Reklama

pondělí 15. července 2019

Má Trump gule volat hluboký stát k zodpovědnosti?

Paul Craig Roberts
15. 7. 2019 foreignpolicyjournal
Toto je poslední příležitost americké vlády povolat bezpečnostní agentury k zodpovědnosti a tím jim znemožnit provozovat jejich agendy bez jakýchkoli omezení. Je známou skutečností, že zorganizování aféry Russiagate, to je podvodu, kterého se na americkém lidu a světu dopustil vojenskobezpečnostní komplex USA, demokratická strana a americké presstitutky, by se nemohl nikdy uskutečnit, kdyby se vysocí činitelé CIA, FBI a Obamova ministerstva spravedlnosti (sic), nedopustili zločinů.Víme, o jaké zločiny šlo a víme též, kdo je spáchal. A víme též, že zrádcovští činitelé, kteří je spáchali, využili tisk a TV média jako své ministerstvo propagandy.

To vědí všichni, kteří se o tuto věc kdy zajímali.

V dubnu t.r. vyhlásil předseda bezpečnostního výboru americké sněmovny reprezentantů Devin Nunes, že doporučení žalob na početné osoby, které zneužily bezpečnostní služby pro své politické cíle, budou sněmovně brzy předloženy. Zřejmě se však tato věc poněkud pozdržela, zatímco zpráva ke stejnému námětu činitelů ministerstva spravedlnosti (sic), Michaela Horrowitze a Johna Purhama už dokončena i uvolněna byla – a hádejte kým – ano, je to CIA a FBI, které jsou současně i faktickými autory této zprávy.

Zločiny spáchané CIA, FBI a Obamovým ministerstvem spravedlnosti (sic) nejsou nic menšího, než pučem spáchaným proti prezidentovi Spojených států, a jde tedy o zločiny pobuřování a zrady. Avšak ti, kteří je spáchali, se za ně možná nikdy nebudou muset zodpovídat.

Republikání jsou totiž vším, jen ne politickými rváči. Na rvačky nemají zkrátka žaludky – a média navíc stojí proti nim. A tak se Trumpovi doporučuje, aby starou záležitost nechal plavat. Aby se neohlížel dozadu, ale hleděl vpřed a zapomněl na lidi, kteří ho chtěli politicky popravit. A namísto toho aby hledal podporu pro své znovuzvolení prezidentem.

Jsou to rady slabých a stupidních lidí, jejichž nejhlavnějším zájmem je washingtonský establishment ochránit – a to i za tu cenu, že se ignorovat bude čin zrady.

Toto je poslední příležitost americké vlády povolat bezpečnostní agentury k zodpovědnosti. Jestliže jim totiž věc projde, pochopí, že překážky pro provozování jejich skrytých agend definitivně padly. A kancelář prezidenta USA i pro budoucnost ztratila poslední příležitost učinit jak je, tak celý hluboký stát, za své činy zodpovědnými.

Odváží se Trump pokusu znovu uchopit moc v USA?

Překlad: Lubomír Man

15 komentářů :

 1. No tak tohle by jím projít nemělo byla by to dobrá výstraha i pro ty naše uřvance.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naposledy chtěl povolat k odpovědnosti "hluboký stát" prezident John Kenedy... tak to je
   St

   Smazat
  2. St A byl nimi zavražděn a vrah odstraněn aby nemohl mluvit.

   Smazat
  3. ... nutno dodat že tzv. "vrah", nikdo nedokázal, že ON střílel !! A dokonce i vrah toho tzv. "vraha" nebyl nikdy pořádně vyslechnut a ponechán "zemřít v base" ... a všichni ostatní věrohoní svědci měli "nehodu" (to je to "demokratické odstranění nepohodlných"). Navíc byla opět prodloužena doba k "uvolnění důkazů".

   Smazat
 2. „ČSSD nás má za úplné idioty.“ Maříková popřela výrok Hamáčka, že sociální demokraté zabránili kvótám na migranty:

  https://cz.sputniknews.com/politika/2019071510344062-cssd-nas-ma-za-uplne-idioty-marikova-poprela-vyrok-hamacka-ze-socialni-demokrate-zabranili-kvotam/

  OdpovědětSmazat
 3. Gule nema ,gule maji ti co ho ridi, z nej je opet jen nastroj tech co jem radi pomahaji zamestnavaji .Asi s emame na co tesit

  OdpovědětSmazat
 4. Shnilost, Giganticka Korupce ,fake Justice , Golemovska byrokracie dnes zfanatizovana kdy chce vymenit a snad i vymytit kompletne americany za jine populace ...Dale velka davka Anarchie /milionu zakonu = zadnej zakon a soudce Lynch/,kdy korporace a miliardari prosazuji sve zlociny na celem svete, vlada bezcennych papirku a vsech svindlu , neustale zdokonalovanych /kseftovani s dluhy napr./, jsou skutky zoufalcu se neutopit a casto zachranovat se chycenim jeste daleko tezsiho balvanu..Mezitim predstirani a monstra lzi a agrese ,/tez fizlovani celeho sveta/ na ktere uz neni a stejne vedly jen k prohram ...A porazkam..Porazky dalsi !!
  Odstranit dlouholete "zateze" pak znamena ovsem nadlidske usili a tak potrebujou Putina aby to zazracne provedl..
  Uz si Putina davno meli koupit !! A nelitovat penez a zlata..Na misto vitani a vycpavani miliony nejakych mahamedanu a mohamedanek,kteri zoufale uprchli ze svych zkrachovanych do katastrof narodu , a ktery ted Usaky poucuji na universitach a vladnou povykem v kongresu a senatu a ve vladach..A hlavne v Fake mediich!! Jak tohle dopadne ? HIgledy a Pig-a-ledy. To jsou jejich pracne vykoledovany,a velkou drinou vypatlany Koledy.
  Mezitim Putin chodi okolo /nedivej se na neho/ a je odpocinutej jako na dovoleny, relaxuje a usmiva slusne na svet , jako slunicko..

