Reklama

středa 26. června 2019

Sto chvilek pro Babiše

Eric Best
26.6.2019 blog autora
Milion chvilek pro demokracii stále slaví svůj významný úspěch z nedělní akce na Letné, kde shromáždilo 280 000 lidí, a Parlament dnes odpoví svým Stem chvilek pro Andreje Babiše. Bude to nepoměrná reakce ve více ohledech. Většina lidí na Letné si velmi přála vyhnat Babiše z úřadu; většina ze stovky poslanců z ANO, ČSSD a KSČM, kteří se dnes veřejně postaví a vysloví se „proti návrhu“ ho svrhnout, nebude tak činit od srdce. Nebudou ani tak volit pro setrvání Babiše a všech jeho konfliktů zájmů v úřadu, ale spíše proti tomu, aby jim někdo jiný určoval politickou budoucnost. 

Když Babiš přežije hlasování o nedůvěře, bude to spíš konstatování o nedůvěře v opozici než důvěra v něj. To je zásadní rozdíl, ale opozice a antibabišovská média udělají všechno pro to, aby to široká veřejnost nepochopila. Člověk nemusí mít Babiše rád, ani ho uznávat, aby mu dával přednost před tím, co nabízí druhá strana. A dnešních Sto chvilek v Parlamentu bude tím důkazem.

35 komentářů :

 1. Co je to Letná? Když tam nebudou vystupovat hudební skupiny, tam na organizátory lidí se .ou. (To je to správné slovo). Těším se na odpovědi.

  OdpovědětSmazat
 2. Proč se pořád bavíte o letné? Je to bouře ve sklenici vody. 70% vymytých mozků mělo do 20 let a dřívější vlády nepamatují. Babišovy kauzy? Nic z toho neprojde u soudu, protože to kauzy nejsou. První kauza byly korunové dluhopisy. Proč tak rychle utichly? Pak čapí hnízdo, 12 let stará kauza, ale kolik firem dotace využilo a neměly nárok....Ticho po pěšině. Další kauza: únos syna :-) Tak to už policie odložila. Teď zprávy z EU, bez podpisu. Takových zpráv se ročně řeší desítky, v režimu tajné, jen tu Babišovu zprávu dostaly všechna média. Je to cílený útok, protože zloději z demobloku nechtějí čekat 3-4 volební období, než Babišovi klesnou preference. Jsou zoufalí a například Piráti a asi nejen oni, už bonzují v EU Českou republiku. Je to jen sviňárna a okopávání kotníku tomu úspěšnějšímu. Když se obvinění neprokážou, měli by demoblok, za podvrácení republiky, pozavírat. Mezi bývalými premiéry je Babiš nejlepší a to se zřejmě neodpouští.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bouře ve sklenici vody to není, je to bohužel zřejmě přípravka na listopad. Jinak souhlas.

   Smazat
  2. Bouře ve sklenici vody to nebyla. Minář v uniformě Hitlerjugend se plně přihlásil (a s ním všichni jeho stoupenci) k Německu. Není náhodou, že pár dní předtím hradecký krajský soud prolomil Benešovy dekrety a přiznal restituce bývalému nacistickému důstojníkovi. Demontáž České republiky začíná, zachránit nás může pouze Trump.

   Smazat
  3. Nebýt Babiše, už je Stalingrad náš

   Smazat
  4. 13:22 Záchranu čekáte ze špatné strany. Pokud mě paměť neplete tak od Anglosasů jsme byli vždy podvedeni a zachraňovat nás musel někdo jiný. Na Blanické rytíře nevěřím, tak zárukou míru vidím v Rusku. My jsme se dostali do špatného vlivu, ale lidé to časem pochopí a příjde náprava.

