Reklama

pátek 14. června 2019

V USA se zhrozili postoje Středoevropanů k Rusku!

-kou-
14.6.2019 AtlanticCouncil.org a PrvníZprávy
Odborníci z Atlantické rady analyzovali postoje zemí střední Evropy vůči Rusku a Spojeným státům a označili je za „alarmující trend“.
Vyplývá to z publikace "Spojené státy a střední Evropa: druhé století spolupráce" na webových stránkách Rady.Poznamenává se, že od roku 2017 se zlepšil přístup obyvatel středoevropských zemí k NATO. Podpora Severoatlantické aliance v České republice tak vzrostla o 27 procent, na Slovensku o 13 procent, v Rumunsku a Maďarsku o sedm a v Polsku o šest procent.

„S rostoucí podporou NATO v některých zemích střední Evropy však existuje alarmující trend - možná spojený s ruskými dezinformacemi - negativní vnímání Spojených států. Horší je, že více lidí v Bulharsku a na Slovensku věří, že Spojené státy představují větší hrozbu pro jejich země než Rusko,“ vysvětlili autoři zprávy.

Zeit: Němci věří, že USA jsou pro Evropu nebezpečnější než Rusko!

Například v Bulharsku bylo Rusko označeno za hrozbu jen sedmi procenty, proti 25 procentům těch, kteří vystoupili proti Spojeným státům. Na Slovensku 41% respondentů považuje Spojené státy za hrozbu a Rusko pouze 26%.

Zprávu Atlantické rady považují ruští analytici za slova úzkosti ukazující strach Washingtonu ze ztráty kontroly nad regionem. Dokonce i minimální sympatie středoevropských zemí a jejich elit vůči Rusku, podle názoru Američanů hrozí Evropě, že by mohla odvrhnout americkou geopolitickou kontrolu. Podle nich Spojené státy považují středoevropský region za odrazový můstek pro další postup do vnitrozemí kontinentu.


82 komentářů :

 1. "Odborníci z Atlantické rady" - to je zase nějaký emerický mickeymouse "thinktank" mimo realitu? Zajímalo by mně, kolik Čechů nebo Slováků (mimo Jandy, Štětiny, zdejšího Pepka Vyskoče a několika jím rovným) by odpovědělo, že by šlo válčit s Rusem? Stejně tak Maďaři a Bulhaři. Samozřejmě, výjimkou jsou Poláci, kteří by si nenechali ujít příležitost, aby dostali, jako mnohokrát v historii, zase pořádně na frak.

  OdpovědětSmazat
 2. Pokial ide o mna, tak odkazujem teroristom z USA, ze ak nedajboh bola vojna, tak proti Rusku bojovat nepojdem.
  A verim tomu, ze vela ludi by postupovalo podobne.
  Obcania Vychodnej Europy nemaju tak nasrate v hlavach, ako obyvatelia USA, dokazu si urobit vlastny nazor na to, co sa vo svete deje, kto provokuje, kto chce vyvolat vojnu.
  A Rusko to urcite nie je.
  A su tak sprosty to odbornici z Antlantickej rady, ze nedokazu pochopit,ze nie ruske dezinformacne weby ovplyvnuju myslenie ludi, ale ich cinnost.
  Cinnost USA a Nato.
  Staci pozriet kde su USA, kde je Rusko, a kde je armada Ruska a kde USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.

   Smazat
  2. No, naštěstí nikdo ani v Americe ani v Evropě s Ruskem válčit nechce.

   Smazat
  3. 11:52
   To byste teda koukal.
   Ondyno jsem byl u pertrachtace, kterou uspořádala Praha 6 u pomníku maršála Koňova (spolu s řitním tanečníkem Jandou ze zmíněného Koncilu) a myslim, že Honza Lacina má už polní mapu 1:15 zachystanou a pokreslenou. Útok českých iliterátů na Ďatlovuf průsmyk perfektně připraven.

