Reklama

sobota 6. července 2019

Ivan David: "Podle chybných map lze jedině zabloudit."

Europoslanec za SPD Ivan David
6.7.2019    tydenikobcanskepravo
Generál Blaško nám po zkušenostech ve Štrasburku sdělil, že je unie nereformovatelná, jak to vidíte vy?
Bohužel na vedení EP se nemůže podařit vyvinout dostatečný tlak. Třetina poslanců jsou sluníčkáři, kteří si přejí imigraci, abychom se mohli radovat z kulturní pestrosti, přejí si inkluzi nejen ve škole, protože jsme prý všichni stejní, žádají uznání, že muži jsou méněcenní, neboť není třeba hrubé síly, bagry přece mohou obsluhovat i ženy, kandidátka na předsedkyni EP za frakci GUE ve svém projevu tvrdila, že veškerý kulturní rozvoj v celé historii stál výhradně na ženách, což je krásný projev ženského šovinismu.

Kandidátka za Zelené prohlásila, že vznik EU je největší počin v dějinách Evropy. Další polovině europoslanců na vývoji nezáleží, oni řeší krátkodobé úkoly, nestarají se o to, kam to vede. Evropskou komisi fakticky ustavují prounijní vlády. Tak co chcete?

Místo disputace o reformách je kolem poslanců frakce ID prý hlouben sanitární kordon, jak se to projevuje?
Projevilo se to aktuálně tím, že nebyl zvolen nikdo z kandidátů frakce ID jako místopředseda EP. Máme 10% a jeden místopředseda připadá na 5%. Měli jsme tedy mít dva... Jak jsem byl informován, i v minulých volebních obdobích byl takový přístup. Nedostatečně prounijní dostali přidělené horší kanceláře, nebyli volení v přiměřené proporci, pozdě jim prý byly propláceny faktury a byly činěny další drobné obstrukce a ústrky. "To poznáš", bylo mi řečeno.

Připomínáme si právě v TOP nejen s docentem Valenčíkem a dr. Neužilem Mistra Jana, který jel do Kostnice disputovat o reformách a byl upálen s tím, že kanoničtí právníci na tom i nyní trvají jako řádném soudu, poučily se eurostruktury vůbec?

Samozřejmě, že nepoučily, sklon k triumfalismu je hluboce lidský v kulturách založených na soutěživosti a potlačování "cizího". Přesto jsme prý nedemokratičtí xenofóbové my... Ona může být tato strategie dlouhodobě účinná - než se silnější stanou slabšími. A nemusí jít o početní stavy...

Europeismus a klimatický alarmismus se začíná jevit jako nové náboženství evropského establishmentu, nebo jde o počínající psychickou poruchu mocných? Jak to vnímáte jakožto zkušený psychiatr?

Zaujetí pro myšlenku a přijetí víry bez důkazů, to jsou také hluboce lidské tendence. Mohou být také adaptivní a vést k úspěchu. Ti nahoře totiž nikdy nevěří, ti využívají věřících, kteří dobře slouží účelu. Obecně vzato, pokud chybí ověřování premis, stále sledování a kritické hodnocení reality, nelze v dlouhodobém horizontu vyhrát. Podle chybných map lze jedině zabloudit. Mám pocit, snad je to kvalifikovaný odhad, že ti vůdčí zelení a fanatičtí feministé a takzvaní "ekologisté", opravdu věří. Jejich víry je nepochybně využíváno. K jakému cíli, to můžeme odhadovat.

Rozhovor s I. D. vedl Milan Rokytka

151 komentářů :

 1. Juch, konečně pořádné téma, to bude opět "rachot". Těším se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Co vlastně chcete pane doktore,když tvrdite,že ti nahoře využivaji v ně věřici,kteři dobře slouži k jejich účelu.
   Pišete,že "Pokud je tu mazáno ověřováni premis a kritické hodnoceni neni prý možné v dlouhodobém horizontu vyhrát!"
   Co jste tim chtěl vlastně dokázat?neni to chucpe?

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 18:58 Jestli ono to nebude tím, že pan MUDr. David s idioty nediskutuje. Prostě jen "nehází perly sviním".

   Vymazat
 2. Nejspíš, se to jednání bildebergerských komisařů vůči oponentům, dalo očekávat. Ale jistě jiná věc je to očekávat a jiná, potom to přímo zažívat.
  Nezbývá, než si najmout dobré právníky a neúnavně vyžadovat, co jim náleží. A veškerá zpronevěření se právnímu řádu, medializovat a vyžadovat nápravu. Vlastně medializovat veškerá protinárodní dění v EU. Už jenom toto je heroický úkol, ale vlastně hlavní, protože v politických záležitostech, bude ID nejspíš přehlasováváno. V podobné pozici byl Farage, ale nenechal se zatlačit a jeho kritická vystoupení na plénu, kolovala na internetu. Takže, s chutí do práce. P.K.

  OdpovědětVymazat
 3. Máte pravdu, informování veřejnosti je nejdůležitější. Nelze uplatňovat sílu demokratickými prostředky, když lidé nejsou informováni. Zato s právníky tady nic nepořídíme. Procesy proběhly formálně v pořádku a proporcionální rozdělení je jen "zvyklost".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Představitelé EU už dříve před volbami avizovali,že udělají vše proto aby nepohodlní nezaujali žádné významné funkce a práce v ru jim byla co nejvíce znesnadněna. Stalo se !!!!!!

   Vymazat
  2. 12:02 Zřejmě zapomněli, že každá akce vyvolává protiakci...
   Vždy platilo a bude platit přísloví: "Nesuď den před večerem, není jisté, co večer přinese.“ "...

   Vymazat
  3. Ona není zvyklost jako zvyklost. President by mohl vyprávět.

   Vymazat
  4. Pane Davide hlavně musíte informovat veřejnost o všech špatnostech co eu chystá.

   Vymazat
  5. Vám,pane Davide,z nějakého důvodu důvěřuji,asi je to také částečně víra,proto budu vděčný za každou pravdivou inormaci o EU.

   Vymazat
 4. Dva zlodědci si myslí, že obrátí EU. Na vás dva, zelený mozek a Davida tam opravdu všichni " čekali, to zase bude v EU ostudy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tebe tam mněli delegovat určitě bychom zvítězili.

   Vymazat
  2. Ostudu mezi občany Evropy si udělá jenom EU s blbci ve vedení. A tak těm volbám blbců do vešdení EU budeme fandit, aby jsme měli dobrou zábavu jako máme z tebe šašku ..
   EU nakonec skončí na smetišti dějin jako všechno "veliké" a "na hov*no"

   Vymazat
  3. Tvůj názor je ostuda,takto myskí jen psychicky postižení lidé.Anebo si jen obyčejný zrádce,který zaslouží jen opovržení..

   Vymazat
  4. Tak si povinně zasmradil a teď táhni, tu tě nikdo nebere.

   Vymazat
  5. Za chvilku tam budou samí "zlodědci" a zbourají ten žálář národů.
   Jestli chceš mluvit o ostudě, tak se koukni, jak se motá nalitej Juncker, ostudo:)

   Vymazat
  6. 11.12...No vidíte to!A já jsem zase spokojená,že tam konečně někdo zastupuje i mne.Tak už to na světě chodí...;-)
   Helanov

   Vymazat
  7. 11:12 naopak, oni říkají, že z jejich pozic nic v EU změnit nelze. Takže po vzoru ČtV a mainstreamu překrucujete do té míry, že nestydatě lžete! JiH

   Vymazat
  8. 11:50 Tak trochu mimo, zrádci jsou ti kteří chtějí vystoupit z EU.

