Reklama

pátek 21. června 2019

V Dánsku se hroutí právní stát, protože „nízkofrekvenční džihád“ a gangy migrantů přebírají ulice.

21. 6. 2019        10news  a  slovenskeslovo
Dánská vláda by neměla být překvapena. Ale zdá se, že je. Tisíce incidentů zahrnující uvolněné šrouby kol na vozidlech, velké kameny nebo bloky házené z dálničních přejezdů a tenké ocelové dráty napínané na cyklistických cestách, které mají stínat hlavy nic netušícím cyklistům, rozšiřují mezi Dány rostoucí pocit hrůzy.

Ve většině případů se ukázalo, že pachatelé pocházejí ze zemí MENAP (Střední východ, severní Afrika, Pákistán). V posledním vývoji toho, co bylo charakterizováno jako „masivní nízkofrekvenční džihád“, gangy migrantů a uprchlíků arabského či severoafrického původu nyní náhodně střílí nevinné lidi v hlavním městě Kodani, čímž ohrožují život místních obyvatel i návštěvníků tohoto oblíbeného turistického města.

Tři lidé byli již postřeleni díky divoké formě snahy migrantů dosáhnout svého cíle. Vzhledem k tomu, že všichni zranění byli mladí muži – ve snaze minimalizovat počet budoucích obětí – dánská policie nyní varuje všechny muže ve věku 17 až 25 let, aby se vyhnuli veřejným prostorům v Kodani. Preben Bang Henriksen, mluvčí dánské většinové vládní strany Liberal Venstre je zděšen tak rychlým poklesem bezpečnosti na veřejných prostranstvích ve dříve bezpečném a klidném království:

„Neměli jsme taková varování od policie od druhé světové války. Je to naprosto nepřijatelné,“ prohlásil Preben Bang Henriksen. Mluvčí opozičních sociálních demokratů Trine Bramsen souhlasí s liberální vládou a označila současnou bezpečnostní situaci za „katastrofu“. Po celá desetiletí, kritici islámu a muslimské imigrace varovali před nezodpovědnými liberálními politiky, kteří povzbuzují přijímání migrantů, nebo uprchlíků z islámských zemí. Dánští politici by proto neměli být překvapeni vznikem tohoto opovržlivého násilí. Ale zřejmě jsou.

Ve snaze omezit toto zhoršení právního státu – a veřejné bezpečnosti obecně – dánský parlament souhlasil s tím, že bude na domácím území nasazena armáda. Toto nasazení bude dále omezovat schopnosti Dánska plnit své závazky vůči NATO. A to navzdory tomu, že vláda slíbila americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, že zvýší výdaje Dánska na podporu vojenské aliance.

A naše media včetně ČT tuto maičkost jako vždy tutlají.

65 komentářů :

 1. Dánové jsou ale kulturně obohaceni, což jim závidím a proto volím piráty, já to chci tady také. Babiše do koše, Bakala na Hrad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslis si, ze Babis nas nejak chrani pred timto osudem? Babis nam tady akorat lze, ze "zadnou ilegalni migraci", ale proc myslis, ze ten cernoch, co znasilnil tu holku, byl z Nemecka vyhosten k nam? Protoze mel Ceske papiry. To nebyl zadny "ilegalni" migrant, ale nesi vlezdobruseliste mu vydali legalni pobytove papiry!

   Smazat
  2. Stačí se podívat koho ANO deleguje do EP a každý musí mít ohledně kobliháře jasno!
   Ale mlžení mu celkem jde,to zase jo...
   Helanov

   Smazat
  3. Mylím, že příspěvek 11:02 je značně nepovedený žert.

   Smazat
  4. Právě naopak 11:02 jako sarkazmus jednička.

   Smazat
  5. Kdo chce kam, pomozme mu tam. V Dánsku je to úplně stejné, jako když blechu postíte do kožichu a kolik blech bude v kožichu za měsíc????

