Reklama

čtvrtek 13. června 2019

Od standardního politického boje k nálepkování oponentů, mediálnímu rozdělování a rozeštvávání národa, k cenzuře sociálních sítí až k předsudečné nenávisti a politicky motivovanému násilí

Jiří Kobza
13. 6. 2019
Plivnout si na SPD? Od vzniku této vlastenecké a přímou demokracii prosazujícího hnutí velice snadné, vhodné a moderní. Především ale beztrestné! V současnosti se politický boj posunul do ostřejší fáze po celé Evropě a tak nehledejme strategický záměr špinění SPD a podobných stran pouze v ČR. Hledejme podobné snahy všude, kde se zejména tradiční strany vyznačují ztrátou důvěryhodnosti, soudnosti a vlastenectví, tedy i v zahraničí. Můžeme říci celkem přesně, že narůstající nenávist vůči evropským vlastencům je vedená (a nejspíš i financovaná) shora, v celoevropském měřítku, v celé šíři a komplexnosti. Je vedená od pomlouvačných kampaní a označování vlastenců za extremisty, fašisty, nacisty apod. v médiích, přes šikanování aktivisty i úřady (např. ministerstvem vnitra) až po nevybíravé útoky ze strany politických konkurentů, kteří při vlastních klesajících preferencích ztrácejí nervy. Nezapomínejme na internetové aktivisty, trolly, demonstranty a další, jejichž vystoupení se vyznačují rostoucí agresivitou a vulgaritou.

Koho ale tolik ohrožují vlastenecké názory v Evropě? V první řadě jde o dosud beztrestně vládnoucí socialisty, liberály a celý sektor neziskových organizací. Jde o všechny, kteří zavrhují tradiční Evropu národních států, evropské tradice a rodinu. Ohrožení vlastenectvím obyčejných lidí se cítí především ti, co (za cizí peníze) se snaží podle podivných zvrácených plánů převést Evropu z kontinentu samostatných národních států na bezprávné euroregiony, vedené všemocnou evropskou komisí a neziskovkami. Vlastenci tedy ohrožují tyto usurpátory moci na jejich cestě k ještě větší moci.

Kdo stojí za tímto šířením (předsudečné) nenávisti proti SPD? Komu vadí vlastenecké názory a podpora přímé demokracie? Je zde na místě opět připomenout, že vlastenecké a národovecké názory posilují v celé Evropě a členové podobně orientovaných stran (např. německé AFD) jsou vystavováni stejně brutálnímu tlaku, mediálnímu špinění, šikanování, obtěžování, nálepkování až po fyzické útoky na jejich funkcionáře.

Za nedlouhou historii SPD jsme měli možnost nabrat zkušenosti se všemi formami politického boje a seznámit se se všemi formami nenávisti, které jsme průběžně vystavováni.

Proč taková nenávist zejména proti SPD v ČR i jinde?

Odpovědí mne napadá hned několik.

1/ SPD prosazuje přímou demokracii, odvolatelnost politiků a neomezené závazné referendum, noční můry pro „tradiční“, liberální a proevropské strany.

2/ SPD hlásá pravé vlastenectví, hájí zájmy ČR proti zvůli EU a v posledních volbách do Sněmovny hnutí SPD volilo 580 000 voličů

3/ SPD má jasný a čitelný program boje proti nelegální migraci, hlasitě se ozývá proti vnucování podivně legalizovaných migrantů z jiných zemí a odmítá vydírání ČR v otázkách migrace ze strany EU.

4/ poukazuje na nevýhodnost našeho područí EU

5/ odmítá zneužívání systému sociální podpory

Co už jsme v SPD zažili?

Trvalé (neopodstatněné) označování našeho hnutí jako extremistického (nahnědlého) různými aktivistickými novináři v masmédiích a např. zprávě MV o extremismu.

Dtto od politických konkurentů, kde například zejména někteří členové ČSSD jsou ukázkovým příkladem politické nenávisti a pod vedením ČSSD zavedlo MV pojem „předsudečná nenávist“ jejíž projevy jsou trestné.

