Reklama

sobota 6. července 2019

Dvě zprávy, obě dobré: EU v troskách. Šéfka Bundeswehru velí Bruselu. Zeman zahájil koncovku. Ruská stopa v Kavárně! Hymna EU, modrý hadr a česká ústava mají tutéž podstatu. Otevřený střet je už neodvratný

Petr Hájek - šéfredaktor časopisu MY
Petr Hájek
6.7.2019  ProtiProud
PETR HÁJEK zjišťuje, že doby, kdy se dařilo potěmkinovsky skrývat podstatu bruselské diktatury - a podle téže metody falešně hrát na domácí scéně - jsou u konce a otevřený střet je již neodvratný.


Hned dvě dobré zprávy přinesl uplynulý týden. Mají sekvenci příznačnou pro stav státu, který není suverénem ve svých hranicích: Proto je první z Bruselu, a teprve poté druhá z prezidentova sídla v Lánech. Příznačné pro ně rovněž je, že nad nimi revolucionáři ovládající většinu hlavních médií lomí rukama či přímo nevybíravými výrazy nadávají. Už z toho plyne, že muselo dojít k něčemu nadějeplnému.

A vskutku je to tak: Představitelům, středoevropských států (V4) se totiž podařil v centrále Čtvrté říše husarský kousek, který může mít pro zachování existence našeho těžce zkoušeného státu větší význam, než se nyní zdá. Totéž lze říci o kousku, který předvedl prezident republiky při schůzce s premiérem a vicepremiérem české vlády. K porozumění je dobré všimnout si nejprve optiky, již oběma událostem nasadil desinformační mediálně-politický mainstream.


Lež „ dle metody“


Server Novinky (propojený s deníkem Právo) býval svého času relativně normálnější než zbytek médií Kavárny. Avšak od chvíle, kdy se jeho majitel Ivo Lukašovič stal součástí antibabišovské Národní fronty, už se od veřejnoprávních a Bakalových médií v ničem neliší. Takto třeba „informoval“ o ustavujícím zasedání europarlamentu (který samozřejmě nemá s parlamentem nic společného):

"Když na úvod zazněla Beethovenova Óda na radost, která je hymnou EU, poslanci britské Strany pro brexit nepovstali jako ostatní a otočili se zády k řečništi. Končící předseda parlamentu Antonio Tajani, který schůzi zahajoval, je zkritizoval: Postavit se na nohy je známkou úcty. Neznamená to, že nutně sdílíte pohled Evropské unie. Každý, kdo poslouchá hymnu jiné země, se postaví.“

Vtip je samozřejmě v tom, že Beethovenův nesnesitelný cajdák na Schillerův pokleslý text žádnou hymnou EU není. Byl naopak výslovně z Lisabonské smlouvy vyškrtnut. Stejně jako modrý hadr s pěticípými hvězdami, jenž navzdory tomu „fake dezinformátoři“ nadále vydávají za „evropskou vlajku“. Vycházejí z osvědčené metody soudruha Goebbelse, jednoho z ideových otců evropské integrace pod německou botou, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou. Asi se k nim nedoneslo, jak soudruh Goebbels dopadl. To pokud jde o zprávu z Bruselu.


Patafyzické volby mají pěkný fyzický výsledek: Všichni vyhráli i prohráli. Radovat se i truchlit současně. Lež je pravda a naopak. Kdo to vezme příště do rukou místo KGB a CIA? A udělají hrnce chryzantém revoluci?


