Reklama

pondělí 1. července 2019

Blaha: Putin má pravdu, liberalizmus je mŕtvy. Jeho výsledkom je iba nerovnosť, nesloboda a bordel

Ľuboš Blaha
Ľuboš Blaha
1.7.2019 DavDva
Putin vyhlásil, že liberalizmus je prežitok. Tusk mu na to odkázal, že prežitkom je autoritárstvo, kult osobnosti a vláda oligarchov. Pánabeka, to čo je?


TUSK NEMÁ MANDÁT NA ÚTOKY NA RUSKO
Po prvé, ak tým chcel Tusk zaútočiť na Rusko, tak na to nemal mandát. Ja chápem, že ako Poliak nenávidí Rusko a potrebuje to ventilovať, ale v pozícii predsedu Európskej rady by si mal dávať pozor na ústa.
Je to od neho detinské a agresívne. V diplomacii je to kolosálny prešľap.

LIBERALIZMUS JE TOTALITA PEŇAZÍ
Po druhé, liberalizmus nie je opakom autoritárstva, ako si Tusk myslí. Ani kultu osobnosti, ani vlády oligarchov. Práve naopak. Je ich stelesnením.
V modernej liberálnej spoločnosti sa prenasledujú ľudia za iný ako liberálny svetonázor.
Pre poslušných amerických pešiakov ako Kiska či Čaputová sa v médiách vytvára kult osobnosti.
A liberalizmus vždy bol o záujmoch bohatých ľudí a vždy nakoniec dospeje k oligarchii.
Milý Donald, ste vedľa, ako tá jedľa.

LIBERALIZMUS DEMOKRACIU LEN TRPÍ, KÝM SI JU VIE KÚPIŤPo tretie, liberalizmus vznikol ako ideológia bohatých mešťanov, ktorí odmietali demokraciu ako vládu lúzy.
Je to ideológia pracháčov, ktorí forsírujú individializmus a biznis. On nie je ani v najmenšom opakom autoritárstva. On je doslova totalitou peňazí. A s demokraciou sa naoko zmieril len preto, že si ju kúpil.

PUTIN MÁ PRAVDU – LIBERALIZMUS JE MŔTVY
Putin má pravdu. Liberalizmus je prežitok. Jeho výsledkom je nerovnosť, nesloboda a bordel.
Škoda len, že Tusk nepochopil, že keď sa snažil vrátiť Putinovi úder, tak tým prefackal len samého seba.


70 komentářů :

 1. Nechápu proč Poláci tak nenávidí vše ruské. Před válkou měli hovno (na rozdíl od nás), tak nevím o co jim jde. A koncentráky u nich postavil Hitler, ne Stalin. Tak ať mi to někdo vysvětlí. Vždyť i Japonci se dneska usmívají na amiky, kteří je masově vraždili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koncentrák u nich postavili a provozovali i Američané za prezidentování socialisty Kwašniewského. Někdo o nich říká, že jsou to děvky prodejné :-)

   Smazat
  2. Antikomunismus, který se v posledních letech přetavil v antirusismus je psychiatrická porucha. Je to antisemitismus 21.století.
   Antirusismus, rusofóbie, démonizace Rusů a všeho ruského, toť pravá podstata xenofóbní a rasistické ideologie zvané liberalismus.

   Smazat
  3. Takže jestli tomu dobře rozumím, jsou to psychicky narušené devky prodejné. Otázkou zůstává, kde a kdy tihle magoři k téhle diagnóze přišli. Teď si tam dokonce zřídili US výcvikové centrum. To se zase někdo v Polsku napakoval. Holt prachy nesmrdí nikomu, Polákům zvláště.

   Smazat
  4. Tohle asi nechápe nikdo.A pokud to někdo chápe, bylo by dobré, kdyby to objasnil. Vypadá, že Poláci sají tu nenávist k Rusku již s mateřským mlékem. Já bych tam viděl dva důležité momenty, ale jen spekuluji:
   1. Poláci jsou bigotní katolíci, kdežto Rusové jsou pravoslavní (tohle je zřejmě i prapůvod nenávisti Chorvatů vůči Srbům)
   2. Poláci odjakživa velkopansky pretendovali na hegemona východní Evropy a nemají na to, v cestě jim stojí Rusko

   Smazat
  5. Někde jsem četl, že polák není národnost ale diagnoza.