Napadání a obtěžování našich lidí na petičních stáncích SPD anebo těch známějších členů SPD na ulicích slovními útoky a nadávkami, označení za fašistickou špínu patří k těm mírnějším (většina útočníků přitom nemá zdání o významu slova fašismus).

Rozbíjení výloh s reklamou na SPD, poškozování aut členů SPD se samolepkou SPD


 Rozbití dveří poslanecké kanceláře SPD v Praze 10 

Zůstává nezodpovězenou otázkou, kam až jsou aktivisté konkurenčních prounijních stran ochotni zajít? Jaká vlna násilí nás ještě čeká? Dopadneme jako na Ukrajině na Majdanu, s desítkami mrtvých, za potlesku a podpory nějakých dalších zahraničních politiků?
Nebo zvítězí česká skepse, Sorošovi dojdou prostředky na demonstranty a ti půjdou otravovat někam jinam?

My v SPD rozhodně odmítáme násilí jako prostředek politického boje, odmítáme být jeho obětí a využijeme všech demokratických nástrojů k obraně. Opravdu si chceme zopakovat 30tá léta v Německu? Opravdu chceme politické násilí na ulicích? Doufal jsem, že už jsme z podobných šíleností vyrostli.

(https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/322167-schwarzenberg-podporil-v-kyjeve-demonstranty-nikdo-z-vlady-se-s-nim-nebavil.html)

Přestává legrace a jestli se včas nevzpamatujeme, nebo se necháme strhnout, dopadneme moc špatně.

28 komentářů :

 1. Kobza jede "bom*y".
  Ne, že by se nedalo v něčem souhlasit.
  Ale mokrý hadr na hlavě by mu slušel, vidět za každým rohem socialistů či marxistu, to už je docela dobrý "materiál".
  Takže Evropu neovládají nadnárodní koncerny, finanční elity a jejich poskoci, ale ovládají ji socialisti...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kobza a jeho strana v čele s japončíkem by měli sami jít příkladem. Tzv. vlastenec Tomio si sám neodpustí příležitost plivnout si po komunistech a ochotou se spojit s demoblokem, aby zlikvidovali bývalého komunistu Babiše, který se jako profesionál snaží dát hospodářství státu do pořádku. Ještě si připomeňme vehemenci doktora Davida v obviňování Konečné, i když on sám "vstúpil" a podepsal členství ve straně, která se podílela na zničení hospodářství v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

   Smazat
  2. ja bych řek že socani se jen přiživuji což je jejich životni kredo byt pijavice paraziticka celičky život no adnes je takova doba že už ani stavkovat nechtěji jaky maji slastny pijavicky živutek tak jen občas kvakaji a žvatlaji nesmysle ktere stejně nikdy nesplnili

   Smazat
  3. SPD pro mě přestala být vlastenecká poté,
   co její poslanci v čele s Okamurou nadšeně tleskali ve stoje reprezentantu válečnické politiky Ryanovi, který si jen přijel pro Nikulina a maskoval to projevem "Na věčné časy s USA a nikdy jinak."
   Větší ubohost a podlézavost pohledat ! (viz youtube)

   Vlastenectví prokázali pouze poslanci za KSČM, kteří odešli před projevem ze sálu, to je vlastenectví !
   V minulých dnech inicioval Okamura v PS debatu
   o návrhu jednoho ruského poslance ruské Dumy,aby tehdejší účastníci zásahu v r.68 u nás, byli prohlášeni za veterány a dostali k důchodu malé finanční přilepšení.
   Co je Okamurovi do toho ?! Vyplácela by snad ČR tento
   důchod ?!
   Že je to na současné fašistické Ukrajině uzákoněno
   mu nevadí ?!
   Co ruská Duma přijme za zákon, nebo nepřijme,je vnitřní záležitost Ruska a nýmand Okamura, který ještě nerozdýchal,že se nedostal s ANO do vlády,
   do toho nemá co kecat.
   A že si Zeman pozval na Hrad ruského velvyslance v této věci ? To už byla jen show pro média,prostě kosmetická tečka za skandálem, který se nepovedlo Okamurovi dotáhnout do konce a nabrat nějaké politické body.


