Reklama

pondělí 24. června 2019

NATO možnost války s Ruskem je nízká a proto to chce více vojáků USA!

-kou-
24. 6. 2019 NATO DefenseCollidgePrvníZprávy 
Vojenský konflikt mezi Ruskem a Severoatlantickou aliancí je podle zprávy Akademie obrany NATO nepravděpodobný, ale stále je možný.


Uvedl to dokument „Proč záleží na pobaltských státech. Chránit severovýchodní hranice NATO". Dokument je klasickou ukázkou „natoidního“ myšlení, které si nejdříve vymyslí hrozbu, následně nutnost na ni reagovat, a když na hrozbu NATO odpoví ruská strana, označit to za důkaz „agresivity Moskvy“. Na kterou je třeba, samozřejmě, odpovědět.

Dokument poznamenal, že do pobaltských států musí být posláno ještě více amerických vojáků, protože podle autora zprávy by pobaltské republiky mohly být „způsobem, jak Moskva zničí evropskou bezpečnostní architekturu“.

„Za posledních deset let prokázala Ruská federace svůj záměr podkopat architekturu evropské bezpečnosti. Riziko vojenského konfliktu mezi NATO a Ruskem je nízké, ale nelze ho považovat za pravděpodobnost. Aby se snížily rizika, musí být odstrašující potenciál aliance v pobaltských republikách posílen vysláním amerických vojsk do baltských zemí." Rozmístění armády by mělo doplnit stávající dohodu o pokračující přítomnosti,“ uvedl autor dokumentu.

Rusko obvinilo NATO z obelhání celého světa!

Nedávno Kongres USA nabídl členským státům NATO z východní Evropy, které nadále používají sovětské zbraně, půjčky na nákup amerického vybavení. Podle zákonodárců jsou spojenci v alianci nuceni nakupovat díly z Ruska, a proto jsou závislí na Moskvě.

Západní politici, včetně nejvyšších představitelů NATO, neustále mluví o „ruské hrozbě“. Moskva zároveň opakovaně zdůrazňovala, že Rusko nikdy nikoho nenapadne. Podle ministra zahraničních věcí Sergeje Lavrova je aliance dobře informována o absenci takových plánů Moskvy, ale jednoduše využívá příležitosti k umístění více techniky a praporů v blízkosti ruských hranic.


- - -

32 komentářů :

 1. Na zbrojení se vydává obrovské množství peněz. Situace analogická s tou, která byla v Evropě těsně pře vypuknutím první světové války. Pak stačí už jenom najít příčinu k zahájení třetí světové války jako například sestřelení amerického drona a může se začít. Kapitalismus je pořád stejný. Války, války.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mluvíte o aktuálním kapitalismu v Rusku? Tam totiž momentálně panuje ten nejdivočejší kapitalismus - se superbohatými oligarchy, s 40% obyvatelstva, které jsou postižené exekucemi. Rovněž je tam chuť na nějaké to vojenské dobrodružství, aby se zapomnělo na tu bídu 90% obyvatel z chudých vrstev.

   Smazat
  2. Po zrušení Varšavské smlouvy se nadobro odkryl agresivní válečnický charakter paktu NATO a imperialistických USA, stačí vzpomenout na Jugoslávii, Irák, Afganistán, Libyi a Sýrii ! Dnes tito váleční zločinci (alespoň podle rozhodnutí Norimberského tribunálu) plánují přepadení Iránu !! Potom zase vystoupí pan Zeman s tím, že naši žoldáci v Teheránu bojují za Prahu !! Pane Babiši, co naše republika dělá v tomto zločineckém paktu ???

   Smazat
  3. Slava a cest ruske armade namornictvu letecvu a raketovym vojskum za udrzeni miru na svetovem meritku ...

   Smazat
  4. Sláva a čest ruské armádě za udržení míru na světovém měřítku kromě: Afganistanu, Sýrie, Libye, Doněcka, Luganska, Čečny. Až Rusové našetří nějaké ruble, budou moct toto "Udržování míru" rozšířit. Sláva ruským raketám.

   Smazat
  5. 7.11 pro tebe. Takže v Rusku už to vypadá jako v Havlistánu ???? Tak to mi jich je líto. Oni se z toho dostanou , ale kolonie Dokradestán díky západním diktátorům , parazitům a vrahům ne !

   Smazat
  6. Tak už za utočte na Rusi, blbečkové ať to má Země za sebou !!! jste jen fašističtí debilové !

