Reklama

pátek 7. června 2019

Unikátna politická pedofília na Václaváku. Upozorňujeme, že priložené video môže otriasť osobami nad dvanásť rokov

Ivan Lehotský
7.6. 2019 Screenshot:YouTube a HlavnéSprávy
Zdali sa vám vlaňajšie inscenácie za slušné Slovensko manipulatívne, zavádzajúce, zneužívajúce hystériu po smrti novinára? Tak vedzte, že to bol iba slabý odvar toho, čo sa v tých dňoch dialo na Námestí sv. VáclavaPri príležitosti demonštrácií na Václavskom námestí spred pár dní začali po internete medzi ľuďmi opäť kolovať staršie videá, ktoré pekne ilustrujú, o čo tu vlastne ide. Prinášame vám jedno, ktoré by mal vidieť každý človek, ktorý ešte nemá jasno o čo tu ide – ak ním nezatrasie toto, tak potom už asi nič. Toto je totiž naozaj hardcore politická pedofília. Než stokrát opisovať, bude lepšie si ho pozrieť. Príjemnú zábavu:P.S. Najsmutnejšie na tom je, že reči dievčatiek na videu nie sú v podstate o nič hlúpejšie a prázdnejšie ako to, čo na týchto „slušných“ majdanských námestiach predvádzajú ich dospelé vzory.

65 komentářů :

 1. Tahle telata nevědí vo co go, ale jsou dokonale indoktrinována jako příslušníci Hitlerjugend nebo u nás pionýři a svazáci v raných 50tých letech. Za své chování se s odstupem 20ti let bude velká většina z nich hluboce stydět a budou nahlas prohlašovat, že to bylo strašné, jak byli v mládí zblblí (viz např. v Německu Günter Grass nebo u nás Pavka Kohoutů).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co skauti ?

   Smazat
  2. Zásadně nechodím na filmy, kde hraje mádl, hanák a spol.
   Zásadně nechodím na kapely jako je Buty.
   Dělejme to tak všichni!

   Smazat
  3. Vidím to optimisticky, takových telat je zde málo. No jo jalové mladí. Spíš je to hodně trapné a směšné od organizátorů a klanů, které za nimi stojí, s tímhle nemají u většinové populace šanci a ve skutečnosti tím pracují na svém odpisu.
   USA jako hegemon končí a tohle je pouze setrvačnost procesů (zrádců, kteří ještě nepřevlékli kabáty a poslední křeče klanů, které již jsou na smetišti dějin).

   Smazat
  4. Nelze opět nevzpomenout geniální citát M. Velička "Děti se shromáždily, mají sílu, rozum nepotřebují, energie je více než dost. Rudý dědeček

   Smazat
  5. 10.33 Co skauti? Víte co je malý skaut? Dítě oblečené jako debil. A velký skaut? Debil oblečený jako dítě...

   Smazat
  6. 20.11 To platí i pro ministranty...

   Smazat
  7. Papez Urban vyhlasil krizacke valky a kdyz se nedarily tak ze zoufalstvi nechal shromazdit Krizaky Detske a poslal je /jako darek/ islamistum, aby si je mohli opekat za ziva a jine islamske metody, coz trva dodnes.
   Dnes mimo kradeni deti, demokrati vypousteji male deti na nas a ty pobihaji a vykrikuji na povel a pod dozorem, ze vi /8-10leti/ vsechno nejlip a muzou tak nejlip kazdeho poucovat protoze kazdej je uplnej idiot mi o ne....A co musi udelat !!
   Chudaci deti nemaji to lehky kdyz velka cast maminek,se vrha do rozvodu aby ziskali penize od manzelu a tydenni vyplaty bez prace, pak se nadsene vymrstuji na pornografii vseho druhu ,pravidlem cim horsi a odpornejsi tim vice to miluji..Po plastickych operacich se pak nemuzou dockat az se budou verejne svlikat kazdej den a nabadat o dalsich zvrhlostech v tlustych knihach plnych rad a instrukci..Jak se zprasit. Pod dozorem rezimu, vlad a uradu a policie..