   Smazat
  6. Proč Bakala? Proč ne rovnou Kožený? Voda už zprivatizovaná je, ale ještě zbývá vzduch. Jak řekl Velký Transformátor: "Více takových Kožených!" A řídil by to z Baham.

   Smazat
  7. Uz davno je jasny, proc byli pozvani v milionech..To se denne potvrzuje i kdyz mnozstvi vrazd a nasili na nas je prisne zatajovano..
   Navic denne zvou dalsi miliony, protoze se vyborne "osvedcili"..

   Smazat
  8. Tak i v Ceske republice vladne vlada Isil a Daesh.
   A zavadi Islamsky teror..

   Smazat
  9. Odrb zo strany proruskeho dezinformacneho media. Zijem v Dansku, tolko tolerancie a stastia medzi obcanmi nenajdete snad nikde. Ludia neverte takymto hlupym dezinformaciam

   Smazat
 2. Ztráta pudu sebezáchovy znamená jistou smrt. To platí pro jednotlivce i celou společnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak . Teď jsou po Dánech na řadě Švédi , Englišové , Nizozemci atd ....až dojde i na Čechy . Naši předkové by nikdy nic podobného nepřipustili .

   Smazat
  2. A Kiska chce aby sme prijali pár tisíc týchto zapichovačov a rovnako za je aj Čaputová.

   Smazat
  3. KISKU a ČAPUTOVOU mělu bratři Slováci vyhostit,neboť ONI zničí tuto zemi a ještě tam nasadí americké vražedné filcky kteří si ze Slovenska udělají kolonii!ČAPUTOVOU jako zločince odvolejte z jejího úřadu,neboť kdokoliv byl v Neziskovce,okrádal své občany a pracoval jak pro nacisty tak pro Islamisty a patří před soud z lidu.Slováci si nasrali její volbou sami do své země která její rukou zahyne!!!

   Smazat
  4. 14:10
   Mohli by se rozdělit . Kiska půlku zapichovačov a Čaputová druhou půlku ale pichovačov .

   Smazat
  5. Nó,má to jeden háček,pud sebezáchovy se nenastartuje pojď nejsi v ohrožení života,což asi nejsi.Předtím než nějaký pud sebezáchovy musí startovat,stačí používat mozek

   Smazat
 3. El-Hamtáček vystoupil s vyhrůžkami, že zavře každého popírače instantní šaríje na 15 let.
  Nepřátelé znásilňování v polích půjdou do pracovních táborů a kdo Hamtáčka při činu viděl, bude omotán tenkým drátem.
  Zákaz pro kefíry navštěvovat centra měst vypukne hned po Letné.
  Wollt Ihr den totalen Hamatschek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hamáček je stejný blbec jako Sralbotka. Také vyhrožuje a mohl by si vykoledovat tak dobře mířenou ránu do čenichu. Nakonec kdyby se rozhodl odstoupit z vlády, žádná škoda by nenastala.
   Václav

   Smazat
  2. To, co by si vykoledoval hamáček - to by byl signál k
   zavedení výjimečnému stavu. Jsou země, kde už jej mají.

   Smazat
 4. To je jenom začátek, politici kteří mají zodpovědně spravovat stát, který patří voličům, na nás kašlou a vlastizrádně nás ženou do likvidace. Jedině snad Orbán je světlá vyjímka. To že je tu naplánován evropský chalifát o tom už nejsou žádné pochyby. Víte jak to může dopadnout? Evropa bude na kolenou prosit Rusko, protože to jediné má schopnou armádu a hlavně vlastence Putina, aby Evropu zachránilo. Bohužel kdo prosí, ten už si nemůže klást žádné podmínky. Dobu kdy jsme mohli odmítnout připitomělé sankce jsme prošvihli a to se nám vymstí, protože Pražáci jako pitomci budou na Letné vyřvávat kraviny a bojovat proti větrným mlýnům pod vedením loutkovodičů a to že byly prolomeny Benešovy dekrety, což je také jenom začátek, to jsou účelově zamlčované, pro pitomce nedůležité a bagatelizované věci. Ať žije zrzavý Minář, a český Kocourkov který dělá revoluci ve sklenici vody. Rudý dědeček


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Úchylky jsou angažovány na odvedení pozornosti od daleko podstatnějších problémů této země. Jsou to takoví placení rozesířači.

