Reklama

středa 26. června 2019

Plánoval režim USA obětovat 25 svých občanů?


Michal Brand
26. 6. 2019
Írán zcela oprávněně sestřelil americký špionážní bezpilotní letoun, který narušil vzdušný prostor Íránu. Americký režim se v odvetě chystal zaútočit pod falešnou záminkou – jako v případě amerických „spravedlivých“ válek vždy, tedy vlastně jako v případě všech válek vedených USA vždy – tentokrát na Írán. Předchozí prefabrikované vylhané „důvody“ k napadení cizí země nesplnily svoji úlohu. Nezabralo předchozí žvanění propagandy o útocích na saudsko-arabské tankery, za kterými jsou obránci Jemenu, kterým proti AlKajdě a zločinné saudské agresi pomáhá i Írán, takže vlastně „Írán napadl demokratickou a pověstně humanistickou Saudskou Arábii, která v Jemenu rozdává jídlo, cukrovinky a léky“. Ale to nestačilo.

Nepostačil ani incident s japonským a norským tankerem jako záminka k rozpoutání zločinné agresívní války USA (a jeho lokajů z NATO) proti suverénní a na místní poměry velice vyspělou, na místní poměry velice svobodnou a tolerantní zemi, jakou Írán je (připomeňme jen, že v Íránu ženy a dívky zcela svobodně studují na univerzitách – na rozdíl od skvělých spojenců Západu alá saudská Arábie, Bahrajn apod., v Íránu ženy a dívky chodí ve velkých městech oblečené podle chuti, často podle západní módy, namalované apod., opět na rozdíl od .... no, však víte). A tak přišlo vniveč veškeré úsilí USA. A to se deep state, skryté jádro zločinného anti-demokratického a proti-ústavního režimu tolik snažil!

Co víme o předchozím incidentu? Posádka japonského tankeru uvádí naprosto jednoznačně, že tanker byl zasažen dvěma raketami. Propaganda americké válečné mašinérie tvrdí, že je to nesmysl, že američtí odborníci vědí mnohem lépe, co se stalo, než očití svědci události. Americká válečná propaganda vyrobila a dodala video, kde nějaká skupina nějakých lidí něco dělá u nějaké lodi. Americký gumák, ehm, expert, na základě toho tvrdí, že jde o příslušníky íránských gard (elitní jednotky armády Íránu), kteří u japonského tankeru odmontovávají nevybuchlou íránskou minu. Také americký gumák předložil střepy, o kterých prohlásil, že to jsou střepy z vybuchlé miny, tato vybuchlá mina, že připomíná miny, které se prý podle amerického gumáka vyrábí v Íránu. A také americký gumák dodal, že očití svědci, kteří uvádí, že tanker byl zasažen dvěma raketami, tak to se ti očití svědci mýlí a nic takového neviděli. Očitým svědkům to asi nakukali ruští trollové přes reklamy na Facebooku. Na přímý pokyn Putina. USA o tom mají nezvratné důkazy, jako vždy. Ale nemohou je zveřejnit. Jako vždy. Kdepak, že by třeba mohlo jít o dvě americké rakety, vypálené na japonský tanker z americké válečné lodi jako záminka k útoku na Írán a jako nástroj na odrazení Japonska od společného jednání s Íránem o obchodu. Kdepak. To určitě ne. Tak to být nemohlo. To ani nebudeme psát. Ani si to nebudeme myslet! Ještě by nás nějaký pomatený cenzor a fízl, ehm, elf zařadil na výplatní listinu Ruska a nám by pak bankovní účty přetékaly penězi.

Režim USA se svými incidenty a provokacemi proti Íránu je už směšný – a to nejen na alternativních, svobodných webech a médiích, ale už i v diskusích na mainstream médiích. Už i ti, kdo jinak nadávají, uráží a otevřeně dávají najevo své pohrdání každým, kdo čte alternativní zdroje informací a nežere oficiální propagandu, ehm, oficiální „informace“, tak i ti se v diskusích na mainstream webech posmívají hloupé a trapné propagandě USA a snaze USA rozpoutat válečný konflikt pod vylhanými, a trapně průhlednými záminkami.

