Reklama

středa 12. června 2019

NATO věří, že zabíjení Srbů a zničení Srbska bylo legitimní a nezbytné!


Jens Stoltenberg generální tajemník NATO a zločinec Ramuš Hardinaj
- dnešní ministerský předseda "Republiky Kosova"
-rp-
12. 6. 2019 InfotrmerRs a PrvníZprávy
Historie ukázala, že bombardování Jugoslávie v roce 1999 bylo nezbytné a legitimní, protože zastavilo násilí a uprchlíci se mohli vrátit domů, zatímco KFOR pomohl vytvořit bezpečné a prostředí v Kosovu pro všechny, včetně srbských komunit, tvrdí Stoltenberg.


„Vím, že NATO stále způsobuje spory v Srbsku. Pro mnohé jsou stále špatné vzpomínky na leteckou kampaň v roce 1999. Je to ještě těžší pro ty, kteří ztratili své blízké. Každý ztracený nevinný život je tragédií. A je nám to velmi líto,“ řekl Jens Stoltenberg, generální tajemník NATO v rozhovoru pro Politiko.

Opakoval to, co řekl během návštěvy Srbska loni v říjnu, kdy řekl, "tato kampaň nikdy nebyla namířena proti srbskému lidu."

„Naopak. Cílem bylo chránit civilisty v širším regionu zastavením akcí Miloševičova režimu, který mezinárodní společenství odsoudilo. Nikdy nesmíme zapomenout na minulost, ale musíme se z ní poučit a nechat to za sebou,“ zdůraznil Stoltenberg.

Dodal, že to je to, co NATO a Srbsko dělají prostřednictvím partnerství, které je užitečné pro NATO, Srbsko a širší region.

NATO chce zvýšit "vzdělanost" v Srbsku, ale jde o vymývání mozků

Stoltenberg zdůraznil, že NATO oceňuje partnerství, které se rozvíjí se Srbskem, a doufá v lepší budoucnost.

„Plně respektujeme politiku neutrality Srbska. Jak vidíme Rakousko, Švédsko a Finsko, neutralita a partnerství s NATO se vzájemně nevylučují. Naše partnerství je dobré pro Srbsko, dobré pro západní Balkán a dobré pro NATO,“ řekl Jens Stoltenberg.

Bombardování Jugoslávie považuji za chybu a akt mocenské arogance

Srbové nezapomínají:
"Co NATO zničilo svou agresí:
25.000 budov, 470 km silnic, 595 km elektrických rozvodů, 
44 mostů, 14 letišť,
 19 nemocnic, 176 kulturních pamětihodností, 69 škol, 18 školek a jeslí
 

Generální tajemník Severoatlantické aliance poznamenal, že v posledních letech čelíme nejnepředvídatelnější bezpečnostní situaci ve světě, ale že NATO je pozitivní silou při vytváření udržitelného mezinárodního pořádku.

Mluví o svobodě a okupují státy, podporují demokracii a páchají agresi, nabízejí ekonomickou prosperitu a vynucují vykořisťování. Dnes si to musíme uvědomovat, když se NATO prostřednictvím různých fondů a jinými způsoby snaží zahájit propagandistickou kampaň v Srbské republice. Západní síly zároveň jednají přímo a nepřímo například investováním do vzdělávacího systému Republiky srbské na údajný rozvoj „kritického myšlení“. Dejte si pozor na dary NATO, i když na první pohled vypadají lákavě, píše se na srbském webu Pečat.

53 komentářů :

 1. Hmm, pane Stoltenbergu, někteří si zase totéž myslí o mnohých německých činech a činnostech z let 1933 až 1945. To je právně řešeno tak, že kdo to řekne, jde bručet.

  Srbové si na daný způsob také jednou dají zákon o trestnosti popírání zločinnosti bombardování Jugoslávie zločinci z NATO i o trestnosti popírání protiprávnosti uloupení Srbského Kosova ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo tu hajlovací svoloč samozřejmě k Srbům nepřirovnává. Žádný Srb by si takovou dehonestaci nezasloužil.

