Reklama

středa 12. června 2019

Štěpánek po sledování ČT24: Taky na mapě marně hledáte to Nacisticko?

Petr Štěpánek, komentátor 
současného dění
-ps-
11.6.2019 facebookový profil Petra Štěpánka a PrvníZprávy
"V České televizi zase říkali, že Lidice vypálili Nacisté. Taky na mapě marně hledáte to Nacisticko?" zeptal se na svém facebookovém profilu Petr Štěpánek, kterému odpověděl patrně budoucí ministr kultury Michal Šmarda, který však odpověď za chvíli smazal."Koukám, že v hlavě designovaného ministra kultury za ČSSD se rodí pozoruhodné myšlenky. Takhle zareagoval na můj status o českotelevizním Nacisticku. Srovnáváním nesrovnatelného. Smazal to ale dřív, než jsem stačil odpovědět," konstatoval Petr Štěpánek k názoru, že se také přesněji říká, že Miladu Horákovou popravili komunisté a než Češi.

Slovenský poslanec: Tak jak je to? To nás od Rusů osvobodili Hitlerovci?
K tomuto názoru se rozjela zajímavá diskuse.

"To se asi musíte podívat do nějaké jiné mapy - protože ČT přeci nelže. To se asi objeví až v těch nových školních atlasech dějin, vydané ve spolupráci s BIS," míní jeden čtenář.

"Byli to NĚMCI, NĚMCI, NĚMCI......Pamatujte si to, vy hlavy skopový.....," hlásí další čtenářka.

"No vzhledem k tomu, že dnes je označován za nácka každý, komu není lhostejná budoucnost naší rasy a národa, znamená to že jsme to udělali sami??" zeptal se další čtenář.

"TREFNÉ A SMUTNÉ," poznamenal jiný čtenář.

55 komentářů :

 1. Nejúžasnější spojení je, že s nacisty kolaborovali teď cituji "POLÁCI"! Nebo polský koncentrák! A to třeba i v Bavorsku. Němci nic. V roce 1933 nacisté přiletěli z Marsu a v roce 1945 zase odletěli zpátky na Mars.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdepak na Mars... Odletěli na Venuši. Na Venuši je přiměřeně nacisticky dusno. Proto by se měli američtí okupanti přemístit z nevinného, malého, ubohého Německa na Venuši a rozpustit se ve svém kyselém sadomasochismu.

   Smazat
  2. Poláci ale s nacisty skutečně kolaborovali. Vždyť v Polsku byl polofašistický režim maršála Pilsudského. Že se později stalo Polsko obětí Hitlera, na věci nic nemění, je to dané podstatou nacionalistického fašismu.

   Smazat
 2. Podle sluníčkářů, lidovců, pirátů, ČT a Čro jsme dnes my kteří tvrdíme že ve světové válce bojovali spojenci proti Němcům, Italům a Japoncům prostě nacisté. Jak prosté.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A přesně tohle je taky cílem této záměny. Nejenom vyvinit Německo a většinu Němců, ale taky postupně vnutit do našeho podvědomí, že národovci a vlastenci jsou nacisti.

   Smazat
  2. Sama o sobě je lež neživotaschopná, ale má jednu účinnou strategii převlékat se za pravdu. A protože "čelověci" (lidé, kteří nedokázali naplnit svůj lidský potenciál) jsou ovce a nedokáží rozlišovat a věří rádi neověřeným pomluvám a sami rádi pomlouvají a jsou vůbec celkově líní pravdu zjišťovat, tak to funguje.

   Smazat
 3. Michal Šmarda bude asi vůl na svém místě a ještě k tomu připosraný.Jen si všichni uvědomte,že tito hňupové-Šmarda a podobní-to vše konají pod vedením dalšího hajzla z cílem rozeštvat občany proti sobě navzájem a proti vládě a presidentovi ČR.

  OdpovědětSmazat
 4. Sjezd landsmannschaftu v Čechách podporuje kdu a piráti doufám že jim to zatrhnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti Piráti, ti se ale vybarvili! Schwarzenberští svazáci, 5.kolona, která nalákala k urnám mladé na martihuanu. Teď řádí v Praze jak Černá ruka.

