Reklama

pondělí 24. června 2019

Nenávistná lehkost bytí


@@
24.6.2019 Outsidermedia
Nerada bych uvěřila tomu, že závist a nenávist jsou vlastnosti pro Čechy typické a neseme si je v naší genetické výbavě. Současná atmosféra (především v Praze) však tomuto tvrzení nahrává.


Často se zamýšlím nad tím, kde se u nás vzalo tolik nenávisti. Jistě, spoustu příkladů najdeme i v historii.

Jeden uvedu: Malíř Josef Tulka, který v 19. stol. vyhrál soutěž na část výzdoby ND. Odjel studovat techniku freskové malby do Itálie a po návratu fresky (lunety) realizoval. Ještě před samotným dokončením se začaly, jak jinak než Praze, šířit nepodložené fámy, že Tulka techniku malby nezvládl, fresky jsou špatně provedené a nebudou mít dlouhého trvání. Za pomluvou stál tehdy malíř František Ženíšek. Nicméně pomluva (dnes bychom řekli „fake news“) se rozšířila natolik, že mladého Josefa Tulku, který pocházel z chudých venkovských poměrů, přiměla k osudovému rozhodnutí. Všechna svoje díla spálil a odešel neznámo kam (tvrzení o jeho dalším pobytu se rozcházejí – snad klášter v Rakousku?)

Nerada bych uvěřila tomu, že závist a nenávist jsou vlastnosti pro Čechy typické a neseme si je v naší genetické výbavě. Současná atmosféra (především v Praze) však tomuto tvrzení nahrává. Přestože si již leccos pamatuji, nepamatuji si společnost tolik zahlcenou zlobou a nenávistí. Proti sobě stojí mladí-staří, umělci-burani (to jsme my ostatní), město-venkov, vysokoškoláci, akademici-nevzdělaná lůza….a tak bych mohla pokračovat donekonečna. Obávám se, že většina z nás nepochopila, že demokracie je především názorová plurarita a tolerance k ní.

Nepochopila to mainstreamová média (ČT, Čro…,kterým to ukládá zákon; novináři, z nichž mnozí úspěšně prošli normalizační praxí; a jsou mezi nimi, bohužel, často i ti nebojácní hrdinové z „dezinformačních“ serverů). Ale nepochopili to k mému hlubokému rozčarování ani samotní lidé. Z bývalých přátel jsou teď úhlavní nepřátelé, před kolegy v práci si každý dává pozor na jazyk, stejně tak před sousedy v domě. Jen nevybočit z nějakého stáda, to je náš raison d´etre? God only knows.


- - -

70 komentářů :

 1. Vždycky se zamýšlím, když se náhodou ocitnu ve společnosti, jestli zveřejňovat svoje názory. Dlouho jsem mlčela, pokud v mé přítomnosti někdo urážel prezidenta Zemana ( tím to před lety začalo). Pak jsem si řekla, že už mlčící většinou nebudu, že mám stejné právo se vyjádřit jako ostatní. Od té doby se mi pokaždé podaří "pokazit skvělou náladu". Ale diskutovat oni nechtějí. Kdyby chtěli, měla bych po ruce několik otázek, na kterých bych je dostala. Oni jenom jedou na té módní vlně, protože to přece říká Mádl, Hřebejk a Geislerová. A budu to dělat dál, aby si nemysleli, že jsou všichni zajedno. A že přijdu o společnost? Děkuju pěkně, ale pokud někdo nechce slyšet argumenty druhé strany, nestojí mi za to, abych se s ním stýkala. No tak do té společnosti příště nepůjdu a je to. Člověka, který mě může mít rád, i když máme rozdílné názory, a třebas se o to se mnou přel a argumentoval, jsem poslední dobou nenašla. No, tak aspoň můžu napsat na NR. Je to smutné. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdravím Vás Pavlo, taky to tak cítím, a taky nepamatuji takový úpadek morálky. Na jejím zničení nějací krysaři úspěšně pracovali, a pracují, dokud nedosáhnou dna, ale pak se budou muset sami bát těch, které "vyškolili". A taky je mi z toho šoufl.

   Smazat
  2. Už jsem identifikoval včerejší demonstranty na Letné.Jsou to havlovci /nepolitická politika/nikým nevolení manipulátoři chtějí vládnout pomocí ulice.Pravda a láska-skutečnost: LEŽ A NENÁVIST to je jejich program

   Smazat
  3. Takyherečka Pogodová si spletla demonstraci s menstruací.

   Smazat
  4. 6:51 I já mám podobné zkušenosti.
   10:46 Před 30 lety se ta "lež a nenávist" házela na stranu (KSČ) a vládu a dnes na koho ? Na lidi, kteří nevolí podle chuti novinářů, umělců, šlechticů, akademiků, zneuznaných ( a nenáviděných - viz M. Kalousek aj. ) politiků. A volit podle nich nebudou a nebudou! V tom je ta jejich beznaděj, proto ten řev - a přitom docela z b y t e č n ý!

   Smazat
  5. No, musím zklamat-budou.
   Debilizace pokračuje.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 2. Jestli je někdo mistr ve vyvolávání nenávisti a závisti, tak je to Zeman. Zkuste si vybavit, kolik už ve svých projevech jmenoval lidí a skupin, kteří "v životě nic nedokázali, kteří jsou nejhorší ve své profesi, kteří ničemu nerozumí, atd." Přitom on sám je nedovzdělaný křupan, který neumí např. neumí anglicky (což mu nebrání dělat ostudu, když vystupuje v zahraničí), neumí ani rusky - viz jako si posledně před Putinem pochvaloval, že došlo k vytápění česko-ruských vztahů. Možná byl kdysi dobrý prognostik, možná dobře splnil zadání provést vědeckou prognozů, kolik jakých medailí získají českoslovenští fotbalisti (ano, tím se vědecky zabýval za totality), ale dneska je to ostuda na hradě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě jste nečetl ani jedno vystoupení pana Pavla Novotného. Toho času starosty Řeporyjí. A to nejen na adresu Miloše Zemana. Ale každého, kdo nemá stejný názor jako on. Na Parlamentkách je dost často. Naposledy doporučil zastřelit poslane PS Ondráčka. Knížepán také občas utrousí něco co by před 22. hodinou neměl, poslechněte si nějakou písníčku pana Bangy atd. To samé pan Hřebejk A elita vůbec. Takže pomalu s tou flintou

   Smazat
  2. Jen opakujete mainstreamová klišé. Ta jako první začala masivně vyvolávat a šířit nenávist vůči prezidentu Zemanovi (agent Ruska, snad i KGB a podobné ničím nepodložené urážky). Na to se dá reagovat pouze ignorancí nebo pohrdáním. A to prezident dělá. Také odjakživa platí "Na hrubý pytel, hrubá záplata." (Nějak jste ve svém příspěvku zapomněl zmínit, že Zeman se jako jeden z mála nikdy neoprávněně neobohatil, byť k tomu měl spoustu příležitostí. I to svědčí o jeho morálním charakteru. Stejně tak píšete nepravdy o jeho neznalosti angličtiny a ruštiny. Na rozdíl od prezidenta Havla všude v zahraničí mluví bez papíru....a představte si, že se domluví!)

