Reklama

neděle 30. června 2019

Ministr Staněk začal rozkrývat rozkrádačky. Musí odejít! ...?

Antonín Staněk - ministr kultury
Růžena Chrastekova
30.6.2019  VašeVěc
Protože to si teda dovolil dost! Navíc to určitě nekonzultoval předem s těmi rozkrádači, což neměl, vlastně měl dělat, čert už aby s v tom vyznal.


Zdánlivě zašmodrchaná záležitost, budící nebývalé vášně a hlasité výkřiky nevole až zuřivého vzteku některých zainteresovaných i těch v pozadí celé té kauzy demise - nedemise, odvolání - neodvolání ministra kultury Staňka, je ve své podstatě naprosto jednoduchá záležitost.

To jenom dotčeni a ti, kteří větří nebezpečí, že tento postup ministra Staňka by se mohl stát jakýmsi precedensem, příkladem pro jiné šéfy resortů vlády, začali bít na poplach, začali mít strach, že se začne rozkrývat dál a bude jim šáhnuto na jejich penězovody, přiškrtí se kohoutky jejich blahobytovodů.

Prozíravý a zkušený, moudrý prezident celou tu kulišárnu vyhodnotil selským rozumem, logicky a po právu odmítl s vystrašenými hrát tuto jejich hru o peníze (protože to nic jiného není, peníze, hodně peněz, až na prvním místě), rozhodl se nechat věci došetřit a odmítl "potrestat" odvoláním toho, kdo zlodějny začal odhalovat. Odkloňovači a jejich zastánci (zadarmo?) vytáhli do boje a z prozíravého prezidenta chtějí udělat zločince největšího, vlastizrádce skoro.

Tak se začalo ve velkém, na podněty vystrašených a těch kolem, politikařit, nabídlo se angažmá různým vykladačům snů o ústavním právu, vykřikují se stupidní hesla jako "ústavní krize", "hrubé porušení Ústavy" atd, a, samozřejmě, vytáhlo se do boje proti prezidentovi a premiérovi. Protože si dovolili zabránit jim v bránění rozkrádaček a zlodějen, jak prosté, že?

Do lítého boje proti prezidentovi a za zachování skvěle vymyšlených loupeží ze státního měšce, se zapojili i někteří zoufalci, jako např. neúspěšný prezidentský kandidát, tanečník dervišovských etud, Drahoš, který, pravda, křičí zase jenom za zachování svých osobních zájmů. Protože co kdyby musel, jako poradce ředitele Národního divadla, vysvětlit náhodou, stejně jako ředitel ČT Dvořák, za co berou svoji apanáž poradců a co, jak radí řediteli ND? Mimochodem, tady je krásně vidět, v jakém strašlivém marasmu rozvolněného rozdávání je financování naší kultury, když stačí k angažmá v Národním divadle, byť jenom ve funkci poradce ředitele, předvést v rámci své volební kampaně stupidní dervišovský taneček. Anebo to bylo za nějaký jiný umělecký počin? Kdoví ... 

https://www.parlamentnilisty.cz/…/Chudi-umelci-To-zapomente…

Takže suma sumárum - nesahat na zlodějny, nebo bude zle a ten, kdo si to dovolí, bude odejit. A to že rychle, co nejrychleji, ani den navíc, co kdyby stihl rozkryt a odhalit další a další odkloňovačky.

Z toho, kdo si toto dovolí, uděláme nekompetentního, někoho, kdo na funkci nemá, prostě ho tam nechceme, nenecháme. Nevyje s námi ve smečce, nebude ministrem.

Je to celé opravdu prosté, navíc je tady další příležitost pro zlořády a nenávistníky kopnout si do prezidenta republiky.


* * *

63 komentářů :

 1. Je podezřelé,že to vyhrotil nejvíc Hamáček.
  Napadá mě,že se takto přes ministerstva plní stranická kasa a do toho Staněk neměl šťourat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nemyslím že je to jen k naplnění stranickejch kas - kradou všude a na všech urovních - i jedna vločka sněhu dokáže spustit lavinu a toho se bojej jak čert kříže.
   Ale jedna z variant případu Ráth je že těch 7 mega bylo do stranické kasy a že za tím stál právě hamáček.
   Další je že Ráth připravil kmotry o 600 mega na předraženejch zakázkách - takže kdo ví ?

