Doněcka za plné podpory(denně létají USA Herculesy přes ČR s nákladem nejen zbraní) USA.
  Ostatně ty samá letadla létají přes ČR i do Sýrie.
  Naše stoprocentně pravdivá a nestranná media o tom taktně mlčí.
  Totalita, která je horší, než za komančů se projevuje již i na seznamu, kde se k ožehavým tématům neotvírá diskuse, aby si lidé nemohli vyměnit informace, sdělit si své názory, stačí se jen rozhlédnout, jak je postupně promyšleně oklešťováno právo na svobodné vyjádření a názory.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:35...Jak se rozpozná médium šířící fejky?
   Je to tam BEZ DISKUSE...
   Helanov

   Smazat
 6. Média u nás stejně tak nezveřejnila vraždu z roku 2015, kdy Afgánec upálil finskou dívku zaživa. Holt o něčem se psát může a něco raději ne, co kdybychom tuto novou a přínosnou kulturu špatně pochopil.

  OdpovědětSmazat
 7. Vážený pane euroPOSLANČE.

  Co je PRAVDA? Zakrývání úmyslu, či zakrývání neschopnosti celé Evropy s dementním násoskou v jejím čele J.C.J.? Odvolávám se na tento odkaz, podobenství s celou EU ...

  °°°°°°°°°°

  Na tohle se raději posaďte: Kriminalita imigrantů ve Španělsku, kterou veřejnost neměla znát. Úřady tajily třeba hromadné znásilnění 12leté holčičky.

  22.06.2019 16:35 PL

  Multikulturalismus se stal pro mnoho Španělů noční můrou. Přehled kriminálních činů v zemi spáchaných imigranty připravil pro Gatestone Institute v New Yorku jeho spolupracovník Soeren Kern. Začíná hrůznou zprávou o tom, jak šest afrických migrantů hromadně znásilnilo dvanáctiletou dívku v malém městečku nedaleko Madridu. Španělské úřady tajily informace o tomto zločinu déle než rok proto, aby se vyhnuly podněcování protiimigračních nálad. Městská rada v Madridu, v jejíž čele je starostka Manuela Carmena, nařídila policii, aby se vyhýbala čtvrti Lavapiés. Ilegální imigranti, jimž díky tomu nehrozí deportace, převzali kontrolu nad celou čtvrtí jednoho z evropských hlavních měst.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Na-tohle-se-radeji-posadte-Kriminalita-imigrantu-ve-Spanelsku-kterou-verejnost-nemela-znat-Urady-tajily-treba-hromadne-znasilneni-12lete-holcicky-586421

  °°°°°°°°°°

  A u nás chudák to děvče, přeji jí a její rodině, pevné zdraví a pevné nervy. Zároveň se omlouvám za nás starší, co jsme to svým (ne)KONÁNÍM dopustili a volbou způsobili?! Moje dvě neteře jsou z Litoměřicka a shodou je té mladší 16 let, těžko se dokáži vžít do kůže a bolesti všech dotčených.

  Proto mám prosbu v tomto vašem odkazu je spousta primitivních komentářů, týkajících se urážek oběti tohoto hnusu, udělejte si v tom PROSÍM pořádek. Děkuji V.H.

  http://www.novarepublika.cz/2019/06/vybuch-vzteku-trestany-african.html

  Ramón

  OdpovědětSmazat
 8. Tak jsem si přečetl co Okamura napsal na facebook a musím konstatovat, že je to pičus. Stejně jako David, který ruku v ruce s Okamurou chladnokrevně zneužívají tohoto smutného případu ke své propagandě a politickým cílům, kopou kolem sebe, rozdmýchávají a šíří nenávist a zlobu.

  1) Ten Afričan k nám nebyl z Německa "vyhoštěn", což je úhelný kámen Okamurových blábolů, mající vzbudit nenávist k Německu. Byl normálně propuštěn z vězení v Německu.
  2) Afričan mohl po propuštění cestovat kam chtěl, vybral si náhodně směr Česko. Opakuju, že Německo nám ho sem nevylifrovalo, nezbavilo se ho na náš úkor, jak podsouvá Okamura.
  3) Okamura opět lže, že v Praze na číšníka, ve Znojmě útočili nějací migranti. Byli to normální turisti - občani Nizozemska, ten Turek ze Znojma byl Rakouským občanem.
  4) Co by asi tak má s těmito případy Hamáček dělat? Zakázat vstup do ČR Německým, Rakouským, Nizozemským, atd občanům? Spadl Okamura na hlavičku?
  5) To co ta SPDácká lůza rozpoutala za nechutnou nenávist k té redaktorce rozhlasu pod Okamurovým postem na jeho facebooku, bylo opravdu k zblití. A Okamura to svinstvo nijak nemírnil, naopak podporoval a mnul si ruce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V něčem s váma souhlasím, avšak trvám na svém Hamáček, Chovanec, Šmarda (Šmarda už vyhazuje sám Staňka, protože příští týden začíná MFFKV za sto miliónů a Šmarda je v ohrožení, že tam nebude?!) atd. jsou ubohost sama a zaměstnanci devianta J.J., milión úchylek pro ně (!) neplatí? To je zásadní nesrovnalost. PROČ?

   Ramón

   Smazat
  2. A ty jsi z jaké kuchyně?Z kuchyně multikulti,nebo z Milionu chvilek pro nedemokracii,nebo snad nějaké neziskovky,ty Piráte?Až půjdeš řvát dnes na Letnou,tak vystup na pódium před tisícíhlavý dav ovcí a řekni berane,vůdče toho tupého stáda,že Okamura lže,že násilníci jsou vlastně tvoji evropští přátelé,kteří sexuálně trpí a naše holčičky si musejí zvykat!Že má Hamáček,Trachtová,všichni ti političtí podpindosníci,pravdu.Jak se má mírnit znásilnění dítěte?Ty jsi také netvor?Styďte se všichni,kteří půjdete řvát na Letnou!Franta

   Smazat
  3. Nejhorsi ze vsech sadistickych dozorcu v nacistickych koncentracnich taborech byli clenove SA , 100% homosexualove a jeste horsi .Jeste horsi.
   Proc se kradou deti rodicum ?
   Prijde kdokoliv, homosexual, lesba , a jeste horsi islamsky terorista na urad a rozkaze ze chce "adoptovat" male deti. Urednik se zepta Kolik jich chcete ? Chcete take evropske male holcicky nebo jen chlapecky ? Byrokrati jich musi mit velky pocet v zasobe aby uspokojili poptavku..Na vybranou musi byt i ruzny vek obeti, chci rict deti...Jinak samozrejme vymrsti stiznost na organizace Lidskych Prav..
   A fake media zacnou besnit..
   Rusko zakazalo adopci ruskych sirotku do USA prave z tech duvodu..

   Smazat
  4. A kdo myslite dnes demonstruje proti legalni a trochu jeste normalni vlade ?

   Smazat
  5. A kdo si myslite hystericky vykrikuje ty oplzle a slizke hrozby smrti na vladu, bez ohledu /nebo prave proto/, ze my jsme vladu zvolili. To je vyraz zurive a zbesile a pathologicke a vrazedne nenavisti proti nam vsem..Nemohou se dockat..
   To bylo vzdy , treba nacisti ,fanaticky bolsevici a promitivove vsude v afrarabskych zemich..A na Strednim Vychode..

   Smazat
  6. 1:39
   Kriminálníci dostanou status "strpění", a můžou si courat po Schengenu, a dál páchat kriminální činy podle libosti, dokud je znova nelapnou, a vám se to zdá v pořádku? A my s tím nemůžeme nic dělat, protože jsme v Schengenu? A Hamáček, a spol., a vy taky jste schopni jen soudit toho, kdo na to poukazuje, ale žádný soucit s obětmi? A lži, a zamlčování, a bagatelizování mainstreamu vám nevadí? Asi je tady něco sakra hodně špatně, i vy milione úchylek nenávisti.

   Smazat
  7. I Trumpeta kritizuje situaci v Londýně ! 3 denně , a co Praha ! už brzy !!! Hamáček tě ochrání ?!

   Smazat
  8. Anonymní nevychovanec (nebo Chovanec?) 1:39 v reakci na článek MUDr. Davida obhajuje zneužití diskuze kolem případu znásilněné české dívky africkým migrantem pro politické cíle
   a propagandu sluníčkářských a eurohujerských individuí a jimi obsazených médií a politických straniček, mizejících na úbytě. Jeho nevychovanost prozrazeje nízkou kulturní úroveň mnoha nenávistníků.

   Jeho argument, že Afričan nebyl z Německa „vyhoštěn“, ale prý normálně propuštěn z vězení v Německu, je první škobrtnutím anonymovy logiky:
   Copak je normální propustit ilegálního migranta-kriminálníka z vězení aniž by byl ze země vykázán a do té doby držen když ne pod zámkem tak alespoň pod dozorem? Německá praktika nechávat ilegální migranty po zamítnutí jejich žádosti o azyl volně běhat po Německu a celé EU je přece nenormální praktika. Vystavuje evropskou populaci zvýšenému riziku opakování kriminálních činů a vzniku dojmu beztrestnosti u migrantů.

   Anonymní útočník 1:39 dál pokračuje podtržením své hlouposti: „Afričan mohl po propuštění cestovat kam chtěl, vybral si náhodně směr Česko.“
   Ale právě o to jde. Propuštěný kriminálník si dál rajzuje po Evropě a náhodně si vybírá, kde spáchá další svůj čin. Německo nám sice kriminálníka „nevyliforvalo“, jak správně píše Anonym, ale protože máme s Německem dlouhou společnou hranici i hustou navazující dopravní síť, musíme počítat s podobnými „náhodami“ ve zvýšené míře. Zvláště při nečinnosti ministerstva pana Hamáčka. Německo se migrantů a kriminálníků nezbavuje „vylifrováním“ k sousedům. Nemusí. Oni si k nám cestu nacházejí sami, zvlášť když vnitro nic nedělá.

   Anonym 1:39 demagogicky napadá Okamuru za to, že zařadil „holandské“ útočníky na pražského
   číšníka za migranty. Přitom šlo o holandské občany tureckého původu. Čtenáři nechť sami rozhodnou, kdo má pravdu, zda Anonym s protiokamurovskou pěnou u úst či předseda SPD. Anonymova hláška „Turek ze Znojma byl rakouským občanem“ jen podtrhuje pochabost celé sluníčkářské argumentace. Mimochodem z evropských Turků a Arabů 3. generace, tedy mladých lidí narozených a vystudovaných v evropských školách a vyrostlých v evropském kulturním prostředí se rekrutuje i značné množství bojovníků islámského džihádu. Čím to asi je?

