Reklama

středa 19. června 2019

Výbuch vzteku: Trestaný Afričan znásilnil českou dívku. A je zle

19.6.2019 ParlamentníListy a LitoměřickýDeník
16letá dívka z Terezína měla být znásilněna na poli u Lukavce na Litoměřicku. S poraněním skončila podle všeho v nemocnici. Podle informací Litoměřického deníku měl za činem stát Afričan vyhoštěný z Německa. A tato zpráva způsobila bouři...Afričan měl být dokonce propuštěn téhož rána, kdy ke znásilnění došlo, z výkonu trestu v Drážďanech. K trestnému činu znásilnění pak mělo dojít v úterý kolem dvanácté hodiny. Potvrdil to policejní mluvčí Daniel Vítek s tím, že podezřelá osoba byla zadržena a v současnosti je v policejní cele. „S ohledem na probíhající vyšetřování nebudeme sdělovat další podrobnosti,“ uvedl Vítek.

„Takhle opravdu NE! Šestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant propuštěný dnes v 7h ráno z výkonu trestu v Drážďanech a z Německa ho dnes ráno následně ihned vyhostili na území České republiky. Oběť ohavného trestného činu skončila s poraněním v nemocnici. Policejní mluvčí Daniel Vítek potvrdil, že podezřelá osoba byla zadržena a v současnosti je v policejní cele,“ rozčílil se včera večer na svém facebookovém profilu lídr SPD Tomio Okamura. „Hnutí SPD prosazuje jako jediná parlamentní strana nulovou toleranci této nezákonné migrace. Co na to řeknou ostatní politici a sluníčkářští novináři, kteří neustále podporují nebo bagatelizují migraci a o SPD lživě prohlašují, že jen migrací strašíme? Podpořte SPD u voleb a zabráníme těmto ohavným kriminálním činům!“ podotkl Okamura.

A velmi bouřlivá diskuse se rozjela na facebookovém profilu Litoměřického deníku.

„Jak se to do ČR vůbec dostalo? Odpad vyhoštěn z DE se posílá sem?“ zeptala se jedna z uživatelek. „To je děs, co se tu děje... bych ho vykostila, doufám, že mu to někdo nandá!!!“ poznamenala další.


„Z Německa ho vyhostí do Čech a tady se může volně pohybovat? Do jejich mateřských zemí je vyhostit schopni nejsou, tak je posílají k nám? Na základě čeho? To ho vyhostilii bez informace do země kam vyhošťujou? Kdo selhal? Nebo je normální, že se vyhoštění v jiné zemi můžou pohybovat zcela volně a bez jakéhokoliv informování? Pokud to není kachna, jakože vypadá, že ne, tak by policie měla otevřeným informováním aspoň o základních faktech zabránit šíření fám. A zároveň osvětlit skutečnost, jak je možné, že se u nás volně pohybuje imigrant vyhoštěný ze sousední země. Kam vede utajování a zkreslování informací se už mohli přesvědčit v různých západních zemích,“ píše další uživatel.


„Co ho mají co vyhošťovat k nám?“ poznamenal další pisatel.

167 komentářů :

 1. Je po volbach do EP a na dalsich 5 let je vymalovano, tak uz se to muze zacit zahustovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš s ministrem vnitra ČSSD HAMÁČKEM dvě prý nejnenávidějši osoby v ČR odmítaji protestovat u rozbiječky EU pani kancléřky MERKELOVÉ,která je za to má velice ráda a pošle nám brzy na krk dalši zločince!

   Smazat
  2. 12:17 chudák Merklová za to nemůže, v rámci EU je volnost pohybu pro kohokoliv s jakýmkoliv bruselským papírem

   Smazat
  3. Makrela za to může,jinak by konečně zalezla do kanálu a tam i chodila ,přestala dále s rozbijenim EU,ta kreatura už se strachy třese a měla by ze zdravotnich důvodů okamžitě odstoupit a svůj neo,¨marxismus vzit sebou!

   Smazat
  4. 12:33 Když si vás někdo pšstuje pro nepopulární kroky, tak vás nepustí do důchodu jen tak. To máte jako s Napoleonem. Ona tam prostě musí stát a říkat, co jí napíšou. Proto ji tak milují herci, že respektuje scénář.

   Smazat
  5. Je to svinstvo jak swiňa.mate pravdu!

   Smazat
  6. 12:17 Dvě nejnenáviděnější osoby v Česku jsou Kalousek a Bakala.

   Smazat
  7. 12 23:
   A kdo tenhle xindl sem pozval a zadal návod, jak je sem pašovat " zachraňováním " u Libyjských břehů ? MERKELOVÁ. Stále to nechápete ?

   Smazat
  8. je treba udelat seznamy , protoze za temi zlociny jsou hlavni zlocinci, kteri NESOU PLNOU ZODPOVEDNOST za pozvani davu silenych vrahu a nasilniku.

   Smazat
  9. okamžitě odvolat ministra vnitra a šéfa PČR. Jsou to zločinci

   Smazat
 2. Jak si vůbec můžou dovolit kriminálníky posílat k nám?! Jak to, že ho nevyhostili rovnou do jeho rodné země?! Za každý takový čin by měli ti, co jsou odpovědni za imigraci kriminálníků, platit doživotní zdravotní újmu postiženým, i jejich rodičům!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přece byste nechtěl, aby nám posílali dovezenou inteligenci? Ta tvrdě maká na blaho Reichu!

   Smazat
  2. 11:02
   Přece ho poslali do své kolonie zvané Česko . Ještě vám to nedošlo ? Dlouhé vedení ?

   Smazat
  3. 11:57 A vám to fakt nevadí?

   Smazat
  4. Hamáček je kretén. Místo aby se zabýval důležitými věcmi - jak se sem ten migrant dostal a kdo za to může - vyhrožuje Babišovi vystoupením z koalice ohledně Semína...

   Smazat
  5. Anonymní19. června 2019 12:03
   11:57 to napsal dobře. Dívku samozřejmě lituji, ale to co se stalo, je pouze důsledek netečných postojů našich politiků, kteří snášejí (někteří dokonce vítají) to přikazování EU, co smíme a co nesmíme dělat, co smíme a co nesmíme kritizovat, chystání sletu sudeťáků v Čechách, prolomení Benešových dekretů a vydání miliardových majetků Němce, jejíž muž asistoval u výslechů českých vlastenců, atd. Prostě náš národ je soustavně marginalizován úředníky německé EU. Nastěhovávání nesourodých etnik a jejich beztrestnost, je pouze jedním z koleček té mašinérie, která má za cíl likvidovat český národ. Neočekávám, že kromě T. Okamury, se některý politik vyjádří k nějakým opatřením, aby se to již nestalo. Bohužel, s tímto vývojem souhlasí i část občanů, kteří se nyní sejdou na Letné. Jejich eurohujerská aktivita, nutně povede ke stupňování těchto negativních dopadů, na naše občany. P.K.

