Reklama

úterý 30. července 2019

Jaký je rozdíl mezi zločinem nelegálního migranta a zločinem obyčejného „domácího“ pachatele?


Michal Brand
30. 7. 2019
Častým argumentem sluníčkářů, vítačů a zastánců islamizace Evropy a vyhlazení evropských národů je „argument“, kterým se snaží relativizovat, zneviditelnit zločin spáchaný nelegálním a/nebo muslimským migrantem (protože to jsou jediné dvě skupiny migrantů, kterých se tato skupina fanatiků multikulti zastává). Je to vidět v diskusích pod články na netu, když se už občas alespoň výjimečně dostane do mainstream médií (do oficiální propagandy) zpráva o jednom zločinu migranta/muslima, jednom z celé řady zločinů a denního teroru muslimů a nelegálních migrantů proti slušným původním obyvatelům.

 Je to vidět i v televizních debatách „odborníků“. (V“diskusích“, kde proti sobě téměř vždy stojí dva lidé s úplně stejným multikulti názorem a debatu moderuje moderátor s úplně stejným názorem, jako mají oba „diskutující“. Jen ten moderátor bývá často ještě pitomější a ještě fanatičtější, než jsou oba „diskutující“ „odborníci“.)

Fanatičtí obhájci a propagátoři islamizace Evropy a genocidy evropských národů jakýkoli zločin migrantů a/nebo muslimů „obhajují“ pseudo-argumenty na úrovni brežněvovského „vy zase bijete černochy“. (Podrobněji doporučuji https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta%C4%8Dn%C3%AD_klam ). Tento tzv. úhybný manévr (angl. red herring) v případě zločinů migrantů a/nebo muslimů spočívá v pseudo-argumentu, že „zločiny páchají také původní obyvatelé a křesťané nebo nevěřící“. 

Pozn.: Druhou verzí bývá také „obětí zločinů migrantů a/nebo muslimů je mnohem méně než třeba obětí dopravních nehod“. Časem se tato verze bude muset přizpůsobit nevyhnutelnému nárůstu zločinnosti muslimů a migrantů v evropských zemích. Dočkáme se tak například „zločiny spáchané muslimy mají mnohem méně obětí, než je počet lidí, kteří zemřou na nemoci a stářím“. A až i tahle verze přestane platit, tak už stejně nebude, kdo by takhle pitomě plkal a hájil migrantské a muslimské zločince v televizi. To už se i hlavy „odborníků“ z televize a hlavy sluníčkářů budou sluníčkově připitoměle usmívat napíchnuté na plotě poté, co budou samotní sluníčkáři a vítači kulturně obohaceni vážně ošklivými hrami - ve stylu islámského státu, třeba https://video.foxnews.com/v/4030583977001/ - ze strany mírumilovných a tolerantních džihádistů. No a muslimové sami to nebudou obhajovat ale oslavovat, jako konečné vítězství islámu. Oslava naplnění úkolu daného jim jejich vírou/ideologií.

Pozn. č. 2: Ve výše zmíněném heslu Wikipedie „Argumentační klam“ je mimochodem zjevná lež (ohledně interview Krvavé Madly). K tomu v jiném článku.

Napíchnuté hlavy na plotě aneb pár fotek, oken do budoucnosti multikulturní Francie, multikulturního Švédska a dalších výrazně obohacených zemí:

Co je tedy tak rozdílné na vraždě spáchané nelegálním migrantem nebo muslimským migrantem a vraždě spáchané původním obyvatelem Evropy?

Vlastně jen jedna jediná věc – vražda spáchaná nelegálním migrantem a/nebo muslimským přistěhovalcem je vražda, která JE NAVÍC. Je to vražda, která se stát nemusela. Nebýt pitomé politiky „Wir schaffen das!“, pitomé politiky „Evropa na vás čeká, honem všichni přijeďte“.

