Reklama

neděle 30. června 2019

Za týden spáchalo sebevraždu šest příslušníků Ozbrojených sil Ukrajiny. Pozorovatelé OBSE se nedopočítali 64 kusů techniky Ozbrojených sil Ukrajiny, která měla být stažena. Porošenko se vylekal ze setkání Putina a Trumpa

30. 6. 2019 regnum a regnum a lenta
Během minulého týdne šest příslušníků OSU taktické skupiny Sever zúčtovalo se životem, sdělil 28. června náčelník tiskové služby Lidových milic LLR Jakov Osadčij během briefingu. "Na pozadí neuspokojivých životních podmínek, zpoždění v peněžních platbách za účast v bojových akcích, odkládání výměny v zóně operace Sjednocených sil (OSS) a také neustálého ponižování a šikany ze strany velitelů, často opilých, spáchalo během uplynulého týdne šest vojáků operativní taktické skupiny Sever sebevraždu", řekl.


Osadčij poznamenal, že vyšetřováním všech případů sebevražd se zabývají zvláštní komise a také skupiny vojenských psychologů.

Pozorovatelé OBSE se nedopočítali 64 jednotek vybavení Ozbrojených sil Ukrajiny

Během uplynulého týdne pozorovatelé ze speciální monitorovací mise OBSE zjistili, že ve skladovacích prostorách pro stažené zbraně chybí 64 kusů výzbroje OSU, sdělil během briefingu 28. června Jakov Osadčij, náčelník tiskové služby Lidových milic LLR.

"Ukrajinská vojenská technika a zbraně, které se v rozporu s Minskými dohodami nacházejí v blízkosti linie dotyku, pravidelně figurují v každodenních oficiálních zprávách mise OBSE", řekl.

Pozorovatelé nenalezli 20 tanků T-72, tři raketové systémy typu Grad, pět samohybných dělostřeleckých systémů Gvozdika, 15 minometů ráže 120 mm, osm protitankových zbraní Rapira, sedm protiletadlových raketových komplexů Strela, jeden BVP a pět obrněných bojových vozidel.

Osadčij také řekl, že rozvědka LLR zaznamenala techniku OSU na linii dotyku.

Porošenko se vylekal ze setkání Putina a Trumpa

Bývalý prezident Ukrajiny Petr Porošenko okomentoval na Facebooku rozhovory ruského vůdce Vladimíra Putina a prezidenta USA Donalda Trumpa.
Porošenko poznamenal, že nikdo neupozornil ukrajinské orgány o nadcházející schůzce hlav států. Podle něj se to děje poprvé a je to poplašné zvonění pro celou Ukrajinu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

27 komentářů :

 1. Prodali voj.techniku opolčencům a nechtěli se dělit,tak spáchali sebevraždu rukou velitelů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :) asi tak nějak, taky mě to napadlo. Zvlášť, když se u donbaskejch objevily Javeliny. Ovšem s voj. technikou většinou kšefují právě velitelé a ve velkém pak vedení země. Poroch na tom vydělal šílený prachy a nejvíc ho rozzuřilo, když už nemůže přímo na válce vydělávat. Teď se k lizu dostal Kolomojský, kterému nevěřím ani "šalom".

   Smazat
  2. Z Donbasu šly Javeliny okamžitě ke studiu do Ruska.

   Smazat
 2. Nějak mi uniklo, že by Porošenko ovládal Rusko a USA a z toho titulu byl šéfem Putina a Trumpa. Já jen že se rozčiluje, že jednali bez jeho souhlasu a dokonce mu ani nepodali raport. Takto se projevuje paranoia. Chocholoušek nástup!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať se tam ta banderova banda vykinoží. Svět bude krásnější.

   Smazat
 3. Určitě několik kusu BT prodali. Když se dají koupit zbraně v čr, tak na Ukrajině koupiš i atomovku. Pokud by ji měli. Naštěstí jim je Rusy odvezli do RF.

  OdpovědětSmazat
 4. Prasečenko se bojí že bude konec proti Ruského štvaní a po okrajině ani pes neštěkne.

  OdpovědětSmazat
 5. Po mejdanu bývá divné ráno, co následuje po Majdanu vidíme v přimém přenosu. Je mi obyčlidí líto.