   Smazat
  8. Když byl velký Mao v p.deli se svou politikou, tak vyhlásil Kulturní revoluci a do ulic vyslal miliony dětí skandujících stupidní hesla,mávající Rudými knížkami a likvidující na povel všechny i jen potenciální oponenty. Bohudík, po něm přišel Teng...

   Smazat
  9. už jen to že se skauti modli a maji sveho feldkurata mi přijde jako zločin na nevinnych dětech ale to cirkvi svate nevadi ovečky je třeba doplnit tak tohle pionyrstvi v jine barvě podporuji netřeba pochybovat že fouka z vatikanu tolik nadšeni mladych bylo naposled k viděni na čete z přenosu mše udajně svate z vatikanu a připominalo projev komunistickeho nebo řišskeho velitele za frenetickeho jasani teto nove a lepši mladeže

   Smazat
 2. Nemůžeme přesvědčit rodiče, vezmeme jim jejich děti.
  Vidím nezralé, nezkušené bytosti, jejichž vystoupení působí trapně a spíše vzbuzuje lítost. Mám snad výskat radostí, když slyším moudra vycházející z jejich úst?
  Přemýšlím, komu jsou tyto projevy určeny? Snad opravdu vidíme počátek vytváření komunity v podobě Hitlerjugend, tvrdě razící jeden správný názor a vychovávající poslušné pomocníky totalitního režimu? V jejich hlavách je navozen pocit, že svým konáním činí dobro pro sebe a své okolí. Nečiní .. perou se za zájmy korupčníků, politických firem, jejichž jedinou snahou je uspět u voleb a získat moc nad prostředky vybranými od občanů. Nic více .... v pozadí není žádná hodnotná myšlenka.
  Pro ty, co tyto akce organizují ... dejte si pozor, mohlo by se vám stát, že za pár let vás produkty vašich snach pověsí.
  Dětem mají být poskytnuty objektivní informace, vzdělání, rozvinou schopnost uvažovat a myslet. Předčasná politická angažovanost je na škodu. Na některé činnosti je potřeba dozrát a někdo nedozraje za celý život.
  Tlačí nás do rozhodnutí "vyber si svého kata", buď oligarchu vydávajícího svůj zájem za zájem většiny, která ale rozhodně nezbohatne, a nebo těch druhých, majících stejný cíl jako oligarcha, jen jdou jinou stezkou. Pro mě jsou obě stezky temné a bez vidiny světlé budoucnosti.
  Až dozraje doba, pokud dozraje, ozve se mlčící většina a pošle k šípku obě strany sporu .... ale čas ještě nedozrál.
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na současné skauty jste jaksi zapomněli !!

   Smazat
  2. 10:32
   Pokud budete organizovat mládež v obecně prospěšné, apolitické činnosti, nevidím nic závadného.
   O skautech mnoho nevím, takže nebudu jejich činnost hodnotit.
   ABC

   Smazat
  3. Jistě, nevyzrálí lidé jsou naše děti. Je to bohatství každého národa. Jsou to ti, kteří by měli převzít štafetu budování republiky, budování skutečného přátelství nejen mezi sousedy. K používání mozku je třeba se dobrat postupným vzděláváním. Těžko by mohl kdokoli řešit složité matematické rovnice (třeba derivace, integrál), kdyby se nenaučil sčítat, násobit, pracovat se zlomky. Těžko budete psát analfabetovi milostné dopisy, bude na vás koukat jako na jojo ! Ale pokud budete hrát s dětmi, nevyzrálými osobnostmi, divadlo, politické divadlo, tak oni z principu dědičného myšlení a opakování viděného, slyšeného, budou opakovat, papouškovat bez toho, že by uměly docenit význam toho, co dělají. To je dědičný axiom. Zkuste si bojovat, opravdově a fyzicky, proti dvěma, třem náctiletým. Dobijete je, pocrčí z nich krev, ale půjdou do vás stále a stále. Jako Hitlerjugeng na konci války. Musíte je zastřelit, zničit, jinak je po vás ! Stejné je to nyní. Ty děti jsou vyhecovány ještě souhlasnými pobídkami zfanatizovaných dospělých ovcí. Bohužel si nejsou schopny uvědomit dalekosáhlé důsledky svého konání. To vědí ti, co je toho nahnali, to není nic spontánního ! A teď již víte, proč TOPka a STAN chtějí uzákonit možnost volit pro náctileté. Ty totiž ještě umějí zmanipulovat, s těmi staršími to již nejde tak lehce ! Národe braň se !!!

