Reklama

pátek 19. července 2019

Ľuboš Blaha: Tohto ste agentom, milá pani

Ľuboš Blaha
Ľuboš Blaha
19.7.2019 VašeVěc
"Nie som agentka Sorosa" is the new "mala som na maturitnom vysvedčení samé jedničky"? Pri všetkej úcte, ona to tá Čaputová nevidí, že sa nekonečne strápňuje? Rovnako, ako sa strápňovala Nicholsonová, keď hrdo dokazovala, že má maturitu.

JE ČAPUTOVÁ AGENTKA SOROSA?

Pointa predsa nie je v tom, že je niekto potvrdený Sorosov agent, ako keby existovala nejaká oficiálna kartotéka, v ktorej nájdete zoznam jeho agentov. Rovnako nie je pointa v tom, či mala Nicholsonová jedničky na maturitnom vysvedčení.

Jedna pointa je, že je šialenstvo, že vo vedení parlamentu sedela "akože" odborníčka zo SaS, ktorá nemá vysokoškolské vzdelanie a existujú pochybnosti o jej maturite. A jej videjko o maturite iba potvrdilo, ako hrozne je na svoju pozíciu nepripravená.

A druhá pointa je, že Čaputovú z napojenia na Sorosa obviňujú médiá susednej krajiny a myslí si to o nej polka Slovenska. Lebo má nejakú minulosť. A to sa nedá vyvrátiť tým, že si nahnevane dupnem. Myslíte, že maďarskí novinári nepoznajú Čaputovej životopis?


MYSLÍTE, ŽE MAĎARI NEVEDIA, KTO STE, PANI ČAPUTOVÁ?

Myslíte si, že maďarskí novinári nevedia, že Čaputová roky pracovala pre mimovládky, ktorá žila aj zo Sorosových peňazí?

Nevedia, že písala smiešne samoúčelné brožúrky, aby mohla inkasovať od Nadácie otvorenej spoločnosti?

Myslíte, že nevedia, že roky pôsobí ako slniečkarska liberálna aktivistka v prostredí bratislavskej kaviarne, ktorá je nacucnutá na prachy Sorosovej nadácie a ďalších amerických inštitúcií?

Myslíte, že to sa dá odbiť jednou vetou a tváriť sa, že je to konšpirácia? Nebuďte smiešna, pani prezidentka.


SOROS VIE, ČO ROBÍ

Keď vás niekto označí za "Sorosovu agentku", nemyslí tým, že po nociach tajne sedíte v New Yorku so Sorosom a dohadujete sa na sprisahaniach.

Znamená to, že ste boli nacucnutá na jeho nadáciu a slúžila tomu, aby ste šírili liberálnu globalistickú ideológiu, ktorú Soros forsíruje. A dodnes to robíte - v tom je problém.

Soros nie je žiaden nadprirodzený démon. On je proste len finančný predátor, nechutne bohatý milionár, chlap, čo zarába na tom, že ruinuje štáty a zneužíva svoje postavenie. Toto je Soros.

A je úplne jedno, akej je národnosti či náboženstva - pointa je, že je to milionárske monštrum, ktoré bohatne na voľných trhoch.


MILIONÁRI PROPAGUJÚ LIBERALIZMUS, LEBO IM VYHOVUJE

A áno, financuje mimovládne impérium, pretože mu vyhovuje globalizácia a liberalizmus, aby mohol ešte viac bohatnúť. Preto všade presadzuje liberálnu ideológiu - vyhovuje mu to!

A keď sa niektoré vlády vzpriečia, tak mimovládky vyvíjajú tlak a v niektorých krajinách dôjde aj k zmene vlády. Toto je Soros.

Žiadne konšpirácie, tajné stretnutia, sprisahanecké plány. Ale úplne transparentné financovanie liberálnych mimovládok na to, aby si pracháči presadzovali svoje záujmy.

Robí to Soros, robí to ESET, robí to Penta. A liberálni aktivisti z nich cucajú peniaze. A slúžia.


SLÚŽITE SOROSOVMU IMPÉRIU

Tohto ste agentom, milá pani. Toto o vás tvrdia maďarské médiá. Vy ste Sorosa nemuseli v živote stretnúť a osobne pochybujem, že by v minulosti strácal čas s nejakou Čaputovou from Pezinok.

Napriek tomu ste slúžili jeho impériu. A Maďari to vedia. Aj Slováci. Vie to každý.

A nikto vás v Budapešti nebude brať vážne. Vy Orbána nemôžete uraziť.

