Reklama

neděle 30. června 2019

Mrtví na demonstraci milion chvilek? Tajný plán na příště? Bývalý ministr se obává nejhoršího. Po akci odstřelovačů 105 mrtvých na Majdanu, na Slovensku stačila jen jedna nesouvisející vražda


Ondřej Höppner 
29. 6. 2019 blog autora
Takhle nějak to vypadalo při Majdanu na střechách budov naproti hotelu Ukrajina. Takhle nějak to taky vypadalo ve městě Darra na syrsko-jordánských hranicích, před vypuknutím povstání proti Asadovi.


Demonstrace Milion chvilek jsou počinem, který se nemine účinkem pouze tehdy, bude – li do příběhu implantován dramatický prvek. Jinak – vyšumí. Jsme uprostřed revoluce – nejen té u nás, v malém Česku. Jde o všechno – a proto je také všechno možné. Mnohé nasvědčuje tomu, že bude uměle vytvořen prvek násilí – a to tak, aby “za to mohl Babiš”.


Řízené protivládní demonstrace typu Milion chvilek demokracie mají z různých zemích různý efekt, jiný v Česku, jiný na Slovensku, jiný na Ukrajině. Proto i jejich průběh musí být různý. V případě úspěšných řízených revolucí v podstatě závisí jen na míře tvrdosti.

Přesvědčovat účastníky demonstrací o “úplné pitomosti” Milionu chvilek nemá smysl. To je jako přesvědčovat lumíky, že jdou špatně.

Lumíci se vrhají do propasti, nad nimi krouží dravci

Na Slovensku a Ukrajině (a mnoha dalších) vedly organizované nepokoje k pádu vlády mimo demokratické volby, u nás jsou k němu směřovány. Revoluce tohoto typu přitom napadají samu podstatu demokracie – kterou se přitom samozřejmě ohánějí a mají ji dokonce v názvu.

Bývalý disident, signatář charty 77 a ministr Zemanovy vlády, diplomat Jaroslav Bašta k tomu říká. “Pokud se revoluce tohoto typu míjí účinkem, tedy nedosahuje kýženého cíle, bývá do ní implantován prvek násilí. V případě demonstrací Milion chvilek se to může zdát nereálné. Skutečností se to však může stát ve chvíli, kdy někoho, kdo stojí za těmito demonstracemi, napadne, že by to šlo.”

Nadnárodní elity už dávno přišly na to, jak obejít demokratické volby, pokud se jim pomocí médií nepodaří ovlivnit už volby samotné. K revolucím tohoto typu dochází tehdy, pokud je dav již otupělý proti tlaku médií a nebo – a to je ta horší varianta, začne samostatně přemýšlet.


Nyní jsme ve fázi, kdy skupiny a hnutí, označované jako “extremistické”, “krajní” nebo “ultra” a podobně, se sami stávají většinovými, nebo alespoň významnými. Etapa, kdy je jasné, že mediální masáž nestačí. Tehdy nastává chvíle, kdy si konstruktéři revolucí vyhrnou rukávy, a jdou – jak se říká – “na to”.

Samozřejmě – jde jen o peníze. V našem případě o miliardové majetky šlechtických rodů (Benešovy dekrety), zakázky na dostavbu jaderné elektrárny Temelín, nákup amerických zbraní (tanky, stíhačky, rakety) proti neexistujícímu nepříteli, výstavba sítě 5G, celkové ovládnutí zemí na západ od ruských hranic atd.

Nejen po zkušenostech ze Slovenska a Ukrajiny je zřejmé, že pojem “demokracie” ve smyslu “vlády lidu” je už dávno vyprázdněný. Lid má pocit, že vládne, ale ve skutečnosti dělá přesně to, co se po něm chce. Základní pojmy “dobro” a “zlo” zde ztrácejí svůj původní smysl, který je nahrazen implantovaným obsahem.

