Reklama

pondělí 3. června 2019

Na hraně občanské války: Pátá kolona Bruselanů připravuje puč. Odpoví Babiš revolucí? Piráti k nám chtějí stěhovat muslimské vesnice. Mladý Klaus to odpálí za týden. Má to Zeman již promyšlené? Půjde do tuhého

Petr Hájek
3. 6. 2019 ProtiProud
PETR HÁJEK se zájmem pozoruje přípravy Kavárny na státní převrat ve spolupráci s Bruselem a črtá jeden z možných scénářů babišovské (kontra)revoluce s dalekosáhlými důsledky

To, co jsme v posledních dnech nuceni konzumovat, je ze své podstaty nejen nechutné a nestravitelné, ale také symptomatické: Podivná občanská válka nabírá na intenzitě. Hon v ulicích na relativně úspěšného premiéra střídá jeho permanentní mediální lynč v podání médií služby, která rozhodně není veřejná, ač si tak nechává říkat. Veřejnost je totiž ve své valné většině z produkce České televize a rozhlasu (které nedobrovolně „bruselsky luxusně“ platí) znechucena, neboť ji ve svých prackách drží zástupci valné menšiny. Ta je zase dlouhodobě frustrována z nemožnosti uspět ve volbách, a tak se pokouší provést státní převrat.

Spiklence právě neslýchaným způsobem podpořila cizí moc, která vládne (nejen) naší zemi přesmyčkou z Bruselu. A protože v posledních volbách rovněž nevyhrála, ač má v rukou všechny mocenské páky a oficiální média, začala konat. Když je televizní radní zvolený parlamentem z politických příčin fyzicky lynčován v metru a napaden v hotelu, média ne-veřejné služby se o tom ani nezmíní, ne jen pro to, že jsou objektivní, pravdivá a pokroková, ale hlavně ani nemají kdy. Co má ruce a nohy pomáhá organizovat puč proti premiérovi zvolenému s obrovskou převahou


Případ Babiš


V rozhovoru pro sobotní Právo řekl Andrej Babiš, že neodstoupí ani v případě, že bude obžalován. Rozumí se v kauze Čapí hnízdo. To je ta velmi chatrná příhoda s údajně neprávem přijatou bruselskou dotací (mezitím již vrácenou) na stavbu areálu pro veřejnost v jižních Čechách. V celkových nákladech zanedbatelnou. Není třeba ji složitě objasňovat. Ačkoli mystifikace o ní plní vysílací prostor Českého rozhlasu a televize a všech ostatních mainstreamových médií již po několik let, běžný občan jí v podstatě rozumí: jde v tom o něco jiného. Babiš nic neukradl – a pokud se mu navíc podařilo nějak napálit Brusel, budiž mu to spíše připočteno k dobrému.

Doplňme, co širší veřejnost naopak netuší. Ani v případě, pokud si Kavárna a její média nátlakem na státní zástupce vymůžou vznesení obžaloby, Babiš nemůže být odsouzen, nemluvě o tom, že soudy by se táhly po mnoho let. Případ je právně víc než chatrný a trestně stíhaný premiér má dost prostředků na dobré právníky. Jistě, v totalitě zvané liberální demokracie právní stát neexistuje, a tak nelze nic tvrdit s jistotou. Kdokoli může být trestně stíhán na objednávku, jak konstatovala nová ministryně spravedlnosti Marie Benešová, ale také na objednávku (nejen tu „společenskou“) odsouzen, jak známe z mnoha politických procesů posledních let.

Ale povšimněme si, že Čapí hnízdo úplně zmizelo z obrazovky ČT, ačkoli proti Babišovi pořádají „Bruselané“ v ulicích rozpačité kabarety Nenávisti. Nevědí totiž, co mu pověsit na krk tak závažného, aby to strhlo davy – a bez toho to nejde. Jenže lid žije většinově v blahobytu, jaký zatím nepoznal. Nemluvě o tom, že nejcitlivější bezpečnostní malér – import muslimských imigrantů – Babiš zatím bravurně zastavil. Přesto Chvilky nenávisti dále demonstrují, protože jim jaksi nic jiného nezbývá. Už vědí, že prostřednictvím voleb to nepůjde.