Ruská stopa


Druhou zprávu komentoval Lukašovičův veleduch Alexandr Mitrofanov (Právo-Novinky). Rovnou prozradím, že jsem v něm odhalil ruskou stopu:

"Prezidentská rezidence v Lánech je za Miloše Zemana dějištěm divokých kousků. Jednou tam spiklenci z vítězné strany po vyhraných volbách probírali, jak svrhnout svého předsedu a uchopit vládu do prezidentových rukou."  Ta věta o „spiklencích“, kteří chtějí „uchopit vládu do prezidentových rukou“, je sama o sobě čistá češtinářská patafyzika. Autora však omlouvá jeho imigrantský původ. Ale něco si už během letité "integrace" osvojil, takže "haškovsky" pokračuje: "Čerstvě se tam odehrál spektákl s lidovým názvem Ústava v hajzlu; v rolích Miloš Zeman, Andrej Babiš a Jan Hamáček.“ Gramatickou vazbou už správně, ale zase obsahově problematické.

Nevím, co Mitrofanov ví o tom „hloupém českém lidu“, který dva prvně jmenované velkou většinou zvolil. Pochybuji, že se takto "jadrně" vyjadřuje zrovna o ústavě. Spíše mu je zcela lhostejná, protože intuitivně správně tuší, že slouží pouze jako Potěmkinova vesnice (o níž by ruský imigrant naopak něco vědět měl) k předstírání, že máme státní suverenitu. Jde přece o stejně bezcenný „hadr“ jako ta „evropská vlajka“. Kdepak lid. To jen vložil „lidu“ do úst, co jím samým po spektáklu na Sletné cloumá. Nevšiml si možná, že dokonce ani naše ústava s Majdany a barevnými puči všech odstínů duhy nepočítá.

Pak ale v náhlém záchvatu sebekritiky, pokračuje: "Vyjádření, výroků, keců a blábolů o tom, co hlava státu podle Ústavy dělat má nebo nemá, už zaznělo víc než dost." A tady jsem tu ruskou stopu odhalil definitivně: slovník sovětského občana, jenž za Husáka z podivných příčin opustil svou vlast (která mocná instituce jeho přesunu do Československa asi musela požehnat?), je příkladně sebeudavačský. Agent Kremlu rozvracející už tak vzpurnou gubernii EU jako vyšitý! Ach, ten ďábel Putin...

Nakonec si proto nemohl odpustit refrén smuteční písně pěné po pravidelně prohraných volbách havlistickou pražskou Kavárnou: Hanba lidu, bábám a dědkům, buranům venkovanům, nevzdělancům v lepším případě „jen“ neinformovaným“! Píše: "Jako spráskaní psi odešli dnes z Lán premiér a první vicepremiér této země. Poděkování za úžasnou podívanou patří voličům Miloše Zemana, Andreje Babiše a Jana Hamáčka". Pěkně se tím skryl v houfu kavárenských trollů. Ale nás tím neoblafne. 


Bruselská partie V4


Jenže na úrovni EU je tomu obráceně. Tam jsme menšinou my, co jsme většinou ve své zemi. A je téměř stoprocentní jistotou, že velmi brzy, pokud se budeme chtít ozvat s požadavkem národní „autonomie“ rozmlátí nás stejně jako madridská vláda Katalánce. A politické vůdce zavřou do vězení právě tak. Všimněte si: nikomu z těch velkých eurodemokratů to nevadí (stát se něco takového v Rusku, už by se „obranné“ jednotky NATO nejspíš daly do pohybu), zato mají nesmírné obavy o demokracii v Polsku, Maďarsku a teď (po Chvilkách) také u nás. Osmašedesátý číslo dvě tu bude než se nadějeme.

To, co předvedli premiéři V4 (tak trochu pod Babišovým vedením) je nyní předmětem mainstreamového posměchu i těch, co se v této zemi narodili (i když mezi hlavními bijci jich zase tolik není): Co jste dosáhli?, ptají se.

Nechtěli jste Franse Timmermanse (rekonstrukci Brežněva v EU), dostali jste Ursulu Leyenovou (Hillary Clintonovou EU). Nechtěli jsme především „spicenkandidáty“, brání se Babiš. Prostě ty "prověřené kádry", na nichž se ještě před volbami shodly bloky „Internacionál“ socialistů a lidovců pod vedením Mutti Merkelové.

