Reklama

čtvrtek 13. června 2019

Pravda o vodě: Vlastizrada a česká voda v rukou koncernů

Radek Novotný
13.6.2019 


Takto vnímají občané to, co Hadi v oblecích v politice spáchali a páchají ve strategickém odvětví, které spravuje nenahraditelnou VODOU¨:


Radek Novotný: Nájezdníci protiprávně skoupili městské vodárny v ČR a vykuchali z nich vše, co generuje zisk. To legálně nebylo možné a nešlo to bez kolaborace politiků. Teď máme za lumpárnu místo potrestání VLASTIZRADY, zaplatit miliardy koncernům, když lumpové na radnicích chtějí za draho kupovat zpět to, co bylo „legálně ukradeno“.

Hadi v politice, nechávají cíleně promlčet závažnou hospodářskou protiprávní činnost a nevymáhají vrácení miliard z neoprávněného obohacení.Byla spáchaná VLASTIZRADA

Nic na tom nemění, že voda nebyla přímo prodána. „Legálně prodáno a rozkradeno“ bylo jen to, co generuje zisk z vody – PRODEJ VODY. Každý rok z cca 35 miliard korun, které platí lidé ve vodném a stočném tečou nemalé miliardy do zahraničí i když voda zůstala státu (povodí řek) a vodárenské trubky dál vlastní města nebo městské vodárny (výjimkou je Moravskoslezský kraj).
Jak?
1/  Kolaborace politiků s nájezdníky začala v letech 1996-2006, když nájezdníci přes ně začali vesměs protiprávně skupovat městské vodárny v ČR s cílem z nich vykuchat vše, co generuje zisky.

ZAPRODALI se ti, kteří měli hájit zájmy lidí, měst a státu. Trojské koně mezi politiky působící v městských vodárnách a na vysokých postech ve velkých městech. Podváděli, lhali a manipulovali své kolegy zastupitele a kolaborovali s organizovanou skupinou. Protiprávně vyvedli zisky z vody na překupníky (shora to krylo vrcholné vedení ODS, ČSSD s propojené regionálně nebo opoziční smlouvou).

Korupce provázela téměř všechny prodeje a pronájmy vodáren v ČRVLASTIZRADA pokračuje

Zástupci nových stran a hnutí se domluvili s původními Hady na radnici a VLASTIZRADU i protiprávní jednání předchůdců ZAMETLI POD STŮL a nechali promlčet. Nepodali žaloby, neobrátili se na policii a nemravné tunely dál udržují v chodu a snaží se, aby nenabyly právní moc rozsudky, které VELEZRADU dokazují.

 • Kolaborace Hadů na radnicích pokračuje novou vlnou, protože se blíží konec doby platnosti Provozních smluv s koncerny a města by mohla převzít monopol vody do své správy, což koncerny nechtějí.

Že toto přijde jsem předem napsal – 1. díl: Tunel na konci tunelu aneb iluze vrácení vody do rukou měst. Jen s velmi malou nadsázkou jde o toto:

„Za peníze daňových poplatníků KOUPÍME zpět „NÁM UKRADENÉ AUTO“ a to ještě ne celé. Koupíme jen jeho menší část a poté v kufru tohoto auta (což nám bude prezentováno, jako místo spolujezdce), budou „vyvolení dohlížet“, jak s naším autem dál zloděj jezdí. My budeme mít právo „chrochtat blahem“, že naše vyvolené potentáty vozí.“
Co se nyní děje v ČR kolem vody a vodáren?


Nové Trojské koně na radnicích přicházejí v zájmu koncernů s návrhy koupit minoritní podíly v koncernových vodárnách, do nichž jejich předchůdci protiprávně nebo nemravně vyvedli zisková aktiva městských vodáren.