Stejně tak každé znásilnění evropské ženy, dívky, dítěte je plodem pitomé ideologie „Musíte oplodnit Evropu, která je neplodná jako Sára“. Pamatujete? „Musíte oplodnit Evropu, která je neplodná jako Sára“[i] – to bylo poselství, které nelegálním migrantům řekl údajný papež, kardinál Bergoglio. Tím je osobně spolu-zodpovědný za každé jedno znásilnění evropské ženy, dívky, dítěte ze strany nelegálních migrantů - on je k tomu přímo vyzval. A jako neomlouvá neznalost zákona, neomlouvá ani imbecilita. Kdo si nevidí do ...., má ji držet zavřenou. (Také ve výroku „Musíte oplodnit Evropu, která je neplodná jako Sára“ cítíte tu nenávist vůči Evropě, vůči vyspělé a vysoce humánní evropské civilizaci a vůči všem evropským národům? A ten obdiv k primitivním, zaostalým, barbarským „kulturám“ a „civilizacím“? Já ano. Alespoň víme, co si myslí Bergoglio, a jak o Evropě a evropských národech smýšlí „elita“.)

Zdánlivě malinkatý rozdíl mezi zločinem spáchaným nelegálním migrantem a/nebo přistěhovalým muslimem a mezi zločinem spáchaným příslušníkem evropského národa. Ale přitom zcela zásadní. Jeden každý zločin, spáchaný nelegálním migrantem a/nebo přistěhovaným muslimem je zločin, který by se nestal, nebýt idiotské politiky „elit“. Zločin, který by se nestal, nebýt neziskovek, sluníčkářů, vítačů, blbek a blbů s transparenty „Refugees Welcome“. (http://oi64.tinypic.com/2d857ix.jpg a https://i.imgur.com/E15Us1d.jpg )

Zločinná politika genocidy evropských národů a její konkrétní zločinné důsledky. Kallergi v praxi. Genocida evropských národů, první, zatím málo nápadná a očividná fáze.

Stačilo přitom tak málo – nemít tuto pitomou, zločinnou politiku.

Nějaká dívka nebo dítě nemuselo být znásilněné. Někdo mohl být naživu. Někdo nemusel umřít.

Osmiletá dívka Saffie Roussos zavražděná při teroristickém útoku hodného, tolerantního jen trochu frustrovaného muslima na koncertě v Manchesteru v roce 22.května 2017.
Pachatel? „Uprchlík“ z Libye. Možná jste ho, sluníčkáři, zastánci destrukce evropské civilizace vítali na nádraží s barevným transparentem. Merkelová si s ním klidně mohla udělat selfíčko. Bergoglio mu mohl umýt nohy. 

Nebýt pitomé zločinné politiky nahrazení evropských národů importovanými muslimy a černochy, mohla žít. Nemusela zemřít dříve, než stihla poznat svět a milovat všechny jeho krásy. 

Saffie Roussos  (na obrázku nahoře). Zemřela zbytečně, jen v důsledku vaší pitomé zločinné politiky a zločinné ideologie multikulturalismu. A s ní už dnes stovky a stovky dalších, do budoucna desetitisíce a statisíce dalších nevinných evropských dětí i dospělých.

Post Scriptum: V rámci popírání muslimského terorismu nemá Saffie Roussos ani vlastní kapitolu na Wikipedii – nejen na české verzi Wiki, ale dokonce ani na anglické verzi Wikipedie o ní nesmí být ani zmínka. Ani zmínka o této dívce v článcích na Wikipedii věnovaných teroristickému útoku v Manchesteru. Stejně jako není zmíněna jménem ani jedna oběť muslimského teroristy, natožpak že by byla na Wiki fotografie oběti nebo fotografie z místa hrůzného útoku muslimského „uprchlíka“ na slušné, pokojné, mírumilovné (a vůči zločinu, barbarství a terorismu až příliš tolerantní) Evropany.
 

