Reklama

úterý 25. června 2019

Všimli jste si? Na Letné o volbách ani slovo!

Lubomír Man
25. 6. 2019
Řečí o demokracii, že byste je mohli vidlema přehazovat, plamenná chvála vynikajícího „čuchu“ 250 tisíců těch, kteří se na Letnou dostavili – ale že by ať už samotného oslavovatele toho čuchu či kohokoli jiného zajímala kvalita čuchu celého národa – to tedy ani nápad a též za žádnou cenu.


Protože my jsme sraz na Letné nezorganizovali jen tak z legrace, ale proto, abychom vytvořili podvod. A to nic miniaturního, ale velký a lstivý spektákl, jehož smyslem je vyvolat dojem, že my z letenské pláně jsme celý národ. Že jsme vzorkem, který stačí rozmnožit, aby zaplnil celou plochu republiky - a že tudíž právě my z Letné nejsme ničím jiným než republikou, sice malou a zmenšenou, ale jinak toutéž, jako je ta větší. A že tedy tak jako jsme my z Letné ztratili v psychóze davu rozum, žijí bez něho - a spokojeně – i všichni naši spoluobčané, kteří zůstali doma, na zahrádkách či u vody, u králikáren či na kanapi.

A všimněte si: přesně takto a v tomto duchu to naše média podávají. Cítíte z nich též onu křečovitou snahu zahltit nás představou, že Letná na vyjádření názoru národa bohatě stačí? Že národ prostřednictvím Letné vyjádřil přání, aby z vlády odešel ten a ta, že tak si to národ přeje, o čemž prý Letná podala důkaz tak přesvědčivý, že nic jiného už není třeba? A není už tudíž - jak už dokážete číst mezi řádky – ptát se na názor o věci všeho lidu, není už zapotřebí žádných voleb coby omšelého už instrumentu demokracie - ale je nutné nasadit do politického boje hnutí nejživější, nevycházející už z voleb, ale z veřejných ploch, z náměstí a ulic. Takové, jakým byl před Letnou Mussoliniho pochod na Řím, Hitlerův pochod k mnichovské Feldherrnhalle či ukrajinský puč z Majdanu.

Tááááák, a je to venku, a dřív než jsem chtěl. Ale nevadí, směr, kterým nás miliony chvilek a všichni jejich příznivci a podporovatelé chtějí vést, jsem vyznačil. Jde proti volbám a jde tudíž i proti demokracii a jde i proti nám všem, kteří demokracii ctí a chtějí v ní žít. A zcela otevřeně jde vstříc řešení fašistickému. Kterému k výhře nad námi chybí snad už jen mrtvola.

Už aby tady ty volby byly.

29 komentářů :

 1. Odkopaný milion ...
  http://www.nwoo.org/2019/06/24/milion-chvilek-pro-demenci/

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další z Letné...

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. A za protektorátu snad byly volby?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za protektorátu byly volby zfušované. Byla jednotná kandidátka, kterou schválil protektor, kdy se voleb muselo povinně zúčastnit 98% voličů a jednotná kandidátka musela dostat 99% hlasů.

   Smazat
  2. Nebyly zapotřebí! Páč tam kde kasta pánů nadaná Vůlí k moci vládne a masa otroků podléhající otrocké morálce poslouchá, nejsou zapotřebí! Dnes bohužel ta první je nucena předstírat vládu té druhé, neb jakákoliv demokracie je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi - podlidí z Václaváku či Letné! Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy.

   Smazat
 4. Sirší souvislosti zde:
  https://aeronet.cz/news/milionovy-chlivek-na-letne-vital-na-podiu-rimsko-katolickeho-jahna-ze-sudet-ale-vetsina-zmanipulovaneho-davu-netusila-ze-v-pozadi-ridi-vsechny-demonstrace-proti-babisovi-3-mocenske-skupiny/

  OdpovědětSmazat
 5. A Bůh odpověděl: Můžeš, ale počkej na východní vítr, aby nebylo v české kotlině tolik smradu...

  OdpovědětSmazat
 6. Hold v našem fašisticko-katolickým státě už jen chybí pochodování hitlerjugend a zpívat Amerika Amerika über alles,
  Über alles in der Welt,
  Wenn es stets zu Schutz und Trutze
  Brüderlich zusammenhält,
  Von der Maas bis an die Memel,
  Von der Etsch bis an den Belt –Amerika Amerika über alles,
  Über alles in der Welt!

