Reklama

středa 26. června 2019

Putin nechce opakovat rok 2008, před G20 testuje ruskou armádu

-rp-
26.6.2019  
AllesSchallundRauch a PrvníZprávy
Představitelé států G20 budou 28.-29. června jednat v japonské Ósace. Aby nedošlo k překvapivé agresí během jeho nepřítomnosti, prezident Putin nařídil od pondělí výstražné cvičení, aby otestoval bojovou připravenost ruské armády.

Určitě si vzpomněl na 8. srpna 2008, když seděl ve VIP boxu v Pekingu na zahajovacím ceremoniálu olympijských her na stadionu a obdržel zprávu, že Gruzie zaútočila na základnu ruských mírových jednotek v Jižní Osetii s minomety a dělostřelectvem, kdy bylo zabito 67 vojáků a zraněno 283. Gruzínský prezident Saakašvili tehdy využil období olympijských her v Pekingu, aby zahájil válku, když dostal „zelenou“ ze strany USA a NATO.

Situace v Perském zálivu a ochota čtyřčlenné skupiny, USA, Velké Británie, Saúdské Arábie a Izraele zahájit válku proti Íránu vyžaduje, aby nedošlo k žádnému překvapení.

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo a také top bojovník John Bolton jsou na Blízkém východě, kde by měli sestavit "koalici ochotných" proti Íránu.

Musíme si uvědomit, že Trump je konfrontován s „dokonalými fakty“ od svých „poradců“ a tlačen k nařízení útoku proti Íránu, aby neztratil tvář.

Největší finanční příspěvek, 259 milionů dolarů, na Trumpovu volební kampaň, dali Sheldon a Miriam Adelson, Paul Singer a Bernard Marcus. Jejich postoj vůči Íránu je jasný, určitě očekávají návrat a splácení svých investic do Trumpa.

Trump tuto touhu naplňuje, stejně jako již splnil Adelsonovu touhu zrušit jadernou dohodu s Íránem, masivně zpřísnit sankce, přemístit americké velvyslanectví do Jeruzaléma a uznat ukradené Golanské výšiny jako izraelské území.

Adelson veřejně navrhl použití jaderných zbraní proti Íránu a vyzval, aby Trump přesvědčil tehdejšího poradce pro národní bezpečnost H.R. McMastera, nahrazeném Boltonem, k tvrdší linii proti Íránu.

Trump: Nezajímá mě názor Evropy na jadernou dohodu s Íránem!

V pondělí Trump oznámil, že by také uvalil sankce na nejvyššího vůdce islámské republiky, Ájatolláha Sajjida Alí Chameneího a několik vysoce postavených členů revolučních gard. Později tento týden oznámil sankce proti ministru zahraničí Džavádovi Zarífovi.

To, že Trump je úplný ignorant a nemá představu o Íránu, dokazuje, co řekl při vyhlášení nových sankcí. Odvolával se na falešného náboženského vůdce, který je již dávno mrtvý.

„Majetek Sajjid Rúholláh Músaví Chomejní ho a jeho kanceláře nejsou ze sankcí vyloučeny". Rúholláh Músaví Chomejní přitom zemřel v roce 1989 a od té doby je Ali Chameneí jeho nástupcem.

Íránský prezident Hasan Rúhání se v úterý posmíval Trumpovi, když řekl, že Bílý dům „trpí duševní zaostalostí“.

Američané zaměňují i jiné všeobecně známé věci jako je "Švédsko" se "Švýcarskem" a "Rakousko" s "Austrálií". Mají také problémy s oddělením Iráku a Íránu.

Takzvaný "mírový plán na Blízkém východě", který Trumpův zeť Kushner vypracoval s Netanjahuem, navrhuje úplné vyhoštění Palestinců z Palestiny a anexi Gazy a Západního břehu Jordánu.

Konflikt pokračuje v Libanonu a stejně tak v Sýrii a může začít v Íránu.

Výsledkem je, že ruské síly v Ústředním vojenském okruhu jsou od 24. června ve vysoké pohotovosti poté, co Vladimir Putin jako nejvyšší velitel nařídil cvičení.

„Vojenská cvičení by měla zajistit vojenskou bezpečnost ve Střední Asii a zabránit „teroristickým hrozbám“, řekl ruský ministr obrany Sergej Šojgu.

Přibližně 150 000 vojáků a více než 20 000 zbraní je zapojeno do překvapivého testu bojové připravenosti ruské armády. Také v Arménii, hraničící s Íránem, jsou ruští vojáci v pohotovosti. Vojenská cvičení trvají do pátku 28. června.

19 komentářů :

 1. Díky za vás pane Putine! Co my máme za politické idiotské, nekometentní, vyčůrané politruky, co jsme komu udělali, vždy jsme se připosrali, včele s Prahou!

  222

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NEKOMPETENTNÍ!

   Smazat
  2. Ještě něco velmi důležitého, již nevolte KSČM, to jsou hemafrodité, místo sounáležitosti a pomoci pracujícím, potřebným a důchodcům, uklidili velmi opáleného komunistu Dolejše. Kura nezapadá! (slovník chachara L. Větvičky). A usilují jako konzervativci pro vyrovnaný rozpočet? Servilní idioti, co by podpořili i Rin Tin Tina, kdyby zato něco ... Dosaďte si Vy nePOS(R)ANCI.

   Smazat
  3. ... Kura ale KURŇA.... a není to vyraz Větvičky vole ...

   Smazat
  4. 23:59 nechápe, že komunistům jde o to, aby se nevyhazovaly peníze za americké zbraně. Konkrétně za předražené vrtulníky. A to je snad dobře, ne?!

   Smazat
  5. Kura Лекса, ty neznaš Ostravske chachary, kura mam tam, tež rodinu cipe.

