Reklama

čtvrtek 4. července 2019

Kdybyste nelhali svým diváků,... zde jsme nechali původní diskuzi, technicky opravený článek je zveřejněn nahoře.

Kdybyste nelhali svým diváků, nikdo by nás nesledoval – hlavní redaktorka Sputniku a RT o mainstreamových médiích

© Sputnik / Mikhail Kliment

33 komentářů :

 1. Dvořáku, proč už více jak týden nemohu přidávat své názory? Proč v lepším případě mažete příspěvky v horším zablokujete na několik týdnu. To zde chcete mít pouze názory několika rudých proruských Ivanu? Jaká demokracie v Rusku, tak je stejná zde. Starej proruskéj komouš jako vy se nikdy nezmění, jěště, že je vás každý den méně a méně.Zkuste se někdy nad sebou zamyslet!Vaše doba jedné prolhané, zabijácké strany je pryč!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedine rusko ja zastita miru na teto planete.
   Diky ze pan prezident Putin to vzal do svych rukou a dela poradek ...

   Smazat
  2. 9:52 Komu tykáš cucáku vy tady nemáte co dělat běžte si na své weby a tam si můžete navzájem lhát do kapsy. Paní Simoňjanová má naprostou pravdu nemáme zájem o západní lži. A o vražedné straně být tebou byl ticho rozumíme si obdivovateli západních fašistů. 11:03 Já sem pana Davida volil a jsem spokojen takže nepomlouvej a vysmahni.

   Smazat
  3. 13:08 Soudruhu, a to by seti libilo pokud by jsi zde četl pouze ty proruskosoudružské názory? žádná oponentura? Já, na rozdíl od tebe žiji v Západním světě a jsem zde na rozdíl od tebe spokojen, tak odtáhni ty do ruského hlupákova, kde budeš jistě spokojen.A ty máš něco proti vražedné straně KSČ v 50 letech?

   Smazat
  4. Tvoje nářky, ty nevychovaný anonymní hlupáku, jsou k smíchu. Jsi mazán pro sovu nevychovanost, lhaní, neschopnost argumentace a pro nadávání a podsouvání nehorázností spolubesedníkům. Tady tvé škleby nechávám viset jen proto, aby ostatní viděli, jaké kreatury jsem nucen vymazávat z diskuzí.

   My nejsme rudí, my nejsme soudruzi a už vůbec né tvoji. To si zapamatuj, máš-li čím.

   Smazat
  5. 14:06 Euroatlanticky svazáku nemám zájem o vaše lži. V mém věku vím co je dobré a špatné. Když připomínáš 50 léta tak taky připomeň. 1 republiku kde nechávali kapitalisté dělníky střílet bez soudu. Jinak ze mě se stal bohužel pravicový volič takže pozdravuj svého soudruha bartoše.

   Smazat
 2. Sputnik je největší prolhané Ruské svinctvo. Několika přátelum vymazal Sputnik za jejich názory FAC. učet. To je ta ruská " demokracie ".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak šiřte své pokrokové myšlenky na českých médiích. Jéé pardon oni to demokraticky neumožňují.

   Smazat
  2. Proc tu pisete ty vase emotivni vylevy?

   Smazat
  3. Co sem teda lezeš, vygume?

   Smazat
  4. Komu se tu nelíbí, ať nám prdel políbí.

   Smazat
  5. Že by i v prospěch Sputniku fungovalo ministerstvo pravdy soudružky Romancovové a odstraňovalo nepravdivé a zavádějící příspěvky pravdoláskařské skvadry? To by byl gól. :)))

   Smazat
  6. 9:56 Jo západní maistreám včetně našeho je plný obsahu demožumpy. 12:06 Tak co tu děláš pirátský vygumovanče?

   Smazat
  7. Vám co se zde zastáváte srač....jako Sputnik, Aeronet,pAR. listy napíši desítky jejich lží.

   Smazat
  8. Pro dementní chudáky, kteří spílají na adresách 9:56 resp. 14:24 jen zdůrazňuji, co ostatní čtenáři hned po prvním čtení pochopili a co pro ty blbé paní Simoňjanová opakovala:

   Sputnik je oficiální agentura Ruské federace - tj. uveřejňuje především oficiální stanoviska ruské vlády, prezidenta a parlamentu.

   Jestli lže, pak prosím uvést konkrétní příklad. Rádi se poučíme. Generalizování však je nepravdivé a ani spílání nikam nevede.