Propagandou nezatížená část veřejnosti si často klade otázku, kam to povede, jaké bude vyústění organizovaných protestů tzv. Milion chvilek. Často se objevuje názor, že jsou tak pitomé, že prostě časem vyšumí.“Vyšumění” hrozilo například barevné revoluci na Ukrajině. Zlomový moment nastal po úmorných několikaměsíčních demonstracích na náměstí Nezávislosti (Majdan) ve chvíli, kdy skupina maskovaných odstřelovačů začala z úkrytů pálit do lidí. Následoval chaos, při kterém 20. února 2014 zemřelo 105 lidí včetně 13 policistů. Bylo “hotovo” během několika minut.

Dodnes není jasné, kdo byli tito odstřelovači, díky jejichž akci došlo na Ukrajině ke změně režimu, respektivě – kdo je najal. Jsou dvě základní varianty. Podle první šlo o vojáky z ukrajinské policejní elitní jednotky Berkut, která se vymkla z kontroly (byl vydán jasný příkaz nestřílet).

Podle druhé teorie stály za střelbou nadnárodní elity (tedy jejich prodloužené prsty). Jaké elity? K tomu snad jen tolik, že Spojené státy měly v době nepokojů a před nimi v Kyjevě desítky “poradců” (jak vyplynulo během prezidentských voleb v USA, a to z obou stran, jak od republikánů, tak od demokratů). Motiv USA k organizování převratu na Ukrajině je celkem nasnadě: Oslabit Rusko.

Po akci ostřelovačů na Maidanu

Na Slovensku se to roku 2018 povedlo bez násilí. Na základě záminky neexistující (dosud nepodložené) vazby vraždy mileneckého páru ve vesnici u Maďarska, byla vytvořena vazba na italskou mafii a vládu. O této groteskní konstrukci se podařilo pomocí médií přesvědčit veřejnost (roznětkou je tu slovo “mafie”) a premiér Fico odstoupil – možná v obavě před hrozícím násilím.

U nás se zatím “povedla” jen první fáze, kdy se podařilo díky vlivu médií (Česká televize, Bakalovo impérium atd.), sociálních sítí a momentu generační výměny vytvořit náladu, které zplodila masové demonstrace. Tady to zatím končí. Premiér neodstoupí, prezident neodstoupí, zrušení Benešových dekretů nebude, dostavba Temelína pro USA nebude,zbraně Lockheed Martin nevíme, naopak zřejmě bude čínská 5G.

Vyšetřování kauzy Kuciak na Slovensku, kvůli které padla vláda, spěje do finále. Stále však není jasné, jaká je souvislost mezi vraždami, italskou mafií a vládou. Není vyloučeno, že není vůbec žádná

A co hůř: Pokud se nic mimořádného nestane, tak ve volbách na podzim 2021 opět zvítězí Babišovo ANO se ziskem kolem 30 procent, možná uspěje i nové zatím “nepokryté” uskupení Trikolóra (Klaus ml.) a tzv. tradiční (tedy tvárné) strany budou chřadnout dál a možná uchřadnou docela.
Tohle rozhodně není situace “za ty prachy”, které už byly vloženy na vytvoření revoluční nálady a organizaci demonstrací (odhadem cca 100 milionů od podzimu 2018).
Aby mohla být akce úspěšná a plán klapnul, musí být do systému vložen nový, přelomový prvek. Něco jako roznětka. Stačilo by možná ve správnou chvíli oprášit tzv. Šmídův efekt, tedy případ neexistujícího studenta Šmída během demonstrací v roce 1989, kdy se Prahou roznesla smyšlená zpráva u mrtvém studentovi…

V tomto případě to ale stačit nebude. Společnost je polarizovaná jako nikdy předtím (“dobrá práce”) a všechno je prošpikováno sociálními sítěmi tak, že bez fotky není realita. Takže to musí to realita. Ty děje se musí stát, nebo se musí stát aspoň něco, co by bylo vhodné pro patřičný mediální výklad. Stačí okamžik, momentka, symbol stejně srozumitelný, ale mnohem emocionálně silnější, než je čapí hnízdo. To je jen směšné.

