Reklama

úterý 23. července 2019

Éra běsnícího lepšodavu: Geniální plán nebo zhroucení společnosti? Historicky unikátní situace. Trestáni všichni kromě zločinců. Nikdo si není jistý. Přímý přenos kolapsu Západu. Proč je dobře, že je tak rychlý?

Originální grafika ProtiProud
Petr Hampl
16. 7. 2019 blog autora a ProtiProud
PETR HAMPL analyzuje situaci současné západní společnosti jako dosud nepoznanou chaotickou totalitu, která je na prahu zhroucení
Z učebnic dějepisu známe takových období celou řadu. Proběhne revoluce nebo jiná náhlá změna režimu. Zhroutí se mocenská struktura, zhroutí se represivní aparát, a s nimi i možnost vymáhat právo. Objevují se pokusy trestat exponenty starého režimu. Jsou to pokusy chaotické, často v nich hraje klíčovou roli osobní nevraživost, a mnohdy jsou terčem lidé, kteří se s tím starým režimem nijak nezapletli. Na druhé straně se policisté a soudci neodvažují řešit běžné kriminální činy. Společnost upadá do chaosu, a po čase z toho chaosu vzejde nový systém vymáhání práva. Někdy spravedlivější, jindy tyranštější.

Taková situace je vždy způsobena tím, že nižší třídy, skutečně nebo domněle utlačované, rozbily společenský řád.

Špička ledovce


Naše dnešní situace je historicky unikátní tím, že společenský řád rozbila mocenská elita. Ti nejprivilegovanější. Něco podobného dosavadní dějiny neznají.

Zmizela schopnost vymáhat dosavadní zákony. V posledních dnech jsou noviny plné případu německé teroristky, která zaútočila na italskou policii, porušila snad všechny existující zákony a normy, a nejenže nebude potrestána, nýbrž se ještě drze vysmívá a podává žaloby. Jak sama přiznává, šlo jí hlavně o to, aby otevřela cestu k tomu, že zákony přestanou platit.

Jenže to je jen nejviditelnější příklad.

Před pár dny přiřkl francouzský soud omluvu a odškodnění džihádistovi, který pomohl zorganizovat teroristický útok s více než stovkou mrtvých. A v pozadí jsou tisíce nebo možná desetitisíce případů, kdy jsou migrantům tolerovány takové násilné trestné činy, které by ještě před pár lety znamenaly mnohaleté vězení. Konec konců i Evropská komise okázale pohrdá vlastními předpisy.


Nejtěžší zločiny dneška


Zločinci trestáni nejsou, ale každý občan může být terčem postihu. Nejkřiklavějším příkladem z poslední doby je Tommy Robinson vězněný za uplatňování toho nejzákladnějšího občanského práva. I kdybychom teoreticky připustili, že ve Velké Británii může existovat bizarní zákon omezující svobodu projevu příslušníků nižší společenské třídy, není tím nijak ospravedlněna skutečnost, že byl Tommy Robinson umístěn do věznice ovládané těmi zločinci, které pomohl dostat do vězení (tedy faktický trest smrti).

V pozadí jsou opět tisíce menších případů, kdy je někomu třeba „jen“ zabaven majetek nebo je vyhozen z práce. „Předsudečnou nenávistí“, „rasismem“ nebo „diskriminací“ je vinen každý, na koho nějaký aktivista ukáže prstem.

Liberální eurotyranie: Brutálnější než za komunismu. Tommy ji bezděky odhalil. Charaktery našich poslanců. Úpadek médií během pár let? Smrtící koktejl ze zbytků demokracie. Má tento totalitní systém ještě trhliny?


Dobrá zpráva


Ale pak je tu ještě třetí prvek, o kterém se píše méně. A sice, že není jasné, kdo rozhoduje. Nikdo si nemůže být jist. Třeba již zmíněná teroristka může být za pár měsíců obviněna, že porušila práva transvestitů - a terčem bude ona. Dokonce i George Soros se může snadno stát terčem intelektuální lůzy, pokud nebude dělat, co se od něj očekává. To je obrovský rozdíl proti despotickým režimům, kde existuje nějaký sultán, od jehož momentální nálady se vše odvíjí. Nevstoupili jsme do éry despotického vládce, nýbrž do éry běsnícího lepšodavu.

Někdo věří, že je za tím geniální plán, ale spíše to vypadá na zhroucení. O možném kolapsu Západu se mluví již delší dobu, ale většinou jsme to brali jako událost v neurčité budoucnosti. Vše ale probíhá mnohem rychleji, v podstatě to vidíme v přímém přenosu před očima.

Z krátkodobého hlediska to je katastrofa, ale z delší perspektivy dobrá zpráva. Protože kolaps současného politického a ekonomického systému také znamená kolaps stroje na islamizaci západního světa a likvidaci původních etnik.74 komentářů :

 1. Kdo u nás v ČR výše popsané zrůdnosti prosazuje je ČSSD a Piráti.Proto pozor na tyto vlastizrádné strany

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Boris Johnson právě vyhrál volby na šéfa britských konzervativců a zítra se stane premiérem Velké Británie. Tak snad 31. října vystoupí VB z EU a obruče žaláře národů začnou praskat!

   Smazat
  2. 13.16 Tak, tak. A až ty obruče prasknou docela, tak nás budou mít NĚMCI celičké jenom a pouze pro sebe, jako o tom snil už jejich veliký Führer. Židé zase začnou němčit, a pro změnu budou vydávat například Franze KAFKU za Němce, místo za českého spisovatele píšícího německy.

   Na ja. To je ta spirála dějin... Když vám to pomůže, jásejte. Já nemám proč, a nemám ani možnost to řídit či měnit...

   Smazat
  3. Němci po nás jdou již teď. Tedy ti sudetští. Své přívržence již mají v čele ODS, KDU-ČSL, STAN a nyní se chystají ovládnout vedení TOP09.