   Smazat
  3. Ad Anonym 7:06
   Ten, kdo se nepřizpůsobí mainstreamu, bývá už jenom tím mnoha lidem nesympatický. Protože mají pocit, že lze důvěřovat jen tomu, kdo neustále potvrzuje davovou sounáležitost (, tak jako jsou zvyklí při nezávazných pokecech se sousedy).
   A tu dnes ovládá deformovaný mainstream, řízený proti vlastním zájmům tupého davu.

   V současnosti, kdy propaganda a manipulace, kavárenská lež a nenávist, už překračuje všechny meze, jsem vděčný za prezidenta, který se nenechá zmanipulovat, i když jeho názory se mi často třeba i nelíbí.

   Většina ostatních politiků totiž krásně žvaní a chlácholí, v nepodstatných věcech dokonce rozhodují v náš prospěch, ale v těch podstatných zásadně a jedině a vždy proti nám.

   Smazat
  4. ZEMAN: 1) je agresivní křupan, i když sprostě mluví i jiní (např. Pavel Novotný, Schwarzenberg), ale Zeman je prezident, 2) je mizerně vzdělaný a neumí anglicky ani rusky, je spousta lidí, kteří taky neumí, ale jen jeden je prezident, co přitom dělá ostudu, 3) neobohatil se ani neoprávněně, ale ani oprávněně, nebyl si za svůj život schopný vydělat - to taky není žádné plus. Jsem rád, že mi zatím diskutující potvrzují, že Zeman je buran, který nepatří na Hrad.

   Smazat
  5. Zlomyslné hanění vzdělaného, inteligentního člověka, který toho ve svém životě hodně dokázal, aniž by kradl, od svatého trpaslíka 7:06+8:38, který umí jen poštěkávat na webu, je neškodná, a směšná, i když nepobaví. Neboť "orel much nelapá".

   Smazat
  6. Ad Anonym 8:38 "Jsem rád, že mi zatím diskutující potvrzují, že Zeman je buran, který nepatří na Hrad."

   Tímhle jen potvrzujete, co bych i očekával; jste slaboch, který se tím, co mu neladí s "přejatým emočně silným příběhem", nechce nechat ovlivnit. Takže ano, je to tak, neexistuje argumentace, která by vaše názory mohla pozměnit.

   Smazat
  7. Vidím pánové, že argumenty týkající se Zemana nejsou, tak musíte holt napadnout diskutující. Tím jenom potvrzujete, co bylo o Zemanovi napsáno.

   Smazat
  8. 8:38 jen papouškuje mainstreamové ničím neopodstatněné útoky na našeho prezidenta. Prezident je nenávidět především proto, že různým mafiím u státního cecíku znepříjemňuje život, že je veřejně jmenuje, že ukazuje na nablblé a zaprodané politiky. (Pravda, měl by to dělat častěji a soustavně).

   Např. "mluví sprostě" - přitom prezident jen doslova přeložil název oné ruské dívčí "hudební" a svlékací skupiny, která si hrála na punk a občas za své alotrie dostala od kozáků nagajkou. Násilní kozáci = Putin, Pussy Riot = opozoce proti Putinovi. Takhle byl západními médii vytvořen falešný obraz Ruska. Hovno. Dneska po Pussy Riot neštěkne ani Tvarůžková a že za nima lítala za naše koncesionářské peníze až do Londýna nad Temží.
   Takhle se dá vyvracet jedna lež a jedna urážka prezidenta za druhou. Např. prezident celý život hodně čte, co přečetl ten nedouk a nevychovanec 8:38. Malého Bobše povinně? Maximálně. Určitě patří do té "moderní" generace, která nečte, maximálně názvy firem na tričku.
   S logikou je také na štíru:"Vidím pánové, že argumenty týkající se Zemana nejsou, tak musíte holt napadnout diskutující. Tím jenom potvrzujete, co bylo o Zemanovi napsáno" je ukázkou nelogické demagogie, na kterou pachatel útoků na Zemana musí v životě dojíždět. I ve svém soukromí. Vždyť přece nic nebylo potvrzeno. Taky jak mohlo být, když je řeč o prezidentovi, který se naší diskuze s oním pitomou nezúčastnil. Spíš to urážející hovádko by mělo doložit to, co o našem prezidentovi píše. Ale na to nemá. Protože je to jen mainstreamový papoušek.

   Smazat
  9. 8:38
   Obávám se, že vy, kromě toho, že jste nepřinesl žádný věcný argument (pouze nenávistné emocionální výlevy o nevzdělaném křupanovi - z čehopak asi M:Z: načerpal své oblíbené klasické citáty - z toaletního papíru?;jeho neznalost angličtiny a ruštiny vy opravdu nedokážete posoudit, Pussy Riot je skutečně to, co řekl, s tím opravdu nic nenaděláte; titul ing. zajisté nezískal za svoji naprostou tupost a nízké IQ a Prognostický ústav ČAV (to je, prosím, Česká akademie věd, zal. v 19. stol.)ho jistě nezaměstnal jako kádrovou rezervu. Stejně tak jste nedoložil, že se nedokázal uživit.) A pakliže se domníváte, že vám diskutující vaše názory svými příspěvky potvrzují, zřejmě, kromě mnoha jiných věcí, nechápete ani smysl psaného textu. Záměrně píšu vy s malým v. Není to sice gramaticky správné, ale ve vašem případě mi nic jiného nezbývá Takže zase příště vyražte na get-together na Letnou. Budete mezi svými!

   Smazat
  10. Říká vám něco:Řezník z Jesenice ?To jste vy "pravdoláskaři"Zaříznout prezidenta České republiky vykrvit atd..Pravda a láska ne lež a nenávist to jste vy ,demokraté