   Smazat
  2. Pro anonymního pomatence 17:03
   1)Srbové žádnou genocidu muslimů napáchali.
   Byla páchána na nich.
   2)Germáni proti bolševismu za "Evropu" tak jak ji
   znáš nebo by si chtěl(růžová,zfetovaná,neschopná se
   rozmnožit,ubránit,stará,pokrytecká a plná deviantů)
   nebojovali. Ti umí dělat pořádky jen bezbranným
   civilům a podporovat třeba "neviné" ss divize
   handžar, skanderbeg atd.
   Za patolízalské projevy vůči okupantům nového
   volkswagena nedostaneš. co eurooptimista to
   zbabělěc kolaborant a fanda grosdojčlandu.
   Je to jednoznačně pochopeno? máš germány lísavě
   rád?
   :) himlhergot

   Smazat
  3. To anonymní 17,0"Němci bojovali proti bolševickému zlu" takovou zhovadilost vypustit z huby to je silný kafe.Těch 220 tisíc našich obětí nacistické okupace vám nic neříká?!Jak by mohlo telátku z vymytou hlavou.Bože, cos to udělal,žes dal duši do vola!!!

   Smazat
  4. "těch 220 tisíc našich obětí nacistické okupace"
   90% z těchto obětí byli vesměs německy hovořící Židé. Ti kteří přežili byli okradeni a někteří z nich politicky angažovaní (Slánský, Clementis...) byli popraveni českými bolševiky.

   Smazat
  5. Stoltenberg, generální tajemník NATO - je to jen prase !

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Když někoho vyhodíte z návštěvy vašeho domu za nevhodné chování, také nevypisujete, že byl blb a grobián a proto musel jít.

   Smazat
  8. 12:15 nevím jak vy, ale já si rád utvářím názor podle co nejširšího pohledu. Zdá se mi zajímavým i to, nakolik zasahuje admin do diskuze, zdá se mi zajímavým, kolik a jakých bylo na vymazaný komentář reakcí. Pokud jste ten typ, který dává přednost tomu, aby mu kdosi urovnával cestičku k poznání, nebo dokonce zužoval pohled na svět, prosím, je to vaše volba. Moje ne. JiH

   Smazat
  9. Pane JiHu, tady jsou mazány výpotky individuí, které vás mohou obohatit pouze nadávkami, propagací fašismu, zmatenostmi a drzými provokacemi. Chcete-li se tímto obhacovat, prosím, proti gustu žádný dišputát, navštěvujte HovinkyCz.

   Leo

   Smazat
  10. Leo 18:50, škoda, že jste nepozorný. Nenamítal jsem nikdy nic proti mazání příspěvků, ale tvrdošíjně odmítám praxi mazání bez toho, že je zanechána příslušná hláška. To za prvé. Podstatnější ovšem je, že dožaduji toho, abych věděl, v jakém podílu je zdroj informací, který soustavně navštěvuji, korigován. Připadá Vám to zvláštní? JiH

   Smazat
 2. Myslím, že Srbové tím, že umožnili vzdělávání v oblasti kritického myšlení, udělali velmi dobře. Investice do podobných vzdělávacích aktivit u naší mládeže ihned ze začátku 90.let nese svoje ohromné úspěchy již dnes, kdy drtivá většina z nich se staví jednoznačně za svobodný, demokratický a multikulturní svět. Je nutno, aby take Srbové pochopili, že se vše dělá pro jejich dobro, a že nacionalismus nemá na Balkáně místo. V sousedních zemích se usídlil Islám. Velké náboženství, které je nanejvýše potřebné rozvíjet. Je nutno přijmout, a to s velikou pokorou, jiné národy a etnika, a umožnit jim, aby se mohli v Srbsku udomácnit bez obav, že by byli jakkoliv ohroženi a omezováni. Taktéž je nutno pochopit, že NATO je ohromným přínosem, který znamená pro pometne velmi primitivní národ Srbů spásu. Nevím, zda Srbové již zaplatili alespoň nějakou částku za službu z roku 1999. Pokud ne, bylo by vhodné, aby k tomuto aktu přistoupili co nejdříve a začali splácet svůj dluh, který za dvacet let narostl na hodnotu cca $120 mld.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Černý humor? Nebo už čistý fašismus? Spíš bych řekl, že jde o nacistickou provokaci.