   Maršál by kulil voči.
   Takhle mu zatim pouze vytýkaj hrubé jednání s anglickými vyzvědači.
   Státuji chtěji natřít červenym industrolem, abyy Lacinu nechodila v noci strašit.
   La statua gentilissima.

   Smazat
  4. Videli jste tu SSA poruchovou kolonu na ceste po D 1 na vychod,D 1 nedali a co by s tou technikou delali v blate na Ukrajine-Kkti.Za par dni pojedou zpet,Operace RUN RUN.Budou nacvicovat utek z Ruska.

   Smazat
  5. 12,20
   To vies ze sa najdu nejaky blbci, ktory by radi bojovali s Ruskom.
   Ale je ich malo, nemozes ich brat ako vzorku pre celu republiku.
   To je to iste ako s politikmi.
   Ci uz vo vasom alebo nasom parlamente sedia poslanci, ktorym topanky trcia z Trumpetovho zadku,a tiez nemozes brat, ze cely parlament je proti Rusku.
   Je to mozno 10 percent poslancov, ktory nesluzia svojej vlasti, ale zaujmom USA.
   Ak zoberiem napriklad nasho darmozraca Klusa, ten neustale burcuje verejnost proti Rusku, ale je otazka preco ?
   Studoval kdesi v USA, a dalo by sa uvazovat o tom, ci neni nejakym agentom USA.
   A je vela takych ludi.

   Smazat
  6. Proti Rusku by rádi bojovali jen mentálně diferentní Pražáci (ne všichni, najdou se i normální) a hlavně dementní herci, avšak pouze za předpokladu, že se jim nic nestane.

   Smazat
  7. Mladej Polívka si oblékl prvorepublikovou uniformu a už by šel na hrad.
   Nedejbože na Rusa.To je válečník, potřebuje ZVS jako sůl. Milión chvilek do přijímače a je po nudně v Praze.

   Smazat
 3. Obávám se, že s nastupující mladou generací se bude odpor vůči Rusku již jen zvyšovat. Stačí se jen podívat, jak postupuje odslovanšťování mladých lidí a jejich příklon k angličtině a západní "kultuře" obecně. Rusko jako slovanská země tak bude pro prozápadně orientované a odslovanštělé obyvatelstvo ČR představovat zcela přirozeně, když ne přímou hrozbu, tak alespoň jisté potencionální nebezpečí podobně jako třeba Bulharsko či Srbsko, které si uchovaly mnohem silnější slovanskou identitu, a to i např. kvůli stále využívané azbuce. Myslím, že ČR je v současnosti již západní zemí, která proti Rusku udělá vše, co po nás budou požadovat jiné, vlivnější západní země....Tak to zkrátka vidím já...
  Honza, Havířov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honzo, to, že dnešní mladá generace umí plynně anglicky, ale nezná azbuku, považuješ za jejich "odslovanštění"? Petr

   Smazat
  2. Já si taky myslím, že úcta k historii a našim předkům, nepotřebuje kyrilici. Ale vydávat se zrovna za kelty netřeba. Jsme střed Evropy a tudy prošlo mnoho národů a je dost logické, že tu zanechaly stopu. Váš skorohabán tč. Hanák.

   Smazat
  3. Zdar Jeníku - je na tom hodně pravdy, ale mladí budou rychle vyškoleni, když budou z grantového prostředí neziskovek vykázání do pracovního procesu. Je zcela jisté, když před padesáti léty naši mladí emigranti v USA skousli podřadné práce, tak ti dnešní, na sociálních sítích vyškolení, natvrdo pocítí podřadnost svého tamního postavení. Vždycky totiž budou v očích západních intelektuálů podřadnější rasou. (A zůstat v USA pracovně konkurenčně schopným a zajišťovat živobytí, kde 40% obyvatel žije od výplaty k výplatě, ta to tedy nevím. Potom se i azbuka bude hodit.)