   Smazat
  2. 12:19
   No já to vidím tak, že je pozve Plzeňská universita a přiblblý hejteman Bernard.

   Smazat
  3. Jo pánové přesně tak o pirátech vím dávno svoje když mají za předsedu zfetovanou antifáckou smažku.

   Smazat
  4. Piráti vlastně nejsou politickou stranou, nýbrž nadnárodní politickou organizací, založenou v Bruselu a v současnosti vedenou muslimem a kanadskou feministkou, v ČR vedenou vedoucím pobočky Bartošem.

   Smazat
 5. Sjezd landsmannschaftu v Čechách doporučuji někde na střelnici,budou z hajzlů-tedy účastníků sjezdu- živé terče.

  OdpovědětSmazat
 6. Jebem vám pičku německú.
  Nemci vyvraždili Lidice a Ležáky. v ZSSR němci vypálili 50 tisíc vesnic.
  Němci se zapsali do dějin jako největší masový vrazy lidstva . To už jim nikdo neodpáře.

  OdpovědětSmazat
 7. Vážení spoluobčané,
  v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, tj. dekrety prezidenta Československé republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939.
  Vědom si neblahých zkušeností našeho národa, zejména z druhé světové války, zanechávám vám odkaz, ve kterém vás varuji před možnými pozdějšími požadavky za znovuosídlení našeho po hraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.
  Může se stát, že mé dekrety vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou odstupem času revanšisty prohlašovány za neplatné.
  Může se stát, tak jako v minulosti, že se najdou “čeští vlastenci”, kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu. Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte. Hitlerové odchází, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává.
  Mohou se najít vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Československé republiky T.G. Masaryka a jeho spoluzakladatele M.R. Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů. Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají trvalou platnost a POTRESTEJTE VŠECHNY PŘÍPADNÉ VLASTIZRÁDCE AŤ JE TO KDOKOLIV A V KTERÉKOLIV DOBĚ .
  Váš dr. Edvard Beneš
  (Praha, květen 1947)

  OdpovědětSmazat
 8. František Koukolík: Češi. Proč jsme, kdo jsme - a jak dál? Galén, 2015.

  str. 12: "Byl bych rád, kdyby tuhle knížku četli mladí lidé, učitelé, všichni, komu není osud českého národa lhostejný."

  str. 28: Endlösung der tschechischen Frage neboli konečné řešení české otázky byl plán nacistického Německa na germanizaci českého území.
  Plán lze považovat za součást Generalplan Ost, Obecného plánu Východ, tajného nacistického plánu kolonizace a germanizace střední a východní Evropy připravovaného v letech 1939-1942. Plné uskutečnění plánu by znamenalo genocidu a etnické čistky, zotročení a vypuzení většiny slovanské populace z Evropy. Česká populace měla být zničena z třetiny až poloviny. Válčící nacistické Německo však potřebovalo českou pracovní sílu, takže konečné řešení české otázky probíhalo pomalu."
  Z projevu Reinharda Heydricha str. 38:" tento prostor musí být jednou definitivně osídlen Němci. ... poněmčit je a převychovat jejich smýšlení nebo, když to nepůjde, postavit je nakonec ke zdi ..."
  str. 40:" Po porážce německého nacismu roku 1945 následoval odsun německého obyvatelstva z Československa provedený na základě Postupimské dohody vítězných mocností. Odsun doprovázely Benešovy dekrety."

  Po Mnichovské zradě 1938 byli vyhnáni Češi z pohraničí českých zemí, své země:
  Benda, J. Útěky a vyhánění z pohraničí českých zemí 1938-1939. Praha: Karolinum 2012.

  Pokud by sudeťáky (Sudetendeutsche Landsmannschaft Bundesverband) organizovaný pochod z Pohořelic do Brna nekončil na Mendlově náměstí, ale pokračoval až ke Kaunicovým kolejím, kde by účastníci uctili památku českých obětí německého vraždění 39-45, šel by možná přijmout jako projev usmíření.

  OdpovědětSmazat
 9. Aby bylo jasno!Schwarzenberg,to je ten,který tak nenávidí Čechy a všechny Slovany cce aby se v tomto NewProtektorátu B.und M.konal sraz SUDETENLANDSCHMANSCHAFTU !

