Reklama

pátek 28. června 2019

Stanovisko strany Národní socialisté k demonstracím organizovanými Miliónem chvilek

28. 6. 2019
Nedělní vystoupení (23. 6. 2019) na v Praze na Letné, stejně jako předcházející shromáždění organizované touto iniciativou, v nás vzbuzují nejen znepokojení ale i zásadní nesouhlas. Především odmítáme obvinění premiéra na základě pochybných a často nedůvěryhodných údajů a zkreslených informací. Dále nám vadí manipulativní charakter těchto shromáždění a dehonestace prezidenta republiky, ke které tam pravidelně dochází. Nekompetentní řečníci tam vyvolávají vlnu emocí, ale jinak jsou tyto projevy prázdné a bez konkrétního obsahu. Uvážíme-li celkovou politickou situaci v naší republice, Evropě i ve světovém měřítku, je vyvolávání těchto konfliktních situací nebezpečnou hrou, která může vynést k moci právě ty politické skupiny a osobnosti, které jsou za dnes tak kritizované jevy odpovědné. Není těžké si představit, jak negativní vývoj by takové změny nastartovaly.

19 komentářů :

 1. Proč nekompetentní řečníci? Tak třeba pan Banga to má v hlavě perfektně srovnané a přesně ví o čem mluví. Kdo pochybuje, tak ať si poslechne jeho oduševnělé texty a dá mně za pravdu. Ostatní špičkoví umělci na tom jsou podobně. Prostě - elita.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu "elita". Asi k ní patříš. Jste všichni jedna pakáž.

   Smazat
  2. 13:15 nechápeš tu jeho ironií ?

   Smazat
  3. Prostě-elita. Nebo "Prostě-elita".

   Smazat
 2. No to je opravdu „elita" zrzavý netáhlo a parta komediantů pryč s nimi.

  OdpovědětSmazat
 3. Kryptorašistický předvoj suděťáků a roztleskávači Kalergiho multikulti panevropanství a likvidace zbytku státní suverenity dělají idioty z prosťáčků starých i mladých a ti mající ničím nepodložený pocit, že jsou vlastenci při tom všem mávají velkým počtem českých státních praporů...nic než zřejmě dílem vrozený kreténismus a dílem z venčí a dílem masmédii v čele s ČT vypěstovaná schizofrenie..., ale o tom by nám mohl povědět pan dr.David, jistě to v něm také vzbudilo zájem už i z toho pohledu, že se jedná o jinak velmi vzácnou, ale velmi rezistentní formu šílenství přenosnou z člověka na člověka i "fyzicky bezkontaktním" způsobem...

  OdpovědětSmazat
 4. Řekl bych, že to svrhávání vlád, které jsou nekonformní a nekomfortní sorošnadacím, že má hodně podobný scénář, který opakují, jako např. hokejisté mají nacvičený útok, nebo přesilovku, či jiné standardní situace.
  Vytvoří, nebo vyhledají nějakou událost, která může být použita vůči premiérovi, a poté ji zveličují, dělají z ní nejpodstatnější záležitost a požadují nějaké změny, ve výsledku voleb. Jelikož vrcholní funkcionáři většinou mají dosti másla na hlavě, tak raději ustoupí, či přímo odstoupí, aby se v tom příliš nepitvalo. To bude nejspíš případ překvapivého odstoupení Nečase, anebo Fica.
  AB je vystaven tlaku sorošnadací od samého počátku, u něho toho nejspíš už není moc k vytasení (aby to současně nevrhlo špatné světlo, také na jejich oblíbence!!). A že toho už vytaseno bylo. Ovšem voliči jsou již natolik zhnuseni stranami, které ho kritizují, že to všechno rádi přehlédnou.
  Já bych ho kritizoval z druhé strany a vyčetl mu, že nevzal do vlády SPD, místo ČSSD. Ale on je liberál, takže by to možná trochu jiskřilo. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiskření mezi stranami je užitečná věc, pokud se snaží o prospěch vlastního národa. Ale... Jsou toho ty "naše" strany vůbec schopny? V.A.L.

   Smazat
  2. "Nechte na hlavě", ono je toho Bakšiše dost!!! Mezi jeho kámoše, co se s nimi rád fotí a nechává vystavovat patří i takové stvůry, jako je Krvavá Madla, a Sorosův synáček t.č. lobbysta svého fotra při EU v Bruseli...A těmi samými kamarády se ráda chlubí i jeho kobyla v komisariátu EU jistá Ďourová, kterou on doporučuje na další zastupování ČR v EU a která navrhuje usnesení komisariátu, aby byla naše republika trestána za neochotu budovat celoevropský kalífát a přeměnu Václaváku v bagdádské tržiště...on to zas takovej chudák není, jak to někteří lidi cejtí, on jen svojím mlácením palicí pod šábesdeklem o Zeď nářků při své cestě do Svaté země vyjevil na které to straně židovské mafie stojí a proto ta druhá, v Praze reprezentovaná "pražskou umělecko-kafilerní kavárnou", proti němu zatroubila k útoku...
   Je ostuda, když si nejsme schopni mezi sebou najít lepšího premiéra a když se ozývají naprosto šílené hlasy, že by příštím presidentem ČR mohla být ta karikatura přesahující jateční váhu sudeťák Berndt Posselt !!!!