   Korunu všemu nasazuje nenávistný Anonymní obhájce migrační politiky Frau Merkel otázkou, prý co by s tím měl český ministr vnitra dělat? Inu, dělat!!! Policistů máme násobně víc než za minulého „policejního“ režimu, tak kde jsou? Jaké mají pravomoci? Kdo se jich z politiků zastává, když např. dojde k podezření z kolize se zákonem při policejním zákroku? Kde jsou kontroly, kde je „policejní tlak“ na kriminálníky? Jdete-li večer či v noci po ústředním pražském náměstí, máte dojem, že jste v no-go zóně ovládané naháněči do bordelů, kapesními zlodějkami a jejich ochránci a arabskými a albánskými prodavači virtuálního štěstí.

   Samozřejmě nevychovaný Anonym 1:39 ve své nezkrocené nenávisti a là Miliony úchylek ukončuje své „moralizování“ sprostým útokem na voliče SPD.

   Když čtu podobné literární výplody, postrádající selský rozum a prostou logiku, ale překypující nadávkami a nenávistí a to vše podporované médii hlavního proudu, včetně těch „veřejnoprávních“, a financované zpoza anonymní temnoty bůh ví kým, tak se obávám, že kráčíme cestou mediální občanské války k té občanské válce horké! Proto je nutné všem násilníkům, sprosťáků, nenávistníkům a demagogům se postavit včas a veřejně, jinak nás ochraňuj Pánbůh.

   Smazat
  9. Pane Dvořáku přesně tak dobře jste mu odpověděl ale je pravda nezajímá a pánbůh nám opravdu nepomůže.

   Smazat
  10. 9:07 Když se snažíte a už nemůžete víc, je na Bohu, aby vám pomohl, nepodceňujte ho, on jen vyžaduje, abyste si to zasloužili, tedy abyste to neměli zadarmo, protože by k tomu nebyl bez té vaší aktivity spravedlivý důvod. Tak jste přirozeně vychováváni ode vždy.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. K zblití je ta Vaše nenávist k SPD a p. Okamurovi, která z Vás přímo čiší! Lůzou nazývejte ty, Vám zřejmě blízké grázly, kteří sem takovéhle zločince nelegálně tahají!

   Smazat
  13. Dvořáku,
   opět jste se projevil přesně podle očekávání. Jako lhář, špatný manipulátor. Nechápete, nechcete chápat a ani neděláte rozdíl mezi pravdou a lží. Vaše lži ani po odhalení a jednoznačném prokázání nenapravujete. Naopak, začnete kolem sebe vztekle kopat, osočovat a útočit na ty, kteří vaše lži odhalily. To je vaše taktika, která funguje. Ale jen na vaše jednoduché příznivce.

   Takže ještě jednou:
   1) Okamura i vy jste prostě LHALI, že Německo k nám vyhostilo migranta. NE!!!vyhostilo, tečka.

   2) Jestli je normální nebo nenormální propusti migranta "aby běhal po Německu" je Německá vnitřní záležitost. Tak jako je jen naše vnitřní záležitost, popustit někoho z našeho vězení i když on potom odcestuje páchat trestnou činnost v Německu.

   3) Hamáček a už vůbec ne vy, do této vnitřní záležitosti, určovat koho má a nemá Německo propouštět z vězení na svobodu, nemá co mluvit, nemá k tomu prostě vůbec žádné pravomoce, nulový mandát.

   4) Věřím, že ani vy, Dvořáku, nejste tak hloupý aby jste si myslel, že Hamáček může cokoli dělat proti tomu aby k nám cestovali lidé z Německa.

   5) Jediné, co by bylo možno udělat, by bylo znovu zadrátovat hranice, do drátů pustit proud a na každých 100 metrů postavit pohraničníka s povolením střílet. Znovu zřídit pár hraničních přechodů a každého jednotlivce důkladně kontrolovat a lustrovat. S mnohahodinovými frontami.

   6) Holandští a Turečtí útočníci prostě nebyli žádní migranti. Další vaše LEŽ. Jste opravdu takový hloupý, že byste si jen na sekundu myslel, že by náš pohraničník na přechodu lustroval a rozhodoval o vpuštění občanů Německa, Holandska, Rakouska... do země podle toho jestli jejich otec či děda byli migranti? Spadl jste na hlavičku?

   7) Policistů prý podle vás máme NÁSOBNĚ víc než za minulého režimu. Opět, kolikátá už, vaše lež. Je to 40 tisíc dnes ku 29 tisíc v roce 1990. Takže žádné násobky.

   8) Co se týče bezpečnosti v naší krásné zemi, tak vaše alarmistické, propagandistické kecy nejsou vůbec na místě. ČR je 7. nejbezpečnější zemí na celém světě! A na tuto skvělou pozici jsme se dostali ze 17. místa před 10 lety! Takže i trend je pozitivní.

   https://en.wikipedia.org/wiki/Global_Peace_Index

   9) Jsem přesvědčen, že právě VY, Dvořáku, si nic jiného než občanskou válku v naší zemi nepřejete. To je ostatně účelem a smyslem veškeré vaší činnosti a veškerého snažení. Lhaní, ruská propaganda, účelová snaha rozdmýchávat a zvyšovat nasranost v lidech, vzbuzovat nenávist k Západu, k demokracii, popírání a negování celého polistopadového vývoje...

   10) Pána Boha si zrovna vy neberte vůbec do huby.

   Smazat
  14. 1:39...Promiňte,ale toho kriminálníka si pozval domů,živil ho a z basy vypustil do terénu KDO!?!?!?
   Uvědomujete si,že pro agresivního úchyla=nejlepší řešení EU!?!?!?
   Doma by mu hrozil přísný trest,možná provaz.
   To ovšem "vyspělá" Evropa nemůže připustit.
   Helanov

   Smazat
  15. Nedivte se, normalizační praktiky režiséra V.D. a jemu podobných, kteří kromě té své absolutní "pravdy" nic jiného nestrpí se prostě nezapomínají. V tom se vůbec neliší od mainstramových médií,stejně nenávistných k jiným názorům, jen jsou pootočené o 180 stupňů. Jsou to, bohužel i oni, kteří přispívají k naprosto chorobnému šíření nenávisti mezi lidmi.

   Smazat
  16. Á - nezvlád emoci - a už je jasnej!

   Smazat
  17. Anonymní útočníci, kteří nemohou vystát Novou republiku a všechny, kteří jsou kritičtí k dnešnímu stavu naší země, se nezmohou na nic jiného než demagogii, překrucování a urážky. Text z klábosnice anonymního zbabělce 9:49, který se bojí vystoupit z anonymní tmy, nechť čtenáři posoudí sami. Stejně tak zváží, kdo je svou nesnášenlivostí, hloupostí a mocichtivostí vede k občanským střetům.

   A dalšímu Anonymovi (či stejnému?) 10:03: novou normalizaci zavádíte v Česku právě vy - netolerantní, přesvědčení o své Jediné Pravdě. Neschopní jít do otevřeného střetu jen okopáváte kotníky.
   Jste v křeči, protože víte, že "vaše doba" končí.
   Světové společenství od vás odvrací svou tvář.

   Smazat
  18. 10:22
   Být kritický neznamená lhát a domnělý stav naší země nikoho neopravňuje ke lhaní.
   Já jsem nic nepřekroutil, vše co jsem napsal jsem dokázal, vyargumentoval. Jste to vy, kdo se jako odpověď zmůžete jen na bezobsažné, zbytečné skřeky.

   Smazat
  19. 1:39 a 9:49 Tak nesmyslné bláboly se jen tak nevidí. Nebudu detailně rozebírat jednotlivé body, ale nezbývá mi než zkonstatovat jediné: lidé, jako vy, jsou budoucí zkázou Evropy, jsou tím neštěstím, které zapříčiní během 2 generací dominanci islámu. Co měli všichni násilníci, na které se odvoláváte společné? Mimoevropský původ, nepovažujeme-li tedy Turka za Evropana. Všichni ale byli především muslimové. A právě kvůli takovým pitomcům, jako jste vy, je celá Evropa zaplavená mohamedány a přicházejí další. Žádný slušný člověk si nemůže vážit demagogů, jako jste vy a vám podobní, tzv. liberofašisté, kteří jsou hlavní příčinou budoucí zkázy Evropy. Kriminalita muslimů je v zemích, kde již převažují, nevídaná. A EU nám sem chce navážet další. Ten černoch na Litoměřicku byla první vlaštovka. Ale jistě ne poslední, nemáme hranice a migrace pokračuje, i když se o tom takřka vůbec nehovoří. Natalita muslimek je výrazně vyšší, než je tomu u evropských žen, takže během uvedených 2 generací muslimové přečíslí nemuslimy. To vidí každý, kdo není zaslepený demagog jako vy. Otevíráte si zde hubu na pány Davida, Okamuru a Dvořáka či SPD, přitom je tato strana na naší politické scéně jedinou, která fakticky na tyto problémy poukazuje a nesnaží se je zamést pod koberec nebo bagatelizovat tak, jako ostatní strany, které se často třesou na to, až naši zemi "obohatí" o podobné "dárečky" jako byl ten černoch či Arabové, kteří napadli číšníka v Praze (a nepište, že nešlo o Araby - byli to Arabové, resp. Peršané, každopádně muslimové).
   Mimochodem - pokud někdo v lidech vyvolává vztek a nasranost, jste to vy, tzv. sluníčkáři, ubožáci, kteří vytváří z toho vámi zmíněného západu orient či Afriku - jen díky takovým jako jste vy, budou evropská velkoměsta vypadat ne jako Paříž, Berlín, Londýn čí Řím, ale jako Teherán, Bagdád, Mogadišo či Addis Abeba.

   Smazat
  20. 9:49 Ad: 1) Jak "nevyhostilo tečka"? Stačilo mu sdělit, že příště mu to v Německu už tak snadno neprojde a ať raději jede do jiného státu EU, tedy možná šlo o neoficiální vyhoštění,... možná mu ještě dali nějaké peníze na cestu!

   2) Propustit "magora" devianta, a navíc afrického imigranta, u kterého je tato jeho diagnóza vzhledem ke zvyklostem a stavu jeho společnosti, ze které do EU přišel, logická, není vnitřní záležitostí Německa, pokud by tím přímo a v tomto případě evidentně, ohrozilo jiný stát EU.