[i] Pro přesnost: Doslovný citát není k nalezení, protože interview „papeže“ kardinála Bergoglia pro list Corriere della Sera nebylo zřejmě zveřejněno ve formě otázek a odpovědí, ale ve formě novinářem převyprávěného volného vyprávění jen s několika přímými citacemi. Rozhovor je v italštině zde https://www.corriere.it/cronache/16_febbraio_08/francesco-il-mio-abbraccio-fratelli-ortodossi-739bf6ee-cdf6-11e5-9bb8-c57cba20e8ac.shtml Neváhejte použít Google Translate. V přeyyprávěném „rozhovoru“ je jasně uvedeno, že „papež“ Bergoglio trvá na svém, že se Evropa musí změnit, že Evropa musí vítat a přijímat masy migrantů, že Evropa je jako neplodná Sára (která podle Bible potkala tři muže, pak jednoho z nich ještě jednou a pak otěhotněla). „Papež“ to pak výslovně interpretuje slovy (Evropa) „è come Sara, che prima si spaventa ma poi sorride di nascosto“, v google překladu Evropa „je jako Sára, která se nejprve bojí, ale pak se tajně usmívá“, tedy že Sára otěhotněla s cizím mužem a naznačuje, že se Evropa, evropské ženy mají nechat oplodnit nelegálními migranty, sice se nejdříve budou bát, ale po sexu s nelegálním migrantem se budou „tajně usmívat“, slibuje Evropankám a nelegálům „papež“.
Stejně tak si vzpomeňte na všechny ty agitace, jak bezvadný je pro ženu sex s černochem, jak je bezva, že jdou do Evropy ty masy nelegálů, kteří zajistí růst porodnosti – a jak asi jinak, než oplodněním evropských žen, tedy sexem s nimi? A že se do toho muslimové a nelegálové pouští opravdu s vervou – v Británii mají muslimské znásilňovací gangy na svědomí tisíce a tisíce bílých britských žen a dívek, znásilněných a pohlavně zneužívaných, včetně dívek v předpubertálním věku. Některé z obětí byly při znásilňování přitlučeny hřebíkem za jazyk k desce stolu. Některé oběti byly znásilněné uraženým hrdlem lahve. Některé oběti byly polité benzínem a bylo jim vyhrožováno upálením zaživa, pokud nebudou „po vůli“.
www1.cbn.com/cbnnews/world/2016/august/easy-meat-britains-muslim-rape-gang-cover-up

44 komentářů :

 1. Autore, vystil jste to dobre, SLAVA VAM !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Multikulturalismus je genocidní zločin. 90% válek a konfliktů má příčinu v etnickém, národnostním a rasovém míšení. Zároveň se jedná o války nejkrvavější a nejbrutálnější.
   Multikulturalismus je globální zločinecká ideologie, která vede planetární džihád proti lidstvu.

   Smazat
 2. Ano, výstižné. Vraždy navíc. Oběti, které zradil jejich vlastní stát. Oběti o nichž se nesmí mluvit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě stačilo vysvětlení, jaký je rozdíl mezi demonstrací v Moskvě a ve Španělsku. To je zlatý hřeb ČT24. A migranti ať jdou do … /kam patří/. A kdo se jich bude zastávat Hamáček, Maláčová, Onderka … ať jdou s nimi.

   Smazat
 3. Přesně tak pane autore a oblibou je říkat že to spáchal blázen jak ten šmejd co strčil ženu s dítětem pod vlak. Oni ty chcípáci na to dojedou žádný hodný hnědý blbounek nebude ale středověký islám a pak s nimi zatočí po svém. Snad naši zem před tím ubráníme nejsme samy je nás víc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už je to tady manipulace lži čt:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/African-zabil-dite-Cele-jinak-CT-uzemnila-zpravami-z-Nemecka-Uz-se-vi-co-s-tim-590856

   Smazat
  2. Ti co ho chytili ho měli taky ztrestat a nejlépe zabít. Teď z něj udělali duševně nemocného a trestu se vyhne. Obyčejní Němci jsou posraní. Mi někdo zabít dítě, tak ho zabiji taky.

   Smazat
 4. Skvěle poslanec AfD pojmenoval věci pravými jmény:

  Dítě zabité Afričanem: Z AfD přišly mrazivé informace:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dite-zabite-Africanem-Z-AfD-prisly-mrazive-informace-590789

  Kolik ještě znásilněných a zavražděných dívek... Okamura zaznamenal incident s imigranty na německém koupališti. A vážně se neudržel:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kolik-jeste-znasilnenych-a-zavrazdenych-divek-Okamura-zaznamenal-incident-s-imigranty-na-nemeckem-koupalisti-A-vazne-se-neudrzel-590803

  Afričan prý zabil chlapečka: Krev je na vás! Zaplacení politici! zní do Německa. Odkud přišla tato slova...