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Bureše jsem nevolil. Ale pokud by došlo k demisi vlády a předčasným volbám, vážně uvažuji, že mu to hodím. Pražákům na truc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám to v tomto úplně stejné. Posledních patnáct let volím vždycky ten subjekt, který nejvíc "vadí", protože mne jakožto zaměstnance stejně žádná strana nijak nehájí. A tady je čímdál jasnější, že nyní nejvíc vadí ANO.

   Smazat
  2. nejvíc vadí SPD

   Smazat
  3. Nejvíce vadí Praze, venkovští balíci a nepřevlíkací burani!

   Bára Basiková: Čím dál od Prahy, tím je to horší! Ti lidé neznají pravdu. Musíme jim to říkat!

   26. 6. 2019 7:41 PL
   Bára Basiková po svém projevu na Letné rozvinula své myšlenky v rozhovoru pro DVTV. „Aby prezident této země, i když já ho nevolila a polovina národa taky ne, prostě nebyl vůči nám tak sprostej a arogantní jako dosud,“ přála si Basiková a vyslovila i přání, aby Andrej Babiš odešel do své rodné země. Lidé mimo Prahu? „Když koncertuju někde daleko za Prahou, čím je to dál od Prahy, tím je to horší. Ti lidé vůbec neznají pravdu, protože jsou obelháváni, a je potřeba prostě jim otevřít oči,“ míní zpěvačka, která tvrdila, že jí prezident Zeman zakázal vystupovat s Armádou ČR.


   https://www.facebook.com/jiraskova.jordanka/videos/337018837200009/

   Pražská "umělecká" fronto, jaká náhoda Báro Basiková, najdete se v tom množství socialistických "umělců", zpívajících v ČST pro sjezd SSM - KSČ a Vasila Mohoritu, předsedu SSM, jste mezi nimi! Trilión chvilek pro Národní Frontu - totalitu? Připravte si kýblíky bude Vám z nich šloufl ...

   Videozáznam:

   https://uloz.to/live/!H8ctjBBU/66-jaromir-stetina-kryci-jm-plavec-od-r-1965-clen-fakultni-organizace-ksc-na-vysoke-skole-ekonomicke-praha-cestovatel-a-obdivovatel-kras-sssr-nyni-bojovnik-za-zakaz-komunismu-v-cine-a-ss-ukrajine-prohnila-to-zeme-avi-avi

   Smazat
  4. Bára Basiková dříve! A dnes? Co je to za politické veletoče o 180°, výkon hodný na smetiště! Praho, Báro zasláno z toho buranského venkova, co má paměť, ale jeho žaludek není tak kravský jako ten Váš.

   Video zde:

   https://zachowajto.pl/live/!KSCCJdbUOYsr/jaka-nahoda-baro-basikova-najdete-se-v-tom-mnozstvi-socialistickych-vsehoschopnych-umelcu-most-zpivajicich-v-cst-pro-sjezd-ssm-ksc-a-vasila-mohoritu-predsedu-ssm-jste-mezi-nimi-mkv-mp4-avi

   Smazat
  5. Basiková pošli Schwarzenberga do svojí země. Babiš jako podnikatel viděl ty lumpárny po sametu. Dnes když ekonomika jede a my se máme lépe jak za Kalouska, tak máme premiéra odvolat. Jen proto že dostal dotaci na veřejnou věc. Klidně si demonstrujte v Praze .

   Smazat
 9. a tak sa po tých demonštráciách aj u nás a aj u vás začala klásť otázka - čo to prinesie radovému občanovi ak sa naplní ich scenár? - nič, poďme znova do otrokárne ...

  OdpovědětSmazat
 10. A mezitím neustále čété a ostatní sdělovadla opakuje: největší demonstrace za posledních 30 let. Jakože v listopadu 1989 na Letné bylo míň lidí? Negramoti. Nejdříve říkali po listopadu, ale teďka z nějakého důvodu pořád: za posledních 30 let.

  OdpovědětSmazat
 11. No a co???? ...rokem 1989 svět a život nezačal ....předtím takovou Letnou dokázali komouši každý rok!! ....i bez klimatizovaných autobusů!:-)

  OdpovědětSmazat
 12. Jo těch lidí se musíme zbavit ve všech veřejných funkcí typický diktátoři. Jen až budou volby většina vyletí konečně.