   3)Česko a tedy především jeho ministr Vnitra samozřejmě má plný mandát bránit Česko a jeho obyvatele, dokonce má tu povinnost - pravomoce a divíme se, že vám to nedocvaklo!

   4) No, Hamáček má tu povinnost zabránit napadení občanů Česka například devianty, které do Česka exportuje například Německo ať už přímo a nebo nepřímo. Česko má nejen právo na vlastní sebeobranu, které mu zaručuje Charta OSN, ale, zase: tu POVINNOST., hlupáčku, už se v těch bodech opakuješ.

   5) Fakt ne to jediné, fakt existuje spousta jiných možností, například prověřovat jen ty "opálené", tedy bez ohledu na jejich konkrétní národnost, vylustrovat je ve vlaku, v autech a letadlech, jestli "náhodou" nejsou zrovna čerstvě propuštěnými vězni a třeba už odsouzenými devianty. Mohou být i teroristy, smějeme se, snad chápete tu vyšší pravděpodobnost!

   6) Pokud se jedná například už o třetí generaci imigrantů, například v Holandsku, neznamená to, že by nebyli rovni čerstvým imigrantům stále, protože prostě nebyli přes to vše integrováni do holandské společnosti, je známo oficiálně, že ve státech EU existují oblasti, gheta, která si udržují svou vlastní identitu, například zrovna především v tom Německu a zrovna především tureckou. Také proč ne, když jich tam žijí miliony! Zase, tedy, prověřovat podle "opálení".

   7) Myslím, že to slovo "násobně" určitě nebylo myšleno doslovně ale jen obrazně,... takže lacině neopruzuj, kolego.

   8) Trend je pozitivní, slyšel jsem dokonce, že už 6 nejbezpečnější, nicméně, neznamená to vůbec, že v ostatních státech to není ještě horší a ani to neznamená, že se tu něco negativního nerozvíjí lokálně, možná by bylo dobré se na ta náměstí například v Praze jít v noci podívat a prázdně nekecat!

   9) Občanskou válku si asi nepřeje nikdo, především Dvořák, který se detailně angažuje ve věci Srbska a Kosova, kde si ji užili,... určitě slyšel o jejích nevýhodách, smějeme se, kroťte Vaši fantazii, tato byla příliš hnusná

   9) Bůh je věcí vlastního pohledu na věc a třeba i určité víry, respektive náboženství. Zkuste tvrdit, že Bůh je jen jeden a že pravdu máte tedy jen Vy.

   10 ( Děkuji, bavil jsem se. ) .

   Smazat
  21. 9:49 ,vy mate co hovořit !!!! Pana boha mi nechej blbečku , kolik už zničil životu ?!!!!!!!!!!

   Smazat
  22. Děkuji, přátelé, za zastání v diskuzi s ulhaným demagogem 9:49, který se tváří, že vše "vyargumentoval". Mám tu v těchto dnech návštěvu z Německa a věřte, že se raději věnuji slušným a upřímným lidem, než nějakému omezenému pitomovi, kterému to v hlavě nezapaluje.

   Smazat
  23. Pokud je válka, bůh je vždy na ozdravném pobytu, zřejmě na Galapágách, kde Charles Robert Darwin započal popisovat, svou evoluční teorii druhu na bázi biologie, přírodního výběru a pohlavního výběru a to vystudoval teologii!

   „Pohlavní výběr závisí na převaze určitých jedinců nad druhými stejného pohlaví, což se týká propagace druhů; zatímco přírodní výběr závisí na vítězství obou pohlaví, v každém věku, za normálních podmínek života.“- Charles Darwin, 1871.

   °°°°°°°°°°

   Cose týče podivného mizení příspěvků 1:39 a 9:49 souhlasím, nesouhlasím však s Vaším tvrzením o ministru vnitra Hamáčkovi (drzý nedostudovaný cucák, vyhrožující vlastnímu obyvatelstvu viz. Nový Zéland!).

   Pokud si Německo duplo na ČR v případě masivních dodávek Pervitinu z ČR k nim ministři vnitra, jak (ne-BC.tit.) Chovanec (ČSSD), tak i (Nic.tit.) Hamáček (ČSSD) stáli v POZORU se staženým ocasem a Policie v pohraničí s Německem měla, díky Chovancovi a Hamáčkovi ALÁRMA!

   Úplně stejné bobky mělo Honkongské luxusní sako frau Merkel, když k nám pronikl ten odpornej, Africkej primitivní, primát, imigrant Abdallah ...? Merkel to je u zádele, odpovědnost jde plně, díky všehoschopnosti "CHRÁNIT a POMÁHAT" za ministrem MV Hamáčkem (ČSSD), zrovna tak jako u toho Pervitinu!!!

   DOPORUČUJI poškozeným, PODEJTE TRESTNÍ OZNÁMENÍ na ministra vnitra HAMÁČKA, zodpovědná osoba, jež je ve své funkci NEKOMPETENTNÍ ... Na občany ČR nemá čas, cpe se soustavně do zadku, zejména EU (Merkel) za své selhání se neomluvil, vše pouze bagatelizuje a naopak CHRÁNÍ CHOUTKY imigrantů?

   Ramón

   Smazat
 9. Když chcete uspořádat euromajdan, musíte lidi pořádně naštvat. Potom dosadíte Fuhrera a hurá na nepřítele a najednou lidé umírají a vlastně nevědí za co a proč. Imigranti, to je jenom metoda jak naštvat lidi. Nejdříve jim rozmlátí zem a potom se o ně starají, to je pitomost, co!? Zítra tupé stádo hostinských a dementů půjde protestovat, protože nemohou prodávat kořalku z palíren jako Drak, překáží jim EET.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto jeden takovej hostinskej z Vodňan poslal svého kluka dělat bordel. Ze školy tě vyhodili, tak ať si tě živí třeba Sereš.

   Smazat
 10. Vyborne pane David.
  Viz
  https://www.lidovky.cz/domov/cizinec-podezrely-ze-znasilneni-divky-neuspesne-zadal-o-azyl-v-nemecku.A190620_152522_ln_domov_krku

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. ZPOZORNETE, pokusim se vam neco vysvetlit !
  Kdyz se podivate na mapu Afriky ! - Tak vidite uzemni celky, napr. Angola, Zambie, Tanzanie, atd. atd. , ale ve zkutecnosti - kmenove uzemni celky, maji daleko silnejsi pouta a dulezitost - nez statni celky, vymyslene Evropany pred 100 lety !
  Cernosi v Africe mysli jinak, nez myslite vy ! Oni ve vas vidi cizi kmen a smeji se vam za zady, ze hranice vaseho "kmene" jsou pro ne pruchodne !

  Vite co by se stalo, kdyby treba prislusnik kmene X'hosa, se zatoulal do Zululandu !
  (To se jeste NIKDY, nikdy NESTALO !
  Oni by si na nem zgustli !)

  Vy vsichni i vasi universitni profesori, hledi na svet ocima toho prostredi, ve kterem vyrustali a to je chyba !

  V Africe se mysli jinak nez v Evrope a American mysli jinak nez vy - take, a ma jine priority.

  (Oni Africane, ve vas vidi slabochy ! Oni ve vas vidi Sv. Mikulase s cizopasniky v hlave, "chycene na Zambezi".)

  Vy nemuzete hodnotit svet ocima Ceskych zvyklosti , kultury a hodnot ! A zvlast ne
  Afriku, ci jine exoticke a nebezpecne zeme !
  nick honolulu - proto musite byt velmi opatrni, koho do zeme pustite. Tak jako Madari, nebo Israel.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,máte pravdu.Člověk si to neuvědomuje.Nakonec při návštěvě Afriky ukazují co?Jejich zvyklosti.Většinou tance u ohně,bojové tance a vždy se dostávají do rauše.Nebo jejich loveni zvěře.Oni nás za takovou kořist považují a lov IÍ v podmínkách,které jim my poskytujeme.A ti,co dnes budou řvát na Letné,jim takovéto počínání schvalují.

   Smazat
  2. Right on Nick, naprosto správně. To se ale tady neříká nebo nesmí říkat.

   Smazat
  3. Pro nick honolulu. Přesně jak říkáte. Dnešní státty Afriky (ale i jinde po světě) jsou důsledkem koloniální politiky tehdejších velmocí. Především Británie a Francie. Ale i jiná si lízli. Třeba Belgie (Kongo) nebo Portugalsko (Angola, Mozambik). Svého času i Německo (Dnešní Namíbie), Itálie (Somálsko, Eritrea) atd. Hranice byly tam, kam došly koloniální jednotky a narazili na koloniální jednotky jiné mocnosti. Bez ohledu na hranice místních kmenů, nebo i domorodých států (Zulu). Výsledkem jsou krvavé masakry ve Rwandě, Mali a jinde. Ale stejn je to např. v Indii, které patřil i dnešní Pákistán a z neho oddělený Bangladéš. Vymezení hranic bylo provázeno krvavými válkami, které propukají do dnes (válka o Kašmír). Kmenové uspořádání hraje prim i v Libyi, ale třeba i v Sýrii, Saúdské Arábii o Afghánistánu ani nemluvě. Vládcové musí jednat velmi opatrně a jejich setrvání u moci je závislké právě na tom, jak k sobě připoutají pohlaváry kmenů. Území paštunských kmenů odiciálně patří Afghánistánu a Pákistánu. Ale de fakto je nezávislé. Centrální moc tam má minimální vliv.

   Smazat
  4. Nick honolulu...Je mi to NAPROSTO jasné!
   Mají naprosto odlišné zvyklosti,ale i hodnoty!!!
   Lidský život má u nich hodnotu DALEKO menší,soudržnost rodiny/kmene DALEKO větší...
   Rodina=často i desítky členů roztroušené po světě.
   A každý člen má přirozenou povinnost pomocí praprastrejčkovi z desátého kolene když je v nouzi.
   Kdo není rodina=nepřítel.(Neuvažují tak všichni,ale asi většina z nich.)
   Helanov

   Smazat
  5. Danny,ty koloniální mocnosti jim to tam s těmi hranicemi totálně pos®raly...
   Sykes s Picotem se ožrali,vzali si pravítko a jeli...
   Hranice-NORMÁLNÍ HRANICE- v Evropě vypadají ÚPLNĚ jinak.
   Helanov

   Smazat
  6. Dovolím si podpořit (Rendeckovy)komentáře.
   Důvod:
   Nedávno jsem shlédl video, kde řidič (myslím)ve Francii, napadl slepce a jeho doprovod na přechodu. Nebyl zvuk, ale vypozoroval jsem, že to byl (ten řidič) cizinec (pravděpodobně z arabskéhho světa). On totiž NENAPADL ty dva zmíněné PĚSTMI, tak jak se to děje v Evropě, ale snažil se jim NAFACKOVAT!
   Připisuji to MENTALITĚ toho řidiče, ánžto již mnohokráte jsem viděl, jak se "trestá" neposlušnost v arabském světě.
   Takže: Chceš li objektivně posuzovat, měl bys o tom také trochu víc uvažovat. Mi stačil pohled i bez komentáře a závěr jsem si udělal sám. NA 95 % nejsem daleko od pravdy.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Kdyby 12:23 nebyl nevychovaný spratek, tak tu jeho hláška mohla zůstat. Takhle musel "na hanbu".

