Reklama

čtvrtek 18. července 2019

Europoslanec za SPD Ivan David vysvětluje, proč zůstal sedět při evropské „nehymně“


19. 7. 2019 Parlamentní listy  ROZHOVOR 
„Na zemědělství jde 40 procent unijního rozpočtu a Česko je tzv. evropskou politikou těžce poškozeno. Proto jsem se snažil dostat do výboru AGRI a bylo mi vyhověno,“ říká Ivan David, poslanec Evropského parlamentu za hnutí SPD. MUDr. David se směje poslancům, kteří naletěli na žádosti o podporu před volbou předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové: „Sliby se slibují a blbí poslanci se radují“.

Jak byste hodnotil „poločas“ SPD, tj. výsledky nedávné konference politického hnutí Svoboda a přímá demokracie?

Šlo o výroční konferenci, která změnila stanovy v tom smyslu, že z názvu byl odstraněn Tomio Okamura, protože je už SPD identifikovatelná i bez jeho jména. Dále se měnila struktura hnutí a byly odstraněny články, které byly aktuální, když SPD vznikala. Atmosféra na konferenci byla dělná a přátelská. Připomínalo mi to náladu v ČSSD před čtvrt stoletím, když měla preference 6,5 %, šla vzhůru a neničili ji ambiciózní kariéristé a blbci. To je třeba hlídat, protože takoví lidé se nacpou do všech vlivných a perspektivních organizací a zákonitě je zničí, nejsou-li zneškodněni.

Chcete se specializovat na určitou problematiku v Evropském parlamentu?

Mám plné členství ve výboru AGRI, tedy zemědělském. Byl jsem tam určen jako koordinátor za naši frakci Identita a demokracie (ID), která má v AGRI pět zástupců. Mně blízké zdravotnictví je až na výjimky v kompetenci členských států. Na zemědělství jde 40 % evropského rozpočtu a Česká republika je „evropskou“ politikou těžce poškozena. Proto jsem se snažil se dostat do tohoto výboru a bylo mi vyhověno. V minulém období za Česko v zemědělském výboru nikdo nebyl, nyní jsme dva. Jako náhradník jsem ve výboru ENVI, který je zaměřen na životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin. Zde nebudu mít hlasovací právo, ale budu sledovat projednávané věci, abych upozorňoval zejména na nepřijatelné návrhy. Jinak v plénu hlasujeme samozřejmě o všech návrzích. Dnes například s kolegou europoslancem za SPD Hynkem Blaškem zamítáme některé rezoluce, jimiž se EU jako „světový prokurátor“ vměšuje do věcí jiných států.

Okomentujte prosím zvolení Ursuly von der Leyenové do čela Evropské komise…

Projev paní von der Leyenové byl těžce pokrytecký s úmyslem vlichotit se do přízně socialistů a zelených. Byl jsem velice překvapen autentickou naivitou řady vystupujících poslanců, kteří říkali, že von der Leyenovou podpoří, „pokud jim slíbí“. Parafrázoval bych v této souvislosti známé úsloví do tvaru: „Sliby se slibují a blbí poslanci se radují“. Paní von der Leyenovou je třeba hodnotit podle jiného úsloví: „Po ovoci poznáte je“. Za svoji politickou kariéru toho napáchala dost. Setkal jsem se s názorem, že když v Německu rozložila tři ministerstva a armádu, rozloží i Evropskou komisi. Tipoval jsem podle ohlasů, že výsledek hlasování bude těsný. Byl jsem vylosován jako skrutátor, tedy dohlížející nad počítáním hlasů. Mezi poslanci s příjmeními začínajícími na C a D, které jsem počítal, dopadlo hlasování 56:56. Celkově však s 383 hlasy zvítězila o devět hlasů, což je 51 % a velmi slabý mandát. Jasně to ukazuje, jaký je reálný poměr sil. Paní von der Leyenová bude samozřejmě vládnout ve stylu parafráze jiné známé hlášky: „čo bolo, bolo, terazky som předsedkyní EK“.

Jaká je situace ohledně volby orgánů parlamentu?

Současný předseda Evropského parlamentu David Maria Sassoli se již dříve proslavil požadavkem, aby byl zřízen „cordon sanitaire“ proti frakcím, které se jim nejeví dostatečně prounijní. Ostatní frakce se dohodly, že neposlušné frakce nepustí k žádné funkci v Evropském parlamentu, což znamená žádní místopředsedové parlamentu, žádné vedoucí funkce ve výborech. Takový je obraz demokracie v Evropském parlamentu. Oni si chlapci a děvčata neuvědomují, že „cordon sanitaire“ funguje na obě strany a podporuje vyhrocování sporů. Ukazují svaly, což je ve skutečnosti jen důkaz jejich slábnutí. Jsou si toho vědomi, proto se budou snažit urychlit nevratné kroky, dokud mohou vládnout. Proto bude toto volební období v dějinách moderní Evropy zvlášť důležité.


Jak hodnotíte poslední tance české sociální demokracie ohledně odvolání ministra kultury Staňka a prosazování Michala Šmardy?

Jiří Paroubek tento týden napsal, že ČSSD je na rozcestí. Myslím, že se tentokrát mýlí a že ČSSD už všechna rozcestí minula a je v situaci, že ať udělá cokoli, bude to špatně. ČSSD chybí lidé. Těch, kteří přečuhovali, se zbavila. Zůstali ti, kteří jsou podměreční. Každý, kdo měl formát osobnosti, překážel. Teď už nepřekáží. Ti, kteří zbyli, to s kormidlem neumějí, ale nikoho k němu nepustí. Kam vše může vyústit? To je řečnická otázka. Tanec kolem pana Šmardy, který má s kulturou pramálo společného, je toho krásným příkladem.

Senátor Jiří Burian se vyjádřil k vaší reakci na Ódu na radost (kdy jste zůstal sedět) na zahájení jednání Evropského parlamentu tak, že „se jedná o vnímání zvyklostí a také vychování“. Co o tom soudíte?