Shromáždění nejaktivnějších antibabišovců jsou poměrně dobře organizovaná a se silným finančním zázemím. Mají svá centra v krajích, na pokyn se sjíždějí do Prahy – a pak zase produkují svá vystoupení „doma“, aby měla Česká televize co točit, a vytvářet dojem, že to není jen Pražská kavárna. Jde o nový dramaturgický prvek, ale zbytečně složitý, a proto neúčinný. Primárním cíl bylo ovlivnit „druhořadé“ volby do europarlamentu, což se ovšem opět nezdařilo – a ani zdařit nemohlo. Mediální lynčování premiéra se totiž zcela míjí s jeho elektorátem – pokud tento naopak spíš nemobilizuje. Jenže tentokrát s volebním dnem operace neskončila. Kavárna má vyšší ambice.

První máj: Hraj, muziko Velkého Bratra, hraj! Obrana Babišova. ČT vysílá do zdi, kterou vystavěla. Boj o kopyta chcípající kobyly. Poslední bašta pro nadlábnutí? Bruselští úderníci. Uprchlík – agent? Miliony chvilek pro lásku

Korupce jako metoda (o)vládnutí


Vzápětí po volbách byl dvěma ministerstvům doručen „náčrt“ závěrů bruselské kontroly v gubernii, na udání Transparency International (TI) a místních Pirátů. Sorosova „neziskovka“ a strana, kterou v Bruselu americký oligarcha a politický podnikatel v pozadí založil, vytvořila rámec. Novou metodu k odstranění Babiše z politiky. Je sama o sobě tak snová, že za normálních poměrů by musela skutečné „strážce demokracie“ přivést do ulic na Babišovu podporu:

Cizí moc (zosobněná odcházejícím předsedou EK Junckerem) předběžně konstatuje, že český premiér je prý ve střetu zájmů. Změnila tak své předchozí stanovisko podle textu, který jí dodali TI a Piráti. Bolševici mu společně vytýkají, že vlastní velké průmyslové podniky, které (jako všechny ostatní v EU) pobírají takzvané dotace. Ty samy jsou systémem nejšílenější otevřené korupce na mezinárodní úrovni, jaký byl kdy realizován. Vybrané podniky (a jejich majitelé), které chce Brusel korumpovat, dostávají obrovské částky z daní občanů ovládaných zemí. Je to skoro stejné (jenže v obřím) jako daň odváděná České televizi: lidé platit musejí (jinak jdou do tepláků), majitelé klíčů se pak rozhodnou, koho budou z jejich peněz ve svůj prospěch uplácet.


Novinka


Jenže nyní se v ČR jeden z významnějších uplácených (a proto “hodných“) přesunul do politiky – kde hodný být přestal. Na dosavadní zlobivé politiky (bez velkého soukromého jmění) měli dosud majitelé klíčů jednoduché páky: jednu takovou zažil Petr Nečas. Jenže Babiš měl dost peněz na to, aby se začal účinně bránit. Proto na něj vytvořili (v létě 2018) speciální zákon. Vylepšený proti speciálnímu zákonu proti Babišovi, který předtím vytvořili jejich prodloužené paže v českém parlamentu. Babiš ovšem „lex Babiš“ dodržel – a všechno své jmění odevzdal takzvanému svěřeneckému fondu. Tím ovšem nenaplnil následně vytvořený bruselský „lex Babiš“, který mu v podstatě zakazuje být v politice a mít větší majetky vůbec. A dokonce to platí retroaktivně (zpětně)!

Jinými slovy: kdo je bohatý, do politiky nesmí. Rovnost občanů podle arbitrů „liberální demokracie“ v praxi. V politice nadále mohou být pouze ti, kteří tam jdou za účelem zisku – a jsou tedy korumpovatelní. A v případě „zlobení“ zlikvidovatelní – až do hrdel a (mini)statků. Klement Gottwald dostal zadostiučinění: Kulaky rozkulačíme jako třídu! I kdyby Babiš všechny své podniky nakrásně prodal (což není možné dříve než v řádu let), dostal by nový zákon: Kdo má víc než XY peněz, do politiky nesmí. Byl by totiž ve střetu zájmů, protože peníze (jak pravil velký Yankee) plodí peníze: měl by je v bance – a mohl by třeba ovlivňovat úrokové sazby, což by při desítkách miliard byly stamilióny ročně!

Test Jágrem: Média šíří nenávist, ale lidé se radují. Vousatý vtip z totáče platí i za dnešní totality. Plačky za německými soudruhy. Proč Farage vede a Okamura ne? Pohled za kulisy. Bacha na podvody. Jedině zlatou!