   Smazat
  4. Prznění Českého jazyka anglikanismy, amerikanismy, a jakýmikoliv -ismy, se mi taky hnusí. Čeština je krásný, bohatý jazyk, který dokáže velmi přesně vyjádřit vše, a nepotřebuje zohyzdění cizími výrazy. A nepíše pes, aby pak přečetl kočka.

   Smazat
  5. 13:05 Čeština se vyvíjí jako každý jiný jazyk. Po staletí češtinu ovlivňovaly germanismy a dneska některé tyto výrazy bereme jako české.

   Smazat
  6. 13:05
   Nevzdělaný volku, mohl bys vědět, že čeština, stejně jako všechny světové jazyky se neustále vyvíjí a proměňuje. Karlu IV by jsi dnes vůbec nerozuměl.

   Smazat
  7. 13:05 - Prznění jazyka ti vadí a sám tam práskneš hrubku? Tak to pak jo.

   Smazat
  8. Oukej bojs 13:23, 13:24, 13:28!
   Čeština se cizojazyčnými výrazy vyvíjí k degeneraci. Nepoužívám je, a ani je nikdy používat nebudu. Svůj protest proti prznění našeho krásného, Českého jazyka vyjadřuji tím, že všechna vnucovaná, cizojazyčná slova v textech, výrobcích, cedulích, atp., čtu, i píšu zásadně česky. Znějí velmi stupidně, směšně, a výborně se bavím těmi, kdo se vztekají. Haaaj :)

   Smazat
  9. Oprava 15:27 Čtu je cize, jak jsou psané, píšu je česky. Baaaj :)

   Smazat
  10. Svatá pravda.
   Marcel OV.

   Smazat
 4. Středoevropani (Němci, Poláci apod.) nás roduvěrné Slovany nenávidí, ovšem my Západoasiati Veliké Rusko MILUJEME !!!

  Článek je typicky USácky pitomý: Hloupě + zločinně ztotožňuje naši rodnou Západní Asii s Evropou, nás Západoasiaty zákeřně označuje za Evropany.

  Ano, to by se Euroameričanům ZATRACENĚ hodilo do krámu, kdybychom se my Češi a Srbové nechali poevropštit!
  Ano, kdybychom nyní, po staletích BRUTÁLNÍHO útlaku, konečně podlehli germanizaci = europeizaci, tak by se za nás stali Evropani – jako se stali z Poláků, Chorvatů, Slovinců!!!

  Ale my Češi a Srbové raději zemřeme, raději padneme na Němých barikádách a vozových hradbách, než bychom se stali Evropany, než bychom se nechali odtrhnout od našich starších ruských bratří a od Moskvy, přirozené stolice naší rodné Západní Asie!!!!!

  Ano, my raději přijmeme smrt prostřednictvím humánních jaderných bomb nepřemožitelné Armád Ruské federace (které DOKONALE sterilizují celé Česko), než bychom přijali evropské hodnoty (křesťanství, lidská práva, přijímání běženců …).
  Proto se modlíme ke Spasiteli Západoasijského lidstva: Veliký Putine, Budiž Tvoje Jméno Pochváleno, přijď už konečně, a dokonči naše osvobozování od NATO a EU, od kapitalismu a demokracie!!!!!
  KRLEŠ !

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My jsme součást zdegenerovanýho Západu, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie! Neb dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena a vyměněna rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenifilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím! A když nebude Čtvrtý Řím, pak bude nová Zlatá Horda! Tuvin Šojgu - druhý muž a nástupce Putina v Rusku bude jejím prvním chánem. Páč čím jest Rusko samotné, když ne nástupcem oné říše Mongolů", v reálu ale šlo o říši Eurazijců! Jak řekl již markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara), což souvisí s ruskou "civilizační volbou" - více o tzv. eurazijském Projektu se dá více dočíst bohužel pouze ve slovenštině ZDE - https://www.protiprudu.org/vazenie-naroda-etnonacionalisticka-historia-ruska-cast-1/
   Však také Moskevské knížectví nebylo jen legitimním nástupcem Byzance jakožto pravoslavný Třetí Řím, ale také dědicem právě oné Mongolské říše, jejíž bylo několik století ulusem! Však také první car Ivan IV. byl sice po linii otce přímým potomkem Rurika, po matce ale chána Mamaje, vládce Zlaté hordy, tedy potomka Čingischána! Ruský historik proto nazývá carskou říši eurazijským Projektem! A tento Projekt nejen že nekončí, ale on přežije i neslavnou jepičí pidiříši zvanou "Euroatlantida", která přestala být invazívní a sama se stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu!