Za ním stojí väčšina populácie, kým vy ste len 20-percentná liberálna aktivistka, ktorú do úradu dosadila neuveriteľne tučná reklamná kampaň, financovaná zbohatlíkmi a firmami.


PREČO BY VÁS BRAL ORBÁN VÁŽNE?

Čo vy idete vyčítať Orbánovi? Prečo by vás mal brať vážne? Však tie drísty o liberalizme počul už miliónkrát od Sorosových slniečkarskych mimovládok.

On sa na vás zhovievavo pozrie, usmeje, mávne rukou. Smeje sa na vás. Pretože pozná váš profil. Slúžite nadnárodnému kapitálu. Slúžite americkým mimovládkam. Slúžite liberálnej ideológii.

Nože nám všetkým ešte raz povedzte, že nie ste Sorosova agentka. Nech sa opäť dobre a schuti zasmejeme. Hej, hej, nie ste Sorosova agentka a Lucka mala na vysvedčení samé jedničky. Jasné. Chi-chi-chi.Komentář byl publikován na Facebooku

53 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde domov můj, tam je i víra. Nesmrdí hnůj, ale jen síra. – A společně věřili v demokracii.

   Podnikavci podnikají, každý ve svém oboru.
   U korýtek mlaskají si, jak jdou křivky nahoru.
   Daně státu neodvádí, proč by vlastně měli.
   Ostatní ať nepodvádí, tak by to i chtěli.
   Mnohý z nich svou noblesou zosobňuje touhu.
   Nežli druzí odnesou ho v sudu plném louhu.
   Pomalu si přivykáme, my jsme nová škola.
   Kdo nechce hrát tuhle hru, tak je jen kus vola.
   Mnozí co z vás závidí, nevyvinou snahu.
   Poučte se tedy od nás k světovému blahu.
   Zabij dříve než jsi zabit, to je naším kreditem.
   Pak lze projít bez úhony i ďábelským auditem!

   Smazat
  2. To jsem zvědav, co prezident-ka vymyslí.

   Těžké časy zažívají slovenští oceláři. Vedení Společnost U. S. Steel Košice oznámilo, že do konce roku 2021 sníží počet zaměstnanců pracujících v ocelárnách a jejích dceřiných společnostech o 2500.

   Smazat
  3. no nekterí Tóthi jsou dost blbí na to aby si zvolili takovou kravku. Asi 20% jich je

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 23:46
   No ty jsi tedy myslitel, marečku.

   23:07
   Slávečku, tobě může být úplný hovno po tom, koho si Slováci zvolili do svého čela.

   Smazat
  6. Roztomilý povýšený hlupáčku 0:22. Moc se nenavážej do diskutujících a raději přemýšlej. Čaputovou vygenerovala neziskovka a zahraniční reklamní agentura. Čaputová má okolo sebe vytvořenou umělou aureolu. To poznáš podle toho, že to z ní vypadne je jen dutá fráze. Takhle by se projevoval ten prázdný veleduch-akademik, kterého jsi jistojistě volil. V příštích českých prezidentských volbách se nám stejní loutkovodiči budou snažit naordinovat podobné individuum, rozbít odpor V4, izolovat od nás MAďary a Poláky a naprosto nás podřídit ubohým evrosojuzním praktikám. A pitoma, jako jsi, anonyme 0:22 jim v tom bude pomáhat a hýkat blahem, protože si nevidíš ani na kořen nosu. U nás se mohl zničit a rozkrást stát jen díky volům, jako jsi ty.
   MM

   Smazat
 2. Koukám koukám, na Slovensku se na přímo zvolenou hlavu státu kouká úplně jinak než u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak kdo. Bratislavská kaviarň je z té barbýny u vytržení a dokonce jsem slyšel takový humorný nesmysl, že Čaputka je reinkarnace Svatého Havla.
   Prostě hloupost nezná hranic.

   Smazat
  2. 12:19 Tak ono u nás je to podobné. Taky je tu určitá skupina, která je z jednání současného prezidenta u vytržení. Ale obě figury jsou zvoleny přímo a tak je potřeba to brát, ne?