   Smazat
 2. ANO,DO CESTY OBČANŮM SE POSTAVILA PŘEHRADA ZLA !

  Jmenuje se Politická korektnost,tj kryci název pro LŽI!
  Za ni se hromadi špinavá voda ohlupováni naprosto bezmocných a nezkušených domorodců ČR,kteři jsou prosluli

  JAKO MISTŘI SVĚTA VE SKOKU NA ŠPEK!

  Ohlupováni se dêje tiskem a tv a absenci prozatim málo aktivnich intelektuálů,kteři se masově prý dělaji hloupi,že nic nevi,nebo to davu srozumitelně vysvětlit prý neumi.
  Máme tu jekési "PILIŘE"z EU typu sociál,je to horký vzduch tzv HOLUBA NA STŘEŠE.
  Namisto pozvolného vypouštěni přehrady špiny je nám předkládáno tiskem a tv jeji dalši plněni a naši zastupitelé se těši jak nas ubohé jejich poddané budou vylupovat donaha donekonečna

  MLČI K JASNÉMU POŽADAVKU ŠPIČKY VOLIČŮ ČSV

  Dejte nám aspoň "Vrabce v hrsti" tj jedno slovo do prvniho článku ÚSTAVY,kde očividně zcela záměrně chybi a to

  SOCIÁLNI STÁT.

  namisto toho naši politikové pokračuji v plněni té přehrady,která hrozi protrženim.
  Prozatim je ČSV v tomto požadavku zdá se sama,což je umožněno dobou TEMNA,která se vraci,ale co když tzv ovčané pochopi sami “vo co de" a jak byli a jsou dále na šikmé ploše vedouci k Banánove republice ČR?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověče, běž už s tou svou odrhovačkou do Brusele. Tam zapadneš mezi své.
   Pro systémovou aměnu ve státě musíš mít lidi, program a začít něco dělat. Od vás slyším jen kecy. My máme novou ústavu, nový zákon o ČNB, nový zákon o soudech, pracujeme na novém občanském, obchodním a trestním zákoníku. Co děláte vy??? Jen žvaníte na internetu ale jinak nic. Vlasta Vám předvedla kousek ústavy - ani jste si ji pořádně nepřečetli, protože jinak byste ten váš "sociální stát" v odst.(3) článku 1 (!) hned našli. Takže co s vámi? Ignorovat. Jste bezvýznamní a jen zbytečně unavujete ostatní čtenáře svými nesmyslnými výlevy. Vlasta II.

   Smazat
  2. POSLOUCHEJTE KDO JE TO U VÁS TO MY.MATE SAMI NA SEBE

   snad špatný vliv a chcete,abychom vás obdivovali?
   Pokud si hrajete jako malé děti na svém pisečku a chcete se pochlubit,kdo má větši bábovičku podivejte se do skutečne ÚSTAVY a tam o svých chimérách neuvidite ani stopu.

   I kdyby jste sestrojili zlatý orloj v podobě nove Ústavy nebude v ČR nikdo,kdo ho zakceptuje nebo dokonce schváli a začnou se vám smát jako to dělaji fujerovi SPD.

   VLASTO II odpovězte na otázku, proč se nutite do role diversanta občanů voličů a sami sebe ,když neexistuje NIKDO,kdo by vaši prý Ústavu schválil a tak je celá vaše práce zbytečná a nemáte se naprosto ničim chlubit.
   Přidejte se pokud máte rozum na stranu ČSV,to je jediné doporučeni a kromě toho tu namisto vašeho "kokotěni" napište co je a znamená pro vás Sociálni stát a tim můžeme diskusi začit!
   Z vašeho návrhu totiž vyplývá,že je to pro vás prázdný pojem a nevite o něm vůbec NIC!

   TADY VEĎTE DISKUSI NEŽ SE VÁM kromě polit. subjektů i domorodci ČR ZAČNOU SMÁT

   Smazat
  3. Ten 17.11 musi být pořadny ignorant,když odmitá chválit skvělý Program Společnosti voličů a tedy i jeho,ačkoli to tady dáva ČSV co pět minut a tak opravdu něco dělá.
   Kde se tu berou takovi bubaci, snad možná slabého rozumu ,co se jen chlubi a nic vic.

   Smazat
  4. Ta Vlasta 2 se zbláznila.Na jedné straně by chtěla cosi jako návrh Ústavy podporovat občany a na druhé se vyvyšuje jaká je borkyně a piše,že 8 milionů voličů a voliček pěje odtrhovačku,žvani,ale aby dodala důkazy to neumi.
   Sama je opravdu proti sobě a možnà z Kocourkova?

   Smazat
  5. Zásadni a opravdová věc je vymyslet jak dosáhnout většiny ve Sněmovně

   a nemá smyslu psát jak to nejde.
   ŠKODA,že si takový bod nechce dát pan SPD do Programu a ten program v tom smyslu upravit tak,aby odpovidal prvnim požadavkům občanů voličů,kteři už si pak mohou sami uvědomit,že jiné partaje,které je ignoruji,je volit pro ně k ničemu,neboť 30 let přežvykováni špiny už by mělo stačit!

   Smazat
 3. Petr Hampl je obratný řečník a velmi dobře argumentuje. Tentokrát se však podle mého dopustil chyby. Rozhoduje vždy ten, kdo to platí. G.Soros se nikdy nemůže stát terčem svých poskoků, protože nemají žádnou vlastní činnost a on jim dává žold. S jedinou výjimkou, že by stouply životní náklady a on by platil málo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. aj G. Soros má nad sebou pánov....

   Smazat
  2. Seréš není nedotknutelný. Podobně nedotknutelná nebyla ani spousta bývalých, poněkud rychle ze scény zmizelých potentátů - králů, císařů, prezidentů, politiků. Přestane "vyhovovat" či své "filantropické úsilí nasměruje blbě a v tu ránu se zpozdí zásilka nového srdce, ledvin, krve z nějaké prdele na Balkánu.