Pokud jde o vnímání zvyklostí, pan senátor se mýlí. Zvyklosti vnímám citlivě. Pokud jde o vychování, pan senátor se nemýlí. Jsem vychován tak, že nemusím následovat jednání jiných, pokud ho shledávám vadným. Pan senátor je vychován tak, že se má držet většiny, zlaté střední cesty, a nikam se neuchylovat. U ovcí jde o instinktivní chování, neboť ty, které jsou uprostřed stáda, mají menší riziko, že je zardousí vlk. U lidí, kteří by měli používat vlastní hlavu, takové jednání pokládám za nedůstojné. Ne každá menšina jde správným směrem, ale na počátku úspěšných hnutí byly vždy odhodlané menšiny. Jestliže jde většina do záhuby a její reprezentanti tam zřejmě strhnou i vlastní podporovatele, není dobré je následovat. Vstát či nevstát při hymně, která není hymnou, je jistě symbolické. Krásnou hudbu jsem zvyklý poslouchat vsedě. Při nehymně nevstávám. Pochybnosti o mém vychování od pana senátora pokládám za arogantní a proto také hloupé.

Došlo už k bližšímu vzájemnému poznání poslanců ve vaší frakci? Jsou znát regionální „sympatie“ a naopak pocity cizosti? Jaký je vztah k jiným frakcím?
hlasovalo: 3450 lidí Poznání 73 lidí nějakou dobu trvá a dlouho se bude prohlubovat. Italové a Francouzi mají dohromady zhruba dvě třetiny, ale snaží se být spravedliví i k menšinovým národním delegacím. Samozřejmě se neshodneme úplně ve všem, ale zatím jsem naopak překvapen názorovou blízkostí. I proto jsme přeložili projev Tomia Okamury na nedávné konferenci a rozdali ho ostatním členům frakce (provedl to kolega poslanec z SPD generál Hynek Blaško), aby viděli, jak blízké máme názory. Od jiných frakcí realisticky očekáváme, že budou činit rozhodnutí, pro která s nimi bohužel nelze spolupracovat. Itálie opět projevila snahu „přerozdělovat“ „vylovené“ migranty….

Přiznám se, že jsem byl překvapen mírou naivního aktivismu a emotivních výpadů a ideologické zaslepenosti. V takové míře tyto jevy u nás nevidíme. Včera probíhala obsáhlá diskuse o výlovu migrantů a nikdo z řečníků si nevšiml, že vinu za situaci nesou vlády zemí, které rozhodly rozbít Libyi a nekonat nic proti „islámskému státu“, které dříve rozbily Irák a udržují destabilizaci Afghánistánu. Dále pak zvaly nelegální migranty do Evropy a nezajistily ochranu hranic. Toto „řešení“ následků a ignorování příčin je, zdá se mi, zásadou číslo jedna v politických deklaracích Evropského parlamentu.

Popište prosím situaci ohledně tří katalánských poslanců, kteří nemohou zaujmout své mandáty…

Hned při úvodním jednání připomněl poslanec za frakci Evropská sjednocená levice – Severská zelená levice (GUE/NGL), že je nutné se vyrovnat se situací, kdy tři zvolení katalánští poslanci nemohou zasednout do poslaneckých lavic. Tato jeho připomínka byla řídícím schůze, bývalým předsedou Evropského parlamentu ostentativně ignorována. Naše stanovisko je jasné. Evropský parlament „bojuje“ za lidská práva všude po světě mimo spřátelené země jako je fašistická Ukrajina a muslimská diktatura v Saúdské Arábii, ale klidně pomíjí práva menšin na sebeurčení v členských zemích EU. To je dojemné. Hluboký evropský stát rozbíjí státy, které „nespolupracují“, a udržuje „spolupracující režimy“ ignorující mínění menšin bez ohledu na občanská práva. Demonstrace Katalánců před budovou Evropského parlamentu před dvěma týdny čítala tisíce protestujících. Samozřejmě, že byla ignorována orgány Evropské unie.

Ministerstvo vnitra ve své loňské zprávě o extremismu označilo SPD za šiřitele náboženské a etnické nenávisti. Hnutí prý zastínilo tradiční pravicové extremisty…

Nějaký úředník Ministerstva vnitra plodí nějaké bláboly. Vzhledem k osobě ministra mě to nepřekvapuje. Orgány veřejné správy smějí konat jen to, co jim zákon ukládá. Rozhodně však překračují svoji kompetenci politickým aktivismem svých úředníků. Žádný zákon Ministerstvu vnitra neukládá, aby nálepkoval politické strany. Není žádná oficiální definice „pravice“ nebo „levice“, „tradičních extrémistů“ a podobně. Ten hanopis neuvádí žádné důkazy, což je asi onou „postfaktickou“ dobou. Podobné chování samozřejmě vede k tomu, že ČSSD je pro SPD ve vládě nepřijatelná. SPD uvádí konkrétní věcnou kritiku islámského fundamentalismu, nejde o žádné šíření nenávisti. Pokud mají funkcionáři ČSSD islámské fundamentalisty rádi, nechť to svobodně vyjádří tak, jako my vyjadřujeme svoji věcnou kritiku. O etnické nenávisti už vůbec nemůže být ani řeči. Ve vyjádřeních SPD nelze samozřejmě najít ani „kritiku“. Hezky vše vyjádřil v románu o Švejkovi hostinský Palivec: „Host jako host, třebas Turek... Zaplať si pivo a seď v hospodě a žvaň si, co chceš.“

Autor: Zbyněk Hutar

81 komentářů :

 1. Volil jsem dobře, děkuji pane Davide.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. HzNR tj vznikajici Hnuti za Novou Republiku,

   které těsně spolupracuje s ČSV (bylo donedávna tady ZVLÁŠTĚ gumováno) gratuluje panu doktorovi I.D k jeho funkcim v EU,souhlasi s jeho názory a doufá,že panu šefiskovi SPD vysvětli,že v jeho Programu chybi bod

   SPD BUDE USILOVAT O VĚTŠINU VE SNĚMOVNÊ A BASTA FIDLI!

   Kdo je proti,at to tu napiše a zdůvodni proč!

   Smazat
  2. Chcete snad napsat,že kdyby se naše nepolitické ČSV podařilo přemluvit domorodý lid,aby dal panu SPD většinu v Parlamentu a pak by bylo možné se na všechny nanucovaky z Bruseli vykašlat,protože by mohli posilat směrnic plné nákladni auta a my občané v zastoupeni SPD bychom jim to jednoduše neschválili a republika by nemohla vyrábět dalši vadné zakony sama proti sobě a na ty křiváky a podhazy z EU bychom měli metr?