   Smazat
  2. Český maloměšťák bude dělat revoluci v nočníku v tom, co tam za 30 let v průběhu té černé havloidně-klausovské noci nadělal...

   Smazat
  3. 12:24...Teďka předhodili občanstvu Marijánský sloup...Jo a množství marjánky kterou bude choré občanstvo fasovat grátis...
   To je napínavé jako kšandy,jak to dopadne??? ;-)))
   Hlavně nevěnovat pozornost důležitým věcem.
   Nad těma ať si třepěj mozky politici,občanstvo potřebuje klid na práci.
   Helanov

   Smazat
  4. 11:30 Rusové už byli jednou v Berlíně, jednou v Paříži, holt budou muset přijet zase.

   Smazat
  5. 11:30
   Rusové se na nás jednoduše hodí bobek . Pokud nás v minulosti zachraňovali tak to bylo v časech , kdy jsme je neuráželi , neplivali na ně a nepodporovali sankce proti nim . Takže trochu pokory a vděčnosti by to chtělo za to , že náš národ zachránili před vyvražděním . Hlavně od těch štváčů , kteří by se vůbec ani nenarodili nebýt milionů padlých Rusů .

   Smazat
  6. Rusové by museli být blbí, kdyby se znovu mazali s takovým přizdisráčským a zrádcovským národem, jako jsme dnes my. Dali jsme se dobrovolně "k němcům", taky za to zaplatíme.

   Smazat
 5. Já už dříve u nás při jízdě na kole mezi stromy, kde se jinak jezdí rychle s kopce, odstraňoval prověšený provaz, uvázaný přes cestu od stromu ke stromu. Jel jsem opačným směrem, tudíž pomalu na štěstí (!) pro všechny cyklisty, jde o cyklistickou trasu. Provedl to nějaký jedinec rozumu mdlého, zřejmě blbý spratek, SPD v tu dobu neexistovala a pan Balda byl snad ještě při smyslech. Jinak by Hamáček vyřvával "nultý terorista z ČR" na pokyn "Okamury".

  Ramón

  OdpovědětSmazat
 6. Už aby bylo v našem slavném Česku přes kopírák našimi spolehlivými politiky vytvořeno stejné společenské prostředí jako v Dánsku. Jsme na dobré cestě. Před lety sice politici tvrdili, jak budeme dohánět západ v platech a důchodech, ale lhali jako obvykle. Západ doháníme pouze ve zločinnosti a bordelu všeho druhu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Místo odsouzení migranta, který znásilnil Češku, hon na Okamuru! Do vřavy mezi Kalouska a další vpadl Ovčáček:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Misto-odsouzeni-migranta-ktery-znasilnil-Cesku-hon-na-Okamuru-Do-vravy-mezi-Kalouska-a-dalsi-vpadl-Ovcacek-586224

   Smazat
  2. ČSSD v čele s Hamáčkem je zcela proradná strana, která maká v cizích službách. Úkoly plní svědomitě, při interpelacích Hamáček obviňoval Okamuru za příspěvky jiných lidí na jeho sociální síti, místo toho, aby jasně pojmenoval původ pachatele. Hamáček je mistr vytáček a standardně používá jednu z metod manipulace - místo toho, aby se hovořilo o podstatě problému, tak odvádí pozornost na autora, který ten problém zveřejnil. Naprosto stejnou metodou pracují redaktoři ČRo, v daném případě blbka Trachtová. Ředitel se jí zastal, tzn. jedou v tom všichni rozhlasoví sluníčkáři!

   Smazat
  3. Hamáček má nasraný v palici, nic nemá ze své hlavy, je to pilný žák ve lhaní a odvádění pozornosti a důstojný nástTupce toho vyblitého onucoida Sobotky, stačí si vyposlechnout jeho odpověď na Okamurovu interpelaci ohledně pokusu o znásilnění ve špitálu na Bulovce a jeho 12 uprchlíků...doporučuji ale pouze na lačno...