   Smazat
 4. Sami občané to nepochopi,
  je nepsaný zakon,že jim to musi vysvětlovat intelektuálové,kteři jsou u každého národa spoluzodpovědni za jeho vyvoj a blahobyt.
  Ty politické subjekty,které prosazuji teror, pak mohou být možná volbami odstraněny,jak se to děje v ČR postupně,avšak bez toho,že voliči jim do Programů daji co sami potřebuji se to stát nikdy nemůže,nebot si funkcionáři dále po komunisticku dělaji svoje bobkové listy tzv Programy pro sebe aniž berou jakýkoli ohled na své voliče,anebo se vezou na hrůzách které sami volaji z AFROARABIE na svoji podporu!

  OdpovědětSmazat
 5. Pitomio možná není ÚPLNÝ pitomec!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  V živé paměti máme záchvaty pitomosti T. Okamury, jež nás donutily překřtít tohoto nekřtěného míšence na Pitomia.
  Ano, jde o Pitomiovy prachpitomé + podlé útoky na našeho národního Vůdce Babiše, které Pitomiův podnikatelský projekt (jménem SPD) přivedly na pokraj totálního krachu.

  Kupodivu, Pitomio se zřejmě z krize své pidistraničky trošičku poučil. Minimálně si uvědomil, že bez nás komunistů si ani své zažloutlé ruce neumyje => dnes nám leze do zadku TAK USILOVNĚ, až to nepříjemně šimrá.
  Ano, tomu se u nás říká „přijít s prosíkem do Mausolea“.
  Seznam


  Tak v tom řiťolezení hezky pokračuj, Pitomio.
  Až nám budeš trčet v zadku dostatečně dlouho (a nebudeš se tam protivně vrtět), tak tě zase překřtíme na Tomia, a dáme ti nějakou hezky placenou funkcičku ve státní správě. Takže se máš na co těšit, i se svými zbylými ovcemi z SPD.


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radostu nahoře máme rádi, je to totiž čuramedán,náš čuramedán,tak se snažte vice, pište jak nás komunisté daji svÿmi jim pozvanými mu-slimáky podřezat!
   Je to prý zvláště supi,když budeme přitom chroptět radosti,nebot vaši komouši se tu kromě vás neobjevi a tedy souhlasi!

   Smazat
  2. Vážený pane, jak těžké a námahavé je tvoření takových pitomosti? Myslím prfo normálního člověka. Pro debila je to snadný úkol.

   Smazat
  3. Komunisté se nedistancovali od neomarxismu,
   ale poučili se od něho.
   Nejprve zlikvidovali svoje odděleni propagandy s jeho führera odkopli daleko do vesmiru a on tam krouži jako blbec,beztoho že by zapipal aspoň jak šputnik.
   Nahradili ho úplně neschopným člověkem,který si váli koule a posilá tu snad prý jen trosky typu Radosta.
   Nemohl by ho to šefisko komunistické ,dát k soudu,vždyt je to prý Judr,ale vypadá to,že nic neumi a chce rozval své strany na sračku a jen se na to třese!

   Smazat
  4. Dneska je Radosta ukázkově debilní......ale není co dodat,snad jen to,že proti blbosti není léku ...!

   Smazat
  5. Pitomio Radosta je zaručený pitomec

   Smazat
  6. Radosta už zkracuje, i tak je neztravitelný. Řadím se mezi lepšolidi a pravičáky, ale i tak nevím co s tím přiblblým textem? No, pro lepšolidi to opravdu počtení není!

   Smazat
  7. Pane 16:36, máte to trochu pomotané. Lepšolidi nejsou pravičáci,nýbrž levičáci.

   Smazat
  8. 23:05 Přesně tak! Jak jinak označit ty masy xenofilních buzerantů a podlidí, jaká se ukázala na Letný a která plně ospravedlňuje potřebnost institucí jako Buchenwald a Bergen-Belsen ... páč do Kobylis by se všichni ti untermensch nenacpali!

   Smazat
 6. No jo západ se připravuje na vládu islamistů tak si je předcházejí aby jim pak nezakroutili krkem. Nevím proč by měly do stejného svrabu padnout středoevropané.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-D Proboha, co to meleš?

   Smazat
  2. Anonymní23. července 2019 13:02
   Je třeba se odpoutávat od západní Evropy a ekonomicky se otevírat do celého světa. Jinak budeme také staženi, do tzv. celoevropského chalifátu.
   Ono to s tím chalifátem může být jako s tisíciletou říší, za pár let bude konec. Proto je třeba vydržet tomu vzdorovat, protože čím víc se necháme do toho zatáhnout, tím obtížněji a nákladněji se s tím budou další generace vypořádávat. P.K.

   Smazat
  3. 13:06 To jsou jen smutná fakta kdybys četl tak bys to věděl.

   Smazat
  4. Kdyby pisatel 13:02 četl, nedělal by takové hrubky.

   Smazat
  5. Jsme součástí EU i NATO, z čehož vyplývá, že jsme nedílnou součástí západní Evropy a západního myšlení, byť hovoříme slovanským jazykem. Avšak všeho do času, neboť i náš mateřský jazyk je stále více atakován angličtinou v duchu šíření západního vnímání světa. Ostatně povšimněte si oblečení lidí, které míjíte. Také jste zaznamenali všechny ty nápisy na tričkách v angličtině? Nebo reklamy v telce už mnohdy nejsou z angličtiny do češtiny ani překládány. Náhoda? To pochybuji. Jsou to jen jednotlivé kamínky mozaiky postupného šíření západní ideologie, která otevírá dveře i v naší vlasti afroarabům, gendrově vyvážené společnosti, inkluzi v oblasti vzdělání atd. Pro ČR to znamená pohromu.