   Je to ono nebo se mýlim?
   Mohla by tak Bastila v Bruseli pro ČR padnout?

   Smazat
  3. Je tu i nova hymna EU na kterou by mohl snad i pan doktor se všemi sympatizanty povstat.

   Kdyż to bude zas vymazano,či fungovat nebude okamžitě pište.
   Tento web prý sliboval,že bude možné jako je tomu u ostatnich webů na odkaz jen kliknout a už nàm bude vyhrávat NAŠE kapela Lupo Anety!

   https://m.youtube.com/watch?time_continue=87&v=H6ldXM1vQss

   Smazat
  4. Odkazy jsou často na webu manipulovany a tento zvlàště a nemusi fungovat.
   Máte možnost si tento novy chorál u kterého lze povstat, pustit,když si dáte do hledáčku

   Lupo Anetta-Bruselská internacionala.

   Před chvili to tam ještě fungovalo...

   Smazat
  5. Video prý není k dispozici. Najdu ho někde jinde?

   Smazat
  6. Já osobně považuji za větší vlastence
   komunistické poslance v nedávné vládě,

   kteří odešli před projevem reprezentanta válečnické politiky USA Ryana ze sněmovny,
   neboť na rozdíl od ostatní podlézavé chátry,
   která prý zastupuje své voliče,
   nechtěli při jeho pokryteckém projevu zvracet,
   natož aby mu pak tleskali ve stoje !

   Nenajdete odpudivější případ podlézavosti a důkaz
   lokajství, ale naprostá většina blbých voličů
   o tom nic neví, nebo už to zapomněla.
   Proto tam je zase svoloč,
   kterou si občané zaslouží...

   Smazat
  7. ČSV válečnici požadali jednotlivé vedouci představitele KSČM,aby se k Programu voličů přidali ovšem jejich pasivita je neuvěřitelná.
   Vysledky rozhovorů tady ještě dáme.
   Všechny zveme,aby se účastnili zdejšich rozhovorů ostatnich válečniků alternativy.
   Maji z něčeho strach,nevime prozatim z čeho,
   Kdo zná členy této stany pozvěte je k diskusi o programu,který už sami občané začinaji tvořit.
   Prvno článek Programu voličů požaduje odstraněni kapitalismu bez přivlastků a jeho nahrazeni SOCIÁLNIM STÁTEM,který,nedejme se mýlit, de jure záměrně CHYBI!

   A pozor! Musi být v prvnim článku naši ÚSTAVY,což se neobejde bez většiny v Parlamentu,proto ten cirkus Humberto v dnešnim Parlamentu to dokázat asi nikdy nemůže!

   Smazat
  8. POZOR! Cenzura již jede na plné obrátky. Teď třeba byl zablokován blog primáře Kubáče:
   http://petr-kubac.blog.cz/

   Smazat
  9. 19:41 to je sice "varovné" pokud opisoval bez souhlasu autora, plus vysvětlení, ale tady jste na agrárních eurostránkách SPD AGRI-EU, tady jde o Gertu a o její páteční, Plagovi klimakempy. Primář Kubáč si musí vybrat jinou ordinaci, kdepak gerontologickou, tady nepochodí. Tady je to od pasu dolů mrtví!

   Blog pozastaven
   Požadovaný blog byl dočasně pozastaven správcem systému.
   Blog pravděpodobně porušil Podmínky. Většinou je to proto, že vlastník blogu:
   ZVEŘEJŇUJE OBSAH, JEJÍMŽ NENÍ AUTOREM nebo nebyl autorem oprávněn zveřejnit, např. texty nebo obrázky stažené z cizích stránek;
   Odkazuje na nezákonný obsah, například zveřejňuje odkazy na nelegální software nebo nahrávky, nalézající se na jiných stránkách;
   Na svém blogu zveřejňuje zakázaný obsah, tj. erotický, urážlivý nebo nemorální.
   Vlastník blogu byl požádán e-mailem, aby odstranil zakázaný obsah. Pokud tak neučiní do zadaného data, jeho blog bude smazán správcem systému.


   S tím se musíte smířit, toto bylo z podnětu Pirátky a naši bývalí europoslanci, tento krok s radostí odhlasovali, včetně věhlasného, všeználka a kritika Kellnera. Tímto směrem se vydejte, tady se řeší agrodotace, včetně SPD klima na ČT24!

   Smazat
  10. 0:17 - nic takového. Vysvětlení je jednoduché: BLOG.CZ má totiž cenzurovacího robota. Tento robot se zbláznil a začal blokovat články které obsahují řetězec h-t-t-p ( samozřejmě bez pomlček ). To je zkratka znamenající "Hyper-Text Transfer Protocol" běžná součást adres WWW stránek na Internetu.
   Výsledkem je, že do textů nejde vložit ŽÁDNÝ ODKAZ. A pokud nějaký odkaz vložíte váš blog je zablokován.

   Smazat
 2. Odpustit je možné, ale zapomenout nikdy. My jsme zapomenuli, že Němci měli v úmyslu poslat komínem do nebe, po židech, naše prarodiče a rodiče. Dnes se o tom nesmí mluvit a televize nám naopak nařizuje nenávidět, ty na východě. Zapomenuli jsme také na to, že Franice a Británie nás před Německem v roce 1938 a pak následně v roce 1939 hodila klidně přes palubu, protože se západním demokraciím hodilo, že Hitler má namířeno zaútočit na Rusy. Zapomenuli jsme i na to, že ti na západě nás nikdy nebudou považovat za sebe rovné a naší lidé v Německu budou hrát jenom roli, kterou hrají Ukrajinci u nás. My nikdy nedostihneme západní státy v úrovni platů a jejich životní úrovně, protože oni nás mají za kolonii, která je živí. Funguje to asi následovně. Oni nám s velkým humbukem a křikem dají 100 miliard z Evropských dotací a my jim za to odvedeme na západ nezdaněných 800 miliard, ale bez humbuku a křiku. Každým rokem co jsme v Evropské unii jenom chudneme a chudneme a západní Evropa se nám vzdaluje a vzdaluje. Česká televize a politici nás přesvědčují, seč můžou, v jakém jsme ráji, ale velký opak je pravdou. Svědčí o tom jenom 800 tisíc exekucí za minulý rok, dvou miliardové zadlužení občanů, obrovské zadlužení státu. A až přijde krize o které nikdo nepochybuje, že přijde, západ nás opět hodí přes palubu a rázem se octneme na úrovni nejchudších státu světa a budou nám naší politici ihned říkat, jak jsme si to zavinili sami, jak jsme neschopni, protože oni tam na západě, oni jsou ve všem lepší. Ano jsou lepší ve lhaní a okrádání. V tom jsou na západě mistři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Goebels, Hitler, Himler, Heydrich atd., to nebyli Němci. Nebo jinak, kdo je to vlastně Němec? Pořád stejná metoda, obelhat a vyhladovět národ a potom dosadit svoje lidi a hurá umírejte ve válce proti Rusku! Já bych slovo Němec nepoužíval. Třeba hladomory na Ukrajině, to neorganizovali Rusové.