Pro vytvoření takové reality stačí jedna fotka.Bude třeba nastavit situaci tak, aby došlo k násilí a mohl za to Babiš. Návodů jak nato nabízí historie několik a jsou velmi jednoduché. Naposledy například poškozené a spektakulárně dýmající tankery v zálivu, které údajně napadl Írák, ale ve skutečnosti je poškodila “bažina” USA, aby měla záminku k rychlému útoku.

V případě demonstrací Milion chvilek to za současné situace půjde “nastavit” jen těžko i proto, že je ministr vnitra nebožák ze sociální demokracie. Mnohem vhodnější by bylo, kdyby byl v onu”správnou chvíli” ministrem vnitra někdo z Babišova hnutí ANO, nebo ještě lépe – aby spadalo ministerstvo vnitra přímo pod Babiše. Do podzimu se může semlít věcí…

Přes prázdniny mají “naštvaní” demonstranti pauzičku, je třeba se trochu opálit, tak vše směřuje k 16. listopadu 2019. Klíčová demonstrace se bude konat na Letné v předvečer 17. listopadu, tedy den před 30. výročím Velké sametové revoluce.

Pokud má tedy dojít na “dramatický prvek”, odehraje se právě v toto datum, tedy 16. listopadu 2019. Jaký bude? Vzhledem k nebývale zaktivovaným ženám, a především pak ženám – matkám, které berou na demonstrace své děti pomalované fixou hesly na nahá těla, nebo jen s transparenty, vybízejícími ke spravedlivé justici, lze očekávat výpad právě tudy.

Znovu ale připomeňme, jak důležité je načasování. Na Ukrajině začaly protesty na podzim 2013, tedy krátce po polovině volebního období. Prezident Viktor Janukovyč předtím zvítězil v řádných a mezinárodně kontrolovaných volbách v roce 2010, řádně volby měly být v roce 2015. Dva roky před volbami? Nejvyšší čas? Ještě aby tak byl demokraticky zvolen znovu!

Tehdy ovšem byli konstruktéři revolucí nabuzení úspěchem tzv. Arabského jara, kdy došlo ke krvavým převratům v takřka deseti arabských zemích. Ukrajina není Česko a ony “smějící se bestie” mají, zdá se, smysl pro humor.

Na Slovensku 2018 se řízená revoluce odehrála uprostřed volebního období – po volbách v roce 2016, kde získala strana SMER prezidenta Fica 28 %, tedy zhruba tolik, kolik má Babiš. Virtuální příběh o zavražděném novináři měl za důsledek úspěch bezejmenné aktivistky Čaputové v prezidentských volbách. U nás budeme 16. listopadu 2016 takřka přesně uprostřed volebního období.A právě to by mohla být slabina nadnárodních organizátorů nad Miliony chvilek (kde je synergie více subjektů, které spojuje odpor ke dvěma mužům, ale s různými zájmy). Slabina spočívající v představě, že Čaputová je model.

Mylná představa, že prostě prostě stačí implantovat model “aktivistky z lidu” na české poměry, dát průchod kreativitě organizátorů a demonstrantů a že se o zbytek postará Česká televize a na ní ideologicky napojená média.

To by byla mejlka. A doufejme, že k ní dojde.

Že to vyšumí dřív, než si toho organizátoři všimnou. Za těchto okolností by premiér Babiš získal to, co potřebuje nejvíc: čas.

Mnohé napoví nové složení vedení Evropské unie (v jejímž parlamentu po evropských volbách posílil vliv variant Zelených, které jsou verzemi českých Pirátů). To může dodat munici – tedy papír s razítkem (tentokrát již platný), že Babišovy firmy podváděly při získávání evropských dotací. To by pak mohlo Babiše donutit přehodnotit situaci – aby nepřišel o miliardy.
Související:31 komentářů :

 1. Na Ukrajině nechali zastřelit 105 lidí, proč by zabití dvou lidí na Slovensku měla být náhoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravděpodobně se jednalo o demokratickou střelbu.

