Reklama

sobota 27. července 2019

Američané odesílají sami sebe do popelnice historie

Paul Craig Roberts
27. 7. 2019  paulcraigroberts
Demokraté jsou ještě šílenější, než jsem si myslel. Předseda právního výboru Sněmovny reprezentatntů Nadler a jinak jeden z nejfanatičtějších nepřátel prezidenta Trumpa, uspořádal společně se svými stejně smýšlejícími kolegy tiskovou konferenci, na které navzdory absenci jakýchkoli důkazů (jež by mu mohl dodat jedině dřívější ředitel FBI Mueller), prohlásil, že Trump je zločinec a že demokraté budou i nadále usilovat o to, aby byl podroben procesu impeachmentu, čili řízení, jímž má být prezidentské funkce zbaven.


Mezi nejpomatenějšími demokraty už Muellera za hrdinu neberou. Podle nich totiž Mueller, aby si prý před Trumpovými pomstychtivými pochopy uchránil život, před prezidentem couvl, důkazy o jeho vině (spolupráce s Rusy při údajném ruském ovlivnění prezidentských voleb – pozn. překl.), stáhl, a namísto očisty vlády od Trumpova zla tak upřednostnil svůj krk.

Řečeno jinak: Demokraté, opuštěni svým včerejším hrdinou, nemohou nechat podvod nazvaný Russiagate jen tak plavat.

Bude se pokračovat.

Vybral a přeložil Lubomír Man

29 komentářů :

 1. Panove, zde mate vysvetleni !
  Jerry Nadler, representuje 17-th Congressional District !
  Coz neni nic jineho nez Westchester County - coz neni nic jineho nez bydliste - Sorose, Hillary, Bloomberga a cele te party, ktera se postavila proti agende naseho oblibeneho presidenta...
  Nadler je proste SNAZIVY, aby se zavdecil !

  Stejne jeho snahy nikam nevedou !
  Amerika bude volit v roce 2020 znovu Trumpa.

  Duvodem je jeho agenda ! Snizil napr. nezamestnanost o 7 millionu nezamestnanych !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:19 ona je v USA nezaměstnanost?

   Smazat
  2. Snížil nezaměstnanost jen formálně - více lidí dře na zkrácený úvazek. Už nemají dvě zaměstnání, ale rovnou tři, aby vůbec přežili. Ve Spojených státech fašistických je všechno relativní, jak v knihách Franze Kafky!

   Smazat
 2. Daleko nebezpecnejsi nez je Jerry Nadler, jsou 4 barevne
  zeny !
  Ilhan Omar, Ocasio - Cortez, Rashida Tlaib a
  Ayanna Pressley !

  Tyto 4 cernosky rozdmichavaji rasovou nesnasenlivost, a ta je v dnesnich dnech uz napjata.
  My vsak STOJIME ZA TRUMPEM !
  GOD BLESS PRESIDENT TRUMP !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA by potřebovaly nového Edgara Hoovera ředitele FBI ,aby odhalil nové komunisty /trockisty-neomarxisty/kteří chtějí zničit Ameriku .Demokratická strana je jimi infiltrovaná.To nejsou jen ty 4 ženy ,ale i další.A jejich líhně jsou na amerických univerzitách.To znamená vedení a profesoři

   Smazat
 3. Padni komu padni !
  4 zminene furie zjebaly i Isralel, ktery je nas spojenec a je ve velkem nebezpeci od Iranu, ktery tam vsude posila svoje agenty !
  Persane (Iran) , ma dlouhou tradici fackovacek a nesnasi i Saudskou Arabii ! Oni se radi fackuji od nepameti !

  Tak vy v Cesku NEMORALIZUJTE, az tam bude valka !
  Je to prirozena vec ! Vsichni ji chteji, tak bude !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Válka není a nikdy nebyla "přirozená věc". To jen hlupáci typu Honolula na tyhle řeči skáčou a berou je vážně.

   Leo

   Smazat
  2. Honolulu a co na ty kretény vzít DEKLARACI nebo COLTY. J vás většina a ta přece v normální DEMOKRACII musí zvítězit. Nebo je to všechno jenom komedie pro debily?

   Smazat
  3. Válka je přirozená věc pro parazity nebo predátory i v přírodě ale i tam má své zákony. Napište jednu zemi kam vlezlo JUSEJ a všechno se tam zlepšilo. Nesnažte se napsat CHAZARSTAN byl jsem tam a je to jeden velký koncentrák. Komu byly všechny války prospěšné? V Persii už jsou geneticky Peršané hodně malou zislamizovanou menšinou jako vy nejste slovan.

   Smazat
  4. nick honolulu vrat se do hrobu v americe a nepoučuj Český národ!!!