   Smazat
  2. Nacismus jednoznačně, ani bych se nedivil kdyby autorem byl někdo z českých anebo brněnských hnědých celebrit, možná i zabalených v černých kutnách.
   Morave

   Smazat
  3. My staří už nějak dožijeme,...ale vy mladí si to vyžerete až do dna !!!!!!,pak si můžete říkat,že za to mohou vaši otcové a mámy,samozřejmě né všichni?,vyjímky jsou rodiče těch vředů VŘEDŮ !!!!!!

   Smazat
 3. Pro 17:03 a 16:58...myslím ale, že jde o stejné hovado. Na to se dá odpovědět jen že jsi jen obyčejný odporný hajzl. Snad tě ten nahoře potrestá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě se jedná o hövädö podobného typu jako Stoltenberg, před ním Rasmussen nebo třeba náš podvlíkačkový jenerál Pavel a další, kteří jsou takoví šmejdi, že s vědomím, že jejich lži nemají šanci obstát, budou je o to víc omílat a s vědomím své beztrestnosti neustále žvanit, ani si nelze představit, že by žvejkali něco jiného, to by se těžko tihle kašpaři dostali na tyhle posty. Hlavně nereagujte na toho Anonymního pablba a nekrmte trolla.

   Smazat
 4. Anonym 16.58
  Nech se vyšetřit pomatenče.

  OdpovědětSmazat
 5. Kastelán a Ondroušek, nepřekvapuje mě vaše krvelačné smýšlení, zde jste všichni, až na výjimky, dost poznačeni bolševickou érou. Leč já a drtivá většina svobodného světa máme pravdu, a vy s tím nic nezmůžete. Dobře to víte, proto skřípete zuby a vypouštíte nenávistné komentáře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Především můžeš. Dále máš zvrhlé uvažování.A sloužíš Satanovi.

   Smazat
  2. "Drtvivá většina svobodného světa" kdo to je?
   dřív Osa Berlín Řím Tokyo? dnes Berlín Brusel .....(doplň třetího možná nějaké hl. město muslimské země?). věkem jsem mimo poznačení bolševickou érou. anonym 17:26 neomylný pangermánský patolízal:)

   Smazat
 6. ale no, načo vyšetriť, diagnoza je zjavná

  OdpovědětSmazat
 7. Tak už ne jenom humanitární bombardování, newspeak byl obohacen o leteckou kampaň. Orwell by jenom čuměl jak elegantně se dá nazvat zločinné bombardovaní Srbska.

  OdpovědětSmazat
 8. Zločinci se preventivně obhajují! Nikdo jim už válečné zločiny neodpáře!

  OdpovědětSmazat
 9. Divím se, že mu tenkrát, jak měl "přednášku" v tom samém duchu na srbské univerzitě, někdo nedal pěkných pár facek. I když oni se tihle Rambové z NATO bez tlupy goril asi ani neu..erou.

  OdpovědětSmazat
 10. Jiří Jírovec12. června 2019 17:54

  Stoltenberg může beztrestně prohlásit cokoli, protože neexistují soudy pro válečné zločince.

  Rozvrat Jugoslávie byl v zájmu Západu. Byl podmíněn historicky (Slovinsko a Chorvatsko byly profašistické státy), ekonomicky (bohatší republiky se nechtěly dělit s těmi chudými) i nábožensky. Vzhledem k tomu, že jednotlivé republiky nebyly etnicky homogenní, bylo nutné vytvořit zdání, že se Srby se nedá žít pod jednou střechou - a začalo etnické čistění.