   Smazat
  9. Afričané si nezasloužili nezávislé státy a svobodu.Jakmile se koloniální mocnosti stáhly začaly se mezi sebou vraždit a usekávat ruce.Je evidentní ,že jejich elity nedokáží svoje státní útvary povznést a zajistit obyvatelům slušnou životní úroven Potřebujou nad sebou bič .Je to tak a můžete mně nařknout s rasismu .Humanismus není v tomto případě na místě

   Smazat
  10. Afričané trpí za to, že se jejich zemí kdysi ped lety zmocnili kolonialisté, kteří se drželi tradiční mocenské praktiky "rozděl a panuj". Žádný africký stát nemá přirozené hranice, jak se např. tvořily v Evropě. Rozdělení kmenových území mezi několik států znamená neustálou nenávist a rozpory, které je lehké přiživovat.

   Názor 13:39 je rasistický a fašizující. Rozvrat v Africe způsobil "bílý muž". A ty vaše kecy jsou přesně propaganda kolonizátorů.

   Někteří němečtí "myslitelé" v minulosti (a možná skrytě někteří i dnes) prohlašovali o Slovanech a o Češích stejné rasistické a povýšenecké řeči. A podívejte se dnes, umí si Němci sami sobě vládnout?!

   Leo

   Smazat
  11. Floriďane souhlas, převzal si něco kladného z těch afrických zvyklostí, přeci jenom deset let tvého života v Africe? Huhuhu haha, to je vše?

   °°°°°°°°°°

   23. června 2019 7:31

   Ano „Nakonec při návštěvě Afriky ukazují co?Jejich zvyklosti.Většinou tance u ohně...“, čím se mohou pochlubit Karamely u nás, Khamoro Prag ...? Lze z toho odvozovat souvislosti, věčný tanec, počty dětí, věčně na úkor "tančících" v zaměstnání.

   Ramón

   Smazat
  12. 13:46...Že se kolonialismus na Africe těžce podepsal je pravda.A dále podepisuje,neokolonialismu jen jinými prostředky usiluje o vysávání nerostů i zem.produktů.
   Ale že Afričanům je blízké násilí a třeba holky považují jenom za hopodářská zvířata je taky pravda.
   Samozřejmě,ani zdaleka to neplatí pro všechny Afričany.
   Helanov

   Smazat
 13. Brilantní článek! Vidíme to stejně. Bohužel, mnoho občanů zprávu buď vůbec nezaregistruje, nebo jim proběhne kolem uší jako jedna z mnohých z černé kroniky. Jsou otupělí, znechucení a už zase jen nadávají doma nebo po hospodách.

  OdpovědětSmazat
 14. jedna z reakcí Hamáčka (ČSSD) byla: to máme stavět plot se Slovenskem? Plot je zdá se vůbec jeho oblíbené slovo, že prý se před nelegálními imigranty (on používá slovo před uprchlíky) za plot neschováme apod. Jakoby si snad Slováci pozvali miliony nelegálních migrantů, proti všem platným pravidlům, soused nesoused ten ať si trhne nohou, pánem evropy jsem tady přeci já, evropa jsem já angela. Roky se lidé ptají, jak je zajištěno, aby se tito lidé nemohli volně poflakovat po našem území. Není to zajištěno, jak potvrdil ten poslední otřesný případ, a Hamáček se zcela explicitně vyjadřuje, že proti tomu nehodlá hejbnout ani prstem. Nejenže se tu poflakují hosté paní merkelové bez azylu, nebo zločinci násilníci tam strpění, ale i lidé s azylem, který by jej v evropě ovšem sotva někde mohli získat, u nás by jej asi sotva mohli, i když jeden neví, co všechno už ten Hamáček napáchal a dál hodlá ještě spáchat. Musím se přiznat, že tak drzého chlapa jsem dlouho neviděla. Źádejte demisi tohoto drzého ministra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, podobný člověk nemá na ministerstvu ani v politice co dělat. Ofce jsou bohužel ještě spokojené. Takže je zatím nutné podporovat lidi, kteří říkají pravdu.

   Smazat
  2. No tohle - vždyť je to výrobek Aspen Institutu!

   Smazat
 15. Pane Davide děkuji za váš článek.
  Jarda
  Cenzore nebuď tak posraný.

  OdpovědětSmazat
 16. To 1:39 Iluze si o politicích nedělám, o Vás také ne. Tací jako Vy, Hamáček, ta "novinářka", různí potlačovatelé svobody slova, demokracie, vyznavači "jediné pravdy" (té jejich) totiž jste vinni tím, že Okamura a různé takové strany a hnutí mají podporu, dostávají se do parlamentu. Jsou totiž prospěšnější společnosti než Vy a obyčejnému normálnímu člověku dávají alespoň nějakou šanci. Vy je jen vysáváte a dehonestujete, pohrdáte jimi, myslíte si, žš jste nadřazení, že jste něco víc, že náš národ je méněcenný. Vy jste hanba - odstěhujte se do Německa, když Vám tolik leží na srdci jeho zájem. My Češi se nemáme za co stydět. Nekolaborovali jsme s nacisty, nevyvražďovali a nerabovali jsme kolonie. Jen jedno varování pro Vás a podobné - vy se vyskáčete na náměstích a v lidu, v té mlčenlivé, lidské, poctivé a pracovité společnosti pomalu zraje vztek. Až ten se vyvalí, nebude to hezké. Všchny ty roky urážek, okrádání, podvádění, posměchu a ponižování se vám sečtou ... a nikdo to nezastaví.

  Ještě jedno - u Hamáčka je centrum placených úředníků zabývajících se cenzurou (práce v tomto oddělením jednou bude hodnocena jako cejch hanby), Hamáčkův ůřad spolupracuje s Jandovo obskurní dezinformační formací. Pokud jediná vyjádření ministerstva vnitra a policie spočívají ve výhrůžkách vůči občanům odsuzujícícm násilnou trestnou činnost, vyjadřujícím oprávněnou obavu o svou bezpečnost, pak je to vina vnitráků a policie. V jejich gesci je právě zajištění bezpečnosti občanů. Za to si je občané platí. Pokud jen vyhrožují a podporují různé dezinformační jandospolky, pak je otázkou, zda dodržjí společenskou smluvu a dokdy ji mají občané dodržovat. Nacistům u nás pšenka nekvetla, Vám také nepokvete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi pěkně napsáno, souhlasím s každým slovem a děkuji!

   Smazat
  2. Taky souhlas, a děkuji.

   Smazat
 17. Děkuji Dr. Davidovi a panu Dvořákovi za správný postoj.

  OdpovědětSmazat
 18. Jenom něco málo faktických údajů k zamyšlení. Nigérie má dnes přes 200 milionů obyvatel, patří k deseti nejchudším zemím světa a zároveň je osmá na světě v těžbě ropy, kde na jejím území těží ropu Roayl Dutch Schell s ročním ziskem 28 miliard dolarů. Možná by také stálo za úvahu, proč jsou do Afriky dodávány těžké zbraně. Kdo z prodeje zbraní má prospěch, obyvatelé Afriky nikoliv a "válčení" mezi státy Afriky je právě podporováno, či spíše iniciováno , výrobci a prodejci zbraní z ciziny / té "bílé" moudré! / , Afrika prakticky žádnou zbrojní výrobu nemá!! Tady začínají "příčiny" migrace z Afriky, i když je problém daleko složitější ! My také "musíme" nakupovat americké zbraně, tak se také zeptám proti komu jsou určeny? Opět hodně složitá odpověď!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přidám - Demokratická republika Kongo - 1960 - 15 mil. obyvatel - jako ČSSR , 2017 82 mil.. Ta 200 milionová Nigérie měla v 1960 45 mil. To je hlavní příčina migrace z Afriky .

   Smazat
 19. Okamura na hrad !
  Pokud nebude křišťálovět, tak má našlápnuto. Západ zbohatnul z vykrádání afriky a asie. Takže nám tu nestrkejte kvóty.

  OdpovědětSmazat
 20. Přeci nepřiznají, že fatálně selhali. Migranti vandrují Schengenem, jako kdyby se nechumelilo, bez dokladů, s hafem totožností, protože tady se jim sežere všechno, včetně věku. Pan ministr vnitra tvrdí, že tu žádní migranti nejsou, což působí dojmem, že má situaci pod kontrolou. Měl by ovšem přestat lhát a na férovku přiznat, že neví kolik jich tu je a výhledově bude. Může za to Schengen a azylová politika EU, která je v normálně fungujícím státě nemyslitelná. Metylalkoholová aféra - stát selhal, znásilnění oné nešťastné dívky - stát selhal a jako vždy to nepřizná a případné remcaly je připraven stíhat.

  OdpovědětSmazat
 21. som za plot na hraniciach s Českom !!! -

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:41Raději si oploť to vaše Slovensko a nepleť se do nás bačo.

   Smazat
  2. On to myslí asi tak, že nechce, aby Slováci a Sloveny chodili za prací k Čehúúúnom, nýbrž obrátili svoji pozornost tradičním směrem - k Pešti.

   Smazat
 22. Zkrátka havlérka nás k té humanytě přinutí,i kdyby nás měla umlátit tyčema od transparentů hlásajících pravdu a lásku...
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 23. Nevím je-li to záměr, nebo hloupost, ale stále se zaměňuje příčina a záminka. Pro mne je znásilnění dívenky příčinou k jednání, jak tomu zamezit. Pro jiné je záminkou vyprovokovat emocionálně zabarvené ozvěny. Záměr se povedl, cíl byl vybrán a rezonance se dostavila. Nebyl náhodou zvolen cíl Okamura, jeho odpovědi jsou nenapadnutelné, ale více se očekávalo a dočkalo se od anonymů následné diskuze. Proto prosím, nereaguje na provokace a nesouhlas se dá vyjádřit slušně. Použité vulgarizmy i dobrý názor vyřadí. Není divu, že provokatéři počítají právě s tím.

