Reklama

neděle 16. června 2019

Petr Sak k zákazu kladení věnců v Lidicích


Petr Sak
16. 6. 2019
Pane Petličko,
s údivem jsem si přečetl na několika médiích o incidentu, který jste vyvolal při kladení věnců v Lidicích zákazem Nočním vlkům položit věnce, protože mají ruské symboly.
Stalo se mi v krátké době po druhé, že nechápu chování druhého člověka. Nedavno psal zastupitel Jesenic, že je třeba presidenta Miloše Zemana podříznout jako svini a vykrvit. I když se to možná nezdá, Vaše chování je pro mne srovnatelně nehorázné a nepochopitelné.K lidické tragédii mám nadstandardní vztah, v šedesátých letech jsem chodil do kladenského gymnásia. V aule se konala pietní vzpomínka s lidickými ženami a po skončení programu se tyto ženy rozešly po aule a kladly kytičky na zem. Když jsem ptal proč, dozvěděl jsem se, že kytičku kladou na místo, kde jim vyrvaly z náručí děti. Byl to pro mne otřesný zážitek, který je stále ve mne.
Má rodina bydlela naproti gymnásia a maminka chodila s lidickými ženami do školy a měla mezi nimi kamarádky.

Pod ruskými (sovětskými) symboly bylo osvobozeno Československo a nebýt armády s těmito symboly, tak nejenže byste se neživil kádrováním, kdo smí klást věnce, ale ani byste nejspíše neexistoval.

Mladá a v současnosti již i střední generace žije v historickém bezvědomí. Nejenže z historie nic neznají, ale ani je nezajímá. Kromě toho ztrací schopnost myslet, vyhledávat informace a analyzovat je a nahrazuje slogany ze sociálních sítí a propagandistickými hesly.

Překvapivým produktem společnosti za posledních třicet let jsou potom takové zrůdy jako je Lang z Jesenice a Petlička z Lidic.

I když předpokládám, že mi neodpovíte, uvítal bych vysvětlení Vašeho absurdního chování.

S pozdravem
Petr Sak

62 komentářů :

 1. Petlička je skutečně zrůda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petlička vesele vykročil v šlépějích Petříčka . Stačí záměna jednoho písmenka a máme v tom jasno .

   Smazat
  2. Škoda, že nedostal od Foldyny na čumu
   takhle bude příště preferovat na věncích švabach

   Smazat
  3. Petlička je jednotka zrůdnosti,ta nejvyšší.

   Smazat
  4. Myslím si že pán Petlička by sa skôr hodil za správcu miesta posledného odpočinku Reinharda Heyndricha: Invalidenfriedhof, Berlín Nemecko!


   Smazat
  5. Prosím, podepište všichni petici za odvolání Petličky, díky.

   Smazat
 2. Máte naprostou pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Filip Petlička, vedoucí oddělení prezentace Památníku Lidice: http://www.lidice-memorial.cz/kontakt/kontaktni-udaje/

   Smazat
  2. ředitelku Lehmanovou dosadil lidovec Herman
   nedivte se Petličkářům

   Smazat
 3. Ta Ruda armada se mela na tyhle Čechy vysrat.

  OdpovědětSmazat
 4. Je to typické chování německých fašistů. Je to pobuřující, a je nezbytné se ohradit, aby se to nikdy neopakovalo:
  https://www.petice24.com/petice_proti_postupu_vedouciho_oddleni_vztahy_s_veejnosti_pamatniku_lidice?a=2

  OdpovědětSmazat
 5. ten týpek neodpoví protože otázku nechápe ale co dobře chápe jsou žvásty pražských kavárníků ale i on se dočká svého ocenění v podobě konopného výrobku přiměřené délky !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odpusťte si laskavě ty konopné výrobky, chováte se stejně jako Lang z Jesenice, trole.

   Smazat
  2. 23:44 Inu ano, moc vkusné to není, ale přece jen bych ty dva výroky nesrovnával.

