Reklama

neděle 28. července 2019

Loď Alan kurdi německé nevládní organizace Sea-eye obnovuje taxi službu pro migranty

MIKE/VOE

28. 7. 2019  Voice of Europe a  PravýProstor
Mluvčí německé nevládní organizace Sea-Eye uvedl, že její přepravní plavidlo „Alan Kurdi“ zahájí novou čtyřtýdenní misi u Libye v mezinárodních vodách.
Nevládní organizace uvedla, že její loď je v současné době na cestě do Libye s osmi členy posádky a dvanácti dobrovolníky. Na palubě jsou také jeden lékař a jeden zdravotník, informují zprávy o migrantech.


Nicole Grimske, tisková mluvčí nevládní organizace, uvedla, že ačkoliv je přepravní plavidlo migrantů vybaveno pro akutní mimořádné události, není schopno zajistit prostředky pro delší dobu velkému množství osob.

Když byla Grimske dotázána na Italskou vládu, která odmítla povolit přepravním plavidlům nevládních organizací přistávat v jejích přístavech, řekla, že Sea-Eye nehledá konflikty.

“Doufáme, že bude možné rychle přivést lidi na bezpečné místo,” řekla novinářům Grimske.

Grimske také poznamenala, že nově vytvořená, francouzsko-německá koalice pro přerozdělování migrantů představuje „velmi pozitivním vývoj“.

Italský národní ministr vnitra Matteo Salvini a jeho maltský protějšek se pevně postavili proti používání dopravních plavidel nevládních organizací na pomoc při hromadné nedovolené migraci jednotlivců ze zemí třetího světa do Evropy.

Obyvatelé Malty a Itálie trpěli nesmírně, protože byli nuceni nést nápor masové migrace do Evropy.

Oznámení německé nevládní organizace navazuje na další nedávné oznámení francouzské nevládní organizace SOS Mediterrane, že její vlastní přepravní plavidlo pro migranty, loď Ocean Viking, bude tento měsíc pokračovat ve své nelegální taxislužbě pro migranty ve Středomoří.

To znamená, že „Open Arms“ španělské nevládní organizace Proactiva Open Arms, „Ocean Viking“ francouzské SOS Mediterrane a „Alan Kurdi“ německé Sea-Eye budou všechny provádět operace a přepravovat migranty do Evropy.

Oznámení o nové operaci přichází měsíc po zadržení levicové aktivistky*) a kapitánky německé lodě Sea-Watch 3 Caroly Racketeové v Itálii poté, co se snažila přistát v italském přístavu Lampedusa.

Sea-Watch 3 je v současné době v italských přístavech, zatímco italské orgány vyšetřují Rackete za pomoc při nelegální migraci.


*) pozn. red. Nové republiky: bylo by ještě dobré upřesnit, proč považuje Pravý sektor kapitánku Rocketovou za "levicovou"

15 komentářů :

 1. No tak ať si je vezmou všechny řekli že si je budou brát dobrovolníci. K nám žádné nechceme už abychom z toho spolku vystoupili nebo se rozpadl.

  OdpovědětSmazat
 2. Odpovědi
  1. Kdyz pomineme obrovsky dovoz bestialnich a nepredstavitelnych zlocincu v mnozstvich do EU.
   Jiste je treba pomoc tem vsem, co nasi pomoc potrebuji. To je i nase lidska povinnost nikde nepsana..
   Nepsany Zakon zde rika a neuprosne : Pomahat ,ale za ucelem aby si pomohli sami !!
   Jestlize ale , se afroarabove KORUPTUJI nacpavanim vseho a zarukou ze to musi vsecko a jeste vice nez dostavame my, dle Prava dostat, vytvari se z nich nakazliva infekcni nemoc PARASITISMU, SIRICI SE VSUDE.. , kteri paK vymahaji vsecko za kazdou cenu a ZA CENU vrazd a SILENYCH masakru a pachaji nepredstavitelene zlociny. Dale je treba vsechny sluhy , kteri to umoznuji za znamenat, aby neunikli spravedlive spravedlnosti..

   Smazat
 3. Zatknout a ke zdi! Ostatní to přejde!Dejte mi moc a do měsíce je po migraci i po neziskovkách plus zabavené majetky všem i vlastizrádným jakoby politikům!

  OdpovědětSmazat
 4. Až bude politická vůle tyto aktivity a podobné další postavit mimo zákon s přísnými tresty, našup to přestane. Ale není politická vůle.A je pěknej švajneraj zachráněné migranty přidělovat dalším zemím - dokonce jsou to sprosté a protektorátní manýry. Na to nemá nikdo morální právo. Pokud konají z útlocitu, musí se o všechny přivandrovalce starat sami.