JDE O NESKUTEČNÝ TUNEL


Prodávali za desítky miliónů vše a za stovky miliónů máme kupovat minoritní podíly.
Města budou dál v pozici, kdy vše zásadní budou mít v ruce koncerny.
Souhlasím se závěry lidí v komentářích – toto může navrhnout a realizovat jen VLASTIZRÁDCE nebo HOVÁDKO BOŽÍ.
Co s tím?

Proto, aby toto nenastalo a lidé se mohli lumpárně společně bránit, jsem založil Nadační fond PRAVDA O VODĚ .

Jeho cílem je rozkrýt a zastavit nekalé dění, dovést zodpovědné pachatele k odpovědnosti, vrátit lidem ukradené miliardy a zabránit realizaci další neskutečné lumpáreně páchané na úkor lidí, měst a státu, vedoucí k drancování peněženek lidí, rozpočtů měst a bohatství České republiky.

Šlo to ve Francii, půjde to i u nás.


Máte toho dost? My také, tak se přidejte…

HÁJÍME ZÁJMY LIDÍ A ČINÍME KROKY K UKONČENÍ DRANCOVÁNÍ NAŠICH PENEŽENEK I ČESKÉ REPUBLIKY!
VÍCE ZDE


42 komentářů :

 1. To jsou skvělé myšlenky ale bez podpory politiků to nepůjde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hajzly z Milionů chvilek to nezajímá a to tupé stádo na náměstích také ne ! Musíme si to vzít zoátky !

   Smazat
  2. 9:11 Tyhle nýmandi tady vládnout nebudou je třeba aby zabodovala strana Klause ml.

   Smazat
  3. Myslíš toho mladýho Klause, co jeho fotr byl předseda vlády a vládla jeho ODS, když se ty kurevstva s vodou dělaly?! Tak to by ses opravdu obrátil a pomoc čekal od toho pravýho !!!!!

   Smazat
  4. 13:07 Nojo ty šmahem odsoudíš i jeho syna nemusí být jako jeho táta.Zatím má sympatické názory.

   Smazat
  5. Ty seš asi dost mladej, když neznáš Klause jun. a jeho zatím nejbrilantnější kousek, který se mu povedl při zakládání jednoho soukromého gymplu pro prominentní spratky za peníze daňových poplatníků, získaných jako dar od ČEZu jen proto, že jeho fotr byl v té době premiér, ml.brácha v ředitelství a mamá ve správní radě.
   Už tenkrát dokázal, že blbost je dědičná...Já to tu rozepisovat nebudu, ale jestli tě to zajímá, zeptej se na to někoho, kdo pečlivě sleduje záležitosti odborů...

   Smazat
  6. Právě za starého Klause se vše rozkradlo !!!

   Smazat
 2. No a s podporou Milionů chlívků by to šlo, ne? Nebo to lidi nezajímá, aby šli demonstrovat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni tam řvou za zájmy těch vlastizrádců, a mnozí z nich nevědí, která bije. Oni věří jenom v lež, pravda je nezajímá, budoucnost jejich, i jejich potomků je jim šumafuk. Největší gauneři jsou ti, co je organizují, a všechno to platí, a nemocný mocný mainstream, který to podporuje, a propaguje.

   Smazat
 3. Pane Novotný, řvali jsme bolestí a hněvem, když tohle ZAČÍNALO! Ale všichni jste mlčeli, nebo jste kázal jako rabíni ze synagog, že stát je špatný hospodář a že jenom díky cizáckým majitelům poteče k nám naše voda s kopce...

  A když už i Pepek Vyskoč a jeho kozička proto naplakali rybníček, OBJEVUJETE i jim už známé S HALASEM JAKO KOLUMBUS AMERIKU. Co na to slušně říci. Blahopřeji vám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co dělal pan R. Novotný nevíš, tak nepodsouvej! Raději o vodě informuj svoje nejbližší i vzdálenější okolí. Tim budeš prospěšný.