   Smazat
 3. Dobře pan Bláha fakta jsou jasná že ji platil soros teď jezdí po světě a blekotá ty liberální nesmysly. Až málem zmastila velký obchod s Čínou tak se za tu dutou nádobu musely na ministerstvu zahraničí Slovenska omlouvat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo nebude nikomu v krizi a v liberální demokracii pomáhat – toto by si měl každý do budoucna zapamatovat!
   Demonstrace, změny ve vládě, nestabilita, politická krize, to je neúplný seznam symptomů vytoužené bídy. Ta přišla ve formě liberální demokracie postavené na kapitalismu a globalizaci po pádu komunismu před 30 lety. Podstatou liberální demokracie, která není pro všechny členy společnosti, je vše ničící a všude přítomná korupce, včetně vědy, vzdělání, výchovy. Parazituje na banditismu bank, smrtelné ziskuchtivosti mnoha pseudovzdělaných a rodinou nevychovaných individuí, nazývaných moderní podnikatel, kapitalista, oligarcha, demokrat. Přežívá v bezmocných státech. Ty se topí bez možnosti záchrany v obludném veřejném dluhu, v bezradnosti a bezedném pokrytectví.
   Představitelé liberální demokracie si uvědomují, že korupci nelze vymýtit a dělají vše, aby ji nemohl právní stát ani omezit na řiditelné a kontrolovatelné minimum neohrožující existenci a bezpečnost občanů a státu.

   Campbell

   Smazat
  2. Doktor Campbell o malé Grétě, kapitánce Carole a našich chvilkařích: Debilizace společnosti dosáhla zcela nové úrovně. Toto je výsledek liberální demokracie:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Doktor-Campbell-o-male-Grete-kapitance-Carole-a-nasich-chvilkarich-Debilizace-spolecnosti-dosahla-zcela-nove-urovne-Toto-je-vysledek-liberalni-demokracie-589167

   Smazat
  3. Doktor Cambel vaľmi výstižne napísané. Mládež celkom vygumovali a sfanatizovali k obrazu svojmu a to je nás najväčší problém.

   Smazat
  4. aragonit11 - Nevím jak ty. Ale i já mám doma děti ve věku 20+. Ale že by je někdo vygumoval nebo zfanatizoval, to rozhodně není pravda.

   Smazat
  5. No tak to máš šťastie, záleží od toho kde a pod aký vplyv sa tie deti dostanú. Hovorím s vlastnej skúsenosti tak že viem veľmi dobre o čom to je. Mám jedno z detí "dieťa" vo veku 30+ a fotra vo veku takmer 90:-) Manipulovaní sme viacmenej istým spôsobom takmer všetci. To dieťa už má vlastný byt a nedávno sa ma pýtalo že čo mám proti Čaputovej a môj otec nemá počítač ani internet je odkázaný na oficiálne spravodajstvo a obhajuje pána Kysku a za všetko môžu komunisti a Fico.
   Človek musí mať veľa trpezlivosti vysvetliť vlastnému ocovi ako ho zavádzajú médiá ktoré počúva a na ktoré je odkázaný:-)

   Smazat
  6. aragonit11 - Mýmu tátovi je 80+. Má počítač s internetem a věčně tam má otevřené stránky Parlamentních listů. Já se s ním už nehádám ani mu nic nevysvětluju. Prostě máme každý jiný názor a tak to je.

   Smazat
  7. V žiadnom prípade sa nehádam ani ja:-) Otec bol vždy amerikanista a čo povedali na Hlase Ameriky, alebo na slobodnej Európe bolo vždy sväté:-) Teraz už trochu zvolnil napriek všetkému vidí čo sa deje a že sme sa k vysnívanej prosperite nedostali ani po 30 rokoch viac menej to stará generácia pripisuje komunistom túto stagnáciu a neúspech, akosi menej chápu to že sofistikované formy korupcie a manipulácie a rozkrádania prišli najmä zvonku z milovaného západu, ktorí nás má len za koloniálnú korisť po tom čo ZSSR prehralo studenú vojnu:-) Ale pomaly to už aj tým starším milovníkom všetkého západného dochádza. Len škoda že tak neskoro, napáchalo to veľa škody

   Smazat
  8. 14:37-Příliš mladí a příliš staří neradi přiznávají své omyly. Mladí na ně přijdou a uznají časem, staří na "věčnosti" a snad poznají pravdu!
   PS.Jak pak se asi ta "boží" pravda předává? Zajímají mne zkušenosti, věkem se přibližuji.

   Smazat
 4. Takových potom máme na demonstracích v Praze na Letné všechny kteří svou účastí potvrzují jen to, že nemohou rozdýchat, že prosrali volby. A vy na Slovensku máte pouze čolovika, který kecá blboviny v žoldu USáckého maďdarakého sionisty

  OdpovědětSmazat
 5. No, když o tom přemýšlím, je to vlastně geniálně jednoduché. Nasadím pouze nevolitelné kandidáty, které budou odmítat tři čtvrtiny společnosti. Pak nechám proběhnout volby, kterých se zúčastní cca třetina oprávněných voličů, z nichž si nadpoloviční většina "vybere" Milku. Suma sumárum, si takto hlavu státu zvolí 15-20% oprávněných voličů, protože pro zbytek nebyl ani jeden z kandidátů stravitelný.
  Skutečné volby neprobíhají u uren, ale při výběru kandidátů. A na to musejí mít peníze. Hodně peněz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Many, many, many....hóóódně many...