   Smazat
  7. 9:21 Však jsou na svym! Píšeš o odvěkém území Ruského Impéria, tak se prober! Jo ták, ty furt hájíš zájmy židomasonů z Londonsýdy, který už od dob Palmerstona cancajli že prej Afgán patří jim! Leda kulový! Však afghánskej emír sám požádal jeho Imperátorské Veličenstvo Mikuláše I. o pomoc právě proti těm novokartágiňskejm šmejdům, co se mu tam drali z Pandžábu!

   Smazat
  8. Pokud by nebylo Rusko dostatečně silné, dávno by byla další válka proti Rusku a odskákala by to jako vždy Evropa. Z toho důvodu děkuji Putinovi za udržování míru v EU i na světě.

   Smazat
 2. tak historicky byla naše armada vždycky dobrovolně se vzdavajici ato od dob bratra žižky jo takhle strašit po obědě to byli vždycki machři a protože je nuda ve městě tak straši rusem jak se přibližuje milovymi kroky k naši hranici zatimco amik s němcem je už u nas jako doma daloby se parafrazovat ted už mame co jsme chtěli do rachoty z vesela a je uplně jedno kdo je prozatimni vladce když každy dalši si netroufne byt jinym natož vlastencem

  OdpovědětSmazat
 3. Fakta jsou taková že jim Rusko vychází vstříc a usa to odmítá. Stejně jim nepomůže další vojsko na hranicích Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vy byste neodmítl ultimáta vrahů svých dětí?

   Smazat
  2. Jak to myslíš?

   Smazat
 4. Proč by si měl stokrát ekonomicky, kulturně, rozvinutější Západ než Rusko ničit válkou svoje uzemí, Rusko, ta zaostalá země válkou nic netratí, pouze získá.Rusko oplotit, ať se tam vyžerou navzájem ,jak za stalinkých hladomoru v třicátých letech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať žije slepičí rozum pěstovaný v neziskovkách pro pochopení a opovržení budoucím generacím

   Smazat
  2. Ty toho moc v té makovici nemáš, co? Četl jsi někdy něco (umíš číst?) o tom hladomoru na Ukrajině?

   Smazat
  3. Hladomor na ukrajině. Ne že nebyl ale bylo to tak, že kdo chce moc, nemá nakonec nic.
   Na ukrajině nikdy žádná neúroda nebyla. Postihlo to
   ale Rusko. O tom, že je nutné se o obilí podělit, je
   jasné. Pokud se ale, jako křeček, ukryje, tak nakonec
   se to vyvlastní a mnohdy dobře skryté zásoby shnijí.
   Jinak oblíbená bajka prozápadních trollů.

   Smazat
  4. 9:49 Proč ty blbe dáváš svou omezenost ještě veřejně
   najevo.
   V r. 47, nebýt sssr, tak by mohl chcípnout i tvůj prapředek. A o jeho blbého potomka by bylo míň.

   Smazat
  5. ta jeden hladomore, přečti jsi o tom jaký byl hladomor v té tvé emerike. blbe !!!

   Smazat
  6. Krása,5 proruských IVANU zabučelo, nic konkrétního, pouze nadávky a lež, jak jinak u ruských hlupáku co.Ale na zlatého osla v 13:13 nikdo nemá.

   Smazat
  7. No a čo ma z tím Podkarpatska Rus, dnešné Ukrajinské Zakarpatsko?? to bolo do roku 1944 mimo ZSSR, a dnešnej Ukrajiny. A Hladomor sa území Zakarpatska, Bukoviny, Budžaku, Volyne, a Haliče vôbec nedotkol. No a čo stím hladomorom na území Ukrajinské sovietské socialistické republiky do roku 1939. ???

   Písaním zasranou ktorí si myslia, že dnešné Rusko neprežije, ak mu dajú sankcie. Ale zabúdajú na jednu vec Kuba ma sankcie už od 1959, no a Rusko, ktoré je veľké, ako celá Južná Amerika dokopy môže jestvovať ďalej, tak ako celí Východní Blok Socialistických štátov do roku 1989.

   Smazat
  8. 17:55 Taky to byl všude "blahobyt" co Kuba, potraviny na příděl. A co tady jsi koupil před 89 rokem? Co bylo v obchodech ty chytráku mimo základních potravin NIC NIC.