   Smazat
  2. Lidem na západ od nás není co vyčítat.
   Oni jenom byli znásilněni a upadli do otroctví skrytých vládců západu dříve než my.

   Proto i nasáklost defétismem a kolaborantstvím je tam už větší než u nás.

   Samozřejmě, mezi námi již je mnoho lidí, kteří jsou přímo zazájmovaní na našem zotročování.
   Ale logicky je mnohem víc těch, kteří jsou jenom v jejich vleku. A naše jediná naděje spočívá v pochopení skutečných dějů co nejvíce lidmi, aby si dokázali uvědomovat rozpory v hlásaných "pravdách", rozpoznat, přiznat si a pochopit skutečnou skrývanou mnohovrstevnatou reálnou pravdu.

   Pokud se ale proti něčemu máme a musíme vymezovat a bránit, jsou to přisluhovači otrokářů mezi námi.

   Smazat
  3. No pokud to všecko byli komouši ... ale ani tak to není pravda! Většina se totiž dala převychovat! O tomto programu více zde - https://cs.wikipedia.org/wiki/Kone%C4%8Dn%C3%A9_%C5%99e%C5%A1en%C3%AD_%C4%8Desk%C3%A9_ot%C3%A1zky

   Převýchova měla přednost před vysídlením! Viz bod o tzv. totální vysídlení Čechů (na tento problém naráželi už Všeněmci, usilující o odsun čechomužyků do Bosny běhe WWI), se ... jevilo neproveditelné a nerozumné, neboť:

   1. nebyl k dispozici prostor, kam těchto 7,5 milionů Čechů umístit;

   2. nebyli k dispozici ihned němečtí dosídlenci, kteří by prostor zaplnili;

   3. „vysoce civilizovaná, hospodářsky a technicky vyspělá země v srdci Evropy nesnese, aby její funkce byla porušena, nesnese vakuum“;

   Koneckonců by nám za Říše bylo i líp! Měli bychom se možná i jako "bratři Srbové"! Teda ti lužičtí, pochopitelně ...

   4. lidé jsou říšským kapitálem a v nové Říši nelze postrádat pracovní sílu 7 milionů Čechů;

   5. taková akce by mohla způsobit šok u jiných národů na jihovýchodě, což by bylo nejspíš nežádoucí.

   Smazat
  4. 8:45 To nemuseli být jen komunisti! Přeci i stoupenci 1. republiky byli považováni za nepřátele Říše - https://legacy.blisty.cz/art/51026.html

   Cituji autora "konečného řešení české otázky":

   "Musím mít celkový obraz národa a pak mohu říci, tak a tak vypadá obyvatelstvo. Jsou to takovíto lidé - jedni jsou dobré rasy a dobře smýšlející, to je pak jednoduché, ty můžeme poněmčit. Potom máme ostatní, co stojí na opačném pólu. Jsou to lidé špatné rasy a špatně smýšlející. Ty musíme dostat ven. Na východě je hodně místa. Uprostřed zůstává střední vrstva, kterou musím přesně vyzkoušet. V této vrstvě jsou dobře smýšlející lidé špatné rasy a špatně smýšlející lidé dobré rasy.

   U těch dobře smýšlejících špatné rasy se to asi musí udělat tak, že je nasadíme do práce někde jinde v Říši a budeme se starat o to, aby už neměli děti, protože je nechceme v tomto prostoru dále rozvíjet. Ale nesmíme je odradit. To vše je řečeno jen teoreticky. Pak zůstávají špatně smýšlející lidé dobré rasy. Ti jsou nejnebezpečnější, poněvadž je to rasově dobrá vůdcovská vrstva.

   Musíme uvážit, co s nimi uděláme. U jedné části špatně smýšlejících lidí dobré rasy nezbude nic jiného, než se pokusit usídlit je v Říši, v čistě německém prostředí, poněmčit je a převychovat jejich smýšlení nebo, když to nepůjde, postavit je nakonec ke zdi; poněvadž vystěhovat je nemohu, neboť by tam na východě vytvořili vedoucí vrstvu, která by se postavila proti nám."

   Smazat
  5. 9:08 Vůdce tomu procesu dával 200 let - cituji:

   „Nelze vyloučit, že během dvou staletí vyřešime národnostní problémy. Na začátku třicetileté války k tomu málem došlo. Ve čtyřicátých letech minulého století se každý Čech styděl mluvit česky.

   Byli hrdi na to, že mluví německy, a největší pýchu pociťovali, když byli považováni za Vídeňáky. Zavedení všeobecného rovného tajného volebního práva v Rakousku muselo vést ke krachu němectví. Sociální demokraté šli zásadně s Čechy, k tomu vysoká šlechta. Německý národ je pro šlechtu příliš inteligentní, šlechta potřebuje něco na způsob malých okrajových nárůdků.

   Češi byli lepší než Maďaři, Rumuni a Poláci. Vytvořili pilnou maloměstskou třídu, která si byla vědoma svých hranic. I dnes k nám vzhlížejí se vztekem, ale zároveň s bezmezným obdivem: my Češi nejsme určeni k vládnutí!