   Smazat
  2. Ano, střílet a bombardovat se musí, ale jedině humanisticky, podle a v zájmu lidských práv a evropských hodnot a genderové vyváženosti...

   Smazat
 2. Ať tam položí politickou mrtvolu kalouska Češi jim na to podruhé neskočí. Pokud by se povedlo odstranit Babiše tak stejně bude vládnout ANO. A oni si rozmyslí aby dělali pravdoláskařskou politiku.Z 30 procent může být rychle 5.

  OdpovědětSmazat
 3. Bože, takový kokotiny. A pak se divíte, že se lidi "alternatvě" vysmívají. Právem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:45: Pokud se vysmívají, myslím si, že to jsou stejní idioti jak ti co neumí nic - přečtěte si můj komentář - 9:59, abyste pochopil, o čem mluvím. Nejsem valného mínění o lidech, kteří se vysmívají alternativě, na rozdíl od Vás.

   Smazat
  2. 9:45-Nejsi ty jeden z těch uvědomělých a předčasně zmoudřelých mladých vlastenců, co v zájmu suděťáků a panevropských ýbermenšů mávali na Letné českými fanglemi ??!! Kde se ve vás, vy schizofrenní tupani mainsteamoví, bere to sebevědomí, že všemu rozumíte a že si s vámi nevytírají prdele zrovna tak, jak to udělali v 89. s vašimi stejně chytrými fotry??!! Chvilku si počkáme a ono se brzy zjistí, jak to ve skutečnosti všechno je, ale pro vás už bude pozdě něco napravovat, vy chytráci.
   Jak by řekl Švejk :"vy jste tak chytrý, až jste z toho úplně blbí...".

   Smazat
 4. Myslím, že preference ANO, kdyby došlo k volbám ještě stoupnou a ANO dostane více hlasů než v posledních volbách.
  Mimochodem: stále se mi nechce věřit, že by člověk byl takové hovado, kterému je možno vládnout pouze silou - palných zbraní nebo peněz. To druhé znamená vlastně také palné zbraně. Stav vědomí celého obyvatelstva, nejen v naší republice je zmanipulován penězi. Myslím si, že k vlastnímu názoru může dojít jen hrstka lidí. Uvažte kolik lidi ve společnosti je něco takového jako self-made-man, a tím v žádném případě nemyslím majitele peněz, ale lidi co něco umí, nejen ziskávat peníze. Kolik lidí bez vysokých škol se stane třeba dobrými nebo přímo vynikajícími kytaristy. Bohužel i když možná k politickému osvícení, tedy k adekvatním politickým názorům není třeba tak horentní snahy, jak v případě toho kytaristy, uvažte jen kolik lidí podstoupí hrát na nějaký hudební nástroj na úrovní trochu vyšší než je několik prvních let v hudební škole. Další příklad: kolik lidí umí cizí jazyk, třeba anglicky. Naši nebo cizí politici, jako třeba Donald Tusk, jsou toho odstrašujícím příkladem. Kdbych měl takovou výslovnost jako Donald Tusk, neotevřel bych ústa a on řeční před celou Evropou.Na závěr: ohledně udržování pořádku mezi poddanými, to jest mezi novodobými otroky /zapomeňte, že jste svobodní, když Vám okolnosti nedovolují býti skutečně svobodným - bliže to tu nerozpitvávám/ - jestli by se někomu zde chtělo něco napsat, uvažoval jsem nad tím, že mocnáři určitě mají vyvinuty na .. třeba rozehnání demonstrací .. i jiné zbraně než palné.

