Reklama

středa 17. července 2019

Die Welt: Hrůza, Evropu možná čeká „překvapivý úder" Ruska!

-kou-
17. 7. 2019  DieWelt a PrvníZprávy
Z militaristické dílny – dalo by se to definovat jako propagandistický „workshop NATO“ - opět vyskočila ruská hrozba. Tentokrát na rozdíl od britských či amerických médií z dílny v německém podání.A samozřejmě nesmí chybět děsivá „novinka“, že Rusko „neočekávaně zaútočí“ – a kde? No přece v Pobaltí, Polsku a na Ukrajině, doplněno o černomořskou oblast!

Rusko totiž prý nadále pokračuje ve vyzbrojování se „zakázanými“ raketami a údajně se připravuje na vedení regionálních válek v Evropě, což nutí NATO jednat, napsal německý deník Die Welt.

Publikace se ve svém materiálu odkazuje na zprávu generála v záloze a bývalého náměstka generálního tajemníka NATO, Heinricha Brausse, a Joachima Krause, ředitele Institutu pro bezpečnostní politiku na univerzitě v Kielu. Ti zásobili německé noviny výpotky, které ale přednáší jako pravdy vytesané do skály.

Krause tvrdí, že zatímco Evropa je zaneprázdněna klimatickými změnami a migrační krizí, Rusko se připravuje, a to prosím bez dobrého důvodu, na regionální války v Evropě, které údajně hodlá vést s hrozbou, že použije jaderné zbraně.

Podle Brausse Rusko údajně úmyslně usiluje o konfrontaci se západními zeměmi a také se snaží zničit světový řád a podkopat soudržnost NATO.

Je to zde zase – když podle Daily Express Rusko napadne Evropu...

Bývalý generál Bundeswehru uvedl, že ale Rusko chápe, že nebude moci zvítězit v konfliktu s NATO, a proto údajně může podniknout „neočekávaný úder“, podpořený hrozbou jaderného útoku.

V důsledku těchto akcí podle Brause budou evropské země nuceny vybrat si mezi plnou válkou a radikální změnou „status quo“, který potěší Moskvu. Černomořský region, pobaltské státy, Polsko a Ukrajina jsou zároveň označovány za možná místa nástupu „útoku“ Ruska.

Kromě toho, Brausse a Krause prohlásili, že Německo bude hrát klíčovou roli v tomto „konfliktu“ kvůli své zeměpisné poloze, takže naléhají na německou vládu, aby co nejrychleji přivedla Bundeswehr do plné bojové pohotovosti, aby mohl plnit komplexní vojenské úkoly NATO.

Nutno ale přiznat, že se letitá propaganda o „ruské hrozbě“ vcelku vyplácí, protože přibývá států aliance, které vynakládají stále větší prostředky na zbraně a armády bez toho, že by zkoprnělé obyvatelstvo nějak výrazněji protestovalo. A pokud dovedeme tyto hluboké natoidní myšlení až do konce, nebylo by překvapením, pokud by celá, už tak nebezpečná spirála, skončila odůvodněním preventivního úderu na Rusko vším, co má aliance k dispozici, když je to Rusko takovou „hrozbou“ a bude dozajista ještě větší.


18 komentářů :

 1. No bodejť by se Rusko nepřipravovalo na válku, když kousek od jeho hranic jsou armády NATO, které vydávají na zbrojení asi 17x víc než Rusko. Samotné USA vydávají na "obranu asi 11 x víc než Rusko, Francie o něco více než Rusko, Britové zhruba stejně. To by Vás nejspíš donutilo zabývat se vlastní bezpečností, i kdyby se soused tvářil mírumilovně. Rusko chrání pouze silná jaderná výbava. Jinak bychom z něj udělali trosky jako ze Srbska v roce 1999...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dutohlavci v NATO nechápou, což je podivné, že jakákoliv válka s Ruskem nebude ve formě 2.ww ! Každý kdo se zajímá o vojenství, ví že válka s Ruskem bude probíhat hlavně na území útočníka tj. NATO. Malý krátký scénář - odveta zasáhne všechny účastníky vč. USA, likvidace velení kdekoliv (Rusko ví odkud se velí) na světě, likvidace satelitů, elektráren, PHM. Celkově to by byla krátká, velmi brutální válka s koncem života na Zemi, zbraň poslední odvety by zajistila i roztržení planety Země (pokud by Rusku a jeho národu hrozil zánik). Jen upozornění pro všímavé: v A-bombě nikdy nevybuchne Uran v celém množství, což ji limituje. Ve vodíkové bombě vše vybuchuje beze zbytku ! Účinnost V-bomby je bez limitu ! Větší bomba, větší výbuch - možnost až do zapálení řetězové reakce planety. NATO si velmi silně zahrává s Overtonovým oknem velké války. Mělo by se samo rozpustit.

