Reklama

středa 17. července 2019

Americká vojenská základna se může ocitnout u Krymu

17. 7. 2019       ruinformer
Vojáci USA začali modernizovat námořní základny Ukrajiny, které se nacházejí v Nikolajevské oblasti, tedy v bezprostřední blízkosti poloostrova Krym. Přivezli do Očakova speciální průmyslové vybavení. Pak američtí vojáci demontovali startovací a přístávací dráhu, která byla kdysi postavena ukrajinskou armádou. Je třeba poznamenat, že ukrajinští vojáci nebyli do výstavby nové startovací a přistávací dráhy letiště zapojeni.


Zdá se, že američtí specialisté si nejsou zcela jisti odbornou přípravou svých ukrajinských kolegů.

Po seznámení s touto zprávou veřejnosti se mnozí analytici shodli na názoru, že Američané tento krok zjevně neudělali kvůli své přejícnosti, ale proto, že tento objekt je strategicky důležitý. Letiště se nachází v těsné blízkosti Krymu a pokud se v budoucnu Američané rozhodnou zde umístit své letouny, může to podle jejich názoru vyděsit Rusko.

Také se ukázalo, že na námořních základnách v Nikolajevu a Očakovu se může objevit operační velitelské centrum amerického námořnictva.

Po dokončení modernizace vojenských zařízení na území Ukrajiny budou mít Spojené státy více záminek k vysílání svých lodí do Černého moře (kde nemohou být podle Montreuxské úmluvy déle než 21 dnů), aby v budoucnu vyvíjely tlak na Ruskou federaci.

Stojí za zmínku, že zpráva o tom, že americká armáda je zapojena do modernizace ukrajinské vojenské základny, byla velmi negativně přijata místním obyvatelstvem.

Nová ukrajinská vláda se však rozhodla nevšímat si nálad svých občanů. To se již stává samozřejmostí.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

75 komentářů :

 1. Američani pokračuji v Hitlerové politice ovládnutí světa a pod různými záminkami likvidují celé státy a zabíjejí miliony obyvatel těchto států. Vše je podmíněno obrovskou částkou vynakládanou z rozpočtu USA na výrobu zbraní a tato částka se každým rokem navyšuje. A aby se mohly vyrábět zbraně musí neustále ve světě USA udržovat války a provoz těchto válek je zásobován z více než stovkou základen po celém světě a hlavně kolem Ruska a Číny. Vše toto je ještě podpořené Gebelsovskou propagandou řízenou po celém světě přes velvyslanectví USA v každém státě a proto se dozvídáme dnes a denně z naší televize, že zabíjení nevinných lidí Američany je humanitární akce ve prospěch "míru" na celém světě, které USA udržuje zbraněmi od konce druhé světové války. USA dlouhodobě připravuje válku proti Rusku ve které plánuje obětovat Evropu a její obyvatelstvo. Proto USA provedli fašistický převrat na Ukrajině a vynakládají velké peníze, aby tato válku co nejdřív vznikla i když jim to Rusko vůbec neusnadňuje, protože se za celou dobu nedalo vyprovokovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:36" Obdivuji " lidi co dokáží sepsat takovou slátaninu. Máte velice smutný život co.

   Smazat
  2. Ad 17. července 2019 10:46: A čemu na tom nerozumíš, soudruhu? Co tě tak pohoršuje? Prostá pravda?

   Smazat
  3. Tak jednoho dne se stane, že bude Ruská armáda na Kubě, ve Venezuele či Nikaragui. Tak začne "rachot" co si to ten Rus dovoluje.

   Smazat
  4. 10:46 - Odkopal jsi jen svoji pitomost.