   Smazat
 2. Pane Kobza fiala a další organizátoři rádoby převratu chtějí hlasovat o nedůvěře vládě. Pokud tak učiní tak by bylo dobré aby jste šli do vlády s Babišem. A hlavní je dosadit nového ministra vnitra který by s tou liberální chátrou zatočil. A nebo se braňte u soudu po každém napadení důsledně jít. Všude jsou kamery hned by se vědělo kdo napadl pana Jakla Když pár liberálních fašistů zavřou pak si dají pozor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se,že zadat si s ANO by nebyl dobrý nápad!
   Koblihář=zdatný ekonom a technolog moci,pragmatik jako sfiňa!
   Je bez vize,SPD by jedině potopil, stejně jako (velice obratně) potápí sosany.

   Smazat
  2. Socani se potápějí sami a už dost dlouho. Stále stejná píseň. Zradili na záčátku první světové války svým souhlasem v válečnou půjčkou, po 1.svět.válce zradili až se od ní oddělili komunisté, po 2. svět. válce znovu a teď ti různí Grossové, Špidlové, Sobotkové, Zaorálci, Pochvy, Petříčci, Hamáčci v tom jen pokračují. Jsou stranou k nepotřebě a k nas.ání!

   Smazat
 3. Pane Kobza !
  Cely civilizovany svet je rozdelen na dva
  nepratelske tabory !
  Na Globalisty a Patrioty, kterym se take rika Nacionaliste , nebo LOKALISTE !

  Takze vase Ceska republika bude prozivat to, co je u nas v Americe bezna vec ! Politicka fackovacka !

  Policie ma v povinnosti udrzet poradek a vase povinnost je se BRANIT, tam kde policie selze !

  V pripade, ze Globaliste ovladnou Cesko, tak vase zivotni uroven pujde rapidne dolu !
  Vase ulice budou tak nebezpecne, jako jsou ulice v Malmo, ci v nekterych ctvrtich Parize !

  Tak se organizujte a brante !
  Kdyz vyhrate, zachranite republiku a kdyz prohrate , tak budete OBLAST bruselske rise !
  S cizi vladou !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, opět plácáš nesmysly. Že tě to žvanění přes klábosnici baví. Nechceš raději tam u vás honit aligátory nebo si konečně dát do pořádku svůj papundeklový domek před dalším hurikánem?

   Smazat
 4. Myslíte, že u nás Policie bude udržovat pořádek, spíš to vidím a snahy nenápadné už tady byly, to tady budou rovnat němečtí, nebo ještě lepší francouzští policisté a naši je budou chránit. To bude teprve ten správnej mazec. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. na slovači osvobodili zasahujiciho policistu ktery rozmlatil zadrženemu hubu na faširku bylo to udajně vzajmu statu tak bych nečekal že se to unas nebude praktikovat když zkoušky už proběhli bez zajmu prestitutu a evropa je jednotna a uni

   Smazat
  2. 4:29 má bohužel naprostou pravdu. Dnes opravdu rozdělovat politické směry na levici a pravici je anachronismus. Jediné správné rozděleni je na vlastence a globalisty, za kterými stojí světové ekonomické elity. Někteří lidé pořád ještě nechápou, že pokud budou existovat vlastenci v dostatečném počtu, budou existovat i národy a státy, a tedy i jejich relativní svoboda. Pokud se globalistům podaří zničit identitu národů migrací a různými zvrácenými ideologiemi a těmi indoktrinovat mládež, podaří se jim převzít neomezenou moc nad světem. Tito vykonavatele zájmů elit (Soros, Merkelová, Macron, Junker atd.) se tím už vůbec netají.

