Reklama

sobota 8. června 2019

Válka o pravdu

Paul Craig Roberts
8. 6. 2019 
Paul Craig Roberts
Nikdy nekončící války, výhradně založené na lžích, sloužících skrytým agendám, zlikvidovaly představu lidí o Západu jako nadějí na život humánní a lidský. Síla jemná, s níž západní skryté agendy dříve operovaly, zmizela a nahradila ji síla otevřená a brutální, kterou v čase přítomném, drží na řetězu už jen vojenská síla Ruska a Číny. A poslední volby do EU prokázaly, že Britové i Evropané svou víru v mnohokulturnost i mnohonárodnost Evropy už vyčerpaly. 


Jestliže je totiž Izrael pro Židy, pak Francie muže být pro Francouze, Německo pro Němce a Britanie pro Brity – a možná, snad - i Amerika pro Američany. Sionistická idea, že země bělochů – kromě Izraele – jsou pro každého, ve volbách do EU propadla.

Propadnout by měl i současný policejní stát, který se už dlouhé roky jako morová nákaza ukládá do struktur zemí západních. Poprvé se tento policejní stát rozkročil nad celým Západem po 11. září 2001 a po jeho následně vyhlášené válce proti teroru, ve které občanské svobody utržily více ran než teroristé, a to ať už domnělí, nebo skuteční.

Konstrukce policejního státu je totožná jak pro národy evropské, tak americké, a přispívá do ní mnoho lidí, mezi nimi i takoví, které vedou úmysly pospěšné a humánní. Tak např. ti, kteří navrhli projekt „Obhájce dítěte“ si nejspíš neuvědomili, k jak absurdním koncům může policejní stát jejich snahu dovést. V USA dnes např. stačí, abyste si na minutu odskočili pro cosi do obchodu a nechali dítě v kočárku bez dozoru, a americké gestapo, zvané Dětská ochranná služba, se vašeho dítěte zmocní a bude vás stát mailant i vaše zdraví, než se vám podaří dostat dítě ze spárů této organizace zpět. S tím samozřejmě důsledkem, že vaše dítě si po této dramatické zkušenosti ponese šrám na duši už po celý život.

Obelhávané vlastenecké kruhy americké společnosti věří, že naši vojáci bojují proto, „aby zachovali naši svobodu“, ale ve skutečnosti, jak nám prozradil admirál Smedley, nejdekorovanější důstojník v historii amerických ozbrojených sil, umírají naši vojáci za materiální zájmy naší vládnoucí oligarchie. www.paulcraigroberts.org/2019/05/27/something-to-think-about-on-memorial-day/

Bez ohledu na ústavní zákony proti mučení, vrátil Washington mučení zpět do našeho života. Mučení použila americká armáda i CIA v Abu Ghraib v Iráku, na Guantanámu a na bezpočtu dalších utajovaných míst, a mučení se stalo běžnou praxí i v běžných amerických věznicích. V současnosti je mu z rukou jedné z největších demokracií – Velké Británie – vystaven i Julian Assange. Nils Metzer, zvláštní zpravodaj OSN pro záležitosti možného mučení oznámil, že na Assangem jsou patrny symptomy typické pro osobu, která je podrobena prodlužovanému psychologickému týrání. Assange je „systematicky týrán...až k očekávanému bodu, kdy jej zlomí“. https://www.rt.com/news/460721-nils-melzer-assange-torture/

Západní civilizace vytvořila v minulosti vládu práva, aby jakékoli vládě jiné zabránila uchýlit se k tyranii.

Bez svobody slova lži, ze kterých jsou tvořena oficiální vysvětlení, začínají nabírat vrch. A z lidí se stávají vězňové Matrixu vysvětlení kontrolovaných.

Tento vývoj pokročil dnes už tak daleko, že i videa hry pro mládež slouží potřebám propagandy.

A Assange je jen jednou z prvních obětí washingtonské války proti pravdě. Další budou následovat a bude těch obětí přehršel.

A přitom dnes nikdo – s výjimkou individuálních osob – pravdu nepodporuje a nebrání, a nad vodou ji tedy drží jen pár jednotlivců.

Takže zda pravda převáží, záleží na nás všech.