   Smazat
  3. Ba ba nac plejtvat konopim kdyz mame daleko ryhlejsi nastroje a take s jistou ucinnoti konopi je sice fajn pro fajnsmekry na divani ale v boji neni cas vychutnavat rozkose

   Smazat
 6. Mne překvapila přítomnost Vojenské policie. Pozvání nemohl zařídit bezvýznamný Petličko nebo jeho předposraná šéfová. To se řešilo na nejvyšší úrovni. Kdo ví, co na nás chystají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:25
   Co na nás chystají? Budou nám tančit, jak jiní jim pískají. Vždyť jak dlouho trvalo, než zjistili, že osočovaný Ondráček sloužil u stejného pohotovostního pluku SNB jako ministr národní obrany a ministr vnitra Lubomír Metnar, který za přízně sdělovacích prostředků podepisoval pro Českou republiku mezinárodně závazné dohody. Odkazy jsou na Google.(zatím)

   Smazat
 7. Být Ruskem, nechám ten posraný zbytek Evropy snad jen s výjimkou Srbska a Bulharska plavat. Prostě bych na všechny ty země, které Rusko vnímají jako svého nepřítele, hodil bobek a hledal spojence tam, kde bude o Rusko zájem. Postoj Ruska bych naprosto chápal. Nic jiného si totiž nezasloužíme. Vlastně ne, přece jen si zasloužíme utopit se ve vlastní hlouposti, nadutosti a neschopnosti rozlišit zrno od plev. Myslím, že si postupně, ale jistě zavíráme vůči Rusku vrátka a spoléháme se na cizáky, kteří to s námi nikdy, opakuji nikdy nemysleli, nemyslí a myslet dobře nebudou. Je otřesné, že dnes více věříme těm, kdo válečný konflikt přiživovali myšlenkově, ale i finančně, než těm, kteří nás z fašistického jha osvobodili.
  Honza, Havířov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale oni sa nás nevykašlou, dobře chápou, že ne lidi, ale prodejné děvky které nám vládnou, je nemají radi. Děvky ale rychle stárnou a až dojde na věc rychle budou odejíty do zapomnění na smetiště dějin. Rudý dědeček

   Smazat
  2. 21:29 Honza, Havířov a jak k tomu přijdeme my normální lidi co bereme dějiny jak byly. Za tu třetinu fašistů my nemůžeme.

   Smazat
  3. Já to taky upřímně nechápu 21:29. Němci za 6 let okupace vyvraždili na 350 000 našich předků a Češi dle jejich plánů měli vůbec zmizet z povrchu zemského. Rusové se v rozhodující míře zasloužili, že se tyto plány nenaplnily. Mnozí naši spoluobčané se přesto chovají jako kdyby jejich předkové patřili k oporám SS, SA, Hitlerjugend nebo alespoň zásobovali gestapo udáními. Člověku se chce opravdu z nich zvracet...

   Smazat
  4. Tohle je boj trvající již tisíce let. Je to boj satanské lži s pravdo-věrností. Rusko je jako harmonika (roztahuje se a stahuje se) a začleňuje do sebe národy, kterým hrozí vyhubení. Satan na to reaguje tak, že začal do nově připojeným oblastí pokládat miny (například banderovský projekt s původně okrajinou ((oblast na okraji)) byl spuštěn již za Rakouska Uherska, kdy v koncentračních táborech byli likvidováni pravdo-věrní, aby zůstali pouze vlez-do-prdelkové). I u nás jede propaganda očerňující Rusko na plné obrátky a pro vlez-do-prdelky je zde ráj na zemi.
   Nicméně ani v samotném Rusku není vše v pořádku, jejich elita to jsou z velké většiny prodejné děvky a ani lid si často neváží svých skutečných hrdinů a často je vysmíván, ten kdo udělal pro národy Ruska nejvíce (tento výsměch dobrému dokonce sami Rusové označují Ruskou národní tradicí - tato vlastnost pak způsobuje, že klesají v očích ostatních národů - kdo si neváží sebe, těžko získá úctu ostatních).