   Smazat
 5. Nemám rád jeden stát, co se všem a všude, do všeho montuje. Chce rozhodovat kdo s kým a s čím bude obchodovat, kde bude jaký režim, prezident, vláda a pod.. Údajně hájí svoje zájmy na druhé straně zeměkoule, vydírá, sankcionuje, určuje co jsou lidská práva, vymýšlí záminky ke svým agresím,plení surovinové zdroje údajně osvobozených, nebo jinak spasených zemí. Název jsem neuvedl úmyslně.

  OdpovědětSmazat
 6. A čemu se usa diví máme snad obdivovat jejich gangsterskou politiku a zabíjení lidí ve světě? Rusko se chová podle mezinárodního práva a nikomu nekroutí rukama jak usa. Proto má Rusko moje sympatie.

  OdpovědětSmazat
 7. Myslím, že bylo chybou, neupravit D1 alespoň v místech, kde to možné je na 3+3 jízdní pruhy. Při úprku z východu by bylo méně "husto"...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nelze předpokládat, že chrabří bojovníci protiruské aliance se budou vracet na tom šrotu, kterým tam přijedou - pokud tam ten šrot vůbec dojede - takže budou muset prchat domů pěšky. Chrabří jandové a zdejší Pepkové nebudou tak bránit v průjezdu na slavné D1, protože to budou jenom ti, kteří nepřeběhnou na stranu ruského "agresora" hned po prvních výstřelech. Věřím, že se najde spousta řidičů, kteří zubožené bojovníky vezmou. To vše ovšem v přídadě, že se obranný útok proti rusovi nezvrhne v jadernou válku.

   Smazat
  2. Máte soudruzi 21:41 a 13:00 dost divoké fantazie, měli byste vyhledat pomoc zkušeného psychiatra. I když myslím, že ve vašem případě pomůže už jen lobotomie.

   Smazat
  3. 13:04 Ale tebe ta lobotomie ještě víc poškodila, tak ji zlomyslně nedoporučuj jiným, svazáku.

   Smazat
  4. Zdá se, že ruská vojenská muzea budou obohacena o další trofejní techniku, akorát nevím jak se bude americkým dovedům dařit na Sibiři.

   Smazat
  5. 13:22 Je fakt, že kdo tam vlezl tak jim vždycky něco takového "daroval".

   Smazat
  6. Co by dělala americká vojenská technika na Sibiři?

   Smazat
  7. 13:24 Do zajetí se obvykle s vojenskou technikou nechodí. Tam chodí pouze personál, kdyby jste potřeboval ještě něco vysvětlit, tak se nestyďte zeptat.

   Smazat
 8. 13:12
  Předpokládám, že půjdeš v první linii a zezadu tě bude jistit Janda, vygume. Tobě už teď ani potom žádný psychiatr nepomůže, Pepku.

  OdpovědětSmazat
 9. Americká doktrína , zabij a panuj - loupí ! Původní obyvatelstvo Ameriky , pozabíjeli a ukradli jejích celou zem ! Dne s to pokračuje , ve jménu demokracie , vůli jiným národům ! Jak základnami ,tak vnucováním jejích ideologii , jak nebudeš poslouchat , tak likvidace ,zničení a vyrabováním státu !!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo to byl, kdo pozabíjel původní obyvatelstvo Ameriky a ukradl jejich zem?