   Smazat
 5. Říká se, že všechno už tady bylo. Paliže je to pravda,tak bych toho Mináře nepodceňoval.
  Lenin byl taky zrzavej a víme co dokázal natropit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže Lenin měl podporu lidu a tenhle zrzavej hnus má kulový.

   Smazat
  2. 12:41 Kdes na takový cancy narazil? Kdyby ji měl, tak nemusel výst občanskou válku ve který vyvraždil 10% obyvatel! Stačilo by mu bejvalo vyhrát volby, jenže on je prosral! 24 % nestačilo na sestavení vlády ani v koalici s levými esery s jejich 8 %-ty a nikdo jiný se s ním paktovat nechtěl! Pokud měl někdo "podporu lidu", tak to byl vítěz voleb - pravý eser Černov! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Viktor_%C4%8Cernov

   Smazat
  3. 14:57 cit: "Kdyby ji měl, tak nemusel výst občanskou válku ve které vyvraždil 10% obyvatel".
   Tak milý chlapče. Nebyla to občanská válka ale revoluce. Ty zdola jsou vždy krvavé, protože obvyklá
   menšina kontras má většinu prostředků, armádu, policii
   a také odhodlaných kteřým jde o všechno. Těm dole jde jen o okovy, jak říká básník.
   A ten tvůj Eser. Jistě že, praví mají podobný zájem jako měl car a Kerenský. Jen jinačí cíl. A mluvit o volbách v tehdejším rusku ?
   Moc nečuč do wiki. Tam si může uprdnout každý.

   Smazat
  4. Krom toho 14:57 nic neví o zahraniční intervenci proti bolševické revoluci, dokonce ani o zásazích čs. legií. Zkrátka, omezenec.

   Smazat
  5. 12:08 Debile kde? Revoluce zdola proběhla v Únoru 1917 a nastolila "sověty" a "Prozatímní vládu" - tedy do voleb! Ty proběhly v prosinci 1917, tedy po puči v Pitěru v říjnu (resp. 7. listopadu), který bez povšimnutí veřejnosti dosadil do čela vlády bez podpory parlamentu bolševiky! Ti pak hledali koaličního partnera v levých eserech, páč i dělníci odmítli jejich jednobarevnou vládu podporovat, natož nějakej lid", debilovyči! Když hovno víš, tak si to nastuduj! - https://solidarita.socsol.cz/2018/teorie/ruska-revoluce-1917-21-vi

   Smazat
  6. Pro tu kurvu mazavou Dvořákovic: kde lžu, že furt nic než mazat ty mrzáku neumíš co? Sám si to nastuduj, abys tu nepodporoval rudocancy toho zmrda komoušskýho z 12:08! Občanskou válkou události v Rusku 1918-21 nazývali sami bolševici! Cituju:

   "V sázce byly i vážnější položky. Občanská válka – s cizí intervencí za zády - z nich strhla škrabošky. Trhala Rusko do enkláv, na něž si brousily zuby cizí mocnosti. " zdroj - https://www.kscm.cz/cs/aktualne/medialni-vystupy/komentare/ozveny-ruskych-revoluci

   To je jejich zdroj! Intervence kerou se t zmetci oháněj začala až v březnu 1918, když Antanta potřebovala dosadit v Rusku k moci vládu, která nebude jednat s Centrálníma mocnostma o propuštění zajatců! Víš co by to ty debile pologramotnej (jlavně žes udělal dokument o Kosovu, žéé!) znamenalo pro západní frontu? Kdyby miliony zajatců se tam vrhly na Paříž? To by ani Pershing nezastavil s tím svým expedičním sborem! Si fakt debil nebo co, že to nechápeš a podporuješ nesmyslný a nelogickýžvásty zmrdů jako ten v 12:08 a 14:07?!??

   Smazat
 6. 13:15 Domnívám se že se dá ta ironie vycítit.

  OdpovědětSmazat
 7. To už je super, ironici ironiků.

  OdpovědětSmazat
 8. Maďari majú porekadlo /řčení/:
  Vörös kutya,vörös ló,vörös ember........

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.