Reklama

pondělí 3. června 2019

Stádečko

Lubomír Man
3. 6. 2019
V souvislosti s předběžnou zprávou Bruselu o Babišově Ptačím hnízdě jako by se s tím roztrhl pytel. Myslím tím vpády zástupců našeho tzv. demobloku na obrazovky našich televizorů. Zaplní ji vždy celou, vlevo stojí muž dosud mi neznámý, podsaditý a černovlasý, vpravo pirát Bartoš, uprostřed a vedle sebe Fiala z ODS a Pospíšil z TOP 09, a mezi nimi, respektive v druhé řadě za touto elitou pak zbytek: Gazdík, Kalousek, Pekarová Adamová, Udženija a další. A za všechny tyto shromážděné pak mluví o hrůze, která na nás z Bruselu padla a která se prý hrozí rozšířit až do rozměrů biblických, vždy jen jeden. Zatím to byli onen mi neznámý černovlasý, poté Fiala a naposledy Pospíšil.

Ale řeči, které vedou, nejsou ani pro ně samé tak důležité a podstatné, jako dojem vizuální, který se snaží v obecenstvu vyvolat. Má to být důstojnost, solidnost a nejvyšší odpovědnost, kterou tito shromáždění moudří a vážení nabízejí národu v okamžiku velkého nebezpečí, který na něj uvrhla nezodpovědná vláda. Takže tou důstojností, solidností a odpovědností se teď snaží vyplnit své tváře, ladí je do výrazů vážných až tragických, a čím mocněji tuto svou snahu napínají, tím jsou směšnější, protože jejich lidská podstata se veškeré důstojnosti či solidnosti vzpírá. Jsou směšní a ubozí, je to zástup nikoli vážných a starostlivých tribunů lidu, ale stádečko grázlů, hlupáků a podvodníků. A všichni přihlížející to vidí, nedá se to zapřít a proměnit, ale na jedno si i tak můžete vsadit.

A totiž na to, že jejich nebetyčná komedie jen tak hned neskončí. Že se bude hrát dál, a že komedianti v ní vystupující, budou i nadále věřit, že oblafovat lidi se jim znamenitě daří. A aby se tak dařilo i dál, k tomu si všichni svorně potřesou rukama. A plni důvěry i v časy příští zamíří k východu budovy na Malé straně.

66 komentářů :

 1. Bojí se změny.Přijde nový režim a 3/4 lidí v politice přijde o majetek a koryta, skončí v kriminále! Kalousek má bobky největší, většího ksindla jsem nečetl ani v knížkách!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebuďte naivní . Žádný nový režim nepřijde . Současní vládcové si svoje posty pohlídají .
   Mlčící většina jim to umožňuje svojí pasivitou . Muselo by se stát něco opravdu závažného aby se probudila a udělala v této kotlině pořádek . Zatím nic takového na obzoru není .

   Smazat
  2. Vsaďte se, že do deseti let tady bude nový režim a havloidi budou utíkat za kopečky k Sorošovi.

   Smazat
  3. 15:58 - Kdyby tohle Kalousek četl, tak by se smál, až by se za břicho popadal.

   Smazat
  4. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kalousek-muze-spat-na-pytlich-plnych-penez-rozjel-se-Cunek-na-Frekvenci-1-482978

   Smazat
  5. 19:19
   No myslím , že do 10 let budou spíš utíkat Češi před muslimy a prosit Putina aby se jich ujal .

   Smazat
 2. ODS, TOP-09, piráti a i ČSSD jdou po boku milionu chvilek.
  To je americko-evropsko-islámsko-fašistický "předvoj míru" ... jen co je pravda!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milion debilů, to jsou lidi, kterým ujel vlak. Duch doby se změnil, oni cítí, že jsou mimo, ale nevědí jak z toho. Myslí si, že něco vyřvou na náměstí, hrají si na osmdesátej devátej, ale věci jsou už úplně někde jinde. Jsou jako komunisti v termální fázi. Jejich poslední naděje je lízt do zadku do Bruselu, jako komunisti Moskvě, jenže Brusel to už je takový bolševický politbyro v posledním tažení. Babiš může stáhnout kalhoty a ukázat směrem na Brusel zadnici. Tohle skončí pouze jejich pořádnou kocovinou.