   Smazat
 3. Odpovědi
  1. Nechtěl jsi říci Pepíčku Čuk a Gek ???

   Smazat
  2. PAvka Morozov, ten nemohl vidět umírat sousedovic děti hlady, když jeho tatík a jeho přátelé měli doma ve sklepích zakopáno dost obilí.


   toto je hnus, zmanipulování dětí by mělo být rovno jejich zneužítí. svbatá Vorščla mluví za vše.

   Smazat
 4. Chudáci zblblblíci. Nemají zatím žádnou životní zkušenost a tak je jednoduché jim s pomocí různých Člověků v tísni a podobných neziskovek naimplementovat ten jediný správný názor, že "Nechceme Babiše ani Zemana". Bohužel právě tyto nezkušené děti pak stojí za úspěchem Pirátů, kteří jim nic dobrého, kromě pytlíčku marihuany, zadarmo stahovaných písniček z internetu a planých slibů nic nepřinesou.

  OdpovědětSmazat
 5. No jo ani fašouni nedali děti do médii ale havlosvoloč je schopná všeho. To žvatlaní se nedá poslouchat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také jsem jako malý kluk zažil proslovy odměněných pionýrů na tribunách při různých výročích. Bylo to poplatné době, bohužel jsme se nepoučili a opakujeme to, co jsme si prožili v minulosti. Stejné děti, stejné aplaudování ovcí, místo pionýrských šátků mají tablety, aby nezapomněli text...….Že by nás čekala nová "totalita" ?! Tak tahle by byl nepochybně horší. Národe braň se !!!

   Smazat
  2. ada Souhlasím s vámi pokud by ty nýmandi vyhráli tak jsme v .......

   Podle BIS není hrozbou islám, ale odpůrci multikulturalismu. Vedení BIS požaduje posílení pravomoci k potíráni vlasteneckého odporu.

   http://svobodnenoviny.eu/podle-bis-neni-hrozbou-islam-ale-odpurci-multikulturalismu-vedeni-bis-pozaduje-posileni-pravomoci-k-potirani-vlasteneckeho-odporu/

   Cenzura pokračuje: Youtube zakazuje „nenávistná“ videa s „rasistickým“ obsahem.

   http://svobodnenoviny.eu/cenzura-pokracuje-youtube-zakazuje-nenavistna-videa-s-rasistickym-obsahem/

   Smazat
 6. Svatá prostoto, s pomůckou v ruce "...Naši babičkové, a dědečkové..." "...nás uvrhnou do dalšího komunismu, ze kterého jsme vystoupili...". Co to s tou mládeží učinili!

  OdpovědětSmazat
 7. Mít takového potomka v rodině, tak ho demokraticky přerazím.