  OdpovědětSmazat
 6. Velmi důležité, video záznam situace v Kyjevě po majdanu v reálném čase, pochod Banderovců s pravicí vzhůru, s pochodněmi za potlesku České veřejnoprávní televize Praha, členové impotentní RRTV si v ten okamžik, zřejmě našňupali do svých RYPÁKŮ pořádné množství, naturálií koksu od vrcholných degenerátů z vedení ČT! To se nedá jinak vysvětlit, ČT má orgasmus, když na Ukrajině haijlují davy v extázi fašismu, pod patronací FAŠISTY Tjagniboka?

  https://uloz.to/live/!CSErxZRz/ukrajina-agresori-ueromajdanu-fasista-tjagnibok-simon-panek-exbolsevik-j-stetina-maklej-prazak-kocab-hrabivej-schwarzenberg-transatlanticka-kolonie-prazsko-nekonecny-prazskostredoevropsky-mindrak-vuci-zapadnimu-svetu-ex-havel-avi

  222

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Veřejnoprávní média:
   http://www.skrytapravda.cz/domaci/2570-pad-ceske-televize-se-zrychluje-stala-propaganda-propagandistickeho-deniku-n-potvrzuje-nestrannost-a-vyvazenost-verejnopravniho-media

   Smazat
  2. 8:22


   Muslimka Petra Paikar Procházková, manžel muslim afghánec Zafar Paikar a syn Zafar Paikar Procházka, hovoři za vše! Do Ruska nesmí od roku 2000 v tom roce ji ruské úřady označily jako personu non grata, a musela tak Rusko opustit, navždy.

   V roce 1994 spolu s Jaromírem ŠTĚTINOU založili soukromou novinářskou agenturu Epicentrum. Začala pracovat s kamerou a natočila různé reportáže. Přispívala do Lidových novin, slovenského deníku SME, týdeníku Týden a dalších časopisů. Podávala zprávy a svědectví o konfliktech v Osetii, Abcházii, Gruzii, Tádžikistánu, Náhorním Karabachu, Afghánistánu, ale i o uprchlických táborech a vypálených kurdských vesnicích v Kurdistánu. Dokázala se dostat i mezi gerilové bojovníky na Východním Timoru. Několik let se zajímala o problematiku Čečenska. V roce 1994 byla očitým svědkem bombardování. V době diverzní akce Šamila Basajeva se s několika novináři nabídla jako rukojmí místo pacientů nemocnice.

   V roce 2000 přerušila zpravodajskou práci a po dobu jednoho roku se intenzivně věnovala nezávislé humanitární práci v Grozném. Zde založila dětský domov pro 50 válečných sirotků, o které se stále stará. V témže roce ji ruské úřady označily jako personu non grata, a musela tak Rusko opustit.

   V roce 2001 a 2002 byla zpravodajkou a korespondentkou v Afghánistánu.

   Spolu s Janou Hradilkovou založila v roce 2001 občanské sdružení Berkat (čečensky „štěstí“), které pomáhá dětem, ženám a dalším v Čečensku, Afghánistánu i uprchlíkům v České republice.

   Od roku 2014 byla zpravodajkou Lidových novin na Ukrajině. V září 2018 však oznámila odchod po 27letém působení v redakci Lidových novin, a to kvůli aféře s údajně vládou podstrčeným textem podporujícím pozici předsedy vlády a nepřímého vlastníka vydavatelského domu MAFRA Andreje Babiše. Začátkem října pak oznámila, že bude pracovat pro Nový deník.

   http://www.rukojmi.cz/clanky/5508-je-petra-prochazkova-evidentne-mene-inteligentni-debilni-tupa-nevzdelankyne-ignorantka-s-fasistickymi-sklony-a-manipulovatelna-mozkova-troska-co-je-neco-vic-kdyz-posloucha-perskou-televizi

   222

   Smazat
  3. 10:23
   To se jednomu dělá špatně, když vidí, co mezi námi chodí takových makovic, s hlavou plnou makovic, a snaží se ovlivnit veřejné mínění. Baba patří mezi ty, které hájí, a ona to nemá čím pochopit.

   Smazat
  4. 10:23, jó Péťa P.
   Milovnice nejen muslimských chlapů, ale taktéž válečná avanturistka, kterou přitahují všichni, co se zbraní v ruce bojují proti "zastydlému konzervativismu", žárem bitev a větrem ošlehlí chlapi v dobré kondici a bujným vousem. Péťa pro kontakt s nimi udělala úplně vše.

   Například v prostorách té její bohulibé školky dokázala uschovat a následně odevzdat tuny zbraní a munice právě pro ty, kteří ony děti zbavili jejich rodičů, vyvolávali teror a přinutili federální orgány vést válku na svém vlastním území.

   Nepustili ji do Ruska. Může být ráda, jinde by měla na výběr víc možností. Od basy, přez kulku do hlavy někde v průjezdu, až po veřejnou šibenici.