   Smazat
  5. Jeto pravda, že Američani, jsou. Fasounska hovada,, taktéž poschovavali,, nejvíc. Nacistů, 1945, dnes se to projevuje, kdo. Nechce tu jejich demokracii, je zlej, komous, že, a ti. Vemene co píšou ty. Sletaniny jak říkaj, sy mysli ze. Jim záleží na. Nějakým Česku, Ukrajině, atd,?? Ani nevy že. Takový bezvýznamný. Hovna ekzistujou, a za druhé, 1917_1918, ani nechtěli aby se. Rakousko rozpadlo byly proti, ,, 1938, 39, též. Ty vaší. Zapadáci, předvedli, jak. Miluju. Slovanský. Druhorady, hovada, ,, že,, a cechacci, poláci, furt, budou kouřit, Němce, USA, ,, , je vidět že germani se v téhle priblblejch národech nemili, Druhoradi, Krétěni, ,

   Smazat
  6. To se snadno rekne ,Zakladna se Objevi na Krymu ,jo,a co ? aAe zkuste to a mate rusaka na chrbatu a kdyz zuri, je schopnej vyhnat treba germana z Ruska jako ves z kozichu...Navic rusak porad cumi ,
   kde se co sustne.
   A je schopnej vypoustet nejaky ty Elektromegnetizace a voni se poserou a bezi do hajzlu...
   Nepomuze vubec NATO mit asi milion druzic spionaznich ve vesmiru. A vypoustet dalsi...
   Protoze rusak tam ma asi dve druzice /Cinan jednu/a tema sleduje. Problem.

   Smazat
 2. To jiste jiz od 41 kdy dal Roosewelt stavet Pentagon daleko obrovitejsi nez USA potrebovalo.Kdy vyprovokoval valku s japoncem za tim ucelem....
  Stavelo se na umisteni Veleni k budoucimu a naplanovanymu ovladnuti sveta..
  Jenze zakladny z doby rimskeho imperia jsou jiz ponekud zastarale /jako celej ten US/first/,/ rezim a system/ a navic "Sedici kachna" a se nehejba, aby trochu utekla ,a aby si do ni Putin namiril a klidne picnul..A triliony na zvysujicim se rozpoctu tecou jako tsunami..Bez ukrajincu, kteri by jim zakladnu okamzite rozvratili..A vykradli, to predevsim..
  Vo jednu zakladnu min,nebo vic, Vsjo rovno..
  A Strup zase mluvi o mirovych jednanich a dohodach atd s Ruskem.. Mnohem horsi nez takticke zakladny je Strategickej Pruser se ztratou Turecka, Indie a dokonce i Pakistanu...
  A Turecko je muze ,kdyz budou mit spatnou naladu NEPUSTIT a navic Vyhnat z Cernyho more. Pac na nej , Erdogana v jednom kuse kujou Pikle.
  To ma Putin za to ,ze chtel pomahat a povolil Usakovi zakladny a letiste v Kazachstanu, Uzbekistanu atd.na valku V Afganistanu, a prelety US letadel pres ruske uzemi !!!
  Udelas dobre , pomuzes Satanovi a hned se ti "ODVDECI" !! A jak ??

  OdpovědětSmazat
 3. Jak to dobře souvisí s předešlým článkem,Rusko ohrožuje Evropu.Takže,jaká bude odpověď Evropě,že si Rusko bude muset,znásobit počet protiraketových komplexů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč? Už to tady bylo, když USA rozmístily rakety v Turecku. Kuba - krize - neumístění raket na Kubu - stažení raket z Turecka. RF jasně dala najevo, že "problém" nebude mít jen Evropa, ale i, a to hlavně, USA. Dokonce ami bylo doporučeno, aby si přepočítali časy dopadu na jejich území - vycházelo to do 15 minut. Nicméně - dluhy Západu jsou tak velké, že jsou v podstatě jen dvě možnosti - krach a těžká krize, nebo válka. Kdo vydělal na 1. světové? Kdo vydělal na 2. světové?