  OdpovědětSmazat
 8. No ale nemohu si nevzpomenout na bývalé...bývalé....bývalé... demonstrace, na které se chodilo místo vyučování. Vždycky nám školní rozhlas objasnil za koho se jde tam a tam demonstrovat, jednou to byl jakýsi Manolis Glezos ( prý zavřený kapitalistickými zločinci) nebo jakási Angela Davis ( totéž) a další a další. Vždycky se tam sešly všechny školy, a cosi se řvalo, měli jsme z toho akorát prču, ti "zavření" nás nezajímali vůbec, hlavně že jsme se ulili z vyučování. No a skoro stejné to bylo na prvomájových oslavách, a jako důkaz, že nám stejně nikdy nikdo "mozky" doopravdy nevymyl, a všechny bláboly proti "západu" jsme brali hákem a předváděli jsme všechno potřebné jen "jako" - a ačkoliv bylo zakázáno řvát nějaká hesla, řvali jsme jednoznačně například ..."sušíme hubu, živíme Kubu".... nebo...."utažením řemenu, pomůžeme Jemenu""... případně ..."já pr, ty pr, zachráníme Kypr"... a tak různě. Srali jsme úplně na všechno, na všechnu politiku a podobné sračky. Měli jsme úplně jiné zájmy, a tamto jsme chápali tak, že se to prostě "musí". Byl to znak doby. Ale měli jsme z toho švandu. Ve třídách visel obrázek prezidenta, ale jména ministrů jsme neznali vůbec,a byli nám fuk. Noviny nikdo nečetl, kdo by je četl, byl by za blba. Internetové sračky tehdy nebyly, bulvár neexistoval, televize měla dva kanály, a uváděné filmy nebyly špatné. Ruských hodně málo, většinou jen dokumenty o válce. Americké jen historické velkofilmy nebo westerny. Žádné demagogické, surové, přiblblé a sprosté vyplachovací sračky. Jezdili jsme na čundry, kde jsme při kytaře hulákali Kryla, a srali jsme na to, že byl zakázaný, a nikdy nikde nikdo nás za to "nepopotahoval". Oblékali a česali jsme se jak jsme chtěli, dělali jsme si co jsme chtěli, vždycky jsme měli dostačující kapesné na všechno, chodili jsme do kina a tancovat. Nebo jen tak dřepět do hospody. Nikdy jsme se nemuseli dojímat nad bezdomovci ( neznámý pojem) a slovo "exekutor" jsme považovali za výraz pro nějakého středověkého panského drába. Nikdo neměl prázdnou držku,všechny zubní opravy a náhrady byly zadara. Doktor a léky zadara. Uplně normoš - nikdo okolo toho nepřemýšlel. A později - když ses v práci nasral, hodil jsi rozvázačku, dostal jsi razítko do občanky a o dva dny později jsi dostal jiný razítko -do jiný práce - a vždycky s platem o třídu vejš. Jo - to byly ZLATÝ časy. ZLATÝ. ZLATÝ. Už se nikdy nevrátí. Dnes se topíme v senkrůvně plný sraček, a úřednická byrokracie je úplně šílená. Papír pro papír a další papír a ty arogantní krávy za přepážkama -úplnej hnus!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty demonstrace furt jsou, ale jde se bojovat proti globálnímu oteplování, celá škola a v čele vrchní havloid. Viděl jsem to na vlastní oči v Táboře.

   Smazat
  2. 11:09 souhlas naprosto se vším, možná že se i známe.

   Smazat
  3. 11:09 nikdy jsem razítko zaměstnavatele v občance neměl, i když se toho esenbáci, naprostou většinou dopravka, domáhali. Odpovídal jsem z recese "na co, nepracuju, živí mě maminka", i když jsem, a samozřejmě, řádně pracoval. Bylo vyřízeno, protože i esenbáci věděli, že paragraf o povinnosti pracovat neobsahuje trestní sankci, tedy je pouze proklamativní. Trestná byla příživa, kterou ovšem bylo nutné prokázat, což většinou nešlo tak docela snadno.

   Smazat
 9. Chudáci děti ,neví co činí.Netuší jakou budoucnost si připravují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pionýři vždycky recitovali nějaké básničky, zpívali písničky, předváděli tanečky. Použít to k politickému boji, to je fakt humus. Rodiče by se měli propadnout hanbou.

