Reklama

pondělí 10. června 2019

RP: Rusko se neexpanduje na Západ, ale NATO na Východ!

Hans-Jochen Vogel, bývalý předseda SPD
-kou-
10.6.2019  ReinischePostOnline a PrvníZprávy
Německá vláda, v čele s kancléřkou Angelou Merkelovou, by měla navázat mnohem „podstatnější dialog“ s Ruskou federací, vyzval bývalý ministr spravedlnosti Německa Hans-Jochen Vogel.
„Koneckonců, není to Rusko, které expandovalo na Západ, ale NATO na Východ,“ uvedl bývalý vůdce německých sociálních demokratů.Berlín musí pokračovat v dialogu s Moskvou, bývalý ministr spravedlnosti Německa a bývalý předseda Sociálně demokratické strany Německa (SPD) Hans-Jochen Vogel v rozhovoru s německými novinami Rheinische Post uvedl.

A tentokrát by to mělo být „podstatnější“, zdůraznil Vogel.

„Koneckonců se Rusko se nerozšiřuje na Západ. Severoatlantická aliance se rozšiřuje na Východ,“ uvedl bývalý německý ministr spravedlnosti.

Němečtí sociální demokraté by na oplátku měli vynaložit veškeré úsilí, aby federální vláda na čele s kancléřkou Angelou Merkelovou vybudovala vztahy s Ruskou federací jinak, vyzval Hans-Jochen Fogel.

„Nikdy bychom neměli zapomenout na všechno zlo, které jsme způsobili Rusům v letech 1941-1945 během naší dobyvatelské války. tehdy přišlo o život 26 milionů lidí,“  připomněl bývalý předseda Sociálně demokratické strany Německa.


- - -


10 komentářů :

 1. S Vogelem se nedá nesouhlasit! Mezi tamními politiky je asi velmi vzácnou výjimkou.
  Jen si myslím, že ti Němci by nemuseli zapomínat ani na své předchozí barbarství z První světové, které jimi napadené Rusko posunulo na samý okraj lidské katastrofy. Ta Druhá světová byla již jen pokračováním té První ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vogel je pěkný ptáček. Ví to od začátku, ale zazpívá až poté, kdy to opakují i špačíčci a domácí papoušci posledních šlemazlů... kdy to ví už i náš Pepek Vyskoč... a Herr Wachtmeister... pan ministr za SocDem...

   Smazat
 2. Není co dodat,řekl to velmi rozumně!!!!!,...to je třeba říci veřejně v ČThovna,ať si to ti sluníčkáři vsugerují,oprotži těm lžím a výmyslům......

  OdpovědětSmazat
 3. http://svobodnenoviny.eu/vedeli-jste-ze-hlavnim-architektem-bruselske-eu-je-nacista-hallstein/
  https://www.protiprudu.org/europa-v-etnickom-chaose/
  https://cz.sputniknews.com/politika/201905199934763-rakousky-kancler-eu-je-stale-v-krizovem-stavu/

  OdpovědětSmazat
 4. Takové názory má více lidí po celém světě, jenomže klíčová média mají v ruce manipulátoři a loutkovodiči, kteří vytvářejí mediální bariéru, za kterou se názory jiné než oni chtějí, těžko dostanou. Už Pjakin několikrát uvedl, že to je obrovská výhoda západu, protože modelují veřejné mínění ve svém zájmu a když chtějí, druhý den všechna klíčová média ovlivňují veřejné mínění, podle jejich potřeb, například před jednáním s Ruskem. Jenomže je tady internet a ten jim nabourává jejich koncepce. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 5. Přesně tak a důkazem jsou us okupační konvoje které jezdí přes naši zem směrem na východ. Ty jsou schopní spálit celou Evropu pro zničeni Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nam stači že vytunelovali a přivedli ke krachu dva statni podniky aero a tatru a veškrnovy tovarny na zbraně jsme vyměnili za americke prejže mirumilovne a předražene co dokaži zabijet humanitarně to snad musi pochopit každy nedovzdělanec co nechce byt za idota

   Smazat
 6. nakonec anglani maji stopro pravdu ,takže žadne fopa se nekona, že druhou světovou vyhrali němci stači juknout na evropu komu co tam, patři a ja bej rus tak bych stejně nešel dějiny už jsou stejně přepsany nejen na čete

  OdpovědětSmazat
 7. Jistě jste již viděli ten kreslený vtípek, jak ti dva US generálové meditují nad mapou světa: "To je strašně nezodpovědné, jak se to teritorium Ruska neustále přibližuje k našim základnám..."

  OdpovědětSmazat
 8. Blahopřejeme Polákům, k nímž se stěhuje část okupační USA armády z Německa. A Polsko, tak jako Německo od 2. světové války, ponese náklady na tento okupační kontingent.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.