  Tak se těšte vy v pohraničí a podporujte i toho zrzavého skřeta a Milion chvilek pro fašismus !Budeme ještě zírat!

  OdpovědětSmazat
 10. My bezpečně identifikujeme pouze okupanty z roku 1968, těmi byli Rusové, nikoliv sovětští svazáci, komunisti a pod.. V tomto případě se to hodí a proto je to správně. Ovšem Nacisticko, to je jiný kalibr, to se v protektorátu nehodí slučovat, nebo dokonce zaměňovat, s Německem. Lidi mějte rozum a nenarušujte pokojné soužití potomků okupantů z roku 1939 s jejich tehdejší obětí. Zkrátka tato okupace skončila - zapomeňte,soustřeďte se na rok 68.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen bych Vám připomněl, že okupanty v roce 68 byli Polsko, NDR, Maďarsko, Bulharsko SSSR s dnešní Ukrajinou.Vaše selektivní, ubohé vnímání historie si zaslouží minimálně pár facek, dříve od táty páskem na vaší holou prdek.

   Smazat
  2. 13:44
   Zapomeňte, že zapomeneme pátá kolono Hitlera!

   Smazat
  3. 14:17, 14:25 Ten text je pro vás zcela evidentně těžký k pochopení, jestli jste dosud tajili, že jste voli, tak teď už to půjde těžko. Ironie vám nic zřejmě neříká.

   Smazat
  4. 14:40 Naopak, ironie o tak vážných záležitostech je vzkaz vola pro voly. Dá se nad tím jen odplivnout.

   Smazat
  5. 15:02 Vy budete asi rodina. Je mi fakt líto, že nejsi schopen pochopit jednoduchý text, ale jinak filosofuješ pěkně. Zřejmě osvojený text, zdalipak jsi pochopil i obsah?

   Smazat
  6. 13:37 Než by přiznal, že nepochopil text, tak si hraje na kovaného hraničáře, který dodnes střeží opuštěný řopík, kdesi v pohraničí. Sebestředný debil.

   Smazat
 11. Muj projev pro Sudetoněmecky lancmančaft: „Lidice už nesu duležite“ pravdivé a velmi poučné čtení.
  http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=94345
  http://pravdive.eu/news/124003/fakta-sudetsti-nemci-byli-patou-kolonou-hitlera-v-ceskoslovensku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:20 Někteří zdejší čtenáři to nepochopí.

   Smazat
 12. Přesně, za války neexistovali žádní nacisti a fašisti, ale Němci. Tím se stali všichni až po válce, aby se nějak odlišili od těch skutečně "zlých" v době, kdy všichni měnili identitu a snažili se být neviditelní. Němci nás okupovali a Němci nás systematicky začali vyvražďovat. Prohraná válka a její důsledky, mimo jiné i odsun sudeťáků, kteří se přihlásili v době okupace k Německému státu, jdou proto na vrub Německa a na německé politiky, kteří řádně zvolení svými občany svoji děsivou totální válku a rabování sami začali. Odškodnění zklamaným sudetským Němcům tedy musí nést na bedrech samo poražené Německo - nikdy to snad v historii ještě nebylo opačně...

  OdpovědětSmazat
 13. Ad 15:06
  Samozřejmě máte pravdu. Jen si neodpustím otázku. Máte pocit, že samotní Němci sami sebe vnímají jako poražený národ?

  OdpovědětSmazat
 14. Ze závěru Postupimské konference:
  Konference konstatovala :
  „Spojenecké armády dokončily okupaci celého Německa a německý lid počal pykat za strašlivé zločiny, jichž se dopustil pod vedením lidí, které v době jejich úspěchů otevřeně schvaloval a slepě poslouchal ...“.