  OdpovědětSmazat
 24. To je krásná ukázka dvojího metru. Pokud o jiných věcech prohlásí někdo, že “to není jisté”, podávají trestní oznámení. Tady ono prohlášení má působit přesně opačně.

  OdpovědětSmazat
 25. Lidi, nebuďte blbé stádo a nenechte se oblbnout propagandistickými žvásty Okamurů Dvořáků, Davidů, usilovně se snažících vykreslit bezpečnostní situaci v naši krásné České republice pomalu jako nějakou apokalypsu, Armagedon.

  Nemůže být nic vzdálenějšího pravdě. Naše zem je 7. nejbezpečnější zemí na celém světě! Přitom před 10 lety jsme byli na (taky výborné) 17. pozici.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Global_Peace_Index

  Takže trend je jednoznačně rostoucí a už tak dobrá bezpečnost se ještě prokazatelně zlepšuje.
  Z tohoto důvodu jsou Okamurovy, Dvořákovy či Davidovy neustálé útoky na Hamáčka či předtím Chovance absurdní a svědčí buď o jejich velké hlouposti nebo zlých úmyslech!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 10:10 - Opět se předvádíte jako přihlouplý propagandista. Ze strany Okamury a ostatních (David, Dvořák) nejde o vámi podsouvané "vykreslit bezpečnostní situaci v naši krásné České republice pomalu jako nějakou apokalypsu, Armagedon". To je váš lživý výklad.

   Ze strany Nové republiky a jejích redaktorů, stejně jako ze strany vedení SPD jde o varování a volání po preventivních opatřeních. Lidstvo před šelmami a nepřáteli zachránili "strážci nočních ohňů". Stejně postupuje Domobrana a další vlastenecké organizace a spolky.

   Nemůže být nic vzdálenějšího pravdě, že máme 7. místo mezi bezpečnými zeměmi napořád. Pro to musíme také něco dělat, a to stále. Prevence je základ. Hamáčkovo ministerstvo raději zřizuje orwelovská ministerstava pravdy, než aby zabezpečila bezpečnost naší země. Armáda ČR je stavěna jako pomocná koloniální armáda, než armáda, bránící naši suverenitu a svobodu.
   Trend bezpečnosti, o který se opírá demagog 10:10, je dynamický proces, který relativizují okolní státy. Jestliže index bezpečnosti u nich rapidně klesá, pak zákonitě v zemích, v kterých klesá pomaleji, jako u nás, je trend "pozitivní". Čistá demagogie. Např. aby se u nás snížila kriminalita, přistoupilo se k hodnocení trestného činu krádeže zvýšením hodnoty ukradeného. Dříve zloděj se dopustil trestného činu, když jeho lup překročil 5.000 Kč, dnes je to už 10.000 Kč. Hurááá, kriminalita se snížila. Takhle se postupuje v mnoha oborech, a lidem se čísly vytírá zrak.

   Doufám, že redakce Nové republiky se nenechá zastrašit ani koupit a bude na týpky jako Hamáček, lhář Chovanec, prostitut Jakub Janda, štváč Minařík a další podobné kreatury dál útočit.

   Smazat
  2. 10.41 - Okamura "zmetkům" nesedí a proto ho likvidují jak mohou. Známe "nejlepšího" ministra financí Kalouska, který nechal ve státním rozpočtu takovou díru, že několik generací má co dělat ji zaplatit.

   Smazat
  3. 10:41
   Zase lhaní. Krádež je pořád od 5.000 Kč. Už 17 let. Umíte i něco jiného než lhát a vymýšlet si?
   S vašimi fašistickými "Domobranami" jděte někam. Ty mají úplně stejnou prospěšnost jako nějaká šaria-policie.

   Smazat
  4. 11:13 Ach, jak je to jenom možné, že v 7 nejbezpečnější zemi na světě oslepli lidi po pár tajtrdlících, otěhotní vražedkyně v kriminále, pochoduje tu bez kontroly xy migrantů , tak nemám pocit, že by to 7 místo obětem nějak pomáhalo.

   Smazat
  5. 11:33 No, on tu trestnou činnost také musí také někdo oznámit, pokud tak neučiní, tak se prostě nestala.

   Smazat
 26. Pane Radosto, když mne budou žrát vešky,tak si asi nepořídím další, ještě žravější,ne?
  Možná si neuvědomujete,že změna demografie je (asi) nezvratná...Tam to jde dobře,ale zpátky je to horší...
  To si jako FAKT myslíte že islám je kompatibilní s Evropou!?!?!?
  A že mísení ras je dobrý nápad!?!?!?
  České cikorky i američtí Afroameričané vypovídají o něčem jiném.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 27. Radosta jako vždy:mnoho řečí o HOVNĚ!!!!!

  OdpovědětSmazat
 28. Radosto,
  je třeba vam poděkovat za spravný nazor pravého komunisty,škoda,že bude zase vymazaaaan!

  OdpovědětSmazat
 29. Zdravím, pane Davide

  Naprostý souhlas!

  Okamura má samozřejmě pravdu, a potřebuje naší podporu.
  Každý skutečný vlastenec, bez ohledu na politický názor, musí dnes táhnout za jeden provaz, jinak se nám zle povede.
  To je krédo a příkaz dnešní doby.
  Musíme hájit a bojovat za naše lidi, naše ženy a děti, naše hodnoty, naše majetky, naši zem, naši civilizaci!
  Nikdo jiný to za nás neudělá!
  Zdravím pana Honolulu, velmi správně!
  Přesně tak to je.
  Jestli se nebudeme bránit stejnými prostředky, které používají černí, sežerou nás i s chlupama.
  Opici lze dostat z džungle, ale džungli z opice nikoliv.
  Pravěk a středověk není kompatibilní s naší vyspělou evropskou civilizací.
  A vo tom to všechno je!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:18
   Jaksi jste opoměl sdělit kdo jako bude bojovat a hájit naše ženy a děti , naše hodnoty...
   Máte na mysli tu mládež s vymytými mozky nebo snad ty deseti tisíce Moravanů co mají dnes dorazit na Letnou jako užiteční idioti demonstrovat proti Babišovi ? Ti a všichni ostatní jsou jen zmanipulovaní a zneužití k podpoře Majdanu který organizuje jakýsi zrzavý spratek a jeho kumpáni toužících po moci a dobře placených funkcích . Všichni kteří se nechají takto zmanipulovat a nahnat tam , kde je tito organizátoři chtějí dostat jsou jen tupé stádo , které nebude hájit to o čem píšete .

   Smazat
  2. 11.45
   Souhlas.
   Kolik jich je, toho tupého stáda s vymytými mozky?
   A kolik z nich navíc jede kvůli prachům?
   Buďte v klidu, jak začne narůstat tlak, jak bude přibývat znásilnění, podřezaných krků, terorismu,
   stejně tak bude narůstat odpor, o tom nemůže být žádných pochybností.

   Smazat
 30. Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!
  xxxxxxxxxxxxxxxx
  Dnešní internacionální pomoz soudruhů z Afriky, a celého zaostalého světa bude druhý Mnichov, soudruhu Radosto.
  Je vůbec možné, aby takový b.lb se potuloval volně, a nebyl trvale ve svěrací kazajce?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte na mysli p.Radostu? 😆😆😆

   Smazat
  2. 11.57
   Ne, mám na mysli soudruha Radostu, je to v textu.

   Smazat
  3. Radosta ač podepsán se shovává za My a Oni. Jinak naplňuje skutkovou podstatu trestného činu rozvracení republiky, když jsem chce neustále dostat ruské vojáky. Ještě pořád ten soudruh neví, že už dávno jsme na druhé straně!

   Smazat
 31. Ať se někdo zkusí dostat stejným způsobem do nějaké africké země a chovat se tam tak, jako oni tady. Schválně jestli by se mu to povedlo a jak dlouho by mu to asi vydrželo. Jestli pak by tam nějaký ministr vnitra nechal stíhat nenávistné komentáře.

  OdpovědětSmazat
 32. Na tento článek jsem upozornil J. Hamáčka.
  Snad se v něm pohne svědomí a požádá T. Okamuru o schůzku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V hlupácích a kariéristech se svědomí obvykle nehýbá!

   Smazat
 33. V p.Hamáčkovi se nemůže pohnout nic. ČSSD je udržována ve vegetativním stavu tlakem EU jako nástroj prosazování jejich plánu ne zrušení národních států a předání veškerých kompetencí nadnárodnímu syndikátu řídícímu komisařské loutky. Stačí číst a poslouchat stále častější výroky na toto téma z vedení EU, Merkelové......

  OdpovědětSmazat
 34. Kdyby tento stát fungoval, tak jak má, tak k tomu znásilnění nemuselo dojít. Povinností státu je chránit své občany, což se v tomto případě nestalo. Nikdo zajisté neočekává, že stát připustí, aby se kdesi v polích objevil migrant z Afriky, jehož SRN nebyla schopna dva roky odlifrovat, takže ho nakonec na svém území strpěla, stejně jako ta nešťastná dívka na svém těle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom prdíte do větru. Tak jako Okamura.
   Jediná možnost jak to mohl "stát nepřipustit", je kompletně zadrátovat hranice s Německem, Rakouskem a Slovenskem ostnatým drátem pod napětím, na každých 100 metrů postavit pohraničníka se samopalem, obnovit pár hraničních přechodů a každého tam podrobit důkladné lustraci. Což je naprosto nereálné a Okamůra to ví.

   Smazat
  2. 12.20
   Ty si prdíš do nosu, jako Tlamáček.

   Není žádný problém, zavést kontrolu hranic, vše tady v minulosti bylo.
   Máme policii, zavést ZVS na půl roku, zřídit občanské milice, domobranu atd.
   Armádu povolat domů, protože je to armáda ČR.
   JENOM CHTÍT.
   KDYŽ SE CHCE, VŠECHNO JDE.
   Proto je Okamura tolik nenáviděn, protože chce přímou demokracii a kontrolu zlodějů.
   Proto vadí.
   Kolik je těch, kteří chtějí za peníze daňových poplatníků "pomáhat" celému světu?
   2%, 3%?
   Tak ať se seberou, a táhnou pomáhat do Afriky, dobytek zrádcovský!
   A můžou sebou vzít papá frantíka.
   Ten umí dobře lézt po čtyřech, a oblizovat černým smradlavé, plné vředů, haxny.

