Reklama

čtvrtek 27. června 2019

Už si zase povezeme peřiny do vnitrozemí?

Čeští uprchlíci z pohraničí, obsazeného Hitlerem (1938)
Jaroslav Tichý
27.6.2019 E-republika
Za daných okolností je tedy sice chvályhodné, že naši občané chtějí projevit názor formou demonstrace, jde ale o to, aby přednostně demonstrovali za své názory a zájmy, nikoliv za zájmy jiných na úkor svých vlastních. Zatím jezdí/chodí na demonstrace, které jsou v zájmu jiných, nikoliv jich samotných. A o to tu jde.

Mnozí z našich spoluobčanů dosud odmítali věřit již velmi známé poučce, že „kdo nezná svoji minulost, bude donucen si ji zopakovat“. S cílem dosáhnout u nás tohoto stavu v širokém měřítku, probíhá v ČR podle instrukcí globalistů již od 90. let zamlčování či naprosté překrucování našich dějin, což má vliv podle:

1. (světonázorové) priority všeobecných metod řízení lidstva na mladou generaci: „Chceš-li porazit nepřítele – vychovej jeho děti”.
2. (chronologické) priority těchto metod, s plošným vlivem na naše spoluobčany s krátkou pamětí: “Kdo vládne nad minulostí, ten řídí budoucnost; kdo vládne současnosti, ten vládne i minulosti”.
3. (faktologické) priority uplatňované též plošně na naše spoluobčany s krátkou pamětí či nechápající souvislosti: „Fakta neexistují, jsou pouze výklady“.
Je smutnou skutečností, že většina našich občanů se těmto procesům nepostavila na odpor. Buď vůbec, či přinejmenším ne včas. S důsledky toho se dnes začínáme setkávat stále častěji, kdy dochází již otevřeně ke snahám o zvrácení výsledků 2. sv. války a dokonce již i vzniku 1. republiky při současném cíleném odvádění pozornosti našich spoluobčanů od skutečných k uměle vytvořeným problémům jako jsou:
 • „Ohrožení nezávislosti naší justice“, aniž by byl někdo schopen fakty doložit, v čem by mělo to ohrožení spočívat (kromě ohrožení beztrestnosti různých zlodějů a korupčníků u nás) či
 • „Zdrcující závěry auditorů EU ke střetu zájmů A. Babiše“, ačkoliv „uniklý návrh stanoviska“ těchto auditorů se týká ze 2/3 nedodržování dotačních pravidel ze strany příslušných orgánů našeho státu v období pravicových vlád před vstupem A. Babiše do politiky a z 1/3 pak chyb při poskytování dotací Agrofertu ze strany zodpovědných osob v období po 10.2.2017, kdy jsou zpochybňovány naše zákony, naše soudní jurisdikce a tedy i naše státní suverenita. Jde ale přitom o chyby poskytovatelů dotací, nikoliv jejich příjemce, tedy Agrofertu, potažmo A. Babiše.


O čem je tedy vlastně celý ten uměle vybičovaný humbuk?


V důsledku této pro uvedené spoluobčany ze zákulisí skutečnými korupčníky organizované taškařice, kvůli které někteří naši spoluobčané jezdí do Prahy demonstrovat s představou „boje za demokracii“, když cena dopravy a oběd (stejně jako odměna) jsou prý zajištěny, vzniká nebezpečí, že se zanedlouho budou vracet domů, který již přestane být jejich domovem. Dojde totiž k tomu, že si opět povezou své peřiny (a část nábytku) do vnitrozemí z našeho pohraničí, dříve označovaného jako Sudety. Je ale otázkou kam, protože jakási soudržnost našeho národa před 2. sv. válkou je s dnešním stavem nesouměřitelná.

Za daných okolností je tedy sice chvályhodné, že naši občané chtějí projevit názor formou demonstrace, jde ale o to, aby přednostně demonstrovali za své názory a zájmy, nikoliv za zájmy jiných na úkor svých vlastních. Zatím jezdí/chodí na demonstrace, které jsou v zájmu jiných, nikoliv jich samotných. A o to tu jde.

Čím dříve to tito spoluobčané pochopí, tím lépe. Ne kvůli Babišovi, nýbrž kvůli zájmům jich samotných, většiny našich občanů, jakož i našeho státu z hlediska jeho další perspektivy. To, že dnes Agrofert hospodaří zejména na pozemcích, které se nacházejí v oblasti bývalých Sudet, by mohlo být informací dostatečně významnou k tomu, aby někteří naši spoluobčané začali konečně „žhavit bedny“, o co tu ve skutečnosti jde. Tedy ty své, mozkové.

O dalších snahách o rozdrobení našeho státu formou prolomení tzv. Benešových dekretů ( které přitom nejsou ničím jiným než prováděcími dekrety k rozhodnutí vítězných mocností ohledně uspořádání Evropy po 2. světové válce, a tedy vůbec ne nějakými administrativním rozhodnutími prezidenta Beneše, jak se nám dnes mainstream či Sudetoněmecký landsmanšaft snaží podstrčit), ani nemluvě.

Po prvním skandálním rozsudku v kauze Des Fours-Walderode, přijdou na řadu kauzy větší, jako například nároky rodu Lichtensteinů a další a naše republika bude (konečně) rozbita, avšak tentokrát pro změnu zevnitř. To samozřejmě umožní ji rozdělit a přičlenit k různým evropským regionům, rozdrobit odpor jejích obyvatel, protože obyvatelé jednotlivých částí původního českého státu přidružených k různým regionům v rámci Evropy nebudou mít schopnost přehlasovat v rámci přiděleného regionu ty ostatní (půjde o podobný trik jako v rámci EU). A bude to konečná. Nejen pro český stát, nýbrž i pro český národ. Zbytek lužických Srbů v Německu by mohl vyprávět. A to je to, o co tu především jde. Krom toho do takto rozvrácené oblasti je možné konečně natlačit výrazně větší množství migrantů, neboť odpor státu a jeho občanů bude takto dopředu utlumen.

Je to tak těžké pochopit?

Pro ty, kteří chtějí i nadále demonstrovat, by ale smysluplné zapojení, a to dokonce v jejich vlastním zájmu, bylo. A to právě proti těmto snahám. A konečně za vlastní zájmy (demonstrujících), a nikoliv tedy za zájmy cizí. Zatím ale chodí cíleně dezorientovaní spoluobčané na nesprávné demonstrace, ač to sami netuší.

Jsou schopni ještě včas procitnout?

