Reklama

čtvrtek 4. července 2019

Bilderberger převzal vedení EU


Ursula von der Leyenová
-rp-
4.7.2019 SchallundRauch a   PrvníZprávy
Zatímco se Evropa zabývala klimatem, tak bylo zvoleno nové vedení Evropské unie.
Ursula von der Leyenová bude předsedkyní Evropské komise, předsedou Evropské rady je Charles Michel, v čele evropské diplomacie je Josep Borrell a Christine Lagardeová povede Evropskou centrální banku.


„Musím se tomu smát, protože je pravdou to, co jsem již dlouho říkal, Bilderberg určuje obsazení vrcholných míst v EU, protože téměř všichni jsou členové Bilderbergu a to opět ukazuje, že kdo se účastní Bilderberg konferencí udělá kariérní skok, je vybrán k vyšší pozici. To je proti slovu, že Bilderberg je jen neškodné setkání, kde se nic nerozhoduje,“ píše ma blogu Schall und Rauch von Freeman.

Michel, von der Leyenová a Lagardeová se v roce 2016 společně zúčastnili konference Bilderbergu v Drážďanech. Zajímavé je, že Macron na konferenci Bilderbergu v Kodani 2014 navrhl Ursulu von der Leyenovou a na oplátku od Merkelové, získal podporu pro Francouzku Christine jako šéfku ECB.


Borell a gangster CIA Pompeo duben 2019


Španěl Borrell je také takový model chlapce. Měl dlouhý vztah s bývalou ministryní životního prostředí a současnou šéfkou Španělské socialistické dělnické strany (PSOE), Cristinou Narbonovou. V červenci 2018 se vzali.

Před loňským návratem do politiky působil ve správní radě energetické skupiny Abengoa, která se specializuje na solární energii. Byl odsouzen v roce 2018 kvůli obchodování s akciemi k pokutě 30,000 euro, protože prodával akcie své společnosti před jejím bankrotem.

Abengoa, to byl doposud největší bankrot společnosti ve Španělsku. Proto byla loni požadována rezignace Borella z pozice španělského ministra zahraničí.

Dříve pracoval jako inženýr pro španělskou státní ropnou společnost Campsa. V roce 2012 byl nucen odstoupit z funkce prezidenta Evropského univerzitního institutu, neboť byl obviněn ze střetu zájmů v souvislosti s jeho energetickými zájmy.

Nyní povýší a stane se ministrem zahraničních věcí EU. Takoví morálně bezvadní lidé, jako je Josep Borell, musí zastupovat EU, to je jasné.

Legrační, v roce 2010, prezident Barack Obama vydal záruku na půjčku ve výši 1,45 miliardy dolarů na výstavbu solární elektrárny Abengoa v Maricopa County v Arizoně prostřednictvím amerického ministerstva energetiky.

Ano, tito „zelení“ a „levicoví“ ekologové vědí, jak zacházet s penězi daňových poplatníků.

První zasedání Evropského parlamentu


Co si noví členové strany Brexitů v Evropském parlamentu myslí o diktatuře EU, ukázali na prvním setkání ve Štrasburku, kde se hrálo Beethovenova „Óda na radost“. Otočili se a ukázali záda.

Poslanci z evropské frakce „Identita a demokracie“ dokonce zůstali sedět.


Prezident Evropského parlamentu Antonio Tajani tuto akci kritizoval a řekl: „Musíte stát při hymně své země“!

„Zůstali jsme sedět během hymny, protože jsme přesvědčeni, že Evropská unie není státem, a proto nemá hymnu," řekl francouzský poslanec Nicolas Bay.

Nigel Farage také řekl, že EU není stát, a proto není neúctou bojkotovat tzv. „hymnu“ EU.

Zemětřesení na Ženevském jezeře kvůli konferenci Bilderberg? 


EU není demokracie


Je to vlastně EUSDSR, kde vůdce v zákulisí určuje vedení a občané EU nemají vůbec šanci něco říkat a ani nejsou o nic žádáni.

Ano, toto jsou „evropské hodnoty“, které EU zastupuje a vyváží do světa.

Namísto pijáka Jean-Claude Junckera, je nejvyšší hlavou EU Ursula von der Leyenová. No tak na zdraví!

Kolikrát byla v Bilderbergu? 2015, 2016, 2018 a 2019! Pak si to pravděpodobně zaslouží.

Velká změna v řídícím výboru Bilderbergu


Od včerejšího dne se změnilo složení řídícího výboru Bilderbergu. Henri de Castries odstoupil z funkce předsedy a nyní jsou tam dva náčelníci, Victor Halberstadt a Marie-Josée Kravisová. Takže Evropan a Američanka mají nejvyšší pozici!