   Leo

   Smazat
  2. 11.41 Nepodsouvám, to 1) a za druhé jsem jasně napsal, že jsme byli v obraze už když to začínalo, Leo. TEHDY, kdo protestoval, dostal nálepku staré struktury a bolševika... byl okamžitě ostrakizován.

   Smazat
  3. 13:42
   To je mi s tý vody, kterou tady, na šestce Veolie dotuje exkrementama zas šoufl.
   A žádná žaloba, od radnice, od hygieny, státní zastupitelství to všechno vidí a nekoná.
   Francouzskí kolonialisti na nás experimentujou in vivo a naše, náma placený orgány se smějou.

   Jinde zas píšou, že kdo schvaluje atentát na zastupujícího říšskýho protektora v Kristčurči, dostane teď už 15 let.
   Nějakej vůl napsal, že to neni padouch ale hrdina, všechno jedna rodina.
   Už mu stavěj celu, aby za tu věčnost nespadla.
   Němci s kobylisskou střelnicí byli humánnější.
   Samozřejmě aspenist, vyhubil 600 tisíc dětí hladem a nedostatkem aspirínu.

   Smazat
 4. Nejde jen o vodu, v privatizaci která byla úmyslně nastavena špatně a bez zákonů ( ty přece nemohou zdržovat a přijdou později) bylo ne občanům, ale zastupitelům předány majetky (voda, plyn, družstevní majetky a pod.)
  A když se dnes divíme tomu, kdo a jak zbohatl tak je jasné, že jen ten kdo bezostyšně kradl, protože věděl že zákony budou nastaveny tak, aby to těmto lumpům prošlo. A když náhodou zjistili, že nejsou schopni toto bohatství udržet, tak ho prodali do zahraničí. A ti už se postarají aby o nic nepřišly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti....nepřišli.... ČEŠTINA!!!

   Smazat
  2. Správně ta "privatizace" byla a je zlodějina a kdo vyřvával, že je nutno, aby "privatizátoři byli rychlejší než právníci"?! To vyřvával dneska ten největší vlastenec starej Klaus !!! Byl to on a ta jeho zkurvená partaj a dneska se tu hlupáci už chystají zas modlit pro změnu k tomu jeho povedenýmu synkovi...

   Smazat
  3. Kecáte: podívejte se, kdy to bylo s "vodou", dejte odkaz, kde Klaus říkal, že se má privatizovat mimo právo a najděte si, kdo byl Kalvoda a co dělá dnes. Jste trapný.

   Smazat
  4. 13:23
   Ani bych neřekl, že jsme trapní. Těch hajzlů bylo samozřejmné více. Ale Klaus byl obrhajzl. A dnes když mu ukradli jeho milovanou stranu tak najednou se revolucionář. Jednou hajzl stále hajzl. A u Klause to platí naprosto přesně.
   Václav

   Smazat
  5. Běž doprdele ty jeden Unknovne. Kdo nechal ukrást všechny ty strategický státní "rodinná stříbra", jako jsou část ČEZu, všechny ty strategicky důležité lajtungy na plyn, ropu, elektřinu, vodu, lomy, lesy, pozemky,fabriky, doly, Telekomy, banky, špitály, vybyvení armády a její majetky atd. Byl to právě ten starej Kretén, ten "zdivočilej účetní", posranej z přesvědčení romantický kapitalista a absolutně neomylne elitář Klaus,co si dnes hraje na vlastence a jeho partaj sviní a zlodějů, jeho ve kšeftu kámoši z vyvolené obce z Prognosťáku, jako byl Dlouhý, Skalický atd. a taky Zeman, ten přechytralej ožralec a ti jeho nedomrdci z ČSSD, jako byl Gross a nanicovatej blb Sobotka....Ti a spousta jinejch na tom mají podíl a taky takovi voli, jako jsi ty, kteří je tenkrát volili a dodnes na to nepřišli a ještě se jich zastávají...

