Reklama

sobota 15. června 2019

Zločinci defilují v Kosovu: I balkánská řeznice již má pomník. Co Clinton poradil Albáncům? Monumenty všem “ex” - ještě než exnou. Romantický večer v roce 99. Madeleine, však my také nikdy nezapomeneme

Balkánská řeznice Madeleine Albrightová
Eugen Rusnák
15. 6. 2019
EUGEN RUSNÁK poukazuje na zvrácenost současné temné doby, kdy se zlodějům a válečným zločincům budují pomníky ještě za jejich života. Podivný paradox: pokud člověk žije příliš dlouho, může se účastnit nejen odhalení pomníků historickým osobnostem, ale i ... sobě samotnému. ¨


Přesně to se poštěstilo bývalé ministryni zahraničí USA Madeleine Albrightové, která včera přijela do Prištiny a zúčastnila oslav 20. výročí rozmístění jednotek NATO, jak to uvedla agentura AP, "v rámci operace, která pomohla zastavit zásah srbské armády vůči etnickým Albáncům, který si vyžádal více než 10.000 obětí..."


Vražedná romantika


V Srbsku (a nejen tam), přirozeně, mají na události před 20 lety oprávněně zcela opačný názor. Právě proto Madeleine Albrightová a ostatní členové "cirkusu na kolečkách" přijeli do Kosova, jež pomohli vytvořit. Vděčná vláda Kosova pozvala ty, kteří zapříčinili bombardování Jugoslávie, vraždění Srbů, protiprávní odtržení nemalého území a vytvoření "nezávislého Kosova".

Do Kosova přijeli američtí političtí důchodci, všichni s přívlastkem "ex": exprezident Bill Clinton, exministryně zahraničí Madeleine Albrightová, exvelitel sil NATO v Evropě Wesley Clark a další "ex".

Madeleine Albrightová novinářům s dojetím vyprávěla, jak se to všechno začalo. Líčila, jak ji v noci vzbudil Bill Clinton a oznámil, že americké vojenské letouny vystartovaly směrem na Kosovo. V podání Madeleine Albrightové tato epizoda zněla jako romantická vzpomínka dvou vznešených milenců na to, jak se v noci dívali na oblohu a obdivovali měsíc.

Jenomže zmíněné letouny vystartovaly, aby tisíce kilometrů od amerického pobřeží zabíjely nevinné lidi v cizí zemi. Žádná romantika - zločin, krev a vraždění...


Invazi muslimů do Evropy připravilo již rozbití Jugoslávie: Srbové vše předvídali. Kosovská pojistka amerického plánu. Haagský tribunál osvobozením Vojislava Šešelje jen předstírá objektivitu


Oživlí pomníkové


Americká exministryně během svého vystoupení na centrálním náměstí v Prištině s nadšením prohlásila: "Udělali jsme to, protože naše pohnutky byly férové. Nikdy na vás nezapomeneme. Budoucnost patří vám."

Dav na náměstí ji přirozeně odměnil dlouhým potleskem, někteří Albánci mávali americkými vlajkami a křičeli: "USA! USA! USA!"

K obyvatelům Kosova promluvil i další "živý pomník" - Bill Clinton. Jeho šest metrů vysoký pomník totiž umístili již před 10 lety v Prištině na jedné z centrálních křižovatek, pochopitelně. Clinton poradil Kosovanům, aby "nikdy nezapomínali na výzvy" a aby v procesu budování svého "nezávislého" státu byli odvážní a trpěliví.

Vskutku pěkné přání protiprávně vzniklému a samostatné existence neschopnému muslimskému kvazistátu vedenému teroristy a drogovými dealery pod dohledem jedné z největších amerických základen na jihovýchodě země... 
 

Zdroj.

14 komentářů :

 1. No totok!?!?!?
  Kosované mávali a humanitární bombarďák se může jedině vrtět ve třech urnách...
  Život není vždycky spravedlivej!
  ;-)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 2. Beztak si tu ježibabu vezme za chvilku čert a usa taky ještě se budou vytahovat vrahouni hnusný.

  OdpovědětSmazat
 3. Lidé z Kosova upřímně nenávidí Srby a samozřejmě i Rusy. Clintonovi, Clark,Ahtisaari, Albright jsou pro ně jako svatí patroni. Je velká snaha, aby se vliv Albánců z Kosova rozšířil do celého Srbska. Je to jedna z podmínek přístupového rokování do EU. Myslím, že Kosovo bude v EU dřív než Srbové. Oni zde mají podstatně vysadnejsi postavení, takže zatímco Srbové pracují jako nejlevnější dělníci na místech, která nejde obsadit domácími, Albánci působí jako obchodníci, specialisté, poradci apod.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bože můj, co tohle je za hlupáka. Propagandista musí aspoň kouskem přiznat pravdu a skutečnost. Tohle Albánské jelito píše jen lži. Do koho to Šóroš vkládá prachy?