Dvojitě slepá ulice


Z tohohle „gottwaldovského zákona“ není úniku. Babiš musí buď odejít z politiky – základní požadavek zdejší bruselské Páté kolony (TOP, Piráti, ODS, lidovci a spol.) od chvíle kdy poprvé kandidoval a zvítězil – nebo bojovat. Je ve dvojitě slepé ulici: na jejím jednom konci mu připraví úzký průchod zákonem „Lex Babiš“ Kalouskové, Fialové, Bartošové a spol. Pokud se jím řídí a projde, narazí do opačně postavené zdi. Má jedinou možnost, chce-li jít dál: musí zbořit jak průchod, tak zeď. To je ovšem kyklopský úkol – a může ho stát (zatím jen politický) život.

Na domácí scéně proti němu stojí nově utvořená Národní fronta, do níž vstoupili nyní nejen komunisté, ale dokonce i Okamura. Pán Bůh zaplať, že se tak stalo až po eurovolbách. Stát se to o pár dnů dříve, hodil bych to tam Babišovi – a asi bych nebyl sám. Tomio O. si kromě jiného totiž tak nalíčil svou vlastní past: Pokud Babiš prohraje, od Okamury si kavárenský pes stejně ani kůrku nevezme. Vyhraje-li, už ho Babiš vůbec nebude potřebovat.


Horší než zločin


Pokud Okamura nepochopil, že Babiš nyní na domácí půdě hraje významnou protibruselskou operaci, pak nebojuje proti Bruselu, ale jen sám za sebe. A to je o mnoho větší zklamání než třeba u komunistů, kteří ve skutečnosti (ve shodě se svou unijní Internacionálou) jsou velmi bruselští. Jen to – tu lépe, tu hůře – jejich současné vedení skrývá za velmi pofidérní „české zájmy“ typu dvojí kvalita potravin. Nebyla by, kdybychom nebyli protektorátem. To velmi falešně hraje i jejich jinak sympatická (Kateřina) Konečná, která se jediná k bruselskému platu opět Bruselu dostala, s vědomím, že to bude její konečná (výslužka).

Obrovská šance, která se Okamurovi naskytla, byla promarněna. Ne snad, že by mu za „odvážnou loajalitu“ byl Andrej Babiš v budoucnu vděčen (takovou vlastnost postrádá). Tomio ale dostal neopakovatelnou příležitost dát najevo, že není ve stádu „bačovaném“ Bruselem. Současně by podnítil milión spekulací, co udělá, pokud padne vláda. Byl by (mediálně) ve „velké trojce“ s prezidentem a premiérem. Mohl dokonce Babiše připravit o část elektorátu. Takhle je jen nezajímavý (a opovrhovaný) člen (nad)národní fronty. Je to horší, než zločin, je to chyba.

Chvilky pro totalitu na Václaváku: Přijeli voliči z celého protektorátu. Vedlejšák hlavního politruka? Spát a vstávat ve strachu. Kolik vyfasujete za schvalování atentátu? V listopadu uvidíme, zač je demokracie loket


Projekt revoluce


Není vyloučeno, že po dalších demonstracích, případném Babišově „obvinění“ a podobných srandapodnicích v režii Bruselu, Kavárny, ČT a Bakaly, socialisté z vlády odejdou. Bude to sice jejich smrt, ale stejně už dýchají jen na přístrojích, takže si pouze vytáhnou hadičky, které je formálně udržují při životě – a nikdo nic nepozná. Dokonají tak velké Sobotkovo dílo i bez Sobotky, takže žádná škoda. Co se bude dít pak? Dost možná opravdová revoluce, nebo alespoň její projekt. Nikoli na straně „majdanistů“, ale právě naopak. Moc bych se divil, kdyby ho už Andrej neměl zhruba napsaný. Přesně řečeno „opsaný“, protože jeho autorem bude ve skutečnosti prezident Zeman, který nepotřebuje snít, když náhodou spí, protože je zvyklý přemýšlet:

Hordy protibabišovského komparzu se mohou dál rozrůst. Určitě si párkrát zatrénují ještě do začátku prázdnin, ale to hlavní Krysař Soros směřuje – jako obvykle – k listopadovému výročí státního převratu. Díkůvzdání CIA a KGB, že nám posadily na Hrad posvátného Václava Havla. Tentokrát se budou, řvouce, modlit už potřicáté. Bolševici nic nemilují více než „kulaté“ oslavy státních převratů, při nichž propaganda má ještě větší příležitost pád do totality a ztrátu státní suverenity interpretovat jako získání svobody a nastolení demokracie – tentokrát už opravdu „na věčné časy“. Představují si, že tohle už bude „poslední tečka“. Jenže za čím?