   Smazat
 10. Po hadráku v 89 se některým šmejdům nyní zdá, že země není dost pro západní a pro americká. Za pomocí vlastzrádců, zblblé mládeže, prolhané kulturní fronty, masmédií, provařených věčných politiků, co toho moc nedokázali, chtějí ještě zbytky suverenity zaprodat aby se zase vyškrábali na svůj vrchol ať to stojí, co to stojí a ve jménu "demokracie pravdy a lásky" štvou
  rozdělují a ohlupují spoluobčany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ba ne -ono je to zase o tom, že šmejdům, grázlům a politickým darebákům dorostli smradi! Další generace grázlů, jenomže už nemá co rozkrást. Všechno už rozkradli jejich tatíci. Grázl se narodil se zlatou lžicí v prdeli, je vychovanej, jako že je něčím vyjímečnej, studjou cosi zbytečnýho, flákaj se po hospodách, a zakládají si divadelní spolky a podobně -přesně po vzoru chartistů před rokem 1989. Tam to bylo taky jenom o tom, že mladí hajzlové z komunistických hnízd potřebovali od koryt vystrčit svý dědky, a nakrást si ze státního, co šlo. Komunistická symbolika jejich dědků jim v tom ale překážela, proto ji odhodili a nazvali "zločinnou".Dnes je to totéž,akorát tihle smradi nemůžou nazvat "zločinnou" celou tuhle smradlavou stoku, ze který pocházejí, protože nejde o převrat ideologickej, ale zachtělo jim rozkrádání a chaosu, - proto útočí blbečkovsky jen na Babiše ( dotace bla bla) a paní Benešovou ( že prý bude krýt Babiše) - jsou to tak blbí sráči, až to není hezké. Kdyby došlo znovu na "převrat" - všichni ti zasraní zloději by se zase dostali k moci - s tím, že by se zbavili pana Babiše? Co by asi tak od toho mohli očekávat? Vše nasvědčuje tomu, že s nimi zase cloumá z pozadí někdo jinej, gauneři z ODS, ČSSD, (bývalí komouši) a další hajzlové, kteří byli odstaveni od dotačních zlodějen. Tihle blbové totiž nepřemýšlí o tom,že když do zemědělství přestanou plynout dotace, chcípneme hlady, ale oni NE! Proto je jim to jedno. A hladovějící lidé by začali rabovat obchody, a začala by řež. To je logické - a to se tady někdo snaží rozpoutat, přičemž "miliony blbečků" to nejsou. Je za tím grázl, kterej patří narazit na kůl.

   Smazat
  2. 12:17 Vašnosti, vono těch grázlů bude víc, maj v tom systém. Ale policie, která by měla prošetřit financování demonstrací, nekoná. Takže je vidět, že nejsme skutečnej stát, ale jen flek na mapě s názvem Česko.

   Smazat
 11. Stále platí staré perské přísloví : Chceš-li porazit nepřítele, vychovej jeho děti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kde je Perská říše dnes, v pátek třináctého bylo židy povražděno 70.tisíc členů perských elit. Ušila to na ně židovka, která byla podstrčena králi a ten vydal glejt, který to židům dovolil (institut židovské milenky) a Perská říše zanikla. Nejdříve se židé infiltrovali v bitvě u Kadéše, kdy bylo zajato 10000 chrámových otroků (židů). Perské elity, když po čase zjistili, že rozbíjejí Perskou říši, se chystali to s nimi vyřídit, ale král je zradil plán židům prozradil a dovolil jim legálně elitu vlastní elitu země vyhubit (běda mužům, kterým vládne žena).

   Smazat
  2. Tak i ten socializmus rozvrátily neukojené ženy. Poslední známá byla Raisa Gobačevová jinak chazarka.

   Smazat
 12. Nemá význam se zabývat výkonem těch dětí, v dramatickém oboru. Mimochodem, přiznal bych jim, že propadák to nebyl. Ale podstata je jinde. Základní škola sv. Voršily v Praze má zřizovatele, Českomoravská provincie Římské unie Řádu svaté Voršily. Přijde mi to něco jako politická neziskovka, nebo sorošova Středoevropská univerzita, kterou dokázali vypoklonkovat z Maďarska.
  Tato instituce je však ještě rizikovější, neboť infikuje děti. Má snad být úkolem základní školy vštěpovat dětem nějaký konkrétní politický názor? Domnívám se, že nikoliv. Protože, čí politický názor by to byl? Nejspíš toho zřizovatele. Takže, podobně jako všechny politické neziskovky, bych tu školu řadil do rozsáhlé sítě centra nedemokratické moci (mimo demokratickou kontrolu voličů), která v současnosti dosti viditelně zkouší svou schopnost, tuto moc převzít. P.K.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 14. ČR by měl urychleně zavést tzv. zákon FARA (jako v USA), který eviduje veškeré subjekty financované alespoň zčásti ze zahraničí. Tím by bylo vše jasné. Vesměs by se jednalo o tzv. agenty cizích mocností. Hned bychom věděli za koho politické neziskovky kopou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je sice hezký, ale když by se nenahlásili, tak by se nic nestalo. Neziskovky mají dle zákona každý rok předkládata zprávu o hospodaření, a mám pocit, že ji také nepředkládají, nebo se zpožděním.