   Smazat
 8. Petlicka to hodne posral!! Ja jsem presvedceny, ze spanek jiz nebude mit klidny. Rusove jsou ta hlavni sila, ktera likvidovala fasisty . Co takovy vul a nevzdelanec dela v tak piektnim miste!? Petlicku nekdo v nejaky dobe "sejme" podle: "Na kazde prase se voda vari"!!!! Petlicko, petlicko...
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
 9. Je třeba vidět věci v souvislostech. Jednání nácka Petličky je přímým důsledkem závěru Ústavního soudu, který se postavil za jakéhosi nácka z Ostravy, který odmítl obsloužit Rusy kvůli jejich státní příslušnosti. Nácek z Jesenice sice vypadl z politiky, ale nikdo z jeho partajníků (ODS) ho neodsoudil. Rozhodně ne za to, co pronesl. Vyzvali ho, aby odešel, protože se báli ztráty hlasů. Ne, že by s ním nesouhlasili. Takový starosta Řeporyjí, pan Pavel Novotný (ODS) tak mluví neustále (zastřelit poslance Ondráčka kulkou do týlu nebo ho nechat zabít tajnými službami..) a pan profesor Fiala ani muk! Pan režisér Hřebejk o nás mluví jako o rudohnědých sra.kách. Jen proto, že jsme nezvolili prezidentem jeho oblíbence. Ministr vnitra Hamáček (předseda ČSSD)veřejně vyhrožoval vězením za schvalování atentátů na Novém Zélandu (Všechny vás sledujeme a o všech vás víme...), ale k otevřenému vyzývání k politickým vraždám a teroru mlčí. Co jiného než výzvy k likvidaci demokraticky zvolených orgánů jsou demonstrace na náměstích v Praze a jiných městech? To nejsou protesty proti konkrétním činům vlády (např. exekuce, platy, zlodějny..). Jde o výzvy ke svržení vlády (Babiš musí jít! ). A to je trestný čin, za který je pěkná řádka let "natvrdo"! A nejde jen o partu nedouků a blbečků. Ke svržení vlády veřejně vyzývá poslanec PS Kalousek (svrhněme tuto vládu!). Paní Sommerová lituje, že volební právo mají všichni a ne pouze ti, co by volili její favority. Paní Gaislerová hovoří o tom, že je nutné bojovat proti názoru, že každý má svoji pravdu. Protože prý objektivní pravda existuje. Ta její, jak jinak. Dělají se seznamy nepohodlných webů a vůbec médií a spekuluje se jak je vyřadit. Na ministerstvech. Ne v hospodách. Tihle všiváci vědí, že ve volbách to nedají. Že lidi nejsou takové stádo, jak by je rádi měli. Tak vymýšlejí, kudy se k moci dobrat jinými prostředky. Řešením je Majdan. Uvidíme, s čím příjdou na Letné, a hlavně po ní! Jestliže jim to nevyjde, tak Miliónový chlívek končí a Fiala aspol. přitvrdí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Očividně jste slušný člověk, Danny. Vyjadřujete se kultivovaně a máte věci v hlavě srovnané. A to je dobře, protože ta tzv. elita (její některé samozvané představitele jste jmenovitě uvedl) se vyjadřuje jako nejhorší spodina, jsou agresivní, arogantní a bezohlední. Vyjadřujete obavy z toho, co ještě mají v úmyslu. Žádné strachy! Jen se na ně podívejte! Šašci, hysterky, rozmazlení spratci, zkrachovalé existence...

   Smazat
 10. I v tomto případě ,,Petličkové" vyhráli. BOHUŽEL ! A byl bych velice rád, kdyby představitelé našeho státu ,,vrátili úder". A to alespoň trojnásobně !!!