   Smazat
  2. 14:23

   Velká škoda, opravdu velká (nebral bych ho jako práskače, jen občanská povinnost), já čekal, kdy začne zpívat, co vše sežral Kraken ČSSD na výpalném, nic není zadarmo nebo to chce do dalšího kola jako trumf v boji o ukradené peníze pro celou tuto sranu. "Nechám to na sobě, ale Vy budete platit nebo ...". Jako Mareček Dalík u ODS, ten toho ví určitě taky hodně ...

   222

   Smazat
  3. Pořád platí: "Kdo nekrade denně hodinu, okrádá svou rodinu". Co bude ministr Hamáček dělat po volbách?

   Smazat
  4. OSN MÁ NOVÝ PLÁN NA UMLČENÍ DISIDENTSKÝCH NÁZORŮ

   https://pravyprostor.cz/osn-ma-novy-plan-na-umlceni-disidentskych-nazoru/

   Smazat
  5. Zrození České mafie......

   https://www.imclips.net/video/LpHcSgxFxr0.html

   https://www.google.cz/search?
   source=hp&ei=YRcZXYH1OcKIk74Pl66W2As&q=22+d%C3%ADl+Michal+a+Petr+o+Mafii+a+Politic%C3%ADch&oq=22+d%C3%ADl+Michal+a+Petr+o+Mafii+a+Politic%C3%ADch&gs_l=psy-ab.3...3177.3177..5415...0.0..0.214.214.2-1......0....2j1..gws-wiz.....0.wP1npiA9UVQ

   Smazat
  6. Je divné, že poslanec KDU-ČSL Jurečka v poslanecké sněmovně řekl, že Kalousek s Hávou mají na účtu ve Vídni 9 miliard a nic se neděje ...

   Smazat
  7. tak jako pokažde světovy unikat ikdyž svět že by byl leši jinde je scifi kdyb šlo o dotace tak bych se nedivil že ho nikdo nechce ale že nachytal zloděje na švetkach a ostani zloději s timto postupem nesouhlasi tak to fakt nema chybu natož aby některy ze zloděju spachal imaginarni harakiri nakonec to stejně dojde k ustavnimu soudu a vovčani a vovčanky zaplati milonove odškodněni jak je zvykem což by nebylo tak hrozne jakože zloděju se zastava prasedident ministr vnitra a sam veliki čobolsky premiovy janošik naruby co chudym bere a bohatym dava

   Smazat
  8. Jistě jde i o zastavení štědrého rozdávání státních peněz na opravy objektů ve vlastnictví katolické církve, jak to prováděl bývalý ministr Hermann.
   bv

   Smazat
 2. Babiš před rokem dvěma zmínil, že se budou kontrolovat platby neziskovkám a dojde k jejich přehodnocení a .... už se plní náměstí. Kašpaři, odvozující svě "umětelství" převážně z angažmá v reklamách si myslí, že jsou "svědomím" národa. Sosáčci tyjící ze státního rozpočtu v hrůze, že by si tak mohli žít jen přiměřeně svým (ne)schopnostem "na rohu ulice o morálce káží".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kobliha si sam kope hrobeček asi už se napakoval a tak po vzoru byvalich strak po nas potopa touto kauzičkou ve ktere jde o rozkradani drobnych se ukazal jak to mysli s tim rozkradanim a jako to mysli s tim že všichni lžou iba on nie podle mně to vypada že už ma evropotvrzeni že je čistej jak lilie a to ho vratilo do skutečne podoby sedmilhaře lichvaře a vlastně se přihlasil do havlovy galerie kde na kulturu kradeže a cirkev udajně svatou s komedianty se nesmi vubec sahat jako se nesmi sahat na jejich vy dobytek

   Smazat
  2. proto se řika čobolo to bolo a lidi si už zvykli

   Smazat
 3. Staněk prý odmítl dát Marhoulovi 700 milionů na ty jejich paskvily.a pak to začalo.Národní divadlo vlastní nějaké pozemky ,které chce prodávat.Problémy ve Státní opeře.Šmerda jim ve všem vyhoví a nechá je rozkrádat a o tom to je.Jestlipak se páni herci v Karl.Varech zase letos budou ožírat do němoty za peníze danových poplatníků tak jako do dělají každý rok?Upřímně ty parazity nenávidím za jejich postoje Mladý Polivka chce táhnout na Hrad a rozbíjet tam okna Takové sprosté nuly dokážou jen urážet a sprostě nadávat prezidentu republiky,Herci jsou nepotřební paraziti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No je to sice absurdní, ale naši zvolení hoši nejsou zrovna zdatní hospodáři. Že už za babku prodali suroviny včetně vody (ještě v zemi), pivovary, doly, fabriky, byty... Moc by mne dnes nepřekvapilo, kdyby po prodeji budovy hlavní pošty, následovalo právě opravené Muzeum, Rudolfinum, Repre, budova ND a nakonec třeba i Karlštejn. Když jeden ministr chce zastavit šmejdy v jejich hrabošení, tak se vyhodí.