   Smazat
  11. Znalost cizích jazyků je vítaná, zejména u politiků s mezinárodními kontakty, ale pro politické rozhodování naprosto vedlejší. Jazykově zdatní jsou nejen lidé mírumilovní a spravedliví, ale i gauneři.
   Údajná nevzdělanost Miloše Zemana je naprostá lež. Má VŠE, odkud se vine jeho soutěživost s Václavem Klausem. Jako vědecký pracovník nepochybně nabýval během zaměstnání další informace, z jeho výroků a odvolávek je zřejmé, že má dost načteno. S největší pravděpodobností daleko více, než přispívatel (7:06 a později).
   Určitou neomalenost vykazuje, leč - jak tvrdí lidé z jeho okolí a jak lze lehko doložit z jeho vystoupení - výběrově, a to proti namyšleným, nezodpovědným hlupákům a žvanilům. Patrně proto to přispívatel (7:06 apod.) zmiňuje. Dodejme však, že, zdá se, ruku v ruce s touto ne zrovna pozitivní vlastností pohrdání pitomci, jde Zemanova vlastnost nepodléhat nejen žvanilům, nýbrž komukoli, takže vůči ostatním politikům, jakkoli mocným, neupadá do vazalství.
   Pro výkon politické reprezentace jsou důležité úplně jiné vlastnosti a dovednosti, než ty, které přispívatel (7:06 atd.) zmiňuje. Základem je moudrost, tj. inteligence spjatá s morálností. Ne každý moudrý člověk však jde politiky, protože moudře odhadne svoje schopnosti v daných podmínkách, a proto třeba zůstane glosátorem, učitelem, zaměstnancem, drobným či větším podnikatelem, společenským aktivistou, než aby svoje síly marnil v bahně užšího politického kolbiště. Tudíž krom moudrosti to chce i dovednosti ze škály politického řemesla od rétoriky po vyjednávání a též zvýšenou psychickou odolnost vůči nekalým praktikám oponentů, byť moudrý člověk se s tím vyrovná, protože levárny protivníků (z cizích i vlastních řad) očekává. Pod inteligencí, schopností myslet přitom třeba vidět zejména otevřenost k informacím, vhled do problematiky, zachycení podmínek, porovnávání vlivů, odlišení jevů a podstaty, tj. odhalování jádra problémů, příčin, myšlení ve variantních řešeních a podmínkách, stanovení cíle, postupu celkového i jednotlivých kroků atd. V rovině morálky je to pravdymilovnost, objektivita, spravedlnost, porozumění pro ostatní, solidarita, serioznost, cílevědomost, mravní cit pro hranici spolupráce a kompromisu s oponenty během postupu k cíli. (V rámci těchto vlastností spočívá i um vybrat si tým.)
   Miloš Zeman určitě ne ve všem vyhovuje, ale jsem přesvědčen, že z relevantních prezidentských kandidátů, kteří se kdy po r. 1989 ucházeli o Hrad, vychází mezi nejlepšími a jistě nejlépe z těch, co cíle dosáhli. To, že je jeho výkon někdy tristní, hloupý, znechucující, je sice fakt, žel, je to odraz bídy české politické scény, že nevygeneruje - to zejména vinou voličů - lepší osobnost.
   Oproti svým konkurentům nepropadl v jedné věci - brzdí pád ČR do vazalské pozice. Selhal v tom zásadně asi jen v případě náletů na Jugoslávii, ušetřit si též mohl pozvání pro Guaida a naopak kritičtější k excesům EU. Dosti se mu v tomto podobá V. Klaus se svým odporem vůči Bruselu, ale na rozdíl od Zemana nemá zdaleka tolik vstřícnosti k běžným lidem, které kvůli své ideologické volnotržní omezenosti hodil napospas polistopadovým podnikatelským predátorům, někdy přímo grázlům.
   Lhaní v deseti jazycích se nemůže vyrovnat pravdě vyslovené jedním jazykem. Neomalenost není dobrá vlastnost, ale vůči namyšleným hlupákům, zaslepeným inteligentům je jednou z cest, jak neztrácet čas jejich žvásty. To pak musejí dělat jiní a, žel, přitom mají ztíženou roli vysvětlovat přešlapy v chování řečníka. Nálepku jako argument totiž pojmou jen hlupáci (takové můžeme v ČR počítat po čtvrt miliónech), ale jak ti neinformovaní, tak ti hloupí si zaslouží seriózní vysvětlování, argumentování fakty, absolutními i relativními, porovnáními v místě a čase, protože svět není jen černobílý, ale má sedm miliard odstínů šedi či spíše rozličných barev. V tom je jeho krása a síla, že vždy alespoň cosi projde skrz kterýkoli filtr. Krom jediného - festovně zaslepené zdi. Na takové ale zase zůstává stopa - ta nejděsivější: krvavá.
   KR

   Smazat
  12. 7:06 ty poznatky o Miloši Zemanovi jste posbíral studií jakých materiálů? Poslechem ČTv, Míry Kalouska a z dalších takových zdrojů? Tak tak, životopisče amatére v žoldu propagandy.

   Smazat
 3. tato demonštrace se ani nezapiše do historije protože se vlastně nic nestalo ahromada netahel aherek z kulturni fronty jen hykala jak nenažrani osli všechno co se udalo je přesně podle toho co by bylo kdyby bylo ale ono vlastně nic nebylo takže hupky dupky do arbajtuna linku ati ostani do fronty ke statni kasičce protože jinak by natahla vymřeli na souchotě a někteři by chodili ožebracke holi jak herka jiřka na druhou stranu se vovečky vybekali upustili vzteku a dnes už nebudou agresivni jen politruci na čete s bolševiky kakščm a soužkou dvořaček v čele a nesmrtelnou vlaštofkou marcelkou ktera je schopna vzajmu koryta propagovat jakykoliv režim

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Česká" televize burcuje do ulic proti vládě. Andrej Babiš čelí celkem 3 frakcím moci:
   Sudetoněmecké lobby v ČR
   Zdeňku Bakalovi a veškerým spřáteleným médiím
   Římsko-katolické církvi

   Smazat
 4. Jen slyším a čtu o praxích "normalizace" a pod. Jak může kapitalista zbohatnout, když nekrade a nepodvádí. Nedávno mně řekl štukatér: "Šéf mě upozorňoval, abych si dal na fasádě extra záležet, že majitelka je chorobně akurátní". To něco vypovídá. Jak ti protestující na Letné jsou demokraté? Jen krákorají a melou blbiny, včetně Svěráka. Stydím se, že musím žít vedle nich.

  OdpovědětSmazat
 5. Agrofert má vrátit neprávem získané dotace, ale nějak se zapomíná, že někdo ty dotace schvaloval. Jak ti budou "odměněni"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemá nic vracet. To jen na udání z Čech orgány EU prošetřují a žádají, aby se Agrofert vyjádřil. Protibabišovský tisk (BAkala a spol.) všechno překrucuje. Stejně tak překrucují redaktoři Zpravodajství ČT, kteří měli být již dávno na dlažbě nebo přiznat barvu v Bakalově DVTV či TV Seznam. To jsou žumpy hodné jejich "osobností".

   Smazat
 6. 7:06 Tak diskutujme, Zemana jsme zdrbli a s mnohým souhlasím. Jaká byla ve volbě na prezidenta alternativa? Převzdělaný prof. Drahoš jako symbol inteligence? Jaký měl jasný názor na něco - cokoliv, kromě vymezení se proti Zemanovi? Co nabídl společnosti, občanům a co předvedl? Že umí stáhnout králíka? Že umí dřep a lépe chodí? Že má hole na běžky? Že lépe zpívá?