Ale vždyť Ursula je její děvče, smějí se odpůrci: V čele bruselské centrály je teď navíc šéfka Bundeswehru, antiruská fanatička, kopie „mámy imigrantů“. Zlikvidovala už tři německá ministerstva a na tom posledním ji vyšetřují kvůli armádním zakázkám. To je tedy opravdu vítězství!

Na první pohled se zdá, že tentokrát mají pravdu: Němka Ursula von der Leyenová bude teď dělat práci opileckého Lucemburčana Junckera. Polského unijního fanatika Tuska vystřídá unijní fanatik Belgičan Charles Michel. Na ministra zahraničí neexistujícího státu si místo socialistky Federici Mogheriniovébude hrát španělský socialista Josep Borrell. Neschopná (a proto všeho schopná) Francouzka Christine Lagardeová odejde z čela Mezinárodního měnového fondu (hlavního nástroje imperiální politiky Západu), a se skvělými zkušenostmi z ničení státní suverenity povede Evropskou centrální banku. Macron je nadšený, protože ekonomicky se hroutící Francie konečně dosáhne alespoň na ničím nekrytá eura. Ale hlavně: Německo teď už zcela otevřeně bude velet Bruselu. Ze států střední a jihovýchodní Evropy v institucích států "mezinárodní smlouvy" není nikdo. To že je vítězství?

Občané zemí EU zvolili euthanásii Evropy: Zelený běs otevře opět naplno brány migrantské invazi muslimů. Ztratíme navždy své domovy? Brusel to už tiše plánuje. Babiš v tom jede s ním? Jen czexit: pryč z toho Titaniku!


Doznání


Kupodivu je. A zcela jednoznačné. Původní plán – zakonzervovat Timmermansem současný stav (když už to nešlo „spicenkandidátem“ Němcem Weberem) prostě bruselským diktátorům nevyšel. Všechny falešné „obchody“, v nichž by formálně ve významné funkci figuroval (tak jako třeba Polák Tusk) někdo z „východní" Evropy, padly. To je nesmírně důležité. V opačném případě by to bylo jako se soudružkou Jourovou, která tak usilovně bojuje proti „dvojí kvalitě“ potravin, pracích prášků atd., až nám nakonec vítězně vysvětlí, že žádná dvojí kvalita není. Takže teď tam prostě nikdo jiný už není, otevřeně vládne EU Německo a Francie. Toto „doznání“ je pro budoucnost vysloveně cenné.

Celé se to sesypalo právě díky úsilí V4 + Salviniho Itálie. Muselo jít „tlusté do tenkého“ a taková operace vždycky přinese jasnější výsledky. Nechme stranou, že naivní Andrej Babiš má navíc pocit "dobrého obchodu", protože tím pracoval pro kámoše Macrona. Myslí si, že mu to plastový Francouz nezapomene. Už teď o tom neví.

Ale výsledek je tak jako tak fascinující: Nejenže poprvé nějaká skupina zablokovala německou vůli, a povzbuzena se bude dále emancipovat. Ursula Leyenová se brzy stane pro vládce EU velkým problémem. Její schopnost ničit je nezastavitelná. Vyvolalo to (sice rychle utlumenou ale o to reálnější) krizi i na německé vnitřní scéně. Všechny dohody a nacvičené podrazy byly znehodnoceny jako nikdy předtím. Unie se dál posunula k rozkladu. Mnohem víc než napovídaly pro federalisty vcelku neškodné výsledky „eurovoleb“. EU se rozpadá. To je hlavní (nezamýšlený) výsledek kontrarevolučního vystoupení V4 a Itálie.