   Smazat
  2. Dětino 19:40 v "termální" fázi. Existence komunistického režimu v ČSSR byla, pochopitelně, zcela závislá na velmocenské opoře a surovinově energetické základně SSSR.
   Jestliže se Jugoslávie (SFRJ) z této závislosti vyprostila, bylo tomu tak díky toleranci až podpoře Titova režimu západem, který měl toho času zájem, aby tato oblast byla mimo blok "tábora míru a socialismu". Výhodou SFRJ byla přímořská poloha s vlastními zdroji ceněných nerostů ... Jakmile blok kolem SSSR padnul, přestal existovat důvod SFRJ v její nezávislosti tolerovat a byla do Euroamerické civilizace, tedy tzv. vyspělé západní demokracie, rozdrobena a (v terminální fázi) dobombardována. Přijde vám to natolik složité?

   Smazat
  3. 2:33
   Naprosto přesně . Užitečný idiot byl pak zlikvidován . A tak to dopadá se všemi , kteří lezou někomu do zadku .

   Smazat
 3. Bobky mají, ale spoléhají na všechny ty rychlozbohatlíky i neznámozčehozbohatlíky, kteří se bojí s nimi a kteří je budou donekonečna volit, aby měli "své jisté". Dokud tohle nepochopí ti voliči, kteří sledují jen ČT 1, líp nebude a komedie s tragickými tvářemi bude mít stovky repríz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havloidnímu zlu se nesmí ustupovat ani o milimetr!!!
   Babiš se musí zachovat jako Churchill, když čelil Hitlerovi. Doufejme, že nejen že nepodlehne tlaku Sorošových dobytků, ale podnikne konečně tvrdý protiútok. To jest schválí zákon o cizích agentech, zlikviduje havloidní sektu ve veřejnoprávních médiích a úplně zastaví financování politických neziskovek.
   To jsou tři naprosto nezbytné věci, které je potřeba udělat.

   Smazat
  2. Jediná šance Andreji, vykopej ČSSD a vnitro dej Okamurovi.

   Smazat
  3. Heslo z roku 1989 "Nejsme jako oni" asi bylo zkráceno, protože jsme se dožili doby, kdy platí pro vedení státu ihned po roce 1989: "Nejsme jako oni, jsme horší".

   Smazat
 4. Všichni se bojí a to se hodí. Protože strach je vhání do role úplatných loutek v zájmu USA, EU a saúdských wahhábistú ..... Což se dobré pro dnešní mocipány určující jakému státu se zkroutí ruce.
  Protože až přijde čínská doba, která se neúprosně blíží, potom bude zpronevěra a lumpárna trestána tak jak je to obvyklé v ČLR!
  Mají strach ..... a veliký.

  OdpovědětSmazat
 5. Pane Mane, mám vážné obavy, aby se jim jednou to oblafování lidí nepovedlo. Především co se dnešních mladých studentů týče. Ti se dají při současném stavu ve školství, celkem snadno zblbnout.

  OdpovědětSmazat
 6. Pane Mane, Vaše starosti bych chtěl mít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidičky kde pracujete že máte čas od pondělí do pátku vystávat na náměstích?

   Smazat
  2. 16:42 pokud "starosti" pana Mana nahrazujete pouze svými starostmi, buďte si jist, že na vás dopadnou sami od sebe bez ohledu na to, že je ignorujete. Filosofe.