   Smazat
  6. Anonymní23. července 2019 19:18
   Spíš bychom si měli uvědomit, že jsme Středoevropané a můžeme být součástí pouze toho, čeho součástí být chceme. Jestli jsme součástí něčeho, so stále lže o Rusku, vojensky ho obkličuje a hledá mezi námi kanonfutr ochotný nastavit krk na neodůvodnitelné zaútočení, potom bychom to měli odmítnout.
   Nikoliv ze strachu o krk, ale ze zásady, že krk se nastavuje pouze na obranu vlasti. A pokud se nás tzv. naši přátelé, stále snaží obelhávat (o Skripalovi, o Saddámovi, o Assadovi, o Donbasu, atd., atd.), nejsou to naši přátelé a nemůže být v našem zájmu s nimi tvořit jednu partu, ve které oni mají velení. P.K.

   Smazat
 7. „Naše dnešní situace je historicky unikátní tím, že společenský řád rozbila mocenská elita. Ti nejprivilegovanější. Něco podobného dosavadní dějiny neznají.“
  Ale jaká elita? Národní, nebo globalistická? Politická, nebo ekonomická, nebo finanční? Jak je patrno, slovo „elita“, je ještě dosti nicneříkající.
  Zda i dřívější převraty měla ve své režii ta elita, nevíme. Tenkrát nebyl žádný Pjakin, který by to ozřejmil. Ale pokud se o nějakém dřívějším převratu zmíní, např. o ruské revoluci, tak tam také uvádí prvopočátek v plánu finančně silných skupin.

  „To je obrovský rozdíl proti despotickým režimům, kde existuje nějaký sultán, od jehož momentální nálady se vše odvíjí. Nevstoupili jsme do éry despotického vládce, nýbrž do éry běsnícího lepšodavu.“
  Pane Hample, to už je příliš. U nás můžeme pozorovat, že ten lepšodav není nějaká entita nadaná vlastní vůlí, ale převážně to jsou akce neziskovek. Rekvizity, viz červené karty, dodané americkým velvyslanectvím, jednotné tištěné postupy, jsou vydávány v různých státech, v různých jazycích.
  Dále, cožpak tu degeneraci právního systému, kterou zmiňujete, způsobil nějaký dav? Nikoliv je plánovitě nastolována, u nás např. Piráty.

  „Někdo věří, že je za tím geniální plán, ale spíše to vypadá na zhroucení.“
  I to zhroucení, může být naplánované. Kalergiho busta v aule EU, něco napoví. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě že máte toho Pjakina, který vám to všechno ozřejmuje, volové :-D

   Smazat
  2. Anonymní23. července 2019 13:34
   Že po Mayové nastoupí Johnson, tvrdil již před rokem, telátko. P.K.

   Smazat
  3. Ta tvá legrační figurka "Pjakin", vždycky když si s něčím neví rady, tak si vypomůže "Globálním prediktorem". A má vyřešeno :-D. A jeho ovečky v extázi mečí jak o život. Mají moc rády tajemno a představa, že vše řídí nějaký GP je mocně vzrušuje. Je to pro ně taková náhražka náboženství.

   No a ty tvé dávno vyvrácené nesmysly o "červených kartách dodaných americkým velvyslanectvím" jen potvrzují to jaký jsi vůl.

   Smazat
  4. 13:34
   A tobě všechno ozřejmuje kdo ? Bakala s Milionem úchylek ?

   Smazat
  5. Anonymní23. července 2019 13:59
   Zdá se, že tu „legrační figurku“ pečlivě sledujete. A mečíte jako za peníze, když to jde proti Vašim instrukcím. GP není konkrétní osoba, ale funkce. Kdo ji zastává, neuvádí. Určitě ne nějaká nadpřirozená osoba, tedy se nejedná o náboženství.
   Mnoho nesmyslů již bylo „vyvráceno“. Např. o nepřistání na Měsíci, o pochybnost oficiální verze 9/11, o nevlastnění zbraní hromadného ničení Saddámem Husajnem, atd., atd. Ale věřit tomu můžou jenom telátka. P.K.

   Smazat
  6. 14:13
   Vole PéKá, GP je Pjakinův Deus ex machina, kterým si Pjakin vždycky vypomůže když se dostane do úzkých, což je více než často. Neví a neřekne o GP vůbec nic, jenom blábolí jak nějaký ezoterik. Nikdo svéprávný mu ty žvásty nemůže žrát.
   Na druhou stranu, když vidíme, kolik je v naší zemi idiotů, kterým podobní přesvědčiví podvodníci vnutí "výhodně" sadu hrnců a za chvíli u nich zvoní exekutor (ano, týká se to především právě těch starých lidí s tím údajně úžasným socialistickým vzděláním a skvělým kritickým myšlením), tak nejsem překvapen ani tou armádou přiblblých Pjakinových ovcí.
   Co bylo prosimtě vyvráceno o přistání na Měsíci nebo o 9/11? Vyprávěj a přeháněj.

   Smazat
  7. Blbý, blbější ,nejblbější.Kdyby jste ten diskus nezasírali takovýma volovinama.

   Smazat
  8. Anonymní23. července 2019 14:26
   Vysvětlujte si GP, jak libo. To, o co tu kráčí je, že Pjakinovy informace se naplňují. Když USA směrovaly všechna svá válečná plavidla na Severní Koreu a všichni komentátoři zeširoka rozebírali, jak Kim dostane přes držku, že si to bude do smrti pamatovat, Pjakin říkal, že je to pouze takové vrtění psem, na odvedení pozornosti, že z toho mraku pršet nebude. Také to po několika týdnech zuřivých komentářů, šlo do ztracena. Také tvrdil, že Mayová a Johnson jsou jenom takoví fackovací panáci (mými slovy), kteří obětují kariéru za zlikvidování Brexitu. Zatím se to vyplňuje. Je toho hodně, co trefil v rozporu s prosazovanými užvaněnými komentáři mainstreamu. Vaše komentáře jsou podobně přiblblé. To bude to Vaše liberální vzdělání, na které my staří nestačíme. Z nás starších, ještě Benda zvládnul získat liberální právnické vzdělání.