Kladivo předčasných voleb


Popularita „otloukánka“ Babiše bude dál růst – a zdaleka ještě nekulminuje. Sáhne-li k předčasným volbám, možná po nich už nebude ani potřebovat koaličního partnera. Pokud by takové volby proběhly jako referendum o Babišovi (s prezidentovou podporou v zádech), mohlo by k nim přijít až nějakých sedmdesát procent voličů. V takové chvíli by definitivně zničil všechny TOPky, STANy, patrně i lidovce (o socialistech nemluvě) – a parlament by se zásadně překreslil.

Kdo ví, jakou roli by v něm (pokud vůbec) měla třeba ODS, protože do voleb by šel s novou stranou už také Václav Klaus junior (odpálí to 10. června). A kde by zbyli Piráti po svých podvodech na pražském magistrátu a přisátí se k Zeleným v europarlamentu? Zdejší voliči by se jistě dozvěděli, že „evropští“ Zelení kromě jiného plánují přesun celých vesnic migrantů do států V4. To proto, aby se také u nás vytvořila muslimská diaspora, k níž by pak mířili noví imigranti, jejichž přesun do Evropy pokládají za jeden z hlavních „programových“ cílů. Tohle nám samozřejmě ČT neřekne – ale Babiš by to rozšířit dokázal.

Kavárenští političtí trpaslíci mají samozřejmě z předčasných voleb hrůzu. Babiš by proto neměl váhat. Ve spolupráci s prezidentem se k předčasným volbám lze dostat relativně brzy. Třeba tak, že padne vláda, prezident znovu jmenuje Babiše premiérem – a ten si za týden (nikoli za třicet dnů) půjde říci do sněmovny o důvěru. Nedostane ji, prezident ho pět jmenuje a za týden předstoupí premiér před sněmovnu znovu. Potřetí jej jmenuje předseda sněmovny Radek Vondráček – a kolečko se zopakuje. Na podzim bychom mohli jít k volbám. Ze zamýšleného „listopadového Majdanu“ havlistické Kavárny by se mohla stát Babišova (kontra)revoluce.

Měl bych sám hodně těžké rozhodování, zda „to hodit“ mladému Klausovi, nebo Babišovi. Ale „proměnných“ by bylo daleko víc. Jedna konstanta však jistá: nejdůležitější hráč, prezident, by stál na naší straně. Na straně několika miliónů „chvilek“ pro republiku. Tím by mohla „občanská válka“ skončit.

Nebo by právě tím začala? V liberální demokracii nikdy nevíte, co liberální euro-bolševici udělají, když musejí s pravdou ven. A teď už s ní jsou v ulicích.¨

44 komentářů :

 1. No v každém případě jsou v p.deli a zoufalá situace vyžaduje zoufalé činy. Tím hajzlové, co doposud národ vodili za nos kradli a neslušně a hlasitě mlaskali, ztrácejí na legitimitě i když vyženou děti na páteční demonstrace, děti jsou lehce ovlivnitelné, proč nedemonstrují třeba v sobotu, nebo neděli, to už není taková prdel a už by si to tak neužily když to není místo vyučování. Takže jednoznačně jdete do p.dele a oblbování národa končí. Prostě šlus. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Něco mi říká, že máme dnes odpoledne očekávat černou labuť. Nějaký výbuch mezi demonstranty a následně kvičení ČT, že jde o odvetu příznivců SPD za napadení Jakla …

   Smazat
 2. Babiš zvýšil důchodcům podstatně důchody a zlevnil jim dopravu. Oni to Babišovi stejně jako komunistům před převratem nikdy neoplatí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale oplatí.

   Vidím kolem sebe.

   Admirál

   Smazat
  2. ... Jenže lid žije většinově v blahobytu, jaký zatím nepoznal.
   Včera jsem byl nakupovat tak jen ve zkratce vepřové z Portugalska, hovězí ze Španělska,
   brambory z Velké Británie.
   Tohle a 30% zvýšení cen by mělo lidi zajímat!
   A za to ba se mělo demonstrovat.
   A to neuvádím ani zvýšení elektřiny, proti němuž bojuje jen SPD. Platíme fotovoltaickým baronům za jejich zisky.