  V diskuzích (neměl zkušenosti {jak diskutoval na pracovišti a při řízení akademie? Nechápu, možná akademici nediskutují a názory a duševní práci si neobhajují, což je tristní, když se mnohdy jedná o "myšlenky" bez fyzické aplikace}), ho napadal Zeman a neměl na soustředění klid.
  V TV (neodpovídal srozumitelně a jasně na otázky komentátorů - asi opravdu akademici svou práci nemusí jasně a srozumitelně obhájit. {Co to tedy "proboha" chceme po studentech u maturit a u státnic? Proč jim to nedáme?}).
  Teď v senátu má klid a nemá tam nepřátelské klima, tak by mohl mít nějaké výsledky. Co za nosné myšlenky v senátu sjednotil, co jasně prezentoval, ventiloval? Kolikrát byl jako "opozice prezidenta" v TV jako nositel názoru společnosti? I ta televize nad ním zlomila hůl, protože soutěží i ve sledovanosti zpráv. V názorech nevýrazný (kluzký) a mnohdy si protiřečící.

  Tak tedy vědec a mozek. Jak funguje továrna v Polsku s jeho patentem na petky? (Je to světové, na to je nejvíce hrdý. Dobrá, řídil akademii, ale světový patent pohřbil? Nevyšlo to, za to můžou realizátoři.)
  Sušící lobby mu "zmařila" nasazení patentu na vysušení knih po povodních. Patentu, který si "vypůjčila akademie od firmičky a přepracovala" pardon "profesor vynalezl", a pak zastrašoval malou firmu právníky akademie?
  Takže "všude vnější nepřítel", který nepřeje (této ufňukané rétoriky mám po krk za celý život od Husáka až Drahoše {za Husáka stavěli byty, školky, školy, kulturáky, kriminály pro lidi (tedy na toho nepřítele)}).

  To byla ve volbě prezidenta pro ČR lepší, pozitivní a slušnější alternativa? Já to viděl jako z deště do pořádného bláta.

  Osobně si myslím, že Mudr. Miroslav Plzák předběhl dobu. Neměl být sexuolog, ale politický poradce a jeho "zatloukat, zatloukat, zatloukat i když Vás přistihnou inflagranti, hlavně neříkat pravdu", to je rada, kterou mladší od něj nemohou znát, ale i tak se ji nějak dozvěděli a důsledně se jí drží. Kde jsou dnes Masarykovské ideály, ke kterým jsme někteří i za "totáče" vzhlíželi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře by to dělal Pavel Fischer se zkušenostmi z diplomacie, Horáček jako businessman a vzdělaný člověk, Topolánek jako persona. I ten Drahoš by to dělal líp, než Zeman. Když Zeman vystoupí trapně hlavně v zahraničí, mám z toho vždycky strašný pocit s vědomím, co si obecenstvo pomyslí o Češích.

   Smazat
  2. 8:46 Strašný pocit mají charakterově kvalitní lidé z takových, které jste vyjmenoval, a samozřejmě taky z darebáků, jakým jste vy. Jediné, čeho jste schopni dělat lépe, je vyvolávat závist, nenávist, pomluvy, lži.

   Smazat
  3. Sledoval jste někdy jeho vystoupení v zahraničí - např. v USA na akci židovské organizace, nebo s Putinem? Nebylo vám trapně z toho blábolení, z té mizerné angličtiny a ruštiny Prezident musí reprezentovat hlavně v zahraničí, nejenom na náměstí v Bruntále, kde se sejde jeho fanklub, který čeká na nějaký supertrapný vulgární vtip o Kalouskovi.

   Smazat
  4. 8.46 jako ironie dobry.

   Smazat
  5. Trpaslíci 9:07 okopávají kotníky úspěšným, protože výš nedosáhnou. Pan prezident ovládá skvěle svou mateřštinu, angličtina, ani ruština nejsou jeho mateřskými jazyky, a mluví jimi dobře na to, aby všichni jeho sdělením rozuměli. Někteří europoslanci neumí nejen žádný cizí jazyk, ale mnohdy ani správně česky, a přesto reprezentují ČR v celé EU. A jinak, mě je trapně jenom tehdy, když se něco nepovede mě. Za jiné se nestydím, je to jejich problém.

   Smazat
  6. Souhlasím, že jsou lidi, co umí jazyky ještě hůř než Zeman, co mluví ještě sprostěji než Zeman, co dělají ještě větší ostudu, než Zeman: ale nikdo z nich není prezidentem, nikdo se neožere, když jde odhalit korunovační klenoty - to je vyhrazeno pouze Zemanovi - v tom je ta ostuda.

   Smazat
  7. 9:41 Tak se styďte, ale jenom vy, sám za sebe. Protože jste právě předvedl nenávist, a lež, které jsou vašimi vlastnostmi, a pro které nepatříte k přátelům čestných lidí. Všichni vědí, že pan prezident trpí neuropatií dolních končetin v důsledku cukrovky, nikoliv opilstvím, jako bývalý prezident Havel.

   Smazat
  8. Nesmysl, u korunovačních klenotů byl regulérně ožralý, svědci potvrdili, že z něho táhla vodka, kterou chlastal na chlastačce na ruském velvyslanectví dopoledne. Ožral se zkrátka jako ruský mužik. Jeho fanouškům to zjevně nevadí.

   Smazat
  9. 8:46 Čecháček musí dávat bacha, co si o něm pomyslí v zahraničí, ale vlastní rozum mu chybí. Obdivuje prolhané figury. Fujtajbl.

   Smazat
  10. 9:33 Prosím, který z našich europoslanců neumí anglicky?

   Smazat
  11. Prezident Zeman je čestný, vzdělaný a chytrý muž, můžeme na něj být hrdí. Jedinou jeho chybou je podpora EU, kterou si bohužel nechce přiznat. Zakomplexované nuly už sklapněte, jste trapní.

   Smazat
  12. 9: 57 Jak je cukrovka ve vztahu pokud se dotyčný motá evidentně ožralej? To neokecáš, prostě byl z rus vel. na šrot.A nebylo to poprvé ani naposled. Jinak pana Havla jsem nikdy neviděl opilého v záznamech na rozdíl od toho vašeho oblíbence.

   Smazat
  13. Zemana sleduji protože jsem ho volil jako nejmenší zlo a sleduji tu "ostudu". Objektivně tedy nemá výslovnost "angličana", to je pravda. Sledujete někdy BBC? Tam jsou hosté z neanglicky mluvících zemí a mají mnohdy "hroznou" výslovnost (co ale já mohu posuzovat jako Čech, když někdo říká správně např. street "strít" a jiný správně "štrít"). Vždy jsem si ale myslel, že hlavně jde o sdělovanou myšlenku. A teď ruku na srdce: podívejte se na parlament / senát. Kolik jich je schopno mluvit z hlavy? Když mluví z hlavy, kolik říká věty, které:
   a) mají podmět a přísudek
   b) mají shodu podmětu s přísudkem
   c) každá řečená věta dává nějaký rozumný smysl
   d) projev jako celek má rámec (např. úvod, stať, závěr)
   e) z hlavy by to samé řekli "anglicky"
   f) ad e) anglicky s oxfordským přízvukem

   Tak kolik ...

