Reklama

neděle 9. června 2019

Slovensko oznámilo, že je připraveno se připojit k Severnímu proudu 2

9. 6. 2019 riafan
Bratislava, 8. června. Slovensko je připraveno stát se součástí projektu plynovodu Severní proud 2, který Rusko realizuje společně s Německem a dalšími zahraničními partnery. Oznámil to v sobotu premiér republiky Peter Pellegrini.


"Slovensko se chystá stát se součástí projektu, jakmile začne fungovat struktura Severního proudu 2. To znamená, že slovenský tranzitní plynovod je připraven na to, že když plyn projde přes Německo a další země, mohl by jít dál přes Slovensko do jižní Evropy", poznamenal.

Podle vyjádření hlavy slovenské vlády tak může země kompenzovat náklady na úhradu ruského plynu, který je dnes dodáván přes Ukrajinu. Pellegrini dodal, že slovenské orgány již s ruskou stranou jednaly o realizaci projektu. Podrobnosti o těchto jednáních neuvedl, informuje TASS.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

29 komentářů :

 1. Putin poslal Komando s Kalašnikovy na protestující v Lese v Republice Komi. První tajemník Komunistické strany Republiky Komi, Oleg Mikhailov, hovoří o odporu místních obyvatel proti výstavbě nezákonné skládky v Šies. Putin poslal Komando s Kalašnikovy, a vrtulníky s OMON na protestující v Lese v Republice Komi. Teče krev, jsou už desítky zraněných. Je to sprostá okupační moskevská vláda. Zákony R.F. neexistující. Jen zákon peněz !

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve Washingtonu rozehnali kartonové městečko bezdomovců, tři bloky od Bílého domu a bezdomovce vyvezli za hranice hlavního města. Trump poslal na mexickou hranici speciální jednotky proti imigrantům z Mexika, které od začátku roku pochytaly několik desítek tisíc nevinných uprchlíků a deportovaly je zpět do bídy a utrpení.

   Smazat
  2. 12:11 Kdyby se povedlo NWO tak by to byl váš „demokratický" standart stačilo Katalánsko že.

   Smazat
  3. Je zajímavé , že se ten idiot z 12:11 nezmíní taky o Komandech které posílají Ušáci proti všem po celé světě kdo s nimi nedrží basu .

   Smazat
  4. 12:11, že se o těch příšerných zvěrstev nikde nepíše?

   Smazat
  5. 12:11 uvádí typický "fake".
   Jediný "pramen" a on - jediný idiot - tomu věří.
   Ani česky to neumí, ale ochotně přetiskuje každou protiruskou chujovinu.

   Smazat
  6. Putin vám vadí. Hlavně že Španělská policie každou chvíli mlátí, tahá za vlasy Katalánské ženy. Kavárna má dvojí metr.

   Smazat
  7. Blbeček trolíček 12:11 a prečo nie Medvedev ako premiér? V ktorej krajine sa prezident zaoberá skládkami okrem Slovenska, ale aj tá sa nimi zaoberala už dávno? A že sa ozývajú "komunisti"? No samozrejme, neuspel im ich kandidát na prezidenta, hoci dopredu vykrikovali ako to majú isté, tak sa zíde každý jeden hoax, pretože sú už na pokraji politického života.

   Smazat
  8. A ešte niečo ty blbeček: o úrovni toho kydu hovorí to,že ten, čo to tam uverejnil, nazýva vládu v Moskve okupačnou, pričom republika Komi je súčasťou Ruska odnepamäti a trištvrtiny obyvateľov tvoja etnickí Rusi, ďalší Ukrajinci

   Smazat
 2. Tak je to správné kdo bude brát od usa jejich předražený plyn ať si ho prodají jiným volům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A o kolik je dražší americký plyn než ten ruský?

   Smazat
  2. 14:56 Najděte si v google články tam o tom píší.

   Smazat
  3. 13:47, no jestli Slovač zvolí příští rok Kisku (česky Kundu), pak se zruší úplně všechny smlouvy s Ruskem.

   Smazat
  4. 16:24 Kunda sedi na Hrade. Se svym ovcopicusem.

   Smazat
  5. Kundy jsou v praze na náměstích.
   Hledají Gotwalda, zatím nemají velitele uličního výboru. Spojte se s Putinem a ten vám nahekruje volby, miliónový kundy.

   Smazat
  6. Ekonomika světa je natolik provázaná, že nelze odepsat USA jedním šmahem, někdo musí zaplatit transformaci USA na lokální velmoc, jinak by civilizace tak jak ji známe byla zničena, možná úplně. Hold jsem rukojmími dlouhodobě chybných rozhodnutí tkz. elit ve skutečnosti parazitů.

   Smazat
 3. A jéje, to Pellegrini přepískl. Který novinář umře teď? Bude to Havran? Někdo z Deníku N jako Nenávist? Nebo zaostalý blábolista Smatana? :)

  Rudý škorpión

  OdpovědětSmazat
 4. Návštěva Trumpety v Bílém domě, Slovensko je proti SP 2.
  Návštěva Putina v Moskvě, Slovensko je pro SP 2. Tak jak to s nimi vlastně je???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když Trump navštíví Bílý dům, nedivím se, zvláštní ale je, že totéž dělá Putin v Moskvě.

   Smazat
  2. Rusko slubilo , ze nas napoji na NS2,necitaj mainstream.LNG je 3x drahsi , mozete ho Cesi mat ! Poliaci sa uz na lacnom Ruskom hriat nechcu , tak kupuju ten drahsi .

   Smazat
  3. Přece nejde o peníze.

   Smazat
  4. Máte pravdu, že nejde o peníze, protože jak říká Klaus o peníze jde až v první řadě. No ovšem proti gustu žádný dišputát, kdo chce masochisticky platit o mnoho více, tak ať platí a pozve si domů třeba i šmejdy. Rudý dědeček

   Smazat
  5. V prípade výpadku ukrajinského plynovodu Slovensko príde o 400 mil. V prípade predĺženia SP2 na juh Slovensko stratu nebude mať. Bolo treba rokovať - úspešne! Čo je tu nepochopiteľného? Len vaša neznalosť.

   Smazat
 5. A k čemu by se asi Slovensko mohlo připojit. Letecky ropu od USA včetně zkapalnělého plynu nedostanou. A po ukončení bývalé Družby z důvodů kradení Ukroušema nemají jinou možnost než odebírat plyn a ropu od Germánů.

  OdpovědětSmazat
 6. Poláci to jsou jiní koumáci- raději od stýčka Sama předraženou ropu a zemní plyn reexportem z Ruska.

  OdpovědětSmazat
 7. Vám se nelíbí růžovoučký Péťa Pelle se svým pussy hošanem Vovanem? Kerej z nich je máma a kerej táta? U Doníka to bylo jasné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček trolíček 8:53 podľa seba súdiš druhých, že, ty buzna?

   Smazat
 8. Slovensko hraje šachy líp. Už jen to dočasné převzetí pár běženců od Rakouska, byl dobrý obranný trik. Opět dobře vědí co má perspektivu. Naši neuméjí jemné tahy, hrají to tvrdě jako burani.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:49
   To se asi naučili od pražské kavárny. Vždyť jich bylo v Praze spolu s moraváky více než pražáků.
   A dodnes je jich zde mnoho i když je nám neustále našimi vtipnými medii podsouváno, jak se Slovensku s eurem daří. Nakonec nejlépe je to vidět v "našich" supermarketech.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.