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/African-pry-zabil-chlapecka-Krev-je-na-vas-Zaplaceni-politici-zni-do-Nemecka-Odkud-prisla-tato-slova-590757

  OdpovědětSmazat
 5. Každá civilizace na své trajektorii vývoje dospěje do bodu degenerace. U každé civilizace tento proces degenerace spustí elity, které vznikly z práce dělných lidí a tato elita, která ztratila pojem o reálnosti života začne likvidovat společnost z které vznikla. Je to zákonitost a bohužel s tím nikdo nic nenadělá. Děti dnešních rodičů pracují v neziskovkách, které dovážejí po tisícovkách muslimské imigranty do Evropy.

  OdpovědětSmazat
 6. Zde je nick honolulu !
  Ja zil v Africe a ja vam rikam, ze na vas prijde metla certova take !

  Napred budete napadani a ZABIJENI oportunisticky a potom
  cilene a planovane !

  JA SI PAMATUJI VSECHNO !

  Nase firma byla na Marshalltownu v Johannesburgu !
  Bydlel jsem na Hillbrow (vJHB) a pracoval stridave v bushi od Kilimanjaro, az dolu po Agulhas.
  (Krasna zeme, plna certu !)
  Uz ted zacnete zbrojit !
  Musite se naucit jinak myslet, nebo je s vami konec !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Hele zdrhnul jsi, tak si tam v klidu, zatím, užívej. Ta metla čertova příjde na tebe, ani se nenaděješ. Nás pokud nebudeme blbí, a to zatím jsme a čím dál blbější, by mohli zachránit Rusové, jsou blízko mají armádu a nás měli vždycky rádi. Zeman není zrádce, ale potenciální zachránce našeho národa od kozo.rdů a jiné svoloče. Hej hou, rudý dědeček.

   Smazat
  3. 6:52
   JO rudý dědečku . Rusové nás měli vždy rádi a dokonce náš národ zachránili před vyvražděním . A vděčnost za to je jaká ? Sám to vidíte . Takže bývávalo . proto příště už žádná záchrana od Rusů , kteří při té minulé záchraně ztratili miliony svých občanů nepřijde . Dnešní mládež vidí záchranu na zdegenerovaném Západě . Snad přijdou k rozumu až na vlastní kůži zažijí další Mnichov 39". Pokud přežijí .

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. S tím zachraňováním to nebude tak jednoduché, protože téměř jistě by Rusko muselo bojovat s armádami Západu, které si muslimové částečně nebo úplně podřídí. Ke zbraním (včetně jaderných) se dostanou částečně násilím a částečně demokratickou volbou, protože když má milion muslimů v Německu 6 a více dětí (či jinde) a 50 milionů původních obyvatel má 1 dítě, během jedné generace se úplně změní demografická situace v dané zemi. Takže ty zvěrstva začnou už okolo roku 2050. Je docela pravděpodobné, že i naše generace se toho už dožije. Muslimové mají navíc spoustu zkušeností s vražděním. Dokázali to v Kosovu, Somálsku, Iráku, Bosně, Libyi, Sýrii i jinde. A k zastrašení protivníka patřily ty nejbrutálnější metody jaké si dokážete představit, běžné je uřezání hlavy živého svázaného člověka. Naivní západní Evropu nečekají dobré časy... Nám nezbývá než se bránit přílivu migrantů všemyi způsoby.

   Smazat
  6. Ta verbež opravdu umí vraždit. Vraždit slabší, nepřipravené, apatické.
   Proti ARMÁDĚ, dříve evropského typu, muslimsko/negerská verbež nemá šanci.

   Smazat
  7. 7:17 Hovno miliony! 140 tisíc, z toho nejmíň polovina zařvala "přátelskou palbou"! Nedávno o tom byla i reportáž na ČT, jak sami sebe bombardovali z letadel a ještě po třiceti letech v rámci oslav Pabědy to naši rudoši z patolízalství svedli na chudáky německý dělostřelce!

   Smazat
  8. Pane 11:16, vy jste buď nemocný nebo úplně hloupý. 140 000 je počet obětí pouze na našem území, ale oni se sem museli nějak dostat. K tomu asi 450 000 raněných. Jestli byl nějaký dokument na fanatické rusofobní ČT o tom, jak piloti rudé armády bombardovali vlastní vojska, tak to bude jistě absolutní pravda, protože ČT nikdy nelže.