   Smazat
  2. Vím co myslíte a kdo ( přistěhovalci ) ,ale jaké ponaučení si vzali ! DEMOKRACII - LOUPIT A VRAŽDIT !

   Smazat
 10. .....anketu oblíbenosti si upravili amíci podle svého přání. Od roku 1945 jsou neustále namočení v nějakém konfliktu nebo v jeho inscenaci. Amerika má zájem jen na válce a zbrojení, tam se vydělávají prachy, z míru pro ně nic nekouká. Samozřejmě, že všechny konflikty jsou pod hlavičkou, humanity ,demokracie a lidských práv. Jak jinak, tam se vměstná kdejaká špína a ještě to navenek vypadá ušlechtile.

  OdpovědětSmazat
 11. Čierna kronika Ameriky: Otroctvo ako biznis.
  https://www.hlavnespravy.sk/redir_td.php?aid=53878&c=2019
  skrytapravda.cz/zahranicni/1873-dveste-let-americkeho...
  Přibývá důkazů, že Spojené státy a Británie jsou hlavními viníky vypuknutí první světové války. 1917 - Američtí magnáti rádi financovali socialistickou revoluci v Rusku a doufali, že to vyvolá občanskou válku, chaos a celkovou likvidaci této země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co druhé !!! dávno je to napsané !

   Smazat
 12. Chudak amik, nikdo ho nema rad. Rad by bojoval do posledneho Europana. To este asi netusi, kolko ludi by zbehlo, inak by ho mozno, aj slak trafil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přísahal jsem jenom jednou a to za minulého režimu a protože nejsem generál, tak tu přísahu hodlám dodržet.

   Smazat
 13. Jak někdo může nemilovat vrahy z Volstrýtu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava ! Prispevek 16:04 je adresovan pro 15:23 !
   h.

   Smazat
 14. Ať jde Amerika někam. Když se nebude nasírat do jiných zemí a nebude vládám kroutit rukama, když budou mít jiné vidění pořádku než ona, tak na ní národy změní názor. Zatím se chová jako divoká zvěř přepadne, vraždí a boří. To nebezpečí přichází z Ameriky. Nemusí na Evropu dohlížet a kroužit nad ní jako sup. Ameriko, žij a nech žít.

  OdpovědětSmazat
 15. Slabomyslni H U R V I N C I ! A hlavne ty 15:26 !
  Amerika je moc fain a Wall Str. take !

  Wall Str. je perpetum mobile na prijem penez zdarma, bez prace !
  Wall Str. me krmi pochoutkami , plati mi benzin, pivo, a strudl, ktery me posilaji z Nemecka !
  Plati me nejlepsi Cafe na svete a doutniky z Dominikanske republiky !
  Vy Hurvinci jste OSLI opozdeni , mentalne zaostali a nezvednete $ , kdyz ho vidite na silnici !
  BUH vas potrestal za vase frankesteinske povahy !

  A dnes ma narozeniny nas oblibeny president !
  Tak vam rikam pouze lichotky !
  SLAVA AMERICE ! Kamaradske krasavici s otevrenou naruci !
  Rika od srdce NICK HONOLULU - ozdoba ceske posrpnove emigrace !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:04 Tvá diagnóza asi nebude optimistické čtení.

   Smazat
  2. 16:04 S touhle inteligencí bys tam měl šanci, ale nedaj ti vízum, jsi málo údernej.

   Smazat
  3. Honolulu 16:04 trvale se znemožňujete - pokud kdokoli a jakkoli získává peníze aniž by odevdal užitečnou práci v jejich hodnotě, krade. Okrádá ty, kteří užitečné hodnoty svojí prací tvoří. Honolulu, opakovaně potvrzujete, že jste, doufejme jen z hlouposti, beznadějný sobec.