   Napsal jsem, že byly „vyvráceny“ pochybnosti o oficiální verzi 9/11. Tedy, že ty pochybnosti jsou opodstatnělé, tedy oficiální verze neudržitelná, pokud by byly svobodné sdělovací prostředky. Zatím je svobodný internet, tam Vám můžu ty pochybnosti uvést:
   Jak můžou dvě letadla sundat ještě třetí budovu. Všechny tři profesionálně „do roviny“, do svého půdorysu?
   Jak může být srovnáno do roviny, železné jádro výškových budov?.
   Jak může být na zemi na vrstvě popela, který se usazoval pár hodin (i kdyby jen desítek minut), nalezen neporušený pas jednoho z pilotů shořelého letadla?
   Jak může proniknout do budovy Pentagonu letadlo, otvorem menším, než je trup letadla? Ani to neočesalo křídla a motory. Na trávníku před budovou, bylo pouze pár pohozených kufrů. Něco, jako ten pas.
   Jak může jedno z letadel. kde prý pasažéři přemohli únosce, nechat po dopadu jenom díru v zemi?
   P.K.

   Smazat
  9. 13:59 Jsi debil a nechoď mezi slušný lidi

   Smazat
  10. 13:59 Kdo co vyvrátil!? Nakopal jsem pár těm zmrdům lejnolíhně, když se šourali z tý vejcometačky, no a kartičky jim při tom upadly na zem. Schválně jsem je posbíral a přeměřil! A co myslíš? Seděli na sebe jedna na druhou jak hrnec na tvou blbou kebuli! Tak mi zkus vyprávět, blbe, že si to po nocích stříhali doma sami, každej jeden! A všici z jednoho stejnýho papíru! To vyprávěj leda sobě podobnejm blbům ...

   Smazat
 8. Radim Fiala je v šoku: Migranti ve Švédsku hrozí dětem znásilněním:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019072210398692-radim-fiala-je-v-soku-migranti-ve-svedsku-hrozi-detem-znasilnenim/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni jsou už několik let znásilňovány. Média i švédská policie to nesmí zveřejňovat.
   V případě některých evropských zemí civilizační kolaps nehrozí, tam už je to jisté – Francie, Švédsko, Belgie, Británie, patrně Holandsko, možná i Německo, které ročně tajně importuje 60 000 krimigrantů letecky přímo z Afriky – viz. https://www.hoppner.cz/nemecko-30-zadatelu-o-azyl-prileta-letadlem-nyni-se-prosetruje-kdo-jim-to-plati/ )

   Smazat
  2. Co naděláte se současným švédskem a s dnešními švédy..., ano švédy. Před stoletím bylo Švédsko Švédskem a Švédové Švédy s velkými písmeny, ale to je už dávno. Když bylo třeba posílit obranu o nové obrněné lodi pobřežní ochrany, parlament NEJPRVE rozhodl investici z důvodu nedostatku peněz odložit Ale VYPUKLO CELONÁRODNÍ VZBOUŘENÍ PRO POSÍLENÍ OBRANYSCHOPNOSTI ZEMĚ - VZNIKLA CELONÁRODNÍ SBÍRKA. PŘISPÍVALI I NEJCHUDŠÍ Z NEJCHUDŠÍCH, JAKO ČEŠI NA NÁRODNÍ DIVADLO. Na palubě vlajkové lodi SVERIGE BYL VE VITRÍNCE MALÝ STŘÍBRNÝ ŠÁLEK. Dar chudé staré vdovy - byl to její jediný hodnotný majetek... Když loděnice potřebovala vykoupit pozemky k prodloužení skluzu, jejich majitem emeritní důstojník prohlásil, ža když král potřebuje na obranu země jeho půdu, nebude ho to stát ani para a pozemek daroval...

   Tehdejší Švédi by nebílým vetřelcům bez váhání ukázali jejich místo a postavení v zemi. Hnali by je svinským krokem a vysloužili by si úctu Evropanů.   Na

   Smazat
 9. No to je výborný předsedo KDU-ČSL Marku Výborný. Vy snad ještě budete chtít abychom bývalým nacistům a jejich potomkům byli vděčni za jejich zvěrstva.

  http://svobodnenoviny.eu/no-to-je-vyborny-predsedo-kdu-csl-marku-vyborny-vy-snad-jeste-budete-chtit-abychom-byvalym-nacistum-a-jejich-potomkum-byli-vdecni-za-jejich-zverstva/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč by Výborný neměl být spolu z Hermanem vděčným poskokem Sudeťáků, když pochází z Hermanova Městce, ja vol her oberst. Rudý dědeček

   Smazat
 10. Padne i vlastizrádná ODS,KDUČSL i TROP 09!
  https://tadesco.cz/prislo-velke-viteztvi-tri-mocenska-centra-washington-londyn-a-vatikan-padla/