   Smazat
 4. Pravicové strany začaly rozkrývat Babišovy podvody, musí snad končit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měly by být rozkrývány, a tvrdě trestány podvody lumpů příslušníků všech stran, i nestraníků, od plyšáku.

   Smazat
  2. Čekám monstrprocesy s podovodníky Schwarzenbergem, Bakalou, Kalouskem atd. atd.
   V Čechách bude veselo. Na každém náměstí pranýř plný TOPáků a ODSáků ve krterém se s nimi budou střídat děvčata a hoši z ČSSD a od lidovců.
   Veselo bude, veselo ...

   Smazat
  3. 15:18 Tak začni, pokud máš relevantní info.

   Smazat
  4. 15:23 Víte, (ne)veselo bude, ta mlčící (opatřující poctivou prací obživu sebe a své rodiny a amorální chátrou za to posmívaná, urážená, okrádaná) většina prostě jednou dojde k tomu, že stát nedodržuje společenskou smlouvu a vezme to do svých rukou. Je to studený vztek, trvá déle, než propukne, trvá déle, než vyprchá a koná se pod jeho vlivem cíleně. Pokud si ta chátra nedá pokoj, nebo alespoňpodstatně nezmírní, bude (ne)veselo pro ni.

   Smazat
  5. Pro 14:58 V první řadě nyní jde o podvody, které se týkají právě pravicových stran a jejich exponentů v kultuře. A nikoliv Babiše. Ale co je hlavní, tak podvody a lumpárny má rozkrývat policie, státní zastupitelství vyhodnocovat a žalovat a soudy trestat! Toto jsou k tomu pověřené orgány vybavené odborníky a pravomocemi. A ze zákona jsou nestranné (což neznamená, že tomu tak je vždy v praxi). Žádná politická strana! Každá totiž začně rozkrývat pouze ty u protivníka a svoje skrývat. Ukažte mi kauzu, kterou by "rozkryla" nějaká pralamentní komise. Vždy věci pouze zamlžila a místo soudů soudil mainstream. Jako i nyní. A v ulicích stádo. Kdo mluví o "Rudé Marii"? Pan Svěrák? Na rozdíl od Marie Benešové v KSČ byl a navíc podepsal i Antichartu! A ten se bude otírat o tuto ženu? Že musel? Jak kdo. Třeba paní Chramostová nebo paní Kubišová (a řada dalších) se podplatit nenechaly. A vidíte snad je, jak dávají někde na pódiu rozumy? A ty by na to právo měly.Minimálně morální. Paní Basikové, takto hvězdě socialistické pop-music by měl někdo vysvětlit, že i za Prahou máme přístup k internetu i veškerým informacím jako v hlavním městě. Zprávy nám nenosí krajánci, jak si myslí ona. Takže k nám nemusí jezdit dávat rozumy a lanařit nás jako agitátoři do JZD na začátku 50.let.

   Smazat
  6. 15:23 Moc se mi líbí, jak ti kašpaři z Letné přirovnávají to svoje vyřvávání k roku 1989. Jenže je tu malý háček. Tenkrát se komediantům podařilo zblbnout normální obyčejné lidi co makají rukama, kteří měli komoušů už plný zuby a tak je podpořili. Bez této podpory by Havel dostal nakopáno do zádele a dodnes by ještě hačal v kriminálu. Oni to dobře ví a tak raději ani nezkouší vyhrožovat generální stávkou nebo něčím takovým. Protože pak by vyšlo najevo, že je vlastně podporuje jen část vylízaných Pražáků a pár plbů z Brna. Zbytek se ne to kouká zatím v klidu. A to je jejich štěstí. Jinak by už tady tekla krev. Ale všeho dočasu.