  OdpovědětSmazat
 15. Dr. Bohuslav Ečer, Norimberský soud, Orbis, I. vydání prosinci 1946, str. 376.:
  „Norimberský soud prokázal, že fašismus a nacismus mohly být zdolány bez druhé světové války, kdyby demokratické národy včas a jednotně byly zasáhly. Poslední takovou příležitostí byla krise mezinárodní mravnosti a politiky, práva a spravedlnosti, kterou historie označí jménem „Mnichov 1938“. Neboť ve skutečnosti se dostával v tomto období do těžké krise německý nacismus. Tehdejší vládcové Velké Britannie a Francie věděli, že nacismus je v krisi. Odhodlali se jej zachránit. Namluvili svým národům a veliké části světa, že našli v takzvané Mnichovské smlouvě lék na chorobu Evropy. Ve skutečnosti to byl jed. Norimberský soud prokázal, že nemuselo dojít k válce, kdyby státníci západu byli učinili to, co později za války učinit musili: kdyby totiž byli včas s předvídavostí skutečných státníků našli cestu místo do Mnichova, do Moskvy. Ale ovšem Moskva znamenala symbol slovanství. Mluví se dnes o slovanském imperialismu. Možná, že Mnichov byl pokusem zastavit pomocí Hitlera slovanský „imperialismus“. V Norimberku však bylo prokázáno, že Hitler, věrně prováděje svůj veřejně vyhlášený plán, určil svým hlavním cílem vyhubení desítek milionů Slovanů a zotročení zbývajících. Z protokolu, dokumentů a rozsudku norimberského tribunálu plyne jasně dějinně důležitá skutečnost, že hlavní rána nacismu byla namířena proti Slovanům a že také na ně se strašlivou silou dopadla.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nasledujici rok byl autor knihy slintu obvinen z kolaborace s nacistickym Nemeckem a sedel az do r.1960, kdy vysel ven na amnestii.

   Smazat
 16. Neradujte se, lidé, z jeho porážky, protože ačkoli se mu svět postavil a zastavil to zvíře, fena, která ho porodila, je znovu v říji.
  Bertold Brecht

  OdpovědětSmazat
 17. Svět podle České Televize.Nacisticko místo Německa a Klaus ml.nezaložil žádné hnutí Trikolora.Nikde ani zmínka.

  OdpovědětSmazat
 18. Kdykoliv vyslovíte "Lidice", vzpomeňte na "Švédské šance". Nehledě na vaše národovecké plkání, mladí už musí konečně znát celou pravdu. Učitel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby nebylo Lidic, nemuselo být Švédských šancí. To vy jste nás to naučili, "učiteli" a to můžete být rádi, že jsme některé vaše učivo zapomněli. Třeba to co jste "učili" ve vyhlazovacích táborech.

   Smazat
 19. Dobře si to pamatuji. Na počátku pražského povstání (1945) jsme barvou "zamazávali" "s klukama" německé nápisy ulic a nápisy na obchodech až do doby prvních výstřelů, kdy nás maminky "zahnaly" domů. A světe div se. Nestříleli jenom němečtí vojáci a německá letadla, ale také někteří naši "krajané" (civilisté německé národnosti, ale nebylo jich mnoho), kteří si před koncem války legálně "opatřili" zbraně. A věřte mi, největší svinstvo v Praze prováděly německé jednotky SS. Tyto jednotky by bylo možné snad označit za "nacistické". Marná sláva, němečtí vojáci, příslušníci Wehrmachtu byli ti, kteří vedli "vítěznou válku" v Evropě a o zemi Nacisticko nebyla žádná řeč. Věřím, že ani panu Hitlerovi, který razil heslo "Nic než národ" (čti německý národ), by se to nelíbilo.

  OdpovědětSmazat
 20. Je nutné nezapomínat ani to, jak s námi naši slavní spojenci, Francie a Británie pěkně vydupali a hodili Hitlerovi do chřtánu. A to, že naši letci bojovali za Británii, nám Angláni vyúčtovali do poslední pence a náš stát musel platit jako mourovatej. Je to ale hnus. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Náklady" na čs. jednotky v Anglii si skutečně Angličané nechali zaplatit. "Honza" Masaryk (tehdejší ministr zahraničí v Gottwaldově vládě): "Oni se nestydí účtovat i za tkaničky do bot padlých letců, kteří pomáhali se záchranou Británie". Tentýž "Honza" Masaryk: "Angličané nám přikázali nepouštět vlaky s židovskými migranty přes naše území; asi zapomněli, že jsme suverénní země".

   Smazat
  2. Angláni nám v roce 1938 nebyli ničím povinováni, spojeneckou smlouvu jsme měli pouze s Francií, CCCP a tuším Rumunskem. Angláni se tedy zařídili podle svých zájmů, ale nikoho zde nezradili, nemohli.