   Smazat
  2. Pro idiota je všechno jednoduché.
   Z tvého blekotání vyplývá, že:

   1) Zeman měl na volby hooodně peněz. Kdo mu za ně Zeman slíbil? Podobně Orbán apod.

   2) Harabín byl "někým" tajemným nasazen a byl nevolitelný.

   3) Všem volitelným kandidátům ten "někdo" zakázal kandidovat.

   Smazat
  3. 23:OO: ...zmastila obchod s Činou... stejně jako náš liberál v krátkých nohavicích, který svého času pozval dalajlamu. Čina odřekla pak zakázku na tatry v Kopřivnici.

   Smazat
  4. zhnusený - a takhle nějak to proběhlo i s volbou Zemana v Česku?

   Smazat
  5. 11:11 Voni se ty maškary delegovaly samy od sebe ? Nebo v tom náhodou byly prachy. A teď přemýšlej filosofe.

   Smazat
  6. 11:20 Nemusím být filosof, abych viděl, že kolega 4:42 plácá hovadiny.

   Smazat
 6. Zdá se, že Čaputová opravdu neví, pro koho pracuje. Náboráři pracují výborně, kvalita řízení je na 1*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V míře svého chápáni pracuje na sebe a v míře své nevědomosti na druhé.

   Smazat
 7. Můj názor na paní Čaputovou: Je hezká, sexy! Není energická a rázná, jak by asi měla ve své funkci být. Takové trochu těsto nebo bláto.Obojí se dá formovat do různých tvarů. Měli jsme podobnou sekretářku na úřadu vlády, nebo ministryni spravedlnosti, která se netajila svými sexystickými manýry, dokonce o nich psala knížky. No uvidíme, jak si paní prezidentka Slovenska povede. Jako Zemana i jí respektuji jako Slováky demokraticky zvolenou a přeju mnoho úspěchů. P.S. Jen můj názor na ni. M.R.

  OdpovědětSmazat
 8. Soroš vychovává národní škodiče po celém světě! Proč to ale dělá? Protože to je parazit, který žije z podlamování národních států. On nejenže na podlamování národních ekonomik vydělal balík, ale následně ty ukradené peníze ještě pumpuje do barevných převratů, které mu přinášejí neuvěřitelné uspokojení. On se cítí jako vládce světa, jak se ostatně přiznal v jednom rozhovoru. Je to nový typ globálního zločince, který dalece překonává i formát Hitlera. On má nějakou ideologii a tu se snaží rasovou genocidou, státními převraty, ovládnutím informačního pole, debilizací populace a mnoha a mnoha dalšími technikami vnutit světu. Výsledkem je chaos, násilí a nenávist!
  Lidstvo je stále ve stavu letargie a nedokázalo si najít obranu a vypěstovat imunitu proti takovému typu útoku, jaký na něj podnikl Soroš.

  Je určitá sorta lidí, kteří mají velice dobře vyvinutý čich na to, do kterého vlaku naskočit, aby udělali bezpracnou kariéru. Jsou to bezskrupulózní chladnokrevní kariéristé , kteří se převléknou do ideologické identity svého chlebodárce a pak štěkají jak rozzuření ratlíci ve jménu žádoucí ideologie. Tyhle lidi najdete v politických neziskovkách a toto je i případ Čaputové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Veľmi dobrá charakteristika Soroša. dá sa to v krátkosti zhrnúť tak že veľmi dobre slúži svojmu páničkovi a vlastníkom USA Federálnych rezierv. Eešte jednoduchšie slúži trochu učesanej satanistickej ideológii, ktorá spoza kulís riadi politiku USA
   https://aragonit11.blogspot.com/2019/06/prva-istrijska-akcia-v-roku-2019-8-az.html

   Smazat
 9. To je srandovní, jak někteří věří tomu, že jeden nějaký Soroš ovládá celý svět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale vieme že Soroš nie je ten hlavný pajtáš on je len nastrčenou hlavou. Všetko riadia a organizujú majitelia Federálnych rezierv USA

   Smazat
  2. To není srandovní. Sorošova ideologická klika ovládá hlavní politický diskurz v USA. Tím ovládá i to, čemu se říká deep state. Deep state rozhoduje o tom, kterou zemi zrovna americká armáda rozválcuje. Soroš je skutečně na vrcholu globální neoliberální chobotnice.