   Vymazat
  9. 16:25 Zrádci jste vy my jsme Češi a chceme žít v České zemi a žádným slimákům zem nedáme.

   Vymazat
  10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  11. Blbeček trolíček 16:25 , zradcovia čoho? My zrádzame našu vlasť, náš národ? A ako, keď našou vlasťou je Česko, Slovensko... a našimi národmi sú český, slovenský....? Dobre vidno, že prounijní debilkovia ako ty majú IQ na úrovni ročného šimpanza a s logikou sa nevideli ani na diaľku.

   Vymazat
  12. 22:37 7:41 On někdo dává českou zem slimákum? nějak mimo, méně poslouchej Pitomia. 7:41 Milko, neboj nic neztrácíte, jen nejdete na východ, paní Čaputová neinklinuje k Rusku, ale k Západu a to je dobře. S tím se smiř kravičko. .Tvuj intelekt není schopen pochopit to co se dějě za kupou hnoje co máš pčed chalupou EEBILKO.

   Vymazat
  13. Takové nevychované a zabedněné individuum (10:02) se samo svou hloupostí diskvalifikuje z diskuze. Ukazuje mj. na jaké "intelektuální úrovni" jsou kolaboranti a národní zrádci.

   Vymazat
  14. 10:02 Běž si za svým euhujerem bartošem a nelži. My moc dobře víme co by se stalo kdyby se demožumpa dostala k moci. Jste vítači a to vám nikdo neodpáře. Co si vůbec dovoluješ paní Janě nadávat prozápadní sluho.

   Vymazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  16. 15:55 Kdo si myslíte, že jste, když panu Dvořákovi tykáte? On s vámi husy nepásl, a už jenom pro vaši drzoou nevychovanost by vás měl pan Dvořák nejen smáznout, ale provždy by vám měl znemožnit přístup do diskuze, protože mezi slušné lidi se nepatříte.

   Vymazat
 5. 11:00
  Ano s chutí do práce v tom skleněném monstru . Pan David a Blaško už začínají pociťovat to co si tam prožil pan Mach .Po tom volebním cirkusu do čela EU jsem pesimista a myslím si , že oba pánové z toho chlívku odejdou předčasně a pořádně zhnuseni .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní6. července 2019 11:16
   Nepodceňujte je, oni vědí, že tam nejeli na prázdniny. P.K.

   Vymazat
  2. 11:16, profese psychiatra je, jak vidím v tomto ansámblu vítaná.

   Vymazat
  3. Pan David, i pan Blaško prokázali svou statečnost už i tím, že kandidovali za hnutí, které je neoprávněně ostrakizováno těmi nejtemnějšími silami, a hození flinty do žita by tyto síly jenom uvítali. Oběma pánům věřím. Jsou, i zůstanou těmi zrnky písku v soukolí molocha.

   Vymazat
  4. Nikdo nám nebude diktovat uprchlícké kvóty !
   Svobodu a nezávislost si musíme udržet.

   Vymazat
  5. Diktovat nám budou, ale boj proti diktátorským praktikám je nutný vždy. Z rozhovoru s panem Davidem je projevování odporu našich vlastenců jistý, a správný:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Je-to-jiste-Na-stole-bude-znovu-tema-rozmistovani-imigrantu-prozradil-europoslanec-Ivan-David-587880

   Vymazat
  6. 11:16 Ak tam ide naivný človek, ktorý si myslí, že pohne s tým bordelom, tak ho to môže psychicky zlomiť. Ak tam ide s tým, že bude v domácich médiách otvorene písať o tom totalitnom chlieve, o fašistických štruktúrach EU atď., tak to s ním neurobí nič, pretože vie, do čoho ide. Tak , ako u nás už hovoria naši poslanci za ĽSNS p. Uhrík a p. Radačovský. Veci, ktoré sme sa od predchádzajúcich europoslancov nedozvedeli. Najdôležitejšie je to pre tých ľudí, ktorí ešte žijú v bláhovej nádeji o nejakej "posvätnosti" EU, či jej ptínose pre blaho všetkých obyvateľov Európy.

   Vymazat
  7. Stále si myslím, že ten tlak který bude na oba pány tam v Bruseli vyvíjen /a nejen na ně / nemůžou ustát bez škody na zdraví i když pan David je profesí psychiatr . Představte si , že nastoupíte i s několika kolegy do zaměstnání v nějaké velké firmě , kde vás budou doslova nenávidět pro vaše názory a postoje . I když vás nebudou moci doslova vyhodit , tak se postarají o to , že budete prožívat peklo v podobě neustálého ostrakizování , ponižování , házení klacků pod nohy a jiných způsobů zastrašování . A to se bude dít denně . Takže jak dlouho to v té firmě vydržíte ? I když jste do té firmy nastupovali s vědomím , že se k vám tak budou chovat a nebudete to mít lehké .

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  9. Anonymní7. července 2019 7:47
   Netřeba to tolik dramatizovat. Pod podobným tlakem, je T. Okamura již mnoho let. Musíte vědět, proč to děláte a být přesvědčen o správnosti svého postoje. P.K.

   Vymazat
  10. Anonymní7. července 2019 9:50
   Už máte postavený mariánský sloup na Staromáku? Tak se tady zbytečně nezdržujte. P.K.

   Vymazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  12. 15:47 "Neobohacujte" svou nenávistí laskavě tento web, a jděte si titulovat vaše příbuzné podle vašeho vzteklého naturelu ke svým. Pan Dvořák mezi ne rozhodně nepatří, a nepatří vám ani NR.

   Vymazat
 6. A není právě i to, jak se s frakcí ID jedná zářnou ukázkou nedemokratičnosti EU? Vždyť přece i tato frakce zastupuje občany žijící na území EU!! Sice občany EU, kteří součástí 4. říše být nechtěli a ani nadále nechtějí, ale přesto jsme stále právoplatnými občany členských států. Pane Davide, máme tedy my, kdo jsme Vás volili menší práva, než voliči ostatních, eurohujerských stran?? Dává nám tedy přes Vás Brusel najevo, že jsme občany 2. kategorie? Tedy dává najevo všem těm milionům lidí z různých zemí (pár milionů nás z celé EU jistě bylo), kteří frakci volili, že jsme untermenschen?? A nějaké koncentráky pro nás Brusel náhodou do budoucna nepřipravuje???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale oni přece uznávají poslance z této části. Možná ne jako úplně plnocenné, ale pokud reprodukují to, co chtějí slyšet, pak jim jsou ochotni možná i podržet dveře od výtahu.

   Vymazat
 7. Kolik plati DrDavid ze sveho megaplatu eurohujera na potrebne a spolecnosti opovrhovane lidi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. skus si sám vydělat.

   Vymazat
  2. Takové jako jste Vy platí Soros i když nejste jinak potřební, jenom kalíte vodu a píšete blbosti

   Vymazat
  3. Oni tam mají megaplaty? Z čeho jim jde mzda, z jakých peněz?

   Vymazat
  4. 11:36, už ses ptal několikrát. Tento plat, i vyšší, bere 751 poslanců. Za Česko jich je 21, proč se nezeptáš svého oblíbence?