   Pokud dělá nějaká neziskovka náhodou něco užitečného, pak to má dělat stát, pokud dělá něco škodlivého, tak hned zrušit. Platíme státu daně, ať se stará. Nenechme ze sebe dělat debily, že nějaký dobrodinec pomocí peněz buduje občanskou společnost. Občanskou společnost má budovat především stát.

   Smazat
  2. Anonymní7. června 2019 14:26
   Vidím to podobně. Ale v EU vládne liberalismus. Tj., máš-li kapitál, nikdo Ti nemá co mluvit do toho, kam ho převedeš, či jak s ním naložíš. Můžeš klidně převzít funkce státu, když se Ti podaří nějakou svojí metodou cukru a biče „přesvědčit“ státní úředníky, nebo politiky, aby Ti je postoupili. Jelikož ANO je součástí liberální frakce ALDE, dá se vsadit na to, že tato vláda žádnou nápravu v tomto nezjedná.
   Ale to označení neziskovek, které jsou placené ze zahraničí, jako agenti cizí moci, tak jako to mají v USA a Rusku, by A.B. udělat mohl. P.K.

   Smazat
 15. .....ti dobrovolně obléknou vojenské uniformy a hurá na Rusa....hurá na jatka !A o tom ta výchova je!

  Proslavená Viky(určitě již menstruuje a těší se na migranty z Afriky) při podpoře stahovače králíků Drahoše dokonce vyřvávala,že chce bombardovat Moskvu atomovými pumami !
  Kdo dává takové škole peníze na výchovu mladých zrůdiček?

  OdpovědětSmazat
 16. Pamatuji ještě nedávno jak Izsová a Mádl řvali na nás z televizní obrazovky: "Přemluvte babku, přemluvte dědka" a asi se tak stalo, protože vyhrála pravice a redaktorky v české televizi ryčeli štěstím. Co následovalo? Okamžitě snížení platů o 10% bez náhrady. Zvýšení zisků zahraničních firem a miliardové odtoky našich peněz na západ. Za celou dobu vlády pravice důchodci nedostali přidáno ani haléř s odůvodněním od Langšádlové, že staří lidé nic nepotřebují a je jim dobře v bídě. Opět tady máme mladé třináctileté děti, bez zodpovědnosti, kteří budou křičet: "My nechceme levné vzdělání, my chceme to nejdražší". My nechceme levno dopravu my chceme drahou dopravu. Vždyť těm mladým je to jedno. Oni to nechtějí protože to budou platit jejich rodiče a oni přeci bojují proti svým rodičům, protože oni vše již vědí líp, než jejich rodiče. V roce 1989 to bylo to samé, když z celé republiky do Prahy přijížděly děti ze všech škol. Kdo to platil a kdo organizoval? No přeci západní velvyslanectví prostřednictvím nastrčených agentů, naších občanů, kteří se nechali zverbovat proti svojí vlasti,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono to je prašť jako uhoď. Babiš zvedl důchody, ale přitom zadlužil stát, takže k bídě půjdeme mílovými kroky.

   Smazat
  2. K bídě nás mílovými kroky nasměrovaly vlády, co vládly od devadesátek. Zničil se průmysl a soběstačnost pod heslem "všechno si dovezeme".

   Smazat
  3. 13:54
   uvedte konkretni udaje, nejlepe dejte odkaz na to, jak zadluzil stat po odchodu nejlepsiho ministra financi Kalouska :):):)kolik bylo zadluzeni a kolik je ted :):):)

   Smazat
  4. 14:40 Víte proč nikdo nereaguje? Všichni se domnívají, že si děláte srandu. Jen já se obávám, že svůj příspěvek myslíte vážně...

   Smazat
  5. 13:54 kdes jsi to s tím zadlužením státu Babišem, ty troubo, sebral? To říkal Fiala, Kalousek, Pospíšil, Farský, Rakušan nebo kdo? Vždyť je to téměř naopak!

   Smazat
 17. Za tohle profackovat učitele

  OdpovědětSmazat
 18. Jedna z najodpornejších vecí je zneužívanie detí, čo je aj tento prípad. Nič to ale nemení na tom, že toto video je už niekoľko rokov staré. A tá Viki od sv. Uršuly by mala byť vnučkou Jiřího Drahoše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:06 Tak to zasejc jó, pokud to má po něm, tak to holt nepomůže ani svěcená voda.