  OdpovědětSmazat
 11. Některé příspěvky jsou tak blbé, že vůbec nedávají smysl, a čtenář nepochopí, proč takové blbé bláboly někteří lidé píší. Zcela jistě jde o diskutéry serveru Novinky - tam se totiž slejzá nejblbější smečka diskutujících duševních mrzáků, kteří zřejmě dřepí u počítače celé dny a žvaní a žvatlají. Vůbec jim nepřekáží, že celá ta "publicistická" zhovadilost, kterou produkuje firma Seznam.cz, tj. svoje vlastní bláboly, dále Novinky.cz, Super.cz a další,je jen odporný bulvár, který píšou zasviněné mozky - každý den v podstatě stejné porce hovadin, v případě Super.cz jsou to vypadlé kozy a rozkroky modelek, a jak si která hvězdná kráva užívá namaštěnou dovolenou kdesi u moře - tím pravidelně nasírají lidi, kteří vyprodukujou poctivou prací sotva na žrádlo. A Novinky.cz? Kde se kde zabil, usmrcení v důsledku autohavarií, utopenci, vraždy, sebevraždy - tomu se dnes říká "publicistika"? Nasírací bulvární hnůj, samá tragedie, jakoby život už byl jen hnus a zmar. Doufám, že jednou tohle publicistické svinstvo někdo zakáže, a hajzlové, co se živí tímhle žvaněním, půjdou na ulici sbírat psí výkaly - alespoň něco užitečného. Přesto všechno slet stále stejných duševních mrzáků k tomu diskutuje, melou sračky i k těm tragediím, ale i k počasí apod. hlavně pak nadávají Babišovi a prezidentovi - prostě ubožáci non plus ultra. A když vyblejou své dva povolené žvásty pod každým článkem, přelezou na NR a žvaní zde pitomosti a nesmysly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za peníze vše i rozkrok

   Smazat
  2. Tuhle tapetu znám! Není špatná, má docela žlučošmrnc! Kasamo charta hejvl plex, Hitlerjúden Quex! Antiskřek!

   Smazat
 12. Ani ne s údivem, ale se zájmem, sleduji případ německé kapitánky Racketeové z neziskové Sea Watch, která se rozhodla převézt do Itálie půl milionu Libyjců, i přesto, že tak porušuje italské zákony. Nepřekvapuje mě to především proto, že je německé národnosti. Němci, kteří jsou obecně považováni za nejdisciplinovanější národ (což je nezbytnou podmínkou pro nástup jakékoli totality), mají kromě přemrštěných sklonů k poslušnosti vůdcům, také letitou tradici radikákních,revolučních, anarchistických a teroristických organizací (Dutschke, Meinhofová, Monhauptová, Ensslinová, RAF...ostatně i sám Hitler měl v dobách, kdy ještě žil jako naprostý looser ve Vídni k anarchistům blízko - Vůdcovo šílenství, Omega 2018). Odpor, který se projevuje radikalismem, revolučností, anarchismem a v krajním případě terorismem je totiž zvláště pro mladé lidi přirozená a zákonitá reakce na přehnanou většinovou německou poslušnost. Zdánlivě to vypadá jako paradox, ale německá historie to potvrzuje. Potvrzuje to do značné míry i současnost. Německá kapitánka Sea Watch Racketeová svými postoji i činy krajně radikální je. Krajně radikální bylo také politické rozhodnutí kancléřky Merkelové pozvat do Evropy běžence z "válečnými konflikty" ohrožených zemí Asie a Afriky, bez ohledu na to, co tím ostatní Evropě způsobí. Takové extrémně humánní gesto má podle mého soudu kořeny v přežívajícím německém traumatu z nacismu, vyhlazovacích koncentračních táborů, 2. světové války - nejhorší lidské katastrofy nejen v novodobých dějinách. 70 let po válce se to zdá zvláštní, ale z psycholgického hlediska zdůvodnitelné - odčinit vinu. Merkelová svým krajně humánním a radikálním gestem chtěla tuto vinu smýt, představit Německo jako vzor humanistické solidarity. Zároveň s tím ale přenáší pomocí rozdělovacích migračních kvót vinu na celou Evropu. Kolektivní evropskou vinu. Německá kapitánka Sea Watch Racketeová jen realizuje záměr Merkelové. Rovněž argumentuje tím, že žalostnou situaci v Libyji zavinila Evropa, tím že ji kolonizovala (naposledy Francie a Británie). Logicky se nabízí otázka, proč tedy libyjské uprchlíky nevozí do zemí "viníků" (Francie a Británie) ale do Itálie? Zajímavé je i to, že za takovými extrémně radikálními ultrahumanistickými postoji stojí ženy. Domnívám se, že je to tím, že u značné části žen převažují podle lékařských statistik emoce nad raciem. Rozhodnodnutí Merkelové i Racketeové, které nedomýšlejí důsledky svých činů, je také naprosto iracionální, ale o to víc nebezpečné. Pro nás všechny včetně samotných Němců. Ale to už je téma pro psychology, sociology, historiky a politology.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proboha vzpamatujte se, Merkel nerozhoduje, akorát vykonává instrukce.

   Smazat
  2. Instrukce koho? Nějaké skupiny globalizátorů nebo snad Zednářů, čirá konspirace. Samozřejmě o Evropě rozhoduje především ona spolu s Macronem (proto také GB EU opustila. Vždycky měla extrémní politické ambice, už jako svazačka v NDR.

   Smazat
 13. Nekonečné hormonální skotské střiky v ženském mozku - jsou to bytosti bez přestávky sjeté.
  (a i je tak máme - některé - rádi, že? .)

  OdpovědětSmazat
 14. 16:38 Sice nemocná Hitler Merkel,ale stále vede EU do propasti.Po volbách nařídila/vydírala/Babiše o složení vlády-nejen u nás. Že musí také poslouchat je pravda. Odposlouchávání a následné vydírání je základ západní politiky. Významní prezidenti také poslouchají....
  https://www.reformy.cz/angelu-merkel-pri-navsteve-drazdan-privitaly-vykriky-fuj-nacisticke-pozdravy-a-skandovani-vypadni/

  OdpovědětSmazat
 15. 15:47 - respektuji vas nazor , ale vidim to uplne jinak a v daleko horsich barvach !
  To co se deje je snaha o zniceni bile Arijske rasy !
  Jeji vyhubeni a pozabijeni casem !

  Je to stara valka, ktera se periodicky opakuje v dejinach a v Americe se vede take.
  V Americe utok na bilou civilizaci vedou ctyri zeny, ktere nemaji evropsky puvod.
  Dva policejni dustojnici, (belosi z Floridy), se dozadovali verejne jejich zastreleni a byli suspendovani a ceka je
  soud ! Alexandra Ocasio - Cortes se jmenuje ta , ktera vede utok proti belochum !
  Aby se dostala do Ameriky, ktera ji odmitla vizum, tak se provdala za sveho bratra.
  A ted zde denne napada presidenta Trumpa !