   Smazat
  2. To neznate lstivyho Rusaka vsema mastma mazanyho. vsadim se co udela ? Snizi pocet jeho zakladen ze Ctyr na Dve a bude o tom porad nekde nahlas skuhrat ..
   Na Podbaby jsem expert. Z Dejvic sem mel tu Podbabu blizko a tak vo tom neco vim...
   Co rekne potichu rusak a kdyz nikdo neposloucha,chytre, ze ma nejakou zbran a zakladny nejsou pro nej dukladny a nakladny . Vlastne jsou..
   A zase to speje do autu a nevi se...Z autu co se hazi mic do..Z Dejvic /asi tam zili a zijou chamtivci/,mam jednu prihodu. V zime se polil tenisovej kurt vodou a rano tam pocasi vytvorilo kluziste a brusliste. A hned vedle bylo skvarovy hriste na ten fotbal.
   To se nepolejvalo. Jasny?
   Amy jsme tam pres vohradu byli vzdycky prvni aby sme videli ten sport nejdriv. ..
   Na pravym kridle ceskejch reprezentantu /proti SK Dej-vice,ale ceho ,nejvice?/ bezi hrac s micem a najednou vytahne hreben ze zadni kapsicky a zacne se cesat. Vyvalovali jsme voci.Potom se jeden obrance nastval a srazil uhlednyho representanta na skvarovou zem .Pak jsme zase sledovali mic a hru a najedou zirame ,hrac mel zase trenyrecky cisty , potom se zjistilo ,ze jich mel nekolik na sobe a ty zaspineny kdyz se nikdou nekoukal si stah a byl porad jako ze skatulky..Pak to byly pripady reprezantacniho brankare Horaka a Kouhouta. televizni reditel potom . A jak se dostali do Bryndy.Ale Az jindy..

   Smazat
 4. Poslední základna, za poslední peníze. A potom alou domu.

  OdpovědětSmazat
 5. Nejvyšší čas postavit něco podobného na Kubě. Tomu by ti američtí idioti mohli rozumět. Ukrajina měla být po druhé světové důsledně denacifikována vybitím tamních fašistů a byl by na pár let pokoj. Takhle se to provede plošně s tím, že radiace si nevybírá.

  OdpovědětSmazat
 6. Věřím, že je tato základna již naprogramována na ruských raketách. Neboť platí: Mrtvý americký voják - dobrý americký voják.

  OdpovědětSmazat
 7. Ví ti američtí dovedové, že rusové mají ponorky a v nich rakety? Jak dlouho jim asi potrvá, než zvelebí povrch země, která nikdy nenarazila na soupeře schopného adekvátní odpovědi. Procitnutí z amerického snu bude v tomto případě tvrdé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen je nechte, ať si hrají

   Kdo chce s voly být,
   musí s voly snít.
   Chochlostán je plný volů.
   S kopce jde to s nimi dolů.

   Smazat
 8. Bando rusáckých užitečných idiotů, mám pro vás smutnou zprávu. Ukrajina, stejně jako všechny okolní země rusácka jsou svobodné a mohou na svém území mít základny jaké chtějí a koho chtějí. A rusácko jim do toho nemá vůbec co kecat. A vy, bando rusáckých kolaborantů odněkoud z ČR, už vůbec ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hallo, colleague! Jak se vám kolaboruje?

   Smazat
  2. Žijou na Okrajině ještě vůbec nějací Okrajinci? Ti co pracují tady neuvěřitelně nadávají na Gorbačova. Někde se stala chyba.

   Smazat
  3. 08:26 Hele vole, my ti to vízum do USA stejně nedáme. Takovejch blců jako ty, máme půlku států,navíc nám lezeš do konečníku moc okatě.

   Smazat
  4. Prášek! Zapoměl jste si vzít prášek!!!

   Smazat
  5. Heleď užívej si prázdnin a v míru čekej až přestane puberta s tebou cloumat.

   Smazat
  6. Mě se nikdo neptal, zda chci, aby česká armáda byla v Afganistánu. Je tam na nic a SS dělají užitečného idiota. Česká vláda má pracovat tak, aby kdo pracuje, měl se dobře. Prozatím to neplatí.

   Smazat
  7. A připravuj se, až vám to písknou a půjdete na Rusa. Podle toho co píšeš ho nemáš rád a půjdeš s nadšením. Ale nebude to hezké, oni ti hrdinní amíci vás poženou před sebou a vy budete dosraní strachy zavrtaní v zemi volat maminku.

   Smazat
  8. Chlapče, milion chvilek by odrovnalo i statnýho vola, jakej to musel bejt nápor na tvůj mozeček si nedovede nikdo představit. Ještě že už končíte.