   Smazat
  6. 11:02

   Jak si vy vůbec dovolujete označit občana jiné země a ještě k tomu z jiného etnika jako kriminálníka? Vy jste kriminálníci! Vy vyvoláváte nenávist. Nějaká kurvička chtěla dolary a asi jí to bylo málo, tak nelenila a udala nešťastného chlapce. My víme velice dobře jako to funguje. Na každém rohu prostitutka, co se domnívá, že se jí všechno propeče. Na takové bych poslal ostré hochy z Iráku, pak zakopal do země a nechal kamenovat. Jste odporní po všech stránkách.

   Smazat
  7. Škoda pane pk,ze jste proti,aby si okamůra ďala do pográmu bod dosáhnu v prdlamentu většinu a uvidite jak budete vy zmrdi tancovat!

   Smazat
  8. 16:40 Když toho "nešťastného chlapce" Německo vyhostilo, tak je pro ně z nějakého důvodu nepřijatelný, a nebude to jeho nevinností. U nás spáchal zločin na 16leté dívce na poli, kam asi "kurvičky" lovit nechodí. Jak vy si vůbec dovolujete tu dívku označovat, jako kurvičku, když o ní nic nevíte? A i kdyby taková byla, pořád je skutečností, že se na ní dopustil znásilnění, a je to tedy kriminálník. Nenávist k jakémukoliv přepadení, a znásilnění, je opodstatněná. A vy, podle vašeho komentáře, co byste rád páchal, jste taky odporný, násilnický dobytek po všech stránkách.

   Smazat
  9. Ten afričan má od našeho ministerstva vnitra platné povolení pobytu v ČR. To znásilnění v den 77. výročí smrti československých parašutistů a v den prolomení Benešových dekretů má zakrýt právě to prolomení Benešových dekretů. Nebo jste snad na ČT a ČRo slyšeli o tom nějakou zmínku?

   Smazat
  10. 19:50 On byl za něco z Německa vyhoštěn, a naše ministerstvo vnitra mu dalo povolení k pobytu?! Tomu nevěřím, že vítáme oprávněně vyhoštěné, aby tady mohli páchat trestnou činnost. Snad tady bude mít aspoň horší kriminál, než v Německu.

   Smazat
  11. Kurva je kurva a je jedno kde "pracuje" , třeba i na poli. Svedla nevinného chlapce a teď vyvolává nenávistné vášně. Tohle by se mělo utnout hned zpočátku. Až tady bude Afričanů víc tak s podobným póvlem co se producíruje s holou prdeli a šoustá za každým rohem namísto toho aby to byli ve škole , udělají rychlej řez.

   Smazat
  12. 20,17 - jste:
   a) africký kriminálník se znalostí češtiny
   b) idiotský sluníčkář
   c) nenávistný provokatér
   d) člen top 09
   Bohužel všechny uvedené varianty jsou odpad a zamořují naši krásnou zem. Styďte se zklidněte hormon.

   Smazat
  13. A jak myslíš, že probíhá vyhošťování u nás, když pustěj třeba Ukáčko, Slováka, nebo kohokoliv dalšího z krimu? Řekne se mu u soudu, že je vyhoštěn, do 24 hodin musí opustít sám republiku a do dvou let spáchá stále na našem území další kriminální čin.Nikdo ho nevezme do autíčka a neodveze ho pěkně domů k mámě. Takhle to chodí.

   Smazat
  14. 20:26 je jedno ,zda je za a/ - c/.Hlavně je to kretén.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. klikněte si na slovo "Radosta" a objeví se vám velké růžové pozadí

   Smazat
  2. Šmankot, nezapomněl tady někdo ráno spolknout prášek?I když úpal taky tu službu udělá ;-)))
   Helanov

   Smazat
  3. Milujeme pana RADOSTU,

   nebot nás sere vice než celá vláda a jeho KSČM!

   Smazat
 4. V Německu dnes a denně dochází k znásilnění žen a kriminálním činům ze strany muslimských uprchlíků. Nesmí se o tom mluvit. Každý, kdo to začne v Německu kritizovat, je okamžitě obviněni z rasismu. Policisté mají přísný zákaz o těchto činech hovořit, pod pohrůžkou okamžitého vyhazovu, pokud tento zákaz poruší. U nás je to to samé s tím, že jsme tlačeni, jako Česká republika, k přijímaní muslimských zločinců, aby destabilizovali jeden z nejbezpečnějších států. Vzpomeňme na zradu západu v roce 1938 a 1939, kdy nás západ prodal Hitlerovi. Dnes je to podobné. Opět západ nás chce zradit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zradit vás může jedině někdo na Vaší úrovni. Pro západ jsme jen hovno na mapě.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 16:33 Žumpa, z které ty jsi vylezl opravdu není naše země. ČR je naše země, a nic s tím nikdy neuděláš.

   Smazat
  4. 18:33

   Vyhrožuješ magore? Brzo ti ukážeme zač je toho loket. My máme sílu a nebojíme se jí ukázat. Jak řekl Jirka Mádl " protáhneme " na Hrad a uděláme definitivní pořádek. Nebudou si pak svině otírat svoji špinavou držku o chlapce z Afriky. VYPADNI Z MÉ ZEMĚ!!!!!!

   Smazat
  5. 20,21 - my ve vaší zemi nejsme, to vy smrdíte tam, kde o vás nikdo nestojí a zamořujete tu vzduch, společně s kreténem Mádlem a Novotným. Vaše síla je nic, nula, jen to zatím nevidíte. Na rozdíl od vás - agresivních parazitů my však s vámi bojovat v ulicích nebudeme, vás si srovná karma a Vesmír. Ve vaší kůži rozhodně být nechci, až to začne.

   Smazat
  6. Nevadí,my máme Letnou, tak to tam zas příště můžem probrat. Koukám že to Miliontýmu chlívku je ouplně u prdele, hlavně Babiš, to je zajímá. Mně ale zajímá, aby se tady neznásilňovalo. Nikoho.

   Smazat
  7. Mně stačí se podívat na všechny ty pirátský Čurdy, ODS, Kalouse, vyvalenýho Rakušana, fláterníky jak moc se snažej, aby nás práskali v Bruseli. Tak pro samou práskačskou činnost aby nezapomněli, že maj doma dcérenky a manželky, že by je mohl tolik milovaný imigrant obtáhnout.

   Smazat
  8. 20:21 ty volíku,ty můžeš tak "protáhnout" akorát Jandu

   Smazat
  9. hurá za peníze protestovat, to je nutné. A ještě napište, kde a na jakém postu pracujete, nebo jste jen pobíratel sociálních dávek?

   Smazat
 5. Jaká šťastná náhoda pro Německo, nelegální migrace pod rouškou „azylu“, přišli převážně mladí muži, zástupci muslimské patriarchální kultury, kteří zde vyvolávají etnické konflikty a projevují svou averzi k západnímu způsobu života, jsou „štěstím“ místních žen a mužů (sexuální obtěžování, znásilnění). Útoky, poranění noži, zabití, vraždy, namísto profesionálních pracovníků převážně negramotní a málo kvalifikovaní, německá města se stále více podobají Střednímu východu a Africe. A co každoročně vynaložené miliardy na tzv. „uprchlíky“? Převážná většina z nich pravdě

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 16:30 Vždyť se můžeme dohodnout. My potáhneme do Ruska a ty do prdele.

