Reklama

pondělí 29. července 2019

Kolaborantský a vlastizrádný europoslanec KDU-ČSL Tomáš Zdechovský svou vlastní zemi žaluje v Bruselu!

Vlastizrádce Tomáš Zdechovský
Radim Fiala
30. 7. 2019 ČeskéNárodníListy
Kolaborantský a vlastizrádný europoslanec KDU-ČSL Tomáš Zdechovský svou vlastní zemi žaluje v Bruselu! Po prázdninách chce poslat podnět Evropské komisi, aby přezkoumala, zda Česká republika neporušuje principy právního státu, pokud jde o zdanění náhrad za církevní restituce. My naprosto respektujeme, že může mít na věc odlišný názor, to je naprosto legitimní, ale žalovat na svou vlastní zemi v cizině je něco fakt naprosto odporné! Připomíná nám to zvací dopis z roku 1968 či přísahu českých umělců Třetí říši!


Lidovecký europoslanec Tomáš Zdechovský se domnívá, že zdanění církevních restitucí je po právní stránce přinejmenším sporné. Po prázdninách proto chce poslat podnět Evropské komisi, aby přezkoumala, zda Česká republika neporušuje principy právního státu. Europoslanec očekává, že Evropská komise začne na základě jeho podnětu věc prošetřovat podobně, jako se dříve zabývala třeba polskou justiční reformou.

Chápeme, že Zdechovský může mít na celou věc jiný pohled, ale existují přece české národní orgány, kam je možné se odvolat. Zdechovský je fakt nechutný euro-žalobníček.

Navíc unijní princip „právního státu“ je jen bič na nepohodlné státy typu Maďarska a Polska a je to bruselská obdoba Brežněvovy doktríny omezené suverenity. Evropská komise na začátku dubna totiž vydala prohlášení: „Když se v některém členském státě vnitrostátní mechanismy ochrany právního státu nejeví být schopné čelit hrozbám pro právní stát, je společnou odpovědností institucí EU a členských států přijmout opatření k řešení této situace.“ Není vám to nějaké povědomé?

Připomeňme slova Leonida Iljiče Brežněva, která bývají uváděna v souvislosti s tzv. Brežněvovou doktrínou omezené suverenity: „A když se vnitřní a vnější síly nepřátelské socialismu snaží zvrátit vývoj některé socialistické země směrem k obnově kapitalistického řádu, když hrozí nebezpečí věci socialismu v této zemi, hrozba pro bezpečnost socialistického společenství jako celku – to už se stává nejen problémem lidu té země, ale i společným problémem, který se týká všech socialistických zemí.” (Брежнев Л. И.: Ленинским курсом, т. II. М., 1970, с. 329)

Připomeňme si, jak si Evropská unie definuje takzvaný právní stát. Například Maďarsko bylo Evropským parlamentem pranýřováno za to, že zde „přetrvávají patriarchální stereotypní postoje k postavení žen ve společnosti“, že v nových školních učebnicích se prý „stále objevují genderové stereotypy, podle kterých jsou ženy primárně matkami a manželkami“, že „na rovnost žen a mužů v souvislosti s volbami se nevztahují žádné právní požadavky“ (rozuměj kvóty), že Maďarsko dosud neratifikovalo Istanbulskou úmluvu nebo že „ústavní zákaz diskriminace mezi důvody diskriminace výslovně nezahrnuje sexuální orientaci ani genderovou identitu a že by jeho úzká definice rodiny mohla vést k diskriminaci, neboť nezahrnuje jisté druhy rodinného uspořádání, včetně párů stejného pohlaví“.