   Smazat
  3. Situace se opakuje, aktivisté ze studentských řad budou kádrovat své profesory. Opèt nebudeme muset myslet, stačí jeden prefabrikovaný názor. Neaktivní budou muset k prověrkám, nenapravitelni opustí svá pracovní msíta. Založí se nové svazky kádrových materiálů, tentokrát v digitální formě. Rodinný původ budeme mít uložen na čipu v levém podpaždí pod kůží. Když budeme poslušní, prožijeme šťastný život bez konfliktů. Prostě čekají nás lepší zítřky

   Smazat
 7. Přihlouplý soudruhu Mane,
  opozice si pouze plní svoji funkci. Opozice pouze zcela logicky a přímo povinně využívá obrovské příležitosti, kterou jim nabídl na zlatém podnose sám Babiš.
  Dnes jste vy ten kdo nemá žádný reálný argument, jste to vy kdo jen hloupě poštěkává.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba si pamatuje jak to tu vypadalo, když současná opozice vládla. Skleróza osvobozuje a mozek nálepkuje.

   Smazat
  2. Imbecilní nezisková ovce, tvůj příspěvek není žádný argument, protože to by opozice musela kritizovat vládu za reálné chyby při vládnutí nebo reálná nová fakta a ne za neoficiální "záhadný" únik do médií, když konečná zpráva EK ještě není hotova. Média opět recyklují svoje výmysly a domněnky a ČT-hovnovize opět propaguje demožumpu na obrazovkách.

   Kromě toho je vaše hloupost pokud to hrané divadelní pohoršení a šok pánů Fialy, Udženije a spol. nevidíte. Zejména slizoun Fiala je komický s tím, jak pořád nadává na Babiše, že premiér jen něco říká a nic nedělá a nic není nic na stole a bla bla, mlha.. a přitom debata je pouze o nějakém předběžném návrhu, ke kterému se Fiala v pohodě může vyjádřit, jenže on toho není schopen nebo je natolik hloupý, že si odpověď nepřipravil, tak jenom blábolí kolovrátek, jak nic není na stole a on nic nemůže říct. Haha, opravdu úroveň slizského kopáče, který sní o tom, že bude premiér. :-))

   Rudý škorpión

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 17:57
   Hulvát, primitiv, hlupák, ještě něco jsi? :)

   Rudý škorpión

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Pro 16:49 Jaká opozice? Jakou funki plní? Kdyby ji plnila, žádala by okamžité a důkladné vyšetření "hospodaření" bývalého ředitele NG. A nesepisovala by primitivní petice za vyhození ministra, který na to poukázal a začal to řešit. A ti "umělci" petenti? Asi vědí, co se dozvíme, až proběhne podrobný audit. A začnou padat jména. Proto se mu snaží za každou cenu zabránit. A ty srazy na nnáměstích? Po městečkách v Orlickýc horách chodí mladíci a nabízejí zdarma cestu do Prahy, oběd a 1000,- Kč na ruku za účast na demonstracích. Mám to z první ruky. To neokecáte. A chodí-li tam, chodí i jinde. Kdo by se rád nepodíval grátis do Prahy z takové dálky? Jen cesta tam a zpět stojí bratru 500,- Kč. I víc. Podle vzdálenosti. Ktomu litr a oběd. No neberte to! To jsou ty "spontánní" protesty. Trochu si pořveme a máme výlet. A i termín je dobrý.ˇJe pěkné počasí, tak o víkendu musí Češi na zahrady a na chalupy. Na politiku není čas. Ale v týdnu, po fajrontě to jde. Proto úterý a ne pátek. "Protestující" by si místo protestování prodloužili víkend. Tyhle triky už znali v 70. letech na vysokých školách. Volný den na přípravu nebyl nikdy v pátek ani v pondělí:))) Ale scénář je jak vyšitý z Majdanu. I sponzoři jsou stejní. Bohatí a bez skrupulí.

   Smazat
  7. Přihlouplý 16:49,
   vládnoucí strana či opozice je jedna banda zmrdů. Nebo se ty troubo domníváš, že byť jedinému zmrdovi ve vládě napříč spektrem záleží na občanech? Že vstávají a usínají s touhou za každou cenu nezištně pomoci řadovým občanům, či snad konkrétně blbci tvého formátu? Když ti zmrdi nepůjdou měsíc na své každodenní pokeci o hovně, nic se nestane. Když to udělají pekaři, tak se nenažereš, vole...