   Smazat
  6. Je toho více. Je třeba si uvědomit souvislosti. Jak vypadalo Polsko po obnově svojí státnosti po I. SV? Hranice s Německem byly u Opavy. Na východě asi jako dneska mimo Olštýnsko. To patřilo Německu jako součást Východnmího Pruska (Allenstein). Málokdo ví, že Polsko nemělo přístup k moři. Byla to beznadějně zaostalá část tří říší, které si Polsko rozdělili na konci 18. století: Prusko, Rusko a Rakousko (tzv. Trojí dělení polska). Jejich hranice s Ruskem vymezila tzv. Curzonova linie. První, co Poláci udělali bylo, že využili slabosti Ruska v občanské válce, překročili tuto linii a zabrali západní části Ukrajiny a B2loruska (Grodno, Lvov...). Pak si ve Versailles vybrečeli tzv. "koridor". Úzký pásek země k moři s rybářskou vesničkou Gdyní. Štětín byl němcký a Gdaňsk (Danzig) de facto také. Tento koridor ovšem přeušil spojení Německa s Východním Pruskem a byl zdojem neustálých bojů a nenávisti. Němci nwenáviděli Poláky jako mor a vyhrožovali jim vyhlazením. Také se do toho ihned v r. 1939 pustili s plnou vervou a moc nechyqělo a povedlo se jim to (ta nenávist ostatně trvá dodnes). V r. 1939 si Sovětský svaz vzal ta území, která mu podle dohod z r. 1922 patřila. A po válce Rusové (a Stalin osobně) zařídili, že Německo Polsku předá komplet celé průmyslové Slezsko i s jeho hlavním městem Breslau (Wroclaw). Dále mu muselo nakulit i větší část zemědělsky vyspělého Východního Pruska (ono Olštýnsko). Takže na místě Poláků bych byl sakra zticha a rád, že se o některých věcech nemluví. Ostatně proto Poláci kašlou na NATO i EU a paktují se pžímo s USA.

   Smazat
  7. 17:14
   Hodně v tom hraje roli pravoslaví. Katolická církev je neuvěřitelně mocichtivá a k smrti nenávidí to co nemá ve své moci. Intriky a propaganda Říma se vyrovná Hitlerovu tažení proto židům.
   Určitá část společnosti se dá ovládat těmi nejprimitivnějšími prostředky. Pro inteligentní lidi je to k nevíře, ale funguje to. Třeba zjevení. Když nějaká země směřuje nežádoucím politickým směrem, vyrobí se zjevení. Viz třeba Portugalsko Fatima. Nebo se zvolí papež ze země, kde je to třeba obrátit. Viz Polsko. Atd. Tohle u pravoslaví nefunguje.
   Náboženství je v podstatě uměle vytvořený konstrukt na ovládání lidí. Žádný jiný smysl to nemá. Lidskou přirozeností je ateismus, nikdo nemá přirozenou potřebu věřit nějaké blbosti. Pokud někomu náboženství zcela ovládne život, pak z psychiatrického hlediska jde o obsedantní poruchu.
   Čili katolicismus je další stupeň řízení v západním Mordoru, který u konkurenční větve pravoslaví nefunguje. Proto ta nenávist.

   Smazat
  8. Zjevení z Fatimy hraje velkou roli v propojení katolické církve a nacistického Německa. V roce 1942, na vrcholu Hitlerova útoku na Rusko, zveřejňuje papež Pius XII. obsah fatimského poselství tohoto znění:

   "První bylo tedy vidění pekla. Madona nám ukázala velké moře ohně, které bylo jakoby pod zemí. Do tohoto ohně byli ponořeni démoni a duše jako průhledné černé nebo bronzové řeřavé uhlíky s lidským tvarem, které se míhaly v požáru a byly nesené plameny, které z nich vycházely spolu s mraky kouře a padaly na všechny strany tak, jako padají jiskry při velkých požárech, bez tíže, či rovnováhy, uprostřed bolestných výkřiků a vzdechů plných zoufalství, které vyvolávaly děs a naháněly strach. Démony bylo možné rozpoznat podle hrozných a odporných zvířecích tvarů – úděsných a neznámých, ale průhledných a černých. Toto vidění trvalo chvilku. Děkujeme naší dobré nebeské Matce, která nám na začátku (v prvním zjevení) slíbila, že nás přivede do nebe; myslím, že jinak bychom byli zemřeli děsem a hrůzou. Pak jsem pozvedli oči k Madoně, která nám dobrotivě a smutně řekla: – Viděli jste peklo, kam upadají duše ubohých hříšníků. Aby byly zachráněny, chce Bůh zavést ve světě úctu k mému Neposkvrněnému Srdci. Jestliže lidé udělají to, co vám řeknu, mnohé duše se zachrání a navrátí se jim pokoj. Válka se schyluje ke konci; nepřestanou-li však urážet Boha, začne během pontifikátu Pia XI. jiná, ještě horší. Až uvidíte noc ozářenou neznámým světlem, vězte, že je to velké znamení, které vám Bůh dává, že se chystá potrestat svět za jeho zločiny skrze válku, hlad a pronásledování církve i Svatého otce. Aby se jí zabránilo, budu žádat o zasvěcení Ruska mému Neposkvrněnému Srdci a o smírné přijímání o prvních sobotách. Budou-li přijaty moje požadavky, Rusko se obrátí a bude mír; když se tak nestane, rozšíří své bludy po světě a bude podněcovat války a pronásledování církve. Dobří lidé budou mučeni, Svatý otec bude muset hodně trpět, mnohé národy budou zničeny. Nakonec mé Neposkvrněné Srdce zvítězí. Svatý otec mi zasvětí Rusko, které se obrátí, a světu bude dopřáno údobí míru."

   Do pokračování poselství z roku 1982 sestra Lucia zamíchala rovnou lidská práva!

   "...Třetí částí tajemství je symbolické zjevení... A konstatujeme-li, že se toto proroctví ještě zcela nenaplnilo, vidíme, že k němu postupně rychlými kroky směřujeme, pokud neopustíme cestu hříchu, nenávisti, pomsty, nespravedlnosti vznikající porušováním lidských práv, cestu nemravnosti, násilí..."

   http://www.myty.cz/view.php?nazevclanku=proroctvi-z-fatimy-tri-tajemstvi&cisloclanku=2013040001

   Obrázek si udělá jistě každý sám.

   Smazat
  9. tak oni rusa nemaji radi je totiž pravoslavny aco polak to fanaticky fanoušek vatikanu stači že za sociku neměli co do huby ale do vatikanu posirali i soudruzi ten jejich mizernej groš velice podobny rumunskemu lei takovy bankovky muže vlastnit jen dobytek co se neštiti šlapnout do vlastniho lejna a když je naši soudruzi vozili k nam kvuli arbajtu tak to chtěli jen dolače ktery stejně nakonec hromadně prochlastali ve vodce lepe jak rusove dukaz zeptej se v harachově jak stali davy pšokanu frontu k jedinemu stanku na naši hranici a vodky vozili za čaru v kočarku pro děti v litrech na sudy

   Smazat
  10. pranostika pravi němku do postele češku do kuchyně a polku jako takovou, neplest s polkou vejvody, do chliva

   Smazat
  11. noviczech
   ...zpráva pro 19.33:
   Třetí dopis se teprve má splnit. Najděte si film: "Proroctví o papežích". Vyjde vše až do konce a kupte si knihu Ztracená Bible, tam se dozvíte, že poslední den B. hněvu bude trvat sedm dní, tak jako Bůh tvořil Zemi a Vesmír sedm symbolických dnů. Vraťte se do šedesátých, sedmdesátých let a dnes! To je obrovský rozdíl ve společnosti. Chudí a slabí se zašlapávají, aby bohatí měli miliardy. CELOSVĚTOVĚ.

   Smazat
  12. 16:54, Poláci nemají rádi Rusko zřejmě kvůli tomu, že už při pohledu na mapu je zjevné, kdo vyhrál staleté boje za vládu nad východní Evropou.

   Poláci popolštili a katolizovali všechny národy žijící na území, které byli pod jejich správou. V Rusku žije 160 národů a etnik, u nichž se zachovala svébytná kultura i jazyk za vydatné pomoci federálního státu. Mnohé národní komunity mají vlastní autonomní stát se svou vládou, náboženstvím, univerzitami, masmédiemi...