A pokud procitnou, co pak?Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodno-cena částkou: 550 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

111 komentářů :

 1. Osobně nevím, jak vracet Sudeťákům zabavený majetek, za který byli spolkovou vládou odškodněni. Za to se Československo zavázalo, že již(!) nebude požadovat na NSR žádné reparace. Za naši stranu podepsáno v Německu prezidentem Husákem. Za Němce přítomni W.Brand, bavorský premiér Strauss ad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vydání zlatého pokladu Československa bylo Američany podmíněno zaplacením zabaveného majetku židovským československým občanům, kteří utekli před Hitlerem do roku 1938 z Československa. I když Československo tuto podmínku splnilo a vyplatilo Němci zabavený majetek židům, kteří z Československa před Hitlerem utekli, po roce 1989 se všichni odškodnění židé přihlásili o tento majetek a soudy jim ho v restituci vydali opět, tedy již jednou zaplacený majetek byl opět vydán. Takže rozsudek, který navrátil majetek příbuzné Němcovi Walderode je první krok k tomu, aby Sudetští Němci dostali celé Sudety zpět, včetně stovky tisíc hektarů pozemků a tisíce nemovitostí. Od roku 1989 zaniklo Československo tím že Němci v Bratislavě vyzvali Slováky, že když vyhlásí Samostatnost Slovenska, Němci to v celém rozsahu podpoří. Rozpadlo se Československo, pak se prolomily Benešovy dekrety vydáním rozsáhlých majetků Sshwarzenbergovi a Havlovi a dnes už Česká republika za potlesku 300 tisícovek občanů z Letné, začíná zanikat jako stát. Za třicet let po roce 1989 již v České republice nepatří občanům v České republice už vůbec nic. Haidrichův výrok, že Češi v České kotlině nemají co dělat, začíná opět nabývat na své aktuálnosti, ale nyní už definitivně.

   Smazat
  2. Napiše li občan na tomto webu svůj skutečný zajem je okamžitě vymazan.
   Je to pravda nebo ne?

   Smazat
  3. Co to je "skutečný zájem"?
   Mažeme jen podle pravidel uvedených na hlavní straně nahoře.

   Smazat
  4. 11.22 Napíše li tu někdo něco slušně(!!!) a obsah je, řekněme proti proudu, nikdo tu nic nemaže. Ale jestli že forma obsahuje komunistické vsině a slovní humus, je to vymazáno. Zkuste svůj příspěvek napsat bez sprostých slov a uvudíte, že to zde zůstane. Já s tím problém nemám a jsem někdy tady dost protivný. M. Radikowski P.S. Nikoli obsah ale forma je problém vašeho mazání! To platí většinou o všech těch, kteří si stěžují, že zde jsou odstraněni.

   Smazat
  5. Pane Dvořaku nelžete.Dobře vite,že tu žijeme už desitky let v režimu kapitalismu bez přivlastků,který nás občany bezohledně rabuje.
   Objevilo se tu ČSV,které žada nejen solidárni stat úspěšnou formu společnosti,obvyklou v Evropě a vy tu nepřipustite ani jeho definici!
   Proč jim v tom bránite? Jedna se přeci o naše penize!

   Smazat
  6. To ČSV je výplod chorého mozku. A ten chorý mozek si stěžuje, že ho Dvořák maže. To jsou ale humory!

   Smazat
  7. 16.34

   Je docela možné,že pan Dvořak maže důležité požadavky občanů, protože diskuse o nich by způsobila,že se on a občané by se dozvěděli proč takový stát u sousedů plati vysoké platy,když u nás jsme o ně systémem,který vychàzi z gangsterismu okrádani a cenzurou mu tedy tady pomáhaji žit dalšich 30 let!

   Smazat
  8. 16.44
   tu bez důkazů napiše svou flskuli a chce poškodit všechny domorodce žijici v ČR,
   Ne nadarmo takovým je tu dopřáváno,aby bez důkazů špinili diskusi a opravdová řešeni jsou jimi záměrně sabotována.
   Kvůli nim má tento web postupně skončit,už jsem si i já všiml,že byl zablokován dokonce počitač návštěv,aby nikdo neviděl jak budou diskutujici utikat jinam!

   Smazat
  9. ČSV je podvod, jen tvrzení jednoho vyšinutého individua. Kdyby těch lidí bylo víc, měli cosi jako program a za něco stáli, už dávno otevřeli svůj vlastní web a nechodí sem trousit anonymní nic neříkající texty. Už delší dobu sleduji, že ten psychouš nad redakcí NR vede a zapleveluje diskuzi. Copak nejde změnit systém Blogu Nová republika a podobná individua jako Honolulu, Radosta či ČSV z diskuze vyloučit?

   Smazat
  10. OPRAVA

   jedná se o kritiku 16.41 a lest ,jinak by přispěvky nebyly připuštěny do vytištěni a zmizely by ještě předtim než by se tu dostaly!

   Smazat
  11. Režim už tuši,źe ho brzy porazi nové myšlenky a nikoli načisto prázdné demonstace na Václaváku,které dokázal zorganizovat i protektorátni režim českých fašistů,kteři se nám tu vraceji,dovyrabovat a vytlačovat jako bezmocný citron a nesmime se bránit,je to skryta špina!.

   Smazat
  12. 17.02

   podle něj je ČSV jeden člověk.Kdyby to byla pravda musi být geniálni.
   Jeho prý přispěvek nepiše úmyslně k věci a nemá k dispozici žadné relevantni argumenty,chce pouze za každou cenu zabit jeho genialitu cenzurou a prodlužovat agonii systému dál.
   Je tu totiž nebezpeči,že za sebou opravdu ČSV strhne masy a co potom podpindostnici budou ďělat?
   Pokud jsem si všiml, visi tu už prvni navrh jejich Programu na tomto webu dnem i noci už i s náznakem diskuse několi měsiců vlevo v založkách.
   Pro ty kluky z ČSV to musi být sranda,že to postupuje do fáze II,budou s vámi vztekle bojovat a pak zbývá jen fáze III ,zvitězite a to by podle podpindostniků byl jo malér,že ANO?!

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  14. ČSV DĚKUJE ZA PODPORU.MOŽNÁ SE BUDI OBČANE ZE SVÉHO SNU

   trvajiciho už 30.let! Začnou hledat nápravu?
   Je jasnè,že jim v tom stávajici jejich zástupci nepomohou.
   Jejich zájem je vybrakovat jim kapsy a držet je na modulu shrbených hřbetů a nizkých platů na šikmé ploše vedouci od nynějšiho rozvojového státu k banánové republice a k tomu přislušejici cenzuře falešné humanitni diktatury vlády menšiny nad většinou!

   Smazat
  15. Všimla jsem si na jiných webech,že neviditelná vznikajici politická ruka ČSV s názvem HzNR,je prý zklamaná neschopnosti zdejšiho webu plnit záhlavi,které stoji v nadpisu,prý měni taktiku.

   Můžete napsat v čem tato změna taktiky spočivá?

