Reklama

čtvrtek 13. června 2019

Mikuláš Minář?

13. 6. 2019   (zasláno redakci)
Mikuláš Minář (* 6. březnawikipedia Vodňany wikipedia je český ekologický aktivista Aktivismus, který se významně angažoval v několika neziskových organizacích na ochranu práv migrantů. Od ledna 2018 je předsedou spolku Spolek Milion Chvilek, který vede kampaň Milion chvilek pro demokracii Milion_chvilek_pro_demokracii


Život a působení

Studuje dvouobor filosofie-bohemistika na Filozofické fakultě

Univerzity Karlovy v Praze a obor evangelická teologie na Evangelické teologické fakultě téže univerzity.

Na konci ledna 2018 se stal předsedou spolku Milion Chvilek. Je hlavním organizátorem demonstrací proti jmenování Marie Benešové ministryní spravedlnosti ČR a následně za její odstoupení i za rezignaci premiéra Andreje Babiše , které se konaly v Praze a dalších městech České republiky v dubnu, květnu a červnu 2019. *Čestným členem hnutí je prof. Drahoš*, neúspěšný kandidát na prezidenta. K organizování štvavé protivládní kampaně využil své předchozí zkušenosti i úzké osobní vazby Piráty a TOP09. Postupně se zapojily i další, tzv. demokratické strany (*ODS, KDU_ČSL a STAN*), a některé významné osobnosti, jako např. *generální ředitel ČT, prezident Nejvyššího kontrolního úřadu, odvolaný ředitel NG Praha Jiří Fajt apod*. Minář sjednotil všechny ty, kteří se až dosud nesmířili s výsledky posledních voleb. Celá kampaň probíhá jako protivládní / štvavá, ve znamení lží, vzbuzování nenávisti, strachu a výzvami k občanské neposlušnosti všemi dostupnými prostředky. *Moto - 100x opakovaná lež se stává pravdou !*
Demonstrace, zajištění a finanční náklady Na Václavském náměstí je postaveno několik pódii, celé náměstí je ozvučeno, je instalováno cca 5 velkoplošných obrazovek (*to vše řešeno formou
pronájmu*), zajištěna je i pořadatelská a bezpečnostní služba. Dále nutno zahrnout náklady na provoz cca 50 autobusů pro svoz demonstrantů z celé ČR a odměnu účastníkům - podle neoficiálních zdrojů ve výši cca 100-300.- Kč / osoba. *Hrubým odhadem dospějeme ke střízlivé celkové částce cca 4 ½ - 5 mil. Kč za jednu cca hodinovou demonstraci*.

Vyvstává logická otázka - „Jak může student filozofie bez další podpory
organizovat a financovat takové akce“?

- Kdo doopravdy organizuje a financuje takto sofistikovanou protivládní
kampaň ?*

- Kdo má takový eminentní zájem na destabilizaci / devastaci naší společnosti ?*

- Kdo skutečně stojí za celým projektem ?*

- Analogie s rokem 1939 a 1948 je jenom pouhá shoda náhod nebo poučení z historie ?*

Můžeme se jenom dohadovat a vytvořit si svůj vlastní názor !

- Každopádně však na to doplatíme my všichni neboť naše země potřebuje
stabilitu a ne  aktivistické rozvracení zhrzenými politiky. Potřebujeme klid na práci a
ne neustálé  podněcování k nenávisti a strachu.*

61 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Kolik už si na krát !

   Smazat
  2. Ne, že bych článek rozporoval, ale opatrně s těmi odměnami demonstrantům. 100 tis. lidí krát 200 Kč (průměr uváděných hodnot) = 20 milionů, takže údaj o odměnách je čistá dezinformace.

   Smazat
  3. 7:26
   Oni se najdou i tací hlupáci kteří jdou dělat kašpary zadarmo. Ale důležitá je organizace přepravy těchto tupců.
   Jinak je pravdou, že v Praze na Václaváku je čilý ruch a tak se může tvrdit, že jsou jich statisíce.

   Smazat
  4. Hlavním sponzorem a režisérem Milionu chvilek je největší mafiánská organizace v Česku, řízená Sorošem a CIA, ČLOVĚK V TÍSNI!!!
   Na Václaváku už se tím ani netajili.
   S dvoumiliardovým rozpočtem je pro tuhle organizaci hračkou uspořádat takto nákladné demonstrace.