Samotná kauza „obohacování uranu“ a „Írán porušuje dohodu“- Tuto dohodu USA nikdy ani nezačaly dodržovat za celé dlouhé roky její „platnosti“. Tuto dohodu navíc USA vypověděly dlouho před tím, než ji Írán přestal dodržovat. Tuto dohodu Írán přestal dodržovat roky poté, kdy ji na rozdíl od Íránu navíc celou dobu její ‚platnosti‘ nedodržovaly ani další danou smlouvou zavázané státy, jako jsou američtí vazalové Francie, Německo, Británie. „Írán nedodržuje dohodu“ - tak to je vrchol .......ne, nenapíšu ani jedno z těch slov, která mne napadají a která jsou výstižná a sedí jako prdel na hrnci. Nenapíši, protože jsou nespisovná. Tohle je ze strany USA vrchol pokrytectví, amorálnosti a ... a dál už mne napadají jen samá nespisovná, jadrná slova.

Mimo pozornost, dalo by se říci mimo radary všech diskutujících, všech médií, mainstreamových zglajchšaltovaných stejně i těch alternativních však zcela zůstává jedna velice důležitá okolnost. Podle všech dostupných informací letěl bezpilotní špionážní letoun USA v těsné blízkosti doprovázen LETADLEM S 25 LIDMI NA PALUBĚ. Z jakého důvodu?

Budu trochu spekulovat. Nemusíte mi věřit. Zkuste přijít s lepším vysvětlením, proč někdo ve velení armády USA poslal do íránského vzdušného prostoru špionážní letoun těsně doprovázený letadlem s posádkou 25 lidí.

Moje vysvětlení, pro mne samotného, je následující:

Režim USA se zoufale snaží za každou cenu vyrobit záminku k rozpoutání zločinné agresívní války proti Íránu. Když se režim USA a režim Velké Británie (Bush, Blair) snažily vyrobit záminku k rozpoutání zločinné agresívní války proti Iráku, jedna z variant, se kterou pracovali, byla varianta „poslat do vzdušného prostoru Iráku špionážní letoun, Irák ho sestřelí, my je obviníme z porušení rezolucí OSN a ihned Irák napadneme vojensky“. (Viz Downing Street Memos, například. Ale zatím lze nalézt i na české Wikipedii). Možná měl tehdy nad Irákem někde kousek, kousíček dál letět také letoun s lidmi na palubě. A možná měl být i ten civilní letoun omylem trefen. Irákem. Omylem. Nebo „omylem“, pro jistotu rovnou sestřelen – třeba nějakou „íránskou minou“ odpálenou z americké válečné lodě, jako v případě japonského tankeru.

Nebo jako třeba v případě letu KAL-007, kdy letadlo Korejských aerolinií s 269 lidmi na palubě bylo 1. odkloněno z trasy o nějakých 500 km, do vzdušného prostoru SSSR, v době probíhajících testů vojenské techniky 2. těsně sledován vojenským špionážním letounem USA, vizuálně i velikosti velice podobného civilnímu dopravnímu letadlu

Mapa prapodivného letu letadla KAL-007: https://en.wikipedia.org/wiki/File:KAL007.svg Je z ní mimochodem zcela zřejmé, že piloti letu KAL-007 museli být o všem informováni a vědomě spolupracovat s armádou USA na této špionážní operaci, která se nejspíše zvrtla pro všechny zúčastněné jinak, než si původně mysleli. Ale nejvíce získaly USA. Když už se to zvrtlo jinak, tak z toho místo špionáže vytřískaly propagandu. Piloti, stejně jako nic netušící pasažéři, byli původně součástí špionážní hry, pak se hodili jako součást propagandy k rozpoutání nepřátelství. Přeci si piloti nemohou nevšimnout, že letí úplně jinde, že letí stovky kilometrů nad pevninou (Kamčatka), když mají letět výhradně nad oceánem atd. A jak si mohli „nevšimnout“ snah sovětských stíhaček o vizuální kontakt, výstražnou střelbu do vzduchu atd.? Jedině by museli být piloti letu KAL-007 retardovaní. Nebo byli vytrvale přesvědčováni z velení celé této americké dirty operation, že mají pokračovat. Nikdo z civilních letových kontrol Korej, Japonska, USA a dalších států nekontaktoval piloty? Nikdo jim nesdělil, že letí úplně jinde? Nebo to piloti letu vědomě ignorovali? Na čí příkaz? ;-)

To všechno jsou prosté, jednoduché otázky. Jediná odpověď oficiální propagandy je „tady je oficiální verze a hotovo, korejské letadlo letělo úplně jinudy zcela omylem, americký špionážní letoun také, za všechno může Sovětský Svaz, který zcela svévolně rozhodl o sestřelení civilního letadla“ případně doplněné o „pcha, konspirační teorie, ruský troll, Putinův agent, zavřít, zakázat publikovat, vyhodit z Facebooku, doživotní zákaz na diskusích iDnes“. Ale na jednoduché, věcné otázky musí existovat jasná, věcná odpověď – nebo prostě oficiální verze lže a odpovědět věcně právě proto nemůže. Jako když církevní dogma geocentrického pojetí vesmíru nedokázalo odpovědět na prosté, jednoduché a věcné otázky ohledně pohybu a trajektorií vesmírných těles po obloze – nedokázalo, protože jako od základu chybné nemohlo.