   Smazat
  3. 16:30 Zmizni smrade zpět do fekálu.

   Smazat
 6. Úchylky by měly dovézt autobusy na Letnou co nejvíce našich spoluobčanů ze Sudet. Když si na Letné zanadávají a zajásají, tak v budoucnu budou s úsměvem na tváři nastupovat do dopravních prostředků (pochopitelně již za své) v rámci odsunu. A proto, přijeďte v hojném počtu, autobusy jsou k dispozici, platí je mj. i soudruh Berndt Posselt und Ihnen Kamaraden aus Sudeten :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milión úchylek se spolupodílí na rozeštvávání českého národa v době, kdyby ten se měl naopak sjednotit a bojovat. Jako v dobách Jana Žižky, doslova "proti všem"!

   Smazat
  2. Mám radost, že si také někdo jiný vzpomněl na bratra Žižku, ale nesmíme zapomínat na další české velikány: Mistra Jana, Karla Palackého, Boženu Němcovou či Aloise Jiráska.

   Smazat
  3. 11:57...A kat Mydlář a Babinskej jsou vosk? ;-)
   Helanov

   Smazat
  4. 11:41 Prodám levně krásnou roubenou chalupu v blízkosti Reichmbergu (5 km od Babylonu). Udržovaná, včetně zařízení a nábytku z předválečného období. Značka: "Spěchá, soudy řádí"

   Smazat
  5. 12:18 zapomněl jste napsat, že ve skříních jsou zachovalé mundury z války, smrdí sice trochu naftalínem, ale stačí je vyvětrat, třeba na Letné u soudruha Mináře

   Smazat
  6. 12:26 Mundury třeba né, ale kožený gatě a podkolenky..

   Smazat
  7. 11.57
   Nebyl náhodou Palacký ( mj. Moravan narozený v Hodslavicích) František? Asi chyběls...

   Smazat
  8. ...a není náhodou za skříní mauser, teď by se mohl hodit...

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. 16:42 Mírov...!

   Smazat
  11. Výte proč Prajzáci na Hlučínsku zalévají zahradu olejem?
   Protože tam zakopali flinty (-:

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. Na Hlučínsku nejsou žádní Prajzáci, aleMoraváci, co přivandrovali do Prahy a mají své příbuzné na Hlučínsku. Normální Pražák by do takové prdele nešel. A vlastníci roubenek, chystejte si klíče, budete je odevzdávat. Co jst se navytahovali jaké mátekrásné chalupy, jak jste se tam nadřeli, ale v podstatě to uchováváte pro sudeťáky, kterým to budete muset vracet. Tak snad Letná příště.

   Smazat
 7. Ten případ bude brzy vyřešen ke vší spokojenosti. Bude zařazen "ad acta". Veřejnoprávní propagandisté z ČT mají zákaz něco takového zveřejnit. Když už musí a nedá se to ututlat, tak je pachatelem "cizinec" bez jakýchkoliv podrobností o zemi původu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Cizinec" je označení pachatele v tom případě, kdy se jedná o příslušníka kteréhokoliv státu EU, USA, Kanady, Austrálie a Nového Zélandu (krátce se jedná o příslušníky elitního spolku s názvem "zlatá miliarda"). V poslední době je ale termín "cizinec" používán i v případě Ukrajinců, kterých je tu nejvíce a nedělalo by to mediální dobrotu.

   Smazat
 8. Roky se lidé ptají, jak je zajištěno, aby se nelegální hosté merkelové a podobné případy, kteří by sem nikdy být legálně přijati nemohli, že se nemohou jen tak mírnksdýrniks poflakovat po našem území...Jak je vidět, tak můžou a i, co za to zodpovídají si podle všeho říkají - trhněte si nohou. Žádejte demisi ministra vnitra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evidentně je Merklová bezpečnostní riziko pro Evropu !!!Vlády evropských zemí by v tomto smyslu měly už konečně jednat a nezezdit před tou ku.vou po prdeli...Pak se diví a jsou celí připosraní z
   "pravicového extremismu", že tam nějakýho vítačskýho starostu kdesi v Hessensku někdo šoustnul do hlavy...ono jim to nic neříká, ale jednou se to zvrtne. A o to těm sviním jde...Ta Kalergiáda, tak to už není extremismus, to je svinstvo zrady a na to jen jediný trest...

   Smazat
 9. Kdy už to konečně řekne někdo naplno žádná integrace se nekoná multikulti selhalo na celé čáře. Je třeba poslat České euhujery kam patří.

  OdpovědětSmazat
 10. Ano, kdyby pan 12:13 použil namísto posledních čtyř slov formulaci SLUNCE V DUŠI , všichni bychom mu správně rozuměli.
  Stejně, jako třeba DÁVAT BACHA není sousloví z oblasti klasické hudby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslela, že kvůli tomu se bude konat ta Letná. A Žilková tam bude mít s Langášdlovou proslov.

   Smazat
 11. Podle Žilkové byla tato dívka sexuálně obohacena. Tak držte hubu a krok. Jasně, proč nebyla v té době v práci, v učení, ve škole, na záchodě, v umývárně, na sportovní akci...! Řekla si o to sama...! P.S. Bude donucena k tomu aby to nějak změkčila?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. byl to vobyčejnej dealer, proto se obohacovali až v polích, protože si při tom zamazala oblečení, musela to nějak vysvětlit

   Smazat
  2. 12:38 Kocáb by vo tom vobohacení taky moh vyprávět, holt moderní doba, Venca to neměl promyšlený do budoucna, protože ničemu nerozuměl.

   Smazat
  3. Žilkova se prý raduje,že ta kurva byla obohacená, dostala aids!

   Smazat
 12. Milion chvilek by měly okamžitě Babišovi a Hamáčkovi podávat žádosti o vysidleni do Afriky,přijde brzy na ně zimá!

  OdpovědětSmazat
 13. 12:32 Nic neselhalo. To jenom Německo si za války značně poškodilo genom vlastního obyvatelstva díky hitlerovskému čištění a tvorbou tzv. árijské rasy. Genetici proto museli dotlačit německé vlády doslova a do písmene k "obohacování" německého, válkou zcela zdevastovaného a zdegenerovaného genomu. Mj. proto se ve velkém v minulosti dováželi mj. i Turci. To ale nestačilo, obyvatelstvo bude do budoucna tím odolnějším, zdravějším a vzdělanějším, čím pestřejší bude škála německého obyvatelstva. Merklová za to absolutně nemůže, ta jenom umožnila pokračování tohoto zadání. Škoda, že v Česku se doposud nenašel politik jejího rozhledu a kvalit a že degenerace českého genomu nekončí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. český genom obohacují zase Ukrajinci, ale asi to není tak účinné, když se jedná také o slovanský genom bílého lidu :-)

   Smazat
  2. 12:42 Víme, že byste si moc přál aby vaše genetická výbava byla obohacena geny arabskými a africkými. Bohužel ve vašem případě je už jen jediná možnost. Absolutní zákaz množení. Budete-li mít trochu štěstí, skončí to u kastrace. V horším případě... ne, raději na to nemyslete.