   Smazat
 7. Dánská vláda předložila plán na úplné zastavení azylů do roku 2025:
  http://svobodnenoviny.eu/danska-vlada-predlozila-plan-na-uplne-zastaveni-azylu-do-roku-2025/

  OdpovědětSmazat
 8. 12:02
  Jediné účinné opatření bylo je k sobě nepustit. Jsou ztraceni, sémě je zaseto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jak to myslíte, nepustit? vždyť se mohou pohybovat zcela volně v rámci Schengenu, tedy i po ČR, naše dočasné štěstí je v tom, že jsme stále chudý příbuzný západu, ale všeho dočasu

   Smazat
 9. "Cizinec" je označení pachatele v tom případě, kdy se jedná o příslušníka kteréhokoliv státu EU, USA, Kanady, Austrálie a Nového Zélandu (krátce se jedná o příslušníky elitního spolku s názvem "zlatá miliarda"). V poslední době je ale termín "cizinec" používán i v případě Ukrajinců, kterých je tu nejvíce a nedělalo by to mediální dobrotu v případě vysokého procenta kriminálních činů. Naprostou novinkou je skutečnost, že termínem cizinec byl označen i Afričan s českými papíry na pobyt na území ČR, jinak v minulosti neúspěšný žadatel o pobyt v Německu :-)

  OdpovědětSmazat
 10. A co čekali? Vítali je jako bohy, rvou do nich horem dolem, to se muselo projevit jejich vysokým seběvedomím a pocitem nedotknutelnosti. Takže teď si myslí, že jim to Dánsko patří a dělají si co chtějí. Armáda bez patřičných rozkazů to nevytrhne, navíc s přibývajícím časem bude obtížné určit, zda je ještě dánská, nebo už těch druhých. Obávám se, že v tom druhém případě bude určitě patřičné rozkazy mít.

  OdpovědětSmazat
 11. V Dánsku se hroutí stát, to se dalo čekat. Mně spíše vadí, že se Česko stalo cílem totální likvidace a frontálního útoku ze všech stran, nejenom ze strany zatím marginálního džihádu. Z východu sem táhnou bojůvky banderovců a Petříček jim chce ještě pomáhat zvýšenými platy! České soudy pracují v zájmu sudeťáků, prolamují Benešovy dekrety a budou vydávat majetek sudeťákům jak na běžícím pásu! Církev dostala i majetek zabraný císařekm Josefem II a stejně jí to nestačí a soudí se o každou píď země. Hamáček nám sem vozí "legální" migranty! Česko je tunelováno a doráženo, jako nikdy v historii, nejenom západem prostřednictvím jejich bank, ale třeba i Amerikou, od které musíme povinně kupovat vojenský šrot, který ani nepotřebujeme, nebo budeme potřebovat v amerických výbojích v jiných zemích. K tomu ke všemu se ještě přidává klimatická změna. Prostě Česko začíná chcípat po všech stránkách a nevidím na obzoru žádnou zářnou budoucnost, pouze rozklad, ať si Babiš říká co chce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano bude hůř.

   Smazat
  2. 13:30 - rozumím vašemu sarkasmu, ale nebojte se, jak nastoupí piráti, hned se to změní. Pomlouvači lživě tvrdí, že sem piráti chtějí nacpat několik desítek tisíc imigrantů a stěhovat sem celé vesnice, aby dědovi a babičce nebylo doma samotným smutno. Však my jim to v neděli na Letní spočítáme, Evropa uvidí, že nejsme žádné malé stádo debilů a xenofobů a kráčíme demokraticky vpřed, Dánsko hravě doženeme.

   Smazat
  3. 12:38 souhlasím.
   Navíc si dobrovolně v neděli na Letné odhlasujeme vládní krizi, po které logicky přijde i ekonomická krize. Pak přiletí šupi a dobře se napadají. Zazvoní zvonec a pohádky bude konec. Tajenka z pohádky : císař byl nahý.