   Smazat
  9. 21:11 Pravda, cestou si navzájem způsobili daleko větší ztráty. Za WWI. tvořilo počet dezertérů z ruské armády až 20% stavu a to bojovali za vlast a Rusko. Za WWII. bylo dezercí jen okolo 3%! A to bojovali za vrahy svých dědů, otců , bratrů, ba i babiček, matek a sester! Zato zajatců měli násobně víc než za té první ... Čímpak to asi bylo, že?

   Smazat
 7. Az prijde k veci, tak pamatujte ! KDO ZAVAHA - TEN ZAHYNE !

  OdpovědětSmazat
 8. Tyhle autori nevedi nic jineho nez dokola rpzpatlavat ,co se stale dokola opakuje. A zrejme je to nikdy neomrzi.
  Nikdy nepomysli na cokoliv jineho..Nevyboci z toho co jim
  / Magog sluhove /,pedaGogove napatlali do hlav..
  Jenom zvaneni a nic zadny skutek, prazdnota ktera vede pouze do propasti..

  OdpovědětSmazat
 9. Pokracovani shora....2.52.
  Zavislost mnohych /a ta zavislost je neuveritelne oboustranna / na zlocincich jejich zlocinech a jejich kolaborantech dneska, je az nesnesitelne tesna a misty totozna..

  OdpovědětSmazat
 10. Islam jde na nas Dvoraku !
  ISLAM a Africa !
  My potrebujeme na obranu Evropy kazdy narod , Nemce, Ruse, Polaky, atd...
  Islam ma 1.2 Billionu hrdlozezu a nenavidi nas !
  Bojovat stare valky s Nemcorama nikam nevede.
  Kdyz Trump poruci, tak Nemcour poskoci a rekne,
  "Of course sir, right away" !
  A toho maleho kluka ve Frankfurtu zabila baba Merkerova s jeji hloupou politikou !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale hovno blboune.
   MY jsme tu válku již prohráli.
   Nejlepší je konvertovat k islámu, a zavést ŠARIU.
   Ňam.
   Asymetricky - jako ta verbež využila naší dobroty, tak my využijeme jejich debility a brutality proti té verbeži.
   Allahu Akbar

   Smazat
 11. Ale jdi ty cinto,Trump poručil zrušit Nord Stream a Němčour řekl, vyser si oko, blbečku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:26 - odpoved zmizela.

   Smazat
  2. Ten zrušej jiní! Když např. Dán si dupne - Putlerovi hned hřebínek zhupne!:-)

   Smazat
  3. 8,12
   Dán si dupne v případně,že mu to negr z vopičákova dovolí,jinak sere v síni ty negramotnej votlemenej hovne.

   Smazat
  4. 13:46 To jako ty jo? Že by se na tebe ten kulturní a civilizovanej Germán nevysral, putlerprde! ☺☺☺

   Smazat
  5. 18:49
   Co sem pleteš germany TY PAUKOSRAČKO ZKURVENÁ???☺

   Smazat
  6. 19:24 No o tobě to rozhodně není, smrdutý výplode z pšoukovodu tohodle škaredýho Ugrofína A56! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   P.S.: Zde vyfocen když tě právě vypustil! ☺☺☺

   Smazat
  7. 19:50
   I na Novinkách TY SRAČKY občas obmění,ale na to TY POSRANINO RETARDOVANÁ nemáš koule,natož mozek!!!!!!☺

   Smazat
  8. oprava času: 18:49 - sorry ... naopak 19:50 - vynikající postřeh! Skvělý foto!!!!!!☺

   Smazat
 12. Jeste nez odejdu, tak posledni veta pro dnesek !
  Toho vraha, co ztrcil zenu a dite pod vlak, ve
  Frankfurtu , toho soud odsvobodi !
  Zivoty Evropanu jsou "mene" cenne, nez zivoty vsech moznych a nemoznych barbaru !

  Pamatujete si pripad STEVE BIKO ? On kladl bomby do obchodu a zabil mnoho lidi ! Jihoafricka policie ho umlatila k smrti a cely svet protestoval a demonstroval ! (1977) !
  Po roce 1992, bylo zabito v JAR 40 tisic belochu a nikdo ani necekne ! T.j. ten povestny dvojity metr !
  h.