  OdpovědětSmazat
 5. Mam podezreni , "divny, podezrely a vysetrit", ze tyhle plky o Hluboky vlade ,statu a debil v Hluboky vlade Nebyl ? Ale byl.!! A co ze tam delal a udelal ? Cort znajet , ale byl...
  Ze to je jen Obezlicka pisalku ,kdyz jsou v koncich .. Jsou a furt a stale tak Hluboko,/ty vlady/ ze je nikdy nikdo nevydel ! Akorat jsou videt a slyset ty jejich sluhove ..A potopeny v bazine smrdutyho bahna /ty vlady/a utajeny , tezke muzou az je nemozny aby vladli, pouze v zfantazirovanych melounech Yndelygenduu,aby mohli predstirat dal co nikdo nevidel. Abstrakcema se nejlip vladne , vrazdi a ubiji.
  Nekdo rekne jak to muze vladnout , kdyz to neeeni a nikdo to nevidel. Ani si nemuzu do toho Kopnout. A hned prijdou se sekerama. A reknou to existuje, My mame spoustu dukazu ,ale tajnych aby to kazdej debil nemoh videt. A hlavu na spalek protoze ten abstraktne pustej, neviditelnej, zboznovanej fanatikama vseho schopnyma a daleko horsi nez vseho..
  Staci trochu ocumovat kolem tech dejin Krestanstvi a hned je jasno..A co ze je jesno..??
  Ze ty nebohy krestani strasne milovali strasne a jeste vice Nenavidet jiny krestany a ze to nemelo koncu..
  Az zrusili vsechno i sebe...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohleto jsem napsal dne 16.7.2019 a proto ,ze jsem DUCHOVNI DVOJNIK Trumpa, ten rekl neco podobnyho 17.7.2019.
   Neco jako ze kdyz pribehli kritizovat Ameriku z jejich zkurvenych statu, muzou se tam klidne vratit..Kdyz se jim USA nelibi.protoze slapky a spis Hyeny ,jeste nikdy nerekly neco jinyho..
   To je taky mozny protoze ve svete jsme "spojeny nadoby" a taky hlavne Nespokojeny a situace nas privasi na stejny myslenky....

   Smazat
 6. 3:14,4:20 Pane Bože, co to jako má být??

  OdpovědětSmazat
 7. Mezi obviněnými jsou bývalí prezidenti USA George Bush Jr., Bill Clinton a Barak Obama; bývalá ministryně zahraničí Hillary Clintonová, bývalý předseda Sněmovny Harry Reid, bývalý ředitel národního zpravodajství Robert Clapper, bývalý ředitel CIA John Brennan, bývalý ředitel FBI James Comey, obchodník miliardář George Soros, kongresmanka Maxine Wattersová, Rumsfield, Stoz, bývalý Clintonův poradce Abedine, bývalý ředitel kampaně Clintonových John Podesta a jeho bratr, Loretta Lynch, Sally Yates, McCabe, Ohc, Carlin, Lisa Page, Peter Strzok, Bauher, Priestap a několik hollywoodských hvězd.Bohužel justice v USA je jako v ČR.
  https://r.search.yahoo.com/_ylt=A0geKYkvjy1dGGkAWEhXNyoA;_ylu=X3oDMTEya3Z1dmhpBGNvbG8DYmYxBHBvcwMxBHZ0aWQDQjc2NzVfMQRzZWMDc3I-/RV=2/RE=1563295663/RO=10/RU=https%3a%2f%2ftadesco.cz%2fbylo-v-usa-zavedeno-stanne-pravo-trump-svolal-poradu%2f/RK=2/RS=Lcp1jAjmP9sQP5cANUnIT4fIGKU-

  OdpovědětSmazat
 8. Posledním velkým mužem v historii který dokázal "hluboký stát" účinně likvidovat byl Josif Vissarionovič.
  Velký stratég, který sám nemohl zlikvidovat aparát tvožený asociálním dobytkem, který terorizoval ruské národy a vyvražďoval se mezi sebou navzájem jako mafiánské klany. Stalin dokázal přežívat v tom systému (jako dnes obdobně Putin), ale v rozhodujících etapách uměl zasáhnout a degenerovaný asociální dobytek, který ohrožoval existenci národů a státu SSSR nenilosrdně likvidoval.
  Josif Vissarionovič byl velký vzdělanec společenských věd, teologtie a byl v podstatě misantrop -lidumil, který koncipoval a vytvořil první sociální stát s eliminací antisociálního dobytka.

  OdpovědětSmazat
 9. Těžko říct, takovou hloubku asi nečekal.

  OdpovědětSmazat
 10. K "noci dlouhých nožů" v USA dojde v každém případě, tedy ať Trump vyhraje druhé období nebo prohraje. Vím, že to zní jako věštba z Théb, samotného by mne překvapilo uspíšení termínu "noci".

  OdpovědětSmazat
 11. Je zložité sa vyznať duševnej chorobe celého západu, ak si neprečítate novú knihu od P.P. Kysuckého "obroda Slovanov".

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.