   Smazat
  7. 16:10 Zmiňujete tady paní Basikovou, ona ale nemá moc přehled o současné situaci v ČR. Již dávno tady nebydlí. Pokud mě pamět neklame, tak společně s Pilarovou, hercem Novým ihned po vítězství Miloše Zemana ve volbách, všichni emigrovali. Jistě se se svým umem na vysněném Západě v pohodě uživí.

   Smazat
  8. chtěl bych se zeptat vyše pišicich jestli vubec vědi kde žiji a jaky je režim jejich scifi co by se mělo nebo mohlo mi přijde jako čezky začatečnik imitujici julka verneho

   Smazat
  9. Pro 7:30 Tak nás, blbce, poučte! Přece nás v tom nenecháte. Tápat v bludech. Kašpárci na pódiu na Letné (a před tím na Staromáku a Václaváku) nás nijak neoslnili. Co bude dál? Jaké světlé zítřky čekají kulturu po odstranění Staňka?

   Smazat
  10. Jaké podvody?Čapí hnízdo 10 let staré.Udávání Pirátů do Bruselu ! Co ještě na Babiše máte?hledali jste a nenašli !

   Smazat
  11. 8:17 Kulturní fronta nebojuje za světlé zítřky, ale za zachování světlých včerejšků. V tom je pravý důvod boje proti Staňkovi. Obava, že se jich ministr začne ptát, jak kvalitní práci odvádějí za peníze nás všech. A z toho má kulturní fronta osypky, tomu se zubynehty brání. Chtějí zachovat stávající stav, kdy stačí natáhnout ruku a stát bez ptaní platí. Případ Fajt je toho jasným důkazem. Největším zastáncem Fajta jsou "filmoví tvůrci", kteří mají s NG společného jen to, že sami sobě také určují honoráře za "umělecký výkon". A co kdyby si Staněk usmyslel, že na jim přidělované peníze také pošle audit? Co pak? Lepší je Staňka svrhnout pomocí bučícího stáda, ke kterému se přidá i vůl Hamáček.

   Smazat
 5. Děkujme bohu, že v prezidentských volbách zvítězil zdravý rozum a na křeslo neusedl "bas". Ten kdykoliv otevře tu napomádovanou hubu, tak vždy dokonale přesvědčí, že je na dvě věci. Ostatně, jako celý senát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdravý rozum při DEMOKRATICKÉ volbě prezidenta i DEMOKRATICKÝCH parlamentních volbách zvítězil, to souhlasím vřele. Chátra proto demonstruje proti demokracii ... i proti zdravému rozumu. Jde jim jen o uhájení možnosti vysávat státní rozpočet.

   Smazat
 6. Tohle je problém voličů ČSSD a letenských kreténů.

  OdpovědětSmazat
 7. Zde je mezinarodni KLEPNA nick honolulu.
  Panove, nektere vase "elity" (NEJMENUJI NIKOHO DVORAKU),
  Maji v Bruselu a v Berline prezdivky ! Jako je napr. "brown nos" (hnedy nos), nebo "yes man", (ten co vzdy souhlasi) a nebo "eager beaver" (snazivy bobr), atd.
  Tak vam gratuluji k vyberu vasi elity !
  ------------------------------------------------------------
  U nas jsou osobni fackovacky zajimavejsi !
  Napr. v roce 2004 CHRIS CHRISTIE, (v te dobe procurator v New Jersey) dal zavrit OTCE Kushnera, ktery je poradce presidenta Trumpa na 2 roky a naparil mu pokutu $ 508 000 !

  Potom se stal CHRIS CHRISTIE nejvyssim sefem statu New Jersey 2010-2018 , ale mlady Kusner nic nezapomel !
  a CHRIS CHRISTIE uz neni Governor !
  Ale jak byvaly Governor, tak mlady Kushner podporuji presidenta Trumpa !

  Kushnerova rodina mlastni nejvetsi mrakodrap v New Yorku na 5-th. Ave. (cena je 1.8 billionu), ale penize na to dostali od Sorose, ktery je proti Trumpove agende.
  SRANDA MUSI BEJT,
  rika -
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 8. NEJMENUJI ! Je vseobecne znamo, ze ruzne etnicke skupiny maji razna nadani - NA RUZNE PODNIKANI a cinnost !

  Nektere etnicity nedokazi udelat technicky vykres, nebo namalovat obraz. (Tak proto vymysleli "moderni" umeni.)

  Oni si to dobre uvedomuji a maji z toho komplex ! Proto jim velmi zalezi , aby dostali od min. Stanka ocenneni !
  A penize jsou oceneni ! (Je to dulezite, pro jejich psychologii.)