   Smazat
  9. Zajeď si nejdřív na Krym a potom do Oděsy, ať máš srovnání...

   Smazat
  10. To je sice pravda 8.26 ,ale kdo jsou ty Ukrajinci a svobodny navrch a co mohou a nemohou mit..Dyt v ty jejich vlade neni ani snad jeden mistni..
   To pokracuje a lidi nemaj co zrat ale maji zakladny za miliardy . A to je vzdycky nezdrava situace pro ty co to dopustili...A ty nasledky jsou a budou..Ted nejsou schopny ani vyhnat jednu rotu ,tech co nesouhlasi..

   Smazat
 9. No a zase je den veselejší, na Ruskou roztahovačnou politiku velice správná reakce a doufám, že u nás bude taky základna našich přátel z USA. BUH ŽEHNEJ AMERICE!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 08:41 Hlavně by mohl bůh konečně požehnat tobě.

   Smazat
  2. 8.41 - přikládejte si pravidelně studené obklady, jestli vám vůbec pomohou.

   Smazat
  3. 8:41 - Bolavá hlava promluvila. Propagandista roty, vedoucí PŠM. Tací týpkové jsou pěkně popsáni v Černých baronech.

   Smazat
  4. Jeno aby BŮH ty vaše USA NEŠTRÁFNUL;-)...

   Smazat
 10. Kdo chce válku je pervezní hlupák.Kari

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tihle asiati co ovládají Evropu a USA, nemají strach z Ruska, vědí že Rus válku nezačne, ale s Čínou to podělali, ta se s nimi párat nebude.

   Smazat
  2. 8:55 Máte pravdu, ale v blázinci otevírají už ráno v 8:00.

   Smazat
  3. Jenomže právě války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr! Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity.

   Smazat
  4. Iba Idiot môže takto uvažovať (asi neuvažuje vôbec)! Vole, dnes sa vojny nevedú kopiami, halapartňami, mečmi, vrhačmi kamenia a podobnými hračkami. Treba preto zastaviť hitlerovčinu USA a NATO a začať konečne jednať o mieri a naviac bilióny zo zbrojenia presmerovať na ekológiu, životné prostredie, zdravotníctvo!!! Z USA rozpočtu na zbrojenie by sa za pär rokov stala Zem zelenou záhradou. Ty a psychopati zUSA aj z NATO by mali vyhľadať veľmi dobrých psychiatrov. Ak to nepomôže, poraď im elektrické šoky ( USA psychopati vedia: ako na TO! Rozumu nazdar!!!

   Smazat
  5. 20:24 Taky je krapet víc obyvatel, přemejšlej esi máš čím, čobole! Kolik set let by trvalo zredukovat přemnožený rasy halapartnama a "podobnejma hračkama", co? Dneska potřebujem toto! - https://www.echo24.cz/a/Sedwh/klistata-jako-biologicka-zbran-mohou-za-sireni-lymeske-boreliozy-vojenske-experimenty-pentagonu

   Smazat
 11. Dvořáku, co to bylo za akci ten " GOOGL "?, trošku pozdě jste zareagoval na to, že sem psalo pouze pár proruských IVANU a zbytek lidí se vám na to vyprdnul.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten zbytek, tedy odpad, který se předposraně ani nemíní podepsat.

   Smazat
 12. Stavění základen je naprosto zbytečné válku by rozhodly rakety. Žádné letadla a tanky nebudou v provozu. Už aby usa zbankrotovali a pak budou nuceni se vrátit domu.

  OdpovědětSmazat
 13. „Jaderné bomby uloženy na šesti amerických a evropských základnách“. Konkrétně se má jednat o základny Kleine Brogel v Belgii, Büchel v Německu, Aviano a Ghedi-Torre v Itálii, Volkel v Nizozemsku a Incirlik v Turecku.

  Jaderný arzenál Spojených států

  „Plně modernizujeme a v některých případech získáváme zcela nové jaderné zbraně. Nikdy je nechceme použít, ale jsme nejlepší na světě, máme jich nejvíce na světě,“ řekl Trump.