   Smazat
  16. Mě by zase zajimalo,jak se Čsv stavi k nově vzniajicimu hnuti Trikolora,které chce vypáli rybnik stranám jednoho muže SPD,ANO a ukázat zpupné ODS,která je ve skutečnosti neomarxistická a vykopne každého,kdo by proti tomu prý byl na dlažbu!
   Co myslite,odváži se Trikolora prosazovat stejně jako vy ČSV sociálni stát konstrukt to tvrdé pravice?
   Půjde syn proti tatikovi?

   Smazat
  17. ČSV je zlomyslný pomatenec, radující se z každé reakce diskutujících. Na udičku dává ty nejlepší žížalky, a někdo mu je polyká i s navijákem. Jestli odpoví, pak podle očekávání bude tvrdit, že to není pravda, ale žádná reakce na něho, je ta nejrozumnější.

   Smazat
  18. Prý brzy dojde k proraženi Benešových dekretů ústavnim soudem a vráceni Sudetenlandu Říši.
   Kdosi psal na webu,že se na to jejich vůdkyně v TV Německo prý celá třásla.Kdyby v tv byly lampy došlo by k jejich poruše.
   Proto ji prý přitom radši ani do naši tv nedali.
   Bude ČSV pro předáni nebo proti?
   Já nikde nevidim,že by proti předáni námi zvolený Babiš protestoval,proto se ptám nepolitické ČSV,kdy se dá vyfotit se svým vůdcem a kdo vlastně od nich povede miliony voličů na tu Letnou nebo co?
   Tentokrát s opravdu pořádným Programem!

   Smazat
  19. Kdyby na Letné dali do amplionů co za pohroma tamni dav čeká tento rok ohledně jeho korun ve Spořitelně daňových rájich a do nebe stoupajici ceny jejich zlatých cihel,dav by se okamžitě rozutekl domů hlidat co mu ještě zbylo.
   Komunisté z kitaje totiž prý začali rozpouštět svoje nakoupené dluhy ameru a prý do konce roku zlato zmizi s trhu úplně.
   Dokázala by ČSV okomentovat proč nám zmizi úspory ačkoli je máme na heslo a proč ČNB z našich ukradených 2 000 000 000 000 zabunkrovaných korun musi zaplatit všechny monumentálni dluhy našich přátel?
   To by nás občany mohlo zajimat a ne jakési NPV nebo NZP!

   Smazat
  20. Jo ja jsem taky slyšela,že naše zloděje,kteři cpou své neoprávněné zisky do dañových rajů chytá panika.
   Daňové raje totiž za ně nakupuji dluhy ejmeriky a to znamená,že když prý tento rok stoupnou ceny zlata musi ti zloději sanovat dluhy právě té ejmericky tam!
   Co tedy poradi ČSV naši elitě zlodějů,maji se přastěhovat do ČINY,vždyt je tam navezou na stadion a pobiji protiletadlovými kulomety!

   Smazat
  21. ČSV DĚKUJE ZA DOTAZY.OPSALI JSME SI JE A ODPOVIME

   postupněpři přiležitosti dalšiho vhodného článkutento zacházi za obzor.
   Dozvite se jak se má bojovat o vlast a vaše penize.To by v tom byl čert,kdyby voliči zas nezvitězili.
   Strany jsou pomijivé,ale voliči věčni.
   A nezapomeňte "Vůle lidu vůle boži!"

   Smazat
  22. Hahaha, žádné odpovídání na dotazy nebude, protože blázen, který si nechává říkat "ČSV" to nesvede.
   Jde o dílo pomatence, případ pro dr. Davida.

   Smazat
  23. Já nahoře v článcich prvni odpověd viběla.Prý,když Klaus mladý mát dà do programu Trikolory Sociálni stát a protože půjde proti tatikovi Klausovi,který nám tu přismyčil na svém prohnutém hřbete kapitalismus bez přivlastků,tedy vlastně gangsterismus dostane od pana bývalého presidenta rákoskou na holou!

   Smazat
  24. Ja bych se rád ČSV zeptal jesti nám tento rok naše

   banka ČNB ukradne 2 000 000 000 000 korun,které má zabunkrovány z našich peněz z té neřizené inflace a prý jimi zaplati dluhy pana presidenta Trumfa.
   Nedalo by se ty penize nějak zachránit,pro důchodce?

   Smazat
 2. Tento víkend se již po několikáté koná pravidelný sraz "našich milých krajanů" na půdě hotelu Butterfly v Mariánských Lázních. Nedávné úvahy tlustého Posselta o možnosti pořádání nějakého óbrfersamlunku na našem území jsou jen pokrytectvím, když se tu na určité úrovni dávno pořádají - dokonce za mastné a zpocené přítomnosti výše jmenovaného. Jen teoretické připuštění podobné akce v daleko větším rozsahu je cestou do německých pekel.
  Zajímalo by mě, kdo z tzv. českých politiků, senátorů, poslanců tuto akci radostně navštíví, aby těm našim krajanům složilo poníženou zdravici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde jste byl za poslední léta ? Bělobrádek, Hermann (oba KDU-ČSL), Fiala (ODS), Schwarzenberg (TOP09), Hamáček (ČSSD)a spol. jezdí na tyto srazy už skoro pravidelně. A vidíte, přesto tyto vlastizrádce lidé volí.

   Smazat
  2. Kdy tam byl Hamáček? Dejte prosím odkaz.

   Smazat
  3. 8.20 To je omyl, Hamáček tam nebyl ale byli tam za ČSSD Libor Rouček a Michaela Marxová-Tominová.

   Smazat
  4. 8:20 Neřekl bych, že se tam vyskytují ti, které jste jmenoval. Nebo jste je tam viděl? Na tyto akce jezdí zatím druhý sled, např. svého času Cyrda Svobodů.

   Smazat
 3. V novodobých dějinách, které se dnes vyučují v hodinách dějepisu je o Benešových dekretech jen zmínka, bez hlubšího osvětlení proč a v důsledku čeho vznikly a před čím nás mají v budoucnosti ochránit. Již tenkrát, nás prezident Beneš varoval před různými snahami o jejich zrušení. Dnešní učitelé nejsou schopni /nebo ochotni ) vysvětlovat dějinné skutečnosti v souvislostech a Benešovy dekrety jsou toho jednoznačným důkazem !

  OdpovědětSmazat
 4. Moji rodiče si nestačilo vzít ani ty peřiny,jenom do náruče dvě děti a s třetím na cestě,které se narodilo ve sběrném táboře na zemi bez plenek ,oblečení a odpovídající péče! Šlo jim o holé životy!Vy,kteří jste řvali na Leté,si chcete zopakovat dějinný exodus?A než opět vyrazíte na Letnou a budete poslouchat ty bláboly ubohých ,nemyslících "celebrit",a nemyslící omladiny,poslechněte si poselství prezidenta Beneše!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. otec mi vypravoval obdobné "zážitky", a jen pro zajímavost sudeťáci chtěj i majetek kterej zabavili odsunutejm čechům !!!