Hnutí SPD naprosto odmítá, aby se Brusel pletl do vnitřních záležitostí suverénních států a především našeho státu. A doufám, že si voliči jednání pana Zdechovského z vlastizrádné KDU-ČSL, která se paktuje se Sudetoněmeckým landsmanšaftem, který má nacistické kořeny, budou pamatovat.

https://www.euportal.cz/Articles/21457-kolaborantsky-a-vlastizradny-europoslanec-kdu-csl-tomas-zdechovsky-svou-vlastni-zemi-zaluje-v-bruselu-.aspx

Euportal.cz

40 komentářů :

 1. Od něho nikdy nic dobrého nevzešlo. Ať si s ním jeho voliči udělají pořádek. Dále bych doporučil pánům senátorům podat na něj neprodleně trestní oznámení a podat žalobu k Ústavnímu soudu - neprodlené zbavení mandátu, a vrácení poslaneckých odměn i za minulé volební období. Ať si páni evropští uvědomí proč tam jsou a za koho mají "bojovat" !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je třeba začít Bránit Česko,bránit svou zem, svou vlast.
   Bneovy dekrety prolomeny, začíná se vracet majetek němcům.

   https://www.euro.cz/udalosti/odvolaci-soud-potvrdil-rodu-walderode-narok-na-panstvi-na-turnovsku-1455558

   A kdy vrátí Německo ukradených 26 tun zlata, stroje?
   Válečné reparace jsou jen plk.
   Naši politici zradili celý národ jako Jidáš Ježíše za 30 stříbrných.
   Jidáš si ale uvědomil svůj hnusný čin a spáchal sebevraždu.

   Smazat
  2. ČSV NEPOLITICKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ UPOZORŇUJE VČAS

   ctěnou veřejnost,že je třeba hledat a najit občany ,kteři by se stali mentory pro nové hnuti KSDH tedy Křesťansko sociálni demokratické hnuti to by totiž mohlo postupně nahradit padajici a proti svým voličům účinkujici současné chrobalivé strany.
   Ty jsou totiž přesvědčeny,že jejich soukromé stromy jim porostou k pánbičkovi až do jejich pekla a do této doby hodlaji dál podvádět své voliče,kteři ohlupováni světským tiskem a tv těm vyslancům pana Belzebuba žerou doslova z ruky a jsou jejich volbou sami proti sobě,pravdě a viře!

   Smazat
 2. Ale vždyť to Babiš dnes při jednání v Bruselu řekl: Jourova už bude euro komisařkou za Evropu, už v žádném případě za Českou republiku! A to samé je se Zsechovským!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to je tedy sbírka. Proč se vlastně kolem těch komisařů dělá takový humbuk, když je to jen parta práskačů na vlastní zemi? A Babiš už by mohl konečně najít odvahu, možná, že ji zapomněl na Slovači, ať si ji nechá poslat prostřednictvím DPD, aby tam pro ni nemusel jezdit extra. Ještě by ho Demoblokove nařkli z plánování něčeho nekalého a ať si už konečně udělá pořádek alespoň v Praze.Jak praví klasik"Bo bez odvahy se těžko cosi robí
   Nic, tak jak odvaha, chlapa neozdobí " Protože jinak je jeho účinkování v Bruseli , byť asi ovládá dobře cizí jazyky, stejně přínosné, jako Sobotkovo bez jazyků.

   Smazat
  2. Zdechlina je prostě zdechlina. Co k tomu dodat?

   Smazat
  3. A co jste očekávali od katolíka a k tomu ještě lidovce?

   Smazat
 3. Možná si toho není vědom, ale tento hokynářský čin je medvědí službou církvi i KDU.

  OdpovědětSmazat
 4. Co čekat od lidovců, už aby tato stupidní strana skončila na smetišti dějin.

  OdpovědětSmazat
 5. Obtloustly budizknicemu, nic realbeho nezbudoval, pobira penize iobru, za nic, je mimo real,...ani rodinu nema, zadna zena ho nechce, nepomohou mu anu penze,...

  OdpovědětSmazat
 6. Kde jsou petice věčně nespokojené kulturní fronty a obránců demokracie. Žalovat vlastní stát je odporná vlastizrada a voličí lidovců by se měli stydět, koho za sebe vyslali do EU parlamentu.