Noví lídři EU jsou slabí a nemají co říct. EU nemůže ani udržet jadernou dohodu s Íránem proti Trumpovi a čelit vydírání a hrozbám ze strany Washingtonu.44 komentářů :

 1. Pan Bůh s náma a zlé pryč.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes Angláni zadrželi za pomoci armády Iránský tanker ve Španělských vodách. Na 80% je to začátek války. Angláni se opět projevili jako věrný poskok USA. V Hormuzském průlivu bude brzy horko.

   Smazat
  2. Čím slabší třetí německá říše alias EU bude, tím lépe!

   Smazat
  3. 20:21
   Pomocí "armády". No budiž.
   Někdejší loďstvo imperia nad nímž slunce nezapadá se smrsklo na flotilu gumových nafukovacích člunů. Alespoň při srategickém strážení Gibraltarské úžiny.
   Tanker neplul v britských vodách a neměl povinnost zastavit. Ti pitomci na gumácích neměli sebemenší šanci obrovský tanker zastavit ozbrojeným útokem. Naopak, kdyby perský kapitán nezastavil, tak šly gumové čluny chrabrých britských matrosů pod vodu, protože navzdory britskému námořnictvu existuje něco jako fyzika a něco jako sání kolem plující lodě. Čím je loď větší, tím je i sání zvětšuje, takže to kolem tankeru spolehlivě stáhne pod vodu každé malé plavidlo. To jsou případy rekreačních člunů jejichž posády se chtěli zblízka pokochat pohledem na velikou výletní loď. Navíc to sání nemá ani troch úcty k vlajce britského válečného námořnictva. Tentokrát měli angláni obrovskou kliku. Příště ji mít nemusí

   Smazat
 2. Ve vedení EU je svině

  OdpovědětSmazat
 3. Odpovědi
  1. Nenapovídat, snad na to přijdou sami.

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, že jsi nikdy nic nečetl, v pr.eli byl a ho.no tam viděl, neznáš cizí řeči a k tomu ještě máš totálně vykotláno v mozkovně neznamená, Jando, že Bilderger neexistuje. Zkus požádat někoho inteligentního, ať ti řekne co to je, tedy jestli budeš schopen to pochopit, že?

   Smazat
  2. to 19:10,,, jo ten 17:15,,, ten je zcela mimo!!! jeste mu rekni ze svetovym financim sefuji rodiny Rockefeleru, Rotschildu, Warburgu a Morganu se svymi poddanymi z rad "vyvolenych", a on dostane infart!!! ale tech 17:15 a jemu podobnym je v ceske hroude dost

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 19:34 To si pletes s Wartburgem, kterym jsi jezdil a dostal jsi se nejdal v zivote k Balatonu:-)

   Smazat
  5. Divák ČT:DDD. Místo hlavy nočník, do kterýho mu každý den nakadí:DDD.

   Smazat
  6. hele tele 20:00 je to warburg neboj nepletu se !!! no sle tys zcela popleteny z reality zivota!!! uz si pripadam jako na FFBooku same blokady mazani cenzura???

   Smazat
  7. Vole 20.oo to byl Trabant a jezdil jsem na Rujanu

   Smazat
  8. Parasiti bez schopnosti a bez toho ze by kdy prokazali,ze jsou neco jineho. Jsou v koncich. Jako britskou May vymenuji za jeste neco horsiho. Merkel vytresena ,demonstruje tu y promeny a promenuje se do 100% Huspeniny.
   Ani sluhova a sluzky uz nemaji zadnou kvalitu. Rasismus , kterej neobhaji nikdo aspon zabranoval necemu takovymu se vplazit tem nemocnym do pozic moci ale totalni NEMOCI bezmoci. Ani skodit poradne nesvedou.
   Utok na iran se nepovedl mimo strasnych rour a vidiny padajicich letadel se zbabelymi masakrujicimi piloty a jejich veliteli, protze si uvedomuji nebezpeci , ze kdyz USA chce valku protoze je daleko ,a mysli ze bezpecne daleko od Iranu a s tim ze opet uniknou sprqavedlnosti ,ale problem je tech blizkych fanatiku v sousedstvi. Ti se take jako dalsi sulc,tresou strachy , kdyz Iran vyhlasil,ze to do nich picne , uz proto ze jsou po ruce..
   Tadu je kazda rada dobra k nezaplaceni..Protoze !! Zadne pouceni a nikdy.
   Koledujou si zase vo holo-kosti ..