   Smazat
 14. Německo je přetížené, tak ty nejhorší migranty posílá svým koloniím. A to nejspíš i se souhlasem vlády. Nicméně Němcům to obohacování zřejmě nestačí, chtěli by přijmout další Afričany. A ty "zlobivé" opět předají nám. A proč ne, když se ovčané nebouří. https://www.byznysnoviny.cz/2019/06/18/nemecku-migranti-nestaci-chce-prijmout-dalsi-potrebuje-vsak-souhlas-bruselu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. občané se nebouří, protože Minář s Úchylkama spolu s ČT organizují bouření proti méně podstatnému problému, je to standarní odvedení pozornosti

   Smazat
  2. 12:43

   nevidím na tom nic špatného, když Německo bude posílat nevyhovující sem, alepoň tady ostří hoši udělají pořádek mezi mezi rusofilní sebrankou. Doufám, že si podají i důchodce. Už vás máme plné zuby! Nic jste nedokázali, žerete jako nedokrmena prasata, čerpáte že státu důchod a jste zátěží pro zdravotní systém. TOHLE MUSÍ JÍT PRYČ! Jen doufám, že chlapci z Afriky budou mít i jiné zbraně, než jen mačety.

   Smazat
  3. 16.18 Vaší němcovitosti se vyrovná jenom vaše vlastní němcovitost. Prase je proti vám učiněný charakter. Žerete Mein Kampf? Přikusujete Talmud, jarmulko?

   Smazat
  4. 16:18-nejspíš patří mezi tu zdegenerovanou mládež s humanitním vzděláním a doškolením u žida někde v zahraničí, která, aby si vyřídila účty s důchodci, tak si na to musí sjednat hladové a polodivoké primitivy z Afriky...Jen pokračujte dál a ti důchodci, ta "nedokrmená prasata" vám dají világoš, že se zaserete až za ušima, ti na vás nepůjdou s mávátkama a transparentama v angličtině, ale s vercajkem, se kterým na rozdíl od vás, umí zacházet a těm vašim negrům ty jejich mačety nacpou do prdele...

   Smazat
  5. 17:08

   Ano jsem mladý. Mám 35 a chci tady už konečně pořádek a ne řádění staryvh bolševiků. Jděte už konečně do háje. Česko byla, je a bude německá země!

   Smazat
  6. 17:35 Vážený Germáne. Prosíme o laskavost, mohl byste psát své příspěvky ve vaší mateřštině - němčině? Možná by o vaše projevy byl konečně na místních stránkách zájem. Scházejí se zde různí polygloti a ti se vašimi vyjádřeními pobaví. Jistě to nebude pro vás problém. Předpokládám, že nečekáte, že budou vaši ostří bratři z Afriky mluvit německy, takže jistě už šprtáte alespoň základy svahilštiny... :-)

   Smazat
  7. 17.35 Nějak vám uteklo, genosse, že dnešní dobrej Němec má skobák zalomený až k bradě, bojí se meknout neduhově, a těší se na vlastní mulatské synky dcerky a vnoučátka - a tajně nacvičuje SALÁT ... ne ten, který máte v hlavě. Přeji vám pořádné černé milence, kteří vám udělají oblíbený pořádek nejenom v hlavě. Halt die Klappe und diene ihnen!

   Smazat
 15. Poslať každého takého do Afriky "bez gulí" a bude po probléme...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za lví koule prý Číňané dobře platí - tradiční medicína. Nabízejí alespoň něco za nadupané koule opičí?

   Smazat
 16. Pokud mu v SRN udělili azyl a vydali mu doklady, tak ho nemuseli vyhošťovat. Dle Schengenu je z něj Evropan, který se může usadit kdekoliv v EU. To je ten volný pohyb osob, který se některým tak líbí,syejně jako průchozí hranice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pořádkumilovní Němci si ten xindl ve vším komfortu navozí letadly, přeberou co se jim hodí a zbytek shnilého exotického ovoce hodí blbýmu sousedovi přes plot, jak sem vozili ty pytle s odpadky a pohazovali je po lesích...Je mi z nich na blití!!!
   Seehoferův kápo udělá na flugháfnu v Kolíně selekci a co se mu nehodí nepošle, jako kdysi do plynu, ale potajmu vyveze k nám, jako ten odpad...Hlavně, že blb Hamáček radí, o čem a s kým se má Bakšiš bavit, namísto, aby si plnil povinnosti min.vnitra...na ty evidentně nestačí, ale otvírat si rypák a vyhrožovat občanům kriminálem, na to je silnej, hajzl jeden...Škoda, že ten negr nepošukal jeho, nebo někoho z jeho famílie...

   Smazat
  2. 14:31
   A Prasopes Hamáček bude ještě tvrdit lidem, že jediná hrozba v ČR je důchodce Balda.

   Smazat
 17. 12:54
  Je to celé fake news, nikomu se nic nestalo a nešiřte, lživé, nikým nepodložené informace. Je to tu jako na těch řetězových mailech pro důchodce, jenom blbnete lidem hlavu. ČT by nás informovala jako první a co do toho mícháte milion chvilek pro demokracii? Tady dezinformační ubohost, jenom kvete milí důchodci a levičáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:54- běž do prdele, ty jeden FUCK NEWSi...a v neděli na Letnou !!!

   Smazat
  2. Žádné řetězové maily neexistují. Ty trotloviny, co tvoji soudruzi předváděli, jsou kokotiny, které si sami napsali, aby měli co napadat.

   Smazat
  3. OPRAVA: To doporučení z 14:35 patří zcela pochopitelně tomu zjebovi ze 14:18 !!!

   Smazat
  4. 14:18 Trypesová a Vítek jsou policejní mluvčí, debile,takže sotva budou vyrábět fake news.

   Smazat
  5. 14:35 Já koukal ty magore, co mi to píšeš. Dvakrát měř a jednou řež, tobě musí bejt nejmíň sto let, jakej seš debil.

   Smazat
 18. Jistota je, že "cizinec" není Rus.

  OdpovědětSmazat
 19. Ve zprávách na ČT 24 jsem nic neslyšel...Tak to asi nebude pravda. Zase ty proruské servery!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za vším je Putim.

   Smazat
  2. Není to v souvislosti se vzedmutou aktivitou ala "jsemČarlí + mítů" ?

   Smazat
  3. 15:20, určitě ne Putim, ale Písek.

   Smazat
  4. Ve dnech 28. – 30. dubna 2017 se v Mariánských Lázních sešly špičky sudetoněmeckého Landsmanschaftu a konal se zde tzv. užší dialog v rámci vnitřního školení českých osob veřejného, mediálního a politického života. Školení vedl Steffen Hörtel v němčině.
   Tohoto školení se také zúčastnila Barbora Procházková - vedoucí zpravodajství ČT24, dříve ale také působila v Bakalově Respektu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tohle neskutečný úchylný svinstvo ve 20.27 mohl napsat jen duševní mrzák a perverzní impotent. Doufám, že ti seberou ČID (ID) kterej nejspíš pobíráš na palici - od tebe to akorát dřepí, že by měli lidem brát důchody ty svině jedna svinská. A taky by se měli zaměřit nejdřív na tvýho fotra a dědka - ty špíny zasraný - který mají na svědomí vznik takovýho zkurvenýho parchanta, jako jsi ty. A pak tě někdo trhne mezi dveřma jako vzteklýho kocoura, a to ještě bude pro tebe milosrdenství, protože jinak patříš narazit na kůl ty parchante úchylnej.