   Vymazat
  5. 11:36 "Kolik plati DrDavid ze sveho megaplatu eurohujera na potrebne...". Zajímejte se také o to, nakolik přispívají ti světově nejbohatší, kolik užitečné práce, v poměru k majetku a příjmům pro společnost vykonali a vykonávají. Kam se hrabou MUDr. Davida europoslanecké příjmy. Potěšilo by, když mj. prospějí i blogu spolku Nová republika. Vy se můžete připojit taky.

   Vymazat
 8. U nás je to zřejmě podobné, jako v té EU. Navíc ČT podle Šarapatky jedná v duchu EU a nic jim nevadí, že jí platíme my ovčané? Ale bylo to i za totáče- vždyť komouš Šarapatka a jemu podobní Kohouti, Rumlové atd byli tak aktivní, že se jim těmi keci podařilo vše zprofanovat s výsledkem který ti opravdoví komunisti vůbec nečekali.Věřím, že i těm socanům s Hamáčkem se též podaří tu partaj úplně zničit. Staňku - nedej se!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když může kavárna uspořádát demonstraci na velkém strahově, tak proč my slušní a pracovití občané se nedomluvíme a zahajíme bojkot poplatků Čt do 16 listopadu. V jednotě je síla !

   Vymazat
  2. 13:53 Začni, co ti v tom brání. Tady vidíš jak vy co dnes bojujete proti pravici dokážete akorát třískat do klávesnice, nic víc nic míň. A oootom ttto je.Jen nechápu co máte třeba proti ČT24, vynikající stanice, jen nemá ráda zlodědka na hradě a komouše a to oprávněně! Jeden jak druhý pouze škodí!

   Vymazat
  3. Zbývá 17:31 vysvětlit, čemu a s jakým efektem "zlodědek a komouši" vlastně škodí. Těším se na vysvětlení k věci.

   Vymazat
  4. 20:32 Stačí pouze jedna z několika desítek. Kam nás táhne zEMAN a KSČM? Do zaostalého, chudého Ruska, které v poslední době pouze zbrojí a vyhrožuje Západu, děkuji nechci.To vám nevadí jak lže? třeba o Peroutkovi? jak znehodnocuje práci BIS, čučkaři, taky ne, A to se nezmiňuji co dnes zlodědek provádí ohledně domácího dění a Staňka, jak malé dítě kolem sebe kope a vzteká se, jen aby se pomstil ČSSD. A servilní komouši mu tleskají.Dál nemá smysl pokračovat.

   Vymazat
  5. Anonymní7. července 2019 9:46
   Máte to pomotané. Zeman je více v Číně, než v Rusku.
   Pan Staněk objevil všivárnu, a proto má být odvolán? To je od Hamáčka velká prasárna. Zemanovi se takové prasárny nelíbí. V tom má podporu občanů. P.K.

   Vymazat
  6. 11:034 Zajímavé,tak u Babiše který ukradl 50 milionu se musí hovořit o presumci neviny, ale tady byl Staňkem odvolán člověk, kterému nebylo nic dokázáno , ale mluví se o něm jako by byl souzen. Trochu podivné myšlení vaše a toho naboba z hradu.Proč rozebíráte pouze toto a ne třeba Peroutku, to se nehodí co.

   Vymazat
  7. P.K. Pomotané to máte vy. Protože jak píše kolega nade mnou, pokud se se objeví všivárna na ředitele NG, mělo by se s ním zacházet stejně, jako když se objeví všivárna na předsedu vlády. Nebo jsou si zas někteří rovnější?

   Vymazat
  8. 15:42, 16:42 Panu Babišovi někdo tu dotaci přiklepnul, a trestán není. Kromě toho pan Babiš tu dotaci vrátil, takže daňoví poplatníci o nic nepřišli. Rozkrádačky, při kterých stát, přišel, a stále přichází o miliardy vám nevadí - OKD, Šťáva, solární baroni, atd. A když někdo přijde na doloženou rozkrádačku, má být přinejmenším politicky zlikvidován, to je spravedlnost gaunerů.

   Vymazat
  9. 16:42 To tady lízačum Zemanova análu nevysvětlíte. Ti budou toho prolhance, zapšklého obhajovat do roztrhání těla.Zeman Babiše zloděje chválí a nechá ve funkci a druhého nejraději okamžitě zavřít.

   Vymazat
  10. 17:11 Podle vás pokud něco ukradnu a potom to vrátím, tak jsem bez trestu. To si děláte prdel? Tím, že ji vrátil, vlastně přiznal, že ji získal neoprávněně, podvodně, o očemž moc dobře věděl Ta vaše mantra neustále omílaná oni taky ,je hodně naivní . Všici kradu co." Dobrá " obhajoba.

   Vymazat
  11. 17:19 + 17:28 Nebudu hájit pana Babiše, ale kauza s dotací pro pana Babiše je starší, než doba, kdy je ve vládě, a celou tu dobu vůbec nikomu nevadila. Najednou je nepřekonatelná, a ten kdo o dotaci rozhodnul je bez trestu. To vám podezřelé není. A že v ČR jde o daleko větší zlodějiny, které poškodili tento stát, dosud nikdo neřeší, a vám to taky nevadí. Z toho je jasně patrné, co jste za darebáky.

   Vymazat
  12. Anonymní7. července 2019 15:42
   Anonymní7. července 2019 16:42
   „Pomotané to máte vy.“
   Mýlíte se, Čínu s Ruskem máte pomotanou jenom Vy.

   „.. tak u Babiše který ukradl 50 milionu se musí hovořit o presumci neviny, ale tady byl Staňkem odvolán člověk, kterému nebylo nic dokázáno , ale mluví se o něm jako by byl souzen.“
   Všivárnu na ředitele objevil úřad ministra, takže ministr jednal, jak mu přikazuje zákon. Říká se, že si ředitel přiklepnul 1M Kč,- jako odměnu pro sebe. Nejspíš tam ale těch „přešlapů“ bylo více. Za to jednaní, by si ministr zasloužil pochvalu, ne odvolání. Kvalita toho ředitele je podobná, jako kvalita dalších státních úředníků, viz níže.
   Všivárnu Agrofertu mu odklepnuli příslušní pracovníci ministerstva, snad financí. Když to babišovi nepřátelé chtěli nyní, po letech vyšetřit, tak jim Schillerová řekla, že potom budou vyšetřovat všechny dotace, nejenom tu babišovu, čímž hrozí, že budeme do Bruselu vracet cca 35 Mld Kč,-.
   Samo sebou, že v tom jsou namočeni i přátelé babišových nepřátel, takže kauze jde pomalu do ztracena. Nikoliv babišovou zásluhou, ale všeobecnou pokleslou úrovní státních úředníků. A tato úroveň úředníků, podobně jako soudců, to je to pravé téma k jednání a řešení. Jak je to obtížný úkol, vidíme podle toho kvikotu, kolem odvolání provinilého ředitele NG.

   „Proč rozebíráte pouze toto a ne třeba Peroutku, to se nehodí co.“
   Peroutka byl fascinován Hitlerem a psal na něho oslavné texty. To je dohledatelný fakt. Jestli se který text nazýval tak, nebo jinak, je vedlejší a nepodstatné. Tolik k prezidentově „kauze Peroutka“. P.K.