  OdpovědětSmazat
 7. Nojo to je ta slavná „pravice"samý odporný bonzák a donašeč. Oni také nejsou Čechy ale rádoby Evropané.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. Pobouřená poslankyně SPD Hyťhová: Tu „kapitánku“ z neziskovky by měli trestně stíhat. Počet imigrantů stoupá i u nás, podívejte se na čísla:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pobourena-poslankyne-SPD-Hythova-Tu-kapitanku-z-neziskovky-by-meli-trestne-stihat-Pocet-imigrantu-stoupa-i-u-nas-podivejte-se-na-cisla-590475

  OdpovědětSmazat
 10. Na blití! Na blití! A ještě jednou na blití!
  kde by si ta smrdutá krysa stěžovala, kdyby neměla EU?
  Jít žalovat páníčkovi, že mu sebrali hračku, to je typické chování rozmazleného zbabělého parchanta.

  OdpovědětSmazat
 11. A tak nás vyučovali socialistické demokracii, teď zas té liberální. Ta první popírala právo na neomezovaný majetek, ta dnešní ničím neomezovaný majetek všemi prostředky brání. Proto se zvonilo klíči?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Většina těch blbů co zvonila klíči tak vlastně zvonila klíči o které přišla v pozdějším přerozdělení.

   Smazat
 12. Myslíte si, že dostane 30 stříbrných ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To opravdu nevidíte benefity toho katolíka? Jidáš jeho prototyp...

   Smazat
  2. Jinak by to nedělal. Kasička potřebuje naplnit.

   Smazat
 13. Zajímalo by mne, proč ta lidovecká zrůda neškemrá u církve o peníze na sociální péči?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tu Církev přeci vypíše sbírku mezi církví a spol olupovanými... vlastní kasu drží pevně uzamčenou. Jak řekl Duka, Církev není charita...

   Smazat
  2. A co je Třikrálová sbírka? Lidí dávají penízky a cirkev se chlubí jak pomáhá. Z vlastních nezdaněných kaček nepřispěje ani tou kačkou.

   Smazat
 14. Zdá se, že tak nějak, beze stopy zmizel tento příspěvek:
  Anonymní29. července 2019 23:04
  A tak nás vyučovali socialistické demokracii, teď zas té liberální. Ta první popírala právo na neomezovaný majetek, ta dnešní ničím neomezovaný majetek všemi prostředky brání. Proto se zvonilo klíči?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:57 nezmizel, posunul se o příspěvky vložené mezi tím, než byl publikován!

   Smazat
 15. Obyčejné nenažrané, prodejné prase, je až neuvěřitelné co si občané zvolili za šmejda a vůbec je nechutné a vlastizrádné, že se vůbec nějaké náhrady církvím odhlasovaly. Nechutné prasečiny, zahrnující zabásnutí republikána Sládka na den voleb presidenta, aby mohl být Venda flaška humanitární bombometčík zvolen tím jedním chybějícím hlasem, za presidenta, to se nezapomene. Jinak k Dukovi, to je takovej zoufale kličkující zajíc. Pokud měla církev ve veřejnosti nějaké uznání, tak za pomoc potřebným, bez ohledu na svoje zisky, ať už ve zdravotnicví, sociální sféře, či vzdělávání. Nyní jenom šilhá po majetku, je to šílená ostuda církve a církví, které se odporně nechaly koupit. Mistr Jan Hus by asi plakal. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Stále častěji se ukazuje, že KDU-ČSL není stranou pročeskou, ale prosudeťáckou a provatikánskou. To, co ti jejich politici dělají, již není žádná zrada, ale předvídatelné jednání. Zřejmě je u nás hodně prosudeťáckých a provatikánských občanů, kteří je stále volí. To je ta tragédie. Nejspíš v tom bude i dost nedorozumění, že bez Vatikánu, by je Bůh nemiloval. Ale už Hus poznal, že ve Vatikánu, ani Bůh, ani dobro, nesídlí. P.K.