   Poláci se v období největšího rozmachu, kdy využili rozval Rusi po vpádu Mongolů, pokusili za cenu ohromného množství prolité krve nevinných lidí udělat z Ruska to, co udělali například s Kašuby, Lemky, Bělorusy atd. Vykořenit pravoslaví, vybít elitu, vymazat kulturu i jazyk, zotročit obyvatelstvo, které by tak sloužilo novému pánovi - polskému šlechtici. Proto má Polsko snad nejvíc šlechtických rodů per capita z celé Evropy. Oni si podobně jako Germáni během 2.sv.války už chystali svoji elitu, která bude vládnout v celém tom ohromném prostoru. Tím by získali sílu i na střední Evropu a možná i Západ.

   No, nevyšlo, a nakonec 150 let vůbec neexistovali. A jaká hrůza, jedním z těch, co je tak krutě ponížili, bylo právě Rusko, na které si dělali zálusk. Už dávno prominuli Rakousku částečně i Německu, včetně obou světových válek, ale Rusku, v jejich očích špinavému otrockému státu, jemuž měli vládnout, tomu neprominou nikdy. Jen si to představte. To ohromné Ruské impérium mohlo patřit jim, Polákům. A k tomu by určitě vybojovali kromě současného Polska i značnou část střední Evropy. No nes®alo by to vás, být Polákem?

   Smazat
  13. josef volny Pusťte si film Ohněm a mečem a pochopíte proč.

   Pan Blaha je skvělý pryč s liberální diktaturou.

   Smazat
  14. "Náboženství je v podstatě uměle vytvořený konstrukt na ovládání lidí. Žádný jiný smysl to nemá. Lidskou přirozeností je ateismus, ".======..povrchni, nedokazatelne, na urovni stranickeho skoleni a vuml.=====

   Smazat
 2. Blaha je člověk s otevřenou hlavou, toho si Slováci važte!

  OdpovědětSmazat
 3. "Liberalismus je prežitok"

  "Liberalismus (latinsky liber svobodný, liberalis svobody se týkající, svobodomyslný) je politický směr nebo také filosofický pohled, který stojí na tom, že svoboda je prioritní politická hodnota."

  Není divu, že Putin liberalismus, čili svobodu, nenávidí, stejně tak jeho nohsledi, poskoci a užiteční idioti zde na Nové republice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže podle tebe židi nenáviděli práci, když na bráně koncentráku bylo napsáno Arbeit macht frei!

   Smazat
  2. Liberalismus je termín, který s oblibou používají ti, kdo mohou beztrestně okrádat a ožebračovat bližního svého ku svému osobnímu prospěchu. Tomu ožebračenému chudákovi je pro změnu zase zcela ukradený termín liberalismus. Liberalismus je v dnešním světě bez diskuse mrtvý a pofidérní pojem používaný pouze bohatými hlupáky, ti ho mají plnou hubu, div se jím neudusí :-)

   Smazat
  3. Zdar, Wikipedisto. Co nejni v hlavě, je ve Wikipedii. Přeneseně slovy Forresta Gumpa: Nohsledům, poskokům a idiotům každý nohsledem, poskokem a idiotem. Ty hlavo votevřená Wikipoidní.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 17:27 17:51
   ...to bys nejprve musel zmínit, co pro tebe znamená Svoboda, Svobodný atd. Asi myslíš svobodně krást.
   Cizopasníku poslyš,....ty bys samostatně wikipedii nenašel, i kdyby ti pleskala do džbánu 24 hodin denně.
   To ti zase dodali napsáno na papírku a tys to jen nedokázal opsat. No není divu, když na Tržišti 15 najímají jen negramotné parazity
   v žoldu Gyorgyho Tutanchámonoviče Soroše.

   Ostatně jsi typický vzorek vandala, který nikdy svobodný nebyl.
   Běž si svobodně vydělávat poctivou prací, trhane. Mohl bych ti udělat několikahodinovou přednášku,
   jak se to dělá, abys nemusel krást, brát drogy a mohl vychovávat slušné děti.
   Ale jak čtu, ty máš v hlavě vygumováno.
   Hezký deštivý zbytek dne..:o))
   Sm*

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 17:27 Tu vaši „svobodu" co by jste nám chtěli vnucovat si strčte za klobouk. Česká země patří Čechům a tak to bude. My vám vaše fantas magorské nápady tolerovat nebudeme.