   Smazat
  2. Video není několik let staré. Je z 19.3.2018.

   Smazat
 19. Budou se dětský demonstranti ke své aktivitě s hrdosti hlásit i v dospělosti?

  OdpovědětSmazat
 20. Gottwaldova mládež a budovatelské nadšení Svazu mládeže 50.let hadr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Karle, naprostý souhlas, budeme asi volit Jednotnou národní frontu a místo dechovek nám budou hràt Kabáti, na pracovištích budeme podepisovat rezoluce odsuzující premiéra. Je to jak zlý sen, už chybí jen oslavné verše od Majakovského.

   Smazat
 21. POKUD
  sledujete, co se děje u sousedů v Německu,
  nemůže vás tato a podobné akce vůbec překvapit.
  Ze Západu obecně,
  k nám nepřišlo ani v minulosti a už vůbec ne v současnosti
  nic dobrého, morálně prospěšného pro společnost.
  Takže naše Sorosjugend pouze kopíruje pod dohledem svých
  autorit to, co je na Západě už dlouho zavedeno.

  OdpovědětSmazat
 22. Kam se s.re Greta Thunberg na tyhle tri vymyty mozky. Meli by dostat cestny doktorat Univerzity Karlovy a Nobelovu cenu miru. Jejich rodice jsou na ne jiste velmi hrdy. Doufam ze az dospeji budou se za tohle stydet.

  OdpovědětSmazat
 23. A kd to je to náměstí sv. Václava. Nebo to nám. Václava Havla?

  OdpovědětSmazat
 24. Co jim nadáváte ? Carpe diem. Po nás potopa. Žádné úspory, ždná budoucnost generací. A ty holčičky umravní imigranti. Ačkoliv inteligentní krasavice v brýlích ještě nemůže volit, může se už provdat za movitého imigranta.

  OdpovědětSmazat
 25. Pamatuji si, že v Brně, když jsem spěl k pubertě, také byly demonstrace a byli jsme získáni pro ně jako křiklouni. Asi to patří k věku. Ale vzpomínám si, že jak se objevily šiky dělníků ze Zbrojovky, tak organizátoři byli první, co odhodili transparenty a vzali roha a my, skoro děti jsme tam zůstali věkově proti našim otcům: byli velkorysí, nedostali jsme ani přes hubu, ani se nám nevysmáli a možná proto vím, že lidská blbost se nevyhýbá ani puberťákům. Ale v tom věku lze napravovat, horší je to s blbostí organizátorů, ty už poučit obvykle nelze.

  OdpovědětSmazat
 26. Je nám tolik,prostě kolik nám je,jak prosté naučit se básničku nazpaměť...prostě Praha a vygumované děcka!

  OdpovědětSmazat
 27. Organizátory obvinit z braní rukojmí ( v tomto případě dětí ).

  OdpovědětSmazat
 28. V našem kraji jsou církevní školy kladeny na úroveň zvláštních škol pro děti s lehkou mentální retardací. Ty blbky nemluví z hlavy, ale žmoulají v ruce čísi vyblidky.

  OdpovědětSmazat
 29. To už normální opravdu není. A ti lidé , kteří to zorganizovali, včetně těch kašparů /herců /, by se nad sebou měli zamyslet. Obávám se však,že to nepomůže. To už je diagnóza.

  OdpovědětSmazat
 30. Děťátka zkuste mi ty vaše žvásty říct do očí, kopnu vás do těch vašich sedínek tak, že se do důchodu nevykakáte. O moje znalosti a inteligenci nemějte starost. Byl bych šťastný kdyby jste dosáhli polovičního IG i vzdělání které mám já. To by vás k tomu mikrofonu nedotáhli ani násilím. Naučte se číst a trošičku u toho přemýšlet a snad se vám normální rozum vrátí. Stejně si ale myslím že pro vás už je pozdě a nastoupili jste na cestu k zářným zítřkům po vzoru Ukrajiny, Kosova, Moldávie, pobaltských států a dalších výstavních skříní tohoto ujetého světa poslušného velkému bratrovi za velkou louží. Vím, že podle jejich slov máte svaté právo být hloupí pokud sami chcete, ale nenuťte k tomu druhé lidi.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.