  OdpovědětSmazat
 5. Přerozdělování migrantů. Oni si vyberou africké ,,inženýry a doktory" a nám hodí přes plot to ostatní nepotřebné jako v případě trestaného Afričana, který tu dál páchal svou násilnickou a brutální činnost.Jetli že již teď veřejně neodsoudíme tento zvrhlý čin jednotlivce, tak jak se budeme pak chovat k těm dalším? Zatím je to je jen precedens, ale ten vždy něco začne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo - vodsuzujeme, vodsuzujeme, i veřejně, co se k tomu každej den nabrebtá a nažvaní už řadu let - a účinek to nemá žádnej. Politika "svazku" je o tom, že každej z toho svazku musí poslouchat hlavy pomazané, které si sám jako hlavy pomazané zvolil jako ovladače svazku. Neuposlechnutí má důsledky. U vazalských zemí jako je ČR, která po roce 1989 totálně ztratila svoji samostatnost, a přišla o potraviny, energie, vodu, průmysl,ale i o nemovitosti a půdu,se musí držet hubu a krok. Neposlušný lid by chcípl hlady a na nedostatek vody. Potraviny by se nedovezly, voda by z kohoutků netekla. Světlo by nesvítilo, všechno co je na elektřinu by se zhroutilo. Asi si to nedovedeme v reálu představit, ale až tam dovedli polistopadoví političtí zločinci svoji vlastní zem a její občany. Sami si každý nahrabal tolik, že mají zakoupené nemovitosti v jiných zemích, které jsou samostatné a nic podobného jim nehrozí. Tam by i s rodinami utekli. Svoje konta už tam taky dávno mají.Takže -co? Na občany se můžou vysrat. Můžeme se jenom modlit, aby jaksi taksi zvítězil zdravý rozum u těch politiků, kteří nejsou až takoví všiváci, a k zahlcení naší společnosti přivandrovalými sockami a lumpy nedojde.

   Smazat
  2. Pocem uz si videl nejakyho jejich inzenyra ,doktora co dostane titul za to co je a protoze ma vsude pred kazdym Prednost a nemuze /hlavne nesmi !!/ NEVYSTUDOVAT S DIPLOMEM , any neco vubec udelal ??

   Smazat
 6. Všechny v článku jmenované nevládní organizace jsou součástí pašování muslimských afričanů do Evropy a tyto nevládní organizace se podílí na trestné činnosti. Těch, kteří se podílí na teto trestné činnosti pašování lidí do Evropy jsou také soudy a konkrétní soudci, kteří přistoupili na výklad zákona o záchraně osob na moři. Výklad není možno napasovat na vyzvedávání Afričanů u Libyjských břehů, což v žádném případě není záchrana osob ze ztroskotaných plavidel na moři. Spiknutí elit Evropských vlád ve zničení kontinentu Evropa a jejich původních obyvatel je větší než si kdo může představit. Evropské Elity se rozhodly přestěhovat do Evropy jednu miliardu a třista milionů Afričanů a tím úplně zlikvidovat to co tady dlouhodobě vybudovali celé generace Evropanů. Pořád ne Evropanům předkládány lži o doktorech a inženýrech z Afriky, kteří do Evropy přišli pracovat a obohatit Evropany o Africké kulturní zvyky. Opak je pravdou. Sice vlády se snaží všechny negativní zprávy o migrantech z Afriky cenzurovat a zamlčovat, přesto všichni jsme svědky, že tito muži v mladém věku, které sem neziskové organizace ve statisících dovážejí páchají hlavně trestnou, vytvářejí zóny, kde i policie nemá žádné pravomoci. Stačí se jet podívat do velkoměst Evropy Paříže Londýna a ostatních, aby si každý udělal přehled jak v blízké budoucnosti dopadne Evropa, která v podstatě zanikne.

  OdpovědětSmazat
 7. Ať je odvezou do země neomezených možností a největšího ochránce lidských práv vyzbrojí je a uvidíme co se bude dít. No jak to tam vypadalo na počátku jejich mírových dějin, tak ať si to tam zopakují. Přece to je ten správný kapitalismus.

  OdpovědětSmazat
 8. www.pozitivnisvet.cz/wp-content/uploads/2018/02/Prelozit...
  Přeložit do všech jazyků a neustále vysílat do světa PŘEČÍST! Giovanni Sartori – princ v sociálních vědách islámu. 92letý Giovanni Sartori, jeden z ...

  OdpovědětSmazat
 9. Přesvědčila mě historie, že jediné bezpečné místo pro černochy je Afrika, pro Muslimy Mekka a Medína, pro Židy Izrael...

  Tak ať ti šmejdi rozvážejí výlovky do Afriky, Na pobřeží koster (tam nezmoknou)... On Kismet je dovede až k jejich hrobům.

  OdpovědětSmazat
 10. Karel Gott se už před 11 lety bál totalitní světovlády.
  www.avatar07.cz/news/karel-gott-se-uz-pred-11..

  OdpovědětSmazat
 11. Před chvílí se objevila zpráva, že v Německu shodil Eritrejec matku s dítětem pod vlak. Dítě mrtvé, matka v rukou lékařů. To hovado si vybralo náhodnou oběť, pokoušel se shodit i další, ale už bez úspěchu. Nejedná se o první případ. Vsadím se, že politici z těchto událostí žádný rozumný závěr neučiní. Nejsou zase tak úplně debilní, což znamená, že je chtějí mít v Evropě za každou cenu. Zabránit jim v tom nelze pouhými slovy, rozumí jedině masovým akcím a tvrdému odporu...
  Takto reagoval na tuto informaci na Novinkách jeden občan Prahy (viz níže). Pokud někdo toho grandiózního idiota znáte, dejte mu, prosím, lekci z dobrého vychování, vtipálkovi...

  Marek Obermajer, Praha
  Po, 29. července 2019, 16:08:07 | Souhlasím | Nesouhlasím | +9 / -299

  Další rasistický článek a přilití oleje do ohně... Koho zajímá, že to byl Eritrejec? Jak kdyby tohle ubozí čecháčci ať už na vlakovém nádraží či stanici metra nedělali, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejně odporní a nebezpeční jako tihle Eti-opi jsou i balkánští kozojebci, všelijací ti Albánci a Srbové! - https://echo24.cz/a/SCaNu/vrah-ktery-strcil-chlapce-na-nadrazi-pod-vlak-byl-v-zemi-legalne

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.