   Smazat
 3. Letná jen šíří myšlenky demožumpy, Sorose a toho, že už 7let nemohou volně krást. Bylo by dobře udělat akci antiletná, aby si teologové ve vedení Milionů ch... zvoucí si dokonce mluvčího sudeťáků, jakéhosi mladého kněze - jáhna. Pojďme jim ukázat sílu stojící za ním. vládou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není to nutné. Důležité je přijít k volbám a ukázat to tam. Ani 100 Letných nezmění výsledek voleb.

   Smazat
  2. Nezmění, pokud si zase nevymyslí nějakého toho "mrtvého Šmída"

   Smazat
  3. Pardon kolego, ale nikdo na Letné nechtěl měnit výsledek voleb a bylo to opakovaně a dosti hlasitě řečeno.

   Smazat
  4. Pardon vy kolego anonyme, ta parta ubohych komediantu a jejich naivni publikum, i pres hlasite proklamace, zcela jiste zmenit vysledek voleb chce. Je to pokus o dalsi majdan a ten zmetek rzavy to dobre vi.

   Smazat
  5. Není zřetelné v jakých barvách tribuna na Letné kope. Není jasný režizér ani produkční. Vypadá to, že nová generace se nehodlá obklopit recyklovanými politiky z opozice (maximálně si z nich budou vybírat). Zatím to vypadá na škatule hejbejte se, možná s kořením globalizace i když první volba je určitě EU.

   Smazat
 4. Právě o tom jednají:
  http://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?k=328

  OdpovědětSmazat
 5. Jo ať si těch 61 zoufalců vyhraje volby ono se neoplatí dělat politiku proti lidem.

  OdpovědětSmazat
 6. Proč se neprotestuje proti Schvancerbergovi? Pohrdá zákony, zaplotí oboru Květov protiprávně a taky bere dotace a je ticho po pěšině.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ještě se ten sviňák nepopasoval s milenkou a zapřel kvůli mamonu-hamonu vlastní krev! - https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-rozhovory/610493/schwarzenberg-se-k-synovi-nehlasi-ale-podobu-nezapre-rika-zita-pallavicini.html

   Smazat
 7. Jak můžeš protestovat, je to kníže ( i když věčně spící a pos...). Můžeš také dostat 100 ran lískovkou. Vůbec jim nevadí, že už Masaryk zrušil šlechtické tituly.

  OdpovědětSmazat
 8. Je to jen bitva staré šlechty s nastupující šlechtou.
  Babiš ovládá deset krát tolik co Schwarzenberg.Jen můj názor,šlechtu už naši předkové vykopali,tak i Babiš dostane vyhazov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kýmpak chcete Babiše nahradit? Nějakým Pochem, Kalouskem, kletrikálem, wigwamákem, či ODSákem? Nebo tím hnědokošiláčem se vzděláním věčného studenta?

   Smazat
 9. Kdyby VSICHNI co byli na letne volili jednu stranu, jednu protibabisovskou, tak by se nymandi nedostali ani do poslanecke snemovny! Nemeli by ani tech 5 %. A o tom to je.
  Zorganizovana zmanipulovana, zaplacena, cizacka (anglicke napisy na transparentech) a dovezena luza nema sanci. Vzdyt
  ti zmanipulovani hlupaci demostrovali proti sobe a proti svobodnym volbam.
  Demonstuji proto, ze mohou!!! Jo jo, chce to maly dvorek a douhej bic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no, kdyby to byly volby senátní, tak při běžné účasti při těchto volbách možná ano

   Smazat
 10. ten zmrd kokot kalous zase perlí , zmrd jeden !!!

  OdpovědětSmazat
 11. Zmrdům ze stran hajzlů ODS,TOP09,KDU,STAN se dle mého názoru nepodaří svrhnout vládu.Pokiud by se našli zrádci typu Melčáka a spol. ještě je tu president a ten to zabrzdí.

  OdpovědětSmazat
 12. Proč platíme v Poslanecké sněmovně žvanící duševní trosky jako je Kalousek a ostatní atrapy na politiky!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba proto, že je také někdo do té PS zvolil.