  OdpovědětSmazat
 13. To, že vraždil Eritrejec, to už nešlo utajit. ČT (Bára Procházková) ale, aby to vyvážila, tak uvedla, že za nedávný stejný čin může můž původem ze Srbska. Kupodivu se ukazuje, že byl ve skutečnosti z Kosova. Asi to také nebyl terorista, ale "jenom" psychicky postižený člověk. Každopádně si dávejte majzla na nástupištích i v Česku, PaCh vám nepomůže, maximálně může po události zastavit dopravu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je klasika, taky prej byl jeden z Bulharska. A že 99% jich je údajně ze Sýrie, to už neřeknou.

   Smazat
 14. Orbán o evropské migrační krizi: „Milióny dorazí, naším úkolem je bránit náš lid“

  http://svobodnenoviny.eu/orban-o-evropske-migracni-krizi-miliony-dorazi-nasim-ukolem-je-branit-nas-lid/

  OdpovědětSmazat
 15. Výše jsou zmíněny elity, které svými rozhodnutími mohou vypustit svůj rybník. Asi bych to přirovnal ... pán má správce rybníka a současně by se rád zbavil lidí žijících ve vesnici pod rybníkem. I dostane nápad, spláchnout je vypuštěním rybníka a tak pověří správce, aby dílo vykonal. Správce má slíbenu odměnu, ovšem opomene jistá rizika. Může se s ním utrhnout hráz, může do proudu vody spadnout, může jej zlynčovat někdo z přeživších a nebo jej může nechat odstranit jeho pán, aby se zbavil nepohodlného svědka.
  Bohužel je pravdou, že drtivá většina migrantů svým vzděláním nedosahuje průměru v Evropě, tím jim nechci křivdit, pouze chci poukázat na skutečnost, že Evropané žijí v jistém prostředí, kterému se migranti těžko přizpůsobí. Jejich styl života je prostě zcela odlišný a oni ve své neznalosti mají pocit, že se jim bude majoritní společnost přizpůsobovat. Ona může, pokud bude pod tlakem elit tolerantní, ale pokud se napětí dostane za bod zvratu, mohou přijít nepokoje. Jakmile se lavina násilí rozlije do kraje, bude velmi těžké ji zastavit.
  Otázkou je, komu to prospívá, kdo to podporuje a proč. Jsou podporovatelé opravdu ideologicky přesvědčeni? Hlásají myšlenky za hmotnou odměnu, aniž by věřili? Tuší vůbec, že to není v pořádku, hromadně přesídlovat takovou masu lidí?
  ABC

  OdpovědětSmazat
 16. http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=228497
  www.pozitivnisvet.cz/wp-content/uploads/2018/02/Prelozit...
  Přeložit do všech jazyků a neustále vysílat do světa PŘEČÍST! Giovanni Sartori – princ v sociálních vědách islámu. 92letý Giovanni Sartori, jeden z ...

  OdpovědětSmazat
 17. Dvoraku,
  ty INQUZITORE stare exoticke inquzice - i pres fanaticke mazani prispevku , Cesi zacinaji myslet nacionalistickym stylem !
  Oni chteji, aby Praha nedopadla tak, jako kdysi muj
  Johannesburg !
  T.j. zpravne mysleni !
  Takze jsem to myslenkove pretahovani znovu vyhral ja,
  nick honolulu
  A ted jdu zasahnou jinam !

  OdpovědětSmazat
 18. 11:42 - DEKUJI, za informaci o existenci Vlasteneckych novin !
  h.

  OdpovědětSmazat
 19. BUM, BAC a je to venku ! Maji to nahrano a uverejnili to pred hodinou !
  V roce 1971 se R.REAGAN - budouci president Ameriky bavil s Nixonem a stezoval si !
  - Ze za nim jede delgace OPIC z Tanzanie, kteri si jeste nezvikli nosit boty !
  HUUUU, ha, ha, ha ....
  (Tomu se rika politicky trapas !)
  h.

  OdpovědětSmazat
 20. :(

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019080110462039-syran-popravil-ve-stuttgartu-muze-na-ulici-mecem-za-bileho-dne-video/

  OdpovědětSmazat
 21. Kolik milionu duvodu a pricin je treba aby se prestali dovazet. A kolik milionu zlocinu a zverstev jeste musi prijit a kolik milionu nevinnych a zen a deti musi byt Obetovano ?
  Mandela, jeho slavna bestialne vrazdici manzelka a tez oslavovany Che Guevara ,byli jen dalsi z druhu Pinochetovych a Heydrichovych zlocincu..

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.