   Smazat
 20. Dobrej vtip. Vzhledem k tomu, že je oběť nezletilá, tak policie nebude poskytovat žádné informace k pachateli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To byla nějaká štětka, které odmítl ten pán zaplatit, tak ho udala. Víme dobře jak to funguje.

   Smazat
  2. 16:11 My za kurvama nechodíme, takže nevíme.

   Smazat
  3. 19:11

   Ty jsi takový debil že nevíš že se kurvam platí? I když akové špíně jako ty by ani pouliční nedala ,s žebráky se netahají.

   Smazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 22. Zkurvený kozomrd! Veřejně utratit!

  OdpovědětSmazat
 23. A zde vidite duvod , proc jsem zacal psat na ceske weby !
  ABYCH VAS VAROVAL !
  Vy Cesi jste cizi kmen a cernoch je predator z Afriky , kde cela priroda je predatorska !

  On ma proste "pravo" na zeny ciziho kmene !

  ZNAM AFRIKU ! Vim jak African mysli a jak jedna !
  Cekaji vas daleko horsi veci !

  Sklidil jsem od vas tuny nadavek a vy sklidite terror od nechtenych a nevitanych !

  V pripade, ze to znasilnene devce chytlo nekterou ze smrtelnych infekci , ktere jsou v Africe bezne, tak je s ni konec !

  Beloska nema takovy obrany immuni system, jaky je potreba pro Afriku !
  Napsal NICK HONOLULU a stojim za svym nazorem !


  OdpovědětSmazat
 24. Chlapy ! To je vase povinnost ochranovat ceske zeny !
  Vase policie je "politicky korektni" t.zn., ze stoji za
  HOVNO ! Organizujte se ! Zbrojte, a cvicte taktiku !
  Nikdo nic neudela za vas !

  Az jich bude vice nez 28 %, tak budou konfiskovat vase nemovitosti (domy , byty) budou vam zabavovat auta (CARJACKING), coz je u nich bezne !

  A ani ve snu necekejte, ze budou mit nejakou pracovni dochazku !

  Dopadnete tak, jako dopadl muj Hillbrow v Johannesburgu !
  (Ja tam zil 1969-1979 a po padu Rhodesie jsem se prestehoval LEGALNE do Ameriky!)

  ZNAM JE a pamatuji si vsechno !
  Pujde vam o existenci !
  Podekujte destruktivni babe Merkerove , ta ja pritahla do Evropy !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. že to máš ty tam, kde bydlíš, neznamená, že to budeme mít tady. A poděkujte Merkelové... to nemyslíš vážně. Ona je jen jalová loutka, což evidentně nechápeš.

   Smazat
 25. 15:57
  Pane Afričane, jak chcete od našich chlapů, nějakou ochranu, když jsou pořád na mol, impotence se množí, jak bolševník. V naší zemi chrání spíše ženský ty chcípáky na gauči s lahváčem a zapnutou telkou, vstanou jenom pokud jim dojde pivo a i to si nechávají od nás donášet. Děti to nedělá to u vás v Africe milý pane se muži jinak činí, kolik máte dětí, když jste jako Afričan vyrůstal po boku černých nadupaných hřebců, proto nejsou tlustí mají neskutečně pohybu, zapadl jste mezi ně jako běloch asi ano, když se stále cítíte v Africe jako doma. Nashledanou pane Dundee

  OdpovědětSmazat
 26. Mejte respekt pro REALITU, jedine tak prezijete !
  Potahnete-li zivotem nejake zavazi utopistickych predestav, tak zahynete !
  Vych. Chicago, nebo Camden (New Jersey) a nebo treba Detroit (Michigan) , to jsou mista, ktere oni (cerni) ovladli a podivejte se, na ta mista - na Google images !
  Tak vypada jejich prostredi ! (+ obrovska kriminalita) !

  A to ceka vas ! Prectete si kriminalni statistiky americke policie v rocence, ktera se jmenuje WORLD ALMANAC !
  Tam mate cisla a cisla nelzou !
  Nagooglujte kdysi muj LUXUSNI Hillbrow - jak vypada dnes !

  Jestli NEUDRZITE ve vasich rukou, vasi republiku, tak jinou NEBUDETE MIT !

  Vy musite mit kontrolu nad tim, koho do sve zeme pustite a koho ne ! (Nebo budete utikat na Vorkutu, tam je pro vas reservovana oblast !)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Afričane vás si tady neváží, v Africe je teplo že jo, jste černoch pane z Honolulu. Píšete krásně česky, kolik máte manželek, co já vím bývá tam mnohoženství povolené u nás chlapi raději masturbují, jen aby se vyhli plnohodnotnému sexu se se svou ženou. Vy na masturbaci nemáte čas vy černoši, prý je černá žena vášnivá, kolik má pysků? Nebudu vás zdržovat, běžte mezi své občany, už jste jedl v Africe paviána na cibulce se smetanou. Promiňte recept Rea Korantega u nás v kuchařce od Zagorky.

   Smazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:46 Vynechals rudý dědky, ty jeden uhrovitý filosofe.

   Smazat
 28. 16:29 - My jsme dodrzovali poucky separace (Aparteidu) a zili jsem oddelene ! Tenkrat byl Johannesburg nejlepsi adresa na svete !
  Kdyz vsak padla Rhodesie , tak jsem vedel, ze je zacatek
  konce.

  Oni tam ted chcipaji hladem, tak se stehuji za belochy, do Evropy, ktere NENAVIDI a to vyhovuje Merkerove , ktera zase nenavidi Nemecko , ale z jinych duvodu !
  K vuli cenzure nemuzu nic vysvetlit !

  Musite se branit ! Tak jako Madarsko a Polsko !
  Kdyz to nedokazete, tak bye, bye !
  h.

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1) Moldávie a tvůj příspěvek. A co jako? I tak ho nikdo nečetl.
   2) Mursí zemřel na infarkt, jako vtip hodně uhozený.
   3) Duma nic neschválila, dokonce se o tom v Rusku nemluvilo, jelikož podobných iniciativ tam proběhne spousta. Bez zájmu. Ukrajina podobný zákon má, to nám zjevně nevadí a přitom zde byli právě především Ukrajinci. Rusko, stejně tak všechny státy, platí důchody svým veteránům, co nám je po tom?
   4) Merkel. Další pokus o blbý vtip. Angela ustála celou ceremonii se ctí, slabost pak zahnala minerálka a pár sušenek. Chtěl bych vidět tebe, starouši.
   5) Taky si myslím, že jednoduše propustit černého chudáka do cizí země je válečný akt. Měli ho nastěhovat k tobě a tebe vystěhovat. Myslím, že by ses mu jako sluha nehodil, jsi moc starý a neschopný.