   Smazat
  8. 19:14 Ani za 10 000,-Kč by mě tam nikdo nedostal, posloužit jako užitečný idiot bez mozku!!!

   Smazat
  9. A 19:25 Když považuješ za zmrdy vládu i opozici, máš bezpochyby na mysli všechny partaje v parlamentu.
   Tak já nevím, jak by sis tu správu státu představoval, když kdokoli je zvolen, je rovnou zmrd. Protože když do parlamentu bude zvolen pekař, tak samozřejmě přestane péct a stane se zmrdem.
   Tak co s tím?

   Smazat
  10. Na webu
   www.cd.cz
   udávají plnou cenu jízdenky Ostrava hl.n. - Praha hl.n.
   295 korun. Senioři 65+ a junioři 26- mají slevu , platí čtvrtinu.

   Smazat
  11. 16:49 máte pravdu v tom, že opozice uchopila příležitost. K tomu ovšem, pokud byste měl nutnou špetku intelektu, nepotřebujete kohokoli nazývat přihlouplým soudruhem. Žádnými dalšími argumenty pro kroky „opozice“ nedisponujete.
   Faktem zůstává, že v zájmu své moci se ona „opozice“ snaží likvidovat úspěšnou vládu, aniž by byla schopna nabídnout rovnocenný program, navíc při tom, že se v dobách své moci evidentně neosvědčila.
   Nefandím Babišovi, ale hrozím se současné KDU ČSL, Starostů („Starostů“!), Topky a ODS. Jejich předchozí výkony je totiž kvalifikují na hrdý titul „Hrobaři“ prosperity a demokracie v ČR.

   Smazat
  12. 03:02
   ano, Souhlas. Křiklouni nesmějí říci nic proti nájemnému (občané na něj nemají, kvalita bydlení nízká)
   proti lichvě (řada demonstrujících z ní žije)
   a korupci (státní zakázky). Předepsali jim BABIŠE DO KOŠE a tak to papouškují.Oni se totiž Babiš nejmenují. (Ale bojí se ho)

   Smazat
  13. Ćlověk by z manipulovaných debilů blil, teď vidíme, co jsme byli v r. 1989, a tenkrát to bylo zdarma :-)

   Smazat
  14. I have a dream, zdálo se mi o zemi, kde zloději rohlíků si nasadili taláry soudců a soudili. Odsoudili i důchodce, neschopného splatit dluh se 100% úrokem. Exekutor ho následně prodal do otroctví.

   Smazat
 8. Přesně jako teď chtějí sestřelit Babiše, tak stejně sestřelili Petra Nečase v roce 2013. https://uloz.to/!tnPwSwPz/nez-abych-poslouchal-blbce-radsi-spim-predseda-top-09-a-ministr-zahranicnich-veci-ceske-republiky-karel-schwarzenberg-nebo-jdu-do-lesa-ale-kde-je-cesta-jpg
  https://uloz.to/!6oe1Tv6Dx/ct24-majdan-9-5-2014-jacenuk-turcinov-chcipaci-vyobcovani-lidem-kyjev-panek-exbolsevik-jaromir-stetina-caklej-kocab-slizkej-bursik-hrabivej-schwarzenberg-chameleoni-kolonie-prazsko-nekonecny-stredoevropsky-mindrak-krasno-exhavel-bmp

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:04 To, že sestřelili toho zmrda Nečase s celou jeho smečkou, považuji za jedno nejhezčích období porevoluční frašky.

   Smazat
  2. 17.04 "Ošklivý počasí" je spoluvinen (nejenom) za loupež a chucpe krycím jménem Církevní restituce...

   Smazat
 9. Pokud Babiš nebo Agrofert porušují omezení Lex Babiš ohledně čerpání dotací od 9. února 2017 (§ 4c zákona č. 159/2006 Sb.), znamená to rovněž, že je porušován zákaz účasti ve veřejných zakázkách (§ 4b). Navíc to může znamenat, že politici a další veřejní funkcionáři, kteří svůj majetek svěřili svojí manželce či manželovi, nebo vložili do svěřenských fondů, porušují tentýž zákon podle § 3. Konečným efektem by mohlo být očištění politiky a byznysu od střetů zájmů, čemuž se Češi dlouho vyhýbají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud...možná... mohlo by být...tomu se říká spekulace. Žádná fakta, žádná pravda.