   Člověk se učí vést jen tím, že ovládne cizí národy. Češi ztratili své pocity méněcennosti, když se během času cítili nadřazeni ostatním rakouským okrajovým národům. Stav před březnem 1939 si už nedovedeme představit: bylo to něco nemožného! Po staletích sebepozorování se musíme naučit aktivnímu postupu. To bude trvat padesát až sto let. Uměli jsme ovládat jiné! Rakousko je nejlepším příkladem. Kdyby se byli Habsburkové nespojili s opačnou stranou, tak by 9 milionů Němců zvládlo 50 milionů těch ostatních.“

   Vlčí doupě 22. ledna 1942 v poledne, (hosté: říšský vůdce SS Himmler, gauleiter Rainer)

   200 let bytí v EU bude konečná pro jakékoliv "češství" v této kotlině! Tudíž k vyřešení "české otázky" tak jak ji Vůdce předpovídal dojde i bez vítězství 3. říše.

   Smazat
  6. 9.15 Ono to zní sice tragikomicky s tím "konečným řešením" v rámci EU, ale je to tak! Totiž ve 20. století vznikly prakticky jen dvě zcela opačné leč koncepce evropské integrace. Ta první, tedy Hitlerova spočívala ve stvoření árijského Nadčlověka, jenž by povstal Vůlí k moci a zotročil stávající rasově míšené a tedy méněcenné obyvatele porobených zemí a stal se jejich pánem!
   Druhou koncepcí je Kalergiho Panevropa, spočívající naopak ve stvoření jakéhosi "Podčlověka", tedy rasového míšence (kterému hrabě říkal "mongrel"), kterýžto bude poslušně sloužit stávající židovské elitě (hrabě ji označoval jako "Führernation"). Tu druhou koncepci nyní uskutečňujeme a v jejím rámci bude vyřešena i "česká otázka".

   Smazat
  7. Stanislav Yester19. července 2019 10:32

   Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Zde je nick honolulu !
   Stanislave Yestere, nepodsouvejte mi neco, co jsem nenapsal.
   Ja ziji v Americe od padu Rhodesie, je to muj domov a Sanders je pro me utopista, ktery nestoji za povsimnuti !
   Ale to , ze se vede ve svete valka proti belochum, je stoprocentni pravda.
   h.

   Smazat
  9. hele vyborna otazke Kdo je vlastne german. Chtelo by to nejakou definici..Treba.
   German je sluha na kteryho se zarve a je ochoten chcipat /udelat vsecko/,za kohokoliv z Podia..

   Smazat
 3. Ano panove, Nemcouri nejen ze zabijeli opozici, oni i kradli Bolsevicke napady a ucili se to zabijeni od Bolseviku !

  A Hitler nezaplatil najemne na Schtumpergase 28 ve Vidni a jeho bytna byla Ceska.
  A Kubichek, jeho kamarad ho ucil ceske pisne a on nechtel zpivat. A kamaradovi Hanusovi ukradl zimnik ! A jeho babicka
  mela jeho fotra Aloise s Hydrackem ze Slavonic.
  To vse najdete v knize od Johna Tolanda.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, kdo se od koho učil, ale první koncentrační tábory v 19 století ve světě vymysleli a zavedli Britové, kteří tímto způsobem vyvraždili ve státech Asie a Afriky desítky milionů lidí. Ve válce Severu proti Jihu byla jedna z metod Jižanů přeměnit zajatecké tábory na tábory koncentrační a Jižanům se tak podařilo pozabíjet desítky tisíc lidí ze severu. Zkráceně řečeno, historie lidstva nezačala v roce 1917 a dnešní státy, které celému světu přednáší o demokracii a lidských právech už koncentrační tábory provozovali již před tímto rokem a v dnešní době humanitárním bombardováním likvidují celé státy jako bývalou Jugoslávii, Irák, Libyi, Sýrii, Afganistan a tváří se, že je to vrchol demokracie a humanity.

   Smazat
  2. 7:14 Je to tak! Pan Hitler o tom hovořil v jednom projevu co byl do nedávna dostupný na Youtube, ale tam je nyní nějaká zběsilá židocenzůra a smázli všecko co odporuje jejich výkladu dějin! Tak aspoň co si pamatuju - tak tam říká (projev byl z roku 1940), že "koncentráky jsem okopíroval od Anngličanů, my v nich ale na rozdíl od nich nezavíráme ženy a děti!" ... v té době tomu tak bylo, páč ještě neexistovaly tzv. rodinné lágry pro Židy, byly jen ty lágry pro politické vězně, různé ty komouše, socany, buzny, feministky a podobnou svoloč. Zelení a piráti ještě nebyli.

   Smazat
 4. zrušit ato bez nahrady tu šaškarnu v bruseli už ani napis v češtině maslo je pomazankove neni pro nove kolonizatory dost košer a misto rum pišeme jak idoiti um zato miliardy posirame aniž bychom zveřejnili kolik a na druhou stranu je přerozděli našim po odečteni palmare mafianum ale stejně tak tajně aby vovčanum nahodu uveřejněnim tehož nejeblo abnkonec nejlepši ještě si tam platime udajne kontrolory jako davida kteři se ani nahodou nedostanou ktomu co by chtěli natož aby je bral vubec někdo važně atk tam jsou za naše prach vlastně na dvě věci ata třeti je pro prachy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Udesny mnozstvi a Hymalaje primo humoru se odehravaji ve svete a proto je vo cem psat. Ledy taji.. Nekdo na ty Hymalaje sklouzne i ztroskota..Cirkusy uz zaostavaji a existuji a dodavaji zabavu pouze v nehumornem Rusku..Legrace a Putin a Kreml to nejde dohromady.
   Ale v USA je to jiny. Tedka cast Zakonodarnych Kongresmanu /muz a zena jedno jest/,jest hlasite Vypuzovana z USA pod dirigentskou taktovkou , Presidenta , ktery utoci zpet , ,protoze v tom fofru jak debatuji umysly , ze vyzenou druhy puvodni obyvatele ,ty za Indianama, ,si zapomnely udelat zakon, PROTI svymu vlastnimu VYHAZOVU.
   Toho bylo vyuzito ke kriku, "co tady este pohledavate , uz at ste pryc ! Stejne se vam tady nic nelibi"!!..
   A navic je to skutecnost ze se tak chovaly...
   Ted prijdou o tucne prijmy ,uplatky, /dela to nekolik milionu rocne,bezpracneho zisku ,temer bez dani,spolehlivych /underhand /triku/. Splacou nad vydelkem , kdyz sy neuvedomily ,ze nevi co mluvi a ze jiny maji ty poradce aby vedeli..Zkratka,ze zvani jen proto , aby zvanily,coz se v normalnim zivote prilis netresta, nebot se to o nich vi...