   Smazat
 3. Dnes ráno a celé dopoledne útočila česká televize a rozhlas v jednom kuse na Babiše až to bylo k blití, co jsou to za lidské zrůdy. Ani slovo o dobrém, co bývalý komunista Babiš pro lidi vykonal na rozdíl od zrůd, které tady skoro 30 let vládnou. Babiše jsem nikdy nevolil, ale už mne to unavuje jak na toho člověka hovada útočí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V ČR se úspěch nevyplácí a navíc p Babiš dokázal to co KALOUSEK nikdy nedokázal a zastavil krádeže TOP 09,ODS,KDU-ČSL a dalším příživníkům co vysávají peníze ze státní kasy a nikoho už nezajímá že dotace co bral z EU použil na rozvoj podniků a nedal si je do vlastní kapsy tak jako KALOUSEK A KNÍŽE a teď pan BABIŠ odvádí miliardové daně v ČR ne do daňových rajů jako SOBOTKA a spol.Ale hlavní důvod chystaného MAJDANU je ten že pan ZEMAN a BABIŠ brzdí uskutečnění scénáře EU podle kterého jsme už měli být jenom menšinou v EVROPĚ bez nároku na sebeurčení a stát už měl byt tak zadlužený aby zbankrotoval jak to měl za úkol pan KALOUSEK čím více nás zadlužoval tim více ho EU chválila a je toho hodně ale mládež je lehko ovládatelná a zaslepená.

   Smazat
 4. Taky jsem Babiše nevolil, ale tohle je účelové svinstvo a dav lidí se tady pokouší o majdanovský převrat!
  Demokratické volby, kde Babiš dostal nejvíc hlasů občanů, pro ně nic neplatí...

  OdpovědětSmazat
 5. Babiš neodstoupí a pokud budou nové volby tak dostane ještě víc hlasů. I když na zítra schrastí sto tisíc lidí furt je to jen 1% občanů. Tak ať jdou k šípku.

  OdpovědětSmazat
 6. Okamura: Takzvaní liberální demokraté rozdělují společnost a budí nenávist. SPD nešíří strach, jen odpovědně staví hráz před povodní:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Okamura-Takzvani-liberalni-demokrate-rozdeluji-spolecnost-a-budi-nenavist-SPD-nesiri-strach-jen-odpovedne-stavi-hraz-pred-povodni-583986

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak liberální demokrat = korporátní fašista.
   Neplatí to pro všechny, nebo pro všechny stejně, ale povětšinou... viz např. politici demožumpy.

   Bohužel se to bude asi stupňovat a přibude útoků jako na Jakla. Okamura by se měl sejít s Benešovou a Babišem a zeptat se, co s tím hodlají dělat (u Hamáčka, našeho "ministra vyhrožování a muslimského dobra", je to asi zbytečné), jelikož od novinářů se této logické otázky zjevně nedočkáme, ti spíš dělají mrtvého brouka (pokud to rovnou někde potichu pokoutně neomlouvají). Jsou to takoví idioti, že jim nedochází, že jednou někomu rupne v bedně a počká si i na ty novináře z Bakalosraček nebo ČT, aby jim rozbil rypák. To pak bude kvičení, že za to může SPD nebo Zeman nebo Babiš, když oni sami mají tunu másla na hlavě.

   Smazat
 7. Miklas: 100 tisíc na Václaváku proti Babišovi? Jak se to vezme...

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019060310063146-miklas-100-tisic-na-vaclavaku-proti-babisovi-jak-se-to-vezme/

  OdpovědětSmazat
 8. Pokud Babiš a Zeman udrží svoje nervy na uzdě a dokáží nadále vzdorovat žvanění neziskovek a povykujících aktivistů, není třeba se nějaké kontrarevoluce bát. Ona by nebyla ani na Slovensku nebýt jejich aktivistického prezidenta a určité slabosti Ficovy strany v rámci koalice.

  OdpovědětSmazat
 9. Možná naivní a kacířská myšlenka, ale- otázka: Je tohle demonstrování pokus o destabilizaci republiky? Chtějí přepsat výsledky regulérních voleb. Tedy Je. Je tady otázka, nakolik si člověk při 60% volební účasti může být jistý, že za ním stojí většina, ale mířím trošku jinde. Pokud je tady činnost kterou můžeme nazvat protistátní, tak proč na ně nenasadit naše tajné služby? Pokud tedy tajné služby podléhají česku a konají ve prospěch občanů česka.Proč je nenasadit aby rozkryli zadávání práce pro čété, aby rozkryly organizování těchto protestů.Jinak, jsem za povinnou volební účast lidí od 18 let věku.(Dneska by se spíš hodilo od 20 let ale budiž).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tajné služby jsou proto tajné, aby se o jejich činnosti veřejně nevědělo. :-)
   Mik

   Smazat
  2. eFPe4. června 2019 5:50
   Tajné služby bezpochybně v obraze jsou. Ale již není bezpochybné, jaké mají zadání od ministra vnitra Hamáčka. P.K.