   Smazat
  2. 17:48 Ad: 1) Mé příspěvky jsou určeny prioritně pro tajné služby, které je číst musí, mají to v popisu práce. 2) Ano, podle agentury Reuters. Určitě to ale bylo smrtelné a o to šlo. 3) Prezident Česka Zeman si proto předvolal ruského velvyslance, vyjádřily se k tomu _odůvodnění_ zákona záporně i Poslanecká sněmovna a Senát Česka, asi ne bezdůvodně, tedy, přičemž o status válečného veterána nikomu z nešlo a nejde. 4) Merkelová je údajně zcela zdravá, snad je tedy divné, že se třásla až skoro spadla a při německé hymně. 5) Jsem Nejvyšším představitelem vesmírných civilizací na Zemi, diplomat a velitel pozemských i vesmírných sil, s mocí a kreditem větším než má Trump a Putin a nějaký třeba Si dohromady. + Starý nejsem. Zdravím.

   Smazat
  3. --- Dovolte mi k tomu ještě dodat, že jste oběťmi církevní desinformace, protože křesťanští kněží tvrdí opětovný příchod - návrat Ježíše Krista na Zem, přičemž ale sama Bible sděluje příchod _nejvyššího anděla_ , kterým je nejvyšší z jemu rovných, tedy archanděl Michael, s mečem a v čele nebeských zástupů, kterými jsou vesmírná válečná vojska. Schválně, jak byste svrhl satana do propasti?... respektive tak nějak to údajně Bible sděluje, nečetl jsem ji. Zdravím.

   Smazat
 30. Z Drážďan do Litoměřic to nie je ani 100 km. Ak mu pri prepustení na hranici pridelili pristavené auto a dali pár € na benzín a jedlo, mapu, falošný vodičák a ukázali mu smer, mohol to urobiť celkom ľahko.
  Len ako našiel to dievča na poli?
  No, v Čechách Hamáček, u nás Lajčák (alebo Janda - Smatana). Aj keď má každý iný rezort, idú podľa rovnakých pravidiel.
  Ide to tu do kopru. Necháme to tak ísť ďalej?

  OdpovědětSmazat
 31. Zastřelit, tu černou opici !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi jsi bílá opice, divím se, že barva tak moc rozhoduje.

   Smazat
 32. Je to divné. Policie nechce říct skoro nic, udajně nemůže, a přece všichni najednou vědí všechno a všichni o tom píší. Provokuje se tu evidentně hněv proti migrantům, proti EU a potažmo i proti našim vítačům, kteří mají právě za několik dní skákat na Letné. Vždyť nemluvil tu nedávno pan Zbořil o tom, že chybí už jen nějaká mrtvola?! To aby měl pak Babiš připravené letadlo, jaký šrumec by se teprve po něčem takovém zvedl! Zatím známe takové frašky jen z Bostonu, Paříže,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. https://www.denik.cz/krimi/znasilneni-na-litomericku-policie-obvinila-mladeho-muze-20190619.html

   Smazat
 33. , Frankfurtu, atd. Ale co nebylo (studenta Šmída nepočítám), může být. Stačí se porozhlédnout kolem, co se v poslední době odehrávalo a odehrává na Slovensku, v Rakousku a třeba v té matičce Praze!

  OdpovědětSmazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:45 A co ty hnědý blbečku, už ses v životě někdy někoho zastal? Sedět v koutku a ani nedutat, odkudpak to máš? Jo tak, z vlastní zkušenosti. Tak to je jiná.

   Smazat
  2. 17:45 Použivej diakritiku, debile, diakritiku a krém na jebáky.

   Smazat
  3. 17:45

   Možná se jen styděli přidat pár ran kokotovi Jaklovi když ležel v špíně na zemi celej dochcanej strachy :D Příště ho skopnou na koleje i bez matfyzáka.

   Smazat
 35. Pronikání takovýchto zvířat, z Merkelstánu na naše území, bude stále častější. Karle Kryle, nemůžeme zavřít vrátka ! Jsou ve šrotě a peníze za ně utržené jsme prožrali !

  OdpovědětSmazat
 36. Nevíte někdo, jak na to zareagoval ten svinský prasopes Hamáček? Co s tím hodlá dělat jako ministr vnitra? Co hodlá dělat premiér a Dementíček na zahraničí, že Němci si suverénně vyhošťují zločince k nám?

  Česká otrocká republika, spolková republika Německa?
  Česká otrocká republika, spolková republika Německa?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česko je silnější ekonomicky, politicky i vojensky a každý mu ustoupí,... jako Německu, sakra. Ale dobrej sen.

   Smazat
  2. Hodlá na protest postavit mešitu.

   Smazat
  3. 21:07
   Ta Hamáčkova mešita, to bude něco jako náhrada toho vymeteného "centra" Klinika? :)

   Rudý škorpión

   Smazat
 37. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 38. Zabránil tím vlastnímu vyhoštění a teď se nechá u nás krmit a živit tak dlouho, dokud mu trest neuplyne. Právníci, neziskovky, psychologové a jiná verbež spolupracující na tomto znásilnění si přilepší a politiky, kteří vytvořili tomuto právní prostředí a jsou spoluviníky tohoto svinstva, zatím není jak adekvátně potrestat. To je dnešní bezmoc a realita.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Znásilnění, na které se složíme všichni...

   Smazat
 39. a co takhle právo na informace veřejnosti o tak závažném případu ? policie je placena s našich daní a tudíž je povinna informovat české občany jak pokračuje vyšetřování a ne to tutlat do ztracena s migranty jen tvrdě bude rád že ho policie bude chránit před lynčem a to má chránit nás !!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 40. Roky se lidé ptají, jak je zajištěno, aby se nelegální hosté merkelové a podobné případy, kteří by sem nikdy být legálně přijati nemohli, že se nemohou jen tak mírnyksdýrnyks poflakovat po našem území...Jak je vidět, tak můžou a ti, co za to zodpovídají si podle všeho říkají - trhněte si nohou. Žádejte demisi ministra vnitra Hamáčka (ČSSD) .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Beru zpět, neboť se zdá, že si tu někdo dělá z lidí srandu. Nakonec podle další verze má být tento dotyčný nikoliv hostem merkelové, ale naším hostem. Pokud má policie tvrdit, že oficiálně nebyl z německa do česka předán žádný neúspěšný žadatel o azyl, a pokud by to byl neúspěšný žadatel o azyl, pobýval by prý na našem území nelegálně, tedy skrýval by se tady, pak to patrně bude osoba, která tu pobývá legálně. Tak jako tak z toho pan ministr vnitra dobře nevychází. Ale asi mu to zdá se až tak moc nevadí.