   Smazat
 10. A divíte se, že nejvíce řvou ti, kdož rozkradli po r. 1989 nebo nechali rozkrást majetek státu a občanů za 7,5 bilionů Kč a nasekaly dluhy za 2,5 bilionů! Ti, co nadělali největší díry do rozpočtu státu, ti kteří splodili třídu notorických neplatičů daní, ti, kdož se brání zákonům, které by i kapitalistům uložily povinnost daně platit a ne jen beztrestně krást. Nejvíce řvou ti, což z moci Valdšetejna deklasovali slöupy republiky a udělali z pravdy a práva u nás "trhací kalendář". Ti největší darebáci pak organizují Miliony úchylek k demonstracím proti státu, humanitě,ba i prosté slušnosti. A co stádo??? Tak to se chová jako v únoru 1948 a listopadu 1989. Kde zůstal Čechům rozum? Zemědělství u nás vychcípalo a tak odešel i ten selský rozum! Tak se není čemu divit, když na náměstích bude vítězit idiotství!!!
  Omyl, to nepřipravil žádný Babiš, od samého začátku to připravila diktatura kapitálu, vedená soroši a spol., perverzní část již nelidské společnosti, to vše je dílo síly peněz, = korupce, kdy si lze koupit vyřvávající zdrogovaný či zchlastaný dav, aby konal dílo "demokratického bloku" - tedy směšnější termín pro spolek gaunerů jsem neslyšel!

  OdpovědětSmazat
 11. Největší sranda je, že po roce 1989 se ODS podílela na ničení a rozkrádání průmyslu. Pamatujete se na předražené vojenské zakázky pod patronátem Kalouska???? Tak právě tyto strany kopou do pana Babiše, který dělá politiku úplně jinak jako ODS a TOP 09. A to jim vadí. Já osobně jsem volil pana Babiše a jsem na to hrdý. ODS a TOP 09 by si měli vzít kalkulačku a spočítat o kolik ČR rozkradli. Když vidím v televizi tu ubohou Pekarovou z TOP 09, tak se musím za břicho chytat. A kam vede Fiala ODS?
  Když to shrnu, tak nejvíc křičí ti, co se přičinili o totalitní rozkradení ČR. Mladí lidé jsou ovladatelní a neumí myslet v souvislostech.
  Babiš pořád vyhrává volby a to chcípající kobyly nutí aby ještě více kopali. Jsem si jist, kdyby byly dnes volby do PS tak vyhraje ANO a takové potratové strany jako je TOP 09, ČSSD nebo STAN se tam nedostanou

  OdpovědětSmazat
 12. Nejhorší na tom je to, že si to uvědomujeme a nic neděláme! Mladí jsou tak v prdeli, že se budou za 20 let věšet sami!

  OdpovědětSmazat
 13. Já tomu nerozumím. Místní idioti tu neustále kvičí jak se prej máme zle, jaká je tu prej bída, jaká jsme kolonie, protektorát, že je tu korporátní fašismus, jak snaživý mopslík Babiš poslušně jezdí do USA vyjednávat zbrojní zakázky a dostavbu JE, atd atd.
  No a ti samí idioti se teď rvou za Babiše, který fakticky 5 let vede ČR, do krve na život a na smrt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Ti, co se tu tak zuřivě bijí za Babiše a jeho dotace, si nemají tím pádem právo v naší zemi na nic stěžovat, pokud je Babiš u moci.