   Smazat
 10. já bych Gottwalda do boje oligarchů nepletla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není boj oligarchů pod naším "světlíkem", ve skutečnosti je to boj VYVOLENÝCH proudů globalizátorů mezi sebou o dominanci... a Babiš se podle všeho deklaroval v USA součástí proudu, do něhož patří i TRUMP... proto proti němu v této válce supergangů o světovládu organizuje zbytek Deep state kampaň - atitrump - antibabiš, Za antievropskou černoEvropu, ANTIFA ALLÁH AKBAR, Sorosovy šmejdůtanky - cinktanky;-)... Evropan vás vyrabovával se zbraní v roce, Židovskému bankéři stačí plná prkenice. Půjčí vám na úrok... a za peníze, jimiž hradíte "dluhovou službu", si na vás najme žoldáky... a dluh vám v neztenčené míře zůstává. Krásně je to popsáno v "podvrhu ruské tajné policie "Protokoly Sionských mudrců". Nechápu, jak CAR mohl padnout, když již v roce 1905 mu sloužili takoví geniální politologové, že jejich závěry platí i v dnešní době... včetně Majdanů.

   Smazat
 11. Já bych se zase zastala Okamury. Babiš prostě není jeho člověk, jak tím, co představuje a koná, tak příslušností k jiné, konkurenční straně. B. též dotáhl upadající ČSSD do vlády, uplatil je polovinou ministerstev a výsledky vidíme, Petříčkem počínaje a odvoláváním Staňka konče. A nebýt Zemana, kde by B. byl, též by nadělal mnohem víc chyb. Takže máme tu šachovnici a rozehranou partii, navíc jedna strana nehraje podle pravidel a druhá musí. Zemanovi promyšlené tahy hodně dopředu, trochu v Putinovském duchu, nám dávají naději. Klausova strana přijde jako na zavolanou a snad to bude dobře v posílení vlastenecké fronty. Ale ještě bude horko... J.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo a ještě - Okamura nikdy nezpochybnil výsledky voleb a právo B. na premiéra, jen nesouhlasil s ČSSD, neboť to jsou eurohujeři a sluníčkáři, navíc prolezlí korupcí... Na tom nevidím nic špatného, že i on se proti B. vymezuje v tom, čeho je Babiš reprezentantem. J.

   Smazat
  2. Anonymní4. června 2019 10:02
   A.B. uvažoval o SPD ve vládě, místo ČSSD. Ale to by musel přijmout do vládního programu, požadavky SPD. On osobně by možná ty demokratizační prvky přijal, ale ALDE, které je ANO součástí, by ho asi vyobcovala a nadále nepovažovala za liberálního demokrata. Což je v dnešní době, pro miliardáře trest horší, než ve středověku, trest vyobcování z církve. P.K.

   Smazat
 12. PERFEKTNĚ NAPSÁNO, ALE PRO INTELIGENTNÍ LIDI. JENŽE KDE HLEDAT V MILIONECH ÚCHYLEK INTELIGENCI? Ty Miliony úchylek mají jen své komando, slepou víru a snahu za korupné diktatury kapitálu odvést kvalitní bugr, NO A PŘEDÁNÍ MOCI ZLOČINU!
  Otázka, zda jde o snahu destabilizovat republiku je naprosto zbytečná, REALITA JE PRÁVĚ O TOM, JAK VE PROSPĚCH "BAKALÁŘŮ" REPUBLIKU ROZVRÁTIT A LIDI OKRÁST O DALŠÍ BILIONY KČ - JAKOBY TĚCH ZATÍM 10 ROZKRADENÝCH PRÁVĚ DIRIGENTY DOMÁCÍCH MAJDANŮ NESTAČILO! Ó lide český, jak si bláhový, švejkovsky klidný, procitni, vydýchej alkohol a drogy a zkus i myslet! Pokud chceš přežít!

  OdpovědětSmazat
 13. Žádná unijní Internacionála, ale prachsprostý, šovinistický židovský kosmopolitismus!

  OdpovědětSmazat
 14. S většinou textu lze souhlasit, i když je to formulováno maličko tendenčně:-), ale aspoň to je šťavnatější:-) ....v čem je ale Háje ÚPLNĚ VEDLE, je hodnocení Okamury. Ten se rozhodně nezařadil do nové NF (viz cit.: "...nově utvořená Národní fronta, do níž vstoupili nyní nejen komunisté, ale dokonce i Okamura."). Okamura vystoupil proti ČSSD v Babišově vládě, a to nepochybně ve snaze, aby je v další Babišově vládě nahradil, což říká konzistentně už od voleb,a je to jeho legitimní politický cíl, který je reálně splnitelný, pokud ne v tomto, tak v dalším volebním období.

  OdpovědětSmazat
 15. Lidé, bděte! Demoblok, Piráty a Milion chvilek do prdele nakopejme!!