  OdpovědětSmazat
 11. já si do Lidic za Petličkem zajedu a řeknu mu do ksichtu, že je prase

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opatrně. Petličko se konečně bude cítit o trochu líp a Vás zažalují ochránci zvířat.

   Smazat
 12. Slouha Petlička je ještě ve své funkci? Měl by rezignovat nebo musí být odvolaný. Kam spějeme, když vnitro vede jeden z mladých socdemáků. To je ta svoloč co prohrála volby do EU parlamentu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. co chcete, Petlička je tupej příslušník nacistické pražské kavárny

   Smazat
 13. Kdo volí naše zástupce, kteří dosazují takovéto zrůdy? Ty Lidice nejsou jeho soukromý podmnik, aby o nich rozhodoval...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soukromý podnik to není, ale rejžují pěkně: http://www.lidice-memorial.cz/kontakt/oteviraci-doba-a-vstupne/
   Navíc kšeftují přes e-shop

   Smazat
 14. Pokud někomu vadila trikolóra, možná je jeho pohled následující: barvy na vlajkách ukazují podřízenost státního zřízení, tj. modrá + bílá + rudá = podřízenost Francii => odmítl položení věnců Francouzkým přisluhovačům, kteří se účastnili vytvoření fašistického Německa jako nástroje boje proti Rusům.

  Ruská vlajka byla historicky rudá. Měli si trikoloru zaměnit za rudou stužku.

  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jako tradičně ode zdi ke zdi podle toho kam zrovna fouka a odkud přichazeji depeše a divit se že v koloniji je něco špatně je heske ale na blbim hrobečku

   Smazat
  2. Pro ABC 17.6.2019 5:43
   V 19. století přebírala slovanská národní hnutí symboliku Ruska, jediného tehdy samostatného slovanského státu, a barvy ruské vlajky, bílá, modrá a červená začaly být tehdy považovány za panslovanské barvy. Na ruské vlajce je jednotlivým barvám přisuzován následující význam:

   Bílá symbolizuje mír, čistotu, neposkvrněnost, dokonalost a svobodu.
   Modrá představuje stálost, víru, věrnost a Bohorodičku.
   Červená je symbolem energie, síly, krve prolité za vlast a absolutistické vlády.
   Tyto barvy patřily původně Moskvě.

   Smazat
  3. Pod trikolorou bojovali na straně fašistického Německa vlasovci a to byli zrádci.

   Smazat
  4. p. Jirsák.
   V podstatě mě to jen napadlo, nic netvrdím.
   Vliv Francouzské aristokracie u Ruského dvora i u nás byl nemalý.
   Rád bych věřil, že při návrhu vlajek a volbě barev se neprojevili postranní úmysly vlivných v pozadí.
   K ideálům jsem dosti skeptický, obvykle sloužili pro motivaci davů k boji za cíle jiných.
   ABC

   Smazat
 15. Vsechno to bylo asi trochu jinak. Zcela urcite neslo o ruske symboly , nebo azbuku. To by tam nemohl klast venec velvyslanec Ruska. Kdo neveri, at si tam zajede prohlednout ten venec se stuhami popsanymi azbukou. Problem patrne bude v tom, ze Lidice si v oficialni dny propachtovalo panstvo. Pokud se vysplhate dostatecne vysoko na politickem zebricku, ve slavnostni den(tedy den profesionalnich politickych placek) se osprchujete a oholite a zvolite k obleku vazanku te spravne barvy, budete vpusten. Smradlavy plebs, at si smutni ve vsedni dny.

  p.s.
  "Jednou za čas
  se páni ustrnou
  a přijdou poklečet,
  je to trapas,
  když s pózou mistrnou
  zkoušejí zabrečet,"

  Karel Kryl by vedel, ze se primarne nejedna o proti ruskou provokaci, ale o vykazani plebsu. Ze je ten plebs nahodou rusky, to je bajecna pridana hodnota.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Památník Lidice, příspěvková organizace Ministerstva kultury České republiky. A já si naopak myslím, že jde o připravenou provokaci proti ministru kultury. Když teď vyhodí vedení památníku, tak zesílí demonstrace a různí Fajtové se přestanou bát o nakradené miliony.