   Takže posuzujeme "ostudu" z přízvuku a nikoliv myšlenku, kterou mluvčí vyslovuje? Posunuto: to jako nemá dostat titul koktavý, protože to co říká a jak to říká je strašné, a nedej bože aby to prezentoval veřejně? To jako v TV z parlamentu nemá být Klaus jr. protože je postižený a je "nesličný"? A co potom inkluze? Děti mohou různě postižené potkávat? A kdy se máme za jiné stydět a kdy už ne?

   Zemen se u klenotů "ožral" stejně prokazatelně jako agenti Ruska otrávili Skripala novičokem. On se motal, Skripal byl v nemocnici. I Mirdovi Kalousků se sem tam v TV motá jazyk, ale alkoholem to není, neb nepije alkohol. Tak teď babo raď. Záleží na víře/důvěře. Sám jsem byl po vedru, šichtě a dvou pivek "namraky" a jindy po osmi v pohodě (subjektivně). Stačil i zánět ucha a motal jsem se také. V době, kdy je lepší lhát s GB nebo USA než mluvit prostou pravdu (i když se mi nehodí a může to posloužit Putinovi), nevím čemu z ZARUČENÝCH NEWS důvěřovat. Informace -> hlava -> mozek -> názor?

   Smazat
  14. Ale to vše už je napsáno výše: je spousta lidí, co mluví anglicky ještě hůř než Zeman - ten je ale náš prezident, a dělá ostudu. Je spousta lidí, co se ožerou, možná ještě více než Zeman (jestli to jde), Mirda Kalousek má taky pěkná videa - ale Zeman je prezident Česka - a tím dělá ostudu. Video z korunovačních klenot znají v zahraničí a dost často se na to ptají - asi tak.

   Smazat
  15. Kolik lidí, kteří byli u těch korunovačních klenotů řeklo, že byl prezident opilý? Jmenuj, ať se zasmějeme nad jednou protizemanovskou pomluvou.

   Smazat
  16. 12:40
   Bylo to k vidění v přímém přenosu.

   Smazat
  17. Nejvíce se to Zemanovo video z Hradu asi líbilo Junckerovi.... A škoda, že ho neviděl Jelcin. U Churchilla už to bylo i technicky nemožné.
   To jen na vysvětlenou, nikoli na omluvu.
   Je ovšem příznačné pro pitomce a zaslepence, když osobní prkotinu oponenta nafukují a nevadí jim zásadní chyby a neštěstí dopadající na všechny obyvatele, které vrší jejich oblíbenci. Furt je lepší, když se Zeman namaže při formálním aktu v klenotnici, ale střízlivě hodnotí domácí a zahraniční události a dělá rozvážnou politiku všech azimutů a ekonomicko-sociálního rozvoje pro dolních 10 miliónů, než aby byl střízlivý v klenotnici, ale politická rozhodnutí činil v opojení či připosrání z Bruselu, Washingtonu, Moskvy, Pekingu, šel na ruku korporacím a jiným společenským dravcům.
   Vaše neschopnost seřadit hierarchii potřeb obnažuje celý Váš duševní obzor, propadlinu jak intelektuální, tak morální.
   KR

   Smazat
  18. Jestli Zeman není schopny udržet se střízlivý u korunovačních klenot, asi těžko bude střízlivě hodnotit události jindy. Pro politiku všech azimutů (překlad do češtiny: pochlebování Rusku a Číně) asi chlast nevadí. Je ale jasné, že Zeman má svůj fanklub dolních 4 milionů, a ti mu odpustí všechno, i kdyby v rámci osobní prkotiny ty klenoty pozvracel. Však lidi z jeho fanklubu taky pijou ligu.

   Smazat
  19. Zdravím.
   Nejen pro pana K.R. z 14:46 h.
   Kdo si stále myslí, že diskuze pod články na NR se snaží „nabourávat“ jen náhodní sluníčkáři, prvorepublikově zastydlí „restituenti“ (i ti kteří by jimi rádi byli, ale nejsou) a „vlezdoprdelkové, tak ať si znova přečte příspěvky jednoho z placených „manipulátorů“ jak šli z jeho klávesnice za sebou, jen v této diskuzi :
   9:07, 9:41, 10:17, 10:33, 12:08, 13:12 a do současnosti 14:46 h.
   Jeho názory (lépe by bylo říct koloidní sliz) se mění podle námi uvedených argumentů, když se s ním přeme.
   To si opravdu jeho zaměstnavatelé myslí, že jsme všichni tak pitomí?!!
   Pavel p

   Smazat
  20. Pro (14:46)
   Z Vaší strany nejde o neporozumění psaného textu při poctivém hledání pravdy. Nikoli, Jste zaslepený.
   Jasně jsem napsal "to na vysvětlenou, nikoli na omluvu", tj. akce klenotnice je neomluvitelná, ač není jediným politikem, který pil a pije. Takže není třeba mne posouvat do fanklubu, který mu vše odpustí. Tím Jste se odkopal jako hajzl.
   Politika všech azimutů je politikou všech azimutů. Proruská politika je proruská politika, pročínská politika je pročínská politika, probruselská politika je probruselská politika, proamerická politika je proamerická politika. Nejsem jako možná Vy, který patrně měníte význam slov podle toho, komu zrovna lezete do pozadí. Moje slova není třeba překládat, interpretovat, dezinterpretovat. Jste hajzl. Podruhé.
   Právě hajzlovští vazalové jako Jste Vy si překládají svobodu, nazávislost jiných lidí jako útok na svého páníčka či jako nadbíhání oponentovi. Jste intelektuální a mravní ubožák podlézavě se plazící před páníčky, aby se jim vetřel do přízně. Vetřít se jim můžete, leč přízeň se tomu neříká, byť také to začíná na p.
   Nikam jinam Vás totiž oni ani nepustí, protože podlézavec z podstaty své pozice jim není roven.
   Třeba budete mít štěstí a nikdy neprohlédnete, že Jste pouhou štětkou, kterou malíři kreslí své představy. Třeba to štěstí mít nebudete a zjistíte, že malíř při pádu ze štaflí štětku pustil z ruky, nebo že pro novou barvu potřebuje novou štětku. Poptejte se u některých tzv. kovaných soudruhů, jaké to je, když je vazal "propuštěn" ze služeb, když příjde o páníčka, je odhozen, zapomenut a seznává, že je opovrhován nejen svým okolím, kterým předtím ve své podlézavosti opovrhoval, ale i těmi, jimž vazalsky sloužil.
   KR

   Smazat
  21. 10:17 "svědci potvrdili" já potvrzuji opak. Všechno máte pouze z doslechu stejně jako já. Vy ani já, o věci nevíme nic. Oba ale můžeme vědět, že v politice téměř každý tvrdí, co se mu hodí a jen tak, jak si může dovolit, aby netratil.

   Smazat
 7. Paní autorko jenže to je jen ta uřvaná nenávistná menšina a ty lidi opravdu nemám rád.