   Smazat
  8. 17:27 - co je myšleno pojmem "liberalismus" aktuálně, neodvodíte z kořenu slova, ale výhradně z autentické představy o "dokonale liberální" společnosti. Takových představ je ovšem řada a i politické praxe se vzájemně, při křížení zájmů samozřejmě a nutně liší a nakonec, máme tu i pojem "neoliberalismus". Nezbývá, než konstatovat, že tak nějak jako u piva, bez skutečných znalostí, machrujete.

   Smazat
  9. Zcela spravne 17.41 , je to termin , ktery vymysleli posluhove z rad ynteligence /demokracie to same/,aby se zavdecili , odpoutali pozornost z fasismu korporaci a jejich vladnich sluhu.Za to ocekavaji skrovna koryta ve srovnani s jinymi mene ynteligentnejsimi, kteri dostavaji koryta daleko vetsi a trvalejsi..
   V pripade zmeny, yntelygenty vykopnou a najdou si jine a vzdelanejsi a poslusnejsi..
   Pod rouskou a maskou techto ucebnicovych terminu , ktere pak ynteligent vnucuje kazdemu na universitach a v mediich , jinak nevystuduje se pripravuji veci daleko, daleko horsi....Demokracie je pak urodna puda a zivna pro ty nejhorsi a pro ponizene sluzebnicky vzdy iniciativne ochotne ke vsemu..

   Smazat
 4. Před lety jsem se u táboráku sešel s několika Poláky. Jejich dotaz mě zaskočil. Ptali se mě, proč je my Češi nemáme rádi. Nechtěl jsem narušit klid u ohně, tak jsem to zamluvil, ale přitom jsem si vzpomněl: jak do Tesly (kde pracovala matka) dováželi na dva týdny polské stávkokazy s cílem zvýšit pracovní normy, jak jsem potkával veksláky ruličkáře, v jakémkoliv polském městě s nabídkami na směnu za zloté (okrást jsem se nechal jenom jednou), jak známému autoopraváři zaplatili za opravu starými zlotými místo novými po skokové změně kurzu atd. atd. Možná si to beru osobně, ale nevybavuji si jediný případ, kdy by se mě občané této země nesnažili oklamat a okrást kdekoliv jsem je v Evropě potkal. S politováním konstatuji, že jsou pro mě jednotkou nespolehlivosti a proradnosti. No a jejich vrcholní představitelé se asi chovají naprosto stejně jako jejich plebs :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... posypová sůl na pečivu, zpracování a prodej zkažených vajec, maso se salmonelou, ovoce s pesticidy - pár další "polských příspěvků" pro blaho EU

   Smazat
  2. Já mám zase zkušenost z cyklistického výletu přes hranici do jedné zastrčené polské vesnice. Mysleli jsme si, že jsme se ocitli ve špatném vtipu o ruských mužicích a vodce. Ve vesnici, kde byla jedna kantýna - zdroj alkoholu, jsme dopoledne ve všední den podél silnice napočítali deset mátožících se, nebo porůznu ležících nadranc opilých domorodců. Česká vesnice je dneska prach a bída, ale polská, tam jedou podlahu.

   Smazat
 5. NIKDO normální nechce válku...Ale 800 vojenských základen roztroušených po celé planetě na něco ukazuje!!!
  NĚKDO se na tu válku chystá.
  Žerty skončily, Amerika dnes bojuje o přežití, tak přestala brát ohledy na všechny. Dnes jsou všichni ve světě pro Ameriku obyčejnými indiány, které je potřeba okrást a vyhubit. Americký bumbrlíček nemá už ani na provozní výdaje, i když se Trump snaží ze všech sil. I tady platí, že umírající kobyla kolem sebe nejvíce kopá!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, ukazuje na to, kolik mají USA ve světě přátel a spojenců.
   Kdežto Rusáka nejen, že nikdo rád nemá, včetně jejich sousedů ale přímo se ho bojí. I "spojenci" Rusáka, jako například Bělorusko či Kazachstán jsou k Rusákovi maximálně obezřetní.
   No a na své území si Rusáka pustí jen naprosto zoufalý idiot. A nakonec dopadne jako Ukrajina, které celou svou základnu Rusák prostě ukradl.

   Smazat
  2. 17:57 co dodat .Snad jen to ,že jste hlupák.

   Smazat
  3. 17:57 není hlupák !