Ostatní je bezpředmětné. Je přece úplně jedno, kdo usedne na ten či onen post. Otevřená německo-francouzská dominance krátkodobě bezpochyby ještě zhorší situaci evropských států obecně, toho českého speciálně: s ještě větší razancí bude pokračovat podpora migrační invaze, klimatické hysterie, homo-genderovch a všech podobných šílenství "liberální tyranie", urychlí se pád do další (daleko horší) hospodářské krize. Teprve nyní se z unijních hrůz u nás stane autenticky vnitropolitické téma. A to zase přiblíží Pražské jaro 2.0. V domácích záležitostech se už probouzí:


Koncovka


Prezident poslal premiéra Babiše a předsedu socialistů Hamáčka z Lán domů "na ubikace" bez rozhřešení. Desinformační veřejnoprávní média a jejich pobočky se mohou pominout. Jsou beznadějní. Oni snad skutečně očekávali, že Miloš Zeman ve skvěle rozehrané partii, v níž si vydobyl neohrozitelnou pozici, slabému soupeři nečekaně nabídne remízu. Aby on pak vyšel před dům a svým „Chvilkám“ hlásal vítězství.

Je nad jejich schopnosti zaznamenat, že Zeman rychle převádí hru do koncovky, v níž jde už jen o to, zda to soupeř vzdá, nebo dostane mat. Babiš pochopil, a protože nechce být mezi poraženými, kývl na prezidentovu hru, které sice v podstatě nerozumí, ale tuší v ní sílu – a tu umí respektovat. Nešťastník Hamáček si před kamerami naopak připadá jako popravovaný hrdina.

Nechme mu tu iluzi. Nebude mít dlouhého trvání. Zda jej a jeho Sobotkovy siroty (Dienstbiery, Petříčky alis Pochíčky, Maláčové atd.) zlikvidují všeobecné volby předčasné (po dnešku málo pravděpodobné), nebo pravidelné, je z hlediska životních národních zájmů naší země v podstatě lhostejné.

Zmatek, v němž se ocitají, vyjadřuje Mitrofanovo „ústava v hajzlu“. A je lhostejné, zda se to vztahuje na tu bruselskou s neexistujícími hymnami a vlajkami, jimž se má přesto vzdávat čest, nebo tu českou, kterou pohřbil ústavní soud, když přinutil vzdorujícího prezidenta Václava Klause podepsat „Lisabon“.

V obou případech jde prostě o dobrou zprávu: věci se pohnuly směrem, který již vylučuje nesnesitelné brežněvovské „stínování“, z něhož žili a stále ještě žijí političtí paraziti v Bruselu a v Praze. Přibližujeme se rozuzlení asi rychleji, než bychom ještě před rokem předpokládali.

Nic než otevřený střet už není možné.43 komentářů :

 1. Mitrofanoff, Mitrofanoff, a tak jsi byl kdysi dobrý novinář! A dne s kupa novinářského hnoje...Bože jak hluboko jsem klesla(sl.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím se mi to bohatě vyplácí. Stačí bejt hajzl co žere ústavu. Mitr.

   Smazat
  2. Mitrofanov pochází z ukrajinského Dněpropetrovska, což je základna Kolomojského, který tam buduje centrálu pro Chazary. A o tom to je, Mitrofanov je obyčejnej rusofob a kdyby mohl, tak bude otevřeně podporovat ukrajinské fašounky i v Právu, kde působí.

   Smazat
 2. noviczech
  ...jen jedná otázka pane Hájek. Kdy, za jaké vlády tedy patřila česká neboli československá země opravdu českému neboli československému lidu???
  ...dokonalý není a nebyl žádný režim, ale odpověď určitě víte i přes bývalé špatnější zkušenosti!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ověřená protektorátní poučka: Čím hůře, tím lépe.

   Smazat
  2. 10:05 Odpověď na otázku. Za Jiříka z Poděbrad!

   Smazat
  3. 10:05
   Na otázku nelze odpovědět pokud nebudete definovat co myslíte " opravdu českému neboli československému lidu??? ". Pokud myslíte lid jako většinu v jejíž většinový prospěch se utvářela sociální a hospodářská politika země, pak je odpověď jednoznačná. Pokud myslíte lidem úzkou skupinu, která ovlivňuje dění ve svůj osobní, zištný prospěch nehledě na zájmy většiny obyvatel, pak se jedná o všechna ostatní období mimo to jednoznačné.