   Smazat
 5. je viditelne že unas už je všechno hotovi a tak se mužeme zabyvat tim jak lepe hesski a radostněji vitat evrohujeři zato nas obohati o nove prvky a projekty dosud u nas nikdy nepraktikovane za naše povinne desatky ani tak nevadi že jsme pro ně odpad aotorci pro ty nadlidi z eu ba naopak je vtom naši evrochujeři podporuji a neustale nam řikaji že jednou bude lepe když lepe už davo bylo ale řikat se to nesmi ani na vyvažene gebls bedně protože hrozi každemu že bude označen za nacionalistu a extremistu či dokonce agenta kgb a efbiaj v jednom

  OdpovědětSmazat
 6. Stojí za to si přečíst Terezu Spencerovou ohledně charakteristiky Leyenové.

  "Jeden můj kamarád, který se léta pohyboval v nejvyšších patrech zdejší politické scény, mi včera k Ursule von der Leyen vysvětlil něco jako, že „budeme ještě prstíčkem hrabat po Junckerovi“. Vojáci bundeswehru jí prý říkají „FlintenUschi“ a je to všehoschopná paní, která úspěšně dokázala zlikvidovat už tři ministerstva. Kamarád prý nikdy nezapomene, jak po Trumpově vítězství pobíhala a hystericky vykřikovala: „Co budeme dělat? Kdo nám teď řekne, co máme dělat?“ Ještě před nedávnem navíc burcovala, že je třeba se připravit na Rusko, ale jestli ta příprava má vypadat tak, jak po jejím působení v čele ministerstva obrany dnes vypadá takřka nebojeschopný bundeswehr, tak fakt v Moskvě asi strachy nespí a „Putin v Kremlu s nervy v tahu ohryzává futra od dveří“. Ale čím je prý hloupější, tím je zavilejší, takže bude dál ještě víc tlačit na pilu a bude tomu říkat reforma. Hlavně, když bude mít někoho, kdo jí poví, co má dělat... Nemám důvod svému kamarádovi nevěřit. Mívá pravdu až moc často."

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Putin-ted-urcite-s-nervy-v-tahu-ohryzava-futra-od-dveri-Tereza-Spencerova-vypravi-co-se-dozvedela-o-pani-von-der-Leyenove-587802

  Namísto ožraleho, ale relativně normálního chlapíka bez speciálních pretenzí vůči komukoliv, je tady tvrdohlavá rusofobní hysterka.

  OdpovědětSmazat
 7. Úspěšné působení nové šéfky EK na pozici min. obrany SRN. Co by na něco podobného řekl Keitel, Dönitz, Göring anebo sám AH?

  "...paní von der Leyenová, žena, za jejíhož současného ministrování sice došlo k řadě pozitivních změn v německé armádě, což jí jistě zvýšilo kvalifikační předpoklady pro nejvyšší evropskou funkci – pro ilustraci: zavedla genderově vyvážený jazyk, rovněž nechala zbudovat zvláštní WC pro genderově fluidní vojáky, nechala genderově přebásnit vojenské pochody, speciálně upravit interiéry tanků, aby se v případě nasazení těhotné vojačky nezranily o ostré hrany, a samozřejmě pro ně zavedla speciální těhotenské uniformy..."

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Co-v-Nemecku-spachala-Von-der-Leyenova-Skandaly-a-neschopnost-Drsny-verdikt-od-ceske-politicky-587879

  OdpovědětSmazat
 8. To se mistni ruda uderka posere vzteky:-)

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/509662-ukrajinci-zadrzeli-pri-zvlastni-operaci-muze-spojeneho-se-sestrelenim-malajsijskeho-boeingu.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na takové historky může reagovat tak akorát "sečtělý" vymaštěnec jako jsi ty sám. Ještě jásej, vygume, že se on určitě "přizná".

   Smazat
  2. 19:49 Ale neposere. Do zítřka tento klípek s naprostou jistotou zcela zanikne. A jestli ne, tak nejpozději pozítří. Takže jestli si ohledně toho šmoku děláš nějaké naděje, pak jsi nejspíš dost hloupý.

   Smazat
 9. Zde máte členy Bilderbergeru v plné nahotě nejbohatší nadlidi, vládci kteří skutečně řídí svět!?

  https://uloz.to/!Ey7ekRG7/unesena-republika-r-2013-bildeberg-group-karl-furst-zu-schwarzenberg-clen-globalni-nadvlada-elitniho-klubu-nejbohatsich-nejvlivnejsich-a-vsehoschopnych-elit-pro-novy-rad-plan-zotroceni-sveta-endgame-postradatelni-mimo-zakony-avi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 19:56 Točíš na nepřesném názvu, který byl převzatý z webu s překlepem, a který už web prvnizpravy.cz opravil. To vůbec nic nemění na skutečnosti, že skupina Bilderberg s jejími pletichy existuje, a ty neuděláš vůbec nic s tím, že se dostává do povědomí lidí, co je zač.