   Smazat
  3. 12:20 je opravdová ukázka hlupáka. Nepoučitelného zapouzdřeného, omezeného.

   Když je v Německu nějaký důležitý sumit či např. na návštěvě americký prezident, německá policie i tajné služby tu hranici vezmou pod kontrolu celkme neprodyšně. Naše policie to umí také a občas to i dělá.

   Při dnešních technických možnostech jen blbec mluví o "zadrátování hranic jako za minulého režimu".

   Leo

   Smazat
  4. 13:16

   Jaké "technické možnosti" máte na mysli, hlupáku? Proč ty zázračné technické možnosti nevyužívá třeba Trump na hranicích s Mexikem (navíc v extrémně přehledných oblastech pustiny) a pořád chce stavět nějakou zeď? Asi byste se u něj měl přihlásit jako technický poradce.

   Smazat
  5. Bavit se s omezencem nemá cenu. Klasik to říká jinak. Pro ty, kdo prahnou po technických informacích ostrahy prostoru je odborná literatura i mnoho odkazů na netu.
   Hledejte pod hesly: víceúčelové drony, infra, akustické hlásiče, PCO, strážní služba, policejní systematika a to i v anglických, francouyských, portugalských (brazilsých), ruských a německých ekvivalentech.

   Smazat
  6. 12:20 Pane, Vy jste kašpar. Nic nejde, nic nelze. V tomto případě se ovšem jedná o chlapa, který už na území EU dávno neměl být. Místo toho mu byl umožněn volný pohyb, logicky se pak nabízí otázka CO UDĚLÁ PŘÍŠTĚ, on v té vazbě nemusí být věčně, nehledě na to, že se určitě najde spousta polehčujících okolností, včetně nesnesitelné erekce. A co dělá český stát BOBEK.

   Smazat
 35. A10:10 HLUBOCE se mýlíte,nebo patříte k zkorumpované "elitě", jež je v každé době schopná za peníze prodat budoucnost i svoji čest.Na druhou stranu největší škody zapřičiňují veřejná média jež nás denodeně masírují proevropskými žvásty.
  http://svobodnenoviny.eu/cenzura-pokracuje-youtube-zakazuje-nenavistna-videa-s-rasistickym-obsahem/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte-li na mysli škody na duši národa, na mladé generaci, tak máte plnou pravdu.

   MM

   Smazat
 36. Nevím v čem je ten problém? Novinářka se ptala slušně, sice trochu zaujatě, ale i na to má novinář právo. A Okumura opět slušně odpovídal a pouze poukázal na jistou zaujatost paní novinářky!! Já vůbec nevím, o čem je zde spor!! Vůbec nic se nestalo, ať z jedné, či druhé strany. Asi není o čem v létě psát. Fakt, že se nám po republice potulují různá individua , protože jsou volné hranice, je také pravda!! Zásadní pochybení EU je skutečnost, že se především v Německu podle vyjádření spolkového kriminálního rady pohybuje přes 150 000 / stopadesát tisíc / osob, o kterých nevíme kdo to je, kde jsou, z čeho jsou živi a jaké mají další záměry!! Znásilnění , o kterém se hovoří je pouze důsledkem této situace a může se situace ještě zhoršit a žádné řešení a obrana obyvatel není jednoduchá!! Mohu zavřít hranice, ale to není tak jednoduché , vzbudím odpor obyvatel na každé straně hranice. Omezovat nabyté svobody je vždy na pováženou! Německo svým "vítacím" přístupem způsobilo problémy i dalším zemím v EU a to je potřeba popsat a zjednat nápravu! Všechno má řešení, jenom je nutná dobrá vůle a ta bohužel není z Bruselu vidět!! Problém musí asi ještě eskalovat, až někoho u nás nějaký migrant zavraždí, tak potom se začnou problémy řešit!! Tady je vidět velice přesně, kde EU a Brusel selhávají!! V mnoha městech EU jsou dnes "emigrantské" zóny, kam se nedoporučuje turistům vstupovat, protože tam není bezpečno a policie si nedokáže vynutit dodržování právního pořádku!! To je další selhání Bruselu a EU!! To snad u nás v Chánově je oaza klidu a bezpečí, třeba proti čtvrti Paříže Sarcelles !! Ještě máme co do "světovosti" dohánět!!

  OdpovědětSmazat
 37. Ad 12.27. Paní novinářka se ptala formálně slušně, ale tak, aby zpochybnila Okamurovo sdělení, a to v době, kdy jeho tvrzení bylo již oficiálně potvrzeno. Také zdvořile bagatelizovala znásilnění jako něco, co nás nemusí zneklidňovat... Je to korektní? Opravdu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak paní novinářka bere znásilnění jako příjemné rozptýlení od únavné dezinformační práce. Proti gustu není dišputát.

   Smazat
 38. Zaneřádění Evropy cizorodými etniky muslimského vyznání, bylo domluveno všemi evropskými politiky. Z projevů všech politiků je vidět, že jejich snahou je držet příliv v chodu a paralyzovat vlastní obyvatelstvo, aby se kromě reptání, nezmohlo na podstatnější odpor. Nástroji té muslimizace, je posilování pozic zatím slabých vetřelců. Proto jsou finančně vydržováni, proto jsou jejich trestné činy bagatelizovány, vytváří se prostředí příznivé k šíření jejich populační a „kulturní“ stopy.
  Čím déle tomu budeme nečinně přihlížet, tím bude pro nás náprava krvavější, nebo dokonce nemožná. Už dnes to stoupenci toho kalergiho plánu vítězně vykřikují: „S tím už nejde nic dělat“. Zatím ještě nemají pravdu, ale přesto je situace zlá. Lze s tím něco dělat, ale naši politici odmítají s tím něco dělat. Když Angela bez ohledu na ostatní členy schengenu, pozvala vetřelce, tím vlastně zrušila závaznost této smlouvy. Od té chvíle je naším právem sami si chránit své vlastní hranice. Samozřejmě ozbrojenou stráží, jinak nejde o žádnou ostrahu. To je dnes již jediná možnost, jak zabránit krveprolití naší krve.
  Nemá význam rozebírat detaily těch zatím, jednotlivých případů. Brzy po takových událostech ani pes neštěkne, když se nebudeme chránit. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte proč s tím politici odmítají něco dělat? Protože lidé si prostě nepřejí ty vaše sny o zadrátované hranici, desetitisících pohraničnících (které byste musel zaplatit) a mnohahodinových frontách na hranicích.

   A to s výsledkem NULA, protože ani tahle opatření by z principu nemohla zabránit příjezdu oněch turistů - občanů Nizozemí, Rakouska, jak lživě balamutí Okamura. Pokud se tedy nechcete změnit v čistokrevného fašouna a občany EU na hranicích vpouštět podle barvy pleti či rodokmenu.

   Proberte se.

   Smazat
  2. Anonymní23. června 2019 13:02
   Já se zase domnívám, že lidé si nepřejí divoké nomády ve svých ulicích, kteří se nesnaží naučit řeč, kteří se nesnaží začlenit, ale kteří vyžadují od Evropanů úctu a obdiv k jejich barbarským zvyklostem, které zde praktikují. Také se domnívám, že si lidé nepřejí vznik nogo zón v našich městech, kam se bojí vstoupit i policie a kde nacházejí úkryt zločinci všeho druhu, po svých zločinných výpadech (krádeže, loupeže, znásilnění, vandalizmus, vydírání, vraždy) v našich městech. Jelikož vraždí bílé mladé muže, tak v Dánsku těmto občanům doporučili, příliš nevycházet na ulice. Pro ženy to již platilo dávno.
   Ostrahu vnějších hranic můžou provádět státy, které mají zodpovědný přístup k migraci společně a vnitřní hranice nechat průchozí. Např. země V4.

   Turista má vízum. Pokud se zdržuje v zemi po uplynutí platnosti víza, je zadržen a vyhoštěn. To není fašismus, anebo podle Vás, jsou fašistické USA. P.K.

   Smazat
  3. Pro Boha, PéKá,
   co to melete? Odkdy občané zemí EU potřebují pro pobyt v jiné zemi EU víza?
   Lidé u nás mají k řešení jiné, reálné problémy. Ne řešení neexistujících no-go zón a jakýchsi imaginárních divokých nomádů.

   Smazat
  4. 13:54 asi patří do sekty hlupců, který popírá preventivní opatření. Asi odmítá i očkování!

   Smazat
  5. 13:57
   Očkování, hlupáku, nic nestojí. Ani čas ani peníze. Zadrátování hranic, zaměstnání a vycvičení 10 až 20 tisíc pohraničníků, vybudování jejich zázemí, vybudování hraničních přechodů, mnohahodinové kolony,... jsou ovšem trochu jiná kategorie. A výsledek? Stejně by nezabránili příchodu jakéhokoli občana země EU, jak se snaží balamutit Okamura.

   Zeptejte se všech Čechů z pohraničních oblastí, z nichž většina dojíždí do Německa za prací a nákupy, co si o vašich "preventivních" fantasmagoriích myslí.

   Smazat
  6. Anonymní23. června 2019 13:54
   Přeskočte to, to nebylo pro Vás. To bylo pro normální myslící lidi.
   Byla to reakce na 13:02, že prý je nemožné bránit v příjezdu turistům, jinak že bych byl fašoun. Tak jsem uvedl, že takové situace se běžně řeší vízy. Turistickými, studentskými, pracovními, apod. A to i např. v USA. Tato kontrola těch, kdo vchází do země, právě brání vzniku těch reálných problémů, jako je např. bezpečnost, šíření chorob, či dokonce zachování demokracie.
   Ty nogo zóny, jsou běžnou praxí ve městech Švédska, Francie a dalších západoevropských států. Pro Vás imaginární nomádi táboří v ulicích měst Francie, kde si vytvářejí tábory a přístřešky z toho, co kde seberou. Na youtube je velká nabídka ukázek této praxe. Pokud to ještě nezrušili, jako že to není hatefree. P.K.

   Smazat
  7. Anonymní23. června 2019 14:06
   Bezpečnost země je nejvyšší prioritou. Pokud schengen tuto bezpečnost nezajišťuje, i když poskytuje mnohé další výhody, musíme ho v jistých ohledech opustit. Např. v ostraze hranic. To již dělá Francie, Rakousko, Maďarsko, Itálie, a mělo by i Česko.
   To, že to bude něco stát, je samozřejmé. Však také máme nemalý vojenský rozpočet a jsme svými přáteli tlačeni ho dále zvyšovat, takže zdroje jsou. P.K.