   Smazat
 12. Imigranti když jdou v Dánsku z práce, tak jsou zřejmě naštvaní, ale to převýchova napraví.

  OdpovědětSmazat
 13. Zprávu nelze bagatelizovat!! Pokud budete chtít po právu na migranty vyvíjet tlak, aby se chovali podle našich právních norem, tak se budou bránit všeobecným terorem, což je opravdu alarmující !! Máme otevřené hranice a oni se tak začnou velmi brzy chovat všude, protože začínají cítit tlak, který je na ně vyvoláván, už jenom tím, že je začínáme nutit aby pracovali! To je začátek občanské války a to je nejspíše také záměr, protože chaos někomu náramně vyhovuje!! EU už je moc veliká a silná,tak je potřeba jí opět umenšit!!

  OdpovědětSmazat
 14. Hamacku,
  kazdy beloch na svete, ktery nema nasrano v hlave, UPREDNOSTNUJE, pana Okamuru PRED TEBOU !

  On je chytrejsi nez ty , ty "ministre" - skoc do riti !

  A pamatuj ISLAM nepatri do Evropy ! A v budouci rasove a nebozenske valce, neni nic zapomenuto ! To jsou pravidla z Afriky !

  Destruktivni Merkerova NEMA pro tvoji karieru zadnou cenu, tak ji nelez do zadele !

  [Ona je vazne NEMOCNA - a ty nevis nic ! My vime vse ! (I jake leky uziva.)]

  Tvoje povinnost je bramit Cesko, branit civilizovanou Evropu, tak jako president Zeman a president Trump.
  A ty "ministre" vlazprdelko - ty mas pojebane priority !
  Jen si nemysli, ze tebe bude jednou Islam setrit.
  Pamatuj, ty jsi pro neverici KAFR. (AFRICKA NADAVKA).
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Hamáček tu žádné migranty nemá, neb se mu na vnitru žádný nepřihlásil a ti afričani s batohama jsou tůristi.

   Smazat
 15. Už i Tramp si dělá z EU "srandu".
  https://magazin1.sk/hrozive-cisla-pre-europanov-islamsky-terorizmus-stupol-o-725-trump-ironicky-reaguje-urcite-to-nebude-migraciou/
  https://www.youtube.com/watch?v=aOuE_ODI5PI&t=544s EU armáda nasazená v Paříži

  OdpovědětSmazat
 16. Chcete zadrátovat hranice? Není třeba, černocha, araba a pod., snad pozná každý i bez drátu. Při vstupu do cizí země by nemělo nikoho obtěžovat předložit doklady, obzvlášť když vizuálně vypadám jako možný nelegál. Do afrických zemí se taky neleze jako do chlíva.

  OdpovědětSmazat
 17. Libi se mi, jak tady David s Pitomiem strasi skupinku psychicky nemocnych rudych dedecku, kteri si pri utoku na Iran natahnou v krytu na hlavu jejich posrane rude trencle:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:13 Kde by se tu, blbče, vzal kryt? Ty si střílíš akorát ze svých jebáků na zrcadlo, tak se nestarej o druhý.

   Smazat
  2. 17:13 Z krytů jsou diskotéky, budeš si muset nějakej vykopat, nebo se schovat v kanále, tedy tam, kam jako sračka patříš.

   Smazat
 18. Proč Pitomio tak šílí z jednoho znásilnění na Litoměřicku? Protože vidí DĚSIVÉ následky míšení ras – na svém bratrovi!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  V létě české ženštiny - poblázněné tzv. lidskými právy – udávají policajtům několik znásilnění DENNĚ.
  Ano, k tak odporným koncům vede přijímání evropských hodnot naším BYTOSTNĚ západoasijským národem: Ve Velkém Rusku - našem zářném vzoru - by milice těm sprostým udavačkám ještě přidala nějakou tu humánní ránu obuškem, aby s tím odporným udáváním přestaly, okamžitě.
  Ano, k vymýcení znásilnění v Česku dojde teprve po zavedení CHLAPSKÝCH ruských zákonů a zvyků, které tzv. trestný čin znásilnění prakticky ruší, takže si žádná ženština netroufne nás pořádné chlapy udávat.