   Smazat
  5. Od pohledu dement, jako většina mladých co mají vymyté mozky, bez vlastního názoru.

   Smazat
  6. Hlavně, že jim Babiš na tyto srandy dává dodace z našich peněz. Ti co tam protestují o skuečné práci ví naprosté h...no.
   Václav

   Smazat
  7. Já by jim dal lopaty a ne studovat , jedna fašistická pakáž !

   Smazat
 2. Tajne sluzby jiz meli zjistit kdo organizuje "ruzovou tevoluci", kdo ji financuje. Organizatori meli byt jiz odsouzeni a zavreni-zastreleni (vlada mela vyhlasit vyjimecny stav a tresty jsou nejvetsi). Politicke neziskovky zakazat, NEFINANCOVAT. Neziskovky nerespektuji USTAVU=VOLBY. Po vzoru USA, Ruska, Madarska a dalsich!!! Tak jednoduche!
  dustojnik-valecny vetetan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačí se podívat,kdo se za ně angažuje. Četla jsem dnes článek o nějaké dceři Kocába - prý spisovatelce a scénáristce, nevím, neznám, ale dcera svého otce. Patrně docházejí prachy z vytunelovaného Trendu, tak se angažuje. Nenávidí všechny, kteří byli demokraticky ve volbách zvoleni a má dojem, že má patent na rozum. Co má vůbec tato blbka za vzdělání a kde pracovala, že si dovoluje vůbec někoho odsuzovat a kritizovat. Měla by si zamést před svým prahem a prahem její rodiny. Za takového otce bych se styděla, ale peníze nesmrdí, že?

   Smazat
  2. Především si myslím, že by na ně mělo být podáno trestní oznámení za "Šíření poplašné zprávy." Řev po odvolání Marie Benešové (ještě vůbec nic neudělala), která podle organizátorů "ohrožuje nezávislost justice" podle mého soudu naplňuje skutkovou podstatu trestného činuˇšíření poplašné zprávy" (Trestní zákoník - 40/2009). Totéž platí i o ČT a dalších mainstreamových médiích. A skutečně mě dost udivuje naprosta nečinnost policie a tajných služeb v případě Milionu chvilek nenávisti, jejichž pravidelné pondělní akce prokazatelně ochromují normální život v hlavním městě.

   ČÁST DRUHÁ
   HLAVA X
   Díl 6
   § 357

   § 357Šíření poplašné zprávy

   (1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti

   Smazat
  3. Tendle na vobrazku vypada ,ze je prihoriva ,dusno a horko.
   Milion chvilek se to nazyva ,protoze kdyby se to nazvalo Miliony Dolaru za Chvilku , jen co znicime cely Cechy , kazdej by pak vedel vo co de
   a kolik to stoji..
   Vydela se na tom ovsem daleko vic...
   TeploRevol-ucnici, by se meli poucit ,ze dle vzoru Venezuely , musi byt nejdrive a bez ovlivnovani /treba cechu/ zvoleni Trumpama ve Washingtonu. America First.
   Predtim to byli taky Germani First ,za Hitlera.
   To ale Soros nesmi na zminenych tak setrit a chtit poridit revolu-cuc ,levne za par haliru.
   A jeste se slevou..Pak je jeste nebezpeci ,ze prijede v pravou chvili hovno-cuc a vsechno zhati..
   A nezbude nic, v cem se sexualne stourat..

   Smazat
 3. Autorovi odpustím výraz "klid na práci", protože celkem přesně upozornil na několik zásadnějších otázek. Především někomu opravdu nevadí, že citelně destabilizuje českou společnost, což naznačuje, že skutečné viníky nepokojů musíme hledat v zahraničí. Znepokojující je skutečnost, že se jim podařilo aktivovat desetitisíce spoluobčanů, kteří jsou sice ducha mdlého (neb jen pitomec může brát vážně hesla, pod kterými se demonstrace odehrávají), ale to nic nemění na skutečnosti, že je organizátoři jsou schopni dostat do ulic. V každém případě by měly vlastenecké síly vyvinout patřičné úsilí k odhalení skutečných hybatelů, jejich cílů a připravit protiopatření. Velmi bych apeloval, aby se také pokusily urychleně překonat organizační a politickou roztříštěnost cestou hledání a definování společných zájmů a cílů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě že organizátoři jsou v cizině, transparenty jsou v angličtině, aby páníček mohl kontrolovat, že je to opravdu to divadélko, které si zaplatil.

