Reklama

středa 19. června 2019

PhDr. Petr Hampl, PhD. o současném světě a možné budoucnosti

19. 6. 2019   (prvních 51 minut)
 https://www.youtube.com/watch?time_continue=2112&v=jnqaGkedEWw


21 komentářů :

 1. PANE HAMPL MÁME STÁLE MÉNĚ ČASU MUSIME SE STARAT O PENIZE

  budete dávat do svých vystoupeni i použitelné návrhy na řešeni té naši budoucnosti?
  Drazi čtenáři pokud je u pana Hampla najdete nebo je sami náte nerozpakujte se je tady dát.

  CO MYSLÍTE JSOU TAKOVÉ NÁVRHY POTŘEBNÉ NEBO NE?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 11:34 - Stále otravujete s omletou písničkou. Nšěco nového by nebylo?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 2. Teď v současné době na televizní obrazovce ČT probíhá tisková konference Holanské vyšetřovací komise k havárii letu MH 17. Západ opět zneužívá atentát na letadlo, letu MH 17, který provedla Ukrajina na pokyn USA k štvaní proti Rusku. Vůbec nebere na vědomí skutečnost, že tragédie se stala nad územím Ukrajiny, která řídila letadlo a navedla ho celkem záměrně nad území, kde probíhaly útoky Ukrajiny na její obyvatelstvo vedené fašistickými oddíly Ukrajiny. Zodpovědnost Ukrajiny podle Holanďanů není žádná. Celá tato šaškárna při které západ provedl vraždu svých 300 lidí a která se neustále využívá ke štvaní proti Rusku, je největší ostudou vyšetřovatelů, kteří plní zakázku zadavatelů z USA a západních demokracii. Příbuzní nebudou mít právo na odškodnění, protože ten, kdo to vše zavinil, provedl a organizoval, tedy Ukrajina společně s USA, ti samozřejmě podle Holanské komise nejsou za nic zodpovědní. Fakta západ neuznává a překrucuje si je ke svému účelu. Není to první krát, kdy USA obětovali pasažéry velkokapacitního letadla ke svým provokacím. Jeden se odehrál v osmdesátých letech nad poloostrovem Sachalin, kdy Američani navedli letadlo Korejských aerolinií nad území tehdejšího SSSR a vyprovokovali jeho sestřelení a celé toto pak využili k obrovské propagandě proti Rusku. Naopak, když sestřelili Američani dopravní letadlo Iránských aerolinii s 250 lidmi na palubě, tak Američani, kteří to provedli, byli vyznamenáni armádou USA. To samé se stalo, když stíhačka USA v Itálii nedovoleně podletěla lanovku v Alpách a přerušením nosního lana zavraždili 50 lidí a letci USA byli odvelení do USA a vyznamenáni. Je faktem, že se připravuje válka proti Rusku, kterou potřebuje USA k řešení své ekonomické situace a která odvede pozornost k neutěšené situace v samotných USA. Není to první krát, kdy se řeší problémy válkou. Tak to bylo se vznikem první a druhé světové války a nyní se stejným způsobem připravuje třetí světová válka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT - kohorta NATO manipulátorů a lhářů! Jednou i na ně dojde a pak se budou divit.

   Smazat
  2. Drobná korekce: V té italské lanovce bylo "jen" 20 lidí...

   Smazat
  3. 14:02 Přesně tak pane správné informace a furt budou lhát a vymýšlet si.

   Smazat
 3. Ten kdo ji připravuje sám na to doplatí.

  OdpovědětSmazat
 4. https://magazin1.sk/hrozive-cisla-pre-europanov-islamsky-terorizmus-stupol-o-725-trump-ironicky-reaguje-urcite-to-nebude-migraciou/
  https://magazin1.sk/putin-predniesol-zasadne-vyhlasenie-ohladom-migracie-ktore-nema-vo-svete-obdobu-budete-pozerat-video/

  OdpovědětSmazat
 5. ...poznámka ke kapitalistickému školství.

  Ne nadarmo platí, že „nejcennějším zdrojem kapitalismu je hlupák. A protože se hlupáci rodí v přírodě poskrovnu, je třeba je vyrábět ve velkém.“
  Zdroj: eurasia24.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. ..a ještě pohádku o udatném Skripalovi,jeho dcerce a zázračné vodičce novičok a pak vyčůrat a jít spát..

   Smazat
  3. 22:53

   Až na to, že Skripal a jeho dcera žijí. Jsou v kontaktu s rodinou, a jednoznačně označili Rusko a Putina za útočníky. Skripal se setkal s člověkem z GRU, kterému ti dva buzeranti donesli Novičok. Těm pak v tom parku ty dva sejmul. Druhý nepoužitý sprej odhodil do kontejneru, kde je ten použitý se neví. Dveře natřeli ti dva zabijáci. Není absolutně sporu. Skripal bude svědčit, momentálně se zdržuje i s dcerou na neznámém místě. Soud bude v průběhu tohoto roku spolu S MH17 a spolu s vyšetřováním útoku chemickými zbraněmi v Sýrii. Rusko poskytlo zbraně, Asad útočil. Neznám nic hnusnějšího v historii.

   Smazat
  4. Pohádka pro hloupější dospělé. A ty jí věříš. Fascinující!

   Smazat
  5. 23:06 Já zase neznám nic blbějšího, rád jsem Vás poznal.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 8. Až zanikne český národ, tak si toho nikdo ani nevšimne, natož aby někdo litoval. Na Češích se dá dříví štípat, dá se s nimi dokonce dobře orat. Češi by snad dnes už ani neexistovali, nebýt výpomoci ze strany slovenských vůdců (Husák, Babiš). Češi jsou snadno manipulovatelní, a proto budou rychle asimilovat všude tam, kam budou z České kotliny vytěsněni.

  OdpovědětSmazat
 9. Pryč z EU a NATO! Naše země je pod přetrvávajícím vlivem euroatlantické parazitní elity šířící lži o RF a o své ekonomice, která se blíží kolapsu.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.