   Smazat
  5. Hele nech nas na pokoji napis si svy a trada.. Jsi uz dlouho Udesnej a nevodbytnej vopruz , ale Hlavne ZAVISLAK POSEDLEJ NAMI /a proc/ a bez nadeje na vyleceni.. A nikdo nevi proc a my mame bejt pro tebe ta droga ?? Porid si zenskou nebo chlapa a nebo zvire AND CHILL DOWN.. Kricet ze my moralizujeme coz ty delas v jednom kuse a snazis se poucovat jako zastydlej ucitel v prvni obecny , to nas vede akorat k zivani..Ani nemas na to schopnosti neco vypremejslet svyho, originalniho.... Akorat vopakujes co si nekde pochytil..Zivani kazdyho kolem je neco akorat co dovedes a jeste spatne.. Nuda, nuda.....Jses prekroucena /twisted, bent/, vyamerizovana Bida.
   Vsechny Posedlosti,zavisloti /addictions/ vedou do Ustavu..
   Tak akorat..Navic vylozene lzes a bez konce..
   Totez se deje kdyz rasistky a rasisti Demo krici zoufale ,ze Trump je rasista.. A tak jeste navic budujou /jako my socialismus/ Trumpovi nehynouci slavu a zasluhy..Kdyz je v zachvatu common sense /normalnosti/pak je snadno a rychle usadi..
   To je taky pomerne snadny..Snad se trumpismus taky co nejdrive rozsiri , muzeme doufat ,do EU , je tam treba jako sul. Dale je trochu nadeje ,ze USA s Trumpem ,nespadne do obcansky valky, ktera je za rohoem a bestilani vrazedny provokace Humanistu neberou konce ..Ze to Trump ustoji...

   Smazat
  6. 18:51 Je to právě naopak! Války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr! Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity.

   Smazat
 4. Neznam rustinu a NEVIM jak Rusove smysli, ale od stoupencu Trumpa, nehrozi Rusku zadne nebezpeci !
  Cela Trumpova agenda je zamerena na vnitrni problemy zeme , ktere se Trumpova administrace snazi resit.
  (Vy o nich NIKDY nepisete !)

  Jeho opozice - Globaliste, je vsak proti Rusku zamerena
  silne !
  Duvodu je nekolik ! Ten nejpadnejsi duvod je, ze Rusko je bohate a neni pod vlivem Globalistu, kteri ho chteji vlastnit ! A Putin jim ho neda a neda a neda - on je asi "lakomy" !
  h.

  OdpovědětSmazat
 5. 17:42 - Neznas dejiny ty MORALISTO !
  Narody a v Cesku i sousede, se vzdy fackovali o zdroje !
  O vetsi krajic chleba ! (Vase panstvo v Cesku je vsak ROZDAVACNE ! U vas je to asi nejak jinak !)
  h.

  OdpovědětSmazat
 6. Soudruh Roberts má Leninsko-putinskou pravdu: Kapitalismus a demokracii smeteme na smetiště dějin, my komunisti a putinisti!

  Právě na příkladu sprostých „domácích“ kritiků našeho Doníka si můžeme snadno předvést GENIÁLNÍ přednosti našeho národního socialismu:
  Zatímco Veliký Putin, BJJP má v ruce řadu nástrojů na likvidaci kritiky resp. rovnou kritiků, USácký prezident má jen svou velkou hubu.

  Ano, KAŽDÝ řádný národní Vůdce (nejen Veliký Putin, BJJP, ale i Veliký Kim, Veliký Si Ťin-pching a další) si svoji říši a svůj národ doslova HÝČKÁ, celé roky: Hodným dá, zlobivým vezme, kritiky zašlápne.

  Zatímco politické elity v Euroamerice - co zmohou proti svým domácím kritikům?
  Co zmohou proti nám Západoasiatům, a našim masmédiím, především naší Leninsko-putinské pravdě šířené internetem?!
  NIC. (Zvlášť když nám pomáhají užiteční idioti typu soudruha P. C. Robertse, že.)

  Proto USáčtí poslanci KLIDNĚ kritizují našeho Doníka, bez obav, že je Doník pošle do kriminálu, že na ně pošle chladnokrevné střelce z Čečny.
  Ano, takový slabý prezident se s našimi silnými národními Vůdci prostě NEMŮŽE měřit.
  Proto jednou zvítězíme, my komunisti a putinisti.
  Proto jednoho krásného dne vneseme planoucí pochodně našich západoasijských hodnot do Evropy i Ameriky => všechny evropské hodnoty shoří i se svými nositeli (co neshoří, zahrabeme do hromadných hrobů, tradičně).
  A budeme mít klid na práci a po práci legraci, na věčné časy a nikdy jinak!

  Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18.30 Vy jste tu chyběl, pane BOOMAN...

   Smazat
  2. Pokud ti nezabirají prášky tak si nech operovat mozek Radosto !