   Smazat
  8. 14:06 - je prostý hlupák. Např. byl jsem minulý týden na očkování proti klíšťovce a stálo mne to (1. dávka ze tří) - 800, Kč Někde stojí i přes 1.000,- Kč. Tak co to ten osel hýká, že "zadarmo"? Hlavně že nadává.

   Smazat
  9. 14:06 Vzhledem k tomu, že zcela evidentně nevypadám jako migrant z Afriky, nebo jako Arab, tak by stačilo pouze přibrzdit. Do doby Schengenu taky stačilo jedno gutten tag na čáře a fičelo se dál, já bych to nedramatizoval a těma kontrolama nestrašil.

   Smazat
  10. "..Omezovat nabyté svobody je vždy na pováženou!.." Překračovat hranice z jedné do druhé země jako přejít ulici zleva doprava není svoboda, ale blbost! A hlavně podle mě je to příprava na zničení ( zahynutí) národních států. A k těm kontrolám - cestující letadly se s nimi také smířili.

   Smazat
  11. 16:07
   Děkuje vám farmaceutická společnost za vaše prašulky, švára pracuje na dráze má každoročně plně hrazené očkování proti klíšťatům v Úštěku se prošel travičkou, pod kolenem přisáté klíště, po měsíci zánět mozkových blan, borelióza a měsíc na infekčním se žloutenkáři z Trmic v Ú/L, dlouhá rekonvalescence a rehabilitace tváře, Bellova obrna!
   SÚKL vám děkuje za účast v národním očkovacím programu hrazeném osobně.

   Smazat
 39. 13:02 - Opět demagogie non plus ultra. On si s tou svou veřejně projevovanou pitomostí a demagogií nedá pokoj.

  1/ podsouvá "nám" ty "Naše" sny o zadrátované hranici a desetitisících pohraničníků. To je prostě sprostá pomluva a lež. Nikdo takové sny nemá!!! Je to demagogie hrubého zrna. Proti podobným móresům propagandistických nedouků se musíme důrazně bránit. Všude a vždy. Oni si myslí, že proti nám "brání demokracii" a přitom jim, asi pro vrozenou omezenost, nedochází, že právě oni připravují půdu pro přicházející totalitu.

  Omezení, která jsou v moci české policie, aniž by omezovala turistický ruch, tu jsou po ruce. Jen blbeček, jako je 13:02, je nevidí, nebo zaujat svou ideologií je vidět ani nechce.
  Toulající se černoušek či Arab v době, kdy se u sousedů dějí věci, a sousedi se chovají nezodpovědně, má automaticky přitáhnout policejní kontrolu. Ale to by policisté museli být v ulicích a ne pod hňupem Hamáčkem.

  Nizozemští turisté-násilníci by si ¨stěží dovolili, co si dovolili, kdyby na tom náměstí byla přítomná policie, tak jak je přítomna ve všech slušných zemích na světě.

  Okamura, a to mám proti němu mnoho výhrad, lidi nebalamutí. To jen nenávistníci, kteří nechápou, Okamuru napadají.

  Nepochopení rozdílu mezi fašizmem a normální policejní praxí je velmi zarážející a varovné. Takoví hňupové jako je 13:02 jsou schopni Evropu i naši společnost vydat bez odporu cizí agresi.

  OdpovědětSmazat
 40. Protože lidé si prostě nepřejí ty vaše sny o zadrátované hranici, desetitisících pohraničnících (které byste musel zaplatit) a mnohahodinových frontách na hranicích.
  xxxxxxxxxxxx
  To si nepřejí "politici", ne lidé.
  Máme kvanta zbytečných státních úředníků. Rakousko-Uhersko, stát s cca 30 miliony lidí, měl na ministerstvu obrany 30 lidí, a to neměli počítače, a vůbec tu dnešní techniku.
  Lidí je víc jak psů. A zbytečně placených.
  Tak by mohli např. na hranice.
  A hodiny by na hranicích čekali podezřelí lidé "afrického" a jiného exotického vzhledu, žádný problém.
  Šlo by to jak na drátkách.
  Tohle chtějí lidé, mír, bezpečí a klid.
  Ne znásilňování, vraždění a terorismus.
  A když to jinak nepůjde, no tak zadrátujeme hranice, jako trumpeta.
  Wo co gou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co by na té hranici ty tisíce úředníků a úřednic jako dělali? Kopali se nudou do prdele? A kdo a za jak dlouho by je vycvičil? A kde by bydleli? A kdo by je tam z úřadů převelel? Vy opravdu nejste normální.

   Smazat
  2. 13:57 Na kontrolu dokladů musíte mít minimálně 10letý výcvik, hahahaha. Bydleli by v dosavadních bydlištích, nebo si vážně myslíte, že např. hranici s bývalou NDR hlídali moraváci? Vy budete asi "hlava"

   Smazat
  3. Anonymní23. června 2019 13:57
   Vy to máte v hlavě hodně pomotané. To co všechno se Vám motá v hlavě jako jeden neřešitelný chaos, je práce pro několik ministerstev. Uvolňování nadbytečných úředníků, by se mělo odehrávat již nyní, nehledě na migranty. Nábor členů ostrahy hranic a jejich výcvik, by mohl následovat. Na vojně trval přijímač jeden měsíc. Z něho odcházeli již fyzicky zdatní vojáci, schopní ovládat zbraň, a disciplinovaně reagovat na rozkazy.
   Vybudování „kasáren“ např. z mobilních buněk, na kritických místech, je také záležitost na pár měsíců. Takže technické problémy nejsou překážkou, překážkou je nevůle liberálních politiků, bránit se navážení imigrantů. P.K.

   Smazat
  4. 14:45
   Představujete si to jak Hurvajs válku. Dnes trvá Základní odborná příprava policisty celý jeden rok. Musíte se naučit plně ovládat pistoli, musíte se naučit právo v potřebném rozsahu, musíte se vycvičit v donucovacích prostředcích, atd atd.

   Trávit polovinu roku v "kasárnách z mobilních buněk" vám nikdo nepůjde ani za 35 čistého.

   Jak píšu, jste mimo. Lidi na vaše fantasmagorie a trávení života v mnohahodinových kolonách prdí.

   Smazat
  5. Anonymní23. června 2019 15:20
   To jsou řešitelné pseudoproblémy. Důležitá je vůle, nebo nevůle, zajistit bezpečnost v zemi.
   Pozdě bycha honit a probírat detaily, co mohlo být trochu jinak, aby nedošlo k tomu trestnému činu černocha z Německa, pokud odmítneme si zde zorganizovat bezpečné prostředí. A že bez toho, ty trestné činy budou v reálu (nikoliv v mediálním prostředí) narůstat, není pochyb. P.K.

   Smazat
  6. 14:45 Nedělejte z toho kovbojku, měšťák je "vyučenej" za pět neděl a na šikanování občanů ČR to bohatě stačí. Tudíž by to mohlo stačit i na migranty.

   Smazat
 41. Vy Cesi !
  Musite mit kontrolu nad tim, koho do svoji zeme pustite a koho nepustite !

  Kdyz nebudete ovladat svoje hranice a svoji immigracni politiku, tak prestanete EXISTOVAT ! T.j. otazka dvou ci trech generaci ! (Bez hranic neni zeme !)

  Americane stavi plot na jizni hranici a na severni hranici uz take v nekterych mistech !

  Tak si vezmete PRIKLAD !
  Nejdokonalejsi plot na svete ma vsak Israel !
  Madari maji plot na hranicich se Srbskem !

  My Americane nosime STALE - I.D. u sebe a nase autority to zadaji kdykoliv a kdekoliv je napadne. Prijde nam to uplne samozrejme !
  (I v nemocnicich pri emergency).

  Pres obrovske snazeni Globolistu - stavbu plotu na Rio Grande zastavit - plot stale roste ! A roste i popularita presidenta Trumpa !

  Vase uznavane osobnosti se ve svem mysleni priklani k pres. Trumpovi ! (President Zeman, prime minister Babis, SPD Okamura, Gen. Blasko, a ted i Dr. David, Dr. Konvicka z Budejovic ! atd. SLAVA JIM !)

  Budoucnost neni ztracena ! My stoupenci Trumpa to vyhravame v Americe a vy ovladnete Cesko !
  h.

  (A GLOBALISTE AT SE SPLACHNOU DO HAJZLU ! Znicili mesto meho mladi ! Znicili Johanneseburg (a Durban, a Pretorii , a Cape Town and Lorenzo Marques, etc. etc.)
  A VAS ZNICI TAKE , kdyz jim to umoznite svoji servilitou !)
  h.

  OdpovědětSmazat
 42. Asi je dnešek zvolen na hlavní útok, novinářka s tím souvisí. Mezi terče je zařazen i Okamura, ne náhodou, snad aby ho ani nenapadlo nahradit ve vládě Hamáčka. Právě teď na TV Seznam naviguje redaktor vyslance USA Kinga k výroku o svoboďě tisku a o pravděpodobných výhradách Bruselu k použití dotací v podnikaní našeho premiérá. Když se "dílo podaří", snad se vyvolá vládní krize, tentokrát bez generální stávky a ČKD. Dnes už sedím doma a díky médiím sledují politické hry na šachovnici Prahy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. června 2019 14:38
   Ano, Okamura jako neliberální politik, je jedním z hlavních terčů. Ale domnívám se, že na něho kydají špínu ne proto, aby ho nenapadlo jít do vlády, ale proto, aby Babiše, ani nenapadlo na něco takového pomyslet. To by se jeho přátelé z liberální frakce EU, na něj museli mračit. A jim se AB asi nevzepře. Pokud by ho neodepsali, takže potom by spoluvláda s Okamurou mu už více nemohla ublížit, ale udržela by ho u vlády. P.K.

   Smazat
 43. Nezadouci a nechteni z Afriky v Evrope, snadno vyciti MEKOST vasich povah ! To v cem vy vidite civilizovane chovani, DOMLUVU, tak oni povazuji za slabost..

  Cim vice jste civilizovani a kulturni, tim vice oni jsou silnejsi, tak z toho vyvodte dusledky, jak se k nim chovat !

  V 70-tych letech jsem jezdil na vylet z Johannesburgu do Parize, Londyna , - kam mi napadlo !
  Dnes tam turiste prestavaji jezdit !
  Duvodem jsou NO-GO ZONES ! (ZAKAZANE ZONY) !