  Po nejake dobe si uvedomi jejich slabinu a potom jsou z nich nejlepsi mecenasi divadel, museii a entertaimentu !
  Toho jsem si mnohokrat vsiml na 3 kontinentech !
  prohlasil nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak se umí ve své komunitě vzájemně povyšovat do výšin, aniž "umění" rozumí!

   Smazat
 9. NEKTERE etnicke skupiny maji zabudovany intuitivni "radar" a poznaji koho jde a koho nejde zmanipulovat.
  Proto hlidaji, koho povznesou do vyssin a koho sesadi !

  Jenze zlomyslni "certi" jim nekdy hodi do organizacniho soukoli kladivo a na vyssinu se dostane nejaka osobnost, jako je STANEK ! - A uz je vse vyposerovano a musi se to opravit !
  Nedejte si nic libit pane ministre Stanku a udelejte cistku i mezi komediaty.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 10. Vazeny pane ministre Stanku !
  Zde je nick honolulu a ja Vas chci poprosit, aby jste se zastal SNEHURKY !

  SNEHURKA JE PLATINOVA BLONDINKA ! (Velmi , velmi krasne devce, klasifikovane podle zakonu v Pretorii , jako LILI WHITE !
  A vas "UMELEC" - herec Donutil ji provdal za cernouska ! On me VYDESIL a male deti zacali plakat, vseude, kde se to dovedely !

  (Cernousky znam z Afriky , zil jsem tam kdysi a Snehurka zije v sousednim okrese v Orlandu.)
  Velmi me postrasil ten vas "umelec".
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no jo provdal - a nebyly z toho černoušci ale světle hnědý parchanťata

   Smazat
 11. No a připosraný Babiš dnes u Moravce prohlásil, že bude apelovat aby pan president Zeman podpořil nového ministra který byl navržen Hovadem HAMÁČKEM.
  Přeji mu šťastnou cetu do zapomnění. Protože víme z minulosti, že připosrancům se jejich ustupování vymstí.
  Václav z Plzeně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nekomentuj Babiše, ten je o level napřed, tak jednoduché to není. Letná byla plná idiotů, kterým bylo všechno jasné. Jak chceš soupeřit s hajzly, kteří ti vykládají o pravdě a lásce, lžou, kradou a na ulicích se válejí desítky tisíc bezdomovců a exekutoři řádí jak černá ruka, opravdu to není tak jednoduché.

   Smazat
  2. Vy jste 19:42 evidentní omezenec. Měl byste vědět, že ani v rodině, ani v hospodě, natož v zaměstnání se nemůžete chovat, jak se vám zrovna zachce. Jinak narazíte. A to nejste ani šéf politické strany, natož předseda vlády, závislý na podpoře okamžitých politických spojenců i přízni voličů. Vaši natvrdlost nechápu.

   Smazat
  3. 20:54, 21:41 Sice máte oba dva veliký kus pravdy, ale proboha kam jsme se to dostali v čem to žijem. Ministr kultury narazí na dost drsný podraz ohledně financí a za to bude vyměněn. Nahrazen nějakým nýmandem, který ví o daném resortu úplný hovno, ale bude na to mít poradce.Určitě ty správný, od Fajta. Takže, vlk se nažere a koza.......... prostě se bude ve jménu pravdy a lásky vesele rozkrádat dál. Kurva, to jsme se to dostali do pěknýho mrdníku. Udělat desetinu z toho svinstva normální člověk, tak z vás nezávislá justice udělá bezdomovce během chvíle. S takovou demokracií bežte do prdele, to je horší než v padesátých letech.

   Smazat
  4. 21:41
   Můžete tak akorát nadávat na svoji omezenost. Mne vynechte.

   Smazat
 12. Pivo se pije, řeči se vedou a blázni se radují. Do háje s celou ČSSD, podělanou strachy. V.J.H.

  OdpovědětSmazat
 13. našim komediantům se náramně líbí socialisticko-kapitalistický životní styl a s jídlem roste chuť - tak to je nutné ukončit převést je na agentury které jim dají jen to co si vydělají a bude po zlodějnách na ministerstvu kultury které je černou dírou státní pokladny a hamáček je jak píchlá svině která se má vyrovnat s Altnerovými a v kultuře viděl zdroj - dementblok a čssd vypreparovat z parlamentu včetně zabavení jimi nakradeného majetku !!!!!