  Kosovo dalo Západu možnost Srby dorazit. Konflikt byl v režii Kosovské osvobozenecké armády, která napadal srbské policejní stanice (Kosovo nebylo federativní republikou, ale autonomní oblast Srbské republiky, podobně jako Vojvodina) a reakci vlády vydávala za velkosrbské ambice Miloševiče.

  Výrok Havla, že bombardování může mít i humanitární charakter je odporně slouhovský, tedy takový, jaký se dal od tohoto člověka čekat.

  Kosovo je spojeno s trikem, který sehrála Albrightová s dohodou v Rambouillet. Byla sepsána tak, aby ji Miloševič nemohl podepsat. Mimo, jiné šlo o trvalý přístup NATO k vojenským instalacím v Srbsku a právo NATO upravovat je pomocí zahraničních společností a dělníků. To vše mimo jurisdikci Srbska. Podepsat ji nechtěli ani představitelé Kosova, protože jim nezaručovala nezávislost. Nakonec podepsali, protože byli ujištěni, že tím postaví Srby do role rozvracečů.

  O uprchlících z Kosova si vylhal svoje Solana. Bombardování se týkalo srbské infrastruktury, nikoli srbských akcí v Kosovu.

  Když už trapnost bombardování Srbska dosáhla vrcholu, byla Srbsku nabídnuta dohoda, kterou mohli podepsat. Žádné ponižující Rambouillet.

  Není od věci připomenout korespondenci Blaira s Gaddafim. Bylo to "jeden o koze, druhý o voze." Milý příteli, psal G, přijeď, abys viděl, jak tady řádí opozice, a B odpověděl, že s ní má jednat. G na to: přijeď se přesvědčit na vlastní oči, že to není možné a B, že je třeba jednat.

  Humanista Jan Čulík z BL tehdy vyslovil názor, že bombardování TV v Bělehradě bylo OK, protože vysílala srbskou propagandu. To znamená, že stačí, aby takový rozsudek byl vynesen a poslušný voják stiskne gombík. Ona TV vysílala i britskou propagandu, ale Britové včas odešli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napsano zasvěceně. Dobrá rána do zubů tomu ulhanému kreténovi 17:26 resp.16:58.

   Smazat
  2. Vážený pane Dvořáku,

   domnívám se, že by jistě nebylo tak technicky obtížné a finančně náročné, změnit nezabezpečený portál NR na zabezpečený...
   Diskuze je zde stejně moderována, provokatéři a různí pošahanci, včetně těch , kteří sem přicházejí na šichtu, mazáni.
   Což, jak vidím dnes, nestačí, neboť zítra se tady objeví zase...
   Diskuze je přece nejen o výměně názorů,
   ale i o sdílení informací od těch zasvěcených, dnes např. komentář pana Jírovce - bravo !
   Jistě víte,
   že zabezpečené stránky evidují IP i anonymních komentátorů a není pak nic jednoduššího, než různé blby zablokovat, ať už se schovávají pod různými přezdívkami...
   (Na nenáviděném Aeronetu zavedeno a doporučuji,někdy
   si přečíst diskuzi pod články. Nesrovnatelně jiná úroveň příspěvků čtenářů.)
   Tolik má poznámka k diskuzi.

   # wolf

   Smazat
  3. Nechápu, jak můžete stranit někomu, kdo dokázal vyvraždit celá města a vesnice? To je přece genocida! Vždyť i dnes jsou Srbové postrachem celé Evropy a právě proto se Evropa snaží tamní situaci konsolidovat. Nejlepší by bylo, kdyby se tato oblast dostala pod správu Albánie. Anebo alespoň kosovské vlády, která je demokratická a natolik důvěryhodná, že na území Kosova byla Američany postavena obří základna. To znamená, že maličké Kosovo zaznamenalo mnohem lepší progres za podstatně kratší dobu, jelikož hloupé Česko nedokázalo za celou dobu dostat na své území alespoň radar.