   Smazat
 4. Tohle je nastrčená ubohá figurka stojí za vším neúspěšný „demokratický" blok a cizácký peníze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle těch organizátorů chvilek jsou motorem flanďáci a obava církevních kruhů tady i v EU o majetky.V pražském podhoubí a větších městech jsou to podnikatelé, kteří získali své majetky za vlád KDU, ODS, TOP09, ČSSD a dalších, protože jsou odstavováni od korýtek a mají strach, že o ně přijdou. V neposlední řadě EU, která se snaží rozbít V4, aby sem mohli dovážet migranty a pan Soros přidává také nemalý groš. Suma sumárum - kolonie Česko se musí udržet na uzdě!!!!!

   Smazat
  2. Taky si to myslím. A taky si myslím, že ta Milion chvilková komedie je placena krom cizáckých peněz (Sorosových) ještě z daní nás všech, nejen přes přes neziskovky jako je Člověk v tísni, Aspen Institut, ale nedivil bych se, že i z prachů, kterými podle zákona musíme povinně cpát veřejnoprávní oblbovárně.

   Smazat
  3. Jenom aby ta nastrčená figurka nebyla připravená k zastřelení jako Kuciak na Slovensku. Jeho rodiče by se měli bát ...

   Smazat
  4. Kdyz se dostane k moci tak vam vsem zavre huby a jeste daleko horsi ..Protoze jste se ani na protest nezmohli..

   Smazat
 5. "Potřebujeme klid na práci"
  Kde už jsem tuhle větičku jenom slyšel?

  Jinak, vy prolhaní, křiví, rudí bulíci, jste to právě vy kdo lžete, pomlouváte, štvete.

  1) Milion chvilek pořádají pokojné, klidné, slušné demonstrace. Co si mám o vás a o vašem blábolení myslet, když jste to vy kdo podporuje hnutí "Žlutých vest" ve Francii, které ničí památky, zapaluje auta, rozbíjí výlohy, fyzicky napadá policisty?

  2) Financování akcí Milionu chvilek je naprosto transparentní
  https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=20201117

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23.44 KLID NA PRÁCI OBVYKLE ŽÁDÁ KAŽDÝ, KTERÝ MUSÍ PRACOVAT A ODEVZDAT VČAS DÍLO. POVALEČI to nechápou; protože nemusí žádné výsledky práce odevzdávat - nikdo od nich nic kloudného nečeká.

   Jak říkával známý ochlasta z Prahy 6: "PŘEKÁŽÍ-LI TI ALKOHOL V PRÁCI, PŘESTAŇ PRACOVAT"...

   Smazat
  2. Tak konečně slyším, kdo podpálil katedrálu Notre Dame de Paris... Sdělte indicie vyšetřovatelům!

   Smazat
  3. 23:44 Milione chvilek nenávisti, v r.1989 lidi demonstrovali oprávněně za svobodné volby. Dnes je máte, a demonstrujete proti jejich výsledkům, a to, o co se snažíte, je anarchie. Nejste nic jiného, než podvodníci, a svou podvraťáckou činností vytváříte uměle ve společnosti nenávist všech proti všem. Kdo si zachová zdravý rozum, a nesouhlasí s vámi, je váš nepřítel, kterého byste zadupali do země. Jděte do prdele.

   Smazat
  4. 23:44 "klid na práci" je oprávněným požadavkem každého, kdo pracuje, tedy i současné vlády a jejího předsedy, když mají žádoucí výsledky a ve svých funkcích jsou v souladu s Ústavou a zákony. Pokud to popíráte, jste demagog.
   Na "transparentní" účet vámi adorovaného hnutí jsem uviděl, podle mého, zásadní rozpor. Uváděné výdaje se nesrovnávají s náklady aktivit, které byly a jsou realizovány. To je prostým okem patrné každému, kdo cokoli podobného organizoval.
   Račte to celé dovysvětlit.

   Smazat
  5. Vtip roku!!!

   -300 000,00 CZK Platba převodem uvnitř banky
   Technická realizace demonstrace na Václavském náměstí 4. 6. 2019

   žádné jiné výdaje tam na václavák nejsou!

   Takže hošánek to údajně pořídil za 300 000Kč :DDD

   Navíc to přechází na jiný účet a není vůbec jasné, za co to bylo utraceno! Transparentní účet jenom na oko.