   Smazat
  2. 9:21 - Ano panove ! President UTOCI zpet, proti svoji opozici a Amerika jasa !
   Ted zautocil na Iihan Omar, Ocasio-Cortes, Rashida Tlaib a Ayanna Pressley.
   To jsou slavna jmena PROTIBELOZSKYCH fanatiku a je skoda, ze vy Cesi o tom zatim nevite.

   Dalsi zajimava vec je v tom , ze preseckar Jeffry Epstein je v kleci a jeho uplatek , 77 millionu US $ mu neotevrel klec ve ktere sedi !
   nick honolulu

   Smazat
  3. President Trump je daleko nejvice popularni za poslednich asi deset presidentu a jeho popularita STOUPA! To rozpaluje do nepricetnosti Antirasisticky a terorVitace /maji teror a teoristy radi a chteji jich v USA co nejvic a taky drogovy miliardare a jejich prodavace do Usa v nejvetsich poctech a platej aby zed nebyla/,maji ty Agenty vsude. Ti provokujou a sesazujou presidenta kazdej den. Skoro nic jinyho nedelaji..Ale kdyz se hlasovalo ,tak ta Pelosi 79 a vypada na zachovalou 30tku se s nima Pohadala, hlasovala jinak a uz je taky bila extremistka a rasistka. Nesouhlasis a uz si Rasista a smytec. Uz skoro nikdo nezbyl, kdo by nebyl rasista, extremista, bilej nenavistnej Supremacista , mozna antisemita-tata,to posledni s nima chtej delat...
   Jde to rychle do horsiho a cucham obcanskou valku , protoze si ted vymysleli humanisti, ,ze chteji na lidech velky triliony odskodnyho pouze pro specialne vybrany ne-bily..To se nebude libit vlcakum jejich deti uz ted placou hlady,a co nechtej platit nekonecne parasitum a pijavkam ,hyenam,a atd..
   President ma pak spravnej postoj a nazor na veci a neboji se. Akorat s tim Iranem by mel prestat hrat role , kdy chce vyhrat a bejt slavnej , ale hodne risikuje ze prohraje a budou na nej plivat..
   V Tramtarii se parlamenti hadaji, jestli vzit zpet 80-100 Isil Chaliphatu Obcanu hlavne ale teroristu kteri pachali bestialni zlociny a ted chteji "domu",zase emigrovata prchnout protoze to smrdi krchovem a co v Tramtarii asi budou pachat ??

   Smazat
 5. Je zajímavé jak reaguje a řeší Evropský parlament situaci tří Katalánských poslanců, kterým Španělská vláda společně s vedením Evropského parlamentu znemožní výkon poslaneckého mandátu. Je vidět, že fašistické Španělsko vůbec není o demokracii jak se snaží tvářit a okolní státy nadále se tváří, že se nic neděje a to úplně stejně jako v sedmdesátých létech, kdy ve Španělsku vládl fašista diktátor Franko. Je zajímavé, že západní státy, které nás poučují o demokracii nikdy neměli problém s fašismem v Čile, Španělsku, Argentině a dnes na Ukrajině a vždy těmto režimům pomáhali seč mohli a nejvíc nenávistně bojovali proti nám a to dělají dodnes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evropská unie není ta samá, jako Evropská unie do které jsme vstupovali po veřejném hlasování v roce 2004. Z toho důvodu by se veřejné hlasování o setrvání v nové Evropské unii mělo zopakovat a případně z EU vystoupit jako to udělali Britové. EU se stala již nyní nepřijatelná pro malé státy a přeměnila se v diktátorství velkých států a největším diktátorem v EU se stalo Německo, které vysává okolní státy a nejvíc z EU tyje. Do budoucna se Německo stane bohatším na úkor ostatních států, které značně zchudnou. EU bude o přerozdělování ve prospěch Německa, které si v EU odhlasuje co bude chtít.

   Smazat
  2. 7:26 Máte pravdu. A víte, proč bruselským hlavounům ten fašismus nevadí? Protože to, co oni sami prosazují je totéž. Co jiného, než jakýsi korporátní liberofašismus je současný systém, který Evropě dominuje?

   Smazat
  3. Liberofašismus!

   To je asi definitivně zároveň nejkratší a zároveň víceméně dostatečně výstižné označení toho, oč "jim" jde.

   Ale i když přívlastek "korporátní" se zde může jevit nadbytečný, protože řízenost korporacemi je definičním znakem fašismu;
   tak zároveň je to dnes přívlastek velmi důležitý,
   protože ne každý má v tomto jasno.

   Liberofašismus = korporátní liberofašismus.

   Fašismus nabývá různých forem, maskuje se za něco. V tomto případě za liberalismus. Skutečným produktem pak je kvazi-liberalismus, "jakože"liberalismus, ve skutečnosti liberofašismus.

   Smazat
  4. Hlupák Vláďa si opět vymýšlí slůvka, dává jim své vlastní přiblblé definice, zcela absurdně mění význam zavedených a ustálených pojmů. Už čekám jen na pojem komunistickoislamistický liberofašismus :-D

   Mele nesmysly, že tu prej vládnou jakési "korporace", přitom ani jednu není schopen jmenovat. Vládne třeba Volkswagen, BMW, Mercedes... EU, nebo je naopak EU likviduje nesmyslnými limity?

   Vláďo, Vláďo. Už jsem ti jednou psal abys méně žvanil a více studoval.

   Smazat
  5. 9:04 Vláďa z Brna není žádný hlupák, narozdíl od tebe hňupe.

   Smazat
  6. 7:40 No, nevím, na úkor koho žije Německo, ale ČR zatím stále prokazatelně bohatne.

   Smazat
  7. 12:33- zajisté, kdyby ČR chudla, pocítí to i Němci!