   „Kura, Ladik, ja chapu, že jezdiš do Karabacha. Chapu, že jezdiš na Podkarpatsku Rus. Ale kura, co chceš robit v Rusku na Volze?“

   http://www.novarepublika.cz/2019/06/z-adzarskeho-batumi-pres-soci-do.html

   Smazat
  6. 23:59 Horko je sfiňa. Ale o půlnoci bys už moh nabrat
   vědomí. Ni ?

   Smazat
  7. 6:07

   Vždyť lobbovali za vyhození peněz za předražené italské vrtulníky. A to je taky dobře, nebo ne!?

   A kde jsou ti lidé? Lidé s lidmi! Když se sáhne na dávky, těch kterých se to má skutečně týkat nepřizpůsobivých, těch se to nedotkne a odskáčí to tělesně a duševně nemocní, které skrouhnou bez lítosti! Za ně to poté musí napravit pomocí petice a vybojovat vozíčkář Mgr. Václav Krása. To je ostuda pro KSČM.

   Personální agenturní mafie je nevzrušuje, naši dělníci nemají šanci. Tak jsme se ocitli v takovém paradoxu, že vláda za podpory KSČM podporuje zahraniční kapitál a sama dováží cizí zahraniční mimo EU žijící, levnou pracovní armádu cizinců, jenom proto, aby uživili rozmarný život Prahy a KSČM.

   O boji s chudobou, opět ovládá realitní mafie radši nemluvit, ta se tak rozbujela, do nevídaných rozměrů, nikdo, tvrdím nikdo, proti tomu nic nedělá, jenom se tupě pindá, jenom KSČM mlčí a otrhává třešně od druhých!

   Co jim jde, občas zakňučí: „Pryč z NATO!“ a utíkají si překontrolovat cifry na svých kontech.

   Smazat
  8. Leksa je vidět že jsi čech bo kurňa cip není cip ale cyp.

   Smazat
  9. 14:57

   Správně se to píše s měkým a čte s tvrdým. Je to od německého slova Zipfel. S Měkým, jak také dokládá stará literatura z Ostravsko-Karvinska (tož je to nařečym tak to píšou s tvrdem jen pražáci a nevzdělanci).

   "Když jsem faral na paskově, robil sem se starym haviřem, ktery sem přišel z hlubiny i ten pravil, že na dul přijela delegace z prahy a ti se ptali lidi z předku co je to cyp? No i jeden posměvaček vykladal těm pražakum, že je to nemotorny haviř vy cipi pražšti. Kura cela šachta se smiala, jaci su ti pražaci cipi! No ja už něfaram, ale vas maju za cypy furt, bo věřitě takim cipovinam."

   Ps. Vykastrovane kozlisko nejni cip, bo kura cap!

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi v obraze 23:58 (?), ale už se zaměřte na svůj kontinent, neserte se sem! Co takhle nabančit znova Mexiku nebo Hondurasu, no každému, kdo se cpe k vám! Jóóó ty nemaj vaší jako frakovanou ropu a plyn z blízkého východu jako ti Peršané, co po slintáte! Fackujte se už konečně u vás doma a nerozesírejte EVROPSKÉ ÚZEMÍ! Kolohnáti vychcaný.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Trump: Kdyby to záleželo na Johnovi Boltonovi, bojovali bychom najednou proti celému světu:

  http://svobodnenoviny.eu/trump-kdyby-to-zalezelo-na-johnovi-boltonovi-bojovali-bychom-najednou-proti-celemu-svetu/

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Minule Gruzie teď zraje Jugina

  OdpovědětSmazat
 7. Veliký Putin, BJJP, nikdy nezemře!

  Ano, je to tak: Veliký Putin,. Budiž Jeho Jméno Pochváleno, bude žít věčně, jako Nesmrtelný Lenin.
  Proč bude žít věčně?
  Protože je NENAHRADITELNÝ, to přece dá rozum každému komunistovi, putinistovi, zemanistovi a babišistovi, že.
  (Lépe řečeno, Velikého Putina, BJJP, by mohl nahradit JEDINĚ Nesmrtelný Lenin, ale ten má spoustu práce s vedením Věčné schůze ve Věčném Kremlu, takže místo Sebe posílá na viditelný svět své náměstky: Velikého Stalina, s.s. L. I. Brežněva, a nyní tedy Velikého Putina, BJJP.)

  Ano, kdyby Veliký Putin, BJJP, někdy zemřel, tak nepřátelé míru a socialismu-putinismu OKAMŽITĚ zaútočí na Veliké Rusko, osiřelé, zármutkem zničené.
  Co potom?
  Ubránili by se Velkorusové brutální euroamerické agresi, bez Vůdce všeho Slovanstva?
  Možná neubránili. Pak by byl konec všem nadějím: Z Velikého Ruska by se stala součást Evropy, Velkorusům by byly BRUTÁLNÍM násilím vnuceny evropské hodnoty …
  Prostě TRAGÉDIE.

  Ano, pro nás Západoasiaty nemůže být větší potupy, větší KATASTROFY, než vnucené přijetí evropských hodnot …
  To raději zemřeme, padneme na barikádách, na vozových hradbách, než bychom se podrobili, než bychom zapřeli Západní Asii, svou vlast!

  Proto, jakmile bude Česko opět pevnou součástí Velkoruska a Armáda Ruské federace bude opět dočasně navždy v Česku, musíme být připraveni obětovat pro Vůdce svou krev i tělesné orgány na transplantace: Kdyby Velikému Putinu, BJJP, selhalo jeho široké srdce, tak mu každý z nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů rád daruje čerstvé, neopotřebované srdce svého syna, že.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.