Reklama

úterý 30. července 2019

Haradinaj odmítl v Haagu vypovídat

Gangster Ramuš Haradinaj před soudem
MESSIN 
30.7.2019
Čerstvě odstoupivší kosovský premiér Ramush Haradinaj odmítl vypovídat před zvláštním tribunálem v Haagu, kam byl předvolán kvůli válečným zločinům kosovsko-albánské UCK v Kosovu v letech 1998-2000.


Haradinaj údajně nevypovídal na radu svých právníků. Před soudem už stál Haradinaj podruhé, první proces v roce 2012 skončil pro nedostatek důkazů, kdy řada svědků byla odstraněna, či strachy odmítli vypovídat. Zde je zajímavé si povšimnout, že na rozdíl od vysoce postavených obviněných Srbů, kteří měli zájem u soudů vždy hovořit a naopak jim v tom bylo všelijak zamezováno, včetně přímého vypínání mikrofonu, Haradinaj raději mlčí.

Bývalí představitelé UČK tvoří v Kosovu od války většinu vládní garnitury a donedávna byli a stále jsou nedotknutelní. Srbský prezident Vučič se nechal slyšet, že by lidé v Srbsku vzhledem k dlouholetým zkušenostem neměli doufat ve spravedlnost. „Už je venku a bude s nimi na obědě“, sdělil televizi RTS ohledně spravedlnosti v Haagu. Poukázal také na Haradinajův let do Haagu, který absolvoval v soukromém tryskáči kosovského politika Beghjeta Pacolliho, protože by na běžné letadlo údajně moc čekal.

„Kdy bude pro Haradinaje a jeho společníky uspořádána koktejlová party? Byl to těžký let, z Prištiny přes Vídeň do Haagu. Měl to těžké, možná Pacolliho letoun ani nemá letušku. Je to takový hrdina,“ dodal ironicky Vučič.

Ještě zbývá dodat, že český mainstream k nejnovějšímu vývoji kauzy typicky poslušně mlčí.

Messin 25.7. 2019

Zdroje: 

7 komentářů :

 1. Český mainstream mlčí, protože musí chránit válečného zločince ! Kriminálníka !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presstitutské prodejné kurvičky českého mainstreamu mlčí, protože za to mají zaplaceno a mají strach jít proti loutkovodičům, na které se už ale stejně jako na to příslovečné prase vaří voda a je ji dost i na prodejné presskurvičky. Stačí sledovat Tadesco, Benjamina Fulforda, tam to všechno je, však je také několikrát znepřístupnili. Ukazuje se že všechno se vším souvisí a nic a nikdo nezůstane po zásluze "odměněn". Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Přesně tak a můžou kecat o zločinech komunismu ta jejich „demokracie" je stokrát horší.

   Smazat
 2. Odebrat orgány, prodat a předhodit prasatům! Možná by ani takovou "hyenu" nežrala!! Jako to dělali oni Srbům!!

  OdpovědětSmazat
 3. Jak by mohli nemlčet, co by tomu řekla Madla Allbright?

  Zdechni čarodějnice!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně, Krvavá Madla....hnus, a to ještě demoblok ji uctívá. Fašouni kam se podíváš. Hitler a Goebels by si mnuli ruce.

   Smazat
 4. Velmi zajímavé, hochům v Haagu nezávidím.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.