   Smazat
 10. Být Sorošovým poskokem, na to není potřeba mít žádnou inteligenci. Domnívám se, že by to zvládl i obyčejný domácí pes. Sorošovi poskoci fungují na Pavlovově reflexu. Oni vědí, že když budou říkat toto a toto, že budou pochváleni a to co říkat nemají, to je fuj. A to je celé. V tomto případě by tedy prezidentem Slovenska mohl být i pes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak fungují putinovi poskoci jakým jsi ty? Co tvoje reflexy? Už jsi byl dnes páníčkem pochválen? Dostal jsi keksík? Vrtíš ocáskem?

   Smazat
  2. 13:01 Soustřeď se na požití svých medikamentů ať jsi ve střehu. Nejspíš máš Putina v kedlubně a to by ti mohlo pomoct. Tak papej a nepoštěkávej.

   Smazat
 11. Vždycky, když se někdo neznámý a do té doby bezvýznamný, stane prezidenten, nebo prezidentkou, tak z toho nemůže být nic jiného, než někým zaplacený průser.

  OdpovědětSmazat
 12. To mi hlava nebere, jak je možný, že si ten vše ovládající Soroš nepohlídal naše prezidentské volby, když ty slovenské ano.
  Nebo si je pohlídal a náš prezident je taky jeho člověk?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A on se nesnažil? Žoviální starej feudál s čírem, holt dojel na sudeťáky a dekrety prezidenta Beneše. Chybička se vloudila. Zeman je určitě jeho člověk, například taková ČT to dává najevo 24 hodin denně.

   Smazat
  2. 15:23 To mi chcete tvrdit, že Soroš funguje na principu "zkusil jsem to - nevyšlo to"? To by byl celej Soroš ještě komičtější figurka než opravdu je.
   Ale pobavil jste mě.

   Smazat
  3. 15:37 Vy znáte někoho komu vždycky všechno vyjde? Každý jednou udělá chybu a na to vystoupení v TV debatě Káju naprogramovali opravdu katastrofálně. Asi měl špatně nasazené to "naslouchátko", kdyby ho měl Zeman, tak mu určitě napovídal někdo z Kremlu. U Káji to ovšem ve studiu prošlo, u voličů nikoliv, špatně se to sešlo, to je celé.

   Smazat
  4. 15:58 Tak to jste asi nemyslel úplně vážně, že jo. To jako mám fakt věřit tomu, že takovejhle amatér tahá za nitky celého světa? :D

   Smazat
  5. 16:38 Proč hned celého světa, někde už má hotovo, třeba na zrovna na tom Slovensku. Šacujuho to na ČR, Maďarsko, Polsko a Rakousko. V ČR ten milion chvilek, nějakého vhodného kanditáta vygeneruje a o zdejších stranách ani nemluvě. Takoví Bukanýři by ho mohli mít na vlajce místo lebky.

   Smazat
  6. Sörös je jenom špička jím vytvořené pyramidy. Představa, že někdo něco rozesírá osobně, je stejně úsměvná jako Henry Ford stojící u montážního pásu.

   Smazat
 13. Ano, evidentně se Soros v středoevropském regionu velmi angažuje. Ale všemocný není, zrovna jako ti v zákulisí. A tak mi trochu svítá naděje, že Babiše nesrazí. O Hrad do příštích voleb obavy nemám. Tam sedí starý zkušený mocnář. Něco k tématu neúspěšného barevného hemžení v Česku, Moldávii a Gruzii vyšlo před časem na Protiproudu. No nemá to dnes Soros tak snadné jak za Obamy.

  OdpovědětSmazat
 14. Nějak mi uniká, proč by to všechno ten Soros dělal.

  OdpovědětSmazat
 15. Jednomu to hlava nebere, druhému to nějak uniká, co takhle operace pod falešnou vlajkou? Já vím, teď zas hlava nebere a nějak uniká kdo je pod tou vlajkou. Že by qui bono?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dřív se stěhovala výroba do mnohdy nestabilních zemí, to jsme napravili tím, že za výrobou, do stabilních zemí, stěhujeme otroky, navíc většinou za jejich. Proto Sörös podporuje vítače, cestovky a neziskovky všeho druhu. Se žádným migrantem pochopitelně nepřijde nikdy do styku.

   Smazat
 16. Blaha ako vzdy , postoj rozhladeneho , sebavedomeho a svojpravneho cloveka.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.