  Proč tedy sledujeme prakticky v přímém přenosu, jaké záchvaty šílenství cloumají s Pitomiem, v souvislosti s JEDNÍM JEDINÝM znásilněním?!
  Protože jde o znásilnění slovanské Árijky Neárijcem.

  A právě Pitomio vidí – PŘÍŠERNĚ OSTŘE – děsivé následky míšení ras!
  Vidí je na SVÉM VLASTNÍM bratrovi!
  Ano, Hayato Okamura je nejen ekonomický běženec jako Pitomio – on dokonce prosazuje evropské hodnoty!
  Prosazuje je nejen svými veřejnými projevy souhlasu s okupací ČR silami NATO a EU, ale i svým vlastním životem: „…Jeho manželka je Rakušanka s česko-ukrajinsko-ruskými kořeny Ludmila Okamurová. Společně mají pět dětí.“ (Citát z nechutné sionisticko-imperialistické Wikipedie.)

  Prostě: Rasový míšenec plodí další rasové míšence, dokonce s NĚMKOU !!
  Kdyby se tohle v Česku dělo několik generací, tak je - z nás rasově homogenních Západoasiatů - běžný evropský národ!!!
  Od takového strašného osudu nás ochraňuj Nesmrtelný Lenin a Veliký Putin, BJJP !!!!!

  Proto tak šílí Pitomio, a s ním každý komunista, putinista, zemanista a babišista.
  V brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, se zřejmě najdou TISÍCE sprostých udavaček, které se budou snažit o osočení nádherných ruských vojáků, Putinových molodců, Slovanů jako poleno ze znásilnění.
  Pitomio by byl první, kdo by tyto udavačky nechal humánně zmlátit a zavřít, až by zčernaly a porodily ještě ve vazbě.
  Jenže Pitomio nic tak národně-socialisticky správného neudělá, protože půjde do první vlny odsunu: Odsuneme ho do Evropy, PŘESNĚ dle jeho nejvlastnějších ideálů.
  Tečka.

  Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až Ti podobným způsobem znásilní dceru nebo vnučku tak se zde můžeš vypzovídat jak Ti je.

   Smazat
  2. Co s takovejma zrůdama co znásilněj ženskou: četl jsem názory jako zavřít s přihřátejma na jednu celu a pod.. Myslím že by bylo lepší viníky znásilnění přeoperovat na ženskou (momentálně je to propagováno jako cool) a pak předhodit nadrženejm samcům k používání ať si to "užijou taky z té druhé strany" a výhoda je v tom že na rozdíl od přihřátejch dokážou najednou obsloužit až tři nadržené samce.

   Smazat
  3. Cest a zejtra v sest

   Smazat
 19. Každý účastník nedělní Letné by si měl předem zodpovědět, koho chce za budoucího českého premiéra. Na výběr má ze Svaté pětky: Rakušan, Bartoš, Kalousek, Výborný a Fiala. Pro mě osobně kdokoliv z této pětice vyvolává děs a hrůzu a obavy z osudu Česka. Tak to raději kobliháře z dovozu :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Praha s Pirátem v čele vidí do budoucnosti, a proto nemohla schválit privatizaci 800 bytů, které dostala darem od komunistů. Ty byty budou potřeba pro nové Pražany z dovozu! Češi jako původní nájemníci mohou odpádlovat pod pirátskou vlajkou na venkov, stejně tam mají chaty a chalupy!

   Smazat
  2. 18:15
   Každý účastník nedělní Letné by si měl sebou vzít hlavně klíče aby s nima mohl zvonit . Tak jako ti z hadráku 89" co vyzvonili kolonii ve které žijeme dnes .