   Smazat
  6. Podivejte se , kdyz se Vez c7 v New Yorku zapalila a spadla sama a Katedrala Notre Dame se dle toho stejneho vzoru take Zapalila a znicila sama....
   Tak uz to na svete chodi...

   Smazat
 6. Účastník projektu "Hledá se LEADr", organizovaného Člověkem v tísni. Na projektu se podílí TV Seznam.

  https://hleda.se/#2018

  OdpovědětSmazat
 7. Jeden se musí ptát, jestli si tu nedostudovanou, nezkušenou, politiky neznalou loutku, která v životě nic nedokázala a nic o politice neví, si tam nenarafičil a netahá za špagátky sám Babiš. Každá ta "demonstrace", kde mluví ke zmanipulovaným ovcím taková "esaů jako Mádl, Geislerová, Čvančarová, Kocábová a podobné leghornky a paraziti dotovaní z našich a cizích peněz mu jen přidává na hlasech. Ještě pár těch jejich majálesů a jestli se těm "demokratům" fakt podaří svrhnout vládu, tak v příštích volbách má Babiš jednobarevnou vládu (ANO). V Maďarsku taky demonstrovaly "statisíce" proti Orbánovi a jak dopadl, že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Vždy je třeba vidět, kdo na dané události vydělá nejvíc. Na demonstracích si odpůrci Babiše trošku zakřičí, umělecká fronta se předvede a nic se nezmění. A to ví moc dobře i organizátoři. Takže není všechno poněkud jinak, než jak se to zdá na první pohled? Vždyť třeba Aspen institut, který stále víc ovládá politiku, má mezi členy nejen politiky demobloku, Pirátů a ČSSD, ale hodně i z ANO, Charanzová je dokonce členkou vedení této ziskovky, zaštítěné krvavou Madlou a Bakalou. Financuje protesty i Sorosův OSF? Ale v něm byla přece jednou z čelních představitelek Krnáčová, Babiš chtěl Sorosovu univerzitu v Praze a na seznamu Sörösových lidí v EU je mimo jiné i Dlabajová, Charanzová a Jourová. Bude snad Soros pořádat demonstrace proti vlastním lidem?? Nesmysl. Demonstranti samozřejmě proti Babišovi demonstrují, ale v reálu mu tím velmi vydatně pomáhají, aniž by to mnozí tušili. A i ten postpuberťák Minář, hloupý studentík je jen figurka ve hře. Jaký je účel demonstrací? Udržení probruselských sil u vlády, k nim totiž náleží nejen ti řvouni na náměstích a demožumpa, ale i ANO je silně probruselské (Babiš sám mnohokrát řekl, že nikdy nedovolí, aby bylo referendum o EU). A totéž se dá říct o vztahu k NATO, který je jak u vlády, tak i u demožumpy a Pirátů více než kladný.

   Smazat
 8. Je to vyjádření nějakého názoru. Demonstrace můžou být třeba každý den. Pokud policie zajistí bezpečnost občanů a nedotknutelnost majetku, mohou demonstranti hýkat denně od rána do večera.
  Problém vidím v tom, jak tyto akce prezentují média a evidentní snahy o porušování zákonů, a to včetně ústavy. Už jsme opravdu dost blízko vládě jedné strany , chcete li jednoho názoru. Většina médií maká ve prospěch onoho názoru a stále častěji jsem svědkem zapojení policie a justice. Už nám chybí opravdu málo. Dát tomu všemu zákonný rámec a za jeho porušení příslušnou trestní sazbu.
  Opravdu si myslím, že jsme k totalitě blíž, než si většina dokáže připustit.

  OdpovědětSmazat
 9. Asi má bohaté rodiče. Jak si může dovolit pódia ozvučení a logistiku. Karlová univerzita má dobrý stipendium.
  Pražáci jsou zvyklý behat po náměstích už od Klementa 1948.
  Chvála bohů ze jsme si vybrali demokracii a této kavárně nezbyde nic , jak demokratické volby.Babiš na hrad.

  OdpovědětSmazat
 10. Je to velká bezskrupulózní, o to víc ambiciózní 0.