   Smazat
 10. Co na to říct.Po volbách jako po vejprasku.
  Pánové Davide a Blaško držte se!!!
  Díky za vyjádření jasného postoje při ojrouhnijní "hymně".
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Zbytečný a trapný příspěvek.

   Smazat
 11. http://blog.aktualne.cz/blogy/jiri-svoboda.php?itemid=34374

  OdpovědětSmazat
 12. 19:47
  Proč nám tady pořád ukazuješ, že jsi sem nasazená trollí filcka, a hlavně blbá jak punštok? Umíš vůbec číst, vygume?

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Bilderberg

  OdpovědětSmazat
 13. Vsechno zle je k necemu dobre...spousta Nemcu Ursulu nesnasi,takze i u nich upadne zajem o Eurosojuz

  OdpovědětSmazat
 14. No nic dobrého od paskvilu eu nečekám jen se musíme snažit aby nezničili naší zem.

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 16. Jeden můj kamarád, který se léta pohyboval v nejvyšších patrech zdejší politické scény, mi včera k Ursule von der Leyen vysvětlil něco jako, že „budeme ještě prstíčkem hrabat po Junckerovi“. Vojáci bundeswehru jí prý říkají „FlintenUschi“ a je to všehoschopná paní, která úspěšně dokázala zlikvidovat už tři ministerstva. Kamarád prý nikdy nezapomene, jak po Trumpově vítězství pobíhala a hystericky vykřikovala: „Co budeme dělat? Kdo nám teď řekne, co máme dělat?“ Ještě před nedávnem navíc burcovala, že je třeba se připravit na Rusko, ale jestli ta příprava má vypadat tak, jak po jejím působení v čele ministerstva obrany dnes vypadá takřka nebojeschopný bundeswehr, tak fakt v Moskvě asi strachy nespí a „Putin v Kremlu s nervy v tahu ohryzává futra od dveří“. Ale čím je prý hloupější, tím je zavilejší, takže bude dál ještě víc tlačit na pilu a bude tomu říkat reforma. Hlavně, když bude mít někoho, kdo jí poví, co má dělat... Nemám důvod svému kamarádovi nevěřit. Mívá pravdu až moc často.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Putin-ted-urcite-s-nervy-v-tahu-ohryzava-futra-od-dveri-Tereza-Spencerova-vypravi-co-se-dozvedela-o-pani-von-der-Leyenove-587802

  OdpovědětSmazat
 17. Projekt dnešní EU je přece projektem těch samých Bilderbergských. Hybatelů.
  A nejen jejich. Stojí za ním i další a stejně tak mocní.
  Je proto úsměvné podivovat se nad tím, že v čele orgánů EU se ocitli někteří představitelé Bilderbergských.
  Až dosud se tito vlivní "altruisté" nechávali povětšinou zastupovat loutkami, dnes to již přestali tajit, a před oponu polit. divadla vyslali své. Ovšem opět jen loutky.

  OdpovědětSmazat
 18. Jsou i tací Přátelé italské opery, kteří pokládají volbu šéfů EU, za ne zrovna úspěšnou, ale já tvrdím naopak. Vždyť mezi zvolené vybrali i naše dva kandidáty, opět škarohlídi pomlouvají, že zvolení nebudou mít žadnou moc. Volba byla úspěšná, gratuluji a objednávám patrový dort.

  Váš "Bílá psí dečka".

  OdpovědětSmazat
 19. Je evidentní, že sionisticko-nacisticka luza, nejodpornejsi mafie historie, hraje vabank. Bohužel, musíme jen doufat, že se Rusko a Čína nezaleknou a postupně tyto zločince zbaví vlivu (nejlépe zbavenim života) aniž by to znamenalo válku.