   Smazat
  2. Beru zpět, tak přeci jen nelegálně? Neleze to z vás jak z chlupatý deky: IDNES: "Cizinec, kterého policie obvinila z úterního znásilnění 16leté dívky u Litoměřic, v minulosti neúspěšně žádal o azyl v Německu. Uvedla to státní zástupkyně Kateřina Doušová, jejíž úřad případ dozoruje. Podezřelý podle ní stále nekomunikuje a informace o něm zjišťuje policie zejména pomocí mezinárodní spolupráce. V Německu muž při podání žádosti mluvil anglicky, arabsky a německy. „V žádosti o azyl neuvedl zemi svého původu. Z rejstříku trestů také víme, že byl v krátkém výkonu trestu. Zároveň proti němu bylo zahájeno stíhání i za násilné trestné činy,“ doplnila pro iDNES.cz Doušová. Novinky.cz uvedly, že české úřady již znají jméno podezřelého, kterému je podle žalobkyně zhruba 30 let. Podařilo se to zjistit na základě fotky, která odpovídala muži z databáze žadatelů o azyl v Německu. Zahraniční kolegové českým policistům poté potvrdili, že se jedná o muže, kterému v Německu žádost o azyl zamítli. „Ke ztotožnění vedly ještě další informace, které nelze vzhledem k vyšetřování sdělit,” uvedla pro Novinky.cz žalobkyně. Po zamítnutí azylu německé úřady muži podle zástupkyně vystavily tzv. vízum pro strpění. Po dobu tohoto opatření se měl muž pravidelně hlásit německým úřadům. Policie nyní zjišťuje, jak podezřelý podmínky dodržoval a jak postupovaly německé úřady. „Z Německa vyhoštěn zatím nebyl,” zdůraznila státní zástupkyně. Zda o tom měly někdy v dohledné době německé úřady případně rozhodovat, česká strana zjišťuje. Rovněž není stále jasné, odkud přesně muž pochází, podle Doušové se čeká na podrobnou dokumentaci z Německa. Ve středu Doušová uvedla, že africký původ muže lze dovodit zatím pouze z jeho vzhledu. Cizinec ve středu podle policie znásilnil šestnáctiletou dívku u obce Lukavec, policie ho krátce po činu dopadla a zadržela." TOLIK Zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/cizinec-znasilneni-terezin-vysetrovani-statni-zastupkyne.A190620_132149_usti-zpravy_zuf#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=domaci&utm_content=main

   Smazat
 41. »Hamáček místo toho, aby chránil české občany před zvěrstvy imigrantů, obviňuje odpůrce imigrace a islámu ze šíření „předsudečné nenávisti“. Jak by ne, když sám říká, že islám „už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti“. „ČSSD má podporu multikulturalismu a imigrace ve svém programu,“« pokračoval ve slovní palbě předseda SPD, kterého v ČRo peskovala redaktorka “Co si to dovolil říct, že ji znásilnil migrant z Afriky?“. Doufá, že ten rozhovor odvysílají i když má již indicie o zákazu, informovat veřejnost o detailech dané malichernosti, chybička se vloudí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Čechách se nic neutají a socan Al-Hamajda plní svou NWO roli bezvadně.Ještě jedny volby a funus socanů bude jistý.

   Smazat
  2. Dnes jsme se dozvěděli ,že Hamáčkovo ministerstvo bude stíhat Čechy ,kteří se nevlídně vyjadřují k tomu znásilnění mladé dívky která si následky ponese celý život .Zase jeden zmařený lidský život vinou politiků.Kdo na ministerstvu vnitra drží pornoherce Jakuba Jandu který v USA pomlouvá našeho prezidenta ? Odpověd:socanský ministr vnitra Al-Hamajda .Socani pryč z vlády !!!!Příští ministr musí být z SPD

   Smazat
 42. V neděli znásilňoval další Afričan. Má jen dočasný pobyt.
  Mě se zdá, že chtějí být zavřený a proto dělají ty prasečárny.
  https://www.hlavnespravy.sk/dessau-roslau-znasilnene-za-bieleho-dna-zakrvavene-dievcatko-9-utekalo-narucia-ocitej-svedkyne/1790911

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kastrace, a šupem odkud přilezl, prasácký dobytek!

   Smazat
 43. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 44. Na Letné teď bude hodně spoluobčanů, kterým to nevadí. Volte piráty, chtějí sem stěhovat celé vesnice, jak jsem se dočetl. Proč by hlupáci měli mít vlastní stát!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně by na Letnou měli přijet manifestovat Češi ze sudet. Mohou se v Praze porozhlédnout po novém bydlení (po odsunu).

   Smazat
 45. Znicit Slovany je odedavna touha vsech Germanu. Jestli si nekdo mysli ,ze bylo v planu drzet vsechny teroristy v Nemecku /a v zap/. Evrope/tak se myli. Plan byl je odsunout aby skodili do Ceska a Polska a drtivou vetsinu jich , v milionech..Dale pouzit jejich vrazdenho fanatismu /nic jineho ani neumi a v tom jsou vice nez podobni Germanum , maji stejne zajmy , uplne stejne/ a popuzit je na nastup jako guerillas proti Rusku..
  S tim ,ze jako sudetsti nacisti po shromazdeni nekolika milionu , budou pozadovat vlastni stat na miste CR.

  OdpovědětSmazat
 46. Pri planovani okupace nebylo zapomenuto na zruseni trestu smrti. Vedelo se co dovedou..A tak by jich hodne ubylo a rychle spravedlivym trestem..
  Invaze vatikanu, sudetskych germanu, z kterych se zadnej v Sudetech nikdy neobjevil ani nenarodil je v ofenzive.
  Vrazi, zlodeji a jejich posluhove maji raj v Cesku..
  Jak se zachova "Spravedlnost" ?
  Odvazi se potrestat zlocince ?? Jiste to neni..Jiste je ,ze Hlavni zlocinci, kteri je vitaji do zeme zase Uniknou..

  OdpovědětSmazat
 47. http://afinabul.blog.cz/1906/cesko-policie-uz-setri-lidi-kteri-odsoudili-znasilneni-16lete-divky-africkym-kriminalnikem
  hamáčkovic gestapo v akci !

  OdpovědětSmazat
 48. Kauza Afričan je přesně to, co má u retardovaného obyvatelstva mediálně překrýt rozsudek soudu v HK, který prolomil Benešovy dekrety! Vzhledem k množství diskusních příspěvků se to podařilo i zde na tzv. alternativním webu NR. Aeronet to popsal naprosto přesně: "Vrtění africkým psem? Podivný případ znásilněné 16-leté dívky z Terezína v den 77. výročí smrti československých parašutistů a v den prolomení Benešových dekretů má podezřelé souvislosti! Africký migrant nebyl deportován do země původu, ale byl jenom vyhoštěn z Německa do ČR. Jako první v Česku známe důvod! Žádná nelegální migrace už v EU neexistuje, na to zapomeňte! Všichni řeší Afričana, ale o prolomení Benešových dekretů na Facebooku SPD není ani slovo, česká média to tutlají, pouze KSČM k tomu zaujala stanovisko!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až zanikne český národ, tak si toho nikdo ani nevšimne, natož aby někdo litoval. Na Češích se dá dříví štípat, dá se s nimi dokonce dobře orat. Češi by snad dnes už ani neexistovali, nebýt výpomoci ze strany slovenských vůdců (Husák, Babiš). Češi jsou snadno manipulovatelní, a proto budou rychle asimilovat všude tam, kam budou z České kotliny vytěsněni.

   Smazat
 49. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Dotaz: Prosím, lze to "smradlavý hovado", jak se sám nazývá, Radostu zablokovat?