   Snaž se pochopit, že přišel na šichtu, aby propagoval přátelství s USA na věčné časy a nikdy jinak.
   Taková podlézavá chátra
   je zatížena i geneticky, jeho prarodiče hajlovali za Protektorátu, do r. 89 milovali jeho rodiče a mnohdy i on SSSR na věčné časy a nikdy jinak a teď zase
   dle současného trendu miluje zločinnou zahraniční politiku USA spolu s ostatními poskoky v NATO.

   NIC nového, pane Novák...

   Smazat
  4. On je 17:57 hlupák a taky darebák!!! V dodnes okupované Itálii milují své americké přátele a jejich uniformované trotly natolik, že jim pravidelně podpalují auta, která se mezi ostatními v provozu dají jednoduše rozpoznat tím, že jsou americky velká a neskladná, jejich řidiči jsou arogantní a mají spec.SPZ s nápisem AFI (american forse Italia)...
   No a v Turecku to už před pučem v r.2016 bylo tak, že všemi milovaní usáci ze základen nemohou vystrčit ani nos, protože jim všude na potkání do něj Turci mlátí pěstí, přesto že se maskují civilem a dělají tůristy....To jen u nás jsou idioti, lezoucí USA do prdele přestože se tu chovají jako hovada a když se serou po dálnici, mají ostře nabité a ke střelbě připravené 30mm kanóny a kulomety a míří s nimi na všechny okolo...Aby se někdo motal po veřejných komunikacích s nabitými zbraněmi tu bylo naposledy v r. 1968...,co si tu dovolují amíci, to absolutně nepřipadá v úvahu v případě i naší armády !!!!

   Smazat
  5. 17:57 USA nemají přátelé jenom zájmy a ani se tím netají. Jako jejich obdivovatel to máte vědět. O americkém "přátelství" ví své celá Jižní Amerika a spojenectví ze strachu dlouho nevydrží.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nene, pan Blaha je důkazem, že i na Slovensku jsou chytří a svobodomyslní lidé.

   Smazat
  2. 18:47, Bývalý bratko, obvykle na druzích vidíme vlastní chyby.

   Smazat
 7. Nezapominejte, ze Varsavska smlouva byl jediny pakt, jehoz clenove na sebe utocili pod velenim Rusaka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sovetského Svazu jsi myslel? Ano, máš pravdu, pod vládou polovičního Malorusa Brežněva,nezapomeŇ, že Malorusko je jediná země, kde je občanská válka v NATO a spřátelaných zemí ...

   Smazat
  2. 18:48
   A v jakém dalším paktu by, podle vás, měli na sebe útočit(potlačovat tradiční pokusy Západu o "barevné revoluce") jeho členové pod vedením Rusáka(Ukrajince)?
   Vám nestačí trvalé jiskření mezi Řeckem a Tureckem, oba členy NATO? Dokážete aspoň domyslet jak by reagovaly USA, kdyby kterýkoli z jejich evropských protektorátů začal vyhrožovat vymaněním se z jejich ohlávky a spojení se s Ruskou federací nebo s Čínou? Opravdu by to bylo jiné, než třeba intervence USA v zemích Latinské Ameriky, které se pokusily vzepřít jejich vůli?
   Jak on to ten Obama říkal, nemůžu si vzpomenout? Pomůžete mi? Už vím. "Musíme mít nejsilnější vojenskou sílu na světě a musíme příležitostně zkroutit ruce zemím, které by nedělaly to, co potřebujeme my, aby dělaly."
   Jak velkorysé, jak dobrotivé, jak demokratické gesto. Takového pána si vždy přáli všichni nevolníci.

   Smazat
  3. Turek dlouho v NATO nebude ,,,

   Smazat
  4. největši prča je že se nejdřive rusaci museli zeptat amika skopčaka frantika a anglana jestli jim tu invazi povoli a jak se ukazalo tak souhlasili jak v mnichově jednotně a omlouvat se nemusi to oni nikdy přeci nedělali

   Smazat
  5. 18:48, oni Amíci si to pojistili hned po válce a pro jistotu v Evropě rovnou zůstali, aby bylo jasno, kdo je tady pánem. Taktéž ekonomická závislost působila velice mírotvůrně, takže jakoukoliv revoltu "běžné lůzy" likvidovali vazalové sami. Východní (komunistický) blok nebyl ani zdaleka tak konzistentní. V podstatě celý Balkán kromě Bulharů byl mimo.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. myslíš soudruhy Štěcha,Štětinu, Pitharta, Beka a spoustu dalších, co flákli s členstvím v prosinci 1989? S vyjímkou Pitharta, ten tam podal žádost v r. 1959, odešel asi 69??? Antikomunisty hledej jinde, než si myslíš ,,,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, myslim vas, komunisticti vlastizradci.