Zpět k zvláštním okolnostem letu amerického špionážního bezpilotního letadla v íránském vzdušném prostoru v těsné blízkosti amerického vojenského letadla s 25 lidmi na palubě. Někdo musel dát rozkaz k letu obou letadel tak blízko u sebe, navíc ve vzdušném prostoru cizí země. Spousta lidí v US armádě musela minimálně vidět a vědět, že se obě letadla pohybují velice blízko sebe, ve stejném kurzu – a nikdo ani jedno neodklonil, přestože logika věci říká, že přesně to musí být reakce v podobné situaci. Standardní reakce – a nikdo ji neprovedl, takže ji někdo musel zarazit. Kam letělo druhé letadlo s 25 lidmi na palubě? Proč? Kam létají letadla americké armády pro přepravu osob v těsné blízkosti hranic a za hranicemi íránského vzdušného prostoru, zato velice, velice daleko od základen US Army i Navy, o vzdálenosti od hranic USA ani nehovoříc?

Moje vysvětlení je jednoduché. Nepříjemné, ale jednoduché. Předem připravená dirty operation, snaha vyprovokovat Írán k sestřelení amerického letadla s 25 americkými občany na palubě jako vytvoření „perfektní“ záminky k rozpoutání další zločinné agresívní války USA.

Americké letadlo s 25 lidmi na palubě, v cizím vzdušném prostoru, v těsné blízkosti špionážního letounu. 25 lidí. Poslal je někdo na smrt? Rituální oběť?

„Írán sestřelil letadlo americké armády s nebohými 25 americkými vojáky na palubě! Tady jsou jejich fotky! Tady jsou jejich děti, vdovy, sirotci, rodiče, pláčou... Odveta musí být nemilosrdná! Vybombardujeme Írán do středověku! Vyvraždíme – zcela spravedlivě – pár set tisíc nevinných lidí v Íránu!!!“

Myslím, že tak nějak to bylo vymyšleno, naplánováno a částečně i realizováno.

Ale Írán není zločinný režim, na rozdíl od deep state USA. A íránská armáda věděla o tom, že jde o dva letouny, rozpoznala je od sebe a rozpoznala, že jedno je letadlo k dopravě pasažérů. To potvrzují i prohlášení íránských představitelů po tomto incidentu. A tak íránská armáda sestřelila jen špionážní bezpilotní letoun. I když mohla oba. Podle mezinárodního práva. A podle amerických „morálních“ norem geo-politiky, klidně by mohl Írán bombardovat v odvetě Washington. USA taková pravidla „spravedlivé odpovědi“ pro sebe samotné uznávají, hlasitě propagují a velice, velice často prakticky realizují. Ale naštěstí se jen málokdo ve světě chová jako pr.... jako prostě nevychovaný fracek, který ještě nedostal výchovnou. Nevychovaný fracek takovou výchovnou potřebuje jako prase drbání. Rusům ta výchovná z kolapsu SSSR a následném ekonomickém i sociálním rozvratu taky ohromně prospěla.

Škoda, že to vždy odnesou hlavně ti drobní, obyčejní, nevinní a ne ti strůjci všech prasáren.

Ale to už by asi jeden chtěl příliš...

17 komentářů :

 1. noviczech
  ...pane Brandt, :-) , tak vy nám tady napadáte "tu nejdemokratičtější" zemi na této planetě? Jenže problém je v tom, že máte ne na 100 procent pravdu, ale na 1000 procent pravdu! Opravdu to vypadá, že USA-kobyla jde do PEKLA a chce ještě vzít s sebou další! Tak držme palce, aby se jí to nepovedlo a aby opravdu odešla jen sama a vzala s sebou jen své přisluhovače, Anglii, Francii a Německo.
  Jejich politika je politika dvou tváří, což dnes vidí každý rozumný člověk.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná dojde i na NOVIČOK. A bude ta kokotina celá. To by bylo, aby válka nebyla.

   Smazat
 2. USA - plave v ekonomickéma obchodním moři jako sekera.
  Zvykly si žít na dluh celé planety a když se země brání, tak je třeba jim "mírumilovně a demokraticky" vysvětlit, kdo je na planetě žalobce a soudce v jednom.
  Export komodity svobody a poslušnosti zajistí humanitární bombardování.
  Heslo jestřábů z USA je jednoduché : "Kdonejde s námi, jde proti nám!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to heslo jsem slysel nejprve od gusty Husaka a pak od georgika Bushe!!! marvelous!!!