  OdpovědětSmazat
 5. Vlastenecký politický blok bez Harabina? Lídři národních stran se sešli na Děvíně, aby odvrátili liberální totalitu:

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019062910243809-vlastenecky-politicky-blok-bez-harabina-lidri-narodnich-stran-se-sesli-na-devine-aby-odvratili/

  OdpovědětSmazat
 6. Dnes mi došlo: https://youtu.be/upxjFlZCWFo

  OdpovědětSmazat
 7. 9:59 upřesnění: Abych byl správně pochopen - poslední věta. Myslel jsem tábory FEMA stovky skladišť plastových rakví v USA, o kterých je předpokládano, že jsou určeny pro případ občanské války v USA. Mocnaři tam, myslím si, nemohou předpokládat, že vyhrají občanskou válku, vzpouru proti své moci, pokud budou používat pouze palné zbraně. To by dopadli tak jak Angličané v roce 1776 - blíže nepatrám po tom ve kterém roce Angličané utrpěli rozhodující porážku. Palnou zbraň v USA totiž vlastní téměř každý a lidé, když se naštvou, dokážou divy.

  OdpovědětSmazat
 8. Putin: Příznivci liberální myšlenky nutí svůj postoj většině:

  https://cz.sputniknews.com/politika/2019062910245178-putin-priznivci-liberalni-myslenky-nuti-svuj-postoj-vetsine/

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:43 Můžeš okopávat kotníky inteligentnímu, vzdělanému panu Baštovi, protože výš nedosáhneš, trpajzíku. Jsi stupidní, a tak je stupidní i to, co tvoje nemocná bukvice zplodila.

   Smazat
  2. 10:43 pokuste se svoje tvrzení nějakým tím faktem a logikou doložit. Takto můžete pouze konstatovat, že s panem Baštou nesouhlasíte, pak ani nemusíte vědět proč. Čekal bych, že je to váš případ.

   Smazat
 10. O co jde žaláři národů, když nominuje do svého čela liberální aktivistku, feministku, fanynku migrace, islámistku, kamarádku s českými Piráty, je pohroma:
  https://www.hoppner.cz/babisuv-konec-do-cela-evropske-unie-miri-tato-zena-liberalni-aktivistka-feministka-fanynka-migrace-islamistka-a-kamaradi-se-s-ceskymi-piraty-tak-jak-je-to-s-temi-dotacemi/#.XRhyJm5uI2w

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, správně !!! Je potřeba právě takové liberalisticko-globalistické Ku.vy dávat do čela EU, aby se co nejdřív pod jejich vedením dostala do takové krize, při které exploduje zevnitř...Jen tak dál!!!

   Smazat
 11. Takovéto protivládní demonstrace jsou na západě (samostatnost Katalánska na Španělsku) proti Makronovi ve Francii rozháněny vodními děly, slzným plynem a obušky. Další aktivisté jsou pozatýkáni. Prostě humanistické rozhánění demonstrací. No u nás k nebývalému masakru za komunistů, kde krev stříkala na dlažbu Národní třídy stačili jen obušky - jak nelidské...!

  OdpovědětSmazat
 12. Ale tak se přece dělají kontrarevoluce, puče, že se vyrobí fiktivní nebo reální mrtví, obětí "režimu", který je nutné, pro blaho velkokapitálu svrhnout! Takto bude vyrobeno srocení lidu v listopadu 2019, které poskoci diktatury kapitálu uspořádají. Uspořádají pro uspokojení a přežití totalitního kapitalismu, který žije válkami a kontrarevolucemi a umírá mírem a spokojeností myslících občanů. A není to luxus, ale norma našeho národa, 250 tisíc rozvracečů, zaprodaných jednou nacismu, jindy kapitálu, nakonec v hávu jakési nové podoby eu/nato nacismu. Prostě dědicové charakterů Emanuela Moravce et company.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to bude tak - lidi vylezou aby oslavili výročí puče nebo barevné revoluce (vpodstatě to nic jiného nebylo) - no a tyhle zmrdi prohlásej že všichni demonstrovali proti koblihářoj.
   Jo a nevylučuju ani nového "studenta růžičku", tentokrát by mohlo jít i o skutečnost - oni se nezastavěj před ničím !!