   Smazat
  4. Pane Nicku, ste velmi chory, je mi Vas docela luto. Musim Vam aj oznamit, ze vela cestujem po Europe a to nie len vychodnej. Kade chodim , tade pocuvam ze ludia sa preberaju a zistuju aka je Amerika v skutocnosti.nezavidim Vam vas strudl alebo cigara z Dominikanskej republiky. Je vidiet ake su Vase hodnoty a ako malo Vam staci k zivotu. Ste taky isty parazit, ako ta vasa slavna Amerika. Ste za zenitom, aj stym vasim "narcisom".

   Smazat
 16. Honolulu, Honolulu, dej si dvě, tři, přes papulu.

  OdpovědětSmazat
 17. Kdybych se vam 100 x pokousel vysvetlit rozdil mezi Globalisty a Patrioty, ke kterym patri president Trump, tak mi to neni nic platne ! Zahranicni politika je ZATIM v rukou Globalistu !

  Vy pisalci propagandisticti v Cesku mate MOZECKY jako ti ptacci kolibrici, kteri ziji na ostrovech kolem Floridy !

  Hovno porizeni je s vami !

  Jedte do Ruska ! Evrope se ulevi !
  Oni tam potrebuji brigady na lopatovani snehu !
  Kvuli sudickam JA PATRIM k inteligenci naroda !
  Ja se drzim v teploucku !
  GOD BLESS AMERICA !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:21 Doufám, že příroda neselhala a ty nejsi schopen reprodukce.

   Smazat
  2. 16:21 Přidej, jinak to vízum nedostaneš a budeš dál smrdět v tom svým kontejneru.

   Smazat
 18. HURVINCI v Cesku ! Od roku 1990 jsem byl u vas uz 10 x na navsteve !
  Vase devcata jsou chytrejsi nez vy !
  Ony poznaji nase kvality a maji nas radej nez vas !

  HURVINCI v Cesku ! Vy vsichni mate radi hracky, (auta, motorky atd.) !
  Zde je daleko vetsi vyber nez je u vas a snadno dostupny !

  Chodite radi do lesa ! My zde mame chodnik lesem, ktery je dlouhy 2000 mil !

  A vy to vsechno Americe zavidite, protoze PAJDATE jako KACERI v Orlandu v Magic Kingdom a ten chodnik lesem by jste nezvladli !

  My jsme proste superiorni a nase superiorita je vybrousena do detailu !

  Vy si to uvedomujete, ale nepriznate si to ! To zavinila vase vychova !
  V Cesku i Ficko z Cachticke pani si mysli, ze je Adonis !
  K vasim zahorklym a okoralym srdcim promluvil
  nick honolulu - representacni ozdoba naroda ceskeho !

  OdpovědětSmazat
 19. HURVINCI v Cesku !
  Vase nova mlada generace sni o Americe ! Ona patri nam ! Ona NEpatri vam !
  Propujcili jste se certum - Komunistum a nebesa se vam za vase hrisne inklinace - odmenila zivotem bez perspektivy a zivotem V UTRAPACH a ve smutku !
  CO KDO ZASADIL - TO TAKE SKLIDIL !
  Cenne a vystizne pravdy, prednesl
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku, ty ses snad dneska posral. Tolik hovadin jsi už dlouho nevyprodukoval. Uz si klidně strč to svoji Floridu někam. Kuř si svoje doutníky, čum na ty 200 kg UMO na pláži (Unidentified Moving Object) - ty tlusté koule, dávej bacha, abys náhodou vymaštěné feministické, mentálně narušené emerické krásce nepodržel galantně dveře, aby ti náhodou za to nedala po čuni (you fucking male chauvinist pig!) a dále si užívej tu sračku, které se u vás říká pivo. A na ten chodník s aligátorama a komárama ti z vysoka se.em. Tady máme na takových chodnících hospodu na každém rohu, s oroseným pivem o kterém se ti tam v tom horkém prdelákově ani nesnilo. Užij si to tam a Have a nice day and stick up your ass that BS of yours!