  OdpovědětSmazat
 8. Ben Kuras: Merkelová a Juncker? Největší vlastizrádci všech dob. Kam se na Macrona hrabou komunisté!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ben-Kuras-Merkelova-a-Juncker-Nejvetsi-vlastizradci-vsech-dob-Kam-se-na-Macrona-hrabou-komuniste-586552

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nejsou vlastizrádci, oni bojují za svoji vlast, kterou bohužel nejsou evropské státy.

   Smazat
  2. 12:08 aj. Tak on se stydí za svého presidenta, který mu "byl zvolen" většinou voličů? Takže by byl asi raději, kdyby byl v nedaleké minulosti lichvářem (úžerníkom), nebo kdyby jako představitel země byl usvědčen z "obcování" z nezletilou, nebo kdyby byl ke svému bohatství (mimo jiné )dospěl úúúsilovným provozováním kasin, nebo kdyby jeho hanbaté fotky proletěly celou EU? A že všichni takoví a mnozí jiní v politice byli a jsou. Tak to já raději Zemana.

   Smazat
 9. Z reprezentativních vzorků milionu úchylek nenávisti, jako např.
  europoslankyně Markéta Gregorová http://infokuryr.cz/news.php?extend.24962, starosta Řeporyjí Pavel Novotný, Předseda místního sdružení ODS Jesenice Martin Lang, ředitel think-tanku Evropské hodnoty a vedoucí Programu Kremlin Watch Jakub Janda, je poznat, kam společnost cíleně směřují.

  OdpovědětSmazat
 10. USNESENÍ PARLAMENTU ZAVAZUJÍCÍ VLÁDU!


  Dne 6. 6. 2019 v 10.40h. přijala sněmovna usnesení zavazující Babišovu vládu, aby začala vyšetřovat zločiny privatizace v letech 1992 až 2005, a aby připravila zákony, aby co bylo ukradeno, bylo vráceno – třeba OKD, třeba Mostecká uhelna, třeba Škoda Plzeň. Číslo usnesení je 836.

  Proti usnesení hlasovali ODS a jinak sabotovali všichni z TOP-09, STAN, KDU-ČSL!

  Hlasování zde:

  http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=70508


  (Nejsem ten vohnout z ČSV nebo jak se to páko jmenuje).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je výborná zpráva. Ještě aby se dařila realizace, a milion chvilek nenávisti budou držet milion chvilek smutku. Hlasování je ukázkou, kdo se má proč bát spravedlnosti.

   Smazat
 11. Demonstrace proti Babišovi organizují ti samí lidé, kteří se pohybovali okolo volební kampaně Jiřího Drahoše. Pražská havlérka, neziskovky, akademická obec a šlechta

  Režisér a scénárista Petr Weigel poslal neziskovce 10.000,- Kč, JUDr. Irena Hosanová, která je signatářkou Kroměřížské výzvy, poslala 5.000,- Kč a rovných 20 tisíc korun poslal šlechtic Johannes Lobkowicz. Pokud lidé v neziskovkách usilují o změnu politických poměrů v ČR, potom bychom si měli položit otázku, jestli neziskové projekty sponzorované mj. i šlechtou v České republice prosazují opravdu české zájmy a ne třeba zájmy šlechtických rodů ve vztahu k restitučním nárokům, protože právě tyto nároky v poslední době znovu vyplouvají na povrch, zejména v souvislosti s nároky šlechtického rodu Colloredo-Mansfeld.

  Když se ale dostaneme k otázce šlechtických rodů, automaticky skončíme u Karla Schwarzenberga a jeho politické partaje TOP09. A právě tato strana stojí za organizací protestů proti Andreji Babišovi. A ten se vyděsil, když zjistil, že TOP09 a lidé okolo neziskového sektoru jsou napojeni na ty samé procesy, které probíhají na Slovensku proti Robertu Ficovi. Pojďme se podívat, kdo organizuje v ČR protesty proti Andreji Babišovi a Zdeňku Ondráčkovi.

  Organizátoři v Praze.

  Lucie Kohoutová, pracuje ve společnosti GoOut, s.r.o. Mánesova 917/28, Vinohrady, Praha 2, jednatelem je VOJTĚCH KNYTTL, nar. 24. listopadu 1985, Pod Střelnicí 1366, Žatec, a druhým jednatelem a zároveň druhým organizátorem v Praze je VOJTĚCH OTEVŘEL, nar. 12. dubna 1984, třída Obránců míru 166, Žatec. Společnost GoOut.cz působí od září 2011, Cílem GoOut.cz je vytvářet aktuální databázi kulturních událostí, jako jsou koncerty, divadelní představení, výstavy, ale také klubové a jiné akce. GoOut.cz se pořádáním této akce naprosto zpolitizoval. Dále se na pražském protestu podílel dobrovolník Oskar Rejchrt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Organizátoři v Plzni

   Marek Ženíšek, zastupitel TOP09, absolvent amerického programu International Visitor Leadership, Robert Elva Frouz, středoškolský učitel, vystudoval teologii na Jihočeské univerzitě a také filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, byl tam viděn i Martin Baxa (ODS), dále Josef Průša, do roku 2011 rektor Západočeské univerzity z doby, kdy se na právech prodávaly právnické tituly, tzv. turbo studia v Plzni.

   Organizátoři v Písku

   Jan Říšský, aktuálně absolvuje stáž ve společnosti AIESEC, která nasunuje multikulti výukové a poznávací programy do českých mateřských a základních škol. V Ruské federaci je AIESEC registrován jako cizí agent, společně s Transparency International, Open Society nadací George Sorose nebo americkou neziskovkou USAID.

   Organizátoři v Brně

   Vojtěch Vrabec, studuje obor bezpečnostní a strategická studia na brněnské Masarykově univerzitě a působí na Pražském studentském summitu v pozici předsedy DISEC v Modelu OSN, spolupracuje s neziskovkou Asociace pro mezinárodní otázky (AMO).

   Organizátoři v Olomouci

   Pořadatelem byla místní organizace KDU-ČSL Olomouc, ačkoli má být akce apolitická.

   Organizátoři v Ostravě

   Vladimír Dubový, studoval na technické univerzitě Vysoké školy báňské v Ostravě. Promluvil zde místopředseda Konfederace politických vězňů Leo Žídek.

   Organizátoři v Liberci

   David Forbelský, strana Svobodní.

   Organizátoři v Hradci Králové

   Hana Jurčíková, studovala dějiny umění na Karlově univerzitě a Lukáš Kulhánek. Promluvil zde ředitel hradecké pobočky organizace Paměť národa Tomáš Heller.

   Organizátoři v Českých Budějovicích

   Helga Albrechtová, studovala na Jihočeské univerzitě, a Jan Kneifl.

   Smazat
  2. Organizátoři v Pardubicích

   Ivana Böhmová, studovala na fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy.

   Organizátoři v Břeclavi

   Zlata Maděřičová, ředitelka v Jihomoravské komunitní nadaci.