   Smazat
 3. Takže Irán nesestřelil letadlo s našimi lidmi? Tak si ho příště sundáme sami a bude vymalováno, to by bylo abychom tu valku s nimi nevyprovokovali!
  Stane se za pár dní, nebo hodin.

  OdpovědětSmazat
 4. KAL 007 .To je přece evidentni.To mne napadlo uz davno.Tahle akce znicila SSSR.Pres 200 lidi za to stalo-řekla by krvava Madla.

  OdpovědětSmazat
 5. Duch Reichstagu je nesmrtelný.

  OdpovědětSmazat
 6. Stačí kouknout, kolik vlastních lidí obětovali 11.září. I to jak neškolený pilot brilantně operoval s dopravním letadlem, ve 150 metrech, než zasáhl Pentagon a to tak, že udělal ve zdi kulatou díru, přitom se vypařila křídla i motory. Těch případů je mnoho, gumáci už ztrácejí nervy, vyhazují horentní sumy a čekají výsledek. Říše zla je poháněna krví, když není cizí, obětují i vlastní. Jsou nebezpeční celému světu a je jen otázkou času, kdy ostatní svět dojde na to, že se bude muset, před "mírotvorcem" bránit.

  OdpovědětSmazat
 7. A co to Malajsijské letadlo sestřelené nad Dombasem a promptně připsané Rusům, kteří kvůli tomu údajně na Dombas přivezli starý BUK až odněkud z Pobaltí a zase potom s ním rychle mazali do skladu? Neni to naprosto stejná fraška s tzv koratelárními strátami? Zvláště když záhadně zmizeli ukrajinští letovodi a ani sama Malajsie už nevěří těm žvástům prefabrikovaným z holandské komise. A kdepak jsou ty nezvratné důkazy USA v podobě satelitních snímků a záznamů? Ty jsou opět tak tajné, že je neni možné ani ukázat, ale jsou nezvratné. Stejně jako laboratorní výsledky v kauze Skripalových, které tak zázračně zachránili a už je od té doby nikdo ani neviděl a zřejmě už ani neuvidí. A samozřejmě toho koho nařknou toho ani nepřipustí k podání svých důkazů a vše už vědí pomalu předem. Ještě než vůbec nějaké výsledky mohou existovat. Kdo takto jedná si dosaďte sami, ale čestné to rozhodně není. Když ono přeci platí: " Účel světí prostředky", jak říkal jistý "veliký vůdec" s knírkem co pak kňučel jako podsvinče zalezlý v krytu a před zodpovědností se raději zabil i se svými nejbližšími kumpány.

  OdpovědětSmazat
 8. Kdo zabil 3000 lidí tak mu na nějakých 25 lidí nezáleží. Jestli to udělají tak doufám že s nimi Írán zacvičí.

  OdpovědětSmazat
 9. Anonymní27. června 2019 10:10
  "Kdo zabil 3000 lidí tak mu na nějakých 25 lidí nezáleží. Jestli to udělají tak doufám že s nimi Írán zacvičí."

  Kdyby to udělali, nebude to Irán, kdo s nimi zacvičí:
  http://www.nwoo.org/2019/06/26/jedna-drobna-udalost-a-zabijak-narodu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. koki Jo já vím pokud je Rusové takhle budou držet na uzdě bude to dobré. Jinak Írán má svoje rakety a ty americké lodičky potopí raz dva. Navíc je v dosahu Izrael.

   Smazat
 10. Vidím, že se mandelince daří i v arabií.

  OdpovědětSmazat
 11. Kdo má zájem ovládnout Sýrii,Irán,no přeci Izrael.Už se nemá kam roztáhnout,to jim musel Trump darovat území,které nepatří Izraeli,natož USA.Problém začal tím,že Rusko pomohlo Assadovi a Sýrie se ubránila okupaci Izraelem.Bylo tak tak naplánované,nejdřív slabší Sýrii a pak Irán.Už je pozdě,co ví moc dobře i Trump,pokud by na válku s Iránem zůstaly USA samotné,čeká je porážka a rychlá pád dolaru.

  OdpovědětSmazat
 12. V USA psali, že letadla již byla ve vzduchu, když Trump „akci“ bombardování Íránu zastavil. Takže Írán, potažmo svět, už se poučil že USA jsou hnusnější, než všechny ty „darebácké“ státy dohromady.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.