  Mam rad Ameriku a toulal jsem se po cele zemi ! Uz drive jsem vsak vedel, ze do nekterych mist nesmim.

  Muzete vy Cesi, odepsat nektera mista, kdyz jste uzemne mala zeme ? NEMUZETE !
  h.

  OdpovědětSmazat
 44. Novinář Jaroslav Kmenta uveřejnil zajímavé zjištění (i s obrázkem), které se týká nové strany Václava Klause ml. Sídlo hnutí Trikolóra Václava Klause jr. je uvedeno na adrese: Freyova 82/27, Praha 9. Z katastru nemovitostí vyplývá, že majitelem budovy je firma YUGRA ALLIANCE s.r.o.
  Jednatel a vlastník YUGRA ALLIANCE s.r.o. je podle obchodního rejstříku VOLODYA ELIZBARYAN, dat. nar. 25. února 1955, bytem Moskva, Serpuchovskij per. 7-1-69, Ruská federace.

  https://forum24.cz/ruska-trikolora-u-klausu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píše se Václava Klause ml., píšete odněkud z Oregonu?

   Smazat
  2. Co to tu stále tapetuješ. Už jsem se tě jednou ptal a ty, blbečku, jsi dosud neodpověděl.A znovu tapetuješ.

   Takže ještě jednou: Co má Kmenta proti Arménům? A čekám na tvoji nebo Kmentovu odpověď.

   Smazat
  3. Kdyby měli to sídlo na americké ambasádě, tak by to bylo v pořádku?

   Smazat
 45. Vracejte stejne , stejnym !

  Kdyz me bila vlada v Pretorii, poslala pracovat do Buntustanu (kmenove uzemi , nektereho kmene), tak jsem musel napred vyridit povoleni k pobytu u nacelnika !

  (Aby me tam nezapichli mistni lidozrouti nejakym klackem !)

  Tak jak je mozne, ze se vam v Cesku toulaji po poli cernosi bez papiru a povoleni k pobytu ?

  Hamacku, co jsi to zase provedl ?

  ------------------------------------------------------------

  Hamacku, nemoc kterou ma kanclerka Merkerova se vyznacuje STAVY uzkosti, paniky, nezpavosti a vnitrniho tresu !

  Je to bolestiva nemoc, kdy mozek produkuje kyseliny, ktere jsou destruktivni pro cele telo !
  Tato nemoc jde zpomalit, ale nejde vylecit !
  Tak tu proti-evropskou babu neber vazne.
  Ona uz brzi bude koncit !
  Bude mit invalidni duchod a pravidelne navstevy na neurologii !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, po Druhé světové je rozum naší rasy uměle potlačován... a nahrazován profesionálním ŠLEMILIZMEM.

   Kdo neskáče na Letné, není novým globálním blbem Bakalova plemene, které s jásavým hýkáním ničí vlastní Národy, vlastní Otčiny, vlastní kulturu - aby se jich mohli zmocnit primitivové a zotročit je ve Jménu Božím - Duka nebo nějaký Ajatolláh - čert jak ďábel. Davidova hvězda, křesťanský kříž, nebo půlměsíc...

   Smazat
 46. Ztratili se nám příznivci Islámského státu. Nikdo neví, kde jsou, přiznává Německo. Jak to? Přece někde v Schengenském prostoru, nebo ne?
  https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/261408-nemecko-ztratilo-prehled-o-160-podporovatelich-is-nevi-kde-jsou/

  OdpovědětSmazat
 47. Co udělal Okamura za dobu svého pusobení v politice dobrého pro lidi? NIC NIC, pouze spolehá a blbne duchodce a hlupáky, kteří mu ještě za ty jeho neustále omílané bláboly ještě tleskají a jdou do vězení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lžete. SPD ve sněmovně aktivně plní svůj program, a podává návrhy v souladu s programem, s kterým do nich šlo. Je však v opozici, a všechny návrhy, dobré pro lidi, jim jsou smeteny pod stůl.

   Smazat
  2. 16:34
   Lžeš hned dvakrát, Okamura program prosazuje, nakolik mu to možnosti dovolí, a není zodpovědný za to, co kdo plácá na FB, ani za to, co napáchá morální špína Hamáček a jeho protičeská policejní skupina.

   Rudý škorpión

   Smazat
  3. Co asi udělal Okamura ,skoro nic ! Kdyby měl 50 procent ,to bys koukal !!! Lidé co manuálně pracuji , vyserte se na práci ,ať ti nepracuji a statní zaměstnanci ,jdou do pekel !!!!

   Smazat
  4. Okamura už podal spoustu návrhů zákonů v souladu s programem. To, že je pak často ostatní strany zaříznou je jiná věc, za to nemůže. A jinak SPD byla jediná strana, která požadovala zmrazení platů politiků až do roku 2021 a také nadnesli ve Sněmovně otázku reparací. SPD spolu s KSČM pak byli jediní, kdo hlasoval proti okupačním misím. Ale jde právě o to, že ostatní strany nic z uvedeného nepodpořily. Za to ale přece nemůže Okamura, ale voliči, kteří volili strany, hlasující opačně nebo nesouhlasící s danými návrhy.
   A ještě mne napadla poslední věc, kdy byl Okamura opět jediný z šéfů stran, kdo byl ochoten pomoci p. Vitáskové, když sháněla oporu u politiků ve věci možnosti regulace cen energií. Šéfové všech ostatních stran ji odpálkovali. Stačí?? Jistě najdu i jiné příklady.

   Smazat
  5. 19:31 Vitásková měla dávno bručet v base, ale on ji starej senil z hradu ještě vyznamená, ruka ruku myje parchanti.

   Smazat
  6. 20:25 Nač ta zášť vůči statečné ženě, která se nebojí vystupovat proti podvodníkům. Seděl jsi za to, že tě načapala při podvodu se solární elektrárnou, nebo teprve půjdeš do tepláků? Když přistane tvrdá ruka spravedlnosti za ty podvody na co nejvíce gaunerů, tak si vyznamenání od našeho pana prezidenta stoprocentně zaslouží. Chápu, že se ti to nelíbí, ale když si to zasloužíš...

   Smazat
 48. 16:34 jak to, že nejsi na Letné, to máš službu i po dobu manidestace, kterou organizují Úchylky?

  OdpovědětSmazat
 49. Jen ať všichni ví, že to byl imigrant a černoch !!! A také ať si všichni uvědomí, komu za to mohou ,,děkovat" !!!

  OdpovědětSmazat
 50. Ani s.s. Davida nezajímají fakta, nýbrž štvanice proti Pitomiovi!

  Ano, našeho milého soudruha a soukmenovce Davida zajímá jen Leninsko-putinská pravda, ne nějaká mizerná fakta.
  (Však tak taky proto je nám milý, nám všem čestným komunistům, putinistům, zemanistům a babišistům. Ano, my všichni na fakta ZVYSOKA KÁLÍME, přirozeně, samozřejmě. Proto všichni stojíme za našimi národními Vůdci Milošem a Babišem, že.)

  Teď ta mizerná fakta:
  V Česku je každý rok znásilněno přes 7 tisíc žen, ale jen 2% pachatelů soudy potrestají.
  Lidé přitom mají dojem, že se tyto činy počítají jen v řádu stovek a potrestán je až každý druhý. Z výzkumu, který provedla roce 2015 pro Amnesty International agentura Fokus v rámci kampaně ,,Stop násilí na ženách“ vyplývá, že většina obyvatel má o znásilnění zcela zkreslené představy. Většina respondentů se například domnívá, že násilníkem je nejčastěji neznámý pachatel, který si oběť vybere náhodně.
  Ve skutečnosti je neznámá osoba pachatelem jen v cca 20% případů - násilí páchá ve většině případů člověk, kterého oběť zná (partner, bývalý partner, příbuzný, kamarád, kolega…).
  I z tohoto důvodu 9 z 10 případů znásilnění žena, která ho prodělala, vůbec nenahlásí.


  Jinými slovy: Kdyby Pitomio dostal hysterický záchvat po KAŽDÉM znásilnění v Česku, tak už dávno prasknul jako příliš napité klíště. (Fuj, toho smradu …)
  Jenže Pitomiovi (a také našemu milému s.s. Davidovi) je ÚPLNĚ JEDNO, kolik českých ženštin je tzv. „znásilněno“ námi Čechy: To je totiž v pořádku!

  Ano, my Češi a Rusové nejsme žádní Evropani!
  Proto smíme se svými ženštinami dělat COKOLI, co se nám zlíbí:
  • Souložit s nimi kdykoli a jakkoli, ať si třeba křičí a volají o pomoc.
  • Zmlátit je či zkopat, kdykoli pouhá facka nestačí.
  • A třeba je ukopat k smrti, když mírnější trest neplní svou funkci. Ve Velikém Rusku – našem ZÁŘNÉM vzoru, Putinovi voliči humánně umlátí zhruba 14 000 svých ženštin KAŽDOROČNĚ, molodci slovanští, árijští. A NIC SE JIM ZA TO NESTANE, většinou!

  To je KÝŽENÝ stav, pro nás všechny voliče Miloše a Babiše.
  Protože vinou okupace naší západoasijské vlasti silami NATO a EU naše ženštiny zpyšněly, a chtějí, abychom se k nim chovali jako nějací zženštilí Evropani!!
  Ano, když si na své ženštině vynutíme soulož, pouhými pár fackami a nějakým tím kopancem, tak nás (někdy) udá policajtům, mrcha jedna!!!


  I proto se těšíme na opětovný příchod nepřemožitelné Armády Ruské federace do naší vlasti – že díky návratu Česka do Západní Asie zrušíme všechny ty PITOMÉ EVROPSKÉ ZÁKONY, dle nichž jsme my chlapi vláčeni po soudech za pár facek své vlastní ženštině!!

  Proč tedy Pitomio tak směšně šílí, kvůli JEDNOMU JEDINÉMU znásilnění, když drží pysk ohledně těch 7 000 ostatních?
  Nu protože pachatelem je Neárijec.
  A Pitomio vidí, k jak DĚSIVÝM důsledkům vede míšení ras: Vidí to na svém starším bratrovi.
  Proto chce v Česku zavést PŘÍSNÉ zákony proti míšení ras.
  Proto chce z Česka humánně odsunout všechny menšiny a nepřizpůsobivé jednotlivce, ihned po osvobození naší vlasti z okupace NATO a EU.
  Proto ho odsuneme, když to tak chce, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace,

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta


  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POČTVRTÉ, neboť ten původní (z 23. června 10:17) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.