  Tak to je dobře. To je záruka toho, že neposlušným státům zkroutíte ruce.
  Proto jsme s vámi a lezeme vám do zadku.
  Tedy než se střevo protrhne.

  OdpovědětSmazat
 14. Je těžké býti blbem, neboť konkurence je příliš vysoká.

  OdpovědětSmazat
 15. Jako každá hůl, i tato má dva konce. Základna bude v těsné blízkosti Ruska. A má to vyděsit Rusy. No sloužit na té základně, byl bych vyděšený spíš já. Protože mám Rusy přímo u zadku a budu první, kdo to schytá. Rusové mají na Krymu celé loďstvo, pobřežní raketovou obranu, letectvo, námořní pěchotu,.... A jsou doma. U svých zdrojů. Jak veliká a jak vybavená by ta americká základna musela být, aby vyděsila třeba jen Krymčany? Rusové mohou potopit vše co v Černém moři pluje nad i pod hladinou a sestřelit vše co létá nad ním. Jeho rakety dosáhnou na území všech okolních států. Jak dokázal Kalibr vypálený z Kaspického moře do Sýrie. Takovou základnu Rusové smetou z povrchu zemského v řádu hodin. Američani nestihli zabrat Krym, a to byla ta klíčová chyba, kterou už nelze napravit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Daníku, a ty jsi snad Ukarajinec? Nebo snad US voják? Ne? Tak proč tě to trápí? Zřejmě proto, že jsi ruský užitečný idiot.

   Smazat
  2. 10:28
   Tvoje logika je úchvatná. Proč si o těch prázdninách nejdeš nějak hrát? Na koupání to teď asi není, ale mohl bys zkusit třeba kolo, nebo odrážedlo.

   Smazat
  3. 10:26 Pokud, jak píšete, Rusko smete vše v jeho okolí, tak proč potom tolik křiku, nad jednou základnou? Já bych tu ruskou techniku tak nepřeceňoval rusomile, ona překližka a papundekl toho snesou mnoho!

   Smazat
  4. 10:55
   Rady a doporučení od nějakého idiota, "co mám dělat", opravdu nepotřebuju. Starej se vo svý.

   10:57
   Tak tak. Před týdnem rusákům v jednom z těch jejich zázraků techniky uhořelo 14 námořníků.

   Smazat
  5. 11:35 Nevíš proč teď nejdou na odbyt Boeingy? Nákup odrážedla by ti mohl pomoci, umíš jenom nadávat a určitě týráš svou manželku, minimálně svou existencí,na druhou stranu, která by tě chtěla.

   10:57 S tou překližkou a papundeklem je to svatá pravda, proto Erdogan vyměnil papundeklová aera za reálné S400 a ani "přátelský" nátlak s ním viditelně nehnul.

   Smazat
  6. 11:35 /-.-./..- /.-./.-/-.-/..-/-././../-./-/./.-../../--././-./-/-./../

   Smazat
 16. BILKO-SÁDRA, dva proruští idioti, vy to s tím ruskem dotáhnete opravdu daleko, tak do prdel...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:22 Zastav se na US embassy máš tam vstupní vízum, z humanitárních důvodů. Ne, že tam zas polezeš z Mexika přes plot, si přeci spojenec a těch my si vážíme.

   Smazat
  2. Alespoň tě doženeme ty už tam s tou amerikou dávno jsi.

   Smazat
 17. Kam jsi to dotáhl ty? Dodělal jsi úspěšně aspoň základku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dodělal, v páté třídě "studoval", za pomoci 6 asistentů 4 roky, ale výsledek se dostavil. Rozliší vajgla od klacíku, takže, spolu s holubama, vyzobává náměstí.

   Smazat
 18. 8.26 - ty jsi ale úplně demetní kripl..A o skutečném stavu na Ukrajině víš hovno,ty jelito.

  OdpovědětSmazat
 19. 10.57 - ty máš čůráku papundekl místo mozku a to je mnohem horší..Jsi hovádko...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:28 "Bohatá" slovní zásoba spočívající ve stereotypně používaném slově "papundekl" svědčí o poměrně vysokém stupni inteligence.