   Smazat
 5. V úvodu článku, rada pro demonstrující, je naprosto zbytečná, poněvadž to nejsou demonstranti, ale totální idioti. O tom není pochyb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...příště budou na povel Bangy hulákat...mrdat,mrdat..anebo rovnou největší orgie na světě.Když může být hokej pod širým nebem.......Kdy dopadneme na dno?

   Smazat
 6. Jsem ze sudet ale spíš než peřiny může přijít nějaký sudeťák a říci že mu sedím na jeho hlíně ať zaplatím. Ty co protestují se nesmí dostat k moci.

  OdpovědětSmazat
 7. Vydání zlatého pokladu Československa bylo Američany podmíněno zaplacením zabaveného majetku židovským československým občanům, kteří utekli před Hitlerem v roce 1938 z Československa. I když Československo tuto podmínku splnilo a vyplatilo Němci zabavený židovský majetek, tedy židům, kteří z Československa před Hitlerem v roce 1938 utekli, po roce 1989 se všichni odškodnění židé přihlásili o tento majetek znovu a soudy jim ho v restituci vydali opět, tedy již jednou odškodněný zaplacený majetek byl opět vydán. Takže rozsudek, který navrátil majetek příbuzné zločinci Němcovi Walderode je první krok k tomu, aby Sudetští Němci dostali celé Sudety zpět, včetně stovky tisíc hektarů pozemků a tisíce nemovitostí. Od roku 1989 zaniklo Československo tím že Němci v Bratislavě vyzvali Slováky, že když vyhlásí samostatnost Slovenska, Němci to v celém rozsahu podpoří. Rozpadlo se Československo, pak se prolomily Benešovy dekrety vydáním rozsáhlých majetků Shwarzenbergovi a Havlovi a dnes už Česká republika za potlesku 300 tisícovek občanů z Letné, začíná zanikat, jako stát. Za třicet let po roce 1989 již v České republice nepatří občanům v České republice už vůbec nic. Haidrichův výrok, že Češi v České kotlině nemají co dělat, začíná opět nabývat na své aktuálnosti, ale nyní už definitivně. Pamatujete výroky politiků po roce 1989, kteří na plnou hubu řvali, že vůbec nezáleží na tom, kdo vlastní majetek na území České republiky, protože přeci oni západní kapitalisti, feudálové, šlechtici, církve, tento majetek nikam neodstěhují a zůstane tady v Čechách. Nikdo neví, zda tito politici toto hlásali z nevědomosti, blbosti, nebo byli už tehdy dobře zaplaceni západem. Dnes vidíme, že za třicet let už Česká republika, pozůstatek Československa je jenom prázdná schránka, která jako prázdná a nepotřebná brzo zanikne taky. Učte se německy, budete to potřebovat, protože až zanikne Česká republika, budou mít imigranti z Afriky větší váhu, než Češi, kteří si svůj stát nechali zlikvidovat sami.

  OdpovědětSmazat
 8. Vážený Pane Dvořák, psal jsem komentář, psal jsem jej asi půl hodiny, nebo dokonce ještě dýl, komentář náhle zmizel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane, může to mít několik důvodů. Doporučuji pro příště si uchovat kopii.

   Smazat
  2. Nač kopii,zkuste komentář opakovat nebo ho umistit na jiné weby s tim,že ho tu NR zabilo a ani neuráčilo dát skutečný důvod proč!

   Smazat
  3. Pane Dvořáku, těžko popřete, že některé příspěvky do diskuze mizí (mizeli?) bez příslušné "hlášky", což je (bylo?) nekorektní. Vynikající a skvělé pro pověst blogu by bylo smazané příspěvky odkládat "na hanbu", kde by za jistých omezení a bez možnosti kopírovat byly návštěvníkům blogu přístupné. Chápu, že to zavedený "free" redakční systém neumožňuje a ten, který by to umožňoval, nebyl by zadarmo a bez údržby ani dost odolný vůči napadení. I tak, je to námět ke konstruktivní diskuzi. Krom toho doporučuji při vkládání článku dodržovat "formát", nadpis jako odkaz, pravděpodobně i kontrolovat, zda článek již nebyl na blogu NR zveřejněn. Pokud úmyslně, tak s upozorněním. Zdravím JiH

   Smazat
  4. Nesmysl! Kdo vám řekl, že mazání blbostí "bez hlášky" je nekorektní?
   Copak chce mít zaneřáděnou diskuzi samými "Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu."
   To nemyslíte vážně. Že ne?

   Smazat
  5. 0:28 pokud nechcete mít něco "zaneřáděné", nestojíte o informaci , která vám umožňuje vědět. Jste tedy ten, který má sklon oddávat se slepé víře. Já ten typ nejsem, mám až chorobnou potřebu co nejvíc vědět. Takže se neshodneme.

   Smazat
 9. Ti demo monstranti ani nevěděli za co jako monstrují. Že by
  proto, aby je němci vyhnali na sibiř, těžko.
  Pokud vím, tak priorita je Babiš. A babiš je EET. Toto bylo
  organizátory záměrně upozaděno. Babiš za mreže a ta Benešová
  co ho má zachránit, taky.

  OdpovědětSmazat
 10. Přesně tak . Toto stádo zmanipulovaných tupých ovcí přivedených na Letnou si vůbec neuvědomuje dosah toho , k čemu jsou zneužíváni .Že jsou opravdu tupí dokazuje to , že jim vůbec nevadilo jak byli oškubáváni divokou privatizací , církevními restitucemi a jinými zlodějnami . Tenkrát měli v takém počtu protestovat na Letné , zabránit těmto zvrhlostem a zachovat pro své potomky aspoň ten zbytek toho , co pohadrákoví gauneři nestačili rozkrást .Teď akorát slouží jako užiteční idioti těm , kteří se snaží dostat zpátky k moci a plným korytům . Asi už opravdu Česko spěje k zániku a smutné na tom je , že vlastníma rukama , dobrovolně .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo jo, jsme stále ovce. A to máme zatím informací, kdo kolik chce. Je to hanba, že se necháme vodit.

   Smazat
 11. Činnost sudetoněmeckých organizací na území ČR zkázat a netolerovat. Tomu, že memají žádné majetkové nároky v ČR může věřit jenom trouba. Jejich předkové nenáviděli všechno české, pevně věřili ve svou rasovou nadřazenost, tehdejší volební výsledky sudetoněmecké strany hovoří jasně. Pak přišla noc z 8 na 9 května 1945 a oni začali vychovávat své potomky k pravému opaku, milují všechno české. Chtějí se usmířit, nejlépe tak, že jim vrátíme klíče a budem se zase učit počítat do padesáti s výhledem na uplatnění kdesi za Uralem. Ovšem pozor, někteří lidovci mohou zůstat.

  OdpovědětSmazat
 12. SPD: Pokud by hrozilo prolomení Benešových dekretů, podáme ústavní stížnost!

  http://svobodnenoviny.eu/spd-pokud-by-hrozilo-prolomeni-benesovych-dekretu-podame-ustavni-stiznost/

  Facebook dá francouzským soudům údaje o podezřelých z nenávistných projevů, tvrdí ministr:

  http://svobodnenoviny.eu/facebook-da-francouzskym-soudum-udaje-o-podezrelych-z-nenavistnych-projevu-tvrdi-ministr/

  Irák nedovolí USA napadnout Írán ze svého území:

  http://svobodnenoviny.eu/irak-nedovoli-usa-napadnout-iran-ze-sveho-uzemi/

  Švédsko: Sexuální útoky migrantů nejsou dostatečně vážným důvodem pro deportaci:

  http://svobodnenoviny.eu/svedsko-sexualni-utoky-migrantu-nejsou-dostatecne-vaznym-duvodem-pro-deportaci/

  OdpovědětSmazat
 13. Mikuláš Minář v oblečení a barvách NSDAP a Hitlerjugend.
  https://aeronet.cz/news/mikulas-minar-skryte-propaguje-nsdap-a-hitlerjugend-proc-ten-mladik-nosi-hnede-kalhoty-a-kosili-jako-fuhrer-ctenarka-aeronetu-v-uctyhodnem-veku-mozna-odkryla-neco-co-melo-zustat-tajemstvim/

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. OT Tak to je prča. Velkou zlatou medailí na Slovensku od UK dostal Rychetský:
  Zdroj: https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/261842-medaile-za-sireni-humanismu-nejstarsi-slovenska-univerzita-ocenila-rychetskeho/

  OdpovědětSmazat
 16. Německý velvyslanec uvedl, že předsudky slábnou díky poznání. Ovšem díky mému poznání jsem pro něj extremista já, nikoliv naši drazí krajané. Když nic nechtějí proč se teda slézají, ti původní už pokapali, ale stačili předat svou neochvějnou víru, že se jednou vrátí a budou po lidovecku restituovat, neboli "Vše co bylo, dle Benešových dekretů,"ukradeno" musí být navráceno".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velvyslanec je člověk, který v cizí zemi lže ve prospěch vlastní země. Když řekne, že "předsudky slábnou", myslí tím "naděje sílí". A myslí si to správně, protože leccos se jim už za přispění naší páté kolony povedlo.

   Smazat
 17. Dvoraku, ty STRASNE LZES !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:09 On nelze a nauč už se tu diakritiku, ňoumo.

   Smazat
 18. Dvoraku,
  ty mazes SLUSNY obsah a sprostarny nechavas pokud vyhovuji tvoji agende !
  Potom na tebe maji vztek, jak lide na levo, tak na pravo !

  Ale je s tebou standa ty FIGURKO , takze je ti odpusteno, prozatimne !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Dvořák s vámi husy nepásl, tak mu laskavě netykejte. A když už musíte, protože drzá neomalenost je vaší podstatou, nedivte se potom, že vás smázne.

   Smazat
  2. Křovák se mi libi,jsem rád,že tu mezi nás spad se stromu.
   Kdo to zmaže je fašistickÿ rasista!

   Smazat
 19. Zde mate OBSAH - neeee formu !
  Nemecko se radikalizuje ! AfD je na vzestupu a odstepi se nova radikalnejsi Nacionalisticka strana ! Vim to z americkych medii a z obav , ktere vyjadril Soros !

  Nemecka AfD, NEBUDE v budoucnosti delat zadne negativni akce proti ceskym Nacionalistum . Jsou si podobni ve smysleni !

  Rozhodne vsak pujde proti Globalistum !

  Valka na Middle East vsak BUDE ! T.j. pouze otazka casu !

  Vzajemne vztahy mezi Iranem, Israelem, a Saudskou Arbii jsou zname, celemu svetu , ale nejsou zname v Cesku !
  Neplakejte Cesi, zadna s jmenovanych stran k vam nema zadny vztah.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, to je informace, která má pro mne fakt cenu zlata. Užvaněný emigrant z Floridy nemá míru, jen sebestředné přihlouplé plky. Když mu někdo poradí, aby neotravoval a zmlkl, změní se v nadávající furii. Nedivím se reakci, že ho maže. Já jsem na něj také alergický.

   Smazat
  2. 16:48 Osoba Honolulu je všude možně, jenom ne na Floridě. Amíci by mu totiž nedali vízum, takže to šacuji na nějaké uzavřené oddělení PL Beřkovice s přístupem k internetu, jako součástí therapie.

   Smazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. Prolomeni Benesovych dekretu neprinese Cesku nic dobreho, ale zavinili jste si to sami !
  Kdyz mate vztricnou politiku k nezadoucim barbarum z Afriky, tak je automaticke, ze ji musite a budete mit i k Nemcum !

  Ma to i malou positivni stranku ! Nemci casem (AfD) budou Evropu zbavovat barbaru ! Vasi Cikani se budou vracet na Balkan ! (To rika studie pro stredni Evropu !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud Německo zůstane!
   http://www.nwoo.org/2019/06/10/na-prahu-zmen-32-nemecko-neni-plne-suverenni-zeme-nema-ani-vlastni-ustavu-rika-reditel-kancelare-prezidenta-republiky-a-predni-cesky-diplomat-rudolf-jindrak/
   https://cz.sputniknews.com/svet/2019062510215868-sorosovy-organizace-rozsiruji-aktivity-ve-vychodnim-nemecku-a-zapadnich-zemich/

   Smazat
 22. Zde predkladam k zamysleni americky nazor na Nemce (po prekladu !)

  Cituji doslova: " Nemci jsou jako kostelni holuby !
  Kdyz jsou nad vami, tak vam serou na hlavu a kdyz jsou pod vami, tam vam zobou z ruky !"
  Neco na tom bude !
  V Nemecku v hotelu, jseu ke me velmi servilni, kdyz mluvim anglicky a velmi chladni, kdyz mluvim cesky !

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 24. Panove, nez odejdu za povinnostmi, tak zde predkladam dulezitou informaci tykajici se Merkerove v Berline, ktera silne ovlivnuje Ceskou republiku !

  Ona je velmi vazne nemocna !
  Ta nemoc se projevuje :

  Pomalosti v pohybu !
  Chvenim, trepanim tela !
  Tezkostmi v projevu (mluva) !
  Poskozena rovnovaha tela !
  Omezeny pohyb rukou !
  Velka specificka unava !
  (Znama mezi americkymi doktory, jako fatigue/drowsiness - neumim prelozit) !
  Tezkosti v mysleni !

  A snad ta nejhorsi vec , jsou pocity uzkosti a paniky !
  S tim jsou automaticky spojene zazivaci tezkosti a nausea, coz je navalovani na zvraceni !
  Je to mozkova nemoc !

  (Proti pocitum uzkosti uziva Buspirone.)

  Tato informace neni z moji hlavy, ale prevzata z americkych medii, ktere Nemecko sleduji !

  To zn., ze se budou menit nemecke autority !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lulu, běž už do háje. Poučuj si tam u vás na Floridě třeba aligátory. Ty ti tyhle kraviny budou baštit. Tady jen zacláníš.

   Smazat
  2. Ta ženská se při veřejnýých vystoupenich třepe jak sulc.
   Kdyby ji dali do české tv roztřepe vám v ni lampy!

   Smazat
  3. Ruka jeho hbita
   tady stale kmita
   je to Veny Dvorak pazoura
   co nam lidu pravo utina
   zavadi tu censuru
   jak prozradil Honolulu
   v obave pred OBCI pejzatou
   co to v Cesku toci lopatou
   Ale my se nedame radsi to tu zbourame
   dame my ho na vydani
   do Juesej k potrestani
   tam ho nasi nauciti
   jak demogracii vyuciti.
   Jsou to nasi ucitele ,diky bratri,
   ne tele jak nekteri rikaji.
   Je to proste na pytel
   Venca je lidu nepritel.

   Zdravi huhuhu

   Smazat
 25. Es kommt der tag. Přijde den. Krátké, vše říkající. My už nehajlujem, na demokratické vlně plujem, v sudetech jsou naše přístavy, až v nich se naše wolkswageny zastaví. Na půdách našich stavení a stodol rezaví železné kříže, přijde den, napravíme křivdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček trolíček 17:23 Ty sa radšej staraj, aby si sa v reichu neklaňal moslimákom. Ak si myslíš, že budete znovu rabovať Čechy, tak si ešte väčší vôl, ako vypadáš.

   Smazat
  2. 18:00 No nazdar. To vypadá, že jsi chovaná v kleci.

   Smazat
  3. 18:00 Méně nadávat, víc přemýšlet, ať po právu, nejsi za krávu.

   Smazat
 26. 18:00 Princezno dovolil jsem si uvést jak to nejspíš vidí ONI. Mohlo mě napadnout, že to někteří intelektuálně nezvládnou.

  OdpovědětSmazat
 27. Co se rozcilujete vy provincionalni krupani ? Denim v Cesku dokazujete , ze nevite nic. A kdyz vam to reknu, tak vam zaclanim a zavazim. Nedemonstrujte svoje komplexi menecennosti. Radej se smirte s tim, ze budete HMYZEM pro svet cely zivot ! To proto, ze jste omezeni.
  Zavidite moji informovanost a nemate na ni odpoved !

  Vy nikdy nemate odpoved na nic , tak nadavate , a kdyz zacnu ja vam, tak pistite jak poranena podsvincata !
  (Coz je pro me sranda !)
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, Honolulu, dej si dvě, tři, přes papulu.

   Smazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu dej do placu jak teď stoupá zlato a Čiňani prodavaji nakoupené dluhy ameru.
   Máš doma dost zlatých cihel,aby jsi je mohl prodat svým komunistům,až ti scvrknou tvůj důchod tvoji kongresmeni a president, na hovno?

   Smazat
 30. Hurvinci, postavte se a smele nahlednete do tvare REALITY !
  Cast vasich lidi leze do zadku Sudetakum.
  Vymenili zajmy vasi republiky, za jejich zajmy.

  Vase 5 kolona na Letne nema respekt k volebnimu processu !
  Vase informace jsou predzvykane cenzurou a vase media jsou na vyplatni listine Globalistu !

  A to vse vam nevadi, ale vadi vam nick honolulu, ktery vam vyslepici to, co rikal Soros vcera !

  Perspektivu na zlepseni zivota nemate zadnou ! Po Zemanovi a Babisovi vam bude hure ! Ale oni vam vadi ! Soros vam nevadi.
  (Psssst, vy jste totalne zblbli. Neco spatneho mate v pitne vode !)
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je fakt, používejte filtr, třeba filtr Britta.

   Smazat
  2. Plastové mikročástice, týdně sníte jednu kreditní kartu. Nikdo neví, jaký to má zdravotní vliv.

   Smazat
  3. Já sám ho používám a uvažuji jen správně.

   Smazat
  4. A myslím si, že Honolulu je dobrej, samozřejmě. A mír.

   Smazat
 31. 19:08 - panove, ja se pouze bavim a resim hadanky !

  Vas ministr kultury STANEK, dostal kopacky od min. vnitra Hamacka ! (Policajt fusuje do kultury ! Pred tim fusoval do integrace - nasilne !)
  Dalejlamovi se to nelibi, tak pomlouva Hamaceka v Evrope a ten ma prusvih , ale zatim o tom nevi !

  Ten min. STANEK vyhodil dva potentaty , jednoho z Galerie a druheho z musea v Olomouci ! "ZA FINANCNI PREHMATY" !

  Umite to prelozit do smichovske cestiny ?
  Ja ano ! Ale kdyz to napisi, tak budu zase zablokovan !
  (Je sranda v Cesku a jeste veci v Americe !)
  Min. Kultury ted bude STAROSTA nejake vesnice na Vysocine. (

  Navrhuji za ministra "KULTURY" CENZORA DVORAKA !
  Komediati budou mit po ftakach ! Budou umlceni ! At cokoliv reknou !
  Zaspivejme si : "Ten kdo neco cekne, tak ho cenzor klepne....atd." !

  OdpovědětSmazat
 32. Samozřejmě, že tzv. demonstrace na Letné jsou dílem diktatury kapitálu a jeho loutek či poskoků v tzv. tradičních stranách, které umožňovaly kapitálu 25 roků veselého kradení a tunelování státu a občanů. Také tyto partaje nás zavlekly do odporných válek proti občanům jiného vyznání a barvy pleti a ani náhodou nikoho nenapadlo na demonstracích volat po míru a tím méně po naší státní neutralitě, jako má řada zemi v Evropě,které nemusí posluhovat diktatuře kapitálu při zabíjení civilistů jiných zemí! Demonstranti - to mohou být jen bezední blbci a nebo naopak vychc..ci, kteří si z toho udělali dobrý byznys. Je mi vcelku těch lidí líto pro jejich ubohost mravní a duchovní, ale není to nic nového v naší historii, pokud vzpomenu jen ty poslední- kolaboranty nacistů, tak ti byli ze stejného těsta a kupodivu i stejný počet! Zrazování národa, státu a občanů je hodně výnosné! Praždská kavárna a její přisluhovačí!

  OdpovědětSmazat
 33. A lékař se kál.

  Kdysi dávno, kdy ještě žížaly spásaly údolí, žil byl pravý lidský upír. Nebyl to jen klam, kterého by se kdo nadál, byl skutečný a vykonával svou praxi. Nebylo záhodno, bavit se o něm bez něj, měl své oči a sledy vždy u cesty, kterou se brodili věřící v Kristy, na celém světě a smál se. Bylo mu tak lhostejno, že neměl ani ponětí o početí, pročež se nenadál následného prokletí. Ženy, na které my muži myslíme, děti, které my všichni nejprve chováme, i starci, kteří už před smrtí, ti všichni čelili jeho tomu prokletí.

  I uběhly roky, nejprve sta let, pak tisíce a snad i miliony, pamětníci si nepamatují na události, které by vynechal, lkal po smrti svých blízkých, po mapě dalších svých obětí, po místech výskytu jeho nyní už potravy, jak svědci tvrdí, s chutí pro jeho slast z utrpení, když vysával krev těm, kteří neměli ani šanci se postavit, té hrozbě a pak bědě, kterou on provozoval, v zásadě v sedě. Kochal se pohledem na svou oběť, myslel si, že může mít oběd. A schválně, co myslíte, oběť se vzchopila jen na odpor vůči němu ale ne na boj proti jeho násilí, proti jeho existenci, vůbec ji lidé neřešili.

  Nakonec Japonec, říká se, Okamura, napůl Čech, srdcem avšak více než ti nejpravější, pozvedl vědomí alespoň skupiny a vydal se na cestu vpřed. Neuplynul ale ani rok a šok. Někdo dospěl k vědomí jeho svízelné úklony. Nepochopili lidé situaci, která mu nyní, z vůle vás všech, hrozí. Jali se tedy peskovat vše, co spáchal, lhali o něm a nazvali ho zlem. Náhle se ale obloha otevřela a divte se, stalo se to, co nečekal. Někdo ho pozval.

  Skutečně to chcete?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdysi jsem sledoval zrcadlo, které mi to provedlo. Smál jsem se a hroutil se tíhou v to.

   Smazat
 34. Milion chvilek pro blbost

  My jsme ti, my jsme ti davu demokrati
  My jsme ti, lide, čuč, ti co mají rozum fuč
  My jsme ti, lide ti, užiteční idioti
  My jsme ti, na to čuč, co dělají demo puč

  Každý správný demokrat, za svou pravdu jde se rvát.
  Babiš musí z kola ven, my ho z vlády vyženem.
  Musí s ním i Marie, ta justiční fúrie.
  Usnesli se na Letné demokrati béé, béé, béé.

  Prapor náš zavlaje, zabečíme do kraje
  Smeteme Andreje, estébáka, zloděje
  Vzhůru ovce na Letnou, bačové nás zase zvou
  Pod jednou zástavou stádo svoje povedou.

  Je to kouzlo, magie tahle demagogie
  Oblbnout se necháme, proti sobě spěcháme.
  Zas jiných se zastanem, proti sobě povstanem.
  Tak alou, do šiku dělat demo rotyku.

  Demokracie zírá, jak ji masa požírá
  Demokracie je paf jak ji likviduje dav
  Lide, ty na to čuč, se svobodou se rozluč
  Lide, ty na to čuč, bude pryč – no prostě fuč.

  OdpovědětSmazat
 35. Snad se za dalších deset let domluvím v tramvaji česky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do tramvaje se vůbec nevejdeš, budeš totiž nepřetržitě hajlovat!

   Smazat
 36. Davam do placu na vasi zadost ! (19:00)
  Zde predkladam duvod obchodni valky s Cinou videno z americke ulice - JAKO PRIKLAD !

  V Americe je obliben obchodni dum , ktery se jmenuje
  WALMART ! Dostane se tam koupit vsechno a je tam hodne ruznych veci i z Ciny.

  Cina za dovoz cinskeho zbozi do Ameriky, nikdy neplatila clo, kdezto americke zbozi do Ciny bylo procleno vzdy !

  Cina si timto chranila svuj Market !

  President Trump to nekolikrat kritizoval a zavedl clo na cinske zbozi take ! Cina bez odbytu se ekonomicky slozi behem 5 let !
  Ta obchodni valka je vyhrana uz dnes ! Mimo to ! Cinske zbozi je nizke kvality !
  Cena zlata je dnes $ 1 405.45 za TROY OUNCI, coz je za
  31.103 Gramu !
  1 - kg = $ 45 186.27 a jeden gram = $ 45.19
  Tyto cisla jsou 1/2 hod. stara.

  ------------------------------------------------------------

  Kdyz si v Americe koupite nemecky vuz, tak platite extra
  dan , protoze je auto z Nemecka.
  Co do spolehlivosti vozu, (RELIABILITY) jsou nemecka auta az na 8-miste - za japonskymi a americkymi.
  Americka auta take vydrzi daleko horsi zachazeni nez
  nemecka ! Cesky auta neznam ! Cinska se zde vubec neprodavaji !

  Cina nedela Americanum starosti, svoji robustni ekonomii, ale Jizni Korea - to je opravdova konkurence.

  Ruska ekonomie ma maly rocni rust. Indicka jde nahoru !
  To rikaly dnesni zpravy z Wall Str.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji skvělému panu Ha za informace o penězich,škoda,že ČR už zlato gangsteři ukradil,když stalo tři sta.
   Prý se činani chystaji prodávt svoje nakupené dluhy ameru a do konce roku zlato z trhu zmizi, protože kdosi to ve Švycarsku rozhodl,vite o tom tam na Floridě?

   Smazat
 37. Okamuru vytočil finanční bonus generálního ředitele ČT: To dostal za tu nehoráznou proamerickou a prounijní propagandu?

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019062710233112-okamuru-vytocil-financni-bonus-generalniho-reditele-ct-to-dostal-za-tu-nehoraznou-proamerickou-a/

  OdpovědětSmazat
 38. Nrodil jsem se v kulacko delnicke rodine .Jiz od mladi jsem touzil byti v Hitlerjugend neb meli krasne satky okolo krku. Prohrali valku a ja jiz jako maly komunista jsem tleskal ruckami svymi tj dlanemi svymi malickmi.Ihned po zalozeni pionyra jsem se stal vedoucim skupiny Pavlika Morozova jakozto naseho vzoru neb on spravne pochopil ze tridni nepritel je i v rodine .Proto jsem udal svou babicku dedecka a otce za poslouchani skodlive stanice Svobodna Evropa kde sirili zlo Pepa z depa tj jozka Pejskar a dalsi zlocinci a skudci . Brzy to take pochopil i na slavny president Klement Gotwald jez s hrdinnou cti mu prislusejici zlikvidoval sionistickou vladu v cele se stranickym tajemnikem prvnim Salcmanem&spol .Byli popraveni s prikladnou rychlosti a ja zacal jezdit na mandelinku bramborovou kterou na nase lany shazovali imperialisticti stvaci v cele s USA. Hazeli na nas i hracky jez pry trhali detem ruce a nohy a ostatni koncetiny . Pozdeji kdyz jsem se zacal holiti jsem byl vybran na predsedu organisace Svazacke organizace. Se soudruzkami jsme zazivali krasne chvile ctenim basni se sovetskou tematkou v hasicarnach pomocnych hasicu a brzy jsme se orientovali kdo je je skudce a kdo to se stranou mysli vazne v CCCP. Po Chruscovovi to byl Breznev a pozdeji kolaborant plesatec Gorba se znamenim Kainovym na jeho plesi. V te dobe jiz jakozto komunista v Pragovce kde jsem jezdil s jesterkou a vyvazel spony jsem se vyporadal jako soudruh prikladne se situaci a nabadal stranickou organisaci k akci jez se take vykonala. V te dobe jsme jiz verili s Husakovi pozdeji s Havlovi jez vsak jiz nebyl nazyvan soudruhem neb nezrizene chlastal a byl napul teplejTake jsem slozil spoustu oslavnych basni na kombajnysty a rolniky delniky a soudrusky z nemocnic kde pracovali za malou mzdu avsak poctive,stranicky
  V pozdejsi dobe nynejsi jsem spravne pochopil trend sexualni spolecnosti jez je i dle meho nazoru spravna a zdrava jak spravne podotkl s vicepresident s . Biden .Z tohoto duvodu jsem zjistil ze jsem zcela zteplal a obracim se nyni na lekare o zakrok v premene na zenu ,sice starsi ale neni pozde nikdy .Vzdyt i slavni z Hoolywodou si nechali pridelat prsa a odejmout ptaka.Poridil jsem si jiz spoustu satu a sukni v SA(armada spasy)a strevicu na vysolem kramfleku Jiz se snazim chodit dustojne v tom je mi vzorem s Pellosi jez v 80ti cupita a skotaci jako patnecka ,jako ja Zdravi vas vsechny vas dopisovaatel a vzdelanec hh
  nesmim se podepisovat alebrz Venca nema rad transexualy .

  OdpovědětSmazat
 39. But seeing as how the judicial system is so corrupt and fucked up, I have no confidence that even this special prosecutor will help deliver justice. Smollett is actually a homosexual who is a half-Jew and a half-nigger so his racial and faggot privilege may still allow him to escape punishment.

  JUESEJ JUESEJ
  h.

  OdpovědětSmazat
 40. ZDE JE NICK HONOLULU ! ja jsem nenapsal prispevek 0:24 !
  Pis za sebe Brouku Pytliku !

  Ja jsem nenapsal ! Prispevek 22:42 !

  Ty jsi hnusak a uvedom si , ze karades identitu !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vsichni vedi zes to nemohl napsat ty blbe (copak ty umis anglicky?),je to copie z jednoho juesej clanku ,takze kdyby te meli v redakci jiste by se radi naucili spravne pisati po englicky

   Smazat
  2. Všichni vlastenci stoji za tebou skvělý Honolulu,ale mame tu starosti jesti váš president přežije ty škaredé komunisty co začnou prodavat dluhy ejmeriky, ještě před dvěma tydny stalo zlato 1250 a teď je to v prdeli!
   Máš dost cihel pro ty šikcémooke komouše?

   Smazat
 41. Brouku Pytliku, pouzivas vyrazy, ktere by American
  nikdy nerekl !
  Popremyslej a prijd na to, ktere to jsou !

  (Budes -li krast identitu, tak zkoncis v cistirne. Uvedom si pitomce, ze je to proti zakonu.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidim soudruhu ze Smichova ze mas stale pred sebou (mam na mysli tve vyhasle oci)jakehosi Pytlika ci pytel ,odpovida to ovsem tvym predstavam o trans o kterou jsi dle sveho popisu v predeslem bloku pozadal.Jak znamo nekteri nemohou jezdit autem a pouzivat ostrikovace neb vidi okamzite onen velky pytel jez mas na mysli sve slaboduche

   Smazat
  2. Milý Lulu z Homolulu, je pod vaší úroveň, ztrácet s námi čas, proto se odeberte do vyšších intelektuálních sfér.

   Smazat
 42. 2:35 - hlupaku ! Zadny clanek NENAPISE to, co je napsano v
  0:24 !
  A nestarej se o moji anglictinu ! Musim ji pouzivat denne, (jak pisemne, tak mluvou !)

  Radej se soustred na to, aby tvoje blbiny neporusily zadny zakon, nebo prijdes i o ponozky.
  Identita je velmi hlidana, kvuli kontum ! - Registraci na vse mozne.
  Zvol si nick a dodrzuj pravidla !
  Jinak pis, jakekoliv kraviny, ktere te napadnou !
  Nikdo od tebe nic chytreho uz davno neceka !
  Vsichni vi, ze jsi - LOW-LIFE (a person who is considered morally unacceptable by his community !)
  rika honolulu ! - (a bez uz chrapat ty ostudo a nestarej se o me, ale o obsah toho, co ti predkladam !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavne pozor na to aby ti na stara kkolena neudelali tu vaginu moc velikkou,to si pohlidej

   Smazat
 43. 3:53 - zmizni ty chochoracu !

  Panove je dobre, ze se zajimate o anglictinu ! Aspon vam neujde to, co se u nas deje dnes - to k vam prijde zitra.

  A to je - "Rise in white supremacist propaganda on
  campuses !"
  161 rvacek mezi rasami na 122 skolach - si stezuji Globaliste !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a co pytel ,to nic??

   Smazat
  2. co je to chochoracu? Jiste ma pan napytelny na mysli cockroach ,ze ? To je ten co ti vylejza ze zachodu v garazi. Mechosi je take maji jakozto posvatna zviratka ,nerad poucuji ,specielne v english ale ten" chochoracu " neni ani slovensky

   Smazat
 44. místo abychom trvali na vrácení německého dluhu v stamiliardách,tak naopak jim dáváme "jejich"/?/majetek...

  OdpovědětSmazat
 45. Právo je ve své podstatě nespravedlivé, závěr přednášky jednoho z profesorů na PF MU z počátku 90.let.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.