   Smazat
 3. Beethoven byl nezkrotný duch a skvělý skladatel, tzv vrchností hluboce pohrdal.
  Nazvat jeho dílo jako "nesnesitelný cajdák" se mi hrubě nelíbí.
  Svobodný člověk Beethoven a patolízal Goethev Teplicích

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jako odsoudit naší hymnu jen proto, že ji zpívá Kalousek nebo Němcová.

   Smazat
  2. On je Myrda oficiálním interpretem kdedomování?
   Němcová se svým mektadlem by nemohla, aspoňdoufám.
   Vóíst majn hajm, vó íst majn hajm?

   Žgrunde, Ludwigovi zaplatili zednáři za zhudebnění Schillerových blemtů (jemuž také poskytli potřebé granty), jinak než za prachy totiž neskládal.

   Smazat
  3. Kdyz Ursula se ministryne ujala moci , prvni opatreni navrhla , bylo prejmenovat Bundeswehr na Kundaswehr. nebot jsou ty Prava a rovnopravnost.

   Smazat
 4. Dnes by měl LVB na 100% problémy.

  OdpovědětSmazat
 5. Racionální zhodnocení současné situace. Snad trochu chybí zmínka o vlivu vítězícího Trumpa v domácí politice USA na eurounijní a brexitovou politiku. Ta nebude jistě marginální. Tvrdé jádro EU přejde potichu do diktatury nebo se rozpadne. Jiná alternativa není.

  OdpovědětSmazat
 6. Vždy, když načmárá tenhle mazal takový ostudný blábol, namířeným proti dnešní krásné době,tak si kladu otázku, co je tady v republice ještě drží?Zrovna tohoto žvanila, který každý den pomlouvá vše co funguje, prosperuje, neustále špiní, intrikuje, pomlouvá, o co těmto mazalum jde, Z 90% jsou dnes lidé spokojeni, ale tihle budou neustále popichovat a hledat na všem to nejhorší. Jak psal někdo nademnou- ČÍM HUŘE TÍM LÉPE-

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vole, žiješ asi v jiné realitě, nebo jsi tak tupé hovado, že realitu vůbec nevnímáš...

   Smazat
  2. Dnes už nejsou spokojeny ani siobanksterské mafie. Proč? Nedaří se koncovka.
   A takové nadějné (gorbačovské) zahájení partie se jim už asi nikdy více nepodaří.

   Smazat
  3. 14:41 Soudruhu, za tvoji bídu pokud jseš lempl, nikdo nemuže! Jen stačí otevřít oči troubo a podívat se jak lidé žijí, pomalu každá rodina dvě auta, dvakrát ročně dovolená (6 milionu) nákupní vozejky přetékají zbožím a ty zapšklej rudoch budeš čmárat, že žiji v jiné realitě. Jo před 89 to byla hruza, děkuji pane Havel za krásných 30 roku života!!!!

   Smazat
  4. Závidím Ti, naivko(17:06), ten jednoduchej pohled na svět. Ono topit se v blahobytu a považovat to za největší štěstí člověka, je asi samo o sobě důkazem, kam až společnost upadla. A přesně na tuhle strunu mocipáni hrají.

   Smazat
  5. 11:34...tak tohle jsme měli na vojně jako politruka...

   Smazat
 7. Jedna poznámka, kterou vyslovila Theresa Mayová a která vlastně ukázala, proč je EU odsouzena k ruzkladu!

  T.M.: VE SVÉ VLASTNÍ ZEMI SI CHCEME TVOŘIT VLASTNÍ ZÁKONY!

  Copak je tak těžké POCHOPIT význam toho co řekla?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je naprosto podstatné - !