   Smazat
  6. Jadrnou češtinou jste popsal stav, který je veřejným tajemstvím. Vytvořila se atmosféra boje proti bývalému režimu a s k tomu se prosazovala idea "stát je špatný hospodář a vše musí být v soukromých rukou". V pozadí stálo připravené stádo hladových vlků a Ti potom rozkradli co se dalo. Stát postavený do role špatného hospodáře je ovšem dobrý výběrčí daní a jejich distributor mezi vyvolené.
   Suma sumárum: stát vybere daně a minimálně polovinu předá oligarchům. Lid čumí, jak stále chybí peníze, jak se musí stále více podílet na doplatcích za léky, zákroky ve zdravotnictví a přitom bezdětný zaměstnanec odvede státu až 60% příjmu.
   Pokud jdete na úřad, samolibý úředník vám okopává kotníky a zdůrazňuje svoje zásluhy, jakoby chodníky ve městech udržoval ze svého .....
   ABC

   Smazat
 5. Ještě pro doplnění. Dle mého názoru není v naší politice chuť něco měnit. Jen plené bláboly v posranecké sněmovně a senátu. "včera" jsme prodali armádu, zítra prodáme policii a prokurvatura a soudy už dávno nesoudí dle práva ale na zapískání EU nebo přibllého ami vysrance, který přijede vleze do PS a odjede se zadrženým. FUJ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle všeho máte pravdu a vlastizrada by měla být nopromlčitelná, všechny politiky a radní kteří s tím měli co do činění odsoudit a zbavit majetku. Ratha tady soudí už 7 let, nic mu neprokázali a jen že by byl velkou překážkou,v tehdy připravované provatizaci zdravotnictví, ze které nakonec sešlo, tak z něj udělali obětního beránka. A že těch kauz na objednávu je. Skutečně chceme aby soudci byli všemocní a nedotknutelní? Je to lumpárna chcete-li. Rudý dědeček

   Smazat
 6. Kdyby nadpis zněl "Vlastizrada a 'Česko' v rukou koncernů 'a korporátů'", taky by to odpovídalo realitě.
  Ale vodárny, to je ukázkový případ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:12
   Oni by byli ukradli i Energetiku, ale protože dokončoval Temelín tak to nechali na později. Kdy to zprivatizují. Jenže jim došlo, že lépe je dojit, než se starat o provoz. Takže i tam si usadil Klaus manželku do dozorčí rady. A dodnes je do dojná kráva i pro germány. Vždyť blbí češi zaplatí i špatná rozhodnutí státu ohledně energetiky.

   Smazat
 7. Vyborne! Po vzoru Islandu odsoudit korupcniky=vlastizradce a anulovat vsechny smlouvy o prodeji. Tj prevzit statem a nikomu nic neplatit. Korupcniky zavrit do tezkych pracovnich taboru s celou rodinou. Provedt exekuci cele rodine !!! Pokud se to nepovede musi prijit "Francouzka revoluce" tj. misto taboru smrt!!!!
  Cekame az se pripojime
  dustojnik-valecny veteran a kamosi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výzvy k násilí jsou trestné!!!

   Smazat
  2. 11:45
   Trestné je vidět, vědět a nic proti tomu nedělat!

   Smazat
  3. Pravesemseposral nick honolululu

   Smazat
  4. To je sporné, jedenácté přikázání zní a proč ne, když papež může měnit Otčenáš, takže zní "nebudeš nečinně přihlížet" a to je pohříchu asi náš největší hřích. Čumíme jako puci nic neděláme a necháme si srát na hlavu. Samozřejmě nemám na mysli ty pošahance a magory z demonstrací proti režimu. Hej hou rudý dědeček.

   Smazat
 8. Ano, porušení zásad "Horního zákona" po havlistickém puči,
  je jeden z největších zločinu.