   Smazat
  3. Troubo 17:48, tak co dělali Angláni v Mnichově?! Co tam podle tebe měli co s Hitlerem a Mussolinim podepisovat?

   Smazat
  4. Byli zprostředkovatelé mezi ČR a Německem a garanti dodržování Mnichovské smlouvy jak z naší, tak z německé strany, debile. Nebyli to naši spojenci, žádná taková smlouva je k nám nevázala, pouze Francii. Něco si o té době něco zjisti a pak někoho tituluj, prvoku.

   Smazat
  5. Ještě je třeba připomenout, že Britové věnovali 24 tun zlata z našeho zlatého pokladu Hitlerovi, které si u nich naše vláda těsně před válkou uložila právě proto, aby se nedostalo do rukou nacistů.

   Smazat
  6. 19:55 Je to idiot. Angláni v roce 1938 nebyli naši spojenci, hráli si na nestranné zprostředkovatele, to ví každý, až na toho mamlase z 18:13 a v Mnichově byli jednoduše proto, že je tam Mussolini pozval.

   Smazat
  7. Troubo 19:55, nebyli to žádní garanti, byli plnohodnotnými účastníky dohody - jedni ze čtyř. Nevím z kterých havlokavárenských médií čerpáš svá "moudra".

   Smazat
  8. 20:09 Víš co? Zůstaň si blbej. Nevím, proč bych tě zrovna já měl doučovat a ještě zadarmo. Idiote zkus si někde najít spojeneckou smlouvu mezi tehdejší ČR a Anglií, žádná neexistovala a proto nás Anglie nemohla zradit, prostě jela na sebe. Komunisto pomatený, máš dějepis z dob ČSSR.

   Smazat
  9. 20:09 Ty jsi hlupák galaktických rozměrů. Ano, Anglie nás zradila, protože nám nešla na ruku a ona ani nemusela. Je to opravdu tak těžké pochopit? Pro komunisty zradila, protože se to hodilo, zradila nás ovšem pouze a jenom Francie.

   Smazat
 21. V poslední době se zjevil problém vysídlování pohraničí a vesnic. Pokud se nejedná pouze o zcela nekompetentní politiku státu, mohl bych konspirativně předpovědět, že se jedná o záměr učinit tato území dočasně nezajímavá pro Čechy, aby v příštích letech přišli s nabídkou Němci s pomocí zchudlým oblastem, nakoupí nemovitosti, s podporou našeho státu a svých soukmenovců obnoví průmysl a ..... jsou doma.
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak se tam prestehuj, vole.

   Smazat
  2. Já jsem vůl, Ty jsi vůl, oba jsme voli, protože dupeme po českým poli ....
   Já zde bydlím .... vole. Ale u nás je lidí ještě nadmíru, možná proto, že tady máme Německé firmy ... :-)
   Zkus napsat důvod k Tvému komentáři, hejsku ...
   ABC

   Smazat
  3. Hlupák nic neví a chce jen urážet. Za minulého režimu, dej mu pánbůh lehké spočinutí, stavěli komouši fabriky tam, kde byli lidi, co chtěli práci. Stavěli i v pohraničí. Pak přišli do vedení státu a naší ekonomiky oslové a špatní hospodáři a bylo po fabrikách. Takže venkov i pohraničí se pomalu vylidňuje, lidé jezdí za prací do velkých měst a blbci to považují za normální. A ještě nám radí, abychom se přestěhovali. No, není to vůl?!

   Smazat
 22. pokud tedy někdo vraždil v Lidicích a nebyl nacista, tak se vlastně ničeho špatného nedopustil, protože on tam vlastně nevraždil.

  OdpovědětSmazat
 23. Němci nás nemusí přímo ovládat a řídit. Stačí když nás budou vlastnit a řídit nepřímo.

  OdpovědětSmazat
 24. Takže k nám v r. 1968 vpadlo "Komunisticko". Proč v té "české"
  tele jim říkají Rusko. Už se jim ani nehodí ten "sovětský svaz" spolu s polskem, dederony, magyáry, bulhary.

  OdpovědětSmazat
 25. Zajímavý postřeh. Palec nahoru :-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.