   Smazat
  9. 18:04
   Keď nemáš peniaze, tak si tiež nič nekúpiš, u nás už sú skupiny, ktoré si berú zadarmo z hypermarketu, a veď toho je tam hojne, tak prečo si to nezobrať zadara, keď nemáš peniaze.

   18:04 pred rokom 1989 si mal istotu práce, a aj istého zárobku. Vtedy boli tovary kontabilné z celím Socialistickým svetom, a aj z Kubou.
   Od roku 1992 rozpadom ZSSR, ostala Kuba osamotená, lebo socialistické štáty sa vzdávali socializmu, a prechádzali do fázy ranného kapitalizmu. Ľudovo povedané v Čechách sa vrátili pred rok 1948. 45 rokov budovania socializmu proste Havel vymazal, zo života bežních Česko-Slovenských občanou, ktorí ťažko niesli prechod od socializmu, ku kapitalizmu. Dnes uplynulo už 30 rokov, budovania Kapitalizmu Naša Krajna sa stala iba montážnou dieľňou, a potravinovo nesebestačná. Kde za Socializmu produktovita poľnohospodárstva bola taká že sme boli sebestační, a ľudia ostávali vo svojých domovoch, nemuseli vycestovať za prácov, lebo im po roku 1991 zrušili JZD, alebo im zatvorili podnik rovno pred nosom.
   Potom, my to pripadá že nejaký zasraní 19 roční, tu hovorí, že za socializmu sa mal zle, až po roku 1991 sa mu začalo dariť.
   Dnes už ani Mestá nestačia z parkoviskamy, a automobilmy, kedže mestá do roku 1991 boli plánované na socialistickú spotrebu. 30 rokou budovania kapitalizmu, v mestách kolabuje doprava, a vodiči, nemajú kde zaparkovať auto. No bodaj aj nie, keď za prácou dochádza 100 až 150 km z bydliska.

   Smazat
  10. 9:43 a 16:22
   Ukázka nemyslícího xenofoba, kterého by ti agresivnější sluníčkáři rozhořčeně ukamenovali, kdyby teda nebyl jedním z nich. :) Taková drobná vada. :)

   Smazat
  11. Jsi 9:43 dokonalý duševní invalida. Chudší stát si válku nejen nemůže dovolit, válku může těžko vyhrát a tím cokoli získat, může pouze ztratit původní míru nezávislosti. Své osobní mindráky si léčíte ztotožněním se silnějším, když všechny ty jeho potenciální konkurenty všemožně haníte. Jste vskutku charakter a silná osobnost, že?

   Smazat
 5. Když "prý" ve světě kupují zbraně od Ruska, stávají se závislí na Rusku. Proto tomu chce USA zabránit a tak vnucují světu svůj zbrojní systém, aby jej zbavily závislosti.

  Logicky si však nezaujatý člověk řekne, Jestliže poslechnu USA, pak budu závislý na USA. Vždy budu závislý na někom, dokud si zbraně nevyrábím sám!

  Takže: Úvahy USA jsou jen pohádka pro malé děti a nebo jiných lidí, rozumově na stejné úrpvni s těmi dětmi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:28 Vždy lepší závislí na bohatých USA, než na žebrácích z Ruska.

   Smazat
  2. Slovenský zbrojní priemysel zlikvidoval Čech menom Havel, ktorí chcel prehĺbiť závislosť Slovenska, a následne zlikvidovať Slovenskú zbrojnú výrobu, aby Slovensko, nebolo obranyschopné, a nedokázalo sa v kritických situáciach brániť. Ale aby bolo závislé na Západných imperiálnych snahách zarobiť na úkor Slovenska. Nákupom US zbraní.

   Smazat
  3. 16:24
   Jak může být někdo závislý na žebrákovi, ty vypatlaná bramboro?

   Smazat
  4. 16:24 a nejlepší je být závislý na všech milosrdných, když jsem natolik nevzdělaný, že neumím napsat tu jedinou větu bez hrubé chyby. Nemluvě o nesmyslnosti jejího obsahu. Čím chudší partner, tím méně si může vyskakovat, tím víc je nucen být vstřícný, troubo.

   Smazat
 6. Anglosasíci přepadávají nečekaně. A až to nastane, tak se to
  stejně nedovíme.

  OdpovědětSmazat
 7. Zdá se mi, že slovo MÍR zmizelo z naší planety, pomalu ani nebudeme znát jeho obsah.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.