  OdpovědětSmazat
 11. rok 1948 nesledoval zájmy nadnárodních firem a ani oligarchů, ale byl skutečnou snhou o zlepšení života lidí zdecimovaných krizí válkou, takže s nějakým milionem chvilek kdovím kým podporovaného demagoga nemá fakt nic společného.

  tehdy lid= demonstrovali za ústavní postup - přijetí demise, dnes nikoliv.

  OdpovědětSmazat
 12. Je mu 26 let a studuje, resp. právě přerušil(?) studium, takže to asi žádné lumen nebude, když 8 let po střední je o něm známo akorát že studoval cosi a šlus, víc nic. Nikde se evidentně neangažoval, jenom 8 let studuje a studuje? To aspoň ta Gréta má pouhých 16, ale tady se najednou vynořil noname 26 starý chlap a dělá revoluci. Skoro to vypadá jako zrzavý bílý koník.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Má tulení nemoc, o to větší ambice zajistit si korýtko.

   Smazat
  2. Zdaleka nejlepsi LIDI na zemi jsou zvirata..Ostatni sou vice mene bestie..I kdyz u vetsiny se to prozradi az dostanou moc..

   Smazat
 13. Co já vím, tak jeho pradědek byl za komanče velké zvíře a těžký komunista...A včíl mudrujte...

  OdpovědětSmazat
 14. Říkám pořád:
  Komu to vadí, že se sejdou po práci na náměstí?
  Koho to nějak znervózňuje? Proč by?
  Protože jak to ekonomicky ohrožuje zemi?
  Až začnou mluvit o stávce, tak bych se nad tím pozastavil.

  Jenže to nezačnou.. .)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tohle nejde. Jde o to, že je někdo schopen s takovouto banální záminkou sehnat k protestům tolik lidí. I když počty můžou být nadnesené, je to nesporně úctyhodný ohlas. Tady se už událo tolik věcí, protilidových aktů, protistátních jednání, korupce, ponižování národa, činů způsobujících škody za desítky a stovky miliard, včetně přímého ohrožení každého občana, a pokud už se proti tomu někdo ohradil, tak to byly maximálně tisícovky nejaktivnějších lidí. Vyjma odborářské demonstrace 2012, ale to bylo možné jen díky počtům lidí organizovaných v odborech.
   Je namístě tedy přijít na to, jakými postupy je možné přes zástupný problém aktivovat tolik předem neorganizovaných lidí. To skutečně musí stát velké peníze a musí se vytvořit motivovaná skupina vytvářející páteřní strukturu.
   Kdo to platí a kdou jsou lidé u kohoutků penězovodů?

   Totiž pokud má někdo možnosti k takovéto akci, může při nalezení vhodnější záminky dokázat vyvolat opravdu masivní nepokoje, ohrožující stabilitu státu.
   Proto je třeba věc rozkrýt a odhalit jaká struktura s jakými kontakty a zdroji za tím stojí.

   Smazat
  2. karpi
   Ať se scházejí, ale ať na té sešlosti neprotestují proti výsledkům demokratických voleb, které si před 30lety sami vycinkali.
   Znechucovat, nikoliv znervózňovat musí každého to, že si chtějí nedemokraticky dosadit ty, kteří odpovídají za to, že jsme se stali z rozvinuté země rozvojovou zemí.
   Promrhané prachy na nedemokratické výkřiky by se rozhodně daly použít přinejmenším místo sběru víček z pet lahví.

   Smazat
 15. Můj děda říkal že zrzavý lidi a křivý dříví stojí za h..no. No řekněte mi že to neni pravda

  OdpovědětSmazat
 16. Prezident Zeman může dát BIS úkol, aby rozkryly financování těchto akcí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti by tak něco rozkryli, když jejich ředitel Koudelka je na straně té Sorosovy mládeže.

   Smazat
 17. Domnívám se, že určitý úspěch oněch "Milionu chvilek..." je, krom propracované organizace a dostatku finančních prostředků, dán tím, že se nahromadilo značné napětí ze znechucení panujícím režimem, společenskou atmosférou i sociálně-politickou realitou, pro kterou organizace demonstrací vytváří ventil. Že ti, kteří takto zákonitě vzniklé podmínky využívají nejsou ti praví, právě naopak, je nasnadě. To ať si dají socdemáci, zejména Filipa a Dolejše pseudokomunisté, ale i Okamurovci, rovnou za klobouk. Ne, že by nevěděli, ale ... no, samozřejmě! JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda. Současný režim je mi krajně odporný a kdyby byl ohrožen natolik, že by na mě záležela jeho záchrana, nehnul bych ani brvou. Ale protože režim tady je a nikde se nerýsuje ani náznak jeho ohrožení, musím v něm žít a volit mezi zly aspoň to menší.