  OdpovědětSmazat
 14. To je strašný bordel člověk co odhalí zlodějiny tak má odejít z funkce. Aspoň je vidět kdo tady vládne.

  OdpovědětSmazat
 15. Nerozčilujte se, až se šmejdi začnou mezi sebou udávat, tak už to bude začátek jejich konce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:28 Pane kolego zatím to jen odskákal Rath kartel nad sebou drží ochranou ruku. Do Babiše šijou protože vyženou jeho lidé havloidy z funkcí.

   Smazat
 16. mate tam chybu komedianti nepřestali žit v komunismu už za sociku jen proto že si sami rozhoduji kolik si nakradou a sami se prohlasili za nadčlověky ovšem hra na hodne kapitalisti a mafii z našich povinnych desatku jim jde za jasotu šilenych davu obvzlaště vipičeně ostatně vinikajici a vistižnou pisničku o nadčlověku zakazali hrat ve všech radiich což se naposled stalo za hitlera a sociku narozdil od majora juesej

  OdpovědětSmazat
 17. Pan ministr Staňek se odvážil upozornit na špinavosti kulturní loby, udělal to samé jako dr. Rath v případě připravované lumpárny zdravotní lobby s privatizací a vytunelováním Všeobecné zdravotní pojišťovny a dalších lumpáren.
  P. Staněk by měl být obezřetný, neměl by udělat žádnou chybu, nesmí se nechat nalákat do nějaké léčky, nebo ho zkorumpovaná lumpenjustice zničí jako dr. Ratha.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rath kradl. O tom může pochybovat jenom nenapravitelný optimista, nebo blbec. Navíc, dělal to dost primitivním způsobem. Dnes se peníze v hotovosti neberou. Dnes se převádí prostřednictvím našeho skvělého bankovního systému, nejlépe do destinací, kde se nikdo nikoho na nic neptá.

   Smazat
  2. zhnusený 1. července 2019 8:43
   Používejte logiku, s tím převáděním peněz do cizích destinací pro "osobní potřebu" máte pravdu.
   Jenže peníze pro financování stran se přenášejí v kufrech v hotovosti mimo jakékoli "účetnictví". Viz. pan Dalík a jiní "pokladníci" stran a mafií.
   Nedělejte s dr. Ratha a ze sebe hlupáka ...

   Smazat
  3. 8,54
   Víte, jak složité a drahé je praní špinavých peněz? Obecně platí, že vyprání jednoho milionu vás přijde na půl milionu. A i partaje musejí vést nějaké účetnictví.
   nepochybuji, že se něco podaří ulít a zafinancovat mimo ono účetnictví. Ale většina musí jím projít. Partaje se střídají na politickém výsluní. jakmile se k lizu dostane opoziční partaj, má prst na spoušti. A tou zbraní jsou finančáci a média. S gustem by si potom vychutnala soupeřovo machinace. viz Kubiceho zpráva.

   Smazat
  4. zhnusený 1. července 2019 9:04
   Jste naiva, strany a další "kontrolované subjekty", se korumpují jedině vypranými špinavými penězi. Přes "účetnictví" jako sponzorství si nikdo z uvedených vychytralých institucí korupné nenechá zasílat. Až tak blbí nejsou, aby dali možnost někjomu v těchto záležitostech šťourat.

   Smazat
  5. pravda se už davno tomu nazad v kolonii nenosi sem tam nějaky blazen nebo pomatec ale to je tak všechno obyvatelstvo je loialni za A1 nanejvejš semtam nějak rvačka či par facek ale to nepřipada na vahu jarda hašek

   Smazat
 18. Staňkovo jednání mohlo vrátit umírající ČSSD, paradoxně, zpět do hry. Lidi nejsou úplně pitomí, aby nepochopili, jak se zachází s jejich daněmi. Jak jsou primárně okrádáni přes náš daňový systém a sekundárně jsou ony peníze rozhazovány plnými hrstmi hrstce vyvolených. Staněk svým konáním mohl vrátit socanům punc strany, která s tím chce konečně začít něco dělat. Místo toho vyslal Hamáček signál, že každý, kdo se pokusí narušit zaběhnuté rozkrádání, bude nemilosrdně odejit a zašlapán.
  Hamáček propásl jedinečnou příležitost mlčet, kdy by špinavou práci za něj odvedl jiný a on se mohl svézt pěkný kousek cesty na vlně, kterou pro něj udělal druhý.
  Tahle partaj s tímhle vedením si zaslouží skončit. Už jenom pro jeho prostoduchost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JJ. Socani měli šanci (a před volbama do EP). Takže jsou dvě možnosti - buď je Hamáček a jeho podržtašky úplný blb nebo by při dalším Staňkovo šťourání vyplavala na povrch nějaká zdechlina

   Smazat
  2. Hamáčkovo policejní komando dnes v Lounech napadlo pracující. Lidé nesměli do práce!!! Zase nám Němci likvidují fabriky ...