   Etničtí čističi, vrazi a obchodnící s lidskými orgány popravených mladých Srbů a Cikánů - Albánci z Kosova, muslimové a nepříčetní šovinisté jsou ostudou celé Evropy. Těm mohl držet palce jen takový americký slouha, jakým je princ Kárl Schwarzenberg a pitomové formátu Štětináč, známý nácek a bandera.
   Jestli bude Kosovo v Evropě dřív než Srbsko? No jistě. Srbové o EU moc nestojí, o NATO už vůbec ne. Podmínkou vstupu Srbska do EU je "uznání Kosova". Vláda Republiky Srbsko, která by uznala Kosovo, by okamžitě skončila na šibenici.
   Albánci díky své nevzdělanosti a neznalosti jazyků jsou spíš použitelní, jako distributoři drog a pěšáci v evropském kriminálu.

   Tvoje slinty, anonyme 22:16, jsou k pousmání. Kde ses narodil? V jižním Srbsku? Tvoje kecy na to vypadají.

   MM

   Smazat
  2. Ono je to jako v tom přísloví, "vrána k vráně sedá, vrah vraha si hledá". Sice to je trochu upravené, ale smysl zůstává zachován. Rudý dědeček

   Smazat
  3. Jo Kosovo tam přijde místo GB. To budou mít všichni radost. Čas roztrhání Jugoslávie, nebude nikdy patřit mezi hvězdné hodiny lidstva.

   Smazat
 4. Ještě něco, vždycky vrazi patřili na šibenici, obzvláště takoví. To jenom civilizace a přehnaná korektnost přinesla toleranci grázlům a já v tom nevidím vůbec žádný pokrok a humanismus. Něco jiného jsou situace, kde by mohlo dojít k justičnímu omylu a vše není jednoznačné jako v Kosovu. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kosovo je jednoznačné. Albánci, národní hosté v Srbsku, začali vraždit. Nejdřív projugoslávské Albánce, pak policisty a vojáky a nakonec civilisty. Jen proto, že byli Srbové.
   Kosova se zmocnili gangsteři, kteří se dopouštěli válečných zločinů a genocidy.
   Vše k vyhledání na www.kosovoonline.cz

   Smazat
 5. Kosovo bylo je a bude srbské. Jen co se patron těch vrahounů dostane do ještě větších problémů, nastane osvobození Kosova.

  OdpovědětSmazat
 6. Kéž by ti všichni američtí "ex" skutečně exli jak říkají v zdravotnickém žargonu. Hned by se světu trochu ulehčilo.Ale bylo by zapotřebí aby exli všichni váleční štváči ať již jsou kdekoliv na světě.

  OdpovědětSmazat
 7. Bývalý velitel sil UNPROFOR, generál Levis Mac Kenzie v souvislosti s válkou v bývalé Jugoslavii prohlásil: "V Kosovu se neudála žádná genocida. Kosovští Albánci nás dokonale využili. Bombardovali jsme nesprávnou stranu."

  OdpovědětSmazat
 8. Já už nechci letiště Václav Havel. Když už tak třeba Masarykovo letiště, ale ten název trhá uši a humanitární bombardér nemusí mít letiště.

  OdpovědětSmazat
 9. srbi udelali genocid.250000 srbu kteri zili na kosvu a metihiji vic neziju tam a nemohu se vratit.milosrdni andel a humanitarni bombardovani

  OdpovědětSmazat
 10. Jan Campbell: Jaká armáda dorazí do Kosova, až vyrazí?

  "Brzo mohou tentokrát vyrazit Srbové. Západ opět neplní své sliby (včetně rezoluce OSN) a potvrzuje, že sliby jsou chyby. Na vlásku se tak ocitá politická kariéra a život prezidenta Alexandra Vučiče, a již tak přeplněný diář prezidenta Putina. V něm jsou zapsány příklady Gruzie, Ukrajiny, Sýrie. Ve všech případech Rusko překvapilo Západ, podobně jako s Krymem. Protože Srbsko však není Krym, kdo kam dorazí, až vyrazí, nevím."

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2019061610154157-jan-campbell-jaka-armada-dorazi-do-kosova-az-vyrazi/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.