  Dve evropske destruktivni baby o kterych vy se zminujete NEJSOU puvodem Evropanky !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. Cela ta destruktivni proticivilizacni parta - je porad
  stejna ! JAR byla znicena zenou , ktera mela pomoc od Globalistu !
  Jmenovala se Helen Suzman, vedla tak zv.
  "Progresivni stranu" !
  Tato zrudna bestie ma na svedomi 40 000 belochu, zavrazdenych po roce 1992 ! Ona sama chcipla zabarikadovana ve sklepe domu na Hillbrow , ctvrti v Johannesburgu, ktera po jijim viteztvi cela spadla. (Ja tam zil 10 let !)

  Vas ceka stejne zalostny osud, jak Boery (belochy - potomky farmaru).

  Ke stretnuti a vzajemne fackovacce prijde - vyzaduje to ekonomie a jeji tvrde zakony.
  My ty barbary proste neuzivime. Vy take ne a jsou na ceste k vam !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 17. Zde prohlasuji na zaklade toho, co jsem videl a zazil, ze afrika je BOHATA ZEME , kde se umira hldem, kdyz v ni nevladnou belosi, ale barbari !
  Farma prumerne velikosti v rukou belocha (Boera) uzivi 3000 lidi. Velka farma v rukou cernochu uzivi 150 lidi !

  Oni - barbari jsou na pochodu k vam a prinesou vam kriminalitu a nemoci , spinu a bordel !

  KDO NEVERI, at se jede podivat, na kdysi muj luxusni Hillbrow ! A to vas ceka !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 18. A jak to dopadne zde v Americe ? ?
  SPATNE ! Bude fackovacka ! Jenze Americane maji jinou psychologii nez Evropane a mezi lidmi je velke mnozstvi
  zbrani !
  Velka cast Kongressu je placena Globalisty a 80 % medii maji ve svych rukou !
  Nic jim to neni platne, lide preferuji computry !
  Propaganda Globalistu nefunguje !
  Policie je na strane Trumpa a jeho agendy !

  Jak smysly Armada nevime, protoze vsichni vojaci jsou nekde ve svete. Vime vsak od veteranu, kteri v armade byli a jsou ted v civilu, ze kdyz Trump zavola, tak oni se za neho postavi ! Oni jdou s Trumpem !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 18:08 No to mi po dlouhé době připadá jako rozumné slovo, v něčem se shodneme, v něčem ani náhodou, ale proč spolu kultivovaně nediskutovat? Hulvátství není program, možná jenom pro pár psychopatů s pochybnou výchovou, kteří za to částečně ani nemůžou. A proto a vrátím se ke zmiňovanému Pjakinovi, který kultivovaným způsobem vysvětluje situaci, nemá ale problém někoho nazvat debilem, pokud to prokazatelně debil je, na co falešná superkorektnost, která je akorát cesta do pekel. Nevím proč by neměl být sebvědomý když do toho vidí a valnou většinou má pravdu. |On říká lidem vzdělávejte se abyste politickým procesům rozuměli a mohli ochránit sebe a svoji rodinu, já dodávám má pravdu blbejch je dost stačí si projít některé diskuze nebo se podívat na ty dutohlávky z Letné. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Ještě dodatek k 18:32, on také nezastírá problémy v Rusku a otevřeně o nich hovoří, jako Nick dneska. Tím je srozumitelný a pochopitelný. Rudý dědeček

   Smazat
  3. Už je to tady zase. Pjakin. Prostě musím.
   Nejde o to jestli je Pjakin kultivovaný, nebo není.
   Jde o to že nic _nevysvětluje_ ale zamlžuje.
   Resp. vše v konečném důsledku "vysvětluje" svým prediktorem.

   Je to kněz, spřádá svoje teorie a pěstuje si dav posluchačů.


   A kromě toho, že se někdy trefí se jindy také pěkně utne.
   A lidi, kteří hledají alternativu k současné propagandě, ale přes své ego si nepřiznají, že to nedává smysl, to troubí dál.

   Ale je to dlouho, co jsem ho sledoval. Třeba je to teď jinak...   Smazat
  4. Možná to bude tak jak říkáte, že je to dlouho co jste ho sledoval. Jeho prognózy jak to odhaduji jsou 9 ku 1 správné. Já jej sleduji od začátku a vy jste asi nalezl něco lepšího než Pjakin,v tom pádě by mne zajímalo koho, nebo na Pjakina nemáte čas, nebo náladu což se dá také, pochopit. Rudý dědeček

   Smazat
  5. karpi23. července 2019 18:43
   Řekl bych, že ho vidíte ve špatném světle. Podle mého názoru, to je ruský vlastenec, který se nemůže dívat na rozklad Ruska. Zřejmě bude poradcem, v nějakém putinově týmu. Jeho působení chápu tak, že jejich tým usoudil, že země se pozvedne pouze tehdy, když se pozvedne vědomí občanů. Politici jsou beznadějně zkorumpovaní.
   V tom by nám měl být inspirací, neboť zkorumpovanost našich politiků, bude podobná. To je bazální vlastnost toho systému, který jeho stoupenci nazývají liberální demokracie. P.K.

   Smazat
  6. Pjakin je jen ubohá loutka Putina, bezvýznamný žvanil, něco podobného jako u nás Ovčáček!

   Smazat
  7. 9:22 je ubohý hlupák, postižený infekcí zatemněné mysli, kterou šíří pražská kavárna. Neumí diskutovat, na to nemá, tak jen nesmyslně prská. Produkt dnešního upadlého školství.