  OdpovědětSmazat
 13. Volby nemohou být, protože by je vyhrál ze 60% Babiš. Nemám ho rád a nevolil jsem ho ale respektoval jako demokraticky zvoleného. Až bude ze vešeho usvědčen a potrestán tak ať táhne! Ale takhle bych mu to taky hodil, když už jsem ten venkovskej balík. Bejziková, tys tomu dala...Jen ještě dodatek, když chce někdo roznášet po venkově tu jedině správnou pravdu, měl by mít určitý morální a společenský kredit.Hulvát Hřebejk, Rejžek, Hrušinský,Schwarzenberg, maskot neúspěchu prezidentských kandidátů Svěrák, Basiková, která si nedokázala uspořásat ani svůj osobní život a vydělávala si nahými fotkami v časopisech(navíc hrůza)? Toš promiňte! M.R.

  OdpovědětSmazat
 14. Nedopusťme další kontaminaci České republiky ,,pražskými názory". To mimo jiné znamená, věnujme více času svým dětem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Hokarci, to málo komu dochází → DĚTI, zhovadilosti jsou příčinou netečnosti k nim, či IDIOTISMU ze strany, některých rodičů. Kterou poté vyžerou, ti co své DĚTI, připravili na život ke skutečné realitě a jsou SKUTEČNĚ nezbytní všem občanům ČR, svou pro život druhých, důležitou prací! Nejsou pouhými nadbytečnými komedianty k ...

   Manželka mě "uklidnila" u nich na střední škole mají asi 40% středoškolských lesbiček a krom kluků gayůůů, taky ROMÁKA lesbiče, to vítám všema deseti nezpůsobí okradení důchodů důchodcům, svým Romea...

   Babišovi a Aleně Schillerové vzkazuji: "Vyhoďte státní úředníky v Praze, vyser.e se na neobyčejné doručovatelky pošty a neobyčejnou finanční úřednice, jednu v málem každém městě, ZAČNĚTE V PRAZE!". Nebo Vás Soukup rozcupuje na kusy, jsme "osudem" spojení, takový je život!

   222

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bušku, něco Vás naučím. Kdyby jste napsal: Pan Man se hluboce mílí a asi přeslechl, že se o volbách mluvilo, tak věř, že tě nikdo mazat nebude! Ale jestli jste vy všichni sluníčkáři, milionkáři atd. nevychvaná tlupa, neschopna ani slušně něco napsat tak se nediv. Od takových jako vy titulován a podepsám Buran, Lúza, Svině, Prase a třeba i ten Zasmrádlý Bolševik(i když jsem u nich nikdy nebyl). Tací jako vy mě urazit nemohou!

   Smazat
 16. Nežvaň, zasmrádlý bolševiku!

  O volbách se na Letné samozřejmě mluvilo.
  Podívej se na záznam demonstrace proti Babišovi, třeba od času 1:38:10, i jinde.

  Čumíš, jak snadno lze dokázat tvoje lži, geronte?
  Jo, všiví komoušové a náckové, doba se změnila, nenávratně. Dnes už nemůžete lhát tak snadno, jako za vašeho mládí, když vás chránily rusácké tanky. :-))

  Tak s Pánem Bohem, lháři neznabožský.

  O. Bušek


  P. S. Klidně si můj příspěvek smaž, ubožácký bolševický lháři. Uveřejním ho znovu. A znovu, Dokud neumřeš, dokud Rusáci budou platit své nevýkonné poskoky z Nové republiky a podobných dezinformačních stok. :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To určitě smažou, nediv se, urážení s prostoty do diskuse nepatří. Navíc takový humus. Dobře o volbách se na Letné mluvilo, tak by to nebylo možné napsat slušně? No a měl bys to bez problémů. Ale to ty nepotřebuješ, o to mazání si cíleně říkáš viď? Proč vy milionkáři, sluníčkáři... musíte být neustále takoví, musíte se stále vyjadřovat sprostě a nevychovaně! Bouše, vysvětli mi to!

   Smazat
  2. Vy Letnomajdančíci toužíto po nastolení sudeťácko-gesTOPácké junty! Jenomže ... do cesty se vám postaví skutečný Národ! A vaše plány skončí novým Děbalcevem. Až uprostřed kvílivého burácení kaťuší "huíííhuííííhuíííí!!!" budeš v modroesesáckým munduru neslyšeje nic krom zběsilého tepu v hlavě a s pachutí železa a smrti na jazyku zmateně pobíhat mezi vraky ohořelých vejtřasek, v nichž budou krutou smrtí zmírat tvý soukmenovci, pak věz že nastala tvá poslední hodina, havlobanderovče! NEPROJDETE!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.