   Nevím, jestli jste to schopen pochopit.

   Co se týká Parlamentních listů - je to periodikum, které otiskuje názory všech politiků z celého širokého politického spektra. Jestliže považujete N_Á_Z_O_R za lež, pak je to s vaším myšlením hodně špatné.

   Jak jistě víte, z Aeronetu jsme již dlouho nic nepřetiskli, protože jako zdroj informací ale i názorů přestal být pro nás věrohodným.

   Smazat
  9. 14:49 To, že je sputnik ofic. ruská agentura není duvod aby nebyla prolhaná, zaujatá, není dne aby ta ruská sebranka nepsala jaké že vyvíjí nové zbraně, které zabijí více lidí, to je pro vás ten správný, věrohodný plátek? Par. listy neotiskují názory všech politiku, otiskují pouze ty, kteří pomlouvají EU, NATO, Západ a dnešní krásnou dobu. Ten Aeronet je pro mne překvapení, proč? protože vaše články jsou Aeronetu velice podobné, proti Západní, tendenční a velice často lživé! Dvořáku zkuste trochu ubrat proti té Západní hysterie a někdy napište článek, který popisuje Ruská svinctva, potom řeknu, že jste ojektivní

   Smazat
  10. 15:27, zkus jít na Deník N, kokote. Co ti brání v tom, přečíst si ty jediné správné zprávy a nekazit vzduch tady, kde tě má každý za kreténa, co není schopný napsat sice debilní chaotický příspěvek, ale alespoň bez gramatických chyb? Nám je tvůj "názor" absolutně ukradený. Ty tvoje stupidní kydy. Tebe vyrazili i z iDnes, něco tak sprostého, byť protiruského, by netrpěli ani tam.

   Smazat
  11. 15:27
   Jsi velmi zmatený jedinec a nerozumíš ani tomu, co píšeš. Objektivita souvisí s poznáváním pravdy. Objektivita nejsou názory nebo informace, které podporují nějakou tvou víru nebo světonázor.

   Pokud jsi posedlý představou, že Rusko je zlo a nic jiného a když to nějaký web netvrdí, tak není objektivní, tak to akorát ukazuje, že jsi zaslepený, zadruhé nevzdělaný a zatřetí ani nerozumíš slovům, které používáš. A začtvrté teprve toto moje prohlášení o tobě se blíží objektivitě a je založeno na nějakých faktech.

   Ještě ke Sputniku - proč by někdo nemohl psát o ruských zbraních? Už ti vysvětlili, že Sputnik vznikl proto, aby šířil informace z ruského světa, tedy co Rusko prohlásilo, co dělá, co vyvíjí, jaké akce nebo oslavy se účastnilo, jak dopadli ruští sportovci atd. Stejně jako existují weby amerických institutů zaměřené např. na americké zbraně, kde píší denně o amerických zbraních a nikomu to nevadí. Opět jsi akorát prokázal, že jsi nevzdělaný a nechápeš to, dokonce ani když ti to někdo vysvětluje. A to že někdo píše informace o Rusku automaticky neznamená, že je to lež. Je to prostě jen informace z Ruska. Pokud tě Rusko nezajímá, nečti to. Já taky nečtu noviny z Kypru, co je na Kypru nového.

   Pokud ti vadí, že někdo otiskuje informace z Ruska, a chtěl bys takový web zrušit, tak objektivní komentář by byl asi takový, že tebe objektivita nezajímá. Jinak bys chtěl mít informace z různých stran, aby sis udělal vlastní názor. Otázka je, jestli vůbec nějaký vlastní národ máš. To bylo ode mě ale neobjektivní, že? :-)

   Rudý škorpión

   Smazat
 3. opravte formátování ve firefoxu v. 6.7. schází konce řádku cca 1- 2 slova

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:58 formátování článku je špatně v redakčním systému ...

   Smazat
  2. Formátování článku nešlo opravit. Byl uveřejněn celý znovu.

   Smazat
 4. Pravidelně sleduju alternativní weby a porovnávám s ofiko zprávama našeho majstrýmu...jediná možnost jak mít "pravděpodobné" infomace...DOPORUČUJI

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trolling není tolerován nikde, ani propagace nacismu, rasismu, pedofilie apod. a taktéž různá reklamní sdělení nebo verbovky do sekt atd. Pokud by se to tolerovalo, nejen že by se zhroutila diskuse, ale daná webovka by se právem dostala do hledáčku kriminálky. Mohl by následovat zákaz publikační činnosti. To není jen záležitostí pána této stránky.