  OdpovědětSmazat
 18. Lidovci vždy byli,jsou a budou vlastizrádné svině.
  To,že těmto hajzlům dali občané tolik hlasů je jen důsledek toho,že mnoho občanů jinak smýšlejících nešlo k volbám a naopak šli k volbám ti,kteří byli ovlivněni jako ovečky katolickými faráři v kostelech.

  OdpovědětSmazat
 19. Takže,římsko-katolická církev má ruce od krve až po ramena.V podstatě zbohatli na byznysu se strachem,dále konfiskacemi hlavně v době pobělohorské(rekatolizace,čarodějnictví....).Víte,že sedlák,který nepřestoupil ke katolictví nesměl obdělávat svoji půdu???Víte,že veškeré dary nemovitostí musel farář hlásit do Vatikánu,čímž se tento majetek stal majetkem Vatikánu?(odkaz:Dějiny papežů,p.Alberti,vydáno ve 20-tých letech minulého století v díle 14.-15.století,je to po 200letech/1díl,atd,atd,atd. Ksta.

  OdpovědětSmazat
 20. Snad ani nemůže být větší důkaz, že KDU-ČSL zastupující církev jde především o majetky církve na úkor státu a jeho občanů. Že zájmy církve jsou přednější než zájmy státu a neváhají k dosažení svých zájmů poškodit stát a občany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. v jedne vesnici byl dosazen farař protože tam byl kostel ten farař velice miloval vovečky nejraději v suknich ty tam chodili jako na procesi aby je zavedl do božiho kralovstvi ktere doma neměli po veškrnově převratu ho chtěli nechat posvětit jako mučednika co bojoval proti komunisticke totalitě oprašovanim bohorodiček kdy některym platil za to jeho kralovstvi bonama protože vatikan mu posilal mařeny tak bych se zdechlině až tak nedivil evro je evro a tisicovka neni malej peniz ale takto cirkve postupuji věkem někde vykradou domorodce a potom rozhazuji z nakradeneho

   Smazat
  2. Nechápu, že KDU je pro někoho ještě volitelná. Vždyť ta prodejnost se příčí katolické víře. Proč se aspoň nepřejmenovali na Agrárníky ? Polí, luk a lesů dostali darem od státu hodně.

   Smazat
 21. Zdechni ty užalovanej odpornej ksindle!!!!

  OdpovědětSmazat
 22. Pochybnosti o porušení zásad právního státu v České republice v souvislosti s tzv. církevními restitucemi jsou naprosto opodstatněné.
  Nečasovsko-kalouskovská ČR předala katolické církví majetky, které jí vesměs nepatřily, nýbrž je měla jen ve správě. Přitom nijak nevyčíslila újmu, která se církvím během vlády KSČ - a též ČSL - stala. Nijak přitom nezohlednila způsoby, jakými katolická a jiné církve získávaly prostředky ke své existenci, a to - ač již prvorepubliková ČSR byla laickým státem - ani v případě někdejší katolické státocírkve. Použila ke zdůvodnění převodu antikomunistické stereotypní klišé, která mj. obsahují i 30 let po listopadu školní učebnice. Přitom byly předány peníze i církvím, jichž se předlistopadový režim nedotkl, čímž došlo k rozmlžení legitimity tohoto obrovského majetkového převodu.
  Dále je důvodné podezření z porušení práva a právního státu kvůli podpisu realizačních smluv obsahující klauzuli nevypověditelnosti. Proto lze tyto smlouvy považovat za uzavřené v rozporu s dobrými mravy, tj. nezákonně, neboť žádná vláda či parlament, tím spíše vycházející z demokratické volební soutěže stran celého politického spektra, nemohou nevypověditelně zavázat své nástupce, často politické oponenty.
  Proto lze o nečasovsko-kalouskovské vládě a tehdejší parlamentní koalici a o představitelích dotčených církví uvažovat jako o možném zločinném spolčení. K podezřelým by možná šlo přiřadit i část členů Ústavního soudu, který "restituce" posvětil.
  V právním státě je již každý adept na soudce, natož soudce, vystaven mnohokrát tomu, aby zvážil, zda vždy při svém rozhodování vyhoví požadavku časové odolnosti rozsudku, jak konkrétní aktuální legislativu sladí s nadčasovou spravedlností, obecnými morálními zásadami. Proto by měl vynášet takové rozsudky, které obhájí i zítra, pozítří, za týden, za měsíc, za rok i za 40 let. K tomu, aby se zjistilo, zda ta která strana sporu porušila zákon, by stačil právně puristický automat. Spravedlnost je ovšem složitější fenomén než celá legislativa, natož kterýkoli zákon, smlouva či jakýkoli jejich paragraf.
  Proto se "církevní restituce" potáhnou českým právem ještě dlouho, než spravedlnost udělá celkový součet, nejen za nečasovsko-kalouskovsku vládu, nejen za polistopadovou, předlistopadovou vládu, 1. ČSR, ale i za habsburské císařství, kde rozhodným datem by mělo být vyhlášení Obnoveného zřízení zemského.
  KR