   Smazat
 16. Tak nevím jestli ti naši předkové nežádali Wehrmacht ať zůstane, nebo Rudou armádu ať přijede. Dělaj v tom pěkný hokej. Liberečáci hledají v oceánu družební nacistickou ponorku a maňas žádá v Lidicích Rusy, ať si odstraní své symboly. Takže příště pozvěte Landsmannschft, železné a rytířské kříže povoleny, nebo ne?.

  OdpovědětSmazat
 17. Před nedávnem jsem četl článek, tuším Petra Štěpánka, který se ptal, kdeže se nachází "nacisticko". Mohu mu odpovědět, že se i v Česku, nejenom na Ukrajině, či v Pobaltí. Zdá se, že je to nosná ideologie všech členských i přistupujících zemí NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 8:13 Máte částečně pravdu. Já myslím, že je třeba mladým říkat: druhá světová válka = NACISTÉ,NACISTÉ,NACISTÉ. Němci vůbec za nic nemohou, jsou to naši přátelé.Při inteligenci mnohých mladých musí být každému jasné o co vlastně jde!!!

   Smazat
 18. Možná by bylo dobré zamyslet se. Kolik by asi žilo dnes ČECHŮ kdyby nebylo RUSŮ?????

  OdpovědětSmazat
 19. Chlapec se potřeboval zviditelnit a zalíbit "vrchnosti", to je celé. Ví, co je správné a co si už nesmíte ani myslet. Motivem je kariérismus a prachy, žádný hluboký názor v tom nehledejme. A na těch mrtvých, na těch mu vůbec nezáleží. Kdyby se jich mohl zeptat, jestli jedná správně a jestli si to tak přejí, stejně by to neudělal. Bál by se zamítavé odpovědi. Je to namachrovaný posera, jako všichni jemu podobní. J.

  OdpovědětSmazat
 20. Byla jsem letos na Den vítězství v Rusku. Mluvila jsem s mnoha veterány války a jeden z nich mi říká: "Víte, já Vám ruku nepodám. Uvidím, co budete říkat." Po besedě za mnou sám přišel, podal mi ruku a dodal. "Mám chuť pozvat Vás ještě na "rjumočku" vodky."- Pod Moravskou Ostravou přišel o oko a utrpěl řadu dalších těžkých zranění.
  Díky Petříčkům a jiným podobným představitelům ČR se člověk málem stydí, že je Čech. Jak odpovídat na otázku: " Proč to děláte? Už jste tak rychle zapomněli?"
  Ruští studenti jezdí na výměnné stáže do celého světa, běžně i do Francie, Německa, Anglie. Zkuste přijít do české školy a nabídnout tam tuto možnost. Ano, pane Saku, mladá i střední generace žije v historickém bezvědomí,krysy všech druhů mají pole volné a lež se stává pravdou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:26 také se chystám příští rok navštívit Moskvu nebo Leningrad na oslavy Dne vítězství. Projel jsem kus světa jen tak s báglem na zádech, ale lepších lidí jako občany RF jsem nepotkal. Stydím se za ministra zahraničních věcí - pana Petříčka stejně, jako se stydím za pana Petličku s Lidického památníků. Dělají ostudu Českému národu. Pchají se do prdele USA které pro ČR nic dobré neudělali.a to je horší než zlé.

   Smazat
 21. Diky autorovi clanku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Připojuji se, i k nám do školy byly lidické ženy zvány (náš učitelek sbor přežil holokaust!).