  OdpovědětSmazat
 16. V případě některých evropských zemí civilizační kolaps nehrozí, tam už je to jisté – Francie, Švédsko, Belgie, Británie, patrně Holandsko, možná i Německo, které ročně tajně importuje 60 000 krimigrantů letecky přímo z Afriky – viz. https://www.hoppner.cz/nemecko-30-zadatelu-o-azyl-prileta-letadlem-nyni-se-prosetruje-kdo-jim-to-plati/ )
  http://svobodnenoviny.eu/vedeli-jste-ze-hlavnim-architektem-bruselske-eu-je-nacista-hallstein/
  https://ulozto.cz/!AB1Ag6ack0mU/nacisticke-koreny-bruselske-eu-pdf

  OdpovědětSmazat
 17. Zde bylo smazano 10 prispevku na podporu premiera Babise !
  CENZORI jsou RETARDI , jejich snahy jsou marne !

  Slava statnikum vsem, kteri maji legitimitu a vetsinu hlasu - STATNICI - Babis, Zeman , Trump , Orban - nebot rikali Rimane, ze vule lidu je vule Bozi !

  Cenzori nic vam nepomuze - jste hmyz !
  nasal nick honolulu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NICKU chválíš nacionalistu ale všem vyhlašuje války ,kdo není po vůli !

   Smazat
 18. Tak jsem s hrŮzou se díval na ČÉTÉ a hororovou produkci ódees před kamerami o stavu českého rozpočtu v květnu 2019. Ano, ti co rozkradli stát a okradli občany o biliony Kč mají nyní starosti z toho, že by kapitalisté měli platit daně, že by se i z hazardu měly platit dasně, že důchodci dostávají moc velké důchody a zaměstnanci platy a že jim jako partajníkům a věrným sluhům diktatury kapitálu pak nic solidnějšího do koryt nekápne. Zaplakal jsem nad osudy těch stankňourů i fialů, i vyuzených dam! Ale oni mají orginální řešení pro kacíře Babiše : jeho upálení. Jo zloději, ti když je potřeba, tak je jich plné ČÉTÉ, které se stávají hlásnou troubou. Kdo že to udělal schodky v rozpočtu sekeru za více jak 2 biliony Kč? Nebyla to náhodou ODS, TOP 09 a spol? Tehdy u toho ANO nebylo!!! A že současně tito sedmilháři v ČÉTÉ JSOU SOUČASNĚ I KONFIDENTY DIKTATURY KAPITÁLU A UDAVAČI V BRUSELU, NENÍ VŮBEC NÁHODNÉ!!! JE TO JEJICH CHLEBA. JEDNI CHODILI UDÁVAT DO ŘÍMA A DO KOSNICE, DNES JEJICH KOPIE DO BRUSELU.

  OdpovědětSmazat
 19. Právě probíhá masáž posluchačů na rozhlasových vlnách. Výběr dotazovaných byl proveden možná i připraven dokonale. Babiš je už dopředu odsouzen na základu sice předběžného materiálu, ale veskze pravdiveho. (Bodejď by ne, když ho asi psali sami diskutující, to je jen můj názor). Právě zvou na zítřejší manifestaci, připomína se Slovensko, kde díky náměstí padla vláda. Je to prosté, tak se plní lepší zítřky. Kéž to skončí novými volbami a ne Majdanem, tentokrát půjdu volit a hodím to pro ANO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na náměstích padla vláda Slovenska? Já vlastně nevím dodnes proč, jen vím to, že ti, co zosnovali vraždu Kuciaka a jeho dívky na Slovensku se z pozadí vládnoucí diktatura kapitálu smějí, jak se zbavili Ficovy snahy o sociální stát a humanitu. To je vše, čeho bylo dosaženo a u nás jsou zdroje i cíle stejné. Kapitál se nemůže ani v České republice nechat okrádat tím, že by platil daně, že by nebyl zločinný, že by netoužil po válkách a masaakrech lidí - a proto stvořil Miliony úchylek a vyslal za korupné, chlast a drogy na náměstí. Však i u nás se bude "kuciakovat", aby to pak mohl kapitál a Miliony úchylek svést na Babiše. Taková už je praxe a protože k tomu má nejen potřebné hrdlořezy a peníze, ale i v područí sloupy republiky, bude konat s radostí a beztrestně!

   Smazat
  2. Na Slovensku skopli premiéra kvůli vraždě novináře, aby se nakonec ukázalo, že s případem nemá nic společného, ale že ho mají na svědomí gauneři. Ti se nezastaví před ničím ani u nás. Babiše nemusím, ale doufám, že se to ustojí.