   Smazat
 7. Ten Roberts má zajímavou historii. V Rusku by na něj byl asi vydán už dávno zatykač a dost možná by byl otráven jako Skripal, jenže ta západní demokracie je bezbřehá a na to zahyne. Ruské rejdy jsou v měřítku světa nonplusultra a stačí si přečíst komentáře na NR, které maji někdy úroveň a obsah pracovníků tehdejší špičky KGB. Zlatej Pepa Geblsů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A na tebe ještě není vydán zatykač? Kolikrát už jsi seděl? Tak blbě žvanit, a vyzvracet svoji posedlost a nenávist, to se hned tak nevidí. Západní demokracie, je takový paskvil, že se to vypovědět, ani vypsat nedá, ale pořád se s tím nějaký pako ohání. Tato demokracie dělí sprosté vraždy na špatné a správné, totéž loupeže, a všechen možný hnůj - jednou je to správně, a podruhé totéž špatně. Americké rejdy, to jest rejdy té odporné břečky, která byla vypovězena ze svých zemí jako trestanci a kurvy a obsadila americký kontinent, byla špatná svoloč od samého začátku, vyvraždila miliony indiánů, ukradla jim jejich zem, a teď vraždí miliony občanů jiných zemí, a krade jim majetek a zem - všude se to rozlejzá jako mor. Amerika - to je morová rána. Tak drž hubu ty Pepo Geblsů. Takovej blbec a nenávistnej sráč jako ty, by se v současných českých mediích určitě uplatnil, ani vzdělání dnes není k tomu třeba.

   Smazat
  2. 9:58 To zas byla Austrálie, putlerpšouku! Jéééééééééééé, pane šeditelíííííííííí! Chycht!:-)))

   Smazat
 8. 18:38 Na Geblse vypadáte vy a máte nějaké důkazy o otrávení Skripala kterému Ruko dovolilo po vypršení trestu/ KTERÝ MU BYL ZKRÁCEN/ za výzvědnou činnost pro cizí stát vystěhovat se do VB. Z takovou činnost a prokázané vraždy by měl být trest smrti jako výstraha pro zvrhlé degeneráty.

  OdpovědětSmazat
 9. Radosta me vzdy rozesmeje !

  Profesore Mane ! AUTORE !
  Ja NEVIM, dostane-li se koupit v Cesku radio, ktere chytne Americu, ale kdyby ano , tak by jste mel kvuli znalosti anglictiny, daleko lepsi prehled o deni v Americe, nez ma v prumeru ceska vlada !
  Osobnosti jako je RUSH LIMBAUGHT , SEAN HANNITY,
  Alex Jones , Jeanine Pirro, Mark Levin , atd., vam daji tu nejlepsi orientaci toho, co se zde deje a kam America smeruje !
  Kdo je kdo a o co usiluje !

  President Trump rekl, ze Rush Limbaugh je statni poklad , pro jeho schopnost vse analyzovat a vyjadrit bohatou americkou anglictinou ! (Ta anglicka anglictina ma moc omacky a malo Beef ! Ale Nigel Farage - toho mame radi vsichni !)
  Verim silne, ze je znalost techto informaci dulezita pro cesky narod a hlavne jejich autority !
  Nekdy jsou zminene osobnosti na YouTube !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radio Garden, appka a posloucháte všechna rádia světa.Znát řeči-výhoda.Jinak nic lepšího neznám.Miliony stanic-super kvalita.Kam si na mapě najedete to hraje, třeba Tokio, nebo Chicago, nebo Brno, co srdce ráčí.

   Smazat
  2. Správně Anonyme 19:59 - poslouchat, poslouchat poslouchat - hlavně nemyslet. Nic lepšího neznáš, pravda?!

   Smazat
 10. V USA bude rasová a občanská válka do dvou-tří let.Pokud zbijí Trumpa, bude to okamžitě a to svět nezažil. Negrů,duhových hnojů a femidiktatury mají už amíci po krk!

  OdpovědětSmazat
 11. Oni tihle hlupáci 18:38 vždycky papouškují to co jim české presstitutské kurvičky nalili do vymyté mozkovny. Ovšem ouha chybička se vloudí a tak například už i právnící EU uznali, že na Krymu nebyla žádná anexe a že je vše košér. Ještě do včerejška mohli tihle pomatenci vykřikovat o anexi Krymu, teď mají utrum. No a takhle to je se vším. Nikdo moudrý z nebe nespadnul, ale blbce jako by shazovali. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 12. Jo správně kavárnická svoloč jsou rádoby demokraté jak u nás tak v usa.

  OdpovědětSmazat
 13. https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3693504.html
  Od roku 2008, 2009 se v bankovním systému nic nezměnilo k lepšímu, pokud se něco zhoršilo. Jak jsem řekl dříve, Evropané již nemají pojištění vkladů.„Způsob, jakým tyto věci fungovaly vždy, v roce 2007, zkrachoval Island, a většina lidí o tom neměla ponětí a nevěděla ani se o ně nestarala, a později se však Irsko dostalo do úpadku. Jen málo lidí si toho všimlo. O chvilku později poté zbankrotoval Bear Stearns. Několik dalších lidí si všimlo. O několik týdnů později zkrachovala Northern Rock, pak se lidé začali chytat. Nakonec Lehman Bros. zbankrotoval a do té doby to bylo ve večerních zprávách po celém světě. “Předpovídá, že když se civilizace zhroutí, svět se vrátí k barteru.

  OdpovědětSmazat
 14. Když byla totalita a cenzura, tak se odhadoval počet primitivů snadno, dnes díky svoboďě slova se nestačím divit, klik hlupáků je mezi námi.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.