   Organizátoři v Hodoníně

   Lucie Ambrozková, studovala na Karlově univerzitě a pracuje v Centru pro rodinu a sociální péči Hodonín, z.s.

   Organizátoři ve Frýdku Místku

   Filip Meček.

   Organizátoři v Turnově

   Josef Uchytil, zastupitel, člen kulturní komise a člen finančního výboru v Turnově, byl zvolen za stranu Turnov potřebuje změnu, aktuálně je bez politické příslušnosti.

   Organizátoři v Novém Jičíně

   Ivana Janíková

   Organizátoři v Litoměřicích

   Petra Černá

   Smazat
  3. Babiš skončí v politice, pokud bude podrážet své spojence. Tuhle zásadu zřejmě v businessu nepochytil, tam to funguje často jinak. “Pokud podáš svým ústupkem ulici prst, sežerou tě i s rodinou!”, zaznělo na grémiu hnutí ANO. A Babiš na varování nedal

   Kdo to odnese nejvíc, to je SPD. Protože ta může prosadit svůj program jedině ve spolupráci s Andrejem Babišem a KSČM. Pokud ale Babiš začne tuto koalici rozbíjet způsobem, jakým ostudně předvedl o víkendu, kdy se vyděsil z demonstrací na Slovensku proti Ficovi a honem rychle hodil zpátečku a vyzval k odvolání Zdeňka Ondráčka z pozice předsedy komise pro GIBS, do které byl paradoxně právě díky hlasům Hnutí ANO zvolen o 24 hodin dříve, tak to ukazuje na čirý a zoufalý alibismus a také amatérismus. A poslední informace ukazují, že uvnitř Hnutí Ano je obrovský odpor proti spolupráci s ČSSD, daleko větší odpor, než proti spolupráci s KSČM, a to je co říct. Andrej Babiš se dostává do pozice, kdy bude muset začít bojovat s vlastní stranou. A to je cesta do pekel, ale také k dalším předčasným volbám. Jako na Slovensku? To se teprve ukáže, nakročeno k tomu je opravdu výrazně.

   Smazat
  4. Kouzelníci za milion? Odboráře stála o třetinu menší demonstrace v roce 2012 téměř 11 milionů, chvilkařům to prý stálo 1.3 milionu v roce 2019

   Proto nás zaujala aktivita bezpečnostní složek, které se začaly podle našich informací zajímat o organizační pozadí úterní demonstrace na Václavském náměstí s názvem “Máme toho dost”. Pokud se podíváme na transparentní účet Milionu chvilek od počátku května, vidíme výdaje neziskovky za zhruba 1.3 milionu korun. Za tuto sumu prý byly natisknuty materiály pro realizaci a podporu demonstrací, což sice je opravdu možné, ovšem vzhledem k tak mohutným demonstracím se vynořuje otázka, kdo platil všechny ostatní věci spojené s realizací tak obrovské demonstrace v Praze?

   V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval premiéra, aby jednal s pučisty a nátlakovou organizací financovanou Georgem Sorosem! Milionový chlívek, Rekonstrukce stát a Open Society Foundations provádí destrukci skupiny V4, v Rakousku a na Slovensku se to již jejich kolegům podařilo a vláda padla, na řadě je Česko, Polsko a nakonec Maďarsko! Kdo podá ruku Trumpovi, do roka a do dne politicky umírá? Ne do roka, ale teď už do několika měsíců!

   Smazat
  5. 12:57+12:58+13:00 dobré info pro všechny, kdo chtějí vědět.

   Smazat
  6. Definitivně skončila nezávislost České televize, to málo, co z ní zbývalo. Generální ředitel ČT Petr Dvořák vstoupil oficiálně do politiky, podepsal výzvu proti Andreji Babišovi, kterou sepsali lidé z okolí Jiřího Drahoše a Kroměřížské výzvy! Neziskovku, která za výzvou stojí, financuje Open Society Foundations George Sorose, americká ambasáda v Praze, britská a kanadská ambasáda a fond Karla Janečka! Nový skandál jen 9 dní před 2. kolem prezidentské volby!

   A je to tady. Dochází k lámání chleba, nervy jsou na pochodu, rukavičky jdou dolů a masky jsou odhazovány, protože jde o všechno. Dnes došlo k naprosto bezprecedentní události, která možná ovlivní nejen prezidentskou volbu za 9 dní, ale možná i ohrozí účast prezidenta republiky v prezidentské debatě s Jiřím Drahošem na České televizi, i když není vyloučeno, že v této chvíli už může být Miloši Zemanovi jedno, jestli je hlavním problémem v ČT Václav Moravec nebo někdo jiný, protože to, k čemu dnes došlo, nemá obdoby. Generální ředitel České televize Petr Dvořák se totiž podepsal pod politický manifest neziskového uskupení Rekonstrukce státu, který má název “Mantinely demokracie” a jde celkem o 19 mantinelů, které by politici nikdy neměli překračovat. Text je namířen proti Andreji Babišovi a proti SPD Tomia Okamury, kromě toho, že jde o vměšování do české politiky zvenčí, ale o tom až níže. Problém je v tom, že celý tento dokument je převzatý od amerického velvyslanectví v Praze, kde byl tento dokument v původní anglické verzi k dispozici již od roku 2011, dva roky předtím, než vznikl neziskový projekt Rekonstrukce státu.

   Výzva “Mantinely demokracie” má svoji vlastní webovou stránku, kde je uvedeno celkem 19 bodů, které na přednáškách v Americkém centru v Praze v roce 2016 prezentoval bývalý americký velvyslanec Andrew Schapiro jako 19 mantinelů pro omezení politické moci českých politiků v ČR, kde cílem je vyčlenit některé výkonné a justiční mechanismy v ČR z vlivu Poslanecké sněmovny a demokraticky volených zástupců. Jde o zásadní dokument, kterým americké velvyslanectví zasahuje do chodu České republiky a skrze neziskový projekt Rekonstrukce státu se snaží omezit demokratický politický proces v České republice způsobem, který u veřejnosti má vyvolat pocit skryté války proti politickým stranám, které apriori prý chtějí v České republice zneužívat moc. Celý dokument je zpracovaný způsobem, že dává sice smysl, ale podprahově obsahuje nebezpečné prvky odebírání svrchované demokratické moci českému politickému systému demokraticky volených zástupců. Pojďme si těch 19 mantinelů rozebrat.

   Smazat
  7. Nebezpečnost výzvy Mantinely demokracie spočívá ve dvou paragrafech, 11 a 17, které jsou vpašovány do tohoto dokumentu z čistě účelového lobbistického hlediska. Paragraf 11 výzvy už dopředu diskredituje snahy SPD a Tomia Okamury o zavedení nejen přímé demokracie, ale i o vyvolání referenda o vystoupení z EU a zejména z NATO. Na tomto má největší zájem především americké velvyslanectví, které nechce dopustit vyvolání referenda o vystoupení ČR z NATO, neboť to je jeden z mezinárodních závazků ČR. Některé paragrafy sice dávají význam a nelze proti nim moc namítat, nicméně ostatní paragrafy dokumentu se snaží ovlivňovat v ČR politický proces, který vychází z legislativního a především plebiscitního rámce demokratických voleb. Pokud se totiž podíváme na paragraf 17, tak najednou pochopíme, že v celé výzvě začíná něco opravdu vážně zapáchat.