   Smazat
 5. USA činí kroky řízené z velvyslanectví, které vedou k destabilizaci našeho státu. Děje se tak všude v Evropě, kde vládnou Američani. Cílem toho je neustálý chaos v zemích Evropy ve kterém není možné dosáhnout kontinuálního pokroku v životní úrovni obyvatelstva. A proč? Protože v USA je bída a svrab. 45% obyvatelstva USA žije z výplaty do výplaty a nemá žádnou finanční rezervu, miliony jsou závislí na potravinových dávkách ve formě lístků, zdravotní pojištění si nemůže dovolit většina obyvatel USA, počet vězňů na počet obyvatel USA je nejvyšší na světě. Pokud někdo hájí to co je v USA, ani neví, jaká je skutečnost a měl by tam jet, aby se přesvědčil. A proto USA přes své agenty v jednotlivých státech, tedy i u nás musí podporovat a organizovat chaos, ve kterém se není možné ekonomicky a společensky rozvíjet a který zajistí jenom to, že se pomalu a jistě amerikanizujeme , tedy že jdeme ke dnu. Je to podle hesla: "Když mně chcípla koza, tak udělám vše pro to, aby tobě chcípla taky".

  OdpovědětSmazat
 6. ono je těžke byt trošinku redy a milovat se navzajem když pulka naroda stale ještě žije v tom jimy proklinanem komunismu viz statni netahla a druhym viz montovny a kuplandy ordinuji real kapitalismus nejraději z roku osmnacet osmdesat a jedno procento podvodniku a hochštapleru vlastni všechno co je viditelne i neviditelne

  OdpovědětSmazat
 7. podle mne potřebujeme novodobé marxisty jako sůl, protože je alarmující a nebezpečné, že tady není silná levice, která by se chopila témat,, které z levice vykrádá právě SPD (protože levice je k ničemu) a teď i další. když pravice propaguje levicová témata děje se něco, co může i špatně skončit, nacismus budiž výstrahou

  OdpovědětSmazat
 8. 6:41 = stele opakovane fraze, pod kazdym autorem !
  Presne to stejne zde uz bylo ! Realita je jina !
  ATROCITNI propaganda , od nekoho, kdo zde nikdy nezil !

  Nikdy jsem nevidel zadne potravinove listky (food stamps) !
  Takove privilegie maji pouze kamaradi Globalistu !
  Pocet veznu je kvuli drogam !

  Chaos u vas podporuji pouze Globaliste !
  My Trumpovci jsme jejich opozice !

  Oslavte narozeniny presidenta Trumpa !
  14.cervna ma 73 let !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jupíííí...Amík má teprve 800 základen na zeměkouli.
   Kontrolní otàzka:
   Bude ta v Česku osmsetdruhá???
   (801 budujou v Polsku)
   Pane,vám se FAKT líbí světový hegemon který kroutí všem zemím toužícím po svobodě ruce???
   Helanov

   Smazat
  2. Omluvte prosím pana Honolulana (7:07). Je to jen grafoman a hlupec!

   Smazat
 9. Pěkný článek,to je moc dobře že pan Kobza neutekl do Brusele;-)
  Za sebe mám jedno přání: Aby se SPD moc nevymezovala proti Trikoloře.Vím,bude to těžké, když někdo vykrádá program...je to laciné...Ale stejnak! Když se 2 perou třetí se směje.
  Je to nešťastné,vznik další antisystémové strany,asi to myslej dobře,ale je to nešťastné.
  Jsou 2 možnosti:
  Trikolora se bude chovat slušně a média z nich udělají vyvrhele,budou jí dehonestovat 7/24.
  Trikolora začne lavírovat a šlapat brázdu jako zbytek "demobloku".
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, aby si obě strany (Trikolora a SPD) nerozdělily euroskeptické voliče tak nešťastně, že by obě skončily těsně pod 5% (třeba i s menší pomocí "výpadku" u voleb). Pak by zůstaly ve žvanírně jen čistě probruselské síly jako část demobloku, Piráti, ODS a ANO. Strany, které mají politiku skoro jako přes kopírák, hlavně se nikdo z nich výrazně nevymezuje vůči EU a NATO.