   Vymazat
 9. Jsem zvědav, kdy ti dva obr chytráci od Pitomia podlehnou svodům Bruselu a začnou se paktovat s tou sluníčkovou verbeží. Pravdou je, že David a hlavně Blažko nemaj pro politiku v EU parlamentu tu správnou pokoru a zřejmě i neschopnost komunikace bude překážka plnit přání voličů SPD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pana Okamuru nemáte rád, pana Davida, a pana Blaška jakbysmet, ale sluníčkáře taky ne. Můžete nám objasnit, kteří europoslanci jsou pro vás ti správní, kteří se budou v EU bít za zájmy ČR, a ne za zájmy frankoněmecké EU?

   Vymazat
  2. 12:53...Pana Blaška moc neznám,ale pan David umí komunikovat víc než zdatně.Tady bych neměla péči ;-)
   Helanov

   Vymazat
  3. 13:05 EU nelze krotit.stejně jak tasemnici. David a spol se jen nažerou a ten spolek bude mít patent na rozum

   Vymazat
  4. Anonymní7. července 2019 7:19
   Je jasné, že poslanci za SPD, společně s frakcí ID prosadí pouze tolik, kolik dostali voličskou podporu. Ti, kteří je nevolili, mají nyní největší péči, co prosadí. Kdyby měli více hlasů, vrátili by EU před Maastricht. Tedy ekonomické společenství, svrchovaných států. P.K.

   Vymazat
 10. Není pochyb, že EU je nedemokratická IV. říše pod vedením Německa, a Francie, což potvrdila volba němkyně do čela evropské komise. Potěšující je, že ta madam údajně už v reichu rozložila tři ministerstva, a podle průzkumu ji ani její spoluobčané nemilují. Jistě se jí "chca nechca" podaří, spolu s podobnými umjelci, molocha co nejdříve rozložit zevnitř na cimpcampr.

  OdpovědětVymazat
 11. Vznik eurouhnije v dnešní podobě nepochybně počin je a VELKÝ!
  Uvařit eintopf z tolika pestrých států,to nenapadlo ani Hitlera...Jestli jo,tak to zdařile tajil ;-(
  V Evropě žijí Frantíci,Češi,Srbové,my všichni se cítíme jako Frantíci,Češi a Srbové.
  Pak tady žijou ještě kosmopoliti, kteří se necítěj jako Frantíci etc.,ale jako kosmopolitní jewy.
  Položme se do otázky:
  Kdo se bude cítit lépe a radostněji když se staneme lidmi bez národa všichni???
  Helanov

  OdpovědětVymazat
 12. Konečně David , Blaško. Svůj názor.
  Ostatní lezou EU do prdele jak Sovětskému svazu . Marcel

  OdpovědětVymazat
 13. 13:32 bez existence a podpory SSSR jako supermocnosti byl pokus o socialismus v ČSR vyloučen. S existencí EU jaká je, se zdá pokus o to co rozumím demokracií, předem ztracen.To poněkud mění smysl a význam lezení do, cituji: "prdele", Marceli!

  OdpovědětVymazat
 14. 16:01 No to jste tomu dal, raději 100 chyb s EU než jEdno SSSR a 40 roku potupy a zmaru. Napište jaká že to byla demokracie za toho SSSR. Není dnes vše nej, ale ta demokracie funguje a lidé se mají většinou dobře!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:19 rád bych věděl, v čem spočíval onen zmar a potupa, jestli je výhodou, že menšina je superbohatá a naproti tomu máme bezdomovce, chudinu pod exekucí a cikány na sociálce, národní majetek za biliony Kč rozprodaný a rozkradený, stát víc jak bilionem Kč zadlužen, podobnou částkou obyvatelstvo a vedle něho stejně i česká podnikatelská sféra. A vy, neználku, si libujete. A to od vás neočekávám, že si uvědomíte škody z celého toho ztraceného know how kdysi skutečně vyspělého hospodářství a vzdělaného obyvatelstva byvší Čs. republiky. Faktem ovšem je, že jsou k mání banány. Dokonce levnější, než drahé brambory.

   Vymazat
  2. 16:19 EU nedělá chyby, je plánovaně postdemokratická. Pravda, "lidé se mají většinou dobře":/
   https://www.byznysnoviny.cz/2019/03/21/desetina-lidi-cesku-zije-hranici-chudoby-nemaji-penize-topeni-masi/
   https://www.novinky.cz/domaci/505225-pocty-senioru-zijicich-pod-hranici-prijmove-chudoby-rostou.html
   https://www.tyden.cz/rubriky/byznys/cesko/dluhova-past-trapi-cesko-v-exekuci-je-pres-863-tisic-lidi_500050.html
   https://www.byznysnoviny.cz/2019/05/10/chudoba-cesku-pocet-duchodcu-exekuci-prudce-stoupl-vice-nez-90-tisic-osob/

   Vymazat
  3. 18:11 Soudruhu, ano potupy a zmaru, kdo nám zde vládl 40 roku a dával příkazy co se bude vyrábět, jak rozdojit kozla RUS a ještě to pojistil 68 a 150 000 armádou na dvacet roku!!!!!! tak se laskavě proberte.Píšete- vyspělé hospodářství - a v obchodech nic nebylo, nebo fronty a pořadníky.Dnes koupím z100% vše opakuji VŠE, tak co je lepšího. A na ty banány vám ser.. pes, já raději mango. A naprostá většina bazdomovcu, lidí v exe. si za to mohou sami.Známej nabízel před obchoďákem práci žebrajícím bezdomovcum , jak myslíte, že to dopadlo, poslaliho do prdele. Já nejsem taky žádnej žebrák, ale vše díky několika leté dvanáct hodin pomalu každý den práce.Socíku zmar.

   Vymazat
  4. 9:33
   Vyrábělo se to, co bylo potřeba v RVHP, aby se to prodalo, ty troubo. V obchodech bylo, co bylo potřeba. Žádná velká sláva, ale postupem času i těch banánů by bylo více. Zjevně o tom víš velké hovno, jenom plácáš fráze, že "se vyrábělo na příkaz". Naopak dnes se vyrábí každá kravina a pak od rána do večera tě otravují všemožné reklamy, slevy, prodejci atd. To si strč někam. Žádný zmar nebyl, naopak děcka měly mnohdy lepší dětství než dnes, kdy čumí jako zblblé do mobilů a počítačů a nudí se. Takže opět, víte o tom kulové a strčte si to někam.

   Vymazat
  5. 11:48 Ve svých 63 letech vím o zasrané době komoušu víc než vy. Vy jste velký komik," co bylo potřeba v RVHP " To co píšete je lež. Byla tak akorát základní potraviny a že se vyrábělo na Ruský příkaz je taky pravda VIZ vývoj aut u nás a následná výroba. Motáte hrušky s jabkama. Dříve byl pionýr, který dětem tloukL do hlav přiblblé Rusko a ty vaše neschopné komouše, no a dnes jsou mobily. Vy ho snad nepoužíváte?

   Vymazat
  6. 15:33 Dnes jsou svazáci z milionu úchylek nenávisti, které už i dětem tlučou do hlavy překroucené dějiny. Jsou to právě takoví lháři, jako jste vy, kteří používají nejen mobil made in China, ale jezdí na benzin, nebo naftu z Ruska, a vaří na plynu z Ruska, a klidně na ty země plivou. Holt poturčenec horší Turka.

   Vymazat
  7. 15.33 Co to píšete za blbosti , za Husáka tu byly jen základní potraviny ? Škodovky se vyráběly na ruský příkaz ? Víte , kdy se rozšířily mobily ? To bych mohl napsat , že za 1.republiky nebyla televize !!