   Smazat
  2. Všechno špatně. A stačilo si před téměř už třemi lety vyslechnou Pjakina: Brexit se nekoná, Mayová to svou neschopností dokonale zařídí.
   A když před rokem odešel z její vlády Boris Jonson, řekl Pjakin: Vrátí se, aby nahradil propadnuvší Mayovou.
   Dejte si tu námahu porozumět náhledům Pjakina. Uděláte si jasno v mnoha zásadních věcech, které hýbou současným světem.

   Smazat
  3. 11:57 Snažíš se dobře,

   ale většina těch trubek tady ani netuší, KDO to ten Pjakin je...

   Smazat
  4. 11:40, nevím, co T.May kdy vymyslela, ale autorem průrazného hesla "Give me my country back" probudil Nigel Farrage Normální Brity a vyhrál BREXIT. Je dobře, že T.M., jistě dobrá ministryně financí, skončila. Teď potřebuje Velká Britanie státníka a ne účetní. A.Š.

   Smazat
  5. pro 16:09
   Sice nevím co přesně N.Farage řekl, ale vím, že POdpořil T.M. svým slibem, že jako minsterský předseda VYVEDE Velkou Británii z EU! A to buď S DOHODOU a nebo BEZ DOHODY !!! Ale v každém případě členství skončí k datu, které bylo stanoveno.

   Smazat
  6. 11:57 Naše média záměrně zamlčují hlasování v dolní sněmovně, které inicioval před měsícem Boris Johnson. Pro Brexit se vyslovilo 309 poslanců, proti 298. Samozřejmě, že těch 309 poslanců má různé představy o Brexitu, ale chtějí jej!

   Smazat
 8. Tomu sporu kolem spitzenkandidátů jsem porozuměl tak, že tento systém vytváří iluzi státu, kterým EU není. A na tom je třeba trvat.
  Jistě že všichni, ať už původní, tak náhradní kandidáti jsou lidé prověření Bildebergem. Ale přesto to považuji za vítězství protifederalistických sil. P.K.

  OdpovědětSmazat
 9. Pro 11:34.Vaše hodnocení platí,ale v obrácením gardu.Vy patříte do těch 10% spokojených.
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/2570-pad-ceske-televize-se-zrychluje-stala-propaganda-propagandistickeho-deniku-n-potvrzuje-nestrannost-a-vyvazenost-verejnopravniho-media
  https://aeronet.cz/news/mikulas-minar-skryte-propaguje-nsdap-a-hitlerjugend-proc-ten-mladik-nosi-hnede-kalhoty-a-kosili-jako-fuhrer-ctenarka-aeronetu-v-uctyhodnem-veku-mozna-odkryla-neco-co-melo-zustat-tajemstvim/

  OdpovědětSmazat
 10. 12.14 Vždy se musím smát a pochybuji o duševním zraví lidí co poukazují na totálně prolhané SRAČKY jako aronet, skryt. pravda, sputnik. Je dokázáno, že tolik lží a nepravd se nedočtete nikde jinde. Tak jak píšete, že iniciátor demonstrací pan Minář se obléká do hnědého a tím dává najevo své sympatie NĚMECKÝM FAŠOUNUM, tak tohle muže zveřejnit opravdu jen totální magor.Já také nosím červené triko a rusák je mě u prde....troubo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vy jste opravdu exemplární příklad božího hovádka a ještě to dáváte okatě najevo svým písemným projevem hodným žáka zvláštní školy (dnes inkludovaným) :-)

   Smazat
  2. 16.59
   Výpis z článku "Jak to bylo na Letné":

   Je to naprosto absurdní, když tunelář Zdeněk Bakala vede mediální válku proti premiérovi, kterého obviňují ze všeho možného. Čím více se útočí na Andreje Babiše, tím lépe se odvádí pozornost od prošetřování kauzy privatizace OKD, ve které je namočen nejen Zdeněk Bakala, ale i vládní ČSSD a její tehdejší představitelé. A právě Zdeněk Bakala je tím, kdo protlačil do požadavků demonstrantů na Babiše i jeden neuvěřitelný požadavek, aby se Andrej Babiš zbavil veškerých svých nakoupených médií. To je zlatý a vlhký sen Zdeňka Bakaly. Podle informací je tento požadavek na Babiše přímo od něho.