   Smazat
 6. Už několik let, pravidelně čtu příspěvky na tomto webu a jsem s úrovní spokojen...samozřejmě souhlasím s mazáním hulvátských a plakátovacích příspěvků, které znesnadňují a znepříjemňují čtení...a to je jejich účel...!

  OdpovědětSmazat
 7. v perexu nad diskuzí si to každý může přečíst. Dvořáku, bezobsažné trolly ala Radosta maž bezostyšně dál. Je to škodná v lese...

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Konecne stale mazany Radosta ,cest zejtra v sest, me juesej serdce vzdy silneji bije kdyz ctu tve radky soudruhu soukmenovce Prave vcera jsem se dival na Cesky film na Utube o vystavbe krasneho dila na Letne ,dik s Stalinovi-POMNIK= a myslim ze se budu divat na tento film cely tyden vzdy vecerJeste jednou diky za tva hrejiva slova s Dvorak ti asi nerozumi ze te maze .Mnoho ctenaru zde neumi cist moc vzdyt to jiz dnes neni zapotrebi ddnes s etextuje ,jako stoji ti? Ne Mano ,ale ukaz mi ji a ja si ho pomnu a poslu fotku.Novy mrav novy svet je to radost pohledet

   Smazat
 9. 1:53 Asi nějakej postiženej co.

  OdpovědětSmazat
 10. 4. červenec – Den hanby, málem i naší!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Všichni víme, jaké DĚSIVÉ neštěstí se stalo právě před 243 lety: Dne 4. července 1776 zarytí novoangličtí křesťanští buržousti vyhlásili tzv. Deklaraci nezávislosti => byly položeny vratké základy USA, NEJODPORNĚJŠÍHO státu v celém vesmíru.

  Ano, nebýt USA, tak by na naší planetě moudře panoval komunismus-putinismus-siťinpchingismus.
  A nám by padali pečení holubi rovnou do huby.
  A ženských bychom měli … no několik, aby zvládaly všechnu práci.
  A pivo (rum, vodka, slivovice …) by teklo proudem – jako Volha.
  A středobodem každičké domácnosti nás budovatelů komunismu-putinismu-siťinpchingismu by byl NÁDHERNĚ vyzdobený oltářík, s podobiznami Nesmrtelného Lenina, Velikého Stalina a Velikého Putina, BJJP.
  Ano, o tohle všechno přicházíme, protože dodnes USA zarputile brání kapitalismus a demokracii, zdroj bídy a násilí.
  Ach jo.

  Tohle víme, my všichni horšolidi s IQ<90, díky našemu kvalitnímu národně-socialistickému vzdělání ze šťastné doby před rokem 1989.

  Co ale není příliš známo: Že i naše vlast mohla být součástí Evropy, Euroameriky, se všemi představitelnými (i NEPŘEDSTAVITELNÝMI !) důsledky.
  Ano, nedlouho po epochálním vítězství KSČ v buržoasních volbách (v květnu 1946) se stalo cosi divného: Právě 4. července 1947 naše československá vláda rozhodla o připojení ČSR k tzv. Marshallovu plánu.
  Což by znamenalo TOTÁLNÍ obrat od naší radostné cesty z Evropy zpět do nitra Západní Asie, do bratrské ruské náruče.
  Naštěstí stačilo, aby Veliký Stalin mírně svraštil obočí – a naše vláda se KOMPLETNĚ posrala.
  Ano, již 10. července 1947 naše vláda (zdravě posraná, od s. Gottwalda po J. Masaryka) účast ČSR na tzv. Marshallově plánu, ODVOLALA.
  Ano, právě 10. 7. 1947 je skutečné datum Vítězství pracujícího lidu nad kapitalisty a demokraty. Tzv. Vítězný únor byl pouhým dočištěním terénu od zbytečků již dříve poraženého třídního/národního nepřítele.

  Proto můžeme oprávněně + radostně předpokládat, že i naše současná vláda (včetně obou národních Vůdců Miloše a Babiše) se zdravě posere, až dojdeme k osudovému rozcestí Euroamerika / Západní Asie, a Veliký Putin, BJJP, svraští obočí.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POŠESTÉ, neboť ten původní (z 4. července 13:15) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 11. ano ano ano vzhuru psanci ,cest a zitra v sest
  Soukmenovec -bila osoba

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.