  OdpovědětSmazat
 9. noviczech
  ...toto byla strategie železné lady v Anglii v osmdesátých letech! Do Německa toto zavedl Jidáš Schröder kolem roku 2000 a Česko se tomu také nebránilo! Dále, koleje patří státu, ale vlaky jsou soukromé, no co na toto veřejné zlodějství říci? Armádu nemáme, ta by snad i pomohla, Lidové milice také nemáme, ale zato máme armádu debilnich politiků a zákonodárců a ti nám předvádějí, že lze úspěšně podnikat! Asi nás ale mrzí, že nejsme mezi nimi, to by jsme si nestěžovali, to by jsme si tleskali a založili konto určitě ve Švýcarsku! Holt budou v zemi jen chudí blbci a bohatí chytráci!!! Jak ven z toho, válkou, občanskou válkou, revolucí.....???? :-)))

  OdpovědětSmazat
 10. Naprostý průšvih je, že Babiš naprosto debilně ustupuje těm, kteří parazitují na státu. Takzavným umělců, neziskovákám a sexuálním CHVILKÁM. Přitom už se mnohokrát mohl přesvědčit, že i kdyby se po.. tak jim jen po úspěchu roste chuť na jeho zničení.
  Prostě je to slaboch a ten kdo říká, že je strateg je naprosto mimo.

  OdpovědětSmazat
 11. Pomalu, ale jistě vyplynou na povrch skutečné příběhy privatizace a začne se veřejně, doufám že pod tlakem veřejnosti, diskutovat o tom, co lze pustit do soukromých rukou a co musí vlastnit a řídit stát. Teorie o dokonalé organizaci v soukromého sektoru a o jeho pozitivním vlivu na společnost se rozplývají jako mlha nad blaty.
  Voda je klasický příklad, bohužel ne jediný. Jukněme na zdravotnictví, průmysl, zemědělství, energetiku .... co má řídit stát a co má být majetkem soukromého sektoru? Vše co je strategického významu, vše na co povinně přispíváme daněmi, poplatky atd. nemusí generovat zisk!!!
  ABC

  OdpovědětSmazat
 12. Všimněte si zajímavé, důležité věci: časová poslopnost. V době, kdy se privatizovala "voda" už neměl na tento zločin Klaus vliv. Přesto se mu i toto přisuzuje jako tunelování. Tak kdo rozhazuje dezinformace?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...ty hlupáku jeden a korunu a razítko k tomu všemu dal tou svojí presidentskou amnestií všech těch "nedopatřením odstíhaných" lumpáren před odchodem z funkce!!!

   Smazat
  2. Ano, Klaus se na těchto zločinech podílel. Možná ne přímo, ale byl nějak propojen nebo zavázán vlivným sviním, které kradly, a nějakým způsobem se s nimi dohodl na té amnestii. Možná byl i vydírán, protože měl nějaký škraloup ze špinavé minulosti ODS. Každopádně se s nimi dohodl.

   Rudý škorpión

   Smazat
  3. Rudý škorpióne, kdo platí Klausův institut? Jsou to dobročinné dary a nebo se jedná o účelné využití svěřených prostředků.
   Obecné pravidlo zní "politik rozhoduje, jeho koník koná" a vy můžete soutěžit do roztrhání těla, jste za vola, soutěž je rozhodnutá před startem .....
   Abych nebyl nespravedlivý, nějaké soutěže o drobné se hrají podle pravidel. Aby plebejci žili pouze v domněnkách .....
   ABC

   Smazat
  4. 21:09
   Samozřejmě, u nás je 30 let velmi silná symbióza politiky a podnikání. Klaus nebyl výjimka. Určitý rozdíl je, že ten Institut je konzervativní a nepodporuje žádné nebo skoro žádné dnešní ideologické zhovadilosti typu migrace, menšiny, "čím hůř na Ukrajině, tím lépe" atp.

   Každopádně je směšné, jak teprve dnes nemyslící demonstranti mají pocit, že teprve dnes se spojila politika a podnikání, protože Babiš. A Agrofer je asi největší a nejmocnější firma v zemi, podobné nesmysly jsem četl od našich spoluobčanů. Jako by tu neexistoval Bakala, Křetínský, Kellner, Tykač, Rittig a další napojení na politiku, zloději, platící si své presstituty, právníky (s kontakty na politiky) atd.