   Smazat
  2. 18:10 právě na našem "nick honolulu" se projevuje blížící se konec této americké země zaslíbené :-)

   Smazat
 20. Je potřeba vzpomenout, kolik válečných konfliktů vyvolalo USA (fyzická likvidace původních obyvatel Ameriky - Indiánů, svržení atomové bomby na Hirošimu a Nagasaki, Irák, Sýrie, Lýbie, Afgánistán...). Není mi známo, že by Rusko vyvolalo nějaký vojnový konflikt. Naopak, Rusko vojny ukončovalo a vítězilo nad agresorem. Československo osvobodili Rusové jak v 9.5.1945, tak i 21.8.1968. Vojáci, kteří osvobodili ČSSR v roce 1968 si zaslouží být vojenským veteránem a mít dle toho výsluhy. Díky osvobození ČSSR ruskými vojáky jsem měl já a všichni občané ČSSR až do roku 1989 bezvadný život. Díky vám bratři Rusové.

  OdpovědětSmazat
 21. O tom nepochybuji, že jste superiorní, hlavně však v blbosti.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 22. Moje vyjádření patří k 16:51.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 23. HURVINCI - DUCHODCI, vy certi rudoprdelati !
  Blizi se nas konec a ten smaze rozdily uspechu a proher, ktere jsme v zivote meli !
  A ve smrti jsme si vsichni rovni !

  ALE moje duse obohacena Amerikou a Jizni Afrikou zarucuje, ze budu generalem andelu na nebesich a vy zivotni propadlici - si zopakujete zivot na teto planete jako PYGMIS v destovych lesich Zaire ! (Ted se to jmenuje Congo !)
  Zde vidite jak daleko dohlednu - nebot jsem svetlonos !
  nick honolulu

  (Mame hostinu na pocest presidenta Trumpa ! Dnes ma narozeniny ! Tak mi nadavejte az vecer !)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hurvinku, daj nohy do Vltavy, schladi ta to,
   hlavu proti slnku si chran nejakou siltovkou, pomoze ti to.
   Ak ti nebude slnko palit na hlavu, mozno sa v nej tie piliny spamataju, a prestanes pisat blbosti.

   Smazat
  2. Nicku, ty ses snad dneska posral. Tolik hovadin jsi už dlouho nevyprodukoval. Uz si klidně strč to svoji Floridu někam. Kuř si svoje doutníky, čum na ty 200 kg UMO na pláži (Unidentified Moving Object) - ty tlusté koule, dávej bacha, abys náhodou vymaštěné feministické, mentálně narušené emerické krásce nepodržel galantně dveře, aby ti náhodou za to nedala po čuni (you fucking male chauvinist pig!) a dále si užívej tu sračku, které se u vás říká pivo. A na ten chodník s aligátorama a komárama ti z vysoka se.em. Tady máme na takových chodnících hospodu na každém rohu, s oroseným pivem o kterém se ti tam v tom horkém prdelákově ani nesnilo. Užij si to tam a Have a nice day and stick up your ass that BS of yours!

   Smazat
  3. 17.15 Na ja, Starej Mandela s partou už na vás čeká s kanystrem benzínu a ojetou pneumatikou... Budete generálem pochodní paní Mandelové. Nebo budete moci dělat osobního sluhu nějakému náčelníkovi amerických Zulukafrů...

   Smazat
 24. Chudaci ruske pice. Nikdo je v Evrope nema rad. Asi to bude tim, ze to jsou negramotni Poloasiati.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:41 Napsal moula, který neumí ani diakritiku.

   Smazat
  2. 15:02 to je jenom umělá inteligence ze zámoří :-)

   Smazat
 25. Ty sis delal nejaky pruzkum?