   Kryptoskopčák Petlička možná dostane od Posselta a jeho kamadenschaftu po tupláku... nebude-li do té doby s Petříčkem a s Pochem V KOŠI. Tam demonstranti nemilované POSÍLAJÍ... VOLIČI TAM NECHTĚNÉ ODKLÁDAJÍ.

   Smazat
 22. Máme svobodu, někteří to chapou tak, žé můžou bourat všechny zábrany i morální. Nezvyknu si na hulvátství vydávající ho se za cnost, nezvyknu si přihlížet k urážení památky Lidic, k uražení věřících v něco svaté, k urážení Krista a Madony Čenstochovské.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Něměli jste násilím bourat naši víru v Peruna, v Odina, ve Wotana, ve Freyu, ve vodníky atd, a vaši Kristus a Černá Madona by mezi ně i s vaším panem Satanášem zapadli.

   Já si zase nezvyknu, když někdo uráží Červenou Karkulku, Tříhlavou saň, Perinbabu,... děti v ně přeci věří jako v Santu...

   Smazat
  2. 11:22 Ty jseš teda machr, asi absolvent VUML.

   Smazat
  3. Když tu někdo vynáší do nebe jakéhosi občana Krista (má asi na mysli Jošuu) a jakousi občanku Madonu Čenstochovskou, pak je dobré, mu jít z cesty. Proč?
   Protože s blouznivcem není radno rozpřádat dialog.

   Smazat
  4. 0:41
   Tak nepřeď dialog a cucej palec.

   Smazat
 23. Kdo osvobodil lidické ženy v německém koncentračním táboře Ravensbrück?

  Sto osmdesát čtyři lidických žen, které byly 12. června 1942 odtrženy od svých dětí, bylo (vyjma několika těhotných, ponechaných dočasně v Praze) převezeno do koncentračního tábora Ravensbrück. Dvanáct dalších bylo do Ravensbrücku posláno dodatečně v následujících měsících.

  Na konci války, z obav před postupující Rudou armádou, se Němci rozhodli evakuovat tábor a vypravili vězně (asi 20 000) na tzv. pochod smrti. V táboře zůstalo asi 3 500 žen a 300 mužů, ti pak byli osvobozeni sovětskou armádou 30. dubna 1945.

  Třiapadesát lidických žen v koncentračních táborech a na pochodech smrti zahynulo.

  Celkem přišlo o život 340 lidických obyvatel (192 mužů, 60 žen a 88 dětí).

  Není co dodat. Pan Petlíček by měl být odvolán.

  OdpovědětSmazat
 24. Nedávno jsem narazil na podobného obdivovatele Němců, který se otevřeně vyjádřil, že je převeliká škoda, že byli Němci odsunutí, jaká že to byla křivda a že Češi žádný národ nejsou. Dokonce se snažil tvrdit, že nebýt Němců, tak bychom vlastně byli na úrovni neadrtálců a vlastně naprosto zaostalých podlidí, kteří nejsou schopni cokoliv vytvořit. Nechápu kde se podobní zrádci zjevují, kdo je platí? Co je vede k plivání na vlastní národ, zem jejíž jsou bohužel součástí. Bohužel! Nechápu proč tento obdivovatel se neodstěhoval za posledních 30 let nebo se neodstěhuje teď do toho německého ráje, když je mu zde křivděno. Nikdo jej tady nedrží, když jsme takoví špatní a ubozí. Tento chlapík si říkal nezávislý publicista a jmenoval se Jan Šinágl. Nevím co nezávislého by na něm mělo být, ale z jeho názorů mi bylo špatně zvláště, když si je dám do souvislostí s vyprávěním svých předků, kteří to německé dobro zažili na vlastní kůži v českém pohraničí a za války i těsně po ní.