   Smazat
 18. Zrušit financování těchto ne/ziskových kravin a je klid

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč by měl Soros zrušit financování neziskovky která poslušně plní jeho příkazy?

   Smazat
 19. Velmi dobré čtení. Zábava.Jsme šťastný že žijí 200 km od Caislburku.

  OdpovědětSmazat
 20. tento feŤák nazrál na vojenské cvičení a s plnou polní !!!!!

  OdpovědětSmazat
 21. polofarář,žvanil o ničem,...přijde čas,i on se bude za sebe hluboce stydět.

  OdpovědětSmazat
 22. Pokládač min je reinkarnát samotného havla. Vzali z každé urny trochu popela, přidali hnůj a je tu minář.

  OdpovědětSmazat
 23. strýček Sam, má pařáty všude a český člověk za mrzký peníz udá i vlastního jednovaječného bratra !!!

  OdpovědětSmazat
 24. Jak dlouho budeme v Praze trpět fašistické bojůvky?? Vypadá to, že už v Praze byla povolena nejen rekreační konzumace drog.

  OdpovědětSmazat
 25. Nedávno jsem tu psal příspěvek o postupném odslovanšťování a odnárodňování naší mladé generace, o jejím odklonu od mateřštiny a příklonu k angličtině a západnímu, tedy zvířecímu vnímání světa, kdy silnější požírá slabšího, přináší - li to mocenský či hospodářský efekt. Jsou - li transparenty na demonstracích organizovaných "Miliony chvilek pro demokracii" psány vesměs anglicky, pak je to jen doklad odklonu značné části obyvatelstva ČR od našich kořenů, které nemáme na západě, ale, a to podtrhuji, na východě v oblasti Bělovodí, odkud naši prapředkové na území Evropy přišli... To, co vidíme kolem sebe, jsou jen obrazy našeho pomalého úpadku a zániku. Nevěřím, že bychom se vzpamatovali. Jsme až přespříliš nasáklí západními civilizačními hodnotami, dá - li se o hodnotách v tomto ohledu vůbec hovořit.

  OdpovědětSmazat
 26. To jsou paradoxy. Nova republika je na indexu extremnich konspiratoru a tady se komentare hemzi spis uklidnovanim te fasisticke profesionalni a velmi nakladne demonstrace... dejte to vsichni na vedomi/pripomente BIS, teda ne vsichni, ale aspon nekdo, ... ja mam plny ruce prace s dekodovanim toho scientologickyho svinstva, ale uz nejak nemuzu... je to v pici, ta slipka Issova tf dostandm v Monte Carlu neco za Duklu61 a jsme nekde i s celou ambulanci... kurva to ti nasi tajny stojej za hovno nebo co? Nebo nemuzou JEDNAT? Kecy. Musi. Zadny zasrany fasisticky prasata tady nebudou kurvit lidem hlavy... staci ted 19-30 sekta Sri Chinmoy a jeji debilni PR Peace Run stafeta... pomerne presne chapu proc bezej letos i pres nasi skorovesnici... prychoterror jak krava, devky.... ale radsi chcipnu nez bych jim udelak tu radost a prestal a nechal je na pokoji...grrr

  OdpovědětSmazat
 27. Pochází z jihočeských Vodňan. Býval skautským vedoucím a lektorem prevence proti šikaně na školách. Studuje dvouobor filosofie-bohemistika na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a obor evangelická teologie na Evangelické teologické fakultě téže univerzity.[3] Studium v roce 2017 sám přerušil, aby se mohl plně věnovat svým občanským aktivitám. warfare

  OdpovědětSmazat
 28. Minář je neschopny, nedostudovaný a netahlo. Teďka spoustu peněz od církve, která nechce platit peníze za majetky, ke kterým se dostala krvavou cestou ve středověku. Potřebuji demonstrace na nesmyslná témata, aby jsi rozdávali prémie a měli za co chlastat s žít.
  Je to ubohost, čemu se bezvýznamný Minář a zkorumpovaní herci propůjčil i.
  Dělají ostudu státu a chtějí ho zničit po vzoru mafiána vychlastaneho aKalouska, které ho platí italská s ruská mafie.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.