  OdpovědětSmazat
 20. noviczech
  ...von Leyen byla normálně vdaná, měla s manželem dvě děti, před pár lety psali v Bildu, že odešla od rodiny a žije s přítelkyní. Když nastupovala na ministryni armády, tak jí reportér položil tři otázky. Na první dvě odpověděla jak dítě z páté třídy a při třetí otázce mu řekla, že mají čas oběda a že ona odchází na oběd. Dále je namočená v případu německé cvičné lodi. Loď byla vyrobena na konci padesátých let mám dojem, do dvaceti miliónů marek. Po malé nehodě v Hamburku, kde jí paní Leyenová prošla celou za osm minut (inspekce poruchy), s komisí, stála oprava přes 130 milionů euro (za což, jak prohlásil odborník, mohli mít loď novou), jenže se zjistilo, že někdo z nejvyšších kruhů si nechal postavit luxusní jachtu, která byla z tohoto fondu financována.
  Ještě bod: volal jsem německému kamarádovi, ležel v nemocnici, v Norimberku a ten mi vyprávěl, že vedle něj ležel Afghánec s ustřeleným prstem. 62 roků stár, přišel do Německa, nikdy tam nepracoval, měl dvanácti člennou rodinu a Stát mu dal dům u Ansbachu. A podporu, samozřejmě. Ale on to německé vládě neodpustí a vykládal mi, že jim (té N. vládě) to jednou Němci vrátí. Lid je nazlobený. Tak uvidíme!!!

  OdpovědětSmazat
 21. EU a NATO pokračují ve ZLOČINNÉ obraně kapitalismu a demokracie!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Jak vidíme dnes a denně, EU a NATO se nemění, přes přímo GIGANTICKOU snahu Velikého Putina, BJJP, soudruha Si Ťin-pchinga, i nás všech prostých Západoasiatů.

  Ano, my komunisti a putinisti děláme co můžeme, ale Euroamerika dál ZARPUTILE hájí evropské hodnoty, v první řadě kapitalismus a demokracii, ty NEJODPORNĚJŠÍ plody zahnívajícího křesťanství a shnilého sionismu.
  Prostě HNUS !

  Víme, že náš milý soudruh a soukmenovec David (+ ostatní čeští komunisti a putinisti – europoslanci) šel do Europarlamentu s představou, že Evropu snadno rozloží zevnitř.
  Leninu žel, tak snadno to nepůjde: Evropa, Euroamerika se zmítá v periodické, neustále se prohlubující krizi, ale dobrovolně chcípnout odmítá.

  Co s tím?
  Máme se snad smířit s představou, že zemřeme stářím, aniž bychom viděli hořící trosky Bundestagu, Elysejského a Buckinghamského paláce, nad nimiž bude VÍTĚZOSLAVNĚ vlát prapor Velikého Ruska?
  Ne, s takovou představou se prostě NESMÍŘÍME, my roduvěrní Češi a Rusové, my Západoasiati!
  Ano, Evropa musí být zničena, evropské hodnoty (s křesťanstvím v čele) musejí být rozšlapány našimi válenkami, rozdrceny pásy neprůstřelných velkorusko-sovětských tanků!!
  Ano, za tuto NÁDHERNOU ideu rádi položíme životy našich rodin, v nejhorším případě i své vlastní!!!

  Takže si rovnou představme, jaké to bude RADOSTNÉ umírání:
  My vojáci Slovanské osvobozenecké armády ležíme někde v Evropě, v páchnoucím bahně, zbývající rukou si cpeme do břicha vyhřezlá střeva, řveme bolestí a hrůzou ze smrti …
  Již víme, že Česko je KOMPLETNĚ spáleno na jemný popel odvetným jaderným úderem.
  Ale také víme, že oba naši národní Vůdcové Miloš a Babiš žijí, v přehlubokém moskevském atomovém krytu.
  Že se oba zúčastní slavnostní přehlídky na Rudém náměstí, kde Veliký Putin, BJJP, ruku v ruce se soudruhem Si Ťin-pchingem vyhlásí počátek Tisícileté říše míru a národního socialismu.
  A právě tato NÁDHERNÁ myšlenka nám umírání překrásně osladí, že.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POČTVRTÉ, neboť ten původní (z 5. července 2:03) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
  2. Pak budu vyrabet
   nejlepsi traktory
   nejlepsi kolecka
   nejlepsi motory

   a kdyz pak po praci
   zahouka sest
   reknou mi soudruzi
   TVE PRACI CEST
   a zitra zas v sest, cest
   v sest cest

   Smazat
 22. Další svině ve vedení EU.

  OdpovědětSmazat
 23. musim souhlasit s radostou i s anonymem ktery zminuje bandu Bildeberg a doplnuji opet hlavni svetove zlodeje a jsou to familie Rotschild Rockefeler Warburg a Morgan a jejich "vyvoleni" posluhovaci!!!
  ano pripadam si jako na Facebook kde se maze cenzuruje blokuje a vyhazuje! thx

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.