   Třetí skupinou, která se podílí na současných demonstracích, je Vatikán a skrze něj Římsko-katolická církev. Andrej Babiš vyhlásil Vatikánu válku, když ve sněmovně jeho Hnutí ANO prosadilo zdanění církevních restitucí. Pokud bude Andrej Babiš odstraněn z politiky, nová vláda zdanění církevních restitucí zruší. Proto není překvapením, že se okolo organizátorů demonstrací pohybují i katoličtí představitelé a kněží Římsko-katolické církve. A pokud jste sledovali demonstraci na Letné, asi jste zažili malý šok hned v úvodu.
   Jednatel Milionů chvilek Benjamin Roll totiž na pódiu přivítal římsko-katolického jáhna “ze Sudet” Roberta Elvu Frouze. Dav zmanipulovaných lidí na Letné byl lehce překvapen, ozval se jen vlažný potlesk, protože uvedení takové postavy na pódiu, že přichází ze Sudet, mohlo být pro mnoho lidí opravdu přes čáru.

   Benjamin Roll, jednatel Milionu chvilek.

   Robert Elva Frouz pochází z Tachova, tedy původně ze sudetského města Tachau. Není náhodou, že Benjamin Roll pozval na pódium právě tuto osobu, a není náhodou, že ji uvedl těmito slovy, tedy že jáhen Robert Elva Frouz ze Sudet, protože tím došlo ze strany představitelů neziskovky Milion chvilek k tzv. políbení prstenu sponzorům ze Sudetoněmeckého landsmančaftu. Oba dva mladíci v neziskovce se již nebudou moci tohoto propojení zříct, protože jakmile na pódium své demonstrace pozvali římsko-katolického jáhna slovy, že přichází ze Sudet, tím okamžikem uznali Sudety jako existující území ČR.

   Smazat
  3. 18:18 Tak to jste mě to nandal. Neškodilo by, pokud se rozepíšete více pane INŽYNÝRE.Tohle je pouze výkřik hlupáka!

   Smazat
  4. 8:09 Ten včerejší blbeček (16:59) si to jistojistě přečetl také, ale protože je to podporovatel Úchylek, tak se mu pochopitelně Aeronet nehodí do krámu. Pouze zcela primitivní boží hovádko nechápe, že právě Úchylky brojí proti demokratickým principům a že se snaží rozbít Česko zevnitř za vnější prachy!

   Smazat
  5. 16:20 Tak vy čtete aeronet a ještě tomu věříte, tak takové blbé hovado bych docela rád poznal! A už má vymytý mozek, že věří tomu nesmyslu , podle kterého se podle oblečení pozná jaký máš politický názor. Chybí ti tam Soroš, ty rozbitej za všechny prachy! Bože, chraň nás před takovými idioty.

   Smazat
 11. Čim dříve se ten neobolševický, destruktivní, diktátorský nástroj Bilderbergu, zvaný EU, rozpadne, tím lépe. Teď už zase nová provokace proti italské vládě.

  https://monikapilloni.wordpress.com/2019/07/06/nno-lod-alex-tak-jako-sea-watch-vnikla-i-pres-zakaz-do-pristavu-lampedusa/?fbclid=IwAR1kwFPiUZLcWoQTxeiNhqfCi9qecbjQ0NEm621aqp03Xcb5j6Ewrw_ULW8

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:56 Je dnes populární psát,jak je vše NEOMARXISTICKÝ, NEOBOLŠEVICKÝ a při tom často čmáral ani neví co to znamená. A co by jste po tom rozpadu dělal? Koho by jste podporoval, vy neobolševnnníku. Jinak, nechci vám brát iluze, ale na ten rozpad v dohledné době zapomeňte.