   Smazat
  2. 20:21

   To působí zvláště pikantně, když slova jako "vlastizrádci" vylétávají z tlamy nohsledů těch, kteří rozbili Československo, vydrancovali ho, vyprodali a astronomicky zadlužili, způsobili pád mezi rozvojové země a předhodili je jako nesvéprávné kolonie.
   Z vás musí být člověku na blití.

   Smazat
 10. a ten komunistobijec Svěrák tam dokonce vstoupil 2x, asi chtěl stranu rozkládat zevnitř,,,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19.44 Princip tunelování politiky a ekonomiky holt jasnozřivci zkoušeli uplatnit ještě v době, kdy museli celá léta čekat jako spící agenti, než ovládli Ovčanské Fó-Rum PROPILI CELÉ ČESKOSLOVENSKO ... pod taktovkou Krále opilců VAŠKA I., krycím jménem Kulisák. Král byl skromný. Nic jako nechtěl, ale bral a rozdával i jiným, všecko - cizí.

   Smazat
 11. Všechny války, zlo, multikulti, feminizmus, lgbti, buzny a zločin je z USA!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za posledních 40 let určitě ...

   Smazat
  2. 19:44 A zapomněl jsi na sucho a vlny veder.

   Smazat
  3. Za sucho a vedra může Putin.

   Smazat
  4. Ano, ano, za to může Putin. To přece ví každý z DemoBloku a všichni slušní lidé z Letné.

   Smazat
 12. Na to je odbornice Viki a švédská Gerba ...

  OdpovědětSmazat
 13. Velmi si vážím Luboša Blahu ! Je to odvážný člověk, který si nebere servítky a nepolitikaří pro svoje koryto. Jen více takových lidí ve slovenské a české politice.
  Politika není špinavá věc, je jen dobrá a špatná. Tu dobrou i špatnou ale dělají zase jen dobří nebo špatní lidé.
  Je třeba se o politiku zajímat, protože jinak nám ze života udělají ti zvolení politici - vyvolení politickými ústředními výbory a politickou šlechtou na svých zkorumpovaných kandidátkách, hotové peklo.

  A co se týče Poláků - jsou spolu s Chorvaty ostudou slovanských národů !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas 100%, ještě bych přidal Ukraince od Západu ...

   Smazat
  2. Chorvati, Makedonci, Černohrci a Slovinci nejsou Slované, a hlavně se sami sebe za Slovany nepovažují. Osobně si myslím, že Češi se taktéž nepovažují sami sebe za Slovany.

   Smazat
  3. 2123
   To je pravda, asi jako že Francie je germánská (Frankové byli Germáni) . Ostatně Malá Asie je v Evropě, ničemu se nesmíme divit.

   Smazat
 14. Šest hvězdiček z pěti...
  Dneska liberalismus=liberofašounství,se svobodou to nemá nic společného.

  Liberofašouni se lišej od fašounů střihu "Hitler" jenom tím,že (zatím) nevražděj fyzicky,jen společensky a ekonomicky.
  K tomu aby likvidovali svoje oponenty potřebujou 2 věci.
  1) Ovládnout média a masírovat ovčany.
  2)Dotace, státní příspěvky,granty,pomocí kterých dusej svoje oponenty ekonomicky.
  ***
  Jako ozbrojená pěst liberofašounů fungují (některé) nezyskofki.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 15. dnes už ve střední Evropě nejde o etnické Slovany, kteří sem přišli kolem 6 st.n.l.. Ti byli mísením ředěni do podivné směsky. Dnes jde především o Slovany VOLBOU. Myslím že myšlenka Panslovanství dnes vysmívaná a opuštěná zase ožije.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle všech dobových archeologický i historických pramenů slovanský živel naprosto opanoval naši zem, po předchozích Keltech tu zůstalo jen jméno a po Germánech takřka nic! Nepiště blbiny, pak se vám lidi smějí.

   Leo

   Smazat
  2. Že slovanství..., to asi blouzníte z těch veder, ne?

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Naprostý souhlas s článkem. Blahu by bylo zapotřebí naklonovat a aspoň jednoho poslat i sem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.