   Za Rekonstrukcí státu stojí zahraniční fondy a americký NGO sektor spolu s podporou US Embassy a americké Transparency International

   Rekonstrukce státu je sdružení více jak 20 neziskovek, které vzniklo v roce 2013 z původního pro-amerického projektu v ČR s názvem Frank Bold a za nímž stála americká neziskovka Transparency International, kterou financuje americký Kongres, ministerstvo zahraničí USA, Rockefellerova rodina a v neposlední řadě George Soros. Transparency International se později z projektu stáhla. Pokud se podíváme na seznam významných a největších dárců Rekonstrukce státu, najdeme tam subjekty, které nám jsou velmi dobře známy a vůbec nás nepřekvapí.

   Americká ambasáda v Praze
   Open Society Foundations George Sorose
   Fond Otakara Motejla
   Fond Karla Janečka
   Student Agency
   Program Evropské unie
   Britská ambasáda
   Kanadská ambasáda
   EEA Grants
   Norské fondy
   Ředitel České televize se tak podepisuje pod lobbistický dokument neziskovky, která je odshora dolů financována cizími mocnostmi, ambasádami a soukromými fondy, které pomocí politického lobbingu a politických neziskovek v ČR zasahují a vměšují se do vnitřních zájmů ČR.

   Smazat
  8. A co nějaká reakce rady pro rozhlasové a televizní vysílání na chování generálního ředitele ČT Petra Dvořáka?! Nic?

   Smazat
  9. Vážený děkuji za Váš rozsáhlý přehled do sebe vzájemně zapadajících miliónů chybek, ničící demokracii z gruntu! Vaše psaná slova nám dnes potvrdil sám M. Kocáb, ten scénář V4 atd.

   »Po Letné přišel Michael Kocáb a všechny uzemnil. Xaver jen koukal

   24.06.2019 10:44
   Moderátor Luboš Xaver Veselý si po masivních demonstracích pozval do studia skladatele a bývalého ministra pro lidská práva a národnostní menšiny Michaela Kocába. Dle jeho odhadu bylo na Letné 400 tisíc lidí. Ale prý to není začátek revoluce, demonstranti jen chtějí tlačit na Babiše, aby odstoupil sám. A co by se mělo dělat v případě Babišova odstoupení? Prý by to šlo podle slovenského scénáře.«

   Smazat
 12. Uvedený přispěvatel Milionu chvilek režisér a scénárista Petr Weigl zemřel v roce 2018. Fiktivní tak mohou být i další jména!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:52

   Zde nejde pouze o včerejšek na Letné! Toto sdělení se vrací v čase, to Vám nedošlo, jde o souvislosti na sebe navazující!? Volba prezidenta České republiky proběhla v lednu 2018. Pan Petr Weigl režisér a scénárista POSLAL před touto volbou neziskovce 10.000,- Kč, Petr Weigl (* 16. března 1939, Brno † 14. července 2018), JUDr. Irena Hosanová, která je signatářkou Kroměřížské výzvy, poslala 5.000,- Kč a rovných 20 tisíc korun poslal šlechtic Johannes Lobkowicz.

   $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

   Zde máte současný seznam, samá ČT - MFFKV smetánka, přisátá na koncesionářské poplatky!

   Známé osobnosti | Milion chvilek pro demokracii

   https://www.milionchvilek.cz/osobnosti

   $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

   Smazat
  2. Ne, nedošlo, protože doslovně píšete: Demonstrace proti Babišovi organizují ti samí lidé, kteří se pohybovali kolem Drahoše....Petr Weigl už samozřejmě nic organizovat nemůže...

   Smazat
  3. Paličatý/tá 20:22

   Mikuláš Minář (vznik milionu chvilek leden 2018)!

   Podrobnosti, příznivci a finanční podporovatele výše.

   »»»Po parlamentních volbách na podzim 2017, které vyhrálo hnutí ANO Andreje Babiše, se začal občansky angažovat v reakci na předvolební Smlouvu Andreje Babiše s občany ČR, v níž se Andrej Babiš mimo jiné zavázal rozvíjet a podporovat demokracii. Minář to považoval za drzost, protože Babiš čelil trestnímu stíhání a jako politik vlastnil média. Mináře prý napadlo, že když Babiš občanům něco slíbil, budou ho (občané) brát za slovo. Inicioval proto petici, v níž žádal, aby Babiš své sliby splnil. Petice označená jako Chvilka pro Andreje byla zveřejněna 17. listopadu 2017 (v Den boje za svobodu a demokracii) a tentýž den ráno Minářem a jeho spolupracovníky na Národní třídě předána Andrejovi Babišovi. Petici během prvního měsíce od zveřejnění podepsalo přes 5000 občanů ČR, během ledna 2018 překonal počet signatářů hranici 20 000!

   Andrej Babiš na výzvu reagoval pozváním iniciátorů petice k osobnímu setkání v sídle hnutí ANO. Autoři petice v čele s Minářem Andreji Babišovi odpověděli otevřeným dopisem, ve kterém soukromé setkání odmítli a vyzvali jej, aby podobné setkání proběhlo na neutrálním místě a nejlépe veřejně, či aby bylo nahrané a zveřejněné.

   Autoři petice následně ke 31. lednu 2018 založili zapsaný spolek s názvem Milion Chvilek, jehož se stal Minář předsedou. Po založení spolku přerušil studium a začal se naplno věnovat organizování demonstrací.«««

   To nezapočalo dne 23. 6. 2019, kdy byl již Petr Weigl na onom světě.

   Dcera Heleny Třeštíkové, Hana Třeštíková (obě přisáté na ČT, Febiofest ...atd.), dcera dnes též zastupitelkou a radní městské části Praha 7 a od roku 2018 též zastupitelkou a radní hlavního města Prahy "PRAHA 7 SOBĚ", odnož (TOP09), přispěla Miliónu chvilek částkou 10.000,-Kč, pro Vás jako příklad, rovněž jednou budem na onom světě, my všichni také! Hele, nejste Vy ten jeho životní partner?

   Smazat
 13. Petice Andreji Babišovi, aby neustupoval zmanipulovaným či placeným křiklounům z ulice:
  https://www.petice24.com/petice_andreji_babiovi_aby_neustupoval_zmanipulovanym_i_placenym_kiklounm_z_ulice#form

  OdpovědětSmazat
 14. JSOU TO ČUČKAŘI:-))
  Tohle dokázali komouši každý rok ...a už v květnu!! ....hned prvního!!!:-)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.