   Smazat
 12. Výborný článek vystihující reálně a vcelku objektivně situaci nejen v ČR,ale i v EU díky pane Hájku Jarda.

  OdpovědětSmazat
 13. Moc skvělý a nadějný článek už aby se ten totalitní slepenec rozpadl. Ať si skopčáci a žabožrouti vládnou ve svých zemích.

  OdpovědětSmazat
 14. evropa neni nic jineho než mamoland ist first nakonec i makaron je dukazem co spi se svoji věkem babičkou o třicet let starši než je on anžela je jalova jak dojčLAND sam a černoprdelni kazatelka což sebou přinaši že je i agentka svate stolice a ten novy firer v suknich co nam ho nikym nevolena honorace vypotila neni tež z jineho těsta něco jako nadržena lapasačka od modrych strak ktere jsou navedene aby vyvolali třeti světovou jen nechapu jak je z nich podělany naš milouš vrchni velitel všech našich lampasaku většinou jeneralisimu ověšenych metali i nazadech jakoby prošli prvni i druhou světovou včele armad a kteři ani vojsko natož vojaky nemaji leda tak cinove arozkaz maji jen jeden tradični kapitulace ještě dřive než se vubec nepřitel ukaže

  OdpovědětSmazat
 15. Nenapadlo by mně,že 74 let po pádu nacismu a fašismu v Evropě,se tu může nějaký exponent takových ideologií a především jimi používaných prostředků, objevit a volně navázat na J.Goebbelse.
  "Dílko" P.Hájka a nejen toto, mně z naivity už definitivně vyvedlo.

  OdpovědětSmazat
 16. Jo, když "opozice tradičních stran", které pomohly kapitálu rozkrást majetek státu za 10 bilionů Kč nemá sílu na vládu, zkouší svoji sílu v informačních blábolech. Ale za to jsou přece placeni diktaturou kapitálu a té musí sloužit tělem i duší. A protože jejich servilnost a zkorumpovanost selhávají, vztekají se na Zemana, Babiše a myslící část české populace. No a kavárna, která si zvykla na rozkrádačky jako své denní bydlo, prská z vyhnojených úst a zahnívající CNS. Je to zajímavé, jak kdysi avantgarda národa a jeho chlouba a nejen v době obrozenské, se dovedla tak snadno za peníze kapitálu dát zkorumpovat a zradit národ. A co horšího, čím více je poplatná mamonu, tím chatrnější jsou její počiny, které snad už ani za kulturní nelze považovat. Ano, odehrává se zápas občan versus kapitál, který je podporován "tradičními partajemi" a pražskou kavárnou. Proto nikdy ODS a TOP 09, starosty a další poltické loutky a poskoky.

  OdpovědětSmazat
 17. Anonymní7. července 2019 10:28
  19:56 Je dnes populární psát,jak je vše NEOMARXISTICKÝ, NEOBOLŠEVICKÝ a při tom často čmáral ani neví co to znamená. A co by jste po tom rozpadu dělal? Koho by jste podporoval, vy neobolševnnníku. Jinak, nech vám brát iluze, ale na ten rozpad v dohledné době zapomeňte.
  ============================================================
  Klídek, nečmáralský Einsteine, ten neobolševický, diktátorský spolek se rozpadne brzy, a poděkuj Bohu, že ještě předtím, než ti nějaký "integrovaný" chudák imigrant namlátí a znásilní starou. To bys kvičel jinak. Takže v klídku. A nezapomeň, byli jsme před EU, budeme i po ní.

  OdpovědětSmazat
 18. Tady je hlavní důvod-strach demobloku z skutečně nezávislé justice a vztek z přetrhání penězovodů.Platí i pro ČSSD.
  www.img.tpx.cz/uploads/ Loupeznici1 . pdf

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.