   Smazat
  2. 12:36 Taky často používá slovo "čůrák", to bych mu ovšem nevyčítal, rodiče mu jinak neřekli.

   Smazat
 20. Vidíte je ty Rusy sakramentské? Už se zase přiblížili k těm hodným,neagresivním americkým debilům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jistě. Tím že si ukradli Krym, Dombas, tak se přibližují, debile.

   Smazat
 21. Rusko anektuje Krym, vede valku na Donbasu, a pak se jeste divi, ze Ukrajina hleda pomoc u spojencu na Zapade. Chucpe

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:25 Krym "daroval" Ukrajině ožralý Ukrajinec Nikita Sergejevič Chruščov. To je jako kdyby Slovák, Gustáv Husák, daroval Moravu Slovensku, určitě by to tu, po rozpadu federace, nikomu nevadilo. Stejně jako kdyby Slovensko pak tu Moravu nabídlo pro výstavbu ruských základen. To by bylo řevu, že Morava byla vždycky součástí ČR.

   Smazat
  2. 13:25 Nejlíp by asi bylo nechat rusky mluvící obyvatelstvo na pospas ukrajinským nacistům. Ti si s podobnými případy věděli a ví rady, viz holokaust, na němž se Ukrajinci plnohodnotně, radostně a maximálním úsilím podíleli.

   Smazat
  3. 13:59
   Myslíš tak jako bylo necháno na pospas rusky mluvící obyvatelstvo třeba v Charkově, kde je z 1 milionu obyvatel 1/3 "rusky mluvících" a přesto je tam klid a mír a po nějakých tvých nacistech a holokaustech ani památky?
   Ty jsi typický příklad rusáckou propagandou zcela vymletého užitečného idiota.

   Smazat
  4. 14:06 Zjisti si někde, kdy došlo k holokaustu a úloze Ukrajinců v něm. Hlavně je nemaluj jako kované demokraty s nacistickými symboly. Někde už toho prostě měli dost, tak se vzepřeli,je to jejich věc. Někdo taky bere z Ukrajiny roha. Všimni si, že tě nenazývám užitečným idiotem, to dost dobře nejde.

   Smazat
  5. 13:59 On byl nakonec klid i v rokli Babij Jar a po nacistech a holokaustech ani památky. Prostě Juden frei, stačí jenom zaměnit národnost, za Poláka, Rusa a pod..

   Smazat
  6. 15:02 Jo, jo stačilo se v klidu dostavit na křižovatku ulic a pak do samotné rokle. Pro svět byl všude klid, akorát Ukrajinci by mohli vyprávět. Oni Němci věděli za co jim vděčí a děkují, bez nich by to personálně nezvládli.

   Smazat
  7. Jarine a 14:08, ono je to pohodlnější nepřemýšlet a jen nechat sebou manipulovat. Propagandisté na ČT nebo v ČRo z vás musí mít radost. Vy nepochybně věříte i tomu, že muslimové jdou do Evropy nás kulturně obohatit, a až se jim to podaří, tak se integrují.

   Smazat
  8. Než začneš psát nesmysly, přečti si ukrajinskou ústavu. Pak možná pochopíš, že Krymčané využili svého práva uspořádat referendu, odejít z Ukrajiny i připojit se k RF.

   Smazat
 22. židokapitalisti to zase vyprovokují k válce hovada.

  OdpovědětSmazat
 23. V knihe "Obroda Slovanov" od Pavol Peter Kysucký sa píše, že Západ zdegeneroval a oni skutočne nevedia ani, čo robia......... Určite si túto knihu prečítajte, akí je Západ už asi nevratne zdegenerovaný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. Prečítajtě si tůto knihu, alebo choďte do mešity na kázanie nejakého imáma. Tam sa dozvietě o zdegenerovanom Západe to samé.   Ako vidno, komunista, islamista, fašista, všetko ste stejný chuji.

   Smazat
 24. Uz to zde zase funguje normalne bez registrovani ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.