   Smazat
  2. Mě by se taky víc líbilo, kdyby v parlamentních volbách vyhrály suverénně vlastenecké strany, a hnutí. Ale voliči rozhodli v demokratických volbách jinak, a každému skutečnému demokratovi je to srozumitelné. Chvilky nenávisti se teď snaží výsledky zvrátit, protože prostě nemají ani potuchy o tom, co slovo demokracie znamená. Měli by si jednoduše počkat na příští volby, ale ať proboha na voliče zase nechodí s hesly přemluv bábu, dědka ;-)

   Smazat
 14. Sorosovsko bruselská klika se bude opět zítra ukájet na Václaváku. Prý je jim už dokonce malý. …...nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spoluobčané, kteří jdou svobodně vyjádřit svůj názor, jsou tví "nepřátelé"?
   Chystáš na Václaváku teroristický útok, Baldo?

   Smazat
  2. 18.57
   Pitomci nemůžou vyjadřovat svůj názor, protože žádný nemají, vyjadřují jenom svojí hloupost a neustále se ztrapňují opakováním nesmyslů, lží a frází se zmanipulovaným sfanatizovaným davem.
   Největším nepřítelem takových pitomců je jejich hloupost, kterou si dělají jenom ostudu a napadají a obviňují ze všeho ty ostatní rozumnější, kteří se jim posmívají ..

   Smazat
  3. 19:27 - Názor můžou vyjadřovat všichni, i ti, kteří podle tebe, žádný nemají. A to, že ty se považuješ za někoho "rozumnějšího", je jen tvůj problém.

   Smazat
  4. Jestliže je jim Václavák malý... Co si pronajmout pozemek v Norimberku? Od roku 1944 není využíván, je v Schengenském prostoru, takže manifestantům s mávátky stačí k cestě platné čs. občanské průkazy, či pasy jejich skutečných otčin - a Němci mají technologii k efektivnímu využití kapacity prostoru... viz "instruktážní" dokumentární filmy výjimečné umělkyně a filmové režisérky Berty Heleny Amalie (=Leni) RIEFENSTAHLOVÉ. Česká televize ani Nova ovšem nemají UMĚLECKOU osobnost jejích kvalit a formátu.

   Smazat
 15. Ty výše uvedené trapné postavy české politiky u mě vyvolávají pouze mírnou žaludeční nevolnost, úžas nad jejich nebetyčnou drzostí a současně smutek nad neuvěřitelným úpadkem úrovně našeho politického života. Všimli jste si, že už prakticky vůbec neřešíme závažné společenské problémy? Každý den, od rána do večera, se na nás ze všech stran řítí záplava pitomostí, různých emocí, vzájemných averzí, mystifikací, manipulací a prolhaných kampaní. Zatímco v jiných zemích špičkoví političtí představitelé s veřejností diskutují zásadní otázky dalšího rozvoje společnosti, u nás se vedou vášnivé diskuse o tom, kdo si více nakradl, kdo toho více zašantročil, zdevastoval atd. Ne, to dobře skončit prostě nemůže...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na gazdika mi nesahat. Zrovna dokoncuje vizi ceskeho skolstvi spolu s Drahosem a Bekem. Poradce mu dela zastupce reditele ZS ze suchej lozi

   Smazat
  2. Už se jim prý do toho jejich školství hlásí i ta šílená Greta z toho Švédska . Má ale jednu podmínku , prosí aby nemusela v pátek zase chodit do školy a mohla sedět u Čapího hnízda a vysedět si tam Nobelovu cenu .

   Smazat
 16. Do komunistu nadava vetsinou ten, kdo v tzv. “Sociku” nezil.Neznal jeho vyhody a ani nevyhody.Je ale pozoruhodne srovname-li co se drive dokazalo za 30 let postavit a uvest do provozu. Je evidentni, ze poslednich 30 let to silne prohrava. Dnesni mladi lide to ani nemohou uvidet, protoze to uz vetsinou neexistuje. Napr. OP Prostejov nove vybudovane provozy cely velky areal zamestnavajici vice jak tisic zamestnancu vybudovany v sociku podlehl demolici. Velky moderni cukrovar v Hrochove Tynci, zakoupen francouzy z duvodu konkurence.....zlikvidovan. Atd, atd.....bylo toho hodne.Kdo to ale v dnesni dobe vi? Kdo na to jeste pamatuje? Ti , kdo to ale urcite nevedi, to jsou ti , kteri jenom nadavaji do komunistu.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes se staví jen obchodní krabice a nekvalitní dálnice.