  OdpovědětSmazat
 25. Pod videm v komentářích odkaz na osudy rodin :https://www.youtube.com/watch?v=nbEkNXczyDU

  OdpovědětSmazat
 26. Nechapu co mají za cíl, to je pořád Rusko tak špatné i když nic nedělá. Nechci se dožít toho až Putinovi prdnou nervi. Ten člověk je velice klidný a hlavně chytrý já ho obdivuji. A to je mi 27 let. Ale vše má své meze ať se na Rusko posraný USA dementi vyserou. Pardon za vulgárnosti, ale mám dvouletého syna a chci aby se dožil ještě 90 let a ne aby jsme si umřeli v náručí

  OdpovědětSmazat
 27. noviczech
  ...musím si přidat komentář! Nezaslouží si tací lidé velmi přísný trest? Divíme se pak panu Stalinovi, jak zacházel s takovými bezcharakterními lidmi? Oko za oko, zub za zub! Takoví lidé by měli být vysídleni z Republiky, neváží si pana Prezidenta, koho si vlastně váží? Vzpomínka na prolitou krev jim nepohne svědomím? Já byl jako dítě, malé dítě s rodiči na Dukelském průsmyku a dodnes mám ten smutný obraz v paměti! Rodiče plakali, to tomu lidskému ksindlu nestačí, že tito bojovníci a odpůrci fašismu pro naši svobodu zemřeli???
  Česká republiko, kdo omyje tvou zem od těchto nových Jidášů...?

  OdpovědětSmazat
 28. Filip Petlička je vedoucím oddělení prezentace v lidickém památníku - státní příspěvkové organizaci. Tel.: 312 253 702 nebo 731 110 984; petlicka@lidice-memorial.cz Nic ho neopravňuje k zákazům uctít památku zavražděných lidických občanů, snad jedině v tom případě, že by na věncích byly hákové kříže. Tento člověk se opravdu jenom prezentoval /asi tak pochopil náplň své práce/ a měl by být ředitelkou památníku Mgr. Martinou Lehmanovou náležitě oceněn /lehmannova@lidice-memorial.cz; 312 253 063; 723 041 636/. Bohužel, ryba obvykle smrdí od hlavy.

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 30. Ano, z s.s. Nočních vlků se POSEREME, kdykoli si to budou přát!

  Proč se z těch PŘEKRÁSNÝCH molodců posereme?
  No protože jsou to velvyslanci samotného Velikého Putina, BJJP!
  A kromě toho jsou všichni členové SILNĚ SPECIÁLNÍCH oddílů nepřemožitelné Armády Ruské federace; prostě předvoj našich tradičních osvoboditelů z let 1945 a 1968.

  Jak víme, když někam přijedou osobní přátelé Samotného Vůdce Všeho Slovanstva, Velikého Putina, BJJP, tak se zkrátka a dobře poserou VŠICHNI roduvěrní Češi, všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti.
  Proto se ze soudruhů a soukmenovců Nočních vlků měli posrat i všichni velvyslanci Lenin-ví-jakých zemiček a státečků, kteří v Lidicích pokládali věnce v rámci oficiálního programu!!

  Oni se však neposrali, čímž nás roduvěrné Čechy a Rusy, nás Západoasiaty TĚŽCE nasrali. Viz výše uvedený článek s.s. Saka.

  Ještě připomenu prostou pravdu: Kdo z našinců se z velvyslanců Velikého Putina, BJJP, neposere, tak si posral život, definitivně.
  Protože v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, si ty „slavné“ hrdiny, kteří se před s.s. Nočními vlky neposrali, odchytí KGB/FSB, za pomoci naší obnovené StB.
  A pak už bude pozdě, až se ti „neposerové“, pevně přivázaní ke stolu, budou marně snažit uhnout před ostrým nožem soudruha a soukmenovce „Chirurga“ Zadolstanova …
  Ano, poserou se toho, nejpozději v momentě, kdy jim „Chirurg“ rozpáře břicho, normálně, slovansky humánně.

  „Tehdy bude v Čechách dobře, až kozák ve Vltavě svůj tank omyje!“


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 18. června 20:06) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.