  OdpovědětSmazat
 26. Jóó, když se daří, tak se daří. Přeji Atlantické radě spoustu hezkých bezesných nocí !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bezesný noci?
   Už dáávno je nezajímá nálada obyvatelstva!
   Jak to řekl ten hňup od Zelenejch:"Silou na to musíme,silou Kačenko..."
   (Škoda že Kačence nevysvětlil taky tu biomasu.)
   :-DDD
   Helanov

   Smazat
 27. Hahahahahahahaha
  Jen jako perličku: Bulhaři horovali pro Rusa už za bolšána... Když jsem nadávala na okupanty,tak kulili oči a vysvětlili mi,že Rus je strašně hodnej,páč je osvobodil od Turka.
  Tak jsem už v sedmdesátých pochopila co je to geopolitika
  ;-)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:12 to se jako domníváte, že onen Rus Bulhary od Turků neosvobodil? Tak tomu mám rozumět?

   Smazat
 28. Vydávat blbce za odborníky se snažila marxistická elita. Ta neoliberální z USA ji řádově překonává.

  OdpovědětSmazat
 29. Když nás oblbnul Venca s NATO, tak se řikalo ze dál na východ se NATO nebude rozšířovat.
  Nebýt Putina, tak je NATO dávno na Krymu. Jak je možné ze si usa postavilo základnu v Kosovu. Zemi našich Srbských bratru, mezinárodně uznávanou zemi.Jsme slované, Rusko je jiný stát jako za Brežněva. Putin je pán politik. K Rusům máme blíže jak k Němcům a Američanům. Je to národ který trpěl a trpět bude, ale nikdy se nedá podmanit a zotročit. Od mala učím děcka kdo jsou slovani. Starší vyděl mnichovskou smlouvu v praglu a podpisy západních spojenců zrádců. Pro ně budeme vždy slované,otroci tentokrát z montoven.

  OdpovědětSmazat
 30. Vrátím se k původnímu tématu, bojechtiví mladíci se vždy najdou, za dobrý žold budete mít profiarmádu. Jde jen o investory a jejich záměry. Platí to u všech solventních velmocí, ať jsou vám sympatické, nebo naopak. Zajimavý bude vývoj v Polsku, chuť schovat se za americké uniformy možná povadne, až jim bude vystaven účet za tuto službu. Nevím jak si šetrná polská duše poradí s touto útratou.

  OdpovědětSmazat
 31. Jeden Srb mi napsal že v Dalimilove kronice je psáno o Srbech.
  Takže cizí Srbin se hlásí k Slovanum Čechům. Divím se že nás mají ještě rádi. Slovan jsem a slovan budu.

  OdpovědětSmazat
 32. Na netu jsem našel krásnej článek s titulkem "Jak Američané 11krát neletěli na Měsíc". Něco na tom bude, když nejsou schopni ukázat jedinej artefakt (dokonce se prý ztratilo 400kg měsíční horniny) a když doposud nemají raketu, která by to zvládla (prý až v r. 2024) :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych jim věřil, je to země zázraků. Už se těším až nafilmujou přistání na slunci a pak budou vyhrožovat omezením jeho svitu, zejména v noci.

   Smazat
  2. Žádný takový článek mi net nenabídl... Můžete to prosím lépe upřesnit?

   Smazat
 33. Pane bože, čemu se ti Amíci diví! Jsou proslulí vyhubením Indiánů, zotročením a masovým hubením černochů, desítkami vyhlazovacích válek, genocidou. A Rusové - "okupací ČSSR" asi s 15 mrtvými! To jen diktatura kapitálu stále rozdmýchává nenávist mezi národy, náboženstvími, rasami, aby z toho pro sebe kořistila bohatství. To ona musí vést války, jinak je s ní konec. Takže, kdo nechce války, ale mír, nemůže volit jinak, než spojení Slovanů. Že Poláci jako velkopanský národ s bohatou nacistickou tradicí volí jinak, je jen potvrzení předtím řečeného. Sláva protiválečné koalici, zmar válkychtivých, kteří bohatnou výrobou hromad mrtvých.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.