   Vymazat
 15. Doktore Davide, NIC NENI ZTRACENO !

  Zahnojovani Evropy Islamem, kriminalitou a barbarismem Afriky, zarucuje v budoucnosti velkou zahorklost Evropanu !

  Ta zahorklost musi byt zivena informacemi o lumparnach za ktere je EU zodpovedna !
  Uvidete, ze cas pracuje proti EU !
  Politika EU je NEoblibena nejen v Cine ! Ale i v Rusku a president Trump ji odsoudil jako chybnou !
  Namirenou proti puvodnim Evropanum !

  Nejulezite je, aby Evropane byli INFORMOVANI o vsem co se
  deje !
  Aby pouze jedna skupina darebaku nemela monopol na media !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Albert Einstein ve svých politických článcích uvedl, že všechny banky je třeba vyvlastnit, znárodnit a řídit ve prospěch lidí. Myslím, že by to byla dobrá cesta ke zničení vlivu jejich současných vlastníků a tím by se vytvořila cesta k celé řadě dalších reforem ve prospěch lidí, lidstva a planety.

   Vymazat
 16. Je zde pripominka o socialnim a nabozenskem reformatoru Mistru Janu Husovi !
  JSEM KATOLIK a budu vzdy Katolik , ale to neznamena, abych neodsoudil prehmaty katolicke cirkve, ve ktere se rodi cas od casu ULTRA GAUNERI !
  Upaleni Jana Husa byla lumparna a nas nynejsi papez je RETARD v pokrocilem stadiu ! COZ ME MRZI !

  Kardinal Duka by ho mel uz davno vymenit !

  Frantisek (Papez) leze do zadnice Islamistum a ti mu jednou urezou hlavu ! Denne vyhlizim potrebne Krizaky a zatim nejsou v dohledu ! (Oni tam hniji za ziva v tom Vatikane !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 17. Vladimír Putin: Liberální řád se vyčerpal; USA, Čína, Rusko a Indie půjdou jinou cestou

  "...vlastní smysl G20 se radikálně vyprázdnil. Jelikož se v době svého vzniku (po krizi v roce 2008) skupina G20 vytvořila jako velící štáb „liberálního řádu“ z důvodu ohrožení jeho „unipolární“ verze (s americkou hegemonií) a s touto krizí se zjevně nevypořádala, liberální řád se vyčerpal. Avšak nový řád, který by dal smysl „podmíněné G 20“, ještě není k dispozici. A existují pouze tři země, které mohou rozhodovat o tom, jak bude tento nový řád vypadat. Nebo alespoň v jakém formátu o něm budou jednat."

  https://naseveru.org/2019/07/04/vladimir-putin-liberalni-rad-se-vycerpal/

  OdpovědětVymazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 19. Právě jsem zjistil, že jsem naprostý kripl. Jdu si to radostně hodit
  S bohem
  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:48...Pan Radosta ještě neměl čest objevit blahodárnost plegomazínového klystýrku.To je celé...
   Helanov

   Vymazat
  2. Helanov Souhlas ještě vypláchnou žaludek a chinin mokrej lajntuch a do separace.

   Vymazat
 20. Nikdy jsem nepochopil jak to Radosta myslí. Omáčka stále stejná a knedlík i když čerstvý, ale z plesnivé mouky. Vidím tu ty pozitivní reakce na ty jeho příspěvky. Kolik jich je? Když něco, tak si to píše sám. A ti dva nebo dokonce tři podporovatelé? Většinou sprostí a agresivní! Ty mu přeju!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toho magora vůbec nečtu. Věřím, že tak činí většina zdejších diskutérů.

   Vymazat
  2. Ani já ho nečtu.

   Vymazat
  3. Přeskakuji, to nejde číst.

   Vymazat
  4. Pro vás tři, pan Radosta píše velice dobře, dělá si nádhernou srandu z tupé , nafoukané, Ruské politiky, vedené pouze jedním nabobem, autokratem Putinem, ale to je asi na vás moc.

   Vymazat
  5. 9:13 Díky za vysvětlení, teď už to chápu. Fakt sranda.
   Měl byste to po Radostovi vždycky vysvětlovat, aby nám ty perly neunikly.

   Vymazat
  6. 11:53 Hlupcum jako ty, někdy něco vysvětlím. Tak se ptej.

   Vymazat
 21. 20:03 - t.j. tvoje povinnost cis vse, nebo z tebe bude omezeny TUPAN !

  OdpovědětVymazat
 22. HS: Zahraniční politika v podání progresivců? Rozpad V4, vyostření s RF, poklonkování před Bruselem a „migranti vítejte“:

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019070610285503-hs-zahranicni-politika-v-podani-progresivcu-rozpad-v4-vyostreni-s-rf-poklonkovani-pred-bruselem-a/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 9:07 Jdi se udat za "předsudečnou nenávist". Taky ho čtu, a žumpoidní bakaloviny jsou pro tebe, soudě podle tvé mluvy.

   Vymazat
  3. 9:45 Tak to se máš čím chlubit, do měsíce totálně vybrakovanej mozek,pokud ještě nějakej máš, ale to ti nevadí co, hlavně že čtu ty ruské sračky.

   Vymazat
  4. 10:46 Hlavně, že ti jsou dobré ruské pohonné hmoty. Ale pít bys je neměl, vyhnul by ses tvému, tebou pojmenovanému, problému.

   Vymazat
  5. 17:27 Ty tvé pohonné hmoty z kontaminované Ruské ropy nemusím. Ve světě je pohonných hmot obrovský přebytek, tak proč Ruský? Stejně od nich bereme nějakých 48% ropy.No, docela hloupej koment nějakého proruského somráka.

   Vymazat
  6. 17:42 Produkty z ruské ropy, kterých je hafo, používáš. Na pohonné hmoty z ruské ropy jezdíš. A přesto dodavatele, bez kterého bys byl v loji, pomlouváš. Víš co, nejdřív vše ruské přestaň používat, a do té doby drž pec, lháři.

   Vymazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:02...Starejte se o svoje chechtáky,megaplate ;-)
   Helanov

   Vymazat
  2. 8:55 Pan prezident dava. Tak kolik davaji oni? Jen se pochlubte.

   Vymazat
  3. 8:02 - 9:14

   Divím se že Vás za tak drzou otázku nesmázli beze stopy jako mmě asi proto, že já jim navíc připomněl, že už není třeba somrovat po lidech se svým účtem nahoře. Davidovi jsme pomohli k financování NR. A tato poznámka pro vlastence z NR, okamžitě vymizela Helanove?

   Vymazat
  4. 11:13 Upřesněte, kdo konkrétně, a jak jste pomohli panu MUDr. Davidovi k financování NR.

   Vymazat
  5. 17:36

   Volbami vole, sedíš si na vedení pro NR, chceš to jmenovitě, tak se podepiš první? Pokud vím zakládal ji Kunštek, Kopecký, David, jestli u toho byl i Dvořák s Ďoubalíkem, netuším.

   Vymazat
  6. A vy vole 18:46 jste je volbami podpořil, a píšete proti nim?! Jste idiot, a to je nemoc, za kterou opravdu nemůžete.

   Vymazat
 24. 8:02 Kolik dávají za ty léta třeba Pospíšíl,Polčák, Niedermayer apod.vyžírky na potřebné?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. René 9:24 si ťuntík, Jířa dává na pejsánky, hlavně klučíky s duhovými oblečky a růžovými oboječky, má dva a jsou taky přihřátý, tedy po našem buzeranti!