   Smazat
  2. 17:04 TOP 09 se tam dostala podvodem ! (Vypadly počítače, do té doby byla pod 5%, naskočily - a najednou byla nad 5%).

   Smazat
 13. Líp se to nedá říct!!!
  Babiš je děsnej,MZ taky,ale to co by rádo usedlo do jejich seslí je ještě horší...
  (Truchlivá realita.Ale potěší,že v tom asi nejsme sami.Ono volit mezi Trumpem a Clintonkou-taky nic moc.)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 14. Držím Babišovi palce i když v řadě věcí s ním nesouhlasím.Stejné je to u Zemana.Gauneři nesmí dostat ani šanci.

  OdpovědětSmazat
 15. Bojí se pravdy a o tom to celé je.
  https://aeronet.cz/news/svodka-mafie-2-vysetrovaci-spisy-karel-zenon-a-sky-soft-odhaluji-napojeni-cssd-a-top09-na-financni-toky-podnikatelske-a-justicni-mafie/

  OdpovědětSmazat
 16. Máme tu plno různých stran a různých zájmů, ale když půjde opravdu o vše, tak se národ stejně rozdělí pouze na Prahošovce ( dříve označováni jako Drahošovci ) a Zemanovce.

  OdpovědětSmazat
 17. Ano, asi 4 % z voličů v ČR vyjádřili svoji nespokojenost s vládou Andreje Babiše. Stýská se jim po Kožených, Krejčířích, Bakalech a zřejmě oni profitovali z těch ukradených 10 tisíc miliard Kč českému státu a občanům v minulých více jak 25 letech. Pak je pochopitelné, že Babiš, který brání v dalším rozkrádání státu a po více jak 25 letech se snaží o konsolidací rozvráceného státu - školství, zdravotnictví, zemědělství, lesnictví, dopravy... A to je velký hřích proti diktatuře kapitálu, které dav na Letné radostně posluhuje. Dnes jsem si vzpomněl, jaký úděs vyvolaly rusismy v českém jazyce - byly dva - bistro a sputnik. Vzpomněl jsem si na brněnskou plotňáčtinu, která je směsicí češtiny a němčiny a je jazykem lidské spodiny. A podobný jazyk, soudobá plotňáčtina = směsice anglicismů-amerikanismu s češtinou je jazykem dnešní spodiny, která ve službách diktatury kapitálu chce více jak 10 milionům občanů diktovat, jak mají žít, kdo má mít moc nad "sloupy státu", kdo s nimi - tedy kapitál - může manipulovat.... Pokud svět diktatury kapitálu blahopřeje k pražským majdanům, kuciakování a stojí na straně válkychtivých zabijáků, budou se muset mobilizovat občané k mírovým manifestacím. Co je pozoruhodné, že v rámci zřejmé chtivosti po masakrování civilistů nepadlo na pražských majdanech ani slovo o neutralitě našeho státu a o připojení se k té racionálnější Evropě - Rakousku, Finsku, Švédsku, Irsku, Švýcarsku.... Kde se vzala ta krvelačnost v tom 250tisícovém davu???

  OdpovědětSmazat
 18. Ideální stav neexistuje. Babiše vnímám jako menší zlo. Momentálně nejstravitelnější koalici bych viděl SPD a ANO. Bureš potřebuje ohlídat, alespoň co se zahraniční politiky týká.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas,ale hlídat raději ve všem-příležitost dělá zloděje na ministertvech.
   http://ceskapozice.lidovky.cz/jedenact-ceskych-bankeru-ma-rocni-prijem-vice-nez-milion-eur-pqw-/tema.aspx?c=A190521_162837_pozice-tema_lube

   Smazat
 19. Ještě chvíli a podaří se jim udělat z Babiše mučedníka. Pak se budou divit, že zase vyhraje volby. Dobře jim tak.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.