   Smazat
  2. Toho se hodně bojím...I když předpokládám že většina odpadlíků se k SPD zase vrátí,až zjistí co zjistí,že VK nemá koule na to nést nálepku fašouna.
   Každopádně SPD už má svoje "odšlapané",Trikolora je rychlokvaška...Ovčané budou muset začít myslet hlavou.
   Helanov

   Smazat
  3. 7:31 ničeho se neobávej !

   Klaus ml. představil své krajské týmy, viz článek na Aeronetu pod názvem "Vlastenectví se nekoná."

   Jmenovitý seznam krajských zástupců vnáší jasno do personální struktury Trikolóry :

   Převažují bývalí ODS,pak jeden z ANO, z KDU-ČSL
   a to je tak vše.
   Klaus ml.
   je určitě dobrý stratég organizační, horší to bude už v personalistice,něco jako Okamura,
   ale jeho hnutí chybí vedoucí osobnost,lídr,
   charismatický vůdce, což Klaus ml. určitě není.
   Prachy nejsou určitě potíž,
   ale v té personální oblasti to hapruje už na samém začátku.
   ALE není kde brát, že ano...

   Smazat
  4. Lidičky to jste nějaký politický turisté já zůstanu u SPD. Protože nemění svůj program a prosazuje to proč sem je volil.Trikolora odebere hlasy ods což je dobře a je to záloha kdyby chtěli SPD zrušit.

   Smazat
 10. Trikolora je dobrý název pro stranu, ale důležité jsou činy. A protože známe to, že Klaus jak starší tak mladší a jejich poskokové jsou nepřáteli přímé demokracie a odvolatelnosti politiků, soudců a jejich hmotné odpovědnosti tak to je je pasklvil toho co Česká republika potřebuje pro obnovení hospodářství a školství. Pravdou je, že komedianti nepotřebují ani školství (klaunů se u nás rodí přehršel) a v klidu si mohou dnes koupit maringotku a nemusí se platit drahá divadla. Dle výkonu dostanou peníze okamžitě a pokud představení bude špatné dostanou přidáno.

  OdpovědětSmazat
 11. Jen k tomu nálepkování. Jako obyčejný občan s běžnými názory jsem byl zejména naší ,,uměleckou" frontou už označen za lúzu, barevnou svini, burana, nacionalistu, špínu národa, rasistu, ruského švába... nakonec nejsem na tom lépe než ti řvouni co mě takto nálepkují a nejsou při tom vlastně vůbec nic? Mají akorát tu výhodu, že jejich názory, na rozdíl ode mne , jsou medializovány.Příklad, kdyby tady zůstali komunisti tak Svěrákovi by sme dnes říkali Pane Mistře, Národní umělče, ale nyní pro mě není ani ten pan , pouze Svěrák...Místo toho aby tito lidé stáli o co největší popularitu, měli co nejvíce obdivovatelů a fanoušků tak dělají pravý opak. No co, stát je v případě nouze podpoří. Zas až tak diváka nepotřebují. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co takhle Svěrač. Podle euro-vzoru pornoJandova Zadnice

   Smazat
 12. Především s tou přímou demokracií bych byl opatrný, zejména za současných podmínek. Tedy za situace, kdy se hromadí snahy o to, aby navezený dav na náměstí rozhodoval namísto občanů ve volbách. Rozhodovat mají řvouni v ulicích, případně pak jejich bojůvky. Dostáváme se do stáda fašizace části naší společnosti a právě pomocí přímé demokracie nějaký Hitler obešel tehdejší německý parlament s stál se kancléřem. To si nic z dějin nepamatujeme nebo jsme nepoučitelní? A mnozí lidé budou na ta náměstí chodit kvůli jedné či dvěma stokorunám. Je jen otázkou, kdo jim je dá.

  OdpovědětSmazat
 13. Skrytí režiséři mají hlovu plnou nápadů a starostí, ruce plné práce s budoucí inscenací.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.