   Smazat
  8. Odkud všichni jste Vy z bohaté ČR, napojení na Němce?

   https://uloz.to/live/!1niuxHZLQm6V/dycky-most-hlavni-cesta-do-nemocnice-most-tricet-let-zanedbana-ale-novy-piskovcovy-kvadr-vitej-v-moste-turisto-z-eu-mkv-jpeg-avi-mp4

   Smazat
  9. Jista Korporace drive a v Jizni Americe Terorizovala s desitkami tisic mrtvych ,zavrazdenych..
   United Fruit a vedli to prosluli
   zlocinci Dullesove !! Nic se nezmenilo, to by si lidi vsimli..
   Jiste to nejsou korporace jako W+V ale pozor banky, hedge funds, Wall Street , kterej dodava do vlad experty a dodnes..

   Smazat
 6. Ad Anonym 9:04
  Především, to slovo korporátní zde má mnohem širší význam, který se jen částečně týká obchodních korporací podle obchodních zákonů a kritérií, ty jsou jen jedním z nástrojů.

  Takže ani ty čistě obchodní korporace nejsou z obliga a než vy budete 'žvanit', tak 'prostudujte' například článek Petr Hampl – Korporace a svoboda: https://petrhampl.com/korporace-svoboda

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlado z Brna !
   Vase definice - liberalniho fasismu je zpravna a bezne pouzivana v Americe !
   Uderna jednotka teto skupiny je ANTIFA !
   Velmi agresivni skupina !
   Jeji hlavni pelech nasilnosti je Portland Oregon !
   nick honolulu

   Smazat
 7. Chci poděkovat našim poslancům panu Davidovi a Blaškovi za skvělou práci. S tím překladem projevu Tomia Okamury to byl dobrý nápad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:49 Jakou skvělou práci zmínění dva poslanci v EP odvedli?

   Smazat
  2. 12:57 Sedět na řiti, to je skvělá práce, za to si zaslouží poděkovat.

   Smazat
  3. 18.18 Vstát na povel, to je také skvělá práce. Za tu EU uděluje prebendy.

   Smazat
  4. Svých min. 9 tisíc Euro na výpl. pásce uvidí všichni. Ať sedící nebo stojící.

   Smazat
  5. Vztahovat zásluhy o vlast k penězům je prazvláštní zvrhlá logika. Božena Němcová i Havlíček Borovský třeli bídu.
   Architekt Hlávka žil v blahobytu.
   Všichni zři se zasloužili o vlast mimořádně.

   Jak jste se o vlast zasloužili vy anonymní pitomečci? - 10:54, 18:18 i 21:30

   Leo

   Smazat
  6. Anonymní19. července 2019 21:35
   O co jste se zasloužil vy Leo Luzare (KSČM), co se týče vlasti, máte nastarost vysílací rady a vaše výsledky jsou k pláči viz ČT a ČRo, peníze vy komouši milujete ze všeho nejvíce, potrefená husa se ozvala. Vždycky peníze až na prvním místě!P.K.

   Smazat
  7. 10:49 Já se připojím a ten projev byl skvělý to se Okamurovi povedlo.

   Smazat
 8. Velké poděkování Davidovi a Blaško za vlastenecký souboj. Hodně to pomůže vlastenecky smýšlejícím politikům. Přeposlal jsem tento článek také na Fb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak k němu přepošlete i diskuzi na PL k těmto lidem? Vlastenci si rozšíří obzory do obrátek.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Europoslanec-za-SPD-Ivan-David-vysvetluje-proc-zustal-sedet-pri-evropske-nehymne-589506/diskuse

   Smazat
 9. Davidova asistentka

  http://www.europarl.europa.eu/meps/cs/assistants?searchType=BY_MEP&name=ivan+david&assistantType=

  Google vyhledat: natalia grecova

  OdpovědětSmazat
 10. Pan dr. David bude jako odborník na zemědělství velkým přínosem pro výbor AGRI.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano i jako lékař, byl vyjímečný pacient.

   Smazat
  2. Proč nepomoci SPD v jejím působení v AGRI?

   1) https://web2.mendelu.cz › sklady

   Řepka olejka - Výukové texty
   Řepka olejka. Brassica napus L. var. arvensis Lam.(Thell) ... Řepka pro pícninářské využití může být ke krmení pěstována jako hlavní plodina (podzimní nebo jarní ve směsi s jílkem mnohokvětým), jako ozimá ...

   2) https://www.irozhlas.cz › repka-dota...

   Evropské žluté prvenství Česka. Otázky a odpovědi k pěstování řepky olejky | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
   10. 5. 2018 · Řepka olejka u nás letos vykvetla na 394 tisících hektarech – to je zhruba rozloha Zlínského kraje | Foto: ... orné půdy Podíl polí osetých řepkou na veškeré orné půdě Jen země, v nichž se řepka pěstuje.

   Doktore Davide, tohle vše se vám v boji proti imigraci, islamizmu z Afriky bude hodit jako to ví Andrej Babiš až sváma bude orat! Za vyšší výkony v zemědělství, zpátky kupředu ni krok, Toman na hrad. To jsme tomu dali, zastupují nás kulaci z Prahy, ach jo.

   Smazat
  3. Paradox všech Paradoxů, tak ANO bude mít portfólium IMIGRACI AFRIČANŮ DO EVROPY kandidátka Dita Charanzová (ANO), DIGITALIZACE DEZINFORMACE Z RUSKA Věra Jourová (ANO), ANDREJ BABIŠ (ANO).

   SPD bude mít na starost ZEMĚDĚLSTVÍ DOTACE ŘEPKU AGRI MUDr. Ivan David, CSc, (SPD - psychiatr) a Generál Hynek Blaško (SPD - voják), TOMIO OKAMURA (SPD)?

   To je nejkomičtější situace v politice za hadráku. To je do slova a do písmene BLBÁKOV.

   Smazat
  4. V AGRI pan doktor nadělá nejmíň škody. Dobrá volba.

   Smazat
  5. 11:34 Lepší, když v zemědělské komisi bude lékař, než když tam nebude nikdo. Dr.David to zvládne a důležité informace předá jiným.