   Smazat
  4. wolfe 20:08, že vy tomu ale rozumíte! Sledovat IP adresy je snadno možné i bez https a kohokoli blokovat je v principu nekorektní, když nakonec existuje možnost přistupovat z různých IP. Za daleko důležitější považuji, aby každý případ vymazání byl označen příslušnou hláškou, což lze zajistit i v případech, že k mazání dochází automaticky.

   Smazat
  5. 7:47 PROČ to sem píšete? Co od svého sdělení očekáváte?

   Smazat
  6. 12:27

   nelíbí se mi, když někdo otevřeně straní vrahům a válečným zločincům. Myslím, že taková podpora by měla být trestná, něco jako podpora nacismu a holokaustu. Já osobně považuju za chybu, že se nebombardovalo více a důkladněji, protože Srbové se evidentně nepoučili a nadále představují bezpečnostní riziko.

   Smazat
  7. 7:47 je provokuje. Ví, že tu, mezi zasvěcenými, sklidí jen potupný výsměch a opovržení. Manipulující cynický lhář, Gobbelsův učeň, NATOidní čípek, vlastizrádce, rozesírač společnosti. Zdánlivě ho kryje anonymita. Pozor, pouze zdánlivě. O té vodě, která se vaší, jistě víte ...

   Smazat
 11. Stoltenbergu, až sem vidím, jak se ti práší od huby !!!

  OdpovědětSmazat
 12. NATO - 70. výročí nejvražednější - a zákonné - organizace na naší planetě
  http://www.zvedavec.org/komentare/2019/04/7877-nato-70-vyroci-nejvrazednejsi-a-zakonne-organizace-na-nasi-planete.htm
  http://pravdive.eu/news/112570/recky-dustojnik-ktery-se-odmitl-ucastnit-agrese-nato
  Marinos Ritsoudis, který se v roce 1999 odmítl účastnit bombardování Srbska organizací NATO, o osmnáct let později řekl, že je na tuto chvíli hrdý.

  OdpovědětSmazat
 13. To je prase ten Stoltenberg, že mu není hanba takto lhát

  OdpovědětSmazat
 14. Generální tajemník Severoatlantické aliance Stoltenberg
  je sprostý hajzl.

  OdpovědětSmazat
 15. NEJEN Stoltenberg !

  K tehdejším zločinům NATO se docela nedávno vyjádřil
  i německý ministr zahraničí, Heiko Maas.
  Prohlásil,
  že stejně jako v době "zásahu" ,tak i dnes považuje tehdejší
  akci za oprávněnou a nezbytnou k zajištění míru a bezpečí před genocidou muslimské menšiny...
  Vůbec nepochybuji o tom,
  že stejný názor má i česká generalita, uhnízděná v americké zadnici.

  OdpovědětSmazat
 16. Ten může lhát neustále nýmand hloupý doufám že Srbové neskočí na jejich sliby.

  OdpovědětSmazat
 17. Kosovo je Srbsko !
  Američané pičky.
  Krym vám nevyšel.

  OdpovědětSmazat
 18. letecká kampaň v roce 1999

  nehoráznost formátu nato a usa

  OdpovědětSmazat
 19. I na této diskusi je vidět, že zdejší náckokomouši jsou mnohem horší než Srbové, kteří se začali pomalu umoudřovat podobně jako Němci po WWII.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 1:18 - Vaše hloupost a cynismus mlátí dveřmi. Tohle říct v Srbsku kdekoli mezi lidmi, tak dostaneš na tu sovu drzou tlamu pěknou nakládačku, ty zcela hnědé prase!