   Smazat
 13. To nám v ČT nepustí
  https://www.email.cz/download/k/0gERoakkswW1rQlWyEUWRne8HMOcXqO3gsB6pOqMLqFDMg6_Sn81OyIRZBsunXCnCyl8M24/180685%20%281%29.mp4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Adresa je z mailový schránky, nejde zobrazit. Stáhni URL adresu příspěvku.

   Smazat
 14. Pokud se jedná o prolamování "Benešových dekretů" tak stejně, jako dnes víme a posuzujeme činnost soudůc. v jiných případech, např. Urválka v politických procesech, tak msíme znát a mít možnost hodnotit i současné soudce a jejich protičeské výnosy. Na "poctivém a nopodplatitelném" soudci z případu Walderode je vidět, proč havloidům tolik vadí Benešová, která už před časem upozornila na bující "soudní mafii". Pro tu mafii platí že Sudeťáci a posthitlerovci platěj víc, než náš stát, kterému slibovali věrnost a který jim umožnil vystudovat.

  OdpovědětSmazat
 15. U násto budou mít o něco horší. Češi nemají násilí v krvi a na druhého "studenta Šmída" už nikdo neskočí.
  Demonstrace vyšumí, respektive už vyšuměly do ztracena.
  Ta plánovaná na listopad je příliž daleko, to většině užitečných idiotů vychladnou hlavy.
  Soudruh Minář dělá něco špatně. Jak "úspěšně" studoval tak úspěšně vede své nemyslící stádo ...

  OdpovědětSmazat
 16. Co by vzbudilo největší šok? Myslím, že fyzický útok na mluvčího č. 1 M. Mináře! Obviněni by byli Babiš, Zeman, Okamura a jejich "rozeštvávání" české společnosti. Důsledkem by mohlo být další okleštění svobody slova a radikální nátlak na Babiše a Zemana k odstoupení a možná žaloba na SPD, aby ji soud zakázal. Být M. Minářem, bojím se o zdraví nebo dokonce o život.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale houby. Zen je Babišovi k smíchu. Proto se to na Babiše nedá hodit. Ale třeba taková Slonková s tím druhým čičmundou (Kubík ?), co dělali štvanici na mladého Babiše, to už je jiná! Tam se Babiš vztekal, takže vražda Slonkové se na něj hodit dá!

   Smazat
 17. Žijete v Bakalostánu, a pletete, háčkujete? Dejte si pozor na nevhodné vzory, a vyjadřování, jinak zasáhne ideopolicie:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zakaz-Trumpa-Podporujete-ho-Tak-mlcte-Publicista-je-ohromen-Toto-se-deje-v-komunite-milovniku-pleteni-a-hackovani-587398

  OdpovědětSmazat
 18. mrtvola je zbytečná,na podzim dojdou výsledky eu a státní zástupce by měl mít obžalobu hotovou.takže ČSSD nezbývá než odejít a vláda se rozpadne.

  OdpovědětSmazat
 19. Jeden milibasta rovna se souctu hlouposti vsech obyvatel prumerneho krajskeho mesta.
  Tzn. ze Basta reprezentuje etalon megablbstvi:-)

  OdpovědětSmazat
 20. Dobrý, až vizionářský článek. Bohužel Novou republiku, takovou mám přestavu, téměř nikdo nečte. Mimo jiné jsem slyšel názor, že jsou zde hrozné komentáře, což někdy je pravda. Tedy hrozné, aby bylo rozuměno, komentáře se sprostými nadávkami atd. Některé lidi to odrazuje od čtení Nové republiky. Pro některé lidi totiž úroveň je spjatá s nepoužívaním vulgarit a vulgarních způsobu. Nuže tito lidé by si měli uvědomit, že vulgus latinsky je /s-prostý/ lid, který vytváří charakter života v daném regionu-zemi a kdo se vyhýbá lidu, ten o životě neví nic.

  OdpovědětSmazat
 21. Ale číta a divil by si sa,že aj na Slovensku.Ak chcem mať relevantné informácie a komentáre,tak si otvorím NR.
  U nás sa už skurv***a aj Pravda.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.