   I když je autorství jeho příspěvků patrné na prvním pohled a domnívám se, že je nikdo nečte, bylo by velmi příjemné, kdyby zde nebyly vůbec, ba ani dočasně. Děkuji za vstřícnost.

   Smazat
 50. Leze to z nich jak z chlupatý deky: Dnes IDNES: "Cizinec, kterého policie obvinila z úterního znásilnění 16leté dívky u Litoměřic, v minulosti neúspěšně žádal o azyl v Německu. Uvedla to státní zástupkyně Kateřina Doušová, jejíž úřad případ dozoruje. Podezřelý podle ní stále nekomunikuje a informace o něm zjišťuje policie zejména pomocí mezinárodní spolupráce. V Německu muž při podání žádosti mluvil anglicky, arabsky a německy. „V žádosti o azyl neuvedl zemi svého původu. Z rejstříku trestů také víme, že byl v krátkém výkonu trestu. Zároveň proti němu bylo zahájeno stíhání i za násilné trestné činy,“ doplnila pro iDNES.cz Doušová. Novinky.cz uvedly, že české úřady již znají jméno podezřelého, kterému je podle žalobkyně zhruba 30 let. Podařilo se to zjistit na základě fotky, která odpovídala muži z databáze žadatelů o azyl v Německu. Zahraniční kolegové českým policistům poté potvrdili, že se jedná o muže, kterému v Německu žádost o azyl zamítli. „Ke ztotožnění vedly ještě další informace, které nelze vzhledem k vyšetřování sdělit,” uvedla pro Novinky.cz žalobkyně. Po zamítnutí azylu německé úřady muži podle zástupkyně vystavily tzv. vízum pro strpění. Po dobu tohoto opatření se měl muž pravidelně hlásit německým úřadům. Policie nyní zjišťuje, jak podezřelý podmínky dodržoval a jak postupovaly německé úřady. „Z Německa vyhoštěn zatím nebyl,” zdůraznila státní zástupkyně. Zda o tom měly někdy v dohledné době německé úřady případně rozhodovat, česká strana zjišťuje. Rovněž není stále jasné, odkud přesně muž pochází, podle Doušové se čeká na podrobnou dokumentaci z Německa. Ve středu Doušová uvedla, že africký původ muže lze dovodit zatím pouze z jeho vzhledu. Cizinec ve středu podle policie znásilnil šestnáctiletou dívku u obce Lukavec, policie ho krátce po činu dopadla a zadržela." TOLIK Zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/cizinec-znasilneni-terezin-vysetrovani-statni-zastupkyne.A190620_132149_usti-zpravy_zuf#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=domaci&utm_content=main

  OdpovědětSmazat
 51. Pak se nám také sděluje, že státní zástupkyně měla podle českého rozhlasu uvést, že podle vzhledu se jedná o afričana, a dozorující státní zástupkyně měla podle českého rozhlasu uvést, že se pravděpodobně jedná o Afričana. Dále podle českého rozhlasu dle twitteru "Policie ČR uvádí, že k žádnému vyhoštění občanů severní Afriky do České republiky nedošlo,“ , což je takové poněkud zvláštní prohlášení ohledně afriky, tedy že severní. Od rozhlasu se nedovídáme v tomto zdroji, že české úřady již mají znát jméno podezřelého, kterému je podle žalobkyně zhruba 30 let....proč tedy tolik humbuku okolo toho, že někdo řekl, že se jedná o migranta z Afriky, když to zdá se tvrdí policie i státní zástupce. Tak když se nejdná o migranta, kterému je třicet a je ze severní afriky, který v německu neúspěšně žádal o azyl, odtamtud vyhoštěn nebyl, ale je tam prý z německého rozhodnutí strpěn, ví se, o koho se jedná, ale tady s naší policií prý nekomunikuje a doklady nemá, tak o koho se tedy jedná? Leze to z vás jak z chlupatý deky.

  OdpovědětSmazat
 52. Podstatné je, že si kdo chce, může vandrovat EU, jak se mu zlíbí, bez dokladů, lhát ke své osobě, zemi původu. To bylo keců o ochraně vnějších hranic, když se rušila ostraha těch vnitřních a o vracení migranta postrkem do země ve které do EU vstoupil, k dalšímu opatření. Panáčka nebyli schopni za několik let daktyloskopovat, vzít mu DNA, takže ho ztotožnili podle fota? To je ovšem pravěk. Další dobrý vtip je hláška "Oni tady nejsou". Oni tady ovšem jsou, ale vnitro o nich neví, kak by mohlo, když se mu nehlásí. To se v bordelu nedělá. A co dělá pan ministr vnitra, nechá stíhat nenávistné komentáře potencionálních obětí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A žádný projevený soucit s obětí, a jejích rodičů, doživotně poznamenaných se od Hamáčka, nebo Kalouska, a dalších, nedočká nikdo. Tito "vzácní charakterové" jsou schopni soucitu jenom sami se sebou, a strašné je, že to nikoho nepřekvapuje.

   Smazat
 53. Panáček chce do Francie. !Takovýchto neúspěšných žadatelů o azyl se prý dnes pohybuje v Německu asi 100 tisíc!:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Znasilneni-Cesky-Promluvil-podezrely-migrant-Rad-by-jel-do-Francie-586230

  OdpovědětSmazat
 54. Kdy KONEČNĚ ustanou věčné stížnosti našich ženštin na tzv. znásilňování a tzv. bití?!

  Odpověď je jednoznačná: Teprve po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.
  Ano, teprve po PLNÉM návratu naší vlasti do Velikého Ruska budeme moci zrušit všechny ty prachpitomé evropské zákony, které nám vnutili okupanti z NATO a EU.
  Ano, teprve po zavedení NAŠICH rusko-českých zákonů naše ženštiny přestanou s udáváním nás pořádných chlapů – protože brzy pochopí, že udáváním si jen pohorší.

  Ano, ve Velikém Rusku si ženština udáním pořádného chlapa jen vykoleduje DALŠÍ tělesný trest, případně DALŠÍ pořádnou soulož.
  A když jí to nebude stačit, tak dostane DALŠÍ + LEPŠÍ bití, a tak dále.
  Ve Velikém Rusku takto Putinovi molodci ukopou cca 14 000 ženštin KAŽDOROČNĚ. Což z Velikého Ruska činí doslova Mekku všech pořádných chlapů.
  Ano, pokud nelze jinak, tak tu svoji neposlušnou ženštinu prostě a jednoduše ukopeme – a bude od ní NÁDHERNÝ klid.

  Navíc: Ve skutečné (tj. saudsko-arabské) Mekce by muslim za umlácení své ženštiny byl oběšen za vraždu, ve Velikém Rusku ukopání ženštiny milice řeší poplácáním chlapa po zádech: „Moloděc, nepáral ses s ní!“

  Takže: Po našem odchodu z NATO a EU se rychle vrátí nádherní ruští vojáci, a s nimi NAŠE zákony a naše pohoda.
  A samozřejmě i ZCELA STEJNÝ blahobyt, jaký v Česku panoval před Prohraným listopadem a následnou okupací naší západoasijské vlasti Euroameričany.
  Už aby to bylo!

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POČTVRTÉ, neboť ten původní (z 19. června 15:22) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.