   Vymazat
 25. Tak to mne mrzi, ze tady deklarovali pred volbami, ze chteji bojovat s Bruselem za prava potrebnych a ted se dozvidame, ze jim jde jen o jejich vlastni kapsu ...

  OdpovědětVymazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 27. Stejně jako Palacha si i Husa přivlastňuje kdejaké hovado.

  Europeismus a klimatický alarmismus se začíná jevit jako nové náboženství evropského establishmentu, nebo jde o počínající psychickou poruchu mocných? Jak to vnímáte jakožto zkušený psychiatr?
  David:Mám pocit, snad je to kvalifikovaný odhad, že ti vůdčí zelení a fanatičtí feministé a takzvaní "ekologisté", opravdu věří. Jejich víry je nepochybně využíváno. K jakému cíli, to můžeme odhadovat.Konec citátu.
  Haha a to vyčetl David v publikacích Václava Klause? Otepluje se výrazně rychleji, než vědci a vědkyně ještě před pár lety čekali, a otepluje se rozhodně nejrychleji za existenci planety Země. Není to přirozený proces, ale proces způsobený spalováním fosilních paliv.
  Doporučuji zprávy IPCC(Mezivládní panel pro změnu klimatu)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, pan doktor David to nevyčetl z žádného Klause. On prostě jen, na rozdíl od tebe, používá vlastní hlavu.

   Vymazat
 28. M. Minář & P. Pithart & Bernd Posselt & Oblečení Hitlerjugend & Natvrdlá ovčí německá koloniální chátra zvaná Česko, ještě v davu na Letné jásá, za potlesku a podpory ČT & Kde chrápe "česká" BIS, opět sleduje, již životem protřelé a obezřetné, velmi nebezpečné důchodce !?

  Mikuláš Minář skrytě propaguje NSDAP a Hitlerjugend.pdf

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. BIS nechrápe, akorát slouží právě těm, na které jste tu zcela oprávněně nasranej...zrovna tak, jako i většina parlamentních stran a státních institucí, je to tragedie, stav téhle země a té koloniální chátry, si v tom lebedící, neb mele pořád dokola, že " nikdy jsme se neměli tak dobře, jako dnes"...Oni si v tom dělání komukoli a hlavně Němcům debila přímo lebedí...

   Vymazat
  2. 11:26

   Nasranej jsem byl hlavně včera, prolhaného Hamáčka a jeho impotentní poskoky na MVČR a Policejním prezídiu a jim nadřízeného premiéra, rovněž lháře Andreje Babiše. Pane Miloši Zemane pořádně jim v tom Staňkovi vymáchejte, ty jejich nevymáchané, prolhané tlamy!
   Oč jde? Opět jako vždy jedeme ve dne se ženou ze zahrádky na kolech přes střed města, tam jako pokaždé střed města lavičky plně okupující fontána koupající se cikány (pokud je slunečno) Policie spí! Objíždíme střed, již kousek od domova, řev tří dvacetiletých, snědých s bejsbolkama na palici a jeden volal ze smartfonu myslel jsem, že jsou ožralý a ejhle: "Chalalá abdá ... arabsky: اللغة العربية‎‎, al-Lughat Al-Arabíja", toulají se nám tu znuděný muslimové po městě, hned vedle cikánů v Mostě. To jsem byl skutečně nasraný, tak jako Jandák bych jí hned Hamáčkovi s Babišem, jednu pořádnou fláknul!!!

   Vymazat
  3. Opr. 11:36 !

   Vymazat
  4. To povede k tomu, že jednou toho ASPENového Hamáčka, který zrazuje vlastní národ a mj. tajně sem tahá imigranty, někdo odsoudí a postaví za vlastizradu před popravčí četu symbolicky nebo reálně...nic jiného si nezaslouží a není sám!!! Tragedií je, že tu kurvu prodejnou i s jeho stranou stále nějací hlupáci volí a že ani ten Foldyna tam od Vás ze severu není tak rovnej, jak se cítí a předvádí...Jednou to praskne a bude z toho mela, při které se všichni ti, co se na tom aktivně podílí, nebo mají hluboko a lhostejně zastrčené hlavy ve vlastních prdelích, poserou až za ušima...Já se každý den modlím za to, aby to v té VB, nebo Francii a Německu už konečně prasklo dřív, než se to dostane až sem, aby se lidi už konečně probudili a začali si tu dělat pořádek i mezi sebou, neb bez něj není šance přežít.

   Vymazat
  5. Naprostý souhlas, ono se to jich zatím netýká, zdůrazňuji zatím. Most není nafukovací a sestra na Kamýku byla pěkně vyděšená v pohádkově klidném Litoměřicku, znásilnění šestnáctileté dívky AFRIČANEM a ticho po pěšině! Ona má také šestnáctku, hezkou blondýnu mou neteř, která po prázdninách bude přes Litoměřice dojíždět do Ú/L na střední. Oprávněný strach! Mysleli, že jsou za vodou?! Jen ti voliči těchto vlastizrádců??? Všimněte si Babiš má rysy krysy, protáhlé odstáté uši dozadu, dopředu protažený šňufák a vyzubený řezáky. Hamáček to je obraz silně přežrané myši, táhnoucí za tučným uzeným sýrem. Jaký mají vzhled, takový mají i charaktery, škůdci.
   Foldyna, polepšený hříšník, obchodoval s hracími automaty v ČSSD je pouze motorkářským maskotem bez, jakéhokoliv vlivu na politiku ČSSD, překvaltuje do trikolóry a bude stále žvatlat do prázdného inkubátoru.

   Vymazat
  6. 11.04 Další totální hovado, které si přečte aeronet a píše tyto nesmysly. Dejte jedinej dukaz. BLBE.

   Vymazat
  7. Hovado seš ty a ještě k tomu tupé, kdybys jím nebyl, nemusel bys ani číst nějaký aeronet a přišel by jsi na to sám, ale ty jdeš raději na Letnou a stejně tě nic "netrkne", jako těch 250.000 ovcí a když, tak jen jedna z nich anebo nějaký zdivočelý vůl, mezi nimiž se zřejmě pohybuješ...soudě podle přemýšlení...

   Vymazat
  8. 16:10 Všech 250 000 lidí, včetně mě, jsou blázni, ale ty jseš letadlo co. Ten aronet, blbe, jsem citoval kvuli takovejm volum jako ty, kteří věří kdejakému hoaxu. Něco relevantního by nebylo.?