Vybral a přeložil Lubomír Man

6 komentářů :

 1. Ono je to s tou pravdou tak nějak dokola. Nejhorší je, že spousta starších lidí, lidí se středoškolským vzděláním, volila piráty a když se jich optám proč a ukážu jaké mají "plány" s imigranty, jak zakládají "vítací výbory", tak neříkají nic a čumí. Už si myslím, že pochopili a najednou se dozvím, že dotyčný jel do Prahy podpořit protibabišovskou demonstraci. Vysvětluju mu, že tady jsou tři politické strany, ANO, Okamura a zbytek, komunisty už zlikvidovali také, ve vedení už není žádný. V ten moment si řeknu, zda nemají v NWO pravdu, když snižují počet zbytečných lidí a takhle je to dokola:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. noviczech
   ...souhlas a velký. Nastaly nám těžké časy a to hlavně proto, že inteligence národa se týká, jet autem do nákupního centra, nakoupit a jet domů a sedět u televize! Která mimochodem umí s jejich, pardon, debilníma řečma bez pauzy, vymazat zbytek mozku!
   ..a ještě poznámku, kvalita potravin k dobrému přemýšlení také nepřispívá, na NTV uvedli, ze v Německu je každý desátý člověk nemocen z nekvalitních potravin! To už je dost vážné, když o tom napíší.

   Smazat
 2. Represivní složky jsou v každém statním systému. Původně měly chránit stát a jsou placeny ze státního rozpočtu, ne náhodou chrání zájmy elit a mocných. Demokracie by měla být ochranou normálních občanů a kontrolovat tyto složky.
  Selže-li systém , pak se nedivte, že se do pohybu dává ulice. Někdy i zneužitá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti co organizují majdany, přesně s tím počítají. Do pohybu se dá ulice! Tam nastoupí řečník, který ví, co je špatně, protože na tom pracoval a co má říkat. Tak to popíše a dav jásá, to je ono, to je ono a když řečník nakonec prohlásí "sláva třeba Kalouskovi", dav nepřestane jásat. Dav na ulici, to je stádo blbů. Není od věci, že nemyslící blbové nakonec dostanou to, co jim patří.
   I tady mají příspěvky "řečníci", přesně vědí, co je špatně a šikovně k tomu přimíchají Babiše. Už ale neříkají co se stane až odstoupí a přestane překážet ve zlodějinách. Pomocí imigrantů rozloží stát a je hodně věcí ve hře jako třeba zaplatit za vytunelované OKD, někdo přihodí někde podpis pod "dočasnouL" smlouvu o těžbě lithia a pod. Objeví se náhodou nějaký ministr a prohlásí, že je někdo nedůvěryhodný a následují soudy a platí se "náhodou" miliardy, protože demokratický soud je obsazený demokratickými lidmi. Potom někdo začne ožebračovat hloupé majdanisty, že nejsou peníze a je třeba šetřit a říká tomu reformy. Všechny majdany, všechny revoluce organizuje stejná parta lidí a končí velice špatně. Francouzská revoluce, VŘSR, nástup Hitlera, to je dělané podle jednoho mustru. Naštvat lidi, uspořádat majdan, slavnostní pochody a ve finále jdou lidé na porážku za cizí zájmy.

   Smazat
 3. NEJLEPŠÍ ONLINE LOVE SPELL CASTER PŘIJÍMEJTE VÁS EX LOVER, HUSBAND, WIFE, GIRLFRIEND NEBO BOYFRIEND ZPĚT. PŘIDAT HIM UP NA WHATSAPP: +2349083639501
    -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com
  Ahoj všichni Jsem Darcy lyne a jsem tady, abych se podělil o úžasnou práci, kterou pro mě udělal Dr. Nosa. Po 5 letech manželství s manželem se dvěma dětmi začal můj manžel jednat podivně a chodil s jinými dámami a ukázal mi chladnou lásku, při několika příležitostech se mnou hrozí, že se s mnou rozvede, jestli se ho dovolím zeptat na jeho záležitost s jinými dámami, já byl naprosto zpustošený a zmatený, dokud mi můj starý přítel neřekl o kouzelníkovi na internetu, který se jmenoval Dr..nosakhare, který pomáhá lidem se vztahem a manželským problémem mocenskými láskami, zpočátku jsem pochyboval, zda taková věc vůbec existuje, rozhodl se to zkusit, když jsem ho kontaktoval, pomohl mi vrhnout milostné kouzlo a do 48 hodin se můj manžel ke mně vrátil a začal se omlouvat, teď přestal chodit s jinými dámami a se mnou na dobré a skutečné . Obraťte se na tuto velkou lásku kouzlo kolečko pro váš vztah nebo manželství problém být vyřešen dnes
    -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com
   nebo Volat nebo WhatsApp: +2349083639501
  Obraťte se na něj pro:
  (1) Pokud chcete svého bývalého manžela zpět.
  (2) Chcete být povýšeni ve vaší kanceláři.
  (3) Chcete, aby po vás běžely ženy / muži.
  (4) Pokud chcete mít dítě.
  (5) Chcete být duchovně chráněni.
  (6) Pomoci přivést lidi z vězení
  (7) Míč loterie
  Whatsapp nebo volejte +2349083639501

  OdpovědětSmazat
 4. Ještě že jsou i v usa slušní lidé jako Paul Craig Roberts a napíši pravdu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.