  OdpovědětSmazat
 23. Nevím jestli i jiné státy v chomoutu EU mají své bonzáky, nebo je to jenom česká tupost? Je to již třetí případ bonzáctví poslaný do Bruselu. Začal to Kalousek potom Piráti a teď KDU-ČSL. Lidovci by měli slovo "Česká" nahradit práskačská bylo by to přesnější. Stěžovat si a fňukat u cizího stolu je hnus. Prádlo se pere doma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když ve třídě někdo žalovat, tak se mu udělal z tašky "betlém". Marně přemýšlím, jak to udělat panu poslanci. Možná, že to zařídí až v pekle.

   Smazat
 24. atuto sebranku nam posira vatikan škoda že jan žižka neměl pohranični straž s těmi cepy co rozbjeli netahlum palice mohli jsme se mit jak na mamaji ale dopadlo to uplně opačně cirqve nemusi nic ani vykazovat činnost jim stači natažena ruka chudeho žebraka co chlasta lže a krade jako o zavod a nikdo opakuji nikdo duševně zdravy z jelit si nedovoli vystoupit a řici pani panbičkaři dobra nemusite nic dělat a my vam zato nedělani nemusime platit z našich jakoby jste byli z čete ty desatky proti kterym tak brojil jan hus až ho cirkev upalila jakoby to bylo kus dřeva a honoraci nevadi že neni na školky na duchodce hlavně že je na kazatele neviditelna a nehmatatelna co kdyby tu cirkev potřebovali aby je neodnes belzebub ktereho taky nikdo neviděl jako nikdo neviděl pana boha či cirkevni prelaty manualně makat oni komunisti moc dobře věděli proč jim sebrali kapličky a kostely a modlit se mohli po šichtě jako každej jinej neznaboh

  OdpovědětSmazat
 25. Jsem si myslel, že si věřící stěžují hlavně Bohu a když to nevyjde, tak to holt byla jeho vůle a kdoví co jí sledoval. Z té stížnosti usuzuji, že Pán Bůh již nesídlí na nebesích, ale v Bruselu a jmenuje se Evropská komise.

  OdpovědětSmazat
 26. Představitelé lidovců se chovali a chovají odporně. Občas člověk dokonce neví, zda se z nich má pozvracet, nebo spíše smíchy potrhat. Do této kategorie například patří jejich často vyjadřované rozhořčení nad faktem, že současná vláda je tiše podporovaná KSČM. Tohle prosím vykřikují představitelé strany, která s komunisty 40 let seděla ve vládě, v období, které sami označují za totalitu a tehdejší KSČ za zločineckou organizaci. Obyčejný hnus...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.