   Vymazat
  9. Letenská ovce 16:44

   Vyvrať to 11:04! Proč píšeš v češtině hoax, místo podvod? Mamrde

   Vymazat
 29. Nevím jestli se má psát, byť je to anonymní, ale žere to čas čtoucích, všechno co člověka napadne a brát zdejší diskusní forum jako vrbu, do které člověk se chodí vyzpovídat. Bohužel já mám takovou trochu náturu, že mluvím s lidma hlavně protože od někoho čekám, že mně pomůžou něco pochopit. S trpkostí musím říci, že valná většina lidí mi nějaké jasno v mé hlavě není schopná udělat. Snad velice zřídka mě osvítí někdo zde na Nové republice. Je to jediná internetová strana nemainstreamová, kterou čtu - více nestihnu. Svého času jsem chtěl rezignovat na výkon svého povolání, protože, žel bohu jsem přišel na to, at byla přičina možná nejspíše v mé lenosti, nebudu schopen, alespoň v blízké budoucnosti, dokud si doplním vědomosti, své povolání dělat pořádně, tedy cizími slovy lege artis. Jednalo se o praktického lékaře. Zvolil jsem si nakonec profesí na pomezí praktické medicíny a medicíny teoretické, kde se prý již nic nedá zkazit - patologii. Jen chci říci, že z doby mých pochybností o svých předpokladech pro práci lékaře, pokud tuto dobu přivolám k paměti, si vzpomínám, že celkem nikdo mi nedokazal fondovaně poradit, co počít s vlastním životem. Musel jsem to objevit sám. Od té doby mám poněkud reservovaný pohled na lidi, na jejich znalosti, včetně prý odborníků na psyché, to jest psychiatrů i psychylogů. Toto jsem zřejmě neměl psát, protože budu poměrně snadno identifikován lidmi - většina lidí mě zná z pověstí, z klepů - a to o člověku podává obraz zkreslený.
  Tedy napadá mě poslední dobou /a vždy když toto píši tak mě tane na mysl Oliver Twist a ten člověk co s ním pouštěl ty draky, říkaje přitom, že drak pouští s drakem své myšlenky/, tedy poslední dobou si myslím, že s lidstvem to je bohužel stále stejné. Na hoře vladnoucí kasta, skupina psyhopatů, které někteří na internetu označují banksteři - kromně banksterů tam patří i ti, jejichž zaměstnáním není obrat penězi i jejich zhodnocení, ale velkokapitalisté /myslím si, že vlastník miliard nemůže být nepsychopat, protože vlastnictví velkých peněz předpokládá použití nekalých metod při jejich ziskávání a při těch nekalých metodách umírají lidé nebo lidé vyváznou s těžkým nebo lehčím poškození zdraví/. Ti navazují na celou řadů vykořištovatelů v dějinách - poslední to byli šlechtici. Pod nimi tedy pod touto moderně označenými Kellerem jako diskretní elita jsou jejich sluhové - pokračuje to od pomocné elity /tzv. celebrity, hercí, advokáti atd/ v sestupném pořadí splečenského žebřičku. Čím se lidí dneška liší od minulosti? Možností být informován. Kdo chce nyní, může být daleko lépe informován, než kdysi, pomocí internetu a také knih. Dokončení - níže.

  OdpovědětVymazat
 30. Dokončení - ad 11:17: Jinak z poslední doby, prý banksteři ovládli EU - Lagardová je myslím slouha Rotschildů, bude velet evropské bance a ještě předseda té komise, to je myslím též podobná kreatura - ta žena, ani nevím jak se jmenuje. Jen jsem chtěl poznamenat. Prý teď vše řídí City of London Corporation - sdružení nejmocnějších banksterů s banksterem nejbohatším Rotschildem, nejbohatším člověkem světa, podporovatelem Hitlera /tedy podporovatelem Hitlera byl jeho rodinný předchůdce/. Toto City se nachází v Londyně, kde to je stát ve státě, dokonce s vlastní vlajkou. Prý tam jde 30 procent našich daní. Víte já jsem tak naivní že tomu věřím. Jinak nyní daně 80 procent našeho výdělku /přijmu/, za zloducha Hitlera 30 procent, za zlých komunistů 50 procent, před Hitlerem, tedy řekněme ve středověku 10 procent. 80 procent stanovili ti nejlepší vládcové v dějinách, prý konečná v dějinách - neoliberální kapitalisté. Já jsem naivní, proto tomu věřím. Od většiny, drtivé většiny lidí se liším tím, že to vím. U nás většina lidí neví, že naše Národní banka patří Rotschildovi, který ji koupil. Dlouhý elaborat co, nějakého pomatence. K když si člověk pomyslí, jaký je jeho dopad a dosah - přečte ho tak téměř několik lidí. Holt my tu asi svět nezměníme. Já v žádném případě ne. Zítra vstanu a budu mít na tento svět stejně černý pohled, jako dnes - když se seznámi s dalšími počiny banksterů a jejich pomocníků - u nás téměř všech zvolených politků - tedy zcela určitě tzv. Debilního bloku. V zajmu vlastního zdraví by tak asi bylo nejlepší neotevírat tuto stranu, co nejméně číst - tak mi to radí jeden známý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to by byla velká škoda! Jsem potěšen Vašími příspěvky výše, velice příjemně a zajímavě se čtete, připomínáte mi pány Koukolíka, Povolného, či Kopeckého, moji oblíbenci!

   Ramón

   Vymazat
 31. Co nejvíce podle mého obyčejné lidi a pracující štve je ekonomická,sociální a ekologická nespravedlnost.Pak je to korupce,klientelismus a neefektivně řešená ekonomická kriminalita.Na to politici jako Ivan David stejně jako Kalousek,Hamáček,Fiala,Filip,Bartoš,Babiš,Výborný,Okamura (až na kosmetické změny)žádná systémová řešení nenabízí.Ani nechtějí...
  Návratem sudetských Němcům tu straší některé skupiny(veteráni studený války,novovlastenci) společnosti už skoro 30 let...
  Ultrapravice a anti-imigrantské strany za přispění politického a mediálního mainstreamu pro změnu 5 let straší veřejnost islámem a uprchlíky,které v ČR NEMÁME.(...)
  Pravicoví antikomunisté nás zase 30 let straší Ruskem a návratem komunistů k moci:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chyba je ale jen a jen v tobě, "máš příliš dlouhé vedení, nebo si stojíš na kabelu..."

   Vymazat
 32. Varufakis velmi dobře k hysterickému nadšení kaváren nad vzestupem zelených stran (kolikátým promarxe už?): "Obdivovat růst zelených znamená přihlásit se k životnímu stylu fiskálních konzervativců, kteří rádi recyklují a namlouvají svým dětem, že mají rádi Gretu Thunberg.
  05.07.2019/A2larm/Nemáme co ztratit, leda naše dluhy

  OdpovědětVymazat
 33. nick honolulu dobre radi !

  15:28 - byla by chyba, aby se general Blasko a dr. David chovali jako pomatena matka Teresa a davali penize na nejake
  chude ! Penize se musi investovat na dny destive a to tam , kde rust je zajisten ! (Doporucuji koupit Condo na Floride !
  Bahamske ostrovy NEdoporucuji ! Na Floride se neplati dan statu !

  Prijem poslancu v EU se pohybuje mezi 4000 - 18 000 EURO mesicne !
  Upozornuji vsechny , ze jak general Blazko tak Dr. David NEBUDOU pro jejich nazory ve vrchni hranici prijmu, protoze oni tam trestaji neposlusne poslance kterych je 1/3 !
  My vime co se tam deje ! Vladne tam dikratura Globalistu.
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jdi do prdele hovnohuhlu.

   Vymazat
  2. 18:06 - nezvi me na navstevu ! Neprijedu !
   h.

   Vymazat
 34. Nevím, čemu se pan David diví,eventuelně na co si stěžuje. Je přece samozřejmé,že s ním nemůže být zacházeno jako s poslancem, který chce pro EU pracovat. S tím přece on do EP nepřišel. Jeho jediným cílem je EU zlikvidovat. Přítomnost takový Davidů, Blašků v EU je jako návštěva hladové lišky v kurníku.
  *******************

  OdpovědětVymazat
 35. 15:28 - Vas president Zeman, je statnik vysoke kvality a
  prozretelnosti ! UZNAVANY svetem ! Definitivne je vlastenec, ktery mysli a jedna podle sveho svedomi !