   Smazat
 20. Titulek pod fotografií není úplně správný. Mělo by být: Válečný zločinec Jens Stoltenberg generální tajemník teroristické organizace NATO a zločinec, drogový dealer a prodejce srbských tělesných orgánů Ramuš Hardinaj
  - dnešní ministerský předseda "Republiky Kosova"

  OdpovědětSmazat
 21. Jenom naprosté zrůdy které nemají v lidské společnosti co dělat, mohou takto překrucovat dějiny a ničit lidi na opačném konci světa. A do této zvrhé společnosti nás zavedly poharákové vlády.

  OdpovědětSmazat
 22. Tohle skvěle placené hovado by mělo být posláno v první řadě bojovat proti nepříteli. Byl by posranej až za ušima. To se to rozhoduje o válkách od pracovního stolu, ty naťáckej kreténe!!!!

  OdpovědětSmazat
 23. NATO ještě nikdo neporazil, protože kdyby se tak stalo, už dávno by bylo bylo souzeno za válečné zločiny stejně jako po válce Německo.

  OdpovědětSmazat
 24. Bývalý velitel sil UNPROFOR, generál Levis MacKenzie v souvislosti s válkou v bývalé Jugoslavii prohlásil: "V Kosovu se neudála žádná genocida. Kosovští Albánci nás dokonale využili. Bombardovali jsme nesprávnou stranu."

  OdpovědětSmazat
 25. Zdejší rudohnědá sebranka může kvičet kolik chce, ale pravdu nezastaví. Včera byl v Prištině odhalen pomník jedné z největších žen historie - Madeleine Albright. O této velkolepé události informovaly všechna velká média světa jako o jedné z nejvýznamnějších událostí dne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není trest, který by spravedlivě potrestal tu swini zločineckou.
   Navždy zůstane vina na všech svobodných lidech, kteří tomu nezabránili, kteří to neodsoudili, a kteří to dokonce schvalují.

   Smazat
  2. Madelaine Albrightová je svině, která manipulovala OSN proti Srbům a Jugoslávii, napsala dodatek smlouvy v Rabmuille, což byo uzákonění okupace Jugošky sviněmi z NATO, osoba, která nechala vyvražďovat křesťany na Východním Timoru, která byla vždy na straně muslimského džihádu, která cynicky ouhlasila se smrtí desítek tisíc iráckých dětí, která je náturou hádavá hajzlbába, jak se projevilo v pražském Neoluxoru při podpisu její knihy.
   Albrightová je válečná zločinec a zmetek!!!

   A ty, hovado nectné 18:21 tu hníkáš jako osel na její oslavu. Vole, vole, dej si pár facek a pak skoč do zdi. Nic jiného ti nezbývá!!

   Fakta jsou fakta a s těmi ani sebelepší propaganda nic nezmůže.

   Smazat
 26. Je to zajímavé, nevím kdo z redaktorů tak obtížně snáší korektní kritiku, spíš připomínku, že neodolal nutkání a vymazal tento příspěvek, cituji:
  "Anonymní13. června 2019 11:59
  Kde je prosím hláška o vymazání příspěvku ze 17:03? Admine, chovejte se korektně, ne jako manipulátor! JiH" Konec citátu.
  Vím, že provoz blogu NR vyžaduje spoustu obětavé a nejen práce. Jeho prospěšnost a úspěch, jak se povětšině stává, by ale neměl jeho představitele vést k pocitu nedoknutelnosti, dokonalosti a nositelů jediné pravdy. Vím, taková ta chápavá skromnost není lehká.
  V plné úctě JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Značko JiH, vaše poznámky jsou nepodstatné a kritika redakce je nemístná.

   Mažeme podle pravidel, vystavených nahoře v záhlaví úvodní stránky. Mazání idiotů a sprosťáků je ze strany redakce korektní, ať po něm zůstávají stopy ve formě hlášení, čili nic.

   Dejte s tím okopáváním kotníků pokoj, jinak vás budu nucen zařadit mezi idioty a mazat. Přeji hezký den.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.