   Smazat
  2. Soudruhu, ani po 30 letech jsi stále nic nepochopil.
   Lidi měli toho tvého totalitního koncentráku plné zuby.

   Jsi si vůbec vědom, že se propagací totalitního režimu dopouštíš trestného činu?

   Jestli je ti tak moc líto OP Prostějov, můžeš přesvědčit své vnuky a vnučky ať nechají studií a jdou se živit šitím trenek za 5.000 měsíčně a konkurovat tak Bangladéšanům.

   Smazat
  3. V Maďarsku se vyrábí 5000 džín denně. Zařídila to mám dojem americká firma Levis. Látku dostávají originál z Ameriky. Ohromné haly, vše řídí a stříhá počítač. Super moderní!
   ...ani do Bangladéše nemusíme chodit, za bývalé vlády by do toho stát určitě investoval, dnes....?...???

   Smazat
  4. 21:43 nic jste nepochopil vy. Všechny ty protesty proti režimu vrcholící v roce 1989 byly vedeny představou neskonalého blahobytu, svobody a volnosti, jak bylo líčeno západní propagandou a některými disidenty. Kde jsou rodinné farmičky a kamenné obchůdky páně Václava Havla? Ani ty komunistické králikárny k bydlení pro obyčejnou většinu dostupná prostě nejsou. Jedovaté totalitní potraviny, dnes podle tehdejších norem luxusní zboží, nahradily náhražky v parádních obalech z dovozu. Jedovatější. A tak ten, který si totáč pamatuje, chápe, že jsme skočili na špek a stali se kolonií zahraničního kapitálu, který upustí jen tolik, kolik musí, aby o svoje bohatnutí nepřišel. Tak si to pochvalte, zaslepenče.

   Smazat
  5. 21:43
   Máš štěstí, že není trestná debilita, protože za své bláboly bys to měl na doživotí.

   Jinak už odpověděl 3:32, není co dodat.

   Rudý škorpión

   Smazat
  6. Prostě nás podvedli jako domorodce, dovezli barevný sklíčka a vzali si všechno, co mělo nějakou cenu. Bohužel tady nebyl nikdo, kdo by rozuměl tomu, co to znamená skutečný západ. A za to můžou komunisti, místo aby bojovali s ideologickou diverzí jako to dělá dnešní Rusko a trpělivě vysvělovali pravdu, čekali až se všechno zhroutí.

   Smazat
 17. Tento demoblok může za to v jakém stavu je celá společnost.Jsou na hranici volitelnosti a hlavně jsou to političtí turisté. Kalous a jeho předseda minimálně třetí partaj. Fiala a spol už v druhé straně. Na Babiše nemají, tak by ho nejraději zlikvidovali po komunisticku. Však jsou to bývalý svazáci. Tak do tohoto SSM.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná je to náhoda, ale když čtu "demoblok", tak mne současně napadá slovo "demolice". Že by tušení souvislostí ?

   Smazat
 18. Jo jsou pro menšiny tak ať si je menšiny volí „lůza"je volit nebude.

  OdpovědětSmazat
 19. Do loňského roku mi byl Babiš celkem lhostejný. Po ataku Slonkové s Kubíkem se dostal do mého zorného pole. Co vidím ? Malost, závist, lži. Nejvíc mne naštvala snaha ze mne udělat úplného manipulovatelného blba. Budou-li volby tak budu poprvé volit Babiše. Mám obavu, že Demokratický blok, tento krok vynechá, jako zbytečný. Inteligence zítra na Václaváku se bude muset obejít beze mne i když mám VŠ diplom (ne z Plzně).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, Babiš není horší než ti, co se tam vystřidali před ním. Prostě dostal možnost hromadit majetek, tak jede jako gambler a kouká, co se dá kde "privatizovat". Zdravá společnost má fungovat jinak, než jako placený řvoucí kompars.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.