  Malo kdo vsak v Cesku vi, ze je NADNESEN nad silou penez a ze nevyuzije jeho postaveni k obohacovani se !
  On citi s lidmi, kteri jsou dole a posila svoje penize na vselijake dobrocinne ucely.

  A mnozi lide v Cesku, jsou k nemu hnusni a nadavaji mu sproste ! (Za dobrotu na zebrotu !)

  Pan president velkodusne ignoruje poucku z Anticke knihovny ktera rika v latine , ze Mases jsou nevdecne Asses !
  (preklad : "Davy jsou nevdecne, konske prde.le !"
  Oznamuje vsem nick honolulu
  (My vime vsechno, ale nevime co s tim !)

  OdpovědětVymazat
 36. 17:45 - EU zlikviduje vas, invazi z Afriky a Asie !
  h.

  (Panove, toto je neco s cim cesky narod NEMA zkusenosti a mnohe z vas to bude stat zivot. Afganci vrazdi v UK. V Malmu a vsude kam vkroci ! A Cernochy z Afriky budete zivit !)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady je to Malmo, co nás v Česku taky čeká, pokud se EU nerozpadne.

   https://ac24.cz/en/-/co-vam-bezna-media-neukazi-reportaz-bez-cenzury-ze-svedskeho-mesta-malmo?redirect=%2Fen%2F

   Vymazat
 37. 18000 EURO = US $ 20 160
  = Switzerland Frank 19 980
  = 458 820 Korun ceskych !
  (mesicne) !

  Luxusni Condo z nejlepsich stavebnich materialu na Floride (v lepsi casti, pro stredni socialni vrstvu) stoji
  US $ 200 000 ! Minimalne !

  Lide s penezma jsou vitani a immigracni urad jim prednostne vyrizuje povoleni k pobytu !

  (Tak az budete neco kupovat, tak budte velmi opatrni !
  Lide kteri Floridu neznaji, plati vice, nez je hodnota nemovitosti, jako vas ministr , ktery zemrel. (Nepamatuji si jeho jmeno !))
  h.

  OdpovědětVymazat
 38. David BÝVAL skvělý levicový intelektuál. Zdegeneroval na Okamurova poskoka, opakujícího jeho ujeté bláboly, Samozřejmě oheň a síra na EU, která ovšem Davida skvěle platí a jeho (podle fotek) kynoucí tělesnost jistě ještě nabobtná.
  Levicové hodnoty už ho nezajímají. Blábolí o neexistujících imigrantech v ČR, zlých feministkách a podobných obligátních hrozbách, kterými stračí imigrant Okamúra. Těžko hledat podobný úpadek.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kašpare, vysvětli nám jakým to levicovým hodnotám se nám pan David zpronevěřil, když kandidoval za SPD !!!

   Vymazat
  2. Jane 18:31

   Proč se vyjadřujete jako tupec, odněkud z Boubína, co nemá kotakty v České republice, včera jsem měl se ženou v Mostě, osobní zkušenost s třemi mladými araby, chovali se na lavičce na ul. Skupova, vedle cikánů (cikánský řev), jak na dobytém území arabský řev na celé kolo, 300 m od našeho bydliště psal jsem výše, napište kde žijete, Město ... Nic co, strach co?

   Tak odkaz:

   Google zadejte » uprchlicke tabory pro imigranty ceska republika «, studujte, jsem z Mostu a Vy?

   Vymazat
  3. Jan 7. července 2019 18:31-Ivana Davida jsem nikdy zrovna za skvělého levicového intelektuála nepovažoval.Jinak s Vámi souhlasím-trefně a pravdivě popsáno.

   Vymazat
  4. Stále jste mi přátelé, nevysvětlili, proč dr. David není "skvělý levicový intelektuál". Jestli je podle vás vítání vlny ilegálních migrantů za cosi levicového, tak potěš koště. Jestli je eurohujerství levicové, tak je to s vašimi myšlenkovými postupy hodně špatné. Feminismus či propagace "mnohosti pohlaví", homosexuální pochody a podobné extravagance jsou podle vás levicové? Bože, rozepište se, prosím, co vás žene proti dr. Davidovi. Není mi to jasné a dalším diskutujícím, jak vidno, také ne.

   Vymazat
  5. Už druhý den čekám na vysvětlení a ono nic!
   Takže jen hloupá pomluva, že?!
   I za pomluvy se tu maže. Budu čekat do zítřka a když nepřijde vysvětlení, pomluvy uvedené výše zmizí.

   Vymazat
 39. Proc Florida ANO a proc napr. Karibska oblast NEEE ! Kdyz obe oblasti maji stejne pocasi !
  Florida je velmi vyvynuta, civilizovana a bohata pro rozmazlene duchodce, kteri kontroluji svym vlivem motivovanou policii a zadaji pohodli, bezpecnost , nejlepsi zdravotnictvi a dostatek vseho, vcetne zabavy !
  (Je to cekarna pred branou nebeskou !)

  Karibska oblast je plna zlodeju (barevni) a prostredi je horsi nez je na Floride !

  A proc NEEE, treba Hawaii ? Protoze je vsude do sveta VELMI, VELMI daleko !

  Tak pane Generale Blasko a Dr. Davide, protoze representujete SPD, (Stranu, ktere fandim), poslu vam do cesty ty nejlepsi raeatory co Florida ma !
  Uspesny byznis zarucen !
  h.

  OdpovědětVymazat
 40. Agenti kapitalismu a demokracie unesli našeho soudruha a soukmenovce!

  Strašná, přímo DĚSIVÁ zpráva přišla z Doněcka: Ukrajinské tajné služby se během operace na povstaleckém území zmocnily jednoho z možných podezřelých v kauze sestřelení malajsijského boeingu z letu MH17, bývalého velitele protivzdušné obrany města Snižne, kterého převezly do Kyjeva.
  Co nyní dělají s naším HRDINNÝM soudruhem a soukmenovcem Volodymyrem Cemachem, ti podlí agenti kapitalismu a demokracie?
  No přece STEJNÁ ZVĚRSTVA, jaká Euroameričani běžně dělají se „svými“ uvězněnými proletáři a partyzány: Přidělili mu obhájce ex offo, a připravují s ním proces.


  Prostě HNUS!

  A hnus DVOJNÁSOBNÝ, kdyby náš soudruh a soukmenovec nebyl zas tak hrdinný, a začal by vypovídat!!
  Proto, doufejme, že Veliký Putin, BJJP, pošle do Kyjeva CO NEJDŘÍV své molodce, aby s.s. Cemacha buď osvobodili a převezli do Velikého Ruska, nebo humánně zlikvidovali rovnou na místě.

  A také VŠECHNY OSTATNÍ naše soudruhy a soukmenovce, kteří byli Západem obviněni ze zastavení letu MH17, by bylo vhodné buď navždy uklidit na Sibiř, nebo – případě nezbytnosti – humánně navždy umlčet.
  Ale v takových základních otázkách jistě nemusíme Velikému Putinu, BJJP, zkušenému veliteli KGB/FSB, vůbec radit, že.

  „Není člověk, není problém!“ (J. V. Stalin)  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POPÁTÉ, neboť ten původní (z 6. července 18:01) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.