   Rudý škorpión

   Smazat
 13. Někteří tady se podobáte tomu davu, co vyhecovali Miliony chvilek ..., když neberete v úvahu fakta, pořadí událostí a jejich logiku. Bez toho rozumný člověk nevynáší soudy, nevykřikuje a neklasifikuje, dokud neví a není si argumenty dost jist, mlčí a pozoruje. Současný režim má tolik vad, je nemravný z principu, že je zcela zbytečná, dokonce škodlivá každá povrchní, nepravdivá a falešná kritika. Není k ničemu, být jak oni.

  OdpovědětSmazat
 14. jeden z krásných příkladů té veleúspěšné transformace, pro kterou se mezi lidmi vžil termín maga-zlodějna a mega-tunel. Ale prý "přes všechny problémy, nepovedenou privatizaci, tunelování společností, korupci, podvody a krádeže se transformace ekonomiky povedla. Mohlo to totiž dopadnout mnohem hůř..." Tak držte pěkně ty svý huby, a jestli máte žížeň, kupte si pivo, a jestli se chcete umýt, polévejte se na balkoně chlazenou gamzou, vyjde to levněji....
  Zdroj: http://ceskapozice.lidovky.cz/kdyby-ekonomika-fungovalo-lepe-na-co-bychom-pak-nadavali-p2j-/hlas-elity.aspx?c=A141113_102914_pozice-hlas-elity_kasa

  OdpovědětSmazat
 15. Česká voda proudí na Západ OBŘÍMI TAJNÝMI TUNELY !!!

  Soudruh a soukmenovec Novotný má přímo Leninsko-putinskou pravdu: Současný DĚSIVÝ nedostatek české vody na českých tocích je zaviněn GIGANTICKOU loupeží za bílého dne!

  Ano, ihned po okupaci naší vlasti vojsky NATO a EU započali okupanti se stavbou OBŘÍCH tajných tunelů – tunelů, odvádějících naši VYNIKAJÍCÍ českou vodu na prohnilý, rozmařilý, žíznivý, neschopný Západ.
  Zanedlouho byly tunely dokončeny (to víte, Evropani jsou v tunelování velmistři, kam se na ně my Západoasiati hrabeme).
  Od té doby naše česká voda mizí a mizí, naše česká kotlinka vysychá a vysychá.

  Ovšem když Západ na chvíli omezí loupežení naší vody, tak nastane co?
  No povodně přece!
  Ano, Evropa, Euroamerika je vinna nejen naším suchem, ale i povodněmi, tak často sužujícími naši kdysi krásnou, nyní však na uhel spálenou zem.
  A také tajfuny, ty naše české tajfuny nám okupanti vzali, aby nám mohli vnutit svá ničivá tornáda a tzv. blizardy.
  O zemětřesení a následných vlnách tsunami – způsobenými zločinným systémem HAARP – ani nemluvě.

  TO SE MUSÍ ZMĚNIT !
  A my to změníme, my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti: V brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, obrátíme toky řek a poručíme větru, dešti.
  Z Evropy i Ameriky k nám potečou nejen dotace ANOfertu, ale i alpská resp. antarktická voda.
  Z celého západního světa k nám budou přilétat nikoli hejna rozežraných turistů, ale mraky nesoucí vláhu.

  Ano, brzy po plném návratu Česka do Velikého Ruska bude obnoven ten NEKONEČNÝ blahobyt, jemuž jsme se těšili před Prohraným listopadem 1989.
  To nám slíbili oba naši národní Vůdcové Miloš a Babiš, a především Vůdce všeho Slovanstva, Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno. A my jim věříme jako Slovu Leninovu; to dá rozum, že.

  Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 13. června 11:06) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.