   K Pjakinovi:
   jeho hodnocení vztahu Čechů a Němců v našem pohraničí v předvečer 2. světové války hodnotil naprosto skandálně, bez znalosti věci, bez relevantních informací. Tím u mne skončil.
   Jeho prediktor není nic jiného, než jakýsi vyšší princip, Bůh, Prozřetelnost a podobné blbiny.
   Proto Pjakin pro mne nemá žádný význam, ani názorový, ani informativní. Divím se lidem, že mu visí na rtech.

   Smazat
  8. 11:23 Dvořáku, vy si nějak odporujete. Pomlouváte muj koment ( jinak mi je 64 roku )a sám nemužete přijít pjakinovi na jméno. Asi nějaká schíza co.A toho hlupáka si odpusťe, sám jste velký RUDÝ IDIOT bez rozumného názoru!!!!! vymytý mozek předlistopadového komouše.A zase mě mužete zablokovat za názor.

   Smazat
  9. 18:31- také si odporujete. Ti lidé, Pjakin, Ovčáček přece nejsou politici, jsou jen mluvčí politiků, směru! Ovčáček zastupuje Zemana, velmi dobře a Pjakin Putina, potažmo Rusko. Mluvte tedy o politice , ne o mluvčích!

   Smazat
 19. Nejde o rozbití spol. řádu, ale o

  NASTOLENÍ PARALELNÍ SOUDNÍ STRUKTURY, kde mafiánští poskoci (např. soudci) rozhodují podle ideologických a finančních zájmů

  Pana Hampla si vážím, ale tenhle článek se mu příliš nepovedl. Zuřící lepšodav jsou pořád jen hloupí poskoci. Už se neskrývá, že existuje vrstva "profesionálních mladých buřičů", kteří cestují po Evropě na různé demonstrace, kde jim platí účast. Taky se objevují zprávy, jak se lidi svážejí na demonstrace autobusy a kolik se jim platí atd.

  Ta kapitánka byla taky jen poskok, který měl "prolomit" ledy a otestovat reakci systému. Je zřejmě dostatečně fanatická a blbá, aby to udělala, a zároveň je to ženská, takže bude sbírat u presstitutů plusové body, takže se na to hodila. Klíčové bylo to, že její akci pokryl italský soud, který ji propustil protizákonně na základě ideologického výkladu. Jinými slovy kapitánka udělala špinavou práci a soudní mafie ji ochránila před stíháním. Kdyby totéž někdo udělal třeba s lodí plnou zraněných ruských vojáků, tak ho stejná soudcovská svině označí za zločince. Pointa je v tom, že ti, kteří to platí a kteří chtějí prosazovat migraci za každou cenu, tak pracují na tom, aby pro ně už ani neplatily zákony. Dokonce veřejně.
  Pokud mezi soudci je velké procento těchto mafiánů, tak vznikne paralelní kastovní soudnictví, kde zákonnost bude posuzována primárně podle toho, do jaké kasty dané osoby patří. Když budeš obyčejný člověk, zákony pro tebe platí do puntíku. Když budeš odpůrce mafiánů, tak totéž a ještě víc, protože tě budou systematicky uhánět na výmyslech a porušovat přitom klidně zákony. Když budeš poskok mafiánů, tak na tebe zákony platí jen mírně nebo vůbec, podle potřeby.

  Situace se nezměnila, jenom se mění metody, protože v Evropě vzrostl odpor k EU a k migraci mezi obyčejnými lidmi. A někteří politici podle toho jednají, i když je jich málo. Takže se začaly uplatňovat jiné metody, kdy se např. budou porušovat zákony vydané těmito politiky, které si většina zvolila.

  Rudý škorpión

  OdpovědětSmazat
 20. Musím se smát " kolaps Západu " zatím pokud vím, tak to byl kolaps Východu a hlavně RUSKA ty mazale! Tyhle kydy jsem slyšel před 55 lety ve škole! ubožáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mrkněte na odkazy,třeba změníte názor.
   https://zemavek.sk/paralelne-svety-a-zakony/ https://zemavek.sk/brunei-zaviedol-trest-smrti-za-homosexualitu/ http://blokprotiislamizaci.cz/propagace-homosexuality-funguje-polovina-mladych-britu-uz-neni-heterosexualni/
   http://www.protiproud.cz/politika/4530-nemecko-uz-je-ztraceno-deprimujici-pohled-za-nasi-zapadni-hranici-kolik-lidi-staci-na-prevrat-demokracie-v-troskach-chvilkari-mohou-zavidet-nepratelske-vysadky-pro-ovladnuti-zeme-troji-dulezite-pouceni-pro-nas

   Smazat
  2. 12:02 To si děláte srandu? Změnit názor po přečtení nějakého protiproudu nebo zemavek, to už rovnou napište čerpejte ty """" pravdivé """ zprávy ze SPUTNIKU. Se probuďte čeče.

   Smazat
  3. 9:17, mi do Západu nic není. Já vidím kolaps Česka. Třicet roků po převratu a pořád jsme na 30% platů v Německu a Rakousku. Vůbec si nemyslím, že jsem horší než oni a přece mne okrádají. Vy si čtěte a věřte sračkám, kterými nás krmí, ale nemusíte zrovna zvracet lži po internetu. Jestliže věříte tomu, co tvrdíte, uveřejněte své plné jméno, zaměstnání a bydliště, aby kdokoliv, koho poškozujete, mohl jít srovnat vám ciferník.

   Smazat
  4. Sračkomet a nevzdělanec 9.17
   nevi co to je opravdový kolaps,kdy se posere i jeho modla dolar!
   A on ten blbec nevi co se dohodli banksteři uź 29.3 2019 a na provedeni budou potřebovat asi 8 měsiců a teprve pak se ten chudák uvidi jak to krachne!
   Ne nadarmo radi šefka CB Ruska Nabulina našemu gusudarovi a generalissimovi Putinovi co má dělat, ty boži hovádko!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.