   Smazat
  5. A proto otravuje u nás, kde ji nic nehrozí :(

   Smazat
  6. To srašidlo afghánský Petra Paikar, byla velmi ochotně a nadšeně u všeho, kde mohla s StBákem Štetinou (kr. jm. PLAVEC) pošpinit Rusy, oblečená v hidžábu, kterou dokonce vykázal i muslim Ramzan Kadyrov, Čečenský prezident. Ten je synem bývalého čečenského prezidenta Achmata Kadyrova. V první čečenské válce bojoval po boku svého otce Achmata Kadyrova, proti ruské armádě, počátkem roku 1999 ve druhé čečenské válce, poté společně přešli na druhou stranu do služeb Ruska. Poté, co ruská armáda v červenci 2000 ovládla Groznyj a Ruským prezidentem se stal Vladimír Vladimírovič Putin. Ramzan Kadyrov se těší dlouhodobé podpoře prezidenta Putina. Platí za autoritativního vůdce, který ve své muslimské vlasti vládne tvrdou rukou a jde to, jinak to prostě u těchto věčných bojovníků a prcířů nefuguje!

   Smazat
 7. Už jsou zralí na další hladomor. Průvod skončí, odejdou domů a tam je čeká realita. Budou někomu chybět? Stejní dementi jásali na Letné. Řekněte živočichovi, že je blbec a ať se přestane rozmnožovat, neposlechne. Já beru NWO z té lepší stránky.

  OdpovědětSmazat
 8. OT Katolický kněz vyzývá k zabití ministra Salviniho. Asi si spletl dobu, kdy katolická církev kolaborovala s nacisty s tou dnešní.
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/italie-katolicky-knez-vyzyva-k-zabiti-ministra-salviniho/
  Potřeboval by přidělit zdarma cizokrajné návštěvníky, aby se o ně mohl doživotně na jeho vlastní náklady starat.

  OdpovědětSmazat
 9. Odpovědi
  1. skolko?
   Dvatsať.
   Čevo Dvatsať?
   Čevo skolko?

   Smazat
 10. Tedy pokud vím tak řada ukrajinských vojáků přešla na stranu Ukrajinců ruské národnosti, kteří nikdy ne chtěli být přifařeni k Rusku ale žít na Ukrajině jako národnost chránící si svůj jazyk a tradice. Což je pořád lepší než požadavky Katalánců na samostaný stát. A ti vojáci, jen na Krymu jich po ,,anexi" Ruskem zůstalo 12 tisíc z 18 tisíc a k nim se přistěhovaly z Ukrajiny i jejich rodiny. Do ,,nepřátelského" Ruska se již z Ukrajiny přestěhovalo 5 milionů pravověrných Ukrajinců a dalších pět milionů tam dojíždí za prací, podporovat růst ruské ekonomiky! Tak o co jde? M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
 11. ČT má orgasmus, když na Ukrajině haijlují davy v extázi fašismu,simon-panek-exbolsevik-j-stetina-maklej-prazak-kocab-hrabivej-schwarzenberg a nově i Petříček.
  https://www.narodninoviny.cz/fakta-banderovci-byli-jednemi-z-nejkrutejsich-valecnych-zlocincu-historie/

  OdpovědětSmazat
 12. Je vidět,že na Ukrajině začíná být Porošenkům a ostatním těsno! Také u nás ministr "Bandera" Petříček je hodně nevrlý a je těžkou zátěží pro ČSSD a jak jde partaj ke dnu, tak se bude "bílit" a nevyhne se ani zjevným zaprodancům, kde Petříček patří ke žhavým adeptům!! Nic se nedá přehánět, ani "oslava" fašistů na Ukrajině!

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 14. Malorusové (nesprávně „Ukrajinci“) jsou ČUČKAŘI, proti Velkorusům, samozřejmě!

  Kam se Malorusové hrabou na Velkorusy, naše starší bratry!
  Ano, Veliké Rusko je země, kde zítra znamená již předevčírem: Už za doby Vůdce všeho Slovanstva L. I. Brežněva bylo Veliké Rusko první na světě ve výrobě oceli a cementu na hlavu (možná dokonce i na tělo!).

  Takže i v počtu sebevražd naši starší ruští bratři doslova DRTÍ Malorusy, ty zrádné separatisty a demokraty: Jak v počtu na 100 000 obyvatel (loni 31 proti ubožáckým 22,4), tak v absolutním počtu (NÁDHERNÝCH 45 178 ruských mrtvol proti směšným 9911 dokonaným sebevraždám v Malorusku).

  Prostě: Jako vždy, Veliké Rusko je náš vzor.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 1. července 15:32) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 15. Radisto, nějak krátké, dochází dech?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.