   Smazat
 20. Bakala Boys nezklamali, na Václaváku probíhá session. Boys vždy připraveni, přímý přenos právě na Seznamu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo neskáče, není Bakala Boys, hop, hop, hop! Pan Babiš by mezi ně měl hodit hrst zlaťáků, to by byla mela :)

   Smazat
  2. Ty zlaťáky tam neustále hází Bakala. Vždyť jen za byty horníků OKD, které dostal díky dvojici šíbrů Sobotka Kalousek zcela zdarma, inkasuje na nájemném měsíčně 250 milionů korun.

   Smazat
  3. Napsalo to tu mnoho předřečníků, ale už mne z "demokratů", co protestují týden po volbách, přechází trpělivost. Jen svou stupiditou vytváří Andrejkovi nové a nové voliče !!!

   Smazat
  4. Nevíte jak dnes dopadlo těch Milion spermií pro Prahu?

   Smazat
  5. Ján Kuciak se snoubenkou byli popraveni slovenskými majiteli klíčů pro výstrahu! Kdyby se u Kuciaka náhodou ten den
   sešla skautská skupina, postříleli by je všechny. Všimněte si dosavadních ,,výsledků vyšetřování". Jediným výsledkem je změna Ficovy pozice. DEMOKRATICKY???

   Smazat
 21. Jsem volič SPD,pokud si lepšoludé vybečí předčasné volby budu volit Babiše. V jednotě je síla.
  Na Václavák bych neposlal LM a komunistickou policii, ale Španělskou policii. To by byl teprve masakr hlava nehlava, ženy,děti i staré, jak KATALÁNCE.

  OdpovědětSmazat
 22. Že se neboji tam chodit ,to je pro islamisty jak ulité !

  OdpovědětSmazat
 23. Podle Seznamu cz. "prý "světový tisk referuje o boji za demokracii na Venzelplacu. Tedy "světový", to je tisk oligarchů a jejich poskoků. A kdy bojovala diktatura kapitálu za demokracii? To je totálně zmatené. Václavák je exhibicionismus mentálně neukojených, kteří mají kapitálem vybrakované kapsy a mozky, kapitálem, který by chtěl po těch, co pracují více alkoholu, drog a dotací pro ty co "pracují" na rozvratu státu na Václaváku. Jde o zápas, zda miliony normálních ustojí vřískot Milionů úchylek a nebo podlehnou zločinnému kapitálu, který to vše organizuje - a platí zase z peněz, které byly ukradeny pracujícím!!!

  OdpovědětSmazat
 24. Lidé sice nemají důvod demonstrovat proti vládě ČR, ale diktatura kapitálu ano. A tak koná a i když jako diktatura upírá právo a demokracii druhým, tak si ji osobuje pro sebe. Je logické, že si pro rozvracení státu najme Miliony výchýlených, ti s rozumem přece diktatuře kapitálu na špek neskočí. A tak Václavák bojuje za ještě zločinnější diktaturu kapitálu, za ještě hlubší poddanost neonacistickému Bruselu a sudetoněmeckému lansmanšaftu. A Václavák sklízí potlesk všech bakalů, kožených, ritigů, pitrů. Zločin je v Česku na vítězném pochodu díky 1 % "uvědomělých" podporovatelů diktatury kapitálu.

  OdpovědětSmazat
 25. Děs a hrůza obchází historicky největší zloděje u nás, kteří rozkradli majetek za 7,5 bilionů a nadělali dluhy za 2,5 bilionů Kč, proto, že Babišova vláda má v květnu schodek 50 miliard ve státním rozpočtu. Hrůza a děs u těch, co dělali schodky až 400 miliard ročně!!! U těch, co vydírají vládu, aby stále doplňovala to, co oni ukradnou. A nyní, kdo je opovědnbý, Zloději, nebo Babiš? A EU nám sice nedluží 50 miliard, ale jen 17 a i ty by snížily dluh. Ale počkejme do konce roku, třeba se podaří donutit kapitál (přes obstrukce ODS, TOP 09 a Piráty) platit také daně, jako pracující občané a pak nemusí mít zloději strach, že nebude rozpočet, jako vždy za Babiše vyrovnaný. Kéž by už jednou zasáhl deus ex machina a svázal aspoň na čas zlodějům ruce a ucpal prolhané huby!!!

  OdpovědětSmazat
 26. Svět má o nás starost, protože když nás "okrádá" Babiš, a navíc se daní v ČR, tak na "svět" nezbývá a není co danit v daňových rájích.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.