   Zdroj: https://zatecky.denik.cz/zpravy_region/u-legiosu-v-lounech-strilela-policie-ze-samopalu-lide-nesmeli-do-prace-20190701.html

   Smazat
  3. HERR HAMACEK MUSS WEG !

   Smazat
 19. S tím rozkrývaním rozkradaček je to těžké. Jsou rozkrádačky
  povětšinou plánované, s předem daným podílem pro plánovače.
  Ty jsou určitě bohulibé. Jen ty,co míří jen do vlastní kapsy
  jsou odsouzeníhodné.

  OdpovědětSmazat
 20. Prah, kde dva miliony obyvatel z celkové sumy peněz státního rozpočtu, určených na kulturu, čerpá víc než 50%. Pro zbytek republiky s osmi miliony obyvatel zůstává méně než 50%. Proč tomu tak je? V Praze je obrovské množství soukromých škol zaměřených na kulturu, které ročně vychrlí obrovské množství umělců a ti zakládají různé malé divadla a kulturní podniky a jelikož v normálních podmínkách tržního hospodářství by se neměly šanci uživit, žádají Ministerstvo kultury ČR o přidělení grantů a dotací. V televizní diskusi na ČT 24 to potvrdili diskutující a navíc sdělili, že každý rok tato suma čerpaná na množství divadel, kulturních akcí, výstav, různých kulturních podniků neustále roste a nebere to konce. Ministr kultury, který nejde na ruku těmto tzv. umělcům, musí okamžitě skončit, nedej bože ministr, který odhalí rozkrádaní obrovské rozkrádaní ve věhlasných institucích, jako je Národní galerie a podobně, takový ministr musí skončit okamžitě. Je až s podivem jak všichni umělci křičí proti ohrožování demokracie, ale rozkrádaní jim vůbec nevadí protože oni jsou ti co z toho žijí a nás budou poučovat o demokracii.

  OdpovědětSmazat
 21. Praha, kde je dva miliony obyvatel z celkové sumy peněz státního rozpočtu, určených na kulturu, čerpá víc než 50%. Pro zbytek republiky s osmi miliony obyvatel zůstává méně než 50%. Proč tomu tak je? V Praze je obrovské množství soukromých škol zaměřených na kulturu, které ročně vychrlí obrovské množství umělců a ti zakládají různé malé divadla a kulturní podniky a jelikož v normálních podmínkách tržního hospodářství by se neměly šanci uživit, žádají Ministerstvo kultury ČR o přidělení grantů a dotací. V televizní diskusi na ČT 24 to potvrdili diskutující a navíc sdělili, že každý rok tato suma čerpaná na množství divadel, kulturních akcí, výstav, různých kulturních podniků, neustále roste a nebere to konce. Ministr kultury, který nejde na ruku těmto tzv. umělcům, musí okamžitě skončit, nedej bože ministr, který odhalí rozkrádaní obrovské rozkrádaní ve věhlasných institucích, jako je Národní galerie a podobně, takový ministr musí skončit okamžitě. Je až s podivem jak všichni umělci křičí proti ohrožování demokracie, ale rozkrádaní jim vůbec nevadí protože oni jsou ti co z toho žijí a nás budou poučovat o demokracii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Praha má přihlášených pouze 1,309 mil. obyvatel. Takže nejde o pětinu obyvatel ČR, ale pouze o jednu osminu!

   Smazat
 22. Chátra 77 a většina komediantů chtěli kapitalismus.Tak jim ho dejme jako ostatním lidem,ať si to užívají,ale bez dotací!!!
  https://www.parlamentnilisty.cz/…/Chudi-umelci-To-zapomente…

  OdpovědětSmazat
 23. Pane ministře kultury, to že je "císař nahý", se může říct jen v pohádce. Co vás to napadlo, v liberální demokracii, bude zemětřesení, Císařovy nové šaty stály už moc peněz.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.