   Smazat
  6. 11:31 Koho tím myslíte, jiným? Rusům, aby věděli, že je europarlament pouhý zhoubný, impotentní, dezorientovaný KočkoPes, vysávající peníze od stamiliónů daňových plátců z celé EU (TENTO PROJEKT HRAZEN POLITIKY EU KOMISE), jež zajímá Pomazánkové máslo, vítání imigrantů, boj s lidem Ruska a nadvláda nad IT důchodci celé EU? Evropské daňové ráje, jim nevadí, ale prospívají...!

   Smazat
  7. 11:31
   Pan doktor v tom eurochlívku samozřejmě nic nezmění , ale bude nás aspoň pravdivě informovat o těch zrůdnostech , které se v tom skleněném monstru dějí .Doposud tam nikdo z České kotliny nebyl kdo by měl odvahu o tom informovat .

   Smazat
 11. Pane David, já bych se tou ptákovinou vůbec nezabýval a neztrácel čas, nemá to hodnotu. Řítí se na nás nejspíše spoustu jiných asi dost špatných problémů. Hezký den.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jejda. A co se na vás řítí za problémy?

   Smazat
  2. Bohužel Turek v hospodě v Teplicích, není to samé, co zde se usidlující islamista. Viz Teplice. Kdo jim dává povolení k pobytu, na jak dlouho? Jak to, že si zde mohou stavět domky, pronajímat byty v družstevních panelácích, podnika? Jezdí v drahých autech, pokuřují narghilé. Tajdou se i Češky, které nosí jejich úbory a provokují. To mi hlava nebere.

   Proč ANO, ČSSD drží KSČM, potají přidá svůj hlas i SPD, tím je drží nad vodou!Imigranti tu mají pré, jenom Babiš s Hamáčkem za podpory KSČM a tiché podpory z SPD, lžou kudy chodí, tady imigranti nejsou! Sláva kombajnérům Davidovi a Blaškovo AGRI?

   Smazat
  3. 13:21 Rusové a Vietnamci tady taky žijí, staví si baráky, podnikají a jezdí drahýma autama. Kde je rozdíl?

   Smazat
  4. V tvojí hlavě a vepřový hlavě rozdíl nehledej, jen tu svojí vepřovou hlavu necpi před araba.

   Smazat
  5. Když má po ruce nůž.

   Smazat
 12. S.s. David má VROZENÝ jednotně-zemědělsko-družstevní rozum!

  Ano, náš milý soudruh a soukmenovec David je opravdu tak nějak ZEMITĚ chytrý – jako každý člen JZD.
  Proto se procpal do zemědělského výboru té ODPORNÉ Evropy – aby vybojoval zpět dotace pro našeho národního Vůdce Babiše.

  Ano, jakmile EU začne opět platit našemu národnímu Vůdci Babišovi, tak se nám horšolidem bude dařit o maličko lépe – to to dá rozum nejen s.s. Davidovi, ale KAŽDÉMU komunistovi, putinistovi, zemanistovi a babišistovi.

  Ale nejlépe se nám bude dařit po osvobození naší vlasti od okupace NATO a EU, po návratu nepřemožitelné Armády Ruské federace do Česka a Česka do Velikého Ruska. To je taky jasné jako facka, každému roduvěrnému Čechovi a Rusovi.

  Prostě: Evropa má platit ANOfertu, a evropské hodnoty si má strčit za klobouk – to chtěl s.s. David sdělit vystrčením své holé řitě na evropské poslance, vzdávající čest NECHUTNÉ německé „Ódě na radost“, hymně sjednocené Evropy.

  Mimochodem: Jak všichni dobře víme, náš milý soudruh a soukmenovec David si z OBŘÍHO platu europoslance nenechává ani halíř, tedy eurocent: Celičký svůj NEMRAVNĚ vysoký plat posílá ruským sirotkům do Donbasu.
  A od našeho národní Vůdce Babiše si také nevezme ani koblihu, až mu vybojuje obnovení miliardových dotací!!


  Za tuto skromnost a obětavost ho opravdu musíme HLASITĚ pochválit.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již PODRUHÉ, neboť ten původní (z 19. července 4:00) zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 13. http://svobodnenoviny.eu/s-vyskytem-nelegalnich-migrantu-na-nasem-uzemi-se-doslova-roztrhl-pytel-zde-jsou-znepokojive-informace/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:35 to není problém eurozemědělců z SPD s tím musíte za odměněnou eurovítačkou s portfóliem pro vítání migrantů Ditou Charanzovou (ANO).

   Babiš s Hamáčkem mají mlhu před sebou, mlhu za sebou: “ŽÁDNÝ IMIGRANT TU NIEJE!“, Hamáček: "BABIŠ NIKDY NELŽE!". Agronom Okamura: "DOTACE PRO AGROFERT OBNOVÍME, KOVÁČIK S JUREČKOU A TOMANEM, NÁM ROZUMÍ!". Čert se v těch blbech vyznej?

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. P.Radosto, Vy jste ale opravdu vůl!V.J.H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. CO JE TO VJH?, PRAHOFÓB, 19.07.2019 14:56:37
   Anonymní 19. července 2019 14:22 P.Radosto, Vy jste ale opravdu vůl!V.J.H. Odpovědět
   Reagovat

   Smazat
  2. 14"59 Jsou to prostě mé inicály z křestního listu V.J.H

   Smazat
  3. 14:59 Co je to PRAHOFÓB? V.J.H.

   Smazat
  4. 15:10 Odpověď VJH

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Europoslanec-za-SPD-Ivan-David-vysvetluje-proc-zustal-sedet-pri-evropske-nehymne-589506/diskuse

   Smazat
  5. 16:59 P.Radosto,Na poznámku k mému komentáři, jsem se zeptal Vás, co s tím má společného PRAHOFǑF a nezajímá mne nějaký článek v PL. Doufám, že Vám mé vysvětlení o mých iniciálech, bylo jasné. A na svém konstatování, že jste vůl doplňuji, že korunovanej. V.J.Horák

   Smazat
  6. Opravuji : PRAHOFǑB. V.J.H

   Smazat
 16. A zatimco mistni pomatenci vriskaji, jejich Balda se opet pripravuje na soud za kaceni stromu pred vlaky a teroristicke ohrozeni vlakove dopravy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neboj, ty vřískat nebudeš, ty budeš spokojeně chodit do mešity

   Smazat
  2. 11:34 Jak souvisí kácení stromů na koleje s chozením do mešity?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.