   Smazat
  2. Pane Kreml ,vyslyste protest. My uz zadny udery tady dneska nepotrebujeme. Jenom dorazit a to vobstaraji za vas a zadarmo /vlastne my jim za to zaplatime stedre../ty musulmani....Brousili si na nas zuby, kinzaly, zakriveny savle,vod roku 630..
   Tak kdyz budete dbat mi dobry rady Usetrite si rachejtlicky na potom....Upozorneni.
   Zadny vase udery platit nehodlame..Uderniky netrpime.
   A na vas taky dojde ...

   Smazat
 2. Přeji dutým hlavám v NATO (a že jich tam je), dlouhé a bezesné noci.

  OdpovědětSmazat
 3. Vypadá to na akci Americké elity a Sionistického parazita, kteří už ovšem melou z posledního, což se v historicky krátké době nejspíše potvrdí. Začíná to nabírat na obrátkách a ti chudáci, kteří do teď byli zalezlí v americké řiti, se tak rychle poderou ven, až hrozí nebezpečí, že jim ji natrhnou. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle uz dneska nedela ani Hollywood, to uz nepostrasi ani maly deti..Vono uz jim to dopatlalo mozky, nebo co to maji..To maj asi z tech dlouhejch studii na vysokych skolach.Protoze , To ani driv nebejvalo..
   Opravdu. Kopirujou to z toho predvalecnyho filmu kde hral hlavni roli PEPA VYSKOC ! Atak Vyskakujou ,meci a nema to konce..

   Smazat
 4. Slavní generálové NATO nepochpili, že je 21. století a že by jejich válečné tažení nemělo vítěze, protože by proti sobě nestály tanky, ale rakety, které se nebudou ptát, kam mají spadnout. A je jisté, že nejdříve by padaly na přiblblé Evropany, kteří si nechali ze svých území udělat jaderné skladiště. Bohužel lidstvo je v podstatě stádo a bučí tak, jak sedlák diktuje. Proč by mělo dojít ke snížení výdajů na zbrojení, když to tak výnosně živí celou vojenskou mašinerii, která neumí nic jiného, než účinně strašit lidské stádo. Prostě povinné platby na lumpárny k rozeštvávání světa. Rozděl a panuj! Nyní malé odbočení, podobnost čistě náhodná v případě koncesionářských poplatků pro všemocnou ČT.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On je to v podstatě geniální plán. Americké zbrojovky shrábnou zisky a válčit se bude v Evropě. America First.

   Smazat
  2. Je treba pocitat s jednou veci co rusove vymysleli. JE TO RUKA MRTVYHO MUZE.
   Kdyz nahle prepadne zapad Rusko , premuze obranu, znici cely Rusko, VYNORI SE TA RUKA a zmackne knofliky a celej zapad znici utokem vsech ruskejch zbrani a jsou zrejme kvalitni a schopny to zaridit..Tim je Usak v sachu ,se to nazyva Mexickej Stand OFF ...
   vsichni stoji a vsichni maji kolty v ruce a kdyz nekdo vystreli nikdo neprezije tu prestrelku..

   Smazat
 5. To je jen příprava na vnucování těch „zakázaných" raket do zemí Evropy.

  OdpovědětSmazat
 6. Jaká to je nehoráznost, že Rusko nechce zlikvidovat svoje rakety a nechce znovu jednat o omezování, když do toho amík hodil vidle. Západní svět nepochopil, že Rusko nemá důvody věřit západním politikům. Navíc si západ dělá z našich území linii prvního střetu, aby na jejich území nedopadla taková tíže případného konfliktu. A takoví jestřábi nás chtějí přesvědčit o dobrých úmyslech. Jejich myšlení je skutečně na úrovni zelených mozků, protože místo mozku mají válečné bojiště a z blbosti kostku. Ale jak psal 22.45, proč ne, když to je takové pohodlné živobytí.

  OdpovědětSmazat
 7. No, tak to bude chtít rychle nastavět další radary, pochopitelně z U.S., také nakoupit protiraketové systémy, samozřejmě útočně rakety, nějaké tanky a další techniku, opět z U.S..Ta hysterie strachu z Ruska přece vyvolá dobrý byznys, ne ?

  OdpovědětSmazat
 8. Zrovna varují skopčáci, kteří vyvolali dvě nejhorší války v historii!

  OdpovědětSmazat
 9. Germáni mají historii protkanou válkami již od svého prvního sjednocení. Kdybychom měli rozum, tak z celé řady dobrých důvodů, máme většinu naší "armády" dislokovanou nadále na západě. Bez ohledu na členství v NATO,neboť si netřeba dělat iluze na čí straně by stálo, v případě konfliktu právě se SRN.

  OdpovědětSmazat
 10. Na té válce bude aspoň kladné to, že se nebudeme dlouho trápit.

  OdpovědětSmazat
 11. Samozřejmě že Rusko zaútočí. Stejně jako posunulo své hranice blíže k zemím NATO, není-liž pravda?

  OdpovědětSmazat
 12. Vždycky když čtu tyhle blafy, tak se válím smíchy.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.