   Smazat
 20. Radosto zde je nick honolulu !
  Musim te poucit !
  Podle rasove klasifikace z JAR - JAPONEC je hodnotna rasa klasifikovana jako BILA, zatim co treba Cinan, nebo Ind z Indie je klasifikovan jako barevny ! (Calet)
  Tyto zakony mela JAR - a v Pretorii na to byla skola !
  K vuli zamestnani jsem tu skolu musel prodelat , protoze jsem byl vladou posilan do Bushe !
  V Africe panuji velmi tvrde zakony a to k vuli vztahum mezi ruznymi kmeny a rasami !
  (Nektere kmeny byly pratelske a nektere nepratelske a velmi nebezpecne.)

  A tak je to tam million let a nikdo to nezmeni !
  A tak to tam bude i v budoucnosti !
  Je to zakon prirody !
  Mnoho knih to popisuje .
  Nejlepsi napsal dustojnik od JAR policie.
  h.

  OdpovědětSmazat
 21. Policejni dustojnik z Johannesburgu, ARTHUR KEMP, napsal velmi hodnotnou knihu, kterou by mel vlastnit kazdy beloch, at uz zije v Cesku, nebo kdekoliv jinde !
  Kniha se jmenuje MARCH OF THE TITANS - The Complete History of the White Race
  Volume I. & Volume II.
  Europe and World !
  Po precteni sami sebe , dokazete zaradit do vasi Evropske skupiny ! A poznate vase GENY a jejich silne a slabe
  stranky !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vencova nocni mura neni Okamura
   je to zde znamy kuku Hololula
   co si ho sam i lula.
   Je to kuku ze Smichova
   NR stala nocni mura
   Venca nespi, stale ciha
   jenom drime v polospanku
   toho blba proklina
   a BIS o pomoc volava
   Neni to vsak platne vubec
   je to prilis velky blbec
   zastavi ho pouze fer
   velke raze rychly kver

   Smazat
  2. Polámal se mraveneček,
   ví to celá stodola.....

   Smazat
 22. No a kdo a jak chce ty kozo.rdy zkulturnit. To se málem komunistům za starých časů povedlo s cikány, ovšem po sametovém pšouku to šlo všechno do kelu a dneska už to nikdo nezmění, jenom různé neziskovky jakoby pomáhající romům si na tom mastí kapsy. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 23. Na svete se deji velmi zajivave veci a kdyz je zaradite do sebe, tak poznate pristi vyvoj !

  JANUSZ WALUS byl Polak z mesta ZAKOPANE , ktery zil v JAR od roku 1981 !

  On si pocihal na vudce Komunistu v JAR - CHRIS HANI (cernoch) pred jeho domem a nasil mu 3 kulky z pistole do hlavy a jednu do srdce . To bylo v dobe, kdy se jednalo o ukonceni Apartheidu v JAR !

  Arthur Kemp a Janusz Walus se znali v Johannesburgu !
  Arthur Kemp zije stridave v UK a USA ! Janus je pravdepodobne v Polsku, ale nevim to urcite !

  Zde vidite, ze kdyz se budou menit zabehnute koleje, tak prijde k nasilnostem i u vas.
  Kazdy musi mit svoji zahradku, aby byl mir.
  Jinak prijde novy Janusz !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vencova nocni mura neni Okamura
   je to zde znamy kuku Hololula
   co si ho sam i lula.
   Je to kuku ze Smichova
   NR stala nocni mura
   Venca nespi, stale ciha
   jenom drime v polospanku
   toho blba proklina
   a BIS o pomoc volava
   Neni to vsak platne vubec
   je to prilis velky blbec
   zastavi ho pouze fer
   velke raze rychly kver

   Smazat
 24. 18:15 mně by se líbil jako premiér Kalousek, ten dokáže řečnit jako z partesu i po vypití dvou placatic na ex, to by Fiala určitě nedokázal, ten se hodí akorát tak na uspavače hadů, či studentů :-)

  OdpovědětSmazat
 25